|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.08.2007 16:52:05
|
|
|
| vex kirjutas: |
kellasin natuke, 3,2GHz läks tööle, kuid 3dmarki ära ei suuda teha,
kas võib olla et pidurix jääb toide, sest kui ma kordaja alla võtsin siis sain fsp 476 veel 3dmarki jooksutada,
|
mul sama toitekas ja kellamisega hätta pole jäänud siiamaani.
kas 3dmark viskas välja graafika või prose testides?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
24.08.2007 16:58:31
|
|
|
Keegi oskab öelda kuidas seda speedstepi või mis selle nimi ngi maha võtta?
Nimelt läpaka prose jookseb ainult 798mhz peal (proseks on T2350 mis peaks olema 1.86Ghz) Super PI jooksutamise ajal jäi kiiruseks ikka 800mhz , mida teha .
BIOS est ei leidnud midagi
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
24.08.2007 17:00:46
|
|
|
| kas läpakatel mitte powre managmenti all pole võimalust valida always on,
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
24.08.2007 17:09:19
|
|
|
Vaatasin ,aga ei olnud seal
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
24.08.2007 17:29:40
|
|
|
Seal on mul pandud always on ,aga see ei lahenda seda.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
25.08.2007 13:43:25
|
|
|
| Väike küssa,et kumb oleks parem mobo kas Gigagyte GA-P35-DQ6 või Asus P5K-Deluxe?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.08.2007 13:47:15
|
|
|
gigabyte bios on asusega võrreldes üks paras piix
mulle ei meeldi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
25.08.2007 20:27:41
|
|
|
Eks see rohkem maitse asi kellele meeldib Gigabyte kellele Asus.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.08.2007 20:35:17
|
|
|
mul kah gigabyte aga pead ei anna, pole asust proovinud
ostsin yhe gigabyte plate vennale ja teise endale
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
25.08.2007 20:46:09
|
|
|
nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
25.08.2007 22:43:14
|
|
|
| Loogiline olekski kui oleks chipseti järgi enamjaolt ühed biosid.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.08.2007 22:44:48
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna. |
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
25.08.2007 22:52:44
|
|
|
P5W DH Deluxel - AMI bios
Mingil eelmisel VIA chipsetiga Asuse plaadil ka AMI.
Kuigi mõlemad jooksid kohati pange mingil põhjusel
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
25.08.2007 23:33:17
|
|
|
kas keegi on koos bad axe2 ja E6750 proovinud?
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
26.08.2007 07:58:36
|
|
|
| Ma mõtlesin OC-i mõttes.Oleks ise Asuse võtnud ,kuid Gigabyte poole meelitab see 12 faasi toide(pidi stabiilsem olema).Sellepärast küsisingi,et kel need plated võibolla poetavad mõned eelistused ühe või teise ees.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
26.08.2007 08:45:22
|
|
|
| libe kirjutas: |
| DonNiger kirjutas: |
| nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna. |
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid |
ASUS P5B-Plus Vista Edition -> AMI bios
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.08.2007 09:04:23
|
|
|
| Gigabyte p35 plaadid võtavad oluliselt vähem voolu kui Asuse omad ja kuumenevad vähem.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.08.2007 10:14:58
|
|
|
| aks kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| DonNiger kirjutas: |
| nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna. |
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid |
ASUS P5B-Plus Vista Edition -> AMI bios |
ajasin tolle Phoenixi AMIga segamini, välja näevad nad pmst 1:1
award lihtsalt imeb
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
26.08.2007 10:25:14
|
|
|
Ise soovitaks just Asuse plaati. SpongeBob-ga sai P5K Deluxe testitud suht karmilt ja äärmiselt positiivne mulje jäi, plaat tegi just seda mis kästud. Läks aasta aga asja sai, lõpuks liigub normaalseid mobosid C2D-le.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.08.2007 10:54:43
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Gigabyte p35 plaadid võtavad oluliselt vähem voolu kui Asuse omad ja kuumenevad vähem. |
kui neil chipsetid samad on siis on su jutt küll bs.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
26.08.2007 11:15:11
|
|
|
| libe kirjutas: |
| aks kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| DonNiger kirjutas: |
| nvidia 680 kiviga platedel pidi kõigil sama bios olema. lugesin kusagilt kuid pead ei anna. |
asus kasutab oma platedel juba vähemalt kt133 A7V ajast phoenix BIOS'eid |
ASUS P5B-Plus Vista Edition -> AMI bios |
ajasin tolle Phoenixi AMIga segamini, välja näevad nad pmst 1:1
award lihtsalt imeb |
Ma läksin Epoxi phoenixilt üle asuse AMI-le. Minu arust oli ikkagi suht erinev see, alguses sai otsitud mõndasid fuktsioone päris kaua taga. Samas kui ära harjud siis suurt vahet pole mis bios.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
26.08.2007 14:01:18
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| Ma mõtlesin OC-i mõttes.Oleks ise Asuse võtnud ,kuid Gigabyte poole meelitab see 12 faasi toide(pidi stabiilsem olema).Sellepärast küsisingi,et kel need plated võibolla poetavad mõned eelistused ühe või teise ees. |
SLI võimelist platet otsides sai ka loetud nende 680 kiviga platede kohta. Üllatas see, et üle 480 fsb eriti suutelised ei olnud. Samas 650 kiviga plated tegid kuni 525 mhz.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d0min0s
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2007
|
26.08.2007 17:00:32
|
|
|
Ai suitiga saab klokkida nagu ma alles avastasin.
Aga kumba oleks mõislikum suurendada kas mhz või counti? ma suurendasin mhz 409 peale ja counti jätsin samaks ja sain kiiruseks 3,27 mis on täitsa hea ja temb jäi kuskil 29 C peale. Või ma äkki peaksin suurendama counti oma 2 korda kumb on siis kasulikum?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.08.2007 17:19:04
|
|
|
| Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.08.2007 17:23:51
|
|
|
| estliiga kirjutas: |
| Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX |
G33 on int. videoga plate. Ennemgi räägitud, et need pole kõige paremad kellamiseks. Kui P35-DS3R-i rahakott ei kannata, siis võta featuuridelt lahjem DS3, DS3L, S3 või S3L.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
26.08.2007 17:33:18
|
|
|
| d0min0s kirjutas: |
| Aga kumba oleks mõislikum suurendada kas MHz või counti? ma suurendasin MHz 409 peale ja counti jätsin samaks ja sain kiiruseks 3,27 Või ma äkki peaksin suurendama counti oma 2 korda kumb on siis kasulikum? |
teoreetiliselt samal taktil k6rgem fsb annab natuke parema tulemuse kui suurem kordaja
ehk siis n2iteks 8x333 on parem kui 10x266,
praktikas vahe nullil2hedane
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.08.2007 17:38:44
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| estliiga kirjutas: |
| Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX |
G33 on int. videoga plate. Ennemgi räägitud, et need pole kõige paremad kellamiseks. Kui P35-DS3R-i rahakott ei kannata, siis võta featuuridelt lahjem DS3, DS3L, S3 või S3L. |
Mul on põhiline, et saaksin E2140 kuskil 2.4 GHz taktile jooksma
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.08.2007 17:40:24
|
|
|
| estliiga kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
| estliiga kirjutas: |
| Kas selle platega ei saa kellasid ülesse lükata: GIGABYTE G33M-S2 G33/ICH9/ 775 Dual Core/ 1333FSB/ PCI-E x16/ 2+1 PCI-Ex4/ Dual 4xDDRII 800 (1066)/ 8-ch audio/ VIDEO/ 6xSATAII 1xPATA/ Gb-e LAN/ RAID/ mATX |
G33 on int. videoga plate. Ennemgi räägitud, et need pole kõige paremad kellamiseks. Kui P35-DS3R-i rahakott ei kannata, siis võta featuuridelt lahjem DS3, DS3L, S3 või S3L. |
Mul on põhiline, et saaksin E2140 kuskil 2.4 GHz taktile jooksma |
seda saad sa pmst ükskõik mis p965/975x/650i/680i plaadiga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.08.2007 18:01:13
|
|
|
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.08.2007 18:07:59
|
|
|
| estliiga kirjutas: |
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata  |
vabalt 8)
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.08.2007 18:14:21
|
|
|
| estliiga kirjutas: |
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata  |
rahaline seis tõesti sedavõrd kusine?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.08.2007 18:45:11
|
|
|
| libe kirjutas: |
| estliiga kirjutas: |
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata  |
rahaline seis tõesti sedavõrd kusine?  |
Kas see läheb siis mõnda väiksesse kasti, et see mATX suuruses on? Kui integreeritud videokaarti vaja ei lähe, siis palju parem ja pmslt sama hinnaga variant on P35-DS3L
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
26.08.2007 19:18:01
|
|
|
tundub ebastabiilne, kord on lugeja 3. reas, kord 4. reas
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.08.2007 19:43:39
|
|
|
| libe kirjutas: |
| estliiga kirjutas: |
GIGABYTE G33M-S2 G33 Et siis võin selle platega arvestada, et saan kellad peale tõmmata  |
rahaline seis tõesti sedavõrd kusine?  |
MA tädile panen arvutit kokku ja vaja väikest OC mitte mingi HighEND E2140
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
26.08.2007 20:11:00
|
|
|
aga miks siis int videot vaja ? paned nati juurde saad killeri
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.08.2007 21:03:59
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| aga miks siis int videot vaja ? paned nati juurde saad killeri |
Kui palju juurde
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.08.2007 21:08:22
|
|
|
| int videoga on ju igati norm emaplaat. tädi jaoks nagunii pole seda OC-d vaja. 1600MHz Celeron 420 (Conroe-L) on juba enam kui piisav filmi/meedia/interneti arvutiks.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
26.08.2007 21:28:51
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| int videoga on ju igati norm emaplaat. tädi jaoks nagunii pole seda OC-d vaja. 1600MHz Celeron 420 (Conroe-L) on juba enam kui piisav filmi/meedia/interneti arvutiks. |
Vahepeal sooviti sims 2 ka mängida väike OC aitaks kaasa sellele
videokaart on olemas muidu mingi HD 2600XT
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.08.2007 21:39:30
|
|
|
| estliiga kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
| aga miks siis int videot vaja ? paned nati juurde saad killeri |
Kui palju juurde  |
Kõike ei pea ka hõbedasel kandikul ette tassima võta näiteks Arvutikeskus lahti ja lahuta P35-DS3L-i hinnast enda kalli G33 plate hind.
Üldiselt sobiks see jutt kenasti eraldi ostuabi teemasse mitte siia Sims 2-e sai kunagi väga hästi ka nüüdseks sellise iidse pilli nagu AthlonXP 2000+ peal vägagi kenasti mängitud...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d0min0s
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2007
|
26.08.2007 22:35:14
|
|
|
Ok panin 400 mhz * 8 siis ehk siis kokku 3,2 GHz.
Temp on hetkel 25 C ja tundub ,et on noirmaalne ma tegin ka mingit testi kuid palju ma pean ootama ,et asi normaalne oleks? 3d Mark ja ORTHO's mida ma peaksin jälgima.
ORTHOsega testi tehes tegin 121 000 iteratsiooni ja temp ei tõusnud üle 49. Palju ma peaksin tegema ja palju seda asja jälgima.
Ok tegin ka seda FFT testi ja kellasin 3,61 peale ja temp püsib 52 peal, on see hea? Tegin nii ,et 450 mhx * 8 ja seda sellepärast ,et counti ei saanud muuta
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
27.08.2007 10:57:14
|
|
|
| d0min0s kirjutas: |
Ok panin 400 MHz * 8 siis ehk siis kokku 3,2 GHz.
Temp on hetkel 25 C ja tundub ,et on noirmaalne ma tegin ka mingit testi kuid palju ma pean ootama ,et asi normaalne oleks? 3d Mark ja ORTHO's mida ma peaksin jälgima.
ORTHOsega testi tehes tegin 121 000 iteratsiooni ja temp ei tõusnud üle 49. Palju ma peaksin tegema ja palju seda asja jälgima.
Ok tegin ka seda FFT testi ja kellasin 3,61 peale ja temp püsib 52 peal, on see hea? Tegin nii ,et 450 mhx * 8 ja seda sellepärast ,et counti ei saanud muuta  |
Kui stabiilust tahad testida siis 3DMark'is põhiline, et pange ei paneks ja orthost lase 24t jutti joosta. Mängudega saab ka testida
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d0min0s
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2007
|
27.08.2007 13:06:59
|
|
|
Ok aga 3dmark paneb pange ka siis kui mul on overclock maas. Ehk mul on mingi 2,66 nagu default ikka. Ja siis on ka frame rate 0 ja 1 peal? Jätsin siis kloki 3,71 peale kuna count tundub 8 mul maksimum olevat siis panin 465 * 8 siis. Ja kohe teen orthose kui temp on praegu väikse koormuse juures 25
Orthose testid. CPU speed 3720; 1,4080 V ja 1886 FSB:
Stress CPU with cromacs core (10 minutit siis seda): max temp CPU: 53 C ; max temp system; 45 C
Stress CPU with small FFT's: Blue screen of death
Muutsin siis 458 * 8 peale.
Small FFT's: 4 testi läbitud temp: 53 C peal system 45 C
Cromacs Core: läbitud
Tundub minu arust ,et kõik on korras voltaa on 1,48 ja rohkem eriti ei taha lasta. Kiiruseks jäi siis 3,666 ja kui nüüd stabiilsus püsib oma nädal siis ma ei hakka seda muutma. Tänud kõigile abi eest
EDIT: Kas ma tõesti peaksin 24 tundi tegema orthose testi aga siis millist?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
27.08.2007 13:36:39
|
|
|
| d0min0s kirjutas: |
.......
EDIT: Kas ma tõesti peaksin 24 tundi tegema orthose testi aga siis millist? |
Mõttetu test, mõttetu aja ja energia raiskamine, sa võid seda minupärast nädal aega ka jutti lasta, surfad netis Opera või FF _iga ja arvuti jookse lambist kokku, parim test on arvutiga igasuguste mängude jooksutamine ja oma igapäevaste asjade toimetamine
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
27.08.2007 16:39:43
|
|
|
d0min0s, temperatuuri võiksid järgida ka sellise proge nagu OCCT ajal
Vaata palju läheb
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
27.08.2007 16:44:47
|
|
|
Kas keegi soovitaks mulle programme temperatuuride jälgimiseks?
mul coretemp näitab enamus ajast et on kuskil 18C kuigi on kuskil 30C...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|