|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
31.08.2007 11:56:29
|
|
|
esimesed 20 minutit spark plugidega. ja täiesti rahul. rockboxi equga sai saund ka paika pandud.
sansa e260 + rockbox + spark plug = 8)
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
31.08.2007 17:58:32
|
|
|
| a22t kirjutas: |
esimesed 20 minutit spark plugidega. ja täiesti rahul. rockboxi equga sai saund ka paika pandud.
sansa e260 + rockbox + spark plug = 8) |
mul täpselt sama varustus
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-andres-
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004
|
31.08.2007 22:55:19
|
|
|
Soetasin ka endale need samad kuularid. Tekkis aga esmasel kuulamisel probleem. Vasak klapp töötab korrektselt, kuid parem kuular kostub kõrva pannes umbes poole vaiksemalt. Kui kuidagi seda kõrvas keerata ja natuke suruda, siis muutub hääl tugevaks, lahti laskes aga jälle vaiksem. Samuti seda vahtkummi kokku pigistades käib nagu väike krõbin läbi, sedagi ainult parema klapiga. Proovisin vahtkumme vahetada, aga ikka sama jama.
kellelgi on veel taolist asja juhtunud?
Saadan ehk Euronicsile kirja, ehk tulevad vastu ja vahetavad välja :?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
31.08.2007 23:28:36
|
|
|
| Ma arvan et kui üks vaiksem siis põhjus pigem selles et kõrva kanal on erineva kujuga ja surub selle kummitoru seest kinni. Minul vähemalt on kõrvad seestpoolt erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-andres-
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004
|
04.09.2007 21:53:57
|
|
|
Saatsin Euronicsile kirja ja nad on nõus üle vaatama.
Ei ole kõrva ehituse viga, vasak klapp töötas paremas ilusti . Aga aitäh kiire vastuse eest .
Igatahes täna jõudsin Euronicsisse ja läksin kassasse. Sealt suunas teenindaja mind ühe müügimehe juurde, sest tema ise ei pidavat neist midagi teadma . Igatahes rääkisin mehele mis viga ja tema kõrv tunnistas samamoodi, et viga on olemas. Ütles aga, et kutsub mingi tooteturunduse onu vms. , et tema ei tohi neid ise vahetada. See onu tuli ja tal tundus kiire olevat, seega pani ta need korra kõrva, ütles et ta mingit erilist vahet ei märka, küsis siis müügimehe käest ja vahetas siiski rahumeeli mu klapid uute vastu. Mehed olid viisakad ja tegutsesid kiiresti, nii et 5+ Euronicsile .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Log
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.08.2006
|
04.09.2007 22:57:09
|
|
|
Ostsin ka täna need klapid ära,Väga Super ! (KOSS Spark Plug,valged)
Alguses oli natuke imelik/harjumatu see ülipehme vaht võimisiganes
Igatahes olen väga rahul ostuga
Minu läksid nad siis SE W880i järele... originaalid jäid vähe lahjaks
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
07.09.2007 13:40:20
|
|
|
| miga kirjutas: |
Kuskohast saab ainult neid kõrva otsi osta. Aja möödudes nad raisk ei lähe enam nii hästi kõrva ja ei püsi seal korralikult...või on mul kõrv väärastunud  |
Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007

|
07.09.2007 14:59:40
|
|
|
sai kah täna soetatud.
võiks öelda, et "viimasepeal".
Ei osanud oodatagi, et mu mp3-e mängija nii kvaliteetset saundi väljastab
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
07.09.2007 15:37:46
|
|
|
Sai ka need ostetud ja tunduvad päris korralikud olevat
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
09.09.2007 19:51:31
|
|
|
| M|S|W kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Kuskohast saab ainult neid kõrva otsi osta. Aja möödudes nad raisk ei lähe enam nii hästi kõrva ja ei püsi seal korralikult...või on mul kõrv väärastunud  |
Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist  |
Tänud, lähen vaatan ükspäev
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
11.09.2007 21:09:23
|
|
|
| Sain enda omasid 7 kuud nautida, siis andsid otsad. Nüüd oman hoopis Skullcandy Smokin' Buds'e.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
11.09.2007 21:34:05
|
|
|
| Need Skullcandyd on mignid head vä?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
11.09.2007 21:47:05
|
|
|
| Skullcandy minujaoks lihtsalt üleshaibitud teema. Ilus välimus ja äss nimi. 900 eegused dj stiilis klapid tundusid küll nõrga konstruktsiooni ja mitte just eriti hea heliga.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
12.09.2007 12:27:57
|
|
|
koss is the best endal juba pikka aega ja pole häda midagi
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
12.09.2007 16:30:38
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| Skullcandy minujaoks lihtsalt üleshaibitud teema. Ilus välimus ja äss nimi. 900 eegused dj stiilis klapid tundusid küll nõrga konstruktsiooni ja mitte just eriti hea heliga. |
Ise arvasin sama: Et need klapid pole mitte kuulamiseks vaid näitamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
12.09.2007 22:51:02
|
|
|
Nii. Minu klapid surnud. mingi 20h kuulamist umbes. see kolme poolene pistikuosa puruks. vaatab mis garantii räägib.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phoenix
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
13.09.2007 15:29:16
|
|
|
Äratasin oma klapi ellu, aitas kõrvaklapi kontaktide ülejootmine, lõpuks vahetasin üldse juhtme välja, aga midagi on tal ikka viga, mõnikord "kaob ära", siis aitab talle kõrvaotsast sisse puhumine
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
18.09.2007 14:10:42
|
|
|
| zim01 kirjutas: |
| Sain enda omasid 7 kuud nautida, siis andsid otsad. Nüüd oman hoopis Skullcandy Smokin' Buds'e. |
kummad paremad olid ja mida kuulad nendega?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
21.09.2007 02:44:11
|
|
|
Nojah. Natuke üle kuu aega kuulatud ja üks klapp on kõvasti vaiksema heliga nüüd kui teine.
Polegi ammu tevalot külastanud.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
22.09.2007 11:36:12
|
|
|
Ostsin mingid 500 kroonised philipsi in-ear klapid. Ei kurda. Päris hea heli on. Parem kui plugidel, umbes sama mis SE klappidel aga veits mugavam juhtme lahendus on
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
22.09.2007 12:41:57
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Ostsin mingid 500 kroonised philipsi in-ear klapid. Ei kurda. Päris hea heli on. Parem kui plugidel, umbes sama mis SE klappidel aga veits mugavam juhtme lahendus on  |
SE in-ear'd pole küll nüüd asi millega plug'e võrrelda. Pluginad kordades ikka paremad.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.09.2007 16:06:22
|
|
|
Ei ütleks. Võibolla natukene aga kindlasti mitte kordades.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
22.09.2007 16:20:04
|
|
|
Paljudel juhtudel peaks olema asi vast selles, et kui hästi nad on ka sisse pistetud. Pean omale ka uued klapid vaatama, ei ole kindel, kas 500-600 välja käia in-earide eest oleks ka samaväärselt parem Plugidest. Pole eelnevalt pluge olnud, küll aga on Koss Porta Pro.
Kust neid leida võiks ja soodsalt? Tevalo on ainuke mis tean, Kartulis oli ka vist? Euronicsi nimekirjas ei hakanud silma.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chime
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
24.09.2007 11:02:14
|
|
|
Kartulis oli küll (Viljandis vähemalt) Nii Sparkid kui Thed täitsa olemas. Hinnavahe vist kümne krooni kanti. Ega nad PortaPro häält päris ei tee, aga ühtegi halba sõna ma ka ei ütle
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
24.09.2007 12:11:28
|
|
|
Chime, PortaPro hääl oli muidugi vaimustav oma hinna kohta, aga tahaks lihtsalt nööpsikuid omale nüüd.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
24.09.2007 15:41:14
|
|
|
| Mina üllatusin samuti Sparkide helikvaliteedis, kuulan pleierit palju tihedamini nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
24.09.2007 21:14:23
|
|
|
| Henritorop kirjutas: |
| zim01 kirjutas: |
| Sain enda omasid 7 kuud nautida, siis andsid otsad. Nüüd oman hoopis Skullcandy Smokin' Buds'e. |
kummad paremad olid ja mida kuulad nendega? |
Kuulan elektroonilist muusikat: dnb, psy jne. SC'd meeldivad sitaks rohkem. Mugavad, kiiresti kasutatavad, heli on super ning eriti meeldib mulle juhtmel olev volume control nupp - elu kohe lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
27.09.2007 16:45:03
|
|
|
Täna surid endal ühed The Plugid ära
Üle aasta pidasid vastu
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
27.09.2007 16:50:07
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
Täna surid endal ühed The Plugid ära
Üle aasta pidasid vastu  |
let me guess. pistik?
ise pole veel aega saanud uut külge panna. ja peaks oma sennheiser mx500dadele ka otsima.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
27.09.2007 17:07:12
|
|
|
Miks te neid siis ümber ei vaheta? Eluaegne garantii on ju kõigil Kossi toodetel.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
27.09.2007 17:55:52
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| [lauri] kirjutas: |
Täna surid endal ühed The Plugid ära
Üle aasta pidasid vastu  |
let me guess. pistik?
ise pole veel aega saanud uut külge panna. ja peaks oma sennheiser mx500dadele ka otsima. |
Kurat seda teab. Läksid samamoodi nagu eelmised, et üks klapp lõpetab töötamise.
Ei tea kas see on pistikus?
| Metsjeesus kirjutas: |
| Miks te neid siis ümber ei vaheta? Eluaegne garantii on ju kõigil Kossi toodetel. |
Tevalost saadeti mind eelmine kord küll pikalt. Öeldi, et nagu liiga kaua minu käes olnud (alla kuu). Ei viitsind suuremat sõda ka pidada kuna klapid väga plaju ei maksnud.
Postiga Kossu? Äkki.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
27.09.2007 18:55:36
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| Miks te neid siis ümber ei vaheta? Eluaegne garantii on ju kõigil Kossi toodetel. |
Kas mul on viitsimist viia neid K-Arvutisalongi ja oodata end ogaraks?
No võib ju ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
27.09.2007 19:00:59
|
|
|
a22t, einoh, kui asi on kaput, siis why not? Sessuhtes, et katkist asja sa niikuinii kõrva ei topi, samas võib jopata garantiiga.
[lauri], ka variant, Tartu Tevalos on küll suht normaalsed inimesed, siin vast ei saa pikalt kui näha, et ikka suvaline probleem.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
27.09.2007 19:11:38
|
|
|
mul näris kass plugidel juhtme 3-st kohast läbi. Annab neid veel kuidagi päästa :/?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
27.09.2007 19:18:57
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| mul näris kass plugidel juhtme 3-st kohast läbi. Annab neid veel kuidagi päästa :/? |
uued juhtmed
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shaper
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006
|
29.09.2007 17:32:35
|
|
|
Mul läks ka peale paarikuulist kasutamist kosside otsik läbi... nagu mul kõigi klappidega juhtub!
Igatahes jah - kuidas see täpselt juhtub? juhtmed on ju ilusti küljes ja plastikusse valatud... ja kust saaks uut otsikut osta? Tehnikapoodides tavalisi pole silma jäänud siiani
viimati muutis shaper 22.10.2013 02:01:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
29.09.2007 18:29:22
|
|
|
| shaper kirjutas: |
Mul läks ka peale paarikuulist kasutamist kosside otsik vist läbi... nagu mul kõigi klappidega juhtub
Igatahes jah. Kuidas see täpselt juhtub? nagu juhtmed on ju ilusti küljes ja plastikusse valatud... ja kust saaks uut otsikut osta? Tehnikapoodides tavalisi pole silma jäänud siiani |
Tevalos/Oomipoes neid olemas. Tinutad uue pistiku otsa, isoleerid ära ja valmis.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
30.09.2007 21:45:58
|
|
|
Kuskohast saab neid kõige odavama hinnaga soetada.
Tevalost?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
30.09.2007 22:14:25
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Kuskohast saab neid kõige odavama hinnaga soetada.
Tevalost? |
www.tevalo.ee ; www.oomipood.ee
Uuri ise.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldplaat
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2007
|
02.10.2007 17:21:15
|
|
|
| Aga kuida seda pistiku jama saaks ennetada? Kannan klappe üpris palju taskus ja seal saavad nad üpis palju väntsutamist...iga kahe kolme kuu tagant ostan uued klapid :S
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
02.10.2007 17:26:20
|
|
|
| kuldplaat kirjutas: |
| Aga kuida seda pistiku jama saaks ennetada? Kannan klappe üpris palju taskus ja seal saavad nad üpis palju väntsutamist...iga kahe kolme kuu tagant ostan uued klapid :S |
Ega eriti ei saagi kui just mõnda paksemat ja vastupidavamat juhet otsa ei tinuta. Pane juhtmet mõnda väiksemasse karpi kus nad vähemasti taskus loksumise mõjul ära ei lagune.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
07.10.2007 20:04:01
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, kas koss spark pluge on lihtne lahti võtta, tahaks need joota ipone juhtme külge??
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mcneelsonn
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2005
|
07.10.2007 22:13:49
|
|
|
| Peenikese noaga lilla ja hõbedase asja vahel kangutades saab väga kergelt lahti need.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
10.10.2007 16:41:49
|
|
|
Tänud, juba on juba tehtud, joodetud, toimivad kenasti, lahti tulevad isegi kergemini, kui iPhone originaalid.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
11.10.2007 20:50:14
|
|
|
| Ei leia oomipoe linki, kas seal on neid veel müüa?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AdaHe
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2007
|
15.10.2007 12:52:37
|
|
|
| M|S|W kirjutas: |
Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist  |
Tahaks ka neid otsikuid osta, olen vist kõik Euronicsid läbi helistanud ja kuskil pole keegi midagi kuulnud. Kellel ja kustkohast on neid osta õnnestunud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
swompy
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2003
|
17.10.2007 07:40:13
|
|
|
| Täiesti head klapid on. Kuulab dnb-d, dubstepi nendega. Bassid on korralikud, tausta müra summutavad ära, kõrvas püsivad hästi. iPodi omadega ei anna võrreldagi. Ainuke asi, et mul on aasta jooksul juba kahed klapid katki läinud. Diganoos on ikka sama. Üks klapp lakkas mängimiast. Tinutada ei viitsi, garantiise ka ei viitsi minna. Tahan lihtsalt muusikat kuulata. Nüüd olen dilemma ees. Kas osta veel ühed Koss Spark Plug'id või proovida mingit muud firmat. Kuigi isenesest on Kossidel ikka supper heli. Aga iga 6 kuu järel ei viitsi ka uusi klappe ostma hakata. Any ideas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
17.10.2007 17:43:00
|
|
|
| AdaHe kirjutas: |
| M|S|W kirjutas: |
Euronicsis ~180.- ja pakis oli 6 paari vist  |
Tahaks ka neid otsikuid osta, olen vist kõik Euronicsid läbi helistanud ja kuskil pole keegi midagi kuulnud. Kellel ja kustkohast on neid osta õnnestunud? |
Panin vist natuke mööda.....experdis nägin neid hoopis (Kadaka tee 70 C) sorry
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
17.10.2007 23:20:12
|
|
|
Endal oli selline juhtum, et tellisin 2 paari koss the plug'e tartusse (tevalos olid otsas, seega pidin juurde tellima).. nii tulid kohale ja mina siis läksin järgi.. ühed olid mõeldud sõbrale teised endale.. endale sain ma sinised (ise mõtlesin, et ohh vedas, sinine on ikka palju parem kui lilla) nii.. ja kohe esimesel päeval kuulen kõndides mingit krõbinat.. just paremas klapis.. mõne aja pärast läks asi hullemaks.. praeguse seisuga on nii, et kui klapid peas on ja suud liigutada siis käib vastik ragin läbi.. eks mingi kamm juhtmetega on..
aga muidu on täitsa normaalsed klapid.. summutavad heli normaalselt, bass on ka normaalne jne.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
18.10.2007 00:46:40
|
|
|
mina pidin oma klapid kahjuks manala teele saatma. st vasakut klappi ma kunagi ammu tinutasin veits ja sai asi korda, hiljuti tekkis samasugune probleem ka parempoolse klapiga, kuid seda enam päästa ei õnnestund. Minusilmis ideaalsed sellise hinna eest, 13 kuud püsisid nad minukäes. Eks tuleb siis uued osta
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|