|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.08.2007 23:57:58
|
|
|
allaklokkimist küll vaja pole läinud... PCI istus kõigil 33 peal deafultis...klokkides küll tõusis, aga teatud siinikiirus viis selle jälle 33 peale tagasi.
ISA nänni kohta ei tea... pole nii vanade arvutite klokkimisega tegelenud. See kui miski kontroller pirtsakas on juba tootja probleem - iga standartiga on miski vingumine ja eiramine algul. Samas osad kontrollerid töötasid ka PCI kiirusega >40 edukalt...seega ikka tootja süü kui miski ei klapi.
Hetkel pole see ka päevakohane, eriti olukorras kus tahetakse ikka pigem 1K maksvast prosest 4K jõudlust või 4K omast 14K.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2007 00:26:51
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Väga ülepakutud jutt ja mitte midagi andev.
Vaielda võiks selle üle palju ja eks igaüks leiaks midagi noritavat...
toitekas pole minu meelest asi mida oleks mõttekas vahetada iga arvuti uuendamisega - kvaliteene ja varuga asi kestab ikka 4-5a kindlasti. Minu meelest pole see kallis investeering... |
Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni? Parem müün või kasutan vana kasti komplektsena ja ostan uue, elu on vahepeal edasi läinud. 4-5a kasutuseaga "isalt-pojale" arvutiosadest rääkida on natuke imelik. Esiteks kõik kulub. Ka kõige kallim plokk korjab aastatega vaikselt endale tolmu sisse ja ühel eriti rõskel päeval käib plaks ja asi laseb oma maagilise sinise suitsu välja. Teiseks kõik muutub. Kui nüüd vaadata 2002 aasta toiteplokke, siis moodsas arvutis pole nendega enam midagi peale hakata. Tõttöelda ei tule pähe ühtegi 2002 aastal toodetud laiatarbe arvutidetaili, korpus ehk välja arvata, mis hetke arvutis piduriks ei oleks. Standardid ja vajadused lihtsalt muutuvad vahepeal. Mul on suurepärane kogu soundikaartidest, millega pole tänapäeval mitte midagi teha, sest puuduvad pistikud ja slotid kuhu neid panna. Sellel, millel on sobiv slot, pole aga enam korralikku driverit...
| Magic kirjutas: |
allaklokkimist küll vaja pole läinud... PCI istus kõigil 33 peal deafultis...klokkides küll tõusis, aga teatud siinikiirus viis selle jälle 33 peale tagasi.
ISA nänni kohta ei tea... pole nii vanade arvutite klokkimisega tegelenud. |
Mina olen. Nii mõnigi asi nõudis väga loomingulist lähenemist kasvõi ainult asja tööle saamiseks. Tootjapoolne support eestis oli olematu. Väga paljud tootjad ei pakkunud isegi e-maili supporti, webilehtedest rääkimata.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 00:27:11
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Väga ülepakutud jutt ja mitte midagi andev.
Vaielda võiks selle üle palju ja eks igaüks leiaks midagi noritavat...
toitekas pole minu meelest asi mida oleks mõttekas vahetada iga arvuti uuendamisega - kvaliteene ja varuga asi kestab ikka 4-5a kindlasti. Minu meelest pole see kallis investeering... |
Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni? Parem müün või kasutan vana kasti komplektsena ja ostan uue, elu on vahepeal edasi läinud. 4-5a kasutuseaga "isalt-pojale" arvutiosadest rääkida on natuke imelik. Esiteks kõik kulub. Ka kõige kallim plokk korjab aastatega vaikselt endale tolmu sisse ja ühel eriti rõskel päeval käib plaks ja asi laseb oma maagilise sinise suitsu välja. Teiseks kõik muutub. Kui nüüd vaadata 2002 aasta toiteplokke, siis moodsas arvutis pole nendega enam midagi peale hakata. Tõttöelda ei tule pähe ühtegi 2002 aastal toodetud laiatarbe arvutidetaili, korpus ehk välja arvata, mis hetke arvutis piduriks ei oleks. Standardid ja vajadused lihtsalt muutuvad vahepeal. Mul on suurepärane kogu soundikaartidest, millega pole tänapäeval mitte midagi teha, sest puuduvad pistikud ja slotid kuhu neid panna. Sellel, millel on sobiv slot, pole aga enam korralikku driverit... |
toite eluiga saab pikendada ka selle regulaarse puhastamisega et sa teaksid
ning ma vaatan et sa teed codegenni maha, ei ole teine nii hull midagi 400w töötas väga hästi sama configa ainult et video oli 7900gs, ning kannatas clockida kah.
pealegi mida sa mõtled selle all et "Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni?" tavaliselt ikka müüakse vana arvuti maha juppideks ning jäetakse toide alles sellisel juhul.
üleüldse mida sa üritad oma vaidlemisega saavutada siin ? keegi ei räägi mingitest vanadest arvutitestgi, räägitakse siiski koguaeg uuenevast tehnikast, seega paljud uued jupid võtavad ka rohkem vool, mõned vähem, seega osta võimas ning kvaliteetne toide ning küll ta ka vastupeab kui hoiad vendil silma peal ning puhastad aeg ajalt.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.08.2007 00:30:36
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni? Parem müün või kasutan vana kasti komplektsena ja ostan uue, elu on vahepeal edasi läinud. 4-5a kasutuseaga "isalt-pojale" arvutiosadest rääkida on natuke imelik. Esiteks kõik kulub. Ka kõige kallim plokk korjab aastatega vaikselt endale tolmu sisse ja ühel eriti rõskel päeval käib plaks ja asi laseb oma maagilise sinise suitsu välja. Teiseks kõik muutub. Kui nüüd vaadata 2002 aasta toiteplokke, siis moodsas arvutis pole nendega enam midagi peale hakata. Tõttöelda ei tule pähe ühtegi 2002 aastal toodetud laiatarbe arvutidetaili, korpus ehk välja arvata, mis hetke arvutis piduriks ei oleks. Standardid ja vajadused lihtsalt muutuvad vahepeal. Mul on suurepärane kogu soundikaartidest, millega pole tänapäeval mitte midagi teha, sest puuduvad pistikud ja slotid kuhu neid panna. Sellel, millel on sobiv slot, pole aga enam korralikku driverit... |
Vanasse kasti? Ma ei uuenda arvutit korraga... korralik korpus ja toitekas on mul olemas ja üllataval kombel isegi vastab kõikidele normidele
Seega vähemalt 2a pean ma selle toiteka otsas vastu - vahepeal puhastan ka tolmust ära, nii et jabur rääkida mingist tõsisest vananemisest(eelpool ju viide, et 12V ei muutu idle-full load all rohkem kui 0,005V). EPS12V pistik mul ka olemas, seega kõrgema standardiga emaplaadid pole probleemiks.
Ainuke puudus on PCI-E uusimad pistikud, aga need saab vahejupiga tööle... vähemalt mina toiteka osas küll probleeme ei näe
Lisaks veel, et arvuti käib 24/7...
Siia juurde vajadusel masiivne chiefu korpus... nii et vähemalt 2 asja on minu arvutis hetkel, mille kohta võin öelda, et kui nendega midagi ei juhtu jäävad nad ka edaspidi minu arvutisse.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 00:31:36
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Vanasse kasti? Ma ei uuenda arvutit korraga... korralik korpus ja toitekas on mul olemas ja üllataval kombel isegi vastab kõikidele normidele
Seega vähemalt 2a pean ma selle toiteka otsas vastu - vahepeal puhastan ka tolmust ära, nii et jabur rääkida mingist tõsisest vananemisest(eelpool ju viide, et 12V ei muutu idle-full load all rohkem kui 0,005V). EPS12V pistik mul ka olemas, seega kõrgema standardiga emaplaadid pole probleemiks.
Ainuke puudus on PCI-E uusimad pistikud, aga need saab vahejupiga tööle... vähemalt mina toiteka osas küll probleeme ei näe
Lisaks veel, et arvuti käib 24/7...
Siia juurde vajadusel masiivne chiefu korpus... nii et vähemalt 2 asja on minu arvutis hetkel, mille kohta võin öelda, et kui nendega midagi ei juhtu jäävad nad ka edaspidi minu arvutisse. |
korralik toide on umbes sama hea kui korralik hiir klaviatuur või kõlarid vms, need nagu suht eluaegsed asjad kui neid hooldad.
sukeldujale veel, et see on umbes sama hea et ostad korraliku auto, hoolduses ei käi, autole õli juurde ei vala või ei vaheta, tosooli ei kontrolli jms ei tee ega ta siis kaua nii kah vastu ei pea.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2007 01:24:00
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
toite eluiga saab pikendada ka selle regulaarse puhastamisega et sa teaksid
|
Ma tean seda, aga selleks, et toidet korralikult puhastada, tuleb toiteplokk lahti võtta ja sellega kaotab üldjuhul garantii kehtivuse. Ei tolmuimeja ega suruõhk ei võta eemalt toiteploki plaadile kogunenud tolmu maha. Ja teiseks millal sa ise viimati toiteplokki puhastasid. Ma olen küll kuulnud jutte, et seda peaks tegema, aga reaalselt pole ma näinud mitte kedagi, kes seda oma masinaga ka regulaarselt teeks. Ja neid masinaid on minu käest läbi käinud üksjagu. Ja toiteka ventika laagrid kipuvad ka aja jooksul läbi kuluma. Ka paremate firmade omad, sest ega nemad ei suuda ka ette ennustada kaua konkreetne partii tõrgeteta töötab. Reklaamlaused 5 aastasest garantiist on küll toredad, aga reaalses elus ei saa sa üle 1-2 aastast garantiid ühegi müüja käest. Tootjagarantii on aga üldiselt mõttetu, sest transpordi maksad ise ja paarikilose paki Taiwanile saatmine on üsna kulukas ja nad võivad ka kulleriteenust nõuda.
| tsitaat: |
ning ma vaatan et sa teed codegenni maha, ei ole teine nii hull midagi 400w töötas väga hästi sama configa ainult et video oli 7900gs, ning kannatas clockida kah.
|
Aga sa nüüd hakkad selle eest mõne mehe käest vastu päid ja jalgu saama
| tsitaat: |
pealegi mida sa mõtled selle all et "Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni?" tavaliselt ikka müüakse vana arvuti maha juppideks ning jäetakse toide alles sellisel juhul.
|
Kuidas keegi. Mina ei viitsi üldjuhul üksikute juppidega tegeleda. Aja ja närvikulu ei ole seda raha väärt.
| matzz007 kirjutas: |
korralik toide on umbes sama hea kui korralik hiir klaviatuur või kõlarid vms, need nagu suht eluaegsed asjad kui neid hooldad.
sukeldujale veel, et see on umbes sama hea et ostad korraliku auto, hoolduses ei käi, autole õli juurde ei vala või ei vaheta, tosooli ei kontrolli jms ei tee ega ta siis kaua nii kah vastu ei pea. |
Vaata kõigepealt minu juttu muutuvatest standarditest. Nii hiire nuppude lülititel on klikkide arv, millest üle eriti minna ei saa. Mingi hooldus ei päästa väsinud lüliteid. Peale seda viskad hiire minema. Ma olen korra mikrolüliteid isegi vahetanud, aga majanduslik efekt on enam kui küsitav. Kõlarid vananevad moraalselt ja väsivad füüsiliselt. Klaviatuuri juurde käib sama jutt, mis hiire juurde. Mul on hunnik COM: pordi hiiri kapis, hoolimata sellest, et nad on töökorras, pole uuematel emaplaatidel enam COM porte. Ja sa võid autole teha mis imehooldust tahes, hammasrihm tuleb välja vahetada. Kummid tuleb välja vahetada. Piduriklotsid tuleb välja vahetada. Kõik mis liigub, see kulub ja ühel hetkel läheb vana auto üleval pidamine kallimaks kui uuema ostmine.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 08:54:43
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
toite eluiga saab pikendada ka selle regulaarse puhastamisega et sa teaksid
|
Ma tean seda, aga selleks, et toidet korralikult puhastada, tuleb toiteplokk lahti võtta ja sellega kaotab üldjuhul garantii kehtivuse. Ei tolmuimeja ega suruõhk ei võta eemalt toiteploki plaadile kogunenud tolmu maha. Ja teiseks millal sa ise viimati toiteplokki puhastasid. Ma olen küll kuulnud jutte, et seda peaks tegema, aga reaalselt pole ma näinud mitte kedagi, kes seda oma masinaga ka regulaarselt teeks. Ja neid masinaid on minu käest läbi käinud üksjagu. Ja toiteka ventika laagrid kipuvad ka aja jooksul läbi kuluma. Ka paremate firmade omad, sest ega nemad ei suuda ka ette ennustada kaua konkreetne partii tõrgeteta töötab. Reklaamlaused 5 aastasest garantiist on küll toredad, aga reaalses elus ei saa sa üle 1-2 aastast garantiid ühegi müüja käest. Tootjagarantii on aga üldiselt mõttetu, sest transpordi maksad ise ja paarikilose paki Taiwanile saatmine on üsna kulukas ja nad võivad ka kulleriteenust nõuda. |
ise tegin u kuuaega tagasi seda, vahetasin toitel vendi välja, ning puhusin tolmust puhtaks kompressoriga ning kõik töötab väga hästi
| sukelduja kirjutas: |
| tsitaat: |
ning ma vaatan et sa teed codegenni maha, ei ole teine nii hull midagi 400w töötas väga hästi sama configa ainult et video oli 7900gs, ning kannatas clockida kah.
|
|
Aga sa nüüd hakkad selle eest mõne mehe käest vastu päid ja jalgu saama
miks ma vastu päid ja jalgu selle eest saan kui code töötab täitsa hästi ning toidab arvuti ära, ta küll ei ole teab mis kvaliteet toide, kuid saab hakkama.
| sukelduja kirjutas: |
| tsitaat: |
pealegi mida sa mõtled selle all et "Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni?" tavaliselt ikka müüakse vana arvuti maha juppideks ning jäetakse toide alles sellisel juhul.
|
Kuidas keegi. Mina ei viitsi üldjuhul üksikute juppidega tegeleda. Aja ja närvikulu ei ole seda raha väärt. |
vot see on juba sinu viga et ei viitsi tegeleda
| sukelduja kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
korralik toide on umbes sama hea kui korralik hiir klaviatuur või kõlarid vms, need nagu suht eluaegsed asjad kui neid hooldad.
sukeldujale veel, et see on umbes sama hea et ostad korraliku auto, hoolduses ei käi, autole õli juurde ei vala või ei vaheta, tosooli ei kontrolli jms ei tee ega ta siis kaua nii kah vastu ei pea. |
Vaata kõigepealt minu juttu muutuvatest standarditest. Nii hiire nuppude lülititel on klikkide arv, millest üle eriti minna ei saa. Mingi hooldus ei päästa väsinud lüliteid. Peale seda viskad hiire minema. Ma olen korra mikrolüliteid isegi vahetanud, aga majanduslik efekt on enam kui küsitav. Kõlarid vananevad moraalselt ja väsivad füüsiliselt. Klaviatuuri juurde käib sama jutt, mis hiire juurde. Mul on hunnik COM: pordi hiiri kapis, hoolimata sellest, et nad on töökorras, pole uuematel emaplaatidel enam COM porte. Ja sa võid autole teha mis imehooldust tahes, hammasrihm tuleb välja vahetada. Kummid tuleb välja vahetada. Piduriklotsid tuleb välja vahetada. Kõik mis liigub, see kulub ja ühel hetkel läheb vana auto üleval pidamine kallimaks kui uuema ostmine. |
sellest ma räägingi et mis liigub see kulub ning seda tuleb ka hooldad, mis puutub hiiretesse ja klaviatuuridesse siis need on pidanud mul 5a ilusti vastu, ja mõni kauemgi kui on asi kvaliteetne. hetkel on mul g5 juba 2a g15 1.5a eks ma viie aasta pärast näitan sulle kuidas need asjad veel töötavad, kui sa mind ei usu.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 09:19:17
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| angel kirjutas: |
aga jah.... sry aga see "sukelduja" ajab suht müstilist pada suust välja... ja kui juba kasutaja mainib underclocki siis ei ole ikka asjad nii nagu peavad... ma pole kordagi ühtegi süsteemi pidanud underclockima ehk siis aeglasemaks tegema et toimiks...
|
Sa oled ilmselt noor ja roheline alles ja puutunud arvutite juures kokku ainult laiatarbekraamiga. Teatud tingimustes tuli omal ajal underclockida, et siinikiiruseid alla saada, sest spetsiaalsed kontrollerikaardid ei suutnud muutuvate standarditega kaasas käia. Arvuti perfomance on kama, aga kontroller, mis maksab oluliselt rohkem kui arvuti, peab 100% kindlusega töötama. |
ma lihtsalt ei tegele vanarauaga ning tegelen põhiliselt tava PC ja läpparitega (minujaoks on vanaraud kõik alla AMD64 ja Conroe). Serverite jms värgiga kokku eriti ei puudu (ehk siis kui sa mu teksti loeks saaksid aru mis osapoole kohta see jutt käis)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2007 09:24:25
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
ise tegin u kuuaega tagasi seda, vahetasin toitel vendi välja, ning puhusin tolmust puhtaks kompressoriga ning kõik töötab väga hästi
|
Võtan mütsi maha, ei ole muud öelda.
| tsitaat: |
| sukelduja kirjutas: |
| tsitaat: |
ning ma vaatan et sa teed codegenni maha, ei ole teine nii hull midagi 400w töötas väga hästi sama configa ainult et video oli 7900gs, ning kannatas clockida kah.
|
|
Aga sa nüüd hakkad selle eest mõne mehe käest vastu päid ja jalgu saama
miks ma vastu päid ja jalgu selle eest saan kui code töötab täitsa hästi ning toidab arvuti ära, ta küll ei ole teab mis kvaliteet toide, kuid saab hakkama.
|
Mina üritasin siin öelda, et pole vaja osta 2000+ kroonist toidet, et piisab ka 1000sest ja sain sõimata, nii et tolmab.
| tsitaat: |
| sukelduja kirjutas: |
| tsitaat: |
pealegi mida sa mõtled selle all et "Ja mida sa vanasse kasti paned, kui uue ostad? 350W Codegeni?" tavaliselt ikka müüakse vana arvuti maha juppideks ning jäetakse toide alles sellisel juhul.
|
Kuidas keegi. Mina ei viitsi üldjuhul üksikute juppidega tegeleda. Aja ja närvikulu ei ole seda raha väärt. |
vot see on juba sinu viga et ei viitsi tegeleda
|
Ei vaidle absoluutselt vastu.
| tsitaat: |
sellest ma räägingi et mis liigub see kulub ning seda tuleb ka hooldad, mis puutub hiiretesse ja klaviatuuridesse siis need on pidanud mul 5a ilusti vastu, ja mõni kauemgi kui on asi kvaliteetne. hetkel on mul g5 juba 2a g15 1.5a eks ma viie aasta pärast näitan sulle kuidas need asjad veel töötavad, kui sa mind ei usu. |
Ma vaatasin just oma klaviatuuri alla ja sellel oli silt, et on müüdud 97 aastal Tööl oli mul sama Keytronic, aga space klahvi liigendid kulusid lõpuks läbi ja nii ta õhtule läks. Aga klaviatuuri korralikuks puhastamiseks olen klaviatuuri lahti võtnud , Fairyga ja veega plastosad üle pesnud, siis kuivatanud ja kokku pannud. Vana plastik kipub lisaks väga kergesti katki minema. Majanduslik mõttekus kogu sellel kremplil jällegi enam kui küsitav.
Ja selles, et g5 5 aasta pärast töötab, ma eriti ei kahtlegi, aga iseasi on ,kas keegi tahab siis seda veel kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
30.08.2007 09:30:12
|
|
|
Sukelduja.
Võibolla on asi erinevas filosoofias, kuid odavaid asju küll ei soovita. võibolla on vastupidavusaeg kõigest 1/3 aja võrra pikem kuid lisaks sellele loeb ka kasutusmugavus ja nauding asja juures.
Korralikud kõlarid tasuvad end ära kuhjaga ja kestavad vähemalt 10 aastat. Vahetusvajadus tuleb pigem muutuvatest huvidest.
Eelmise generatsiooni toide on seni 5 aastat vastu pidanud, ja vana tüüpi toitejuhtmed ju vähemalt 10 aastat vanad kui mitte rohkem. Eks elu näitab kui kaua uut tüüpi toitejuhe turul domineerib.
Kvaliteet kondekad ja muud jubinad on kvaliteetsed ka 4-5 aasta pärast. Ega tehased kuidagi moodi veel paremaid tegema ei hakka. Uus lahendus ja erinevad jupid on eri teema, kuid me mõlemad teame et seda ilmselt ei juhtu.
Lisaks, kui võtta täna 600W toide, siis ei usu et 4 aasta pärast sellest väheks jääb. Põhimõtteliselt ei saa keskmine arvuti nii palju voolu tarbida. Kes elektri eest maksab? Erandid ei oma tähtsust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2007 09:31:39
|
|
|
| angel kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| angel kirjutas: |
aga jah.... sry aga see "sukelduja" ajab suht müstilist pada suust välja... ja kui juba kasutaja mainib underclocki siis ei ole ikka asjad nii nagu peavad... ma pole kordagi ühtegi süsteemi pidanud underclockima ehk siis aeglasemaks tegema et toimiks...
|
Sa oled ilmselt noor ja roheline alles ja puutunud arvutite juures kokku ainult laiatarbekraamiga. Teatud tingimustes tuli omal ajal underclockida, et siinikiiruseid alla saada, sest spetsiaalsed kontrollerikaardid ei suutnud muutuvate standarditega kaasas käia. Arvuti perfomance on kama, aga kontroller, mis maksab oluliselt rohkem kui arvuti, peab 100% kindlusega töötama. |
ma lihtsalt ei tegele vanarauaga ning tegelen põhiliselt tava PC ja läpparitega (minujaoks on vanaraud kõik alla AMD64 ja Conroe). Serverite jms värgiga kokku eriti ei puudu (ehk siis kui sa mu teksti loeks saaksid aru mis osapoole kohta see jutt käis)  |
Vot, siis ei tasuks väga "kireda"
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 09:33:24
|
|
|
aga see kiremine oli nende süsteemide kohta millest ma vatran ja millega tegelen... sina hakkasid siin kirema et 400W piisab suht kõigeks (v.a oc eeldan)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2007 09:53:02
|
|
|
| hoax kirjutas: |
Sukelduja.
Korralikud kõlarid tasuvad end ära kuhjaga ja kestavad vähemalt 10 aastat. Vahetusvajadus tuleb pigem muutuvatest huvidest.
|
10 aastat != eluaeg. Vähemalt enamikule
| tsitaat: |
Eelmise generatsiooni toide on seni 5 aastat vastu pidanud, ja vana tüüpi toitejuhtmed ju vähemalt 10 aastat vanad kui mitte rohkem. Eks elu näitab kui kaua uut tüüpi toitejuhe turul domineerib.
Kvaliteet kondekad ja muud jubinad on kvaliteetsed ka 4-5 aasta pärast.
|
Ka kõige kvaliteetsemad elektrolüütkondensaatorid ei ole igavesed. Ja kes oleks osanud seda kondensaatorite ikaldust 3-4 aastat tagasi ette näha. Tõenäoliselt mõni emaplaaditööstuses sees olev EE suutis näha. On täiesti prognoosimatu, mis võib järgmiseks "teravaks nurgaks" saada. Tendents on kogu elektroonika alal, et kõigi seadmete planeeritav kasutusressurss(tõrgeteta töötunnid) hiilib tasapisi ühe allapoole.
| tsitaat: |
Ega tehased kuidagi moodi veel paremaid tegema ei hakka. Uus lahendus ja erinevad jupid on eri teema, kuid me mõlemad teame et seda ilmselt ei juhtu.
|
Mina seda ei tea. Täiesti võimalik on, et Intel kuulutab aasta pärast näiteks uue powersavingu toetusega emaplaadi toite standardi välja ja kõik praegu "moodsad" toited lendavad prügikasti või odavate osade järelturule. Või võtab USA või EU valitsus vastu seaduse, mis piirab laiatarbeelektroonika voolutarbe( see ei olegi väga utoopiline ) Samas seda ei pruugi ka juhtuda. Väga raske prognoosida. Kui ma suudaksin täpselt ütelda, mis arvutialal 5 aasta pärast toimub, siis sõidaks ma tõenäoliselt isikliku reaktiivlennukiga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 10:00:05
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
ning ma vaatan et sa teed codegenni maha, ei ole teine nii hull midagi 400w töötas väga hästi sama configa ainult et video oli 7900gs, ning kannatas clockida kah.
|
| sukelduja kirjutas: |
Aga sa nüüd hakkad selle eest mõne mehe käest vastu päid ja jalgu saama  |
| matzz007 kirjutas: |
miks ma vastu päid ja jalgu selle eest saan kui code töötab täitsa hästi ning toidab arvuti ära, ta küll ei ole teab mis kvaliteet toide, kuid saab hakkama. |
Mina üritasin siin öelda, et pole vaja osta 2000+ kroonist toidet, et piisab ka 1000sest ja sain sõimata, nii et tolmab. |
pole vaja aga on soovitatav, alati hind ei näita kvaliteeti, oleneb enamasti siiski mis firma oma osta, soovitatav oleks siiski oc eritele ning rohkem arvutitega tegelejatele ocz, seasonic, fortron ja corsairi toited kuna need üldjuhul ühed kvaliteetsemad, võib ka juhtuda et satud sita isendi otsa. aga selljuhul vahetad garantiis välja selle lihtsalt. ise veel pooldan chiefteci kuid osad laidavad need maha, ning minu arust ei oled codegeni tavakasutajale kah väga hullud, kui need toimivad. minul siiamaale on codega head kogemused niisammuti kah chiefteciga kuid chieftecil vent lärmas muidu väga viis toide isegi peab voolukõikumistele ning lühistele jne asjadele vastu
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.08.2007 10:08:31
|
|
|
| angel kirjutas: |
aga see kiremine oli nende süsteemide kohta millest ma vatran ja millega tegelen... sina hakkasid siin kirema et 400W piisab suht kõigeks (v.a oc eeldan)  |
Ja piisabki. Mina väidan 400W korralik toitekas toidab ära 1 suvalise videokaardi, 1 C2D või Quadcore stepping G0 protsessori, 2GB DDR2 mälu, dvd kirjutaja ja mõned kõvakettad tingimusel, et pingeid eriti ei tõsteta. Kui tahad minu jutu ümber lükata, siis too mulle reaalsed numbrid, mitte mingi suvalise vandi postitust, suvalise toiteploki tootja kodulehekülje foorumist. Kõige parem on kui need ise mõõdad. See peaks olema täpselt see, millega tegeled.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
30.08.2007 10:14:06
|
|
|
sukelduja ja angel, te võiksite PS üle kolida. Või tehke oma teema võitlusstandrisse. Veel parem kui istuksite kusagil pubis maha ja räägite asja selgeks.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
30.08.2007 10:38:51
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| sukelduja ja angel, te võiksite PS üle kolida. Või tehke oma teema võitlusstandrisse. Veel parem kui istuksite kusagil pubis maha ja räägite asja selgeks. |
Nõus.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 10:58:18
|
|
|
niiih teema küsimuse juurde siis millinne on hea toiteplokk ?
620 Corsair
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 11:55:11
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
niiih teema küsimuse juurde siis millinne on hea toiteplokk ?
620 Corsair  |
Corsairil peaks seasonicu sisu olema ehk siis sellest korralikult räägitud. Hea plokk peaks ta olema: http://www.silentpcreview.com/article692-page1.html
(suk: selle teooria järgi peaks mu süsteemi 350W vabalt ära toitma aga kahjuks ta seda ei suuda teha pikema aja vältel.. aga jah... ma ei viitsi enam.)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
30.08.2007 12:29:12
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
niiih teema küsimuse juurde siis millinne on hea toiteplokk ?
620 Corsair  |
Hea on see mis sul juba on, kuid sinujaoks mitte piisav, pole ka 620 Corsair sinujaoks tulevikku arvestades piisav, sinu harrastusi arvestades 850W Chieftec CFT-850-14C 2,2k või teiste tootjate sarnased analoogid, vähemalt kõik vajalikud pistikud olemas, kui ei eksi siis see 620W Corsai kahte 8 Pin PCIe väljundit ei oma
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 12:38:24
|
|
|
Corsair on jah sutsu "aegunud" nende otsikute suhtes. Ise ootan ja loodan et corsair laseb midagi sarnast välja nagu need 520w/600w on ainult uuele ATX standardile vastav (ehk siis kõik vajalikud otsikud olemas) ning sutsu võimsam.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 12:47:50
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
niiih teema küsimuse juurde siis millinne on hea toiteplokk ?
620 Corsair  |
Hea on see mis sul juba on, kuid sinujaoks mitte piisav, pole ka 620 Corsair sinujaoks tulevikku arvestades piisav, sinu harrastusi arvestades 850W Chieftec CFT-850-14C 2,2k või teiste tootjate sarnased analoogid, vähemalt kõik vajalikud pistikud olemas, kui ei eksi siis see 620W Corsai kahte 8 Pin PCIe väljundit ei oma |
tänud soovituse eest kuid ise kardan et jääb tiba kalliks, aga vb lähen seda ka ostma, kvaliteedi/hinna suhe täitsa hea tundub.
vb tiba võimas kuid mõtlen veel ja vaatan.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
30.08.2007 12:53:03
|
|
|
Dr.Peep müüb seda alla 2k.-
http://www.doctorpeep.ee/
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
30.08.2007 12:55:58
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
tänud soovituse eest kuid ise kardan et jääb tiba kalliks.... |
620 Corsair ju veel kallim, hind sõltub ikka kohast kus seda müüakse, Ordi pole just see kõige odavam koht arvutidetailide soetamiseks.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 13:13:57
|
|
|
seda küll ma ise mõtlesin jus 620w chiefteci kuid vb lähen 850w poole
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
30.08.2007 14:17:46
|
|
|
See peaks enamvähem teemaga haakuma..
Küsimus siis selline, kumba Toidet valida. Kas
620W Cheiftec 1360.-
600W Thermaltake 1630.-
Põhjendusi kah palun.
Kumb neist vaiksem on?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
30.08.2007 14:20:44
|
|
|
ise kaldun chieftteci poole, kuna rahva jutu järgi olevat tt just sellised toited päris hästi kunagi otsi andnud kuid ei tea kindlalt.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 14:47:43
|
|
|
| profiil kirjutas: |
See peaks enamvähem teemaga haakuma..
Küsimus siis selline, kumba Toidet valida. Kas
620W Cheiftec 1360.-
600W Thermaltake 1630.-
Põhjendusi kah palun.
Kumb neist vaiksem on? |
millist 600W TT sa silmas pead? Kas seda 2x80mm versiooni? Kui jah siis see toide on suht aegunud saast (algsed mudelid olid ka praagid ehk siis mul läks üks selline läbi). See 80mm ventidega versioon on ka jube lärmakas. Parem osta juba mõni uuema seeria toide kus 120mm vent. Ehk siis parem võta 620w Chieftec vms uuem/kvaliteetsem.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 17:42:07
|
|
|
aa see.. siis on tegemist teistsuguse Thermaltake toitega. Selle kohta mul kahjuks infi ei ole. Ise peale seda TT toite läbiminemist ei usalda enam TT aga tean vanasti Xbit labsi testist et TT leidub nii jura kui ka head kraami. Kõik oleneb sellest kes selle plokki reaalselt tootnud on.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
30.08.2007 18:49:56
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
niiih teema küsimuse juurde siis millinne on hea toiteplokk ?
620 Corsair  |
Hea on see mis sul juba on, kuid sinujaoks mitte piisav, pole ka 620 Corsair sinujaoks tulevikku arvestades piisav, sinu harrastusi arvestades 850W Chieftec CFT-850-14C 2,2k või teiste tootjate sarnased analoogid, vähemalt kõik vajalikud pistikud olemas, kui ei eksi siis see 620W Corsai kahte 8 Pin PCIe väljundit ei oma |
Muideks corsairi helpdeski foorumis sai loetud mitu kuud vana teemat kus corsair lubas edaspidi 8 Pin juhtmed toidetele kaasa panna.
Lisaks võis puudumisel juhtmeid ka tagantjärgi küsida. Pidid teele saatma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 19:09:18
|
|
|
mõttekam on kohe osta toide kus kõik vajalikud juhtmed olemas mitte jamada pärast nende üleminekutega
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
30.08.2007 19:39:30
|
|
|
| Krt...vb olekski mõttekam osta siis juba 850W Chieftec toide kui 620W Corsair...pean silmas tulevikku...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.08.2007 19:42:26
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Krt...vb olekski mõttekam osta siis juba 850W Chieftec toide kui 620W Corsair...pean silmas tulevikku... |
väga pikaks ajaks ei tasu toidet osta. Suht 2 aastat oleks paras aeg et vasta peaks. Lihtsalt ma oletan et 3 aasta pärast on jälle mingid uued ja paremad toided ning mingi uus ATX standard+ uued otsikud mida vaja.
Igatahes endal vist toide üle 2 aasta vana (täpset päeva ei mäleta) ja nüüd on juba asi vaikselt jalgu jäämas ajale kuna ei ole neid PCIe otsikuid piisavalt jne + see radade süsteem mis peaks ocz andmete järgi olema (2 rada eraldi mitte see parem--> 2 rada "eraldi" aga kui üks hätta jääb tuleb teine kohe appi).
Ehk siis väga kallist ja väga pika aja peale ei tasu osta. Kui just tead et varste kavatsed mingi SLI/CF taha ühendada ja siis on võimu vaja.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidz89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.08.2007 00:32:17
|
|
|
| angel kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| Krt...vb olekski mõttekam osta siis juba 850W Chieftec toide kui 620W Corsair...pean silmas tulevikku... |
väga pikaks ajaks ei tasu toidet osta. Suht 2 aastat oleks paras aeg et vasta peaks. Lihtsalt ma oletan et 3 aasta pärast on jälle mingid uued ja paremad toided ning mingi uus ATX standard+ uued otsikud mida vaja.
Igatahes endal vist toide üle 2 aasta vana (täpset päeva ei mäleta) ja nüüd on juba asi vaikselt jalgu jäämas ajale kuna ei ole neid PCIe otsikuid piisavalt jne + see radade süsteem mis peaks ocz andmete järgi olema (2 rada eraldi mitte see parem--> 2 rada "eraldi" aga kui üks hätta jääb tuleb teine kohe appi).
Ehk siis väga kallist ja väga pika aja peale ei tasu osta. Kui just tead et varste kavatsed mingi SLI/CF taha ühendada ja siis on võimu vaja. |
mingit üle 2,5K on tõesti juba mõttetu osta...
Uute standardite kohta, aga on hea näide BTX millega kuulutati ATX surma, aga midagi ei juhtunud...ATX küll sai täiendusi, aga päris uut midagi ei tulnud millest vahejuppidega jagu ei saa. Palja miski otsiku puudumise pärast on ka totter toitekat vahetada
Isiklikult olen väga õnnelik, et toiteka 12V istub 1 raili otsas mitte 2 pisikese, mille väärtustest võib veel midagi maha tõmmata või 1 liigsel koormamisel võiks tulla probleeme. Olen selle virtuaalse jagamise suhtes kriitikat teinud, samas hetkel tundub, et need toitekad õigustavad ennast rohkem... kuigi väidetavalt eiratakse jälle mingit standardit sellega. Isiklikult ei ole arvanud, et see oleks kvaliteetse toodangu puhul probleem... pigem on kurb, et seda nippi kasutavad ka suhtelise rämpsu tootjad - märgitakse näiteks 2X15A, aga toitekas teeb 12V vaevalt 20A
Seega minu point on see, et uurida, vaadata ja puurida erinevates foorumites kirjutatut - igaüks ise ikka peab teadma, mis on tema vajadused.
Kui ikka arvutit uuendatakse 2-3a tagant, siis pole tõesti mõtet mingit >1K toitekat osta, samas pidevalt ost/müük/vahetus + tõsine oc võiks ikka panna rabama midagi sellist, mis pikemat aega vajadused rahuldab. Toitekas ka selline jupp mida järelturul kuigi mõistliku hinna eest müüa ei anna...isegi kui suht nimeka tootjaga tegu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
31.08.2007 07:38:55
|
|
|
Einu kui ikka osta siis vähemalt 1000W kuna ikka selleks, et ei jookseks viimase piiripeal ja tulevikku silmas pidades ja ainult ooo tsee tsetti kuna ülejäänd toited on kõik tehtud aint lollidelt raha ära võtmiseks
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.08.2007 10:10:09
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Einu kui ikka osta siis vähemalt 1000W kuna ikka selleks, et ei jookseks viimase piiripeal ja tulevikku silmas pidades ja ainult ooo tsee tsetti kuna ülejäänd toited on kõik tehtud aint lollidelt raha ära võtmiseks  |
Imelik...ma nagu eespool ütlesin, et hetkel võtaksin hoopis Enermaxi 620 isendi igasugu OCZ'i(sry...võrumurre ei tule nii hästi välja) asemel.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
31.08.2007 11:01:14
|
|
|
Kas uuematel Chieftec psu`l on sees olev 120mm vent on samasuguse 3-pin pistikuga ühendatud nagu korpuse vendid või on juhtmed tinutatud trükiplaadile, mühiseb liialt teine, peaks ta välja vahetama
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
31.08.2007 11:28:23
|
|
|
| Kusjuures endal jäi ka silma TT PSU 600W Therm. W0103 mis on 14cm vendiga. Eeldab nagu vaikust ja head jahutust. Samas on selle TT efektiivsus >85%. Äkki leiab keeig mõne hea ja asjaliku ülevaate või oskab mõne sõna poetada? Ise otsisin, kuid midagi asjalikku ei leidnud, ehk otsisin kehvasti.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.08.2007 13:13:31
|
|
|
Ostsin Corsairi ära. Vapsee ilusti pakendatud. Esmamulje hea, proovida saan alles ca 2 nädala pärast (ja seda ma küll ei julge kellelegi anda )
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
31.08.2007 13:28:38
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ostsin Corsairi ära. Vapsee ilusti pakendatud..... |
Sai ka kaks aastat tagasi selline toiteplokk ostetud, mis oli ilusasti pakendatud, vaga ilusas kestas, juhtmed kinni punutud ja midagi sellist mis riivaks silma ei leidnud, töötab laitmatuld siiani kuid ei ütleks, et ta teistest parem oleks, pigem kehvem
Võib juba ette ennustada, et üle 1 aasta sa selle Corsairi toiteplokiga vastu ei pea kui sedasgi
| Auron kirjutas: |
Einu kui ikka osta siis vähemalt 1000W kuna ikka selleks, et ei jookseks viimase piiripeal ja tulevikku silmas pidades ........kuna ülejäänud toited on kõik tehtud aint lollidelt raha ära võtmiseks  |
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zack
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2006
|
31.08.2007 13:37:34
|
|
|
| predator kirjutas: |
Kas uuematel Chieftec psu`l on sees olev 120mm vent on samasuguse 3-pin pistikuga ühendatud nagu korpuse vendid või on juhtmed tinutatud trükiplaadile, mühiseb liialt teine, peaks ta välja vahetama  |
Soetasin ka hiljuti endale uue toiteka, nimelt Chieftec 620W (CFT-620A-12S) ning väga rahul, kahjuks hetkel ei oska öelda kas tal see ventikas 3-pin otsikuga või mitte, kuid vaikne on ta küll
EDIT: Hmm, see toitekas arvutikeskuses nüüd täpselt 200.- kallim kui ma mõniaeg tagasi ostsin (1070.-)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.08.2007 15:42:32
|
|
|
Miks see toiteplokk siis vastu ei peaks pidama? Lisaks 5a tehasegarantiid
(Võimust küll väheks ei jää, sest uut arvutit ma niipea ei osta)
Jooksutama hakkab ta: Q6600+8800GTS+4GB RAM+2HDD+1DVD-RW+ kuni 10fan.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
31.08.2007 16:22:13
|
|
|
| zack kirjutas: |
| predator kirjutas: |
Kas uuematel Chieftec psu`l on sees olev 120mm vent on samasuguse 3-pin pistikuga ühendatud nagu korpuse vendid või on juhtmed tinutatud trükiplaadile, mühiseb liialt teine, peaks ta välja vahetama  |
Soetasin ka hiljuti endale uue toiteka, nimelt Chieftec 620W (CFT-620A-12S) ning väga rahul, kahjuks hetkel ei oska öelda kas tal see ventikas 3-pin otsikuga või mitte, kuid vaikne on ta küll
EDIT: Hmm, see toitekas arvutikeskuses nüüd täpselt 200.- kallim kui ma mõniaeg tagasi ostsin (1070.-)  |
mul ciffu vent vahetatud,, hakkas ajudele käima tal selline väike pistik 2 pin mis ühendatud trükiplaati.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.08.2007 17:18:28
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Miks see toiteplokk siis vastu ei peaks pidama? Lisaks 5a tehasegarantiid
|
Ära selle tehasegarantii peale väga looda. Tegelikult jääb peale müüjagarantii lõppu transport tehasesse ostja kanda, mis eestis on paras kirves. Ja võib juhtuda, et väljavahetatava osa hinna pealt tuleb veel tollimaks tasuda.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.08.2007 17:29:29
|
|
|
Esiteks, miks ta peaks üldse katki minema?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
31.08.2007 19:06:18
|
|
|
No alati ei tule küll katkist asja saata tootjale tagasi et uut vastu saada. Samas kindlasti oleneb tootjast.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
31.08.2007 23:12:43
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Võib juba ette ennustada, et üle 1 aasta sa selle Corsairi toiteplokiga vastu ei pea kui sedasgi |
Miks ei peaks Corsairi toide vastu pidama? On sul Corsairi või Seasonic-u toidetega kogemusi?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
01.09.2007 00:48:34
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| Võib juba ette ennustada, et üle 1 aasta sa selle Corsairi toiteplokiga vastu ei pea kui sedasgi |
Miks ei peaks Corsairi toide vastu pidama? On sul Corsairi või Seasonic-u toidetega kogemusi?  |
Kus ma seda mainisin, et Corsairi toodetud toiteplokk vastu ei pea, ma ütlesin, et üle aasta ei pea selle kasutaja vastu seda Corsairi toiteplokki kasutada, see toiteplokk jääb lihtsalt nõrgaks ahvatlustele mida pakuvad riistvara tootjad ( üks või kaks 4 tuumalist protsessorit, kolm või neli videokaardi korraga arvutis ja kes teab veel mis .... )
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|