Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 31.08.2007 11:56:29 vasta tsitaadiga

esimesed 20 minutit spark plugidega. ja täiesti rahul. rockboxi equga sai saund ka paika pandud.
sansa e260 + rockbox + spark plug = 8)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 31.08.2007 17:58:32 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
esimesed 20 minutit spark plugidega. ja täiesti rahul. rockboxi equga sai saund ka paika pandud.
sansa e260 + rockbox + spark plug = 8)

mul täpselt sama varustus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-andres-
HV vaatleja
-andres-

liitunud: 13.04.2004




sõnum 31.08.2007 22:55:19 vasta tsitaadiga

Soetasin ka endale need samad kuularid. Tekkis aga esmasel kuulamisel probleem. Vasak klapp töötab korrektselt, kuid parem kuular kostub kõrva pannes umbes poole vaiksemalt. Kui kuidagi seda kõrvas keerata ja natuke suruda, siis muutub hääl tugevaks, lahti laskes aga jälle vaiksem. Samuti seda vahtkummi kokku pigistades käib nagu väike krõbin läbi, sedagi ainult parema klapiga. Proovisin vahtkumme vahetada, aga ikka sama jama.
kellelgi on veel taolist asja juhtunud?
Saadan ehk Euronicsile kirja, ehk tulevad vastu ja vahetavad välja :?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 23:28:36 vasta tsitaadiga

Ma arvan et kui üks vaiksem siis põhjus pigem selles et kõrva kanal on erineva kujuga ja surub selle kummitoru seest kinni. Minul vähemalt on kõrvad seestpoolt erinevad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-andres-
HV vaatleja
-andres-

liitunud: 13.04.2004




sõnum 04.09.2007 21:53:57 vasta tsitaadiga

Saatsin Euronicsile kirja ja nad on nõus üle vaatama.

Ei ole kõrva ehituse viga, vasak klapp töötas paremas ilusti icon_smile.gif. Aga aitäh kiire vastuse eest icon_smile.gif.

Igatahes täna jõudsin Euronicsisse ja läksin kassasse. Sealt suunas teenindaja mind ühe müügimehe juurde, sest tema ise ei pidavat neist midagi teadma icon_razz.gif. Igatahes rääkisin mehele mis viga ja tema kõrv tunnistas samamoodi, et viga on olemas. Ütles aga, et kutsub mingi tooteturunduse onu vms. , et tema ei tohi neid ise vahetada. See onu tuli ja tal tundus kiire olevat, seega pani ta need korra kõrva, ütles et ta mingit erilist vahet ei märka, küsis siis müügimehe käest ja vahetas siiski rahumeeli mu klapid uute vastu. Mehed olid viisakad ja tegutsesid kiiresti, nii et 5+ Euronicsile icon_smile.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 04.09.2007 22:57:09 vasta tsitaadiga

Ostsin ka täna need klapid ära,Väga Super ! (KOSS Spark Plug,valged)
Alguses oli natuke imelik/harjumatu see ülipehme vaht võimisiganes icon_biggrin.gif
Igatahes olen väga rahul ostuga thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Minu läksid nad siis SE W880i järele... originaalid jäid vähe lahjaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 07.09.2007 13:40:20 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kuskohast saab ainult neid kõrva otsi osta. Aja möödudes nad raisk ei lähe enam nii hästi kõrva ja ei püsi seal korralikult...või on mul kõrv väärastunud icon_razz.gif


Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 14:59:40 vasta tsitaadiga

sai kah täna soetatud.

võiks öelda, et "viimasepeal".

Ei osanud oodatagi, et mu mp3-e mängija nii kvaliteetset saundi väljastab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 15:37:46 vasta tsitaadiga

Sai ka need ostetud ja tunduvad päris korralikud olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 19:51:31 vasta tsitaadiga

M|S|W kirjutas:
miga kirjutas:
Kuskohast saab ainult neid kõrva otsi osta. Aja möödudes nad raisk ei lähe enam nii hästi kõrva ja ei püsi seal korralikult...või on mul kõrv väärastunud icon_razz.gif


Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist icon_wink.gif


Tänud, lähen vaatan ükspäev
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:09:23 vasta tsitaadiga

Sain enda omasid 7 kuud nautida, siis andsid otsad. Nüüd oman hoopis Skullcandy Smokin' Buds'e.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 21:34:05 vasta tsitaadiga

Need Skullcandyd on mignid head vä?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 11.09.2007 21:47:05 vasta tsitaadiga

Skullcandy minujaoks lihtsalt üleshaibitud teema. Ilus välimus ja äss nimi. 900 eegused dj stiilis klapid tundusid küll nõrga konstruktsiooni ja mitte just eriti hea heliga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 12:27:57 vasta tsitaadiga

koss is the best endal juba pikka aega ja pole häda midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 16:30:38 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Skullcandy minujaoks lihtsalt üleshaibitud teema. Ilus välimus ja äss nimi. 900 eegused dj stiilis klapid tundusid küll nõrga konstruktsiooni ja mitte just eriti hea heliga.


Ise arvasin sama: Et need klapid pole mitte kuulamiseks vaid näitamiseks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 12.09.2007 22:51:02 vasta tsitaadiga

Nii. Minu klapid surnud. mingi 20h kuulamist umbes. icon_biggrin.gif see kolme poolene pistikuosa puruks. vaatab mis garantii räägib. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 15:29:16 vasta tsitaadiga

Äratasin oma klapi ellu, aitas kõrvaklapi kontaktide ülejootmine, lõpuks vahetasin üldse juhtme välja, aga midagi on tal ikka viga, mõnikord "kaob ära", siis aitab talle kõrvaotsast sisse puhumine icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 18.09.2007 14:10:42 vasta tsitaadiga

zim01 kirjutas:
Sain enda omasid 7 kuud nautida, siis andsid otsad. Nüüd oman hoopis Skullcandy Smokin' Buds'e.

kummad paremad olid ja mida kuulad nendega?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 02:44:11 vasta tsitaadiga

Nojah. Natuke üle kuu aega kuulatud ja üks klapp on kõvasti vaiksema heliga nüüd kui teine.

Polegi ammu tevalot külastanud.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 11:36:12 vasta tsitaadiga

Ostsin mingid 500 kroonised philipsi in-ear klapid. Ei kurda. Päris hea heli on. Parem kui plugidel, umbes sama mis SE klappidel aga veits mugavam juhtme lahendus on icon_idea.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 12:41:57 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Ostsin mingid 500 kroonised philipsi in-ear klapid. Ei kurda. Päris hea heli on. Parem kui plugidel, umbes sama mis SE klappidel aga veits mugavam juhtme lahendus on icon_idea.gif
SE in-ear'd pole küll nüüd asi millega plug'e võrrelda. Pluginad kordades ikka paremad.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 16:06:22 vasta tsitaadiga

Ei ütleks. Võibolla natukene aga kindlasti mitte kordades.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 16:20:04 vasta tsitaadiga

Paljudel juhtudel peaks olema asi vast selles, et kui hästi nad on ka sisse pistetud. Pean omale ka uued klapid vaatama, ei ole kindel, kas 500-600 välja käia in-earide eest oleks ka samaväärselt parem Plugidest. Pole eelnevalt pluge olnud, küll aga on Koss Porta Pro.

Kust neid leida võiks ja soodsalt? Tevalo on ainuke mis tean, Kartulis oli ka vist? Euronicsi nimekirjas ei hakanud silma.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 11:02:14 vasta tsitaadiga

Kartulis oli küll (Viljandis vähemalt) Nii Sparkid kui Thed täitsa olemas. Hinnavahe vist kümne krooni kanti. Ega nad PortaPro häält päris ei tee, aga ühtegi halba sõna ma ka ei ütle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 12:11:28 vasta tsitaadiga

Chime, PortaPro hääl oli muidugi vaimustav oma hinna kohta, aga tahaks lihtsalt nööpsikuid omale nüüd. icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 24.09.2007 15:41:14 vasta tsitaadiga

Mina üllatusin samuti Sparkide helikvaliteedis, kuulan pleierit palju tihedamini nüüd.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 21:14:23 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
zim01 kirjutas:
Sain enda omasid 7 kuud nautida, siis andsid otsad. Nüüd oman hoopis Skullcandy Smokin' Buds'e.

kummad paremad olid ja mida kuulad nendega?


Kuulan elektroonilist muusikat: dnb, psy jne. SC'd meeldivad sitaks rohkem. Mugavad, kiiresti kasutatavad, heli on super ning eriti meeldib mulle juhtmel olev volume control nupp - elu kohe lihtsam. icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 16:45:03 vasta tsitaadiga

Täna surid endal ühed The Plugid ära icon_sad.gif
Üle aasta pidasid vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.09.2007 16:50:07 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
Täna surid endal ühed The Plugid ära icon_sad.gif
Üle aasta pidasid vastu thumbs_up.gif


let me guess. pistik?

ise pole veel aega saanud uut külge panna. ja peaks oma sennheiser mx500dadele ka otsima.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 17:07:12 vasta tsitaadiga

Miks te neid siis ümber ei vaheta? Eluaegne garantii on ju kõigil Kossi toodetel.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 17:55:52 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
[lauri] kirjutas:
Täna surid endal ühed The Plugid ära icon_sad.gif
Üle aasta pidasid vastu thumbs_up.gif


let me guess. pistik?

ise pole veel aega saanud uut külge panna. ja peaks oma sennheiser mx500dadele ka otsima.


Kurat seda teab. Läksid samamoodi nagu eelmised, et üks klapp lõpetab töötamise.
Ei tea kas see on pistikus?

Metsjeesus kirjutas:
Miks te neid siis ümber ei vaheta? Eluaegne garantii on ju kõigil Kossi toodetel.


Tevalost saadeti mind eelmine kord küll pikalt. Öeldi, et nagu liiga kaua minu käes olnud (alla kuu). Ei viitsind suuremat sõda ka pidada kuna klapid väga plaju ei maksnud.
Postiga Kossu? Äkki.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.09.2007 18:55:36 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Miks te neid siis ümber ei vaheta? Eluaegne garantii on ju kõigil Kossi toodetel.


Kas mul on viitsimist viia neid K-Arvutisalongi ja oodata end ogaraks?

No võib ju ära proovida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 19:00:59 vasta tsitaadiga

a22t, einoh, kui asi on kaput, siis why not? Sessuhtes, et katkist asja sa niikuinii kõrva ei topi, samas võib jopata garantiiga.

[lauri], ka variant, Tartu Tevalos on küll suht normaalsed inimesed, siin vast ei saa pikalt kui näha, et ikka suvaline probleem.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 19:11:38 vasta tsitaadiga

mul näris kass plugidel juhtme 3-st kohast läbi. Annab neid veel kuidagi päästa :/?
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.09.2007 19:18:57 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
mul näris kass plugidel juhtme 3-st kohast läbi. Annab neid veel kuidagi päästa :/?
uued juhtmed
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shaper
HV vaatleja
shaper

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 17:32:35 vasta tsitaadiga

Mul läks ka peale paarikuulist kasutamist kosside otsik läbi... nagu mul kõigi klappidega juhtub!

Igatahes jah - kuidas see täpselt juhtub? juhtmed on ju ilusti küljes ja plastikusse valatud... ja kust saaks uut otsikut osta? Tehnikapoodides tavalisi pole silma jäänud siiani


viimati muutis shaper 22.10.2013 02:01:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 18:29:22 vasta tsitaadiga

shaper kirjutas:
Mul läks ka peale paarikuulist kasutamist kosside otsik vist läbi... nagu mul kõigi klappidega juhtub icon_razz.gif

Igatahes jah. Kuidas see täpselt juhtub? nagu juhtmed on ju ilusti küljes ja plastikusse valatud... ja kust saaks uut otsikut osta? Tehnikapoodides tavalisi pole silma jäänud siiani
Tevalos/Oomipoes neid olemas. Tinutad uue pistiku otsa, isoleerid ära ja valmis.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 21:45:58 vasta tsitaadiga

Kuskohast saab neid kõige odavama hinnaga soetada.
Tevalost?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:14:25 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Kuskohast saab neid kõige odavama hinnaga soetada.
Tevalost?
www.tevalo.ee ; www.oomipood.ee

Uuri ise.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldplaat
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 17:21:15 vasta tsitaadiga

Aga kuida seda pistiku jama saaks ennetada? Kannan klappe üpris palju taskus ja seal saavad nad üpis palju väntsutamist...iga kahe kolme kuu tagant ostan uued klapid :S
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 17:26:20 vasta tsitaadiga

kuldplaat kirjutas:
Aga kuida seda pistiku jama saaks ennetada? Kannan klappe üpris palju taskus ja seal saavad nad üpis palju väntsutamist...iga kahe kolme kuu tagant ostan uued klapid :S
Ega eriti ei saagi kui just mõnda paksemat ja vastupidavamat juhet otsa ei tinuta. Pane juhtmet mõnda väiksemasse karpi kus nad vähemasti taskus loksumise mõjul ära ei lagune.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 07.10.2007 20:04:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kas koss spark pluge on lihtne lahti võtta, tahaks need joota ipone juhtme külge??
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 07.10.2007 22:13:49 vasta tsitaadiga

Peenikese noaga lilla ja hõbedase asja vahel kangutades saab väga kergelt lahti need.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 10.10.2007 16:41:49 vasta tsitaadiga

Tänud, juba on juba tehtud, joodetud, toimivad kenasti, lahti tulevad isegi kergemini, kui iPhone originaalid.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 20:50:14 vasta tsitaadiga

Ei leia oomipoe linki, kas seal on neid veel müüa?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AdaHe
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2007




sõnum 15.10.2007 12:52:37 vasta tsitaadiga

M|S|W kirjutas:
Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist icon_wink.gif


Tahaks ka neid otsikuid osta, olen vist kõik Euronicsid läbi helistanud ja kuskil pole keegi midagi kuulnud. Kellel ja kustkohast on neid osta õnnestunud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
swompy
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 17.10.2007 07:40:13 vasta tsitaadiga

Täiesti head klapid on. Kuulab dnb-d, dubstepi nendega. Bassid on korralikud, tausta müra summutavad ära, kõrvas püsivad hästi. iPodi omadega ei anna võrreldagi. Ainuke asi, et mul on aasta jooksul juba kahed klapid katki läinud. Diganoos on ikka sama. Üks klapp lakkas mängimiast. Tinutada ei viitsi, garantiise ka ei viitsi minna. Tahan lihtsalt muusikat kuulata. Nüüd olen dilemma ees. Kas osta veel ühed Koss Spark Plug'id või proovida mingit muud firmat. Kuigi isenesest on Kossidel ikka supper heli. Aga iga 6 kuu järel ei viitsi ka uusi klappe ostma hakata. Any ideas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 17.10.2007 17:43:00 vasta tsitaadiga

AdaHe kirjutas:
M|S|W kirjutas:
Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist icon_wink.gif


Tahaks ka neid otsikuid osta, olen vist kõik Euronicsid läbi helistanud ja kuskil pole keegi midagi kuulnud. Kellel ja kustkohast on neid osta õnnestunud?


Panin vist natuke mööda.....experdis nägin neid hoopis (Kadaka tee 70 C) sorry doh.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 23:20:12 vasta tsitaadiga

Endal oli selline juhtum, et tellisin 2 paari koss the plug'e tartusse (tevalos olid otsas, seega pidin juurde tellima).. nii tulid kohale ja mina siis läksin järgi.. ühed olid mõeldud sõbrale teised endale.. endale sain ma sinised (ise mõtlesin, et ohh vedas, sinine on ikka palju parem kui lilla) nii.. ja kohe esimesel päeval kuulen kõndides mingit krõbinat.. just paremas klapis.. mõne aja pärast läks asi hullemaks.. praeguse seisuga on nii, et kui klapid peas on ja suud liigutada siis käib vastik ragin läbi.. eks mingi kamm juhtmetega on..

aga muidu on täitsa normaalsed klapid.. summutavad heli normaalselt, bass on ka normaalne jne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 00:46:40 vasta tsitaadiga

mina pidin oma klapid kahjuks manala teele saatma. st vasakut klappi ma kunagi ammu tinutasin veits ja sai asi korda, hiljuti tekkis samasugune probleem ka parempoolse klapiga, kuid seda enam päästa ei õnnestund. Minusilmis ideaalsed sellise hinna eest, 13 kuud püsisid nad minukäes. Eks tuleb siis uued osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.