Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.09.2007 13:25:22 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Millise seadmega otse saab vaadata. Nagu need guru3d vennad oma toiteplokkide teste teevad? icon_biggrin.gif
Mingi 3k hind raudselt.

irw...3K väga tagasihoidlik pakkumine. Amprid saab muideks siiski ka lihtsamalt ära mõõta testriga, samas ise kasutaks ikka seda odavat mõõturit ja abiks toiteka efektiivsus. ~20-30% on arvesti näit suurem kui see mis tegelikult näiteks videokaart tarbib. Uuematel toitekatel juba ~15% icon_wink.gif
Seega mõnes mõttes võiks selle arvesti näidu võtta aluseks juhul kui plaan väga täpselt sobilik toitekas valida, samas isiklikult seda ei soovita... sest paljas W number ei anna mingit väga täpset aimdust kuidas teatud ahelat koormatakse. Enamikel kiirematel arvutitel on ilmselt 12V koormus >70% üldtarbest, samas kui tootja ei anna inffi kuidas see näiteks eri "railide" vahel jaotub on jamad kerged tulema. Point see, et väidetav "only CPU" 12V ei pruugi seda tegelikult olla ja nii võid lasta 1 12V ahela kooma samas teine saab näiteks 2-3A koormust icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2007 19:58:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Millise seadmega otse saab vaadata. Nagu need guru3d vennad oma toiteplokkide teste teevad? icon_biggrin.gif
Mingi 3k hind raudselt.

See Casebuy tester? See maksab enam-vähem 30 EURi.
Sarnaseid on ka odavamaid, millele saab testri külge ühendada, endalgi on üks selline olemas, aga mingeid eriti täpseid tulemusi sellelt oodata ei maksa. See on minumeelest takistite baasil realiseeritud ja süsteemi tegelikust käitumisest head ülevaadet ei anna. Sobib kiireks testimiseks, kas toiteplokk töötab või mitte. Näiteks testri taga Chieftec + APC töötas, aga ka kõige lahjema arvuti taga enam mitte. Täpsemateks tulemusteks peab tõenäoliselt ampermeetri ja voltmeetri otse emaplaadi toite vahele ühendama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2007 20:03:24 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas siin teemas on see olnud aga kingpin'i uus prose jahutusblokk - räigelt kenalt tehtud icon_eek.gif

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2406128&postcount=212
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2007 20:16:23 vasta tsitaadiga

pigem ikka ln2-e toru
ning ega mikihiire ja teiste omad kuskilt otsast halvemad/koledamad ole
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2007 20:20:05 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Seega mõnes mõttes võiks selle arvesti näidu võtta aluseks juhul kui plaan väga täpselt sobilik toitekas valida, samas isiklikult seda ei soovita... sest paljas W number ei anna mingit väga täpset aimdust kuidas teatud ahelat koormatakse. Enamikel kiirematel arvutitel on ilmselt 12V koormus >70% üldtarbest, samas kui tootja ei anna inffi kuidas see näiteks eri "railide" vahel jaotub on jamad kerged tulema. Point see, et väidetav "only CPU" 12V ei pruugi seda tegelikult olla ja nii võid lasta 1 12V ahela kooma samas teine saab näiteks 2-3A koormust icon_smile.gif
Samas kui võimsusmõõtjaga seinast mõõdetud kogu energiatarve on ikka 200W, siis ükski sisemine võimsus seda kuidagi ületada ei saa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.09.2007 20:50:11 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Magic kirjutas:

Seega mõnes mõttes võiks selle arvesti näidu võtta aluseks juhul kui plaan väga täpselt sobilik toitekas valida, samas isiklikult seda ei soovita... sest paljas W number ei anna mingit väga täpset aimdust kuidas teatud ahelat koormatakse. Enamikel kiirematel arvutitel on ilmselt 12V koormus >70% üldtarbest, samas kui tootja ei anna inffi kuidas see näiteks eri "railide" vahel jaotub on jamad kerged tulema. Point see, et väidetav "only CPU" 12V ei pruugi seda tegelikult olla ja nii võid lasta 1 12V ahela kooma samas teine saab näiteks 2-3A koormust icon_smile.gif
Samas kui võimsusmõõtjaga seinast mõõdetud kogu energiatarve on ikka 200W, siis ükski sisemine võimsus seda kuidagi ületada ei saa.

Pole ju seda väitnud vaid suunasin tähelepanu ka sellele, et ei saa 1:1-le arve ülekanda icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.09.2007 11:07:27 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
pigem ikka ln2-e toru
ning ega mikihiire ja teiste omad kuskilt otsast halvemad/koledamad ole

Koledamaid on ikka- kuid mõnele on tähtsam suutlikus kui väljanägemine.
btw, siis kui kingpin alles alustas ekstreemjahutusega, tegid japsid juba sellised asju: (Athlon XP aeg oli siis)
http://homepage2.nifty.com/NewBeetle/page028.html

ontopic.
Sain teada, et Intelilt lähiajal saabuv "kondirada", ehk XBX2 "BadAxe"asendaja DX38BT "Bonetrail" hakkab omama üsna OC-friendly BIOS-i
+ sellega saab kaasa Windows GUI utilyty for OC icon_biggrin.gif
Sellel utiliidil on ka "auto-tune" funktsioon icon_razz1.gif selline logo on mobol:
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 11:24:41 vasta tsitaadiga

Neid X38 platesi saab juba bronnida - Inglise saitidelt vähemalt. Aga hind on ~4 kilo kanti vist.

Gigabyte oma tn: http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=MB-092-GI&groupid=701&catid=5&subcat=946

Ja veel:

tsitaat:
Rumors have started circulating about Intel's new X48 chipset. The new chipset is said to be faster and offer better overclocking than the previous X38, which should be coming this week. The X48 plans to appear only a few short weeks after the X38 is launched.


http://www.nordichardware.com/news,6759.html

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 19:38:16 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
pigem ootan E2180 ära icon_razz.gif

nüüd Ordis (odavam kui arvutikeskuses) olemas. võtad ära?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 19:47:09 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kas sellise seadmega on võimalik vaadata arvuti võimsuse tarbimist. http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=76-481-16#!76-481-16
Nimelt oleks vaja teada kas mu praegune 420w Chieftec jääb kuidagi klokkimisele jalgu. Või saab kuidagi lihtsamalt teada, ilma et peaks mingi vidina ostma.


Võimsuse tarbimine W/h või kW/h ei anna sulle mingit infot toite koormuse-vastupidavusele!
"jalgu jäämine" väljendub kahes olulises asjas esimest on kerge mõõta voltmeetri ja/või mõne pingemõõtmisprogega (võrdled omavahel lihtsalt +12V ja +5V ahelate allakukkumist mõõdukalt koormates ja siis tugeva OC-all ja kõvasti proset ja videot koormates)
Näiteks: idles ja nonOC on pinge 11,85V ja teisel juhul 11,42V ehk kukub 0,43V on ca 3,6%. Üle 5% kukkumine juba kurjast.
Teine aspekt on käivitushetkel toimuv pingekukkumine kuid seda (esimest poolt sekundit) on raske mõõta selleks on pika viiteajaga ossillografid olemas. Sellistel puhkudel võib 12v hoopis korraks 10V peal ära käia aga katsu sa seda fikseerida.

Kasuta proget nimega S&M seal on ka graafiline pingemonitooring ja saad ka tõelised 100%-se koormuse prosele selga väänata. Vajadusel paned veel mõne graafikapiinaja a´la 3Dmark03 ka veel otsa!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.09.2007 19:53:03 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Magic kirjutas:
pigem ootan E2180 ära icon_razz.gif

nüüd Ordis (odavam kui arvutikeskuses) olemas. võtad ära?

Väga võimalik icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 20:19:38 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Kas sellise seadmega on võimalik vaadata arvuti võimsuse tarbimist. http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=76-481-16#!76-481-16
Nimelt oleks vaja teada kas mu praegune 420w Chieftec jääb kuidagi klokkimisele jalgu. Või saab kuidagi lihtsamalt teada, ilma et peaks mingi vidina ostma.


Võimsuse tarbimine W/h või kW/h ei anna sulle mingit infot toite koormuse-vastupidavusele!
"jalgu jäämine" väljendub kahes olulises asjas esimest on kerge mõõta voltmeetri ja/või mõne pingemõõtmisprogega (võrdled omavahel lihtsalt +12V ja +5V ahelate allakukkumist mõõdukalt koormates ja siis tugeva OC-all ja kõvasti proset ja videot koormates)
Näiteks: idles ja nonOC on pinge 11,85V ja teisel juhul 11,42V ehk kukub 0,43V on ca 3,6%. Üle 5% kukkumine juba kurjast.
Teine aspekt on käivitushetkel toimuv pingekukkumine kuid seda (esimest poolt sekundit) on raske mõõta selleks on pika viiteajaga ossillografid olemas. Sellistel puhkudel võib 12v hoopis korraks 10V peal ära käia aga katsu sa seda fikseerida.

Kasuta proget nimega S&M seal on ka graafiline pingemonitooring ja saad ka tõelised 100%-se koormuse prosele selga väänata. Vajadusel paned veel mõne graafikapiinaja a´la 3Dmark03 ka veel otsa!


Tänud põhjaliku vastuse eest, proovin selle S&M proge ka ära.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 22:04:40 vasta tsitaadiga

Mida annab see juurde kui mälud ja CPU jooksevad 1:1 fps'iga? pole kindel, et sõnastasin õigesti aga loodan, et saate aru.
Ja nt kui panna q6600 3ghz peale jooksma, kas siis peab tingimata/soovitatavalt muutma ka mälude juures seadeid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 22:42:20 vasta tsitaadiga

Q6600 näiteks ei taluvat väga suuremat FPS, kui 450. Selle FPS-ga töötaksid mälud 900MHz peal. Kui nüüd kellelgi on kõvemad mälud, siis paneb ta suhte nt 24:5 ja saavutab selle, et mälud töötavad: 450/4x5= 563 FPS, ehk mälud töötavad hoopis 1125MHz peal. Loodan, et võssa ei pannud, nii olen mina aru saanud.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 22:51:32 vasta tsitaadiga

See imelik suhe on kindlasti aeglasem kui 1:1'le. FSB 450 ja mälu 900 mhz peak kiireim variant olema. Kui mamma ka veel 1T lubab sellel kiirusel on väga hea.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 23:03:05 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust võiks saada osta DFI Infinity Blood-Iron P35-T2RL plaati?
Siin review plaadist: http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&number=1&artpage=2787&articID=611
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 23:12:27 vasta tsitaadiga

DonNiger, Samas kui fsp tõsta 450 peale, siis tuleks multiplier 7 peale panna.. 8 jaoks vast juba vett vaja.
kas muidu 8x400 ja mälud 1:1 on hea variant?
Või siis 7x450 ja mälud 900 peale?
mäludeks tuleks corsair xms2 6400c4 ja emaks p35-ds3r
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 23:16:32 vasta tsitaadiga

Peaks ka kätte võtma ja klokkima natuke enda romu. default jahutusega vist halb mõte?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 00:11:44 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
DonNiger, Samas kui fsp tõsta 450 peale, siis tuleks multiplier 7 peale panna.. 8 jaoks vast juba vett vaja.
kas muidu 8x400 ja mälud 1:1 on hea variant?
Või siis 7x450 ja mälud 900 peale?
mäludeks tuleks corsair xms2 6400c4 ja emaks p35-ds3r


mine kordajaga 8 nii kaugele kui saad. Mäludele määra käsitsi sätted a'la 4-4-4-8(10)-1T. Mingi 430 Mhz peaks ikka minema.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 07:59:59 vasta tsitaadiga

Kui algselt on 4-4-4-12 siis muudan lihtsalt viimast numbrit icon_smile.gif?
Kas 1:1 variandil on mingi maagia seees või näeb see lihtsalt hea välja, et paljud seda soovitavad?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 08:59:05 vasta tsitaadiga

see töötab lihtsalt kiiremini. See nagu puu saagimine kahemehesaega, üks kord tõmbab üks, ükskord teine.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 10:04:37 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
see töötab lihtsalt kiiremini. See nagu puu saagimine kahemehesaega, üks kord tõmbab üks, ükskord teine.
Ma panin küll omal 1:1 quadil, kuid super PI küll paremaks sellest ei läinud. Aga samas see superPi sõltub liiga palju prose taktist. Võibolla suuremate ja pikaajalisemate rakenduste puhul,nagu mingi codeerimine ja autocad jms. Seal võibolla tuleb vahe sisse. Ei tahaks uskuda, et mängimisel see loeb.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.09.2007 12:50:04 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
profiil kirjutas:
DonNiger, Samas kui fsp tõsta 450 peale, siis tuleks multiplier 7 peale panna.. 8 jaoks vast juba vett vaja.
kas muidu 8x400 ja mälud 1:1 on hea variant?
Või siis 7x450 ja mälud 900 peale?
mäludeks tuleks corsair xms2 6400c4 ja emaks p35-ds3r


mine kordajaga 8 nii kaugele kui saad. Mäludele määra käsitsi sätted a'la 4-4-4-8(10)-1T. Mingi 430 MHz peaks ikka minema.
p35 chipset ei lase 1T ja 2T vahel valida
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:16:09 vasta tsitaadiga

Jah, vaid Nforce kiibistikul plaatidega saab seda trikki teha.----
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.09.2007 15:18:28 vasta tsitaadiga

Ei hakka tervet teemat läbi lugema, et plaanin osta Q6600, jahutuseks Asus SILENT SQUARE PRO ja emmeks GIGABYTE G33M-DS2R G33 , kuidas clockimisega on või palju kannataks?
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 05.09.2007 15:33:30 vasta tsitaadiga

Selle emaplaadiga pole midagi erilist loota icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.09.2007 16:10:23 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
Selle emaplaadiga pole midagi erilist loota icon_rolleyes.gif


Seda arvasin isegi, soovita midagi.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.09.2007 16:20:31 vasta tsitaadiga

ga-p35-ds4 thumbs_up.gif
ga-p35-dq6

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 05.09.2007 16:35:44 vasta tsitaadiga

Ja mille poolest on kehvemad DS3`e erinevad versioonid neile kellele 2*PCI-E korda ei lähe?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 05.09.2007 16:55:11 vasta tsitaadiga

asus p5k deluxe pidi ka hea olema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 05.09.2007 17:06:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
...p35 chipset ei lase 1T ja 2T vahel valida

Kohati siiski laseb ja toimib kah:
http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/asus-p5k-deluxe-overclock_3.html#sect1
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.09.2007 18:26:04 vasta tsitaadiga

nimelt mul siis GA-P35-DS4 rev1.x mudel plaadist
et kas võib julgelt rev1.0 biose peale panna?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 19:19:38 vasta tsitaadiga

Gigabyte GA-X38-DQ6 preview
http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=3077

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 20:49:10 vasta tsitaadiga

Hehe lõpuks ka minu jaoks uued lelud. P35 jättis külmaks.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.09.2007 20:58:25 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Hehe lõpuks ka minu jaoks uued lelud. P35 jättis külmaks.
see jõudlusekasv erutas sind? icon_rolleyes.gif
Although in early testing it appears the power consumption of this board is up to 18W higher than a similarly equipped GA-P35-DQ6 board icon_razz.gif

mind erutaks pigem FSB kasv, aga see tuli juba p965/975x ->p35 puhul, 600+FSB, mis ületab aga 333MHz FSB, ligi sitaks icon_razz1.gif
seega ei eruta see x38 mingil määral
pigem ootan kui korralikud ddr3 mälud taskukohaseks saavad või nende perf kasv oluliseks muutub ja siis vaatan, mis emaplaadid turul on icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 21:01:08 vasta tsitaadiga

Kuna mul oli plaanis P35 vahele jätta algusest peale. Need kes juba soetasid selle chipiga emaplaadi pole enam mõtet x38 poole vaadata. Aint nendel kes ajavad taga igat 3dmargi punni või superpi skoori. Ise kasutan seni veel 975 seeria plaati mis on seni hästi teeninud. DDR3 mälud ei saa taskukohaseks sellel aastal. Hinnavahe on ka praegu veel ddr2'ga röögatu.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.09.2007 21:06:16 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Kuna mul oli plaanis P35 vahele jätta algusest peale. Need kes juba soetasid selle chipiga emaplaadi pole enam mõtet x38 poole vaadata. Aint nendel kes ajavad taga igat 3dmargi punni või superpi skoori. Ise kasutan seni veel 975 seeria plaati mis on seni hästi teeninud. DDR3 mälud ei saa taskukohaseks sellel aastal. Hinnavahe on ka praegu veel ddr2'ga röögatu.
ise hüppasin p35 peale 650i pealt, plaaniga quadi peale kolida, aga kui uut korteripruuti ei saa, siis see plaan muutub unistuseks hetkel thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 21:30:42 vasta tsitaadiga

Mina küll sellest testist midagi nii erutavat ei lednud et ma oma P35-DQ6 nüüd ringi tahaks vahetada icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.09.2007 21:45:07 vasta tsitaadiga

Huvitav palju selle X38 ja X48 vahe on?
Asusel on üks plaat X48 chipi-ga.

Jahutus on päris suur.
http://www.hardwareschotte.de/hardware/preise/proid_9081828/preis_ASUS+ROG+Maximus+Formula+SE
Ja vahepeal liikus jutt,et X38 toetab SLI-id... icon_razz1.gif
Üks arvamus oli,et X38 toetab crossfiret ja X48 SLI-d aga eks näis.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 22:25:54 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mina küll sellest testist midagi nii erutavat ei lednud et ma oma P35-DQ6 nüüd ringi tahaks vahetada icon_rolleyes.gif


Postitasin just enne sind, sul on täesti õigus.

tsitaat:
Need kes juba soetasid selle chipiga (P-35) emaplaadi pole enam mõtet x38 poole vaadata.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 22:27:12 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Huvitav palju selle X38 ja X48 vahe on?
Asusel on üks plaat X48 chipi-ga.

Jahutus on päris suur.
http://www.hardwareschotte.de/hardware/preise/proid_9081828/preis_ASUS+ROG+Maximus+Formula+SE
Ja vahepeal liikus jutt,et X38 toetab SLI-id... icon_razz1.gif
Üks arvamus oli,et X38 toetab crossfiret ja X48 SLI-d aga eks näis.
kusagil oli jutt, et lausa mõlemat thumbs_up.gif
allikat ei mäleta icon_rolleyes.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 22:33:57 vasta tsitaadiga

Moditud mamma driveritega arvatavasti, nagu ka praegused inteli 2XPCI-E plated.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.09.2007 08:21:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nimelt mul siis GA-P35-DS4 rev1.x mudel plaadist
et kas võib julgelt rev1.0 biose peale panna?
krt jätsin selle updatemise tegemata, ei julenud enne, kui vastus sellele küsimusele, aga vist oleks pidanud tegema ikkagi icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
tsitaat:
Fix dual BIOS issue (Sometimes recovery from backup BIOS may fail)

täna hommikul kell 5 pani masin pildi kotti ja helikaarti saatis meeldiva siinuse, mis valjusti läbi trepikoja kõlas
panin masina kinni ja uuesti tööle ning jäigi restarte tegema, tõmbas ventikad sekundiks käima ja jälle restart

siis vahetasin prooviks mälud ära, siis näitas post screeni ka, kus emaplaat üritas BIOS'i recoverida ja kordamööda ütles, et backup bios checksum error ja main bios checksum error icon_mad.gif
nii palju siis dual biosist thumbs_down.gif icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 06.09.2007 09:36:58 vasta tsitaadiga

intel bad axe'il on fsb:dram suhe 2:3. kas keegi teab kas seda kuidagi lahti ka saab? tahaks 1:1, et proset kõrgemale ajad praegu on fsb 311 mälud 466.

edit:

Vastus käes icon_biggrin.gif tuleb mälu frq panna 533 peale.

_________________
nonii


viimati muutis mastert 06.09.2007 17:20:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 06.09.2007 10:10:03 vasta tsitaadiga

tahaks oma mobot upgradeda, aga äkki aitate valikuga:
kas
1) Asus P5K-E
2) Abit IP35 (nonpro)

mõlema hind gramm üle 2000
asus toetaks 16x PCIE + 4x PCIE (Crossfire või physx vms), aga vaevalt, et seda kasutama hakkaks. samas saaks abiti ~200 eeku soodsamalt, parem layout (saab kasutada reaalselt 3 PCI kaarti, asusel normaalse videokaardiga jääb 1 PCI kinni). mõlemal ICH8R, normaalne heatpipe jahutus. asuse bios eriti ei meeldinud, sain ühte P5K deluxet näppida ja ei istunud. abitil on traditsioonilisem bios.

gigabytet ei sooviks, olen kuulnud, et kuigi klokkub väga hästi, siis tekivad lambiprobleemid ja bios ei taha eriti sättungeid mäletada. tahaks siiski kasutada stabiilset masinat. praegune biostar on jooksnud algusest peale julgelt üle 400-se siiniga ja ei köhi ka mitte. hea plaat on, aga sooviks midagi uut, kuna 965 chipset pole siiski üle 400mhz mõeldud jooksma (strapi perfomance kao tõttu).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 10:14:33 vasta tsitaadiga

Abit oleks minu valik. Ise ostan lähiajal sama plate, kuid Pro versiooni. Väga OC sõbralik ja selge bios. Ning uGuru kiip ja pakutavad võimalused on ka head.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.09.2007 10:21:49 vasta tsitaadiga

uGuru on jah päris mugav asi, ühegi teise tootja winni OC jubin pole mulle istunud. Kuigi ega see Abiti oma miski ülistabiilne pole...
Lisaks Abiti puhul tasub uurida ka mälude sobivuse kohta - vanemad plaadid ikka väga jamad selles osas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.09.2007 10:50:19 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Huvitav palju selle X38 ja X48 vahe on?
Asusel on üks plaat X48 chipi-ga.
Jahutus on päris suur.
http://www.hardwareschotte.de/hardware/preise/proid_9081828/preis_ASUS+ROG+Maximus+Formula+SE
Ja vahepeal liikus jutt,et X38 toetab SLI-id... icon_razz1.gif
Üks arvamus oli,et X38 toetab crossfiret ja X48 SLI-d aga eks näis.

Jahutus on suur, kuna soojuseraldus on X kiipidel suurem, kui ei eksi umbes +15W.
Rauas toetavad kõik uuemad Inteli kiibid SLI-d ja CF-i, asi on draiverite taga.
Nvidia tahab ilmselt lisapappi saada selle feature eest, Intel aga ei taha niigi suht kallite kiipide hinnale seda lisada.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.09.2007 11:22:11 vasta tsitaadiga

Jep nii ongi...mina sain 6600GT SLI's tööle, aga vaid kiviaegsete driveritega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 20:32:48 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
tahaks oma mobot upgradeda, aga äkki aitate valikuga:
kas
1) Asus P5K-E
2) Abit IP35 (nonpro)

mõlema hind gramm üle 2000
asus toetaks 16x PCIE + 4x PCIE (Crossfire või physx vms), aga vaevalt, et seda kasutama hakkaks. samas saaks abiti ~200 eeku soodsamalt, parem layout (saab kasutada reaalselt 3 PCI kaarti, asusel normaalse videokaardiga jääb 1 PCI kinni). mõlemal ICH8R, normaalne heatpipe jahutus. asuse bios eriti ei meeldinud, sain ühte P5K deluxet näppida ja ei istunud. abitil on traditsioonilisem bios.

ICH9R ikka? Mina ei tea kas asi on subjektiivne, aga hoolimata sellest, et olen aastaid a-biti emaplaate ostnud ja osta soovitanud, siis nüüd enam käsi ei tõuse seda tegema. Abiti viimased plaadid ja eriti nende BIOSid on kohe maru õnnetud olnud. Ja eks seegi ole märk, et Abit ei ole suutnud ddr3 toetavat emaplaati välja tuua. Innovatiivsus on kuhugi kadunud ja probleemid on asemele tulnud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.