|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.09.2007 13:25:22
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Millise seadmega otse saab vaadata. Nagu need guru3d vennad oma toiteplokkide teste teevad?
Mingi 3k hind raudselt. |
irw...3K väga tagasihoidlik pakkumine. Amprid saab muideks siiski ka lihtsamalt ära mõõta testriga, samas ise kasutaks ikka seda odavat mõõturit ja abiks toiteka efektiivsus. ~20-30% on arvesti näit suurem kui see mis tegelikult näiteks videokaart tarbib. Uuematel toitekatel juba ~15%
Seega mõnes mõttes võiks selle arvesti näidu võtta aluseks juhul kui plaan väga täpselt sobilik toitekas valida, samas isiklikult seda ei soovita... sest paljas W number ei anna mingit väga täpset aimdust kuidas teatud ahelat koormatakse. Enamikel kiirematel arvutitel on ilmselt 12V koormus >70% üldtarbest, samas kui tootja ei anna inffi kuidas see näiteks eri "railide" vahel jaotub on jamad kerged tulema. Point see, et väidetav "only CPU" 12V ei pruugi seda tegelikult olla ja nii võid lasta 1 12V ahela kooma samas teine saab näiteks 2-3A koormust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.09.2007 19:58:47
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Millise seadmega otse saab vaadata. Nagu need guru3d vennad oma toiteplokkide teste teevad?
Mingi 3k hind raudselt. |
See Casebuy tester? See maksab enam-vähem 30 EURi.
Sarnaseid on ka odavamaid, millele saab testri külge ühendada, endalgi on üks selline olemas, aga mingeid eriti täpseid tulemusi sellelt oodata ei maksa. See on minumeelest takistite baasil realiseeritud ja süsteemi tegelikust käitumisest head ülevaadet ei anna. Sobib kiireks testimiseks, kas toiteplokk töötab või mitte. Näiteks testri taga Chieftec + APC töötas, aga ka kõige lahjema arvuti taga enam mitte. Täpsemateks tulemusteks peab tõenäoliselt ampermeetri ja voltmeetri otse emaplaadi toite vahele ühendama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.09.2007 20:16:23
|
|
|
pigem ikka ln2-e toru
ning ega mikihiire ja teiste omad kuskilt otsast halvemad/koledamad ole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.09.2007 20:20:05
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Seega mõnes mõttes võiks selle arvesti näidu võtta aluseks juhul kui plaan väga täpselt sobilik toitekas valida, samas isiklikult seda ei soovita... sest paljas W number ei anna mingit väga täpset aimdust kuidas teatud ahelat koormatakse. Enamikel kiirematel arvutitel on ilmselt 12V koormus >70% üldtarbest, samas kui tootja ei anna inffi kuidas see näiteks eri "railide" vahel jaotub on jamad kerged tulema. Point see, et väidetav "only CPU" 12V ei pruugi seda tegelikult olla ja nii võid lasta 1 12V ahela kooma samas teine saab näiteks 2-3A koormust  |
Samas kui võimsusmõõtjaga seinast mõõdetud kogu energiatarve on ikka 200W, siis ükski sisemine võimsus seda kuidagi ületada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.09.2007 20:50:11
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Seega mõnes mõttes võiks selle arvesti näidu võtta aluseks juhul kui plaan väga täpselt sobilik toitekas valida, samas isiklikult seda ei soovita... sest paljas W number ei anna mingit väga täpset aimdust kuidas teatud ahelat koormatakse. Enamikel kiirematel arvutitel on ilmselt 12V koormus >70% üldtarbest, samas kui tootja ei anna inffi kuidas see näiteks eri "railide" vahel jaotub on jamad kerged tulema. Point see, et väidetav "only CPU" 12V ei pruugi seda tegelikult olla ja nii võid lasta 1 12V ahela kooma samas teine saab näiteks 2-3A koormust  |
Samas kui võimsusmõõtjaga seinast mõõdetud kogu energiatarve on ikka 200W, siis ükski sisemine võimsus seda kuidagi ületada ei saa. |
Pole ju seda väitnud vaid suunasin tähelepanu ka sellele, et ei saa 1:1-le arve ülekanda
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
04.09.2007 11:07:27
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
pigem ikka ln2-e toru
ning ega mikihiire ja teiste omad kuskilt otsast halvemad/koledamad ole |
Koledamaid on ikka- kuid mõnele on tähtsam suutlikus kui väljanägemine.
btw, siis kui kingpin alles alustas ekstreemjahutusega, tegid japsid juba sellised asju: (Athlon XP aeg oli siis)
http://homepage2.nifty.com/NewBeetle/page028.html
ontopic.
Sain teada, et Intelilt lähiajal saabuv "kondirada", ehk XBX2 "BadAxe"asendaja DX38BT "Bonetrail" hakkab omama üsna OC-friendly BIOS-i
+ sellega saab kaasa Windows GUI utilyty for OC
Sellel utiliidil on ka "auto-tune" funktsioon selline logo on mobol:
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.09.2007 19:38:16
|
|
|
| Magic kirjutas: |
pigem ootan E2180 ära  |
nüüd Ordis (odavam kui arvutikeskuses) olemas. võtad ära?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
04.09.2007 19:47:09
|
|
|
Võimsuse tarbimine W/h või kW/h ei anna sulle mingit infot toite koormuse-vastupidavusele!
"jalgu jäämine" väljendub kahes olulises asjas esimest on kerge mõõta voltmeetri ja/või mõne pingemõõtmisprogega (võrdled omavahel lihtsalt +12V ja +5V ahelate allakukkumist mõõdukalt koormates ja siis tugeva OC-all ja kõvasti proset ja videot koormates)
Näiteks: idles ja nonOC on pinge 11,85V ja teisel juhul 11,42V ehk kukub 0,43V on ca 3,6%. Üle 5% kukkumine juba kurjast.
Teine aspekt on käivitushetkel toimuv pingekukkumine kuid seda (esimest poolt sekundit) on raske mõõta selleks on pika viiteajaga ossillografid olemas. Sellistel puhkudel võib 12v hoopis korraks 10V peal ära käia aga katsu sa seda fikseerida.
Kasuta proget nimega S&M seal on ka graafiline pingemonitooring ja saad ka tõelised 100%-se koormuse prosele selga väänata. Vajadusel paned veel mõne graafikapiinaja a´la 3Dmark03 ka veel otsa!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.09.2007 19:53:03
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
pigem ootan E2180 ära  |
nüüd Ordis (odavam kui arvutikeskuses) olemas. võtad ära? |
Väga võimalik
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
04.09.2007 20:19:38
|
|
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
Võimsuse tarbimine W/h või kW/h ei anna sulle mingit infot toite koormuse-vastupidavusele!
"jalgu jäämine" väljendub kahes olulises asjas esimest on kerge mõõta voltmeetri ja/või mõne pingemõõtmisprogega (võrdled omavahel lihtsalt +12V ja +5V ahelate allakukkumist mõõdukalt koormates ja siis tugeva OC-all ja kõvasti proset ja videot koormates)
Näiteks: idles ja nonOC on pinge 11,85V ja teisel juhul 11,42V ehk kukub 0,43V on ca 3,6%. Üle 5% kukkumine juba kurjast.
Teine aspekt on käivitushetkel toimuv pingekukkumine kuid seda (esimest poolt sekundit) on raske mõõta selleks on pika viiteajaga ossillografid olemas. Sellistel puhkudel võib 12v hoopis korraks 10V peal ära käia aga katsu sa seda fikseerida.
Kasuta proget nimega S&M seal on ka graafiline pingemonitooring ja saad ka tõelised 100%-se koormuse prosele selga väänata. Vajadusel paned veel mõne graafikapiinaja a´la 3Dmark03 ka veel otsa! |
Tänud põhjaliku vastuse eest, proovin selle S&M proge ka ära.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
04.09.2007 22:04:40
|
|
|
Mida annab see juurde kui mälud ja CPU jooksevad 1:1 fps'iga? pole kindel, et sõnastasin õigesti aga loodan, et saate aru.
Ja nt kui panna q6600 3ghz peale jooksma, kas siis peab tingimata/soovitatavalt muutma ka mälude juures seadeid?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2007 22:42:20
|
|
|
Q6600 näiteks ei taluvat väga suuremat FPS, kui 450. Selle FPS-ga töötaksid mälud 900MHz peal. Kui nüüd kellelgi on kõvemad mälud, siis paneb ta suhte nt 24:5 ja saavutab selle, et mälud töötavad: 450/4x5= 563 FPS, ehk mälud töötavad hoopis 1125MHz peal. Loodan, et võssa ei pannud, nii olen mina aru saanud.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
04.09.2007 22:51:32
|
|
|
See imelik suhe on kindlasti aeglasem kui 1:1'le. FSB 450 ja mälu 900 mhz peak kiireim variant olema. Kui mamma ka veel 1T lubab sellel kiirusel on väga hea.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003

|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
04.09.2007 23:12:27
|
|
|
DonNiger, Samas kui fsp tõsta 450 peale, siis tuleks multiplier 7 peale panna.. 8 jaoks vast juba vett vaja.
kas muidu 8x400 ja mälud 1:1 on hea variant?
Või siis 7x450 ja mälud 900 peale?
mäludeks tuleks corsair xms2 6400c4 ja emaks p35-ds3r
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.09.2007 23:16:32
|
|
|
Peaks ka kätte võtma ja klokkima natuke enda romu. default jahutusega vist halb mõte?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
05.09.2007 00:11:44
|
|
|
| profiil kirjutas: |
DonNiger, Samas kui fsp tõsta 450 peale, siis tuleks multiplier 7 peale panna.. 8 jaoks vast juba vett vaja.
kas muidu 8x400 ja mälud 1:1 on hea variant?
Või siis 7x450 ja mälud 900 peale?
mäludeks tuleks corsair xms2 6400c4 ja emaks p35-ds3r |
mine kordajaga 8 nii kaugele kui saad. Mäludele määra käsitsi sätted a'la 4-4-4-8(10)-1T. Mingi 430 Mhz peaks ikka minema.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
05.09.2007 07:59:59
|
|
|
Kui algselt on 4-4-4-12 siis muudan lihtsalt viimast numbrit ?
Kas 1:1 variandil on mingi maagia seees või näeb see lihtsalt hea välja, et paljud seda soovitavad?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
05.09.2007 08:59:05
|
|
|
see töötab lihtsalt kiiremini. See nagu puu saagimine kahemehesaega, üks kord tõmbab üks, ükskord teine.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
05.09.2007 10:04:37
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| see töötab lihtsalt kiiremini. See nagu puu saagimine kahemehesaega, üks kord tõmbab üks, ükskord teine. |
Ma panin küll omal 1:1 quadil, kuid super PI küll paremaks sellest ei läinud. Aga samas see superPi sõltub liiga palju prose taktist. Võibolla suuremate ja pikaajalisemate rakenduste puhul,nagu mingi codeerimine ja autocad jms. Seal võibolla tuleb vahe sisse. Ei tahaks uskuda, et mängimisel see loeb.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.09.2007 12:50:04
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| profiil kirjutas: |
DonNiger, Samas kui fsp tõsta 450 peale, siis tuleks multiplier 7 peale panna.. 8 jaoks vast juba vett vaja.
kas muidu 8x400 ja mälud 1:1 on hea variant?
Või siis 7x450 ja mälud 900 peale?
mäludeks tuleks corsair xms2 6400c4 ja emaks p35-ds3r |
mine kordajaga 8 nii kaugele kui saad. Mäludele määra käsitsi sätted a'la 4-4-4-8(10)-1T. Mingi 430 MHz peaks ikka minema. |
p35 chipset ei lase 1T ja 2T vahel valida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zack
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2006
|
05.09.2007 15:33:30
|
|
|
Selle emaplaadiga pole midagi erilist loota
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
05.09.2007 16:35:44
|
|
|
| Ja mille poolest on kehvemad DS3`e erinevad versioonid neile kellele 2*PCI-E korda ei lähe?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
05.09.2007 16:55:11
|
|
|
| asus p5k deluxe pidi ka hea olema.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.09.2007 18:26:04
|
|
|
nimelt mul siis GA-P35-DS4 rev1.x mudel plaadist
et kas võib julgelt rev1.0 biose peale panna?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003

|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
05.09.2007 20:49:10
|
|
|
Hehe lõpuks ka minu jaoks uued lelud. P35 jättis külmaks.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.09.2007 20:58:25
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Hehe lõpuks ka minu jaoks uued lelud. P35 jättis külmaks. |
see jõudlusekasv erutas sind?
Although in early testing it appears the power consumption of this board is up to 18W higher than a similarly equipped GA-P35-DQ6 board
mind erutaks pigem FSB kasv, aga see tuli juba p965/975x ->p35 puhul, 600+FSB, mis ületab aga 333MHz FSB, ligi sitaks
seega ei eruta see x38 mingil määral
pigem ootan kui korralikud ddr3 mälud taskukohaseks saavad või nende perf kasv oluliseks muutub ja siis vaatan, mis emaplaadid turul on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
05.09.2007 21:01:08
|
|
|
Kuna mul oli plaanis P35 vahele jätta algusest peale. Need kes juba soetasid selle chipiga emaplaadi pole enam mõtet x38 poole vaadata. Aint nendel kes ajavad taga igat 3dmargi punni või superpi skoori. Ise kasutan seni veel 975 seeria plaati mis on seni hästi teeninud. DDR3 mälud ei saa taskukohaseks sellel aastal. Hinnavahe on ka praegu veel ddr2'ga röögatu.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.09.2007 21:06:16
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Kuna mul oli plaanis P35 vahele jätta algusest peale. Need kes juba soetasid selle chipiga emaplaadi pole enam mõtet x38 poole vaadata. Aint nendel kes ajavad taga igat 3dmargi punni või superpi skoori. Ise kasutan seni veel 975 seeria plaati mis on seni hästi teeninud. DDR3 mälud ei saa taskukohaseks sellel aastal. Hinnavahe on ka praegu veel ddr2'ga röögatu. |
ise hüppasin p35 peale 650i pealt, plaaniga quadi peale kolida, aga kui uut korteripruuti ei saa, siis see plaan muutub unistuseks hetkel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
05.09.2007 22:25:54
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mina küll sellest testist midagi nii erutavat ei lednud et ma oma P35-DQ6 nüüd ringi tahaks vahetada  |
Postitasin just enne sind, sul on täesti õigus.
| tsitaat: |
| Need kes juba soetasid selle chipiga (P-35) emaplaadi pole enam mõtet x38 poole vaadata. |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
05.09.2007 22:27:12
|
|
|
kusagil oli jutt, et lausa mõlemat
allikat ei mäleta
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
05.09.2007 22:33:57
|
|
|
Moditud mamma driveritega arvatavasti, nagu ka praegused inteli 2XPCI-E plated.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.09.2007 08:21:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
nimelt mul siis GA-P35-DS4 rev1.x mudel plaadist
et kas võib julgelt rev1.0 biose peale panna? |
krt jätsin selle updatemise tegemata, ei julenud enne, kui vastus sellele küsimusele, aga vist oleks pidanud tegema ikkagi
| tsitaat: |
| Fix dual BIOS issue (Sometimes recovery from backup BIOS may fail) |
täna hommikul kell 5 pani masin pildi kotti ja helikaarti saatis meeldiva siinuse, mis valjusti läbi trepikoja kõlas
panin masina kinni ja uuesti tööle ning jäigi restarte tegema, tõmbas ventikad sekundiks käima ja jälle restart
siis vahetasin prooviks mälud ära, siis näitas post screeni ka, kus emaplaat üritas BIOS'i recoverida ja kordamööda ütles, et backup bios checksum error ja main bios checksum error
nii palju siis dual biosist
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
06.09.2007 09:36:58
|
|
|
intel bad axe'il on fsb:dram suhe 2:3. kas keegi teab kas seda kuidagi lahti ka saab? tahaks 1:1, et proset kõrgemale ajad praegu on fsb 311 mälud 466.
edit:
Vastus käes tuleb mälu frq panna 533 peale.
_________________ nonii
viimati muutis mastert 06.09.2007 17:20:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.09.2007 10:10:03
|
|
|
tahaks oma mobot upgradeda, aga äkki aitate valikuga:
kas
1) Asus P5K-E
2) Abit IP35 (nonpro)
mõlema hind gramm üle 2000
asus toetaks 16x PCIE + 4x PCIE (Crossfire või physx vms), aga vaevalt, et seda kasutama hakkaks. samas saaks abiti ~200 eeku soodsamalt, parem layout (saab kasutada reaalselt 3 PCI kaarti, asusel normaalse videokaardiga jääb 1 PCI kinni). mõlemal ICH8R, normaalne heatpipe jahutus. asuse bios eriti ei meeldinud, sain ühte P5K deluxet näppida ja ei istunud. abitil on traditsioonilisem bios.
gigabytet ei sooviks, olen kuulnud, et kuigi klokkub väga hästi, siis tekivad lambiprobleemid ja bios ei taha eriti sättungeid mäletada. tahaks siiski kasutada stabiilset masinat. praegune biostar on jooksnud algusest peale julgelt üle 400-se siiniga ja ei köhi ka mitte. hea plaat on, aga sooviks midagi uut, kuna 965 chipset pole siiski üle 400mhz mõeldud jooksma (strapi perfomance kao tõttu).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.09.2007 10:21:49
|
|
|
uGuru on jah päris mugav asi, ühegi teise tootja winni OC jubin pole mulle istunud. Kuigi ega see Abiti oma miski ülistabiilne pole...
Lisaks Abiti puhul tasub uurida ka mälude sobivuse kohta - vanemad plaadid ikka väga jamad selles osas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
06.09.2007 10:50:19
|
|
|
Jahutus on suur, kuna soojuseraldus on X kiipidel suurem, kui ei eksi umbes +15W.
Rauas toetavad kõik uuemad Inteli kiibid SLI-d ja CF-i, asi on draiverite taga.
Nvidia tahab ilmselt lisapappi saada selle feature eest, Intel aga ei taha niigi suht kallite kiipide hinnale seda lisada.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.09.2007 11:22:11
|
|
|
| Jep nii ongi...mina sain 6600GT SLI's tööle, aga vaid kiviaegsete driveritega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
06.09.2007 20:32:48
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
tahaks oma mobot upgradeda, aga äkki aitate valikuga:
kas
1) Asus P5K-E
2) Abit IP35 (nonpro)
mõlema hind gramm üle 2000
asus toetaks 16x PCIE + 4x PCIE (Crossfire või physx vms), aga vaevalt, et seda kasutama hakkaks. samas saaks abiti ~200 eeku soodsamalt, parem layout (saab kasutada reaalselt 3 PCI kaarti, asusel normaalse videokaardiga jääb 1 PCI kinni). mõlemal ICH8R, normaalne heatpipe jahutus. asuse bios eriti ei meeldinud, sain ühte P5K deluxet näppida ja ei istunud. abitil on traditsioonilisem bios.
|
ICH9R ikka? Mina ei tea kas asi on subjektiivne, aga hoolimata sellest, et olen aastaid a-biti emaplaate ostnud ja osta soovitanud, siis nüüd enam käsi ei tõuse seda tegema. Abiti viimased plaadid ja eriti nende BIOSid on kohe maru õnnetud olnud. Ja eks seegi ole märk, et Abit ei ole suutnud ddr3 toetavat emaplaati välja tuua. Innovatiivsus on kuhugi kadunud ja probleemid on asemele tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|