|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Vista või XP? |
| Vista |
|
31% |
[ 193 ] |
| XP |
|
57% |
[ 350 ] |
| Ei kumbki |
|
10% |
[ 64 ] |
|
| hääli kokku : 607 |
|
| autor |
|
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
22.08.2007 01:40:48
|
|
|
Aargh! Seda ma olen ammu rääkinud, et tavaliselt on kõige suuremad vista'le "hurra hüüdjad" need kes kipuvad ka xp all igasugu "ilusaid ja huvitavaid" teemasi aretama. Need inimesed, kes istuvad xp all classic view'ga suhtuvad tavaliselt vista'sse väga külmalt
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
22.08.2007 01:48:16
|
|
|
Hehe. Mul oli XP Classic view. Aga Vistase suhtun soojalt
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
22.08.2007 02:40:28
|
|
|
Erandid pidid kinnitama reeglit.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.08.2007 02:45:27
|
|
|
| HannesH kirjutas: |
Erandid pidid kinnitama reeglit.  |
umm.. see theme soovitus oli selleks et see orig. theme ei tunduks sulle enam täielik perverssus
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
22.08.2007 03:54:51
|
|
|
Selleks et "windows xp original theme" ei tunduks mulle perversusena on vaja parajalt palju cannabis sativa't...
Aga muidu ma tean küll, et xp'le annab igasuguseid kenamaid ja koledamaid kellasi ja vilesi külge panna.
Mul selline seinast-seina tutvusringkond ja noh nagu öeldakse "sõpru ei valita" neid tuleb võtta nii nagu on.
Mõned kujundused on isegi tundunud päris lahedad, aga ma lihtsalt pooldan klassikut kuna ei leia sügavat mõtet 3D kursoritel või aero laadsetel skinnidel.
Pigem ma tahaks näha linuksilaadset tab'itavat desktoppi(justnimelt default lahendusena), võimalust user accoundi all normaalselt töötada, nö mugavuslahendusi mitte pealiskaudset "ilu".
imho Vista ongi üks paras "Potjomkin'i küla" kus ilusa fassaadi taha üritatakse peita tühjust.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
22.08.2007 03:59:28
|
|
|
| mul on ka isiklikult olnud seel xp originaal theme. Pole mul tahtmist ega vajadust oma aega raisata, et mu windows näeks parem välja. Ja ma ei hakka oma arvuti võimsust raiskama et windows parem välja näeks, samal põhjusel ei taha proovida ka Vistat. Windows võiks teha sellise windowsi, mis võtaks väga vähe ressursse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
22.08.2007 04:01:33
|
|
|
| Siis ma kardan, teeksid suuremad "rauatootjad" billile kohe mitu atentaati järjest...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.08.2007 07:52:48
|
|
|
ise jätkuvalt XP fanaatik mingeid jamasid mul sellega pole, kõik töötab nii kui vaja ja ega mu raud pole eriti Vista sõbralik ka
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.08.2007 12:14:43
|
|
|
| viimaseid poste lugedes jääb mulje, et inimesed ei kasuta mitte arvutit ja OSi eesmärgikindlal viisil, vaid vahivad ööpäevad läbi aknaid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
22.08.2007 16:47:00
|
|
|
No ma tõesti ei saa aru, miks te nutate, et Vista nii palju ressurssi sööb? See on ju loomulik, et raud mõne aja pärast järgi jõuab! Ma mäletan kui XP välja tuli (oli vist aasta 2000-2001)
kui ühikas 400-le cellule (sel ajal OK conf. masin) XP peale ajasime. Prose kasutus oli stabiilselt 15-30 prossa ja mälu oli 128 mega, nii et kui mõni proge veel taustal jooksis, siis aint kõristas ketast.
ja oli samasugune niuniuniu, sööb nii palju rauda, W98/ME oli nii hea jne. Aga teatavasti tõusis XP rauanõudlus peale SP2 installi veelgi tunduvalt!
Ja nüüd annavad kõik XP-le musu, et oi kui hea op.süsteem tahab nii vähe rauda ja mälu
Ma olen Vistat nüüd mõned kuud kasutanud ja arvan järgmist:
1. Jah, ta on natuke toores, aga mitte nii palju et segaks kasutamist (kas mitte XP polnud alguses samasugune?)
2. Windows Aero ja muu tilulilu sööb üllatavalt vähe proset minu arvates (peale aero sisslelülitust kasvas prose hõivatus kohati vaid 1-2 prossa)
3. Absoluutelt kõik asjad, mis USB-se olen susanud on ilma nurisemata üles leidnud ja ära installinud, ilma et peaksin hakkama
kuskilt plaadilt või googlest draivereid otsima.
Hiljuti ma tegin huvitava katse: ühendasin enda arvuti kõvaketta sõbra masina järgi. Ja Vista buutis korralikult üles, ning hakkas kohe uut
hardwaret installima. Viiamati kui proovisin seda teha XP-ga järgnes mõnesekundilisel buutimisele sinine ekraan.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
22.08.2007 17:29:09
|
|
|
| DeCoder, aja möödudes kolid uue peale. Kui XP oli väljas, olid mõned kaua veel W98 peal.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
23.08.2007 12:27:48
|
|
|
Eks see on tõesti nii, et aja möödudes. Aga see lihtsalt see niuniuniu võiks olemata olla ju.
Samas keegi tõi siin võrdluse W98 üleminek WME-le versus XP üleminek Vistale, siis on selles täitsa point sees.
Nagu ka WME ei sisaldanud märkiväärselt midagi uut võrreldes W98, siis samamoodi Vistal pole suuri uuendusi võrreldes XP-ga.
MS aga alustas kuuldatavasti juba uue OS väljatöötamist, mille nimeks esialgu Windows 7 (codename Blackbomb, Vienna), kuhugi tuleb need ju paljulubatud featuurid, nagu
nt. WINFS sisse pookida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.08.2007 14:41:31
|
|
|
Nii lauakal kui ka sülekal kasutan Vista`t, pmslt nuriseda saab ainult lauaka 64bitise variandi ühilduvuse üle mõningate programmidega. Sülearvuti 32bitisega ühilduvus natuke väiksem probleem olnud. Paar kiiret mõtet peast läbi käinud, et "grrrr, XP kiiresti peale tagasi" aga kui maha istuda ja natuke mõelda, siis on enamus seniseid probleeme ka Vista all lahenduse leidnud. Performanss mängudes on samal pulgal XP-ga.
Hoolimata sellest läks mu hääl XP-le kuna see siiski vana hea sissetöötatud opsüs, mis streikis väga harva, kui üldse. Perioodilised reinstallid vajalikud ofkoors
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
23.08.2007 17:03:00
|
|
|
| Vistaga saab igasugu pulli teha. Mängisin üks päev lannis olevale arvutile installitud mänge teise arvuti pealt.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
23.08.2007 17:24:26
|
|
|
| khm-khm ühe võrgus oleva arvuti programme andis teisel käivitada vist juba win98 ajal?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
26.08.2007 18:15:56
|
|
|
XP, kuna pole Vistat saanud korralikult kasutada.
| HighEnd kirjutas: |
Olen vista ultimate kasutanud juba 2006 aasta septembrist saati (algus oli beta).
Vista on XP-est lihtsalt nii palju ilusam et ei saa enam XP-ed vaadatagi peaaegu. |
XP välimust saab väga edukalt muuta ja see muutus ei nõua 2GB RAMi nagu Vista
_________________ M: Philips õuevalgustid 4tk |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
26.08.2007 18:22:35
|
|
|
Vista,kuid uuendus pakett võiks välja tulla
|
|
| Kommentaarid: 477 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
26.08.2007 23:41:56
|
|
|
Korra oli vaja seltskonnas kellegi tutika läpaka+vistaga mõned plaadid kopeerida... See õhtu jäigi viin võtmata...
Hoian eemale kui katkust, kuni XP-le veel softi jätkub
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2007 00:22:46
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Korra oli vaja seltskonnas kellegi tutika läpaka+vistaga mõned plaadid kopeerida... See õhtu jäigi viin võtmata...
Hoian eemale kui katkust, kuni XP-le veel softi jätkub  |
vista jaoks on olemas lausa täiesti freeware proge, mis töötab perfektselt
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.08.2007 00:22:49
|
|
|
| Tolka15 kirjutas: |
| XP välimust saab väga edukalt muuta ja see muutus ei nõua 2GB RAMi nagu Vista |
ei võta isegi 1GB ju
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.08.2007 00:32:35
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Petz kirjutas: |
Korra oli vaja seltskonnas kellegi tutika läpaka+vistaga mõned plaadid kopeerida... See õhtu jäigi viin võtmata...
Hoian eemale kui katkust, kuni XP-le veel softi jätkub  |
vista jaoks on olemas lausa täiesti freeware proge, mis töötab perfektselt |
Installeerub, tööle läheb aga vat ei leia DVD põletajat üles ei 32 ega 64bit variatsioonides Mõlema keissi masinad profiilis. Tead ehk kuidas seade programmile nähtavaks teha? Hetkel põletan plaate Nero 7.1-ga seni kuni trial kestab...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2007 00:47:40
|
|
|
hmm, emaplaadi oma IDE ja Sata tüürelid ikka on peal? mul on ühes masinas Lite-Oni ja teises Sony põletajad + väline USBi oma ning on üles leidnud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
27.08.2007 01:58:53
|
|
|
Sain läpakaga Vista kaasa, pisut aega kasutasin, siis eemaldasin.
Miks?
Esiteks oma täielik laiskus, võib-olla saaks lõpuks aru, kust midagi seadistada ja näppida. Aga ei viitsinud eriti uurida.
WolfET'd ei saanud pääle installida, lihtsalt jooksis programm kokku. Samuti ka siis, kui panin et run as Xp vms.
Ühilduvus oli tore, lükkasin wireless hiire vastuvõtja sappa, kohe hakkasid kõik nupud tööle (peaaegu) nii nagu vaja.
XP'l vaja drivereid ja restarti. WiFidega läks ka võrdlemisi kergelt, kuigi koduse wifi juures jäi palju segaseks (RTFM oleks aidanud vast)
Pshopi ja Corelit ei proovinud installida, tuttav ütles, et ei pruugi toimida, kuna tegemist oli Home Basicuga.
Teistega pidi olema XP asjade tugi parem. - jällegi oma laiskus, mitte ise proovida ja pimesi uskuda.
31.jaanuaril annan uue aasta lubaduse, et hakkan kasutama Vistat. Kui juba varem seda ei tee.
Pigem ootan, kuni enamus asju on Vista compatiibel ning XP'lt hakkab tugi ära kaduma.
Koduarvutile jääb raudselt XP (AMD2500+, 512MB, 80GB, 9600Pro), pole ressursse piisavalt.
Aga rüperaal vedas Vistat uhkelt.
Paigalseis, seltsimehed, on tagasimineks. Igatahes!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KKalve
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
27.08.2007 04:33:01
|
|
|
| Minu masinas jookseb ikka XP.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
27.08.2007 08:02:27
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Tolka15 kirjutas: |
| XP välimust saab väga edukalt muuta ja see muutus ei nõua 2GB RAMi nagu Vista |
ei võta isegi 1GB ju  |
Heh, väga võimalik Mulle vist lihtsalt korduvalt silma jäänud, et vaja on 2GB Vistale
_________________ M: Philips õuevalgustid 4tk |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2007 08:13:21
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Töö juures on XP veel vähemalt 3 aastat. Kodus pole ka mõtet Vistat osta.
Nii et edasi XPga |
sama siin.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
27.08.2007 08:40:10
|
|
|
Endalgi vista peal juba Juuli algusest. Olen praegu suhteliselt rahul, kuid on paar asja mis häirivad:
Vista läheb konflikti nvidia driveritega, proovides mängudele ise mälu jagada samas kui NVidia proovib seda teha oma moodi.
Osad appid ei taha 64 biti all töötada (nt, quicktimel on progress bar lihtsalt must laik, kasutada saab kuid ei näe midagi).
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
27.08.2007 09:15:10
|
|
|
PC's on XP ja Läpparis Vista.
Ise eelistan vistat. kiirem, stabiilsem, ilusam jne.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.08.2007 10:06:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
hmm, emaplaadi oma IDE ja Sata tüürelid ikka on peal? mul on ühes masinas Lite-Oni ja teises Sony põletajad + väline USBi oma ning on üles leidnud  |
Ikka. Proovisin ka Preferences -> Device settings alt installida seal pakutavat service`t, ei aidand seegi.
| j2nx kirjutas: |
| WolfET'd ei saanud pääle installida, lihtsalt jooksis programm kokku. Samuti ka siis, kui panin et run as Xp vms. |
Endalgi XP all corrupted install sattunud, tiri uuesti kuskilt mujalt ja vaata mis teeb. Kui kord peale saad, siis peale PunkBusteri update`mist (mida tuleks kindlasti teha!) peaks töötama asi sama hästi nagu XP peal. Muidugi eeldusel, et videokaarti draiveritega oli OpenGL API kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.08.2007 10:50:21
|
|
|
... hiljuti õnnestus ühe soodsa diili käigus Vista karbiversioon kauba peale saada. Esialgu oli küll plaanis see maha müüa aga nädalavahetusel tekkis sportlik huvi ikka ise kasutada. Sobivaks katesjäneseks valisin meediakeskuse, mis siiamaani XP baasil toiminud. Install läks üllatavalt valutult ehk midagi üleloomulikku teha ei tulnud, kõik vajalikud draiverid kobisid ilma suurema mölata kenasti peale ja ka ükski rakendustarkvarajupp hambaid ei näidanud ehk kui ülearune kola eemaldatud, siis esmapilgul nagu töötaks kenasti aga eks näis, mida aeg toob ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
27.08.2007 10:56:02
|
|
|
ei tea see kuradi vista suudab ikka vahest ikka kukalt kratsima panna!
xp vähe lihtsam , ja vista imeb umbe mälu, ise omale küll ei taha
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.08.2007 11:35:33
|
|
|
... ehk oleneb see kasutatavatest rakendustest, kuid minu meediakeskus küll mainimisväärselt rohkem mälu ei tarbi, võrreldes endise XP installiga mind häirib pigem Vista graafilise poole uimasus ja erinevate seadistamisvõimaluste killustatus ehk hiirega mööda aknaid õige seade leidmine, võtab nüüd mõned vajutused rohkem vaeva samas, õnneks töötavad endiselt klaverilt valitavad otseteed. Varem mulle neid eriti kasutada ei meeldinud, kuna hiire kasutamine on nii sisse harjunud nagu haigus kohe kuid nüüd kasutan pigem otseteid, kui vehin hiirtega erinevate akende vahel, saab märksa kiiremini soovitud aknani ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2007 11:44:39
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
ja vista imeb umbe mälu, ise omale küll ei taha  |
no halloo, Vista peabki mälu "umbe imema". peale kahte-kolme töötsüklit on arvutile selge sinu harjumused ja enim kasutuses olnud programmid cachetakse rammi ette ära ning nende käivitus in hetkeline. milleks lasta mälul niisama tiksuda, kui on olemas on selline võimalus?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
27.08.2007 13:20:22
|
|
|
| tsitaat: |
Lukksepp kirjutas:
ja vista imeb umbe mälu, ise omale küll ei taha
no halloo, Vista peabki mälu "umbe imema". peale kahte-kolme töötsüklit on arvutile selge sinu harjumused ja enim kasutuses olnud programmid cachetakse rammi ette ära ning nende käivitus in hetkeline. milleks lasta mälul niisama tiksuda, kui on olemas on selline võimalus?
|
no võibolla aga siiski vistat ei poolda!
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2007 13:26:44
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
no võibolla aga siiski vistat ei poolda! |
selge. me kõik nüüd laseme oma vistad maha, sest sina arvad nii
võiks ikka konstruktiivne olla kah vahetevahel.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
27.08.2007 13:27:45
|
|
|
xp, kuna silmailu taga ei aja. Ka xp on võimalikult ära nuditud. Ei tea, kas NLite juba vista jaoks ka olemas?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
27.08.2007 13:38:00
|
|
|
Ammu juba. Vlite
edit:
Juba jõuti ette
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
27.08.2007 13:56:34
|
|
|
| j2nx kirjutas: |
| Pshopi ja Corelit ei proovinud installida, tuttav ütles, et ei pruugi toimida, kuna tegemist oli Home Basicuga |
Fotopood installus ja töötab kenasti 32-bit versioonil.
64-bit versiooni ei võtnud mu masin üldse vastu.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
27.08.2007 18:40:28
|
|
|
xP saab minu hääle, sest siiani on ta minuga probleemivabalt kooseksisteerinud 8)
Vista poole ma ei vaata ka enne, kui SP1 välja tuleb
samuti on plaanis uue emaplaadi soetamine, OEM versiooni ost oleks seega maha visatud raha
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevikas123
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2007
|
27.08.2007 19:43:37
|
|
|
| Mulle meeldib XP rohkem. Vista tundub keerulisem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
[kaido01]
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2006
|
27.08.2007 20:04:05
|
|
|
| Nagu ma näen kommenteerib siin foorumis väga palju mõttetuid mehi kes ei tea Vista kohta mitte sittagi. Palun lugege ennem MSi poolt välja antud raamatuid ennem KUI üldse kommenteerima tulete.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.08.2007 20:13:28
|
|
|
| [kaido01] kirjutas: |
| Nagu ma näen kommenteerib siin foorumis väga palju mõttetuid mehi kes ei tea Vista kohta mitte sittagi. Palun lugege ennem MSi poolt välja antud raamatuid ennem KUI üldse kommenteerima tulete. |
olgu jumal tänatud, et meil on sinusugune suur juht ja õpetaja, kes teab mis kellegi teise jaoks on parim/mugavaim/sobivaim/lihtsaim/odavaim/praktilisim
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
27.08.2007 20:16:17
|
|
|
Minu hääl hetkel siiski XP'le. Kuna mulle tundub Vista veidike toores olevat. Lisaks ei viitsi(loe: pole raha) olemasolevat rauda välja vahetada, et Vista jookseks samamoodi kui XP.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.08.2007 20:51:13
|
|
|
Ise kasutasin Vistat beeta 1 ja 2 ajal (1 aasta jooksul) ning ei saa küll kurta, et Vista oli uimasem ja keerulisem (harjumatum) XP_ga võrreldes.
Iga uus tahab harjumist ja peale seda läks juba lepase reega. Viimasel ajal kasutan ka Ubuntu eri distrosid ja need on küll kole "keerulised" seadistuste kohalt vaadates, kui oled põline windowsi kasutaja olnud.Kasutusmugavuses pole aga miskit ette heita. Kõik oluline olemas.
Tagasi teemasse tulles : Hetkel kasutan XP_d, kuna see lihtsalt olemas, kuid võimalusel lähen uuenduslikuma op süsteemiga kaasa kohe.
Ja kes siin AMD 2500+; 768Mb mälu pidas väheseks Vista jaoks. No endal oli küll 1Gb mälu ja arvuti kasutegur 4,2 Vista jaoks.
Vista
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
27.08.2007 21:15:09
|
|
|
vistat olen p6gusalt ainult teises arvutis n2inud ja seega suurem kokkupuude kahjuks (v6i 6nneks) puudub.
kuid miks XPle truuks j22n on see, et vista tahab ikka pisut v2ngemat rauda.
ilu poolest tundus vista ilusam , kuid imho ei midagi super-duper-yber fantastilist uut (nt see sidebari teema on linuxites ju ammune)
kasutusmugavuselt keegi vist ka mainis juba neid workspace'e (sry. ei tea kas vistas see on ). IE7, mis mul XP-l jookseb j2tab ka kesise mulje: tabide tulek igati , aga kui yritad locationbarilt tabulatoriga lehele fokusseerida.... võtab s6natuks (vrd IE6 1, FF 2 kl6psu)
minu jaoks on vista seni sellise mulje j2tnud:
http://www.alessandrorossini.org/2007/08/07/windows-vista-speech-recognition-tested-perl-scripting/
kena/hea ideega, kuid praktiliselt _veel_ toores -> las tankistid m2ssavad niikaua, kuni massidele v6ib k2tte anda...
PS: http://badvista.disney.com/
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.08.2007 21:28:33
|
|
|
| tsitaat: |
Ja kes siin AMD 2500+; 768Mb mälu pidas väheseks Vista jaoks. No endal oli küll 1Gb mälu ja arvuti kasutegur 4,2 Vista jaoks.
|
ma ei ole küll kindel, et mind silmas pidasid, aga hirmsasti meenutab minu konfi
igatahes, on sul miski eriline valem või kalkulaator, et sihukese numbri välja võlusid?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
27.08.2007 22:06:54
|
|
|
Hea vaadata kuidas osad ohivad, et Vista on toores ja ajab umbe või on liiga bugine jne. Fakt on, et aasta pärast on paljudel see OS peal ja taovad mänge sellel nii et seda nägu. Need kes mänge ei mängi või üldse uuega kaasa ei taha minna võiks vabalt alternatiivile üle kolida (Linux, Mac jne) ja ongi kogu lugu. Aga vigiseda MS uue OS'i üle on naeruväärne. Sama asi oli XP'ga ja sama asi tuleb Vistaga.
Vähemalt on siin foorumis keegi, kellel on hea mälu või on vanust juba piisavalt turjal, et minevikust võrdlust tuua. Jumal tänatud, et ma ainkesena nii ei mõtle.
| tsitaat: |
No ma tõesti ei saa aru, miks te nutate, et Vista nii palju ressurssi sööb? See on ju loomulik, et raud mõne aja pärast järgi jõuab! Ma mäletan kui XP välja tuli (oli vist aasta 2000-2001)
kui ühikas 400-le cellule (sel ajal OK conf. masin) XP peale ajasime. Prose kasutus oli stabiilselt 15-30 prossa ja mälu oli 128 mega, nii et kui mõni proge veel taustal jooksis, siis aint kõristas ketast.
ja oli samasugune niuniuniu, sööb nii palju rauda, W98/ME oli nii hea jne. Aga teatavasti tõusis XP rauanõudlus peale SP2 installi veelgi tunduvalt!
Ja nüüd annavad kõik XP-le musu, et oi kui hea op.süsteem tahab nii vähe rauda ja mälu icon_lol.gif
|
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
28.08.2007 03:31:07
|
|
|
| arm2004, vistas on ju mingi benchmarki moodi asi mis näitab numbriga kui "hea" su arvuti on
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|