Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 16:52:05 vasta tsitaadiga

vex kirjutas:

kellasin natuke, 3,2GHz läks tööle, kuid 3dmarki ära ei suuda teha,
kas võib olla et pidurix jääb toide, sest kui ma kordaja alla võtsin siis sain fsp 476 veel 3dmarki jooksutada,

mul sama toitekas ja kellamisega hätta pole jäänud siiamaani.
kas 3dmark viskas välja graafika või prose testides?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 16:58:31 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas seda speedstepi või mis selle nimi ngi maha võtta?
Nimelt läpaka prose jookseb ainult 798mhz peal (proseks on T2350 mis peaks olema 1.86Ghz) Super PI jooksutamise ajal jäi kiiruseks ikka 800mhz , mida teha .
BIOS est ei leidnud midagi

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 24.08.2007 17:00:46 vasta tsitaadiga

kas läpakatel mitte powre managmenti all pole võimalust valida always on,
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 17:09:19 vasta tsitaadiga

Vaatasin ,aga ei olnud seal icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 24.08.2007 17:17:04 vasta tsitaadiga

http://vexx.planet.ee/hv/power.JPG?2
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 17:29:40 vasta tsitaadiga

Seal on mul pandud always on ,aga see ei lahenda seda.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.08.2007 21:05:11 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Seal on mul pandud always on ,aga see ei lahenda seda.
aga proovi programmi NHC - notebook hardware control
http://www.pbus-167.com/nhc/nhc.htm#anchor_download
Notebook Hardware Control (NHC) - Homepage, Downloads, Help, Docu, FAQ, News - www.pbus-167.com

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 13:43:25 vasta tsitaadiga

Väike küssa,et kumb oleks parem mobo kas Gigagyte GA-P35-DQ6 või Asus P5K-Deluxe?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.08.2007 13:47:15 vasta tsitaadiga

gigabyte bios on asusega võrreldes üks paras piix icon_mad.gif
mulle ei meeldi icon_sad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.08.2007 20:27:41 vasta tsitaadiga

Eks see rohkem maitse asi kellele meeldib Gigabyte kellele Asus.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 25.08.2007 20:30:19 vasta tsitaadiga

mulle näiteks istub gigabyte oma thumbs_up.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.08.2007 20:35:17 vasta tsitaadiga

mul kah gigabyte aga pead ei anna, pole asust proovinud icon_lol.gif
ostsin yhe gigabyte plate vennale ja teise endale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 20:46:09 vasta tsitaadiga

nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 22:43:14 vasta tsitaadiga

Loogiline olekski kui oleks chipseti järgi enamjaolt ühed biosid.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.08.2007 22:44:48 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna.
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 22:52:44 vasta tsitaadiga

P5W DH Deluxel - AMI bios
Mingil eelmisel VIA chipsetiga Asuse plaadil ka AMI.

Kuigi mõlemad jooksid kohati pange mingil põhjusel icon_lol.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 25.08.2007 23:33:17 vasta tsitaadiga

kas keegi on koos bad axe2 ja E6750 proovinud?
_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 07:58:36 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin OC-i mõttes.Oleks ise Asuse võtnud ,kuid Gigabyte poole meelitab see 12 faasi toide(pidi stabiilsem olema).Sellepärast küsisingi,et kel need plated võibolla poetavad mõned eelistused ühe või teise ees.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 08:45:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
DonNiger kirjutas:
nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna.
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid

ASUS P5B-Plus Vista Edition -> AMI bios
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 09:04:23 vasta tsitaadiga

Gigabyte p35 plaadid võtavad oluliselt vähem voolu kui Asuse omad ja kuumenevad vähem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2007 10:14:58 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
libe kirjutas:
DonNiger kirjutas:
nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna.
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid

ASUS P5B-Plus Vista Edition -> AMI bios
ajasin tolle Phoenixi AMIga segamini, välja näevad nad pmst 1:1
award lihtsalt imeb

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.08.2007 10:25:14 vasta tsitaadiga

Ise soovitaks just Asuse plaati. thumbs_up.gif SpongeBob-ga sai P5K Deluxe testitud suht karmilt ja äärmiselt positiivne mulje jäi, plaat tegi just seda mis kästud. icon_rolleyes.gif Läks aasta aga asja sai, lõpuks liigub normaalseid mobosid C2D-le. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 10:54:43 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Gigabyte p35 plaadid võtavad oluliselt vähem voolu kui Asuse omad ja kuumenevad vähem.

kui neil chipsetid samad on siis on su jutt küll bs.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 11:10:00 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Gigabyte p35 plaadid võtavad oluliselt vähem voolu kui Asuse omad ja kuumenevad vähem.

kui neil chipsetid samad on siis on su jutt küll bs.


http://techreport.com/reviews/2007q2/p35-mobos/index.x?pg=16

vahe on oma 30-40W
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 11:15:11 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
aks kirjutas:
libe kirjutas:
DonNiger kirjutas:
nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna.
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid

ASUS P5B-Plus Vista Edition -> AMI bios
ajasin tolle Phoenixi AMIga segamini, välja näevad nad pmst 1:1
award lihtsalt imeb


Ma läksin Epoxi phoenixilt üle asuse AMI-le. Minu arust oli ikkagi suht erinev see, alguses sai otsitud mõndasid fuktsioone päris kaua taga. Samas kui ära harjud siis suurt vahet pole mis bios.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 14:01:18 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Ma mõtlesin OC-i mõttes.Oleks ise Asuse võtnud ,kuid Gigabyte poole meelitab see 12 faasi toide(pidi stabiilsem olema).Sellepärast küsisingi,et kel need plated võibolla poetavad mõned eelistused ühe või teise ees.


SLI võimelist platet otsides sai ka loetud nende 680 kiviga platede kohta. Üllatas see, et üle 480 fsb eriti suutelised ei olnud. Samas 650 kiviga plated tegid kuni 525 mhz.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d0min0s
HV kasutaja
d0min0s

liitunud: 22.06.2007




sõnum 26.08.2007 17:00:32 vasta tsitaadiga

Ai suitiga saab klokkida nagu ma alles avastasin.
Aga kumba oleks mõislikum suurendada kas mhz või counti? ma suurendasin mhz 409 peale ja counti jätsin samaks ja sain kiiruseks 3,27 mis on täitsa hea ja temb jäi kuskil 29 C peale. Või ma äkki peaksin suurendama counti oma 2 korda kumb on siis kasulikum?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.08.2007 17:19:04 vasta tsitaadiga

Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 17:23:51 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX

G33 on int. videoga plate. Ennemgi räägitud, et need pole kõige paremad kellamiseks. Kui P35-DS3R-i rahakott ei kannata, siis võta featuuridelt lahjem DS3, DS3L, S3 või S3L.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 17:33:18 vasta tsitaadiga

d0min0s kirjutas:
Aga kumba oleks mõislikum suurendada kas MHz või counti? ma suurendasin MHz 409 peale ja counti jätsin samaks ja sain kiiruseks 3,27 Või ma äkki peaksin suurendama counti oma 2 korda kumb on siis kasulikum?

teoreetiliselt samal taktil k6rgem fsb annab natuke parema tulemuse kui suurem kordaja
ehk siis n2iteks 8x333 on parem kui 10x266,
praktikas vahe nullil2hedane
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.08.2007 17:38:44 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
estliiga kirjutas:
Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX

G33 on int. videoga plate. Ennemgi räägitud, et need pole kõige paremad kellamiseks. Kui P35-DS3R-i rahakott ei kannata, siis võta featuuridelt lahjem DS3, DS3L, S3 või S3L.


Mul on põhiline, et saaksin E2140 kuskil 2.4 GHz taktile jooksma
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2007 17:40:24 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
siLc kirjutas:
estliiga kirjutas:
Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX

G33 on int. videoga plate. Ennemgi räägitud, et need pole kõige paremad kellamiseks. Kui P35-DS3R-i rahakott ei kannata, siis võta featuuridelt lahjem DS3, DS3L, S3 või S3L.


Mul on põhiline, et saaksin E2140 kuskil 2.4 GHz taktile jooksma
seda saad sa pmst ükskõik mis p965/975x/650i/680i plaadiga
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.08.2007 18:01:13 vasta tsitaadiga

GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata icon_question.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 18:07:59 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata icon_question.gif


vabalt 8)
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2007 18:14:21 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata icon_question.gif
rahaline seis tõesti sedavõrd kusine? icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 18:45:11 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
estliiga kirjutas:
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata icon_question.gif
rahaline seis tõesti sedavõrd kusine? icon_rolleyes.gif

Kas see läheb siis mõnda väiksesse kasti, et see mATX suuruses on? Kui integreeritud videokaarti vaja ei lähe, siis palju parem ja pmslt sama hinnaga variant on P35-DS3L icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2007 19:06:41 vasta tsitaadiga

klokkisin just oma profiili kasti 2x võimsamaks icon_eek.gif
http://libehv.pri.ee/pildid/oc/100oc.jpg

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 19:18:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
klokkisin just oma profiili kasti 2x võimsamaks icon_eek.gif
http://libehv.pri.ee/pildid/oc/100oc.jpg

tundub ebastabiilne, kord on lugeja 3. reas, kord 4. reas icon_confused.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.08.2007 19:43:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
estliiga kirjutas:
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata icon_question.gif
rahaline seis tõesti sedavõrd kusine? icon_rolleyes.gif



MA tädile panen arvutit kokku ja vaja väikest OC mitte mingi HighEND E2140 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 26.08.2007 20:11:00 vasta tsitaadiga

aga miks siis int videot vaja ? paned nati juurde saad killeri
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.08.2007 21:03:59 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
aga miks siis int videot vaja ? paned nati juurde saad killeri


Kui palju juurde icon_question.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 21:08:22 vasta tsitaadiga

int videoga on ju igati norm emaplaat. tädi jaoks nagunii pole seda OC-d vaja. 1600MHz Celeron 420 (Conroe-L) on juba enam kui piisav filmi/meedia/interneti arvutiks.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.08.2007 21:28:51 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
int videoga on ju igati norm emaplaat. tädi jaoks nagunii pole seda OC-d vaja. 1600MHz Celeron 420 (Conroe-L) on juba enam kui piisav filmi/meedia/interneti arvutiks.


Vahepeal sooviti sims 2 ka mängida väike OC aitaks kaasa sellele icon_biggrin.gif
videokaart on olemas muidu mingi HD 2600XT
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 21:39:30 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
matzz007 kirjutas:
aga miks siis int videot vaja ? paned nati juurde saad killeri


Kui palju juurde icon_question.gif

Kõike ei pea ka hõbedasel kandikul ette tassima icon_rolleyes.gif võta näiteks Arvutikeskus lahti ja lahuta P35-DS3L-i hinnast enda kalli G33 plate hind.

Üldiselt sobiks see jutt kenasti eraldi ostuabi teemasse mitte siia icon_rolleyes.gif Sims 2-e sai kunagi väga hästi ka nüüdseks sellise iidse pilli nagu AthlonXP 2000+ peal vägagi kenasti mängitud...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d0min0s
HV kasutaja
d0min0s

liitunud: 22.06.2007




sõnum 26.08.2007 22:35:14 vasta tsitaadiga

Ok panin 400 mhz * 8 siis ehk siis kokku 3,2 GHz.
Temp on hetkel 25 C ja tundub ,et on noirmaalne ma tegin ka mingit testi kuid palju ma pean ootama ,et asi normaalne oleks? 3d Mark ja ORTHO's mida ma peaksin jälgima.
ORTHOsega testi tehes tegin 121 000 iteratsiooni ja temp ei tõusnud üle 49. Palju ma peaksin tegema ja palju seda asja jälgima.

Ok tegin ka seda FFT testi ja kellasin 3,61 peale ja temp püsib 52 peal, on see hea? Tegin nii ,et 450 mhx * 8 ja seda sellepärast ,et counti ei saanud muuta icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 27.08.2007 10:57:14 vasta tsitaadiga

d0min0s kirjutas:
Ok panin 400 MHz * 8 siis ehk siis kokku 3,2 GHz.
Temp on hetkel 25 C ja tundub ,et on noirmaalne ma tegin ka mingit testi kuid palju ma pean ootama ,et asi normaalne oleks? 3d Mark ja ORTHO's mida ma peaksin jälgima.
ORTHOsega testi tehes tegin 121 000 iteratsiooni ja temp ei tõusnud üle 49. Palju ma peaksin tegema ja palju seda asja jälgima.

Ok tegin ka seda FFT testi ja kellasin 3,61 peale ja temp püsib 52 peal, on see hea? Tegin nii ,et 450 mhx * 8 ja seda sellepärast ,et counti ei saanud muuta icon_sad.gif

Kui stabiilust tahad testida siis 3DMark'is põhiline, et pange ei paneks ja orthost lase 24t jutti joosta. Mängudega saab ka testida
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d0min0s
HV kasutaja
d0min0s

liitunud: 22.06.2007




sõnum 27.08.2007 13:06:59 vasta tsitaadiga

Ok aga 3dmark paneb pange ka siis kui mul on overclock maas. Ehk mul on mingi 2,66 nagu default ikka. Ja siis on ka frame rate 0 ja 1 peal? Jätsin siis kloki 3,71 peale kuna count tundub 8 mul maksimum olevat siis panin 465 * 8 siis. Ja kohe teen orthose kui temp on praegu väikse koormuse juures 25 icon_smile.gif
Orthose testid. CPU speed 3720; 1,4080 V ja 1886 FSB:
Stress CPU with cromacs core (10 minutit siis seda): max temp CPU: 53 C ; max temp system; 45 C
Stress CPU with small FFT's: Blue screen of death icon_smile.gif

Muutsin siis 458 * 8 peale.
Small FFT's: 4 testi läbitud icon_smile.gif temp: 53 C peal system 45 C
Cromacs Core: läbitud
Tundub minu arust ,et kõik on korras voltaaž on 1,48 ja rohkem eriti ei taha lasta. Kiiruseks jäi siis 3,666 ja kui nüüd stabiilsus püsib oma nädal siis ma ei hakka seda muutma. Tänud kõigile abi eest icon_smile.gif

EDIT: Kas ma tõesti peaksin 24 tundi tegema orthose testi aga siis millist?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 27.08.2007 13:36:39 vasta tsitaadiga

d0min0s kirjutas:
.......

EDIT: Kas ma tõesti peaksin 24 tundi tegema orthose testi aga siis millist?

Mõttetu test, mõttetu aja ja energia raiskamine, sa võid seda minupärast nädal aega ka jutti lasta, surfad netis Opera või FF _iga ja arvuti jookse lambist kokku, parim test on arvutiga igasuguste mängude jooksutamine ja oma igapäevaste asjade toimetamine

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 16:39:43 vasta tsitaadiga

d0min0s, temperatuuri võiksid järgida ka sellise proge nagu OCCT ajal thumbs_up.gif
Vaata palju läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2007 16:44:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi soovitaks mulle programme temperatuuride jälgimiseks?
mul coretemp näitab enamus ajast et on kuskil 18C kuigi on kuskil 30C...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.