|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.08.2007 19:46:37
|
|
|
| väga hea, muidu oligi liiga ühepoolne
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
20.08.2007 19:51:03
|
|
|
No eks nad ise teavad, endale keeravad. Jääme siis ootama kelle meeleheitel Toshiba/Universal/Microsoft järgmisena "ära ostavad".
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.08.2007 20:02:06
|
|
|
nagu bluray sepad oleks inglikesed, sonyga eesotsas
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
21.08.2007 01:09:36
|
|
|
Paramount and DreamWorks Go HD DVD Exclusive
| tsitaat: |
| "We believe the combination of this years low- priced HD DVD players and the commitment to release a significant number of hit titles in the fall makes HD DVD the best way to view movies at home," continued DreamWorks Animation CEO Jeffrey Katzenberg. |
Isiklikult pohh kumb tuleb/jääb. Põhiline on see et tehnika areneks ja oleks odav/kasulik.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
21.08.2007 13:19:35
|
|
|
Blu-Ray mehed tõepoolest ei pea kedagi "ära ostma", kuna nende poole eksklusiividest vähemalt kahte omab juba Sony (Columbian Pictures ja MGM).
Laias laastus ostavad hetkel BR filme ikkagi inimesed, kellel pole oma PS3-ga midagi muud targemat hetkel peale hakata (mänge ju eriti ei ole). Niipea kui PS3-le mänge hakkab tekkima, eelistavad nad oma raha tõenäoliselt sinna kulutada.
Seda trendi on muide näha ka erinevates DVD Top-100-des, kus on paar arhetüüpilist Blu-Ray filmi (a la 300, mida kõik peavad omale soetama) ning terve pinu erinevaid HD-DVD filme.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
21.08.2007 13:50:50
|
|
|
Heh, veider kohe vaadata, kuidas (seni põhiliselt Internetist filme hankinud) HV'lased paistavad soovivat, et vabam ja odavam (HD-DVD) formaadisõjas alla jääks ja vaatamis- ja koopeermiskaitsetega BluRay kiiresti võidaks.
Minu jaoks on igatahes BluRay maailma regioonitamine ja kihtide kaupa DRM'i täiesti out.
Igal juhul, mida kauem formaadisõda kestab, seda odavamalt tarbijad seadmeid ja filme osta saavad. Ka 'kaotanud' formaadi ostjatel pole tegelikult midagi kaotada - selleks ajaks, kui võitja selgub, on seadmed juba sedavõrd odavnenud, et teisele formaadile minek ei ole mingisuguseks probleemiks. Vt. praegust olukorda, kus mujal maailmas saab dvd-mängija kahe filmi hinna eest soetada.
Huvitav oleks ainult teada, kas kas ja millal eesti subtiitreid uues formaadis ketastele lisama hakatakse - arvestades, et seda 'kunsti' pole praeguseni DVD tootjad eriti omandanud...
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
21.08.2007 23:13:29
|
|
|
| No, mis sa ikka teed kui Blue-Ray on juba kelle vaja "ära ostnud" kas nii või naapidi. Kuna paistab, et see formaat meeldib ka rohkem BSAA sugustele tegelastele, tundub "sõja" lõpp olema enam-vähem kindla tulemusega.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
30.08.2007 16:15:40
|
|
|
Müüki tulevad esimesed tõeliselt odavad HD-DVD seadmed:
http://news.com.com/8301-10784_3-9768581-7.html?part=rss&subj=news&tag=2547-1_3-0-20
Uuendus: vaatasin äsja ka Amazoni top 100 filmide listi läbi ja üllatuseks on esimeses sajas tervelt 25 HD filmi -- 15 HD-DVD peal ja 10 Blu-Ray peal. Pidage silmas, et see see list uueneb iga tunni ajat tagant, seega your mileage may vary.
Mis muide puutub eelmises artiklis mainitud Nickersoni, siis on ta kogu aeg olnud dualstandardi pooldaja (otsige mehe kommentaare HD formaatide kohta kui ei usu. Ainult Blu-Ray.com ja paar taolist saiti veel on näidanud üle loomingulist mõtlemist teemal, et mees kuidagi HD-DVD toetaja on, tehes kaugeleulatuvaid tagajärgi tema eelneva töökoha peale viidates. Enamuste saitide kommentaarid ongi umbes sellised nagu see siin:
http://www.e-gear.com/story/story.bsp?var=story&sid=73296
| tsitaat: |
| A former employee of Toshiba who played a role in the launch of the original DVD format, Nickerson often spoke at industry events, the Reporter said, in favor of Warners dual-format strategy for releasing high-definition discs. However, the Web site Blu-ray.com called Nickerson an outspoken proponent of HD DVD, the format created and backed by his former company, Toshiba. |
Või see:
| tsitaat: |
| A senior vp at Warner, Nickerson was arguably the most visible executive in the high-def disc space, and a passionate cheerleader for the studio's dual-format stance. |
Mehe seisukoht oli, et meediafirmade asi pole tehnoloogiafirmade sõjas osapooli võtta. Arvestades sellega, et vahetult enne seda just paar firmat loobusid blu-ray toetamisest ning seda, et teatati esimeste all $200 hd-dvd seadmete peatsest müükitulekust võis selline duaalsus paljudele närvidele hakata käima, sest BD ketta omahind on kordades kallim kui HD-DVD ketta oma ja kahe formaadi jaoks materjalide ettevalmistamine üleüldisemalt kah kulukas lõbu.
_________________ Magento arendused
viimati muutis pronto 30.08.2007 16:37:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
08.09.2007 21:14:53
|
|
|
Kas peaksin nüüd loetleme filme, mis tulevad vaid BluRay'le? Ainult HDDVD poolel on suurkompaniidest Universal ja Paramount/Dreamworks. Samal ajal ainult BluRay poolel on Sony/Columbia/Tristar, Fox/MGM, Buena Vista/Disney/Miramax/Pixar. Warner on mõlema toetaja.
See tähendab, et HDDVD'l jäävad saamata:
Kõik Pixari animatsioonid: Toy Story'd, Finding Nemo, The Incredibles, Cars, Ratatouille jne.
Kõik Disney klassikud: Sleeping Beauty, The Jungle Book jne.
Disney tänapäevane toodang: Lost, Pirates of the Caribbean triloogia jne.
James Bondid, Jääajad, Simpsonite film, Futurama filmid, Tähesõjad, Tulnukad ja Kiskjad jne.
Ja nüüd vaatame üle aasta lõpu reliisid (ametlikud teadaanded tulevad igal nädalal, täienevad pidevalt):
http://bluray.highdefdigest.com/releasedates.html
http://hddvd.highdefdigest.com/releasedates.html
Vaid BluRay peale tulevaid filme lugesin hetkel ~70, HDDVD eksklusiive alla 30. Viimase nimekiri on üldsegi lühem, võibolla on Universalil/Paramountil teine turundusstrateegia ning ametlikud teadaanded uute reliiside kohta kinnitatakse viimasel hetkel. BluRay poole pealt on oktroobriks (Halloween) tulemas kena kogus õudusfilme, HDDVD puhul ma "hooaja kaupa" ei näinud. Nendest reliisidest, mis mõlemale formaadile tulevad pole antud hetkel mõtet rääkida, müügi numbrid on näidanud, et sellisel juhul müüb BluRay versioon lihtsalt 2-3 korda rohkem.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
09.09.2007 17:08:19
|
|
|
Meh.? Viimaste andmete kohaselt on USAs BluRay edu siiski veel 61:39 HDDVD ees. Ainult selle aasta müüginumbreid arvestades 66:34.
Aasta lõpuks kasvatab BluRay oma edu veel mõne protsendi võrra. (vaata minu eelmist postitust selles teemas).
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
09.09.2007 23:09:35
|
|
|
Päris korrektne ei ole öelda, et "jääb saamata". Korrektne on öelda, et USA vaatajal jääb ilma importimata saamata. Näiteks Tristari (mille omanik muide on Sony -- nagu ka MGM-l ja päris paljudel muudel taolistel firmadel) film nimega "Total Recall" ilmus Prantsusmaal HD-DVD vormingus.
Warneri puhul on selline naljakas lugu, et Warneri puhul kõik märgid viitavad sellele, et HD-DVD on nende jaoks eelistatum variant -- enamus filmidest ilmuvad kõigepealt selle vormingu jaoks, lisaks on HD-DVD filmidel rohkem ekstrasi ja muud nodi.
Iseenesest on huvitav, et Blu-Ray üldse niipalju toetust on leidnud. On ju tegelikult tegemist sootuks piiritletuma formaadiga -- HD-DVD näiteks on regioonivaba ning sellel ei ole jõhkraid litsentsitasusi. Kettamaht ei mängi kummagi juures erilist rolli (kuigi Blu-Ray mahutab märkimisväärselt rohkem ja omab seega eelist arvutite juures kui backupseade) -- suur osa kettast jääb praegusel ajal igal juhul tühjaks. Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseeritud, mis üldkokkuvõttes tähendab laias laastus seda, et keskmine HD-DVD vormingus film on kvaliteetsem.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
09.09.2007 23:31:23
|
|
|
| Regioonivabadus on filmistuudiote jaoks pigem negatiivne asi...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
10.09.2007 22:38:14
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Warneri puhul on selline naljakas lugu, et Warneri puhul kõik märgid viitavad sellele, et HD-DVD on nende jaoks eelistatum variant -- enamus filmidest ilmuvad kõigepealt selle vormingu jaoks, lisaks on HD-DVD filmidel rohkem ekstrasi ja muud nodi. |
Mitte päris nii. Need filmid, mis kuulutatakse välja mõlemale formaadile tulevad samal kuupäeval. Küll aga Warner reliisis mõned üksikud HDDVD eksklusiivid nt Matrixid, Batman Begins jne. aga enamus neist on nüüd kuulutatud välja ka Blu-Ray'le. Aga jah, Warner näitab väikest eelistust HDDVD suhtes. Samas kes teab, äkki on jälle tegemist väikese "lisaraha teenimisega"? Sest 300 puhul oli HDDVD'l palju eksklusiivseid ekstraid ja Microsoft tegi just sellele plaadile suuremat promokampaaniat.
Seda ka veel, et MGM'i omanik ei ole nii oluline, kui distribuutor, kelleks on Fox. Distribuutoritest sõltubki ju formaat. Juhtus näiteks nii, et Scary Movie (Dimensioni toodang) tuleb välja BluRay eksklusiivina aga uuemad Dimensioni filmid on hetkel HDDVD eksklusiivid.
(See jutt käib jällegi ainult Põhja-Ameerika kohta)
Muudatus: Warner kinnitas filmide "The Shawshank Redemption", "Twister" ja "Terminator 3" reliisid. Oodata on veel palju filme Warnerilt ja New Line'lt. ( http://www.warnervideo.com/warner_bros_hi_definition/us/html/titles.html ).
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
11.09.2007 15:01:33
|
|
|
| pronto kirjutas: |
Päris korrektne ei ole öelda, et "jääb saamata". Korrektne on öelda, et USA vaatajal jääb ilma importimata saamata. Näiteks Tristari (mille omanik muide on Sony -- nagu ka MGM-l ja päris paljudel muudel taolistel firmadel) film nimega "Total Recall" ilmus Prantsusmaal HD-DVD vormingus.
Warneri puhul on selline naljakas lugu, et Warneri puhul kõik märgid viitavad sellele, et HD-DVD on nende jaoks eelistatum variant -- enamus filmidest ilmuvad kõigepealt selle vormingu jaoks, lisaks on HD-DVD filmidel rohkem ekstrasi ja muud nodi.
Iseenesest on huvitav, et Blu-Ray üldse niipalju toetust on leidnud. On ju tegelikult tegemist sootuks piiritletuma formaadiga -- HD-DVD näiteks on regioonivaba ning sellel ei ole jõhkraid litsentsitasusi. Kettamaht ei mängi kummagi juures erilist rolli (kuigi Blu-Ray mahutab märkimisväärselt rohkem ja omab seega eelist arvutite juures kui backupseade) -- suur osa kettast jääb praegusel ajal igal juhul tühjaks. Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseeritud, mis üldkokkuvõttes tähendab laias laastus seda, et keskmine HD-DVD vormingus film on kvaliteetsem. |
See millise tooriku peale ja mis värvi laseriga data kirjutada ei mängi mingit rolli selle kvaliteedis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
11.09.2007 20:04:24
|
|
|
Seda polegi keegi väitnud. Või lugesid sa oma piiritus pädevuses selle kusagilt välja?
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
12.09.2007 09:57:47
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Seda polegi keegi väitnud. Või lugesid sa oma piiritus pädevuses selle kusagilt välja? |
No mida muud peaks sellest lausest välja lugema?
"Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseeritud, mis üldkokkuvõttes tähendab laias laastus seda, et keskmine HD-DVD vormingus film on kvaliteetsem."
Bluray ja HD-DVD olemasolu ei mõjuta ju algmaterjali kvaliteeti, kui üldse siis Bluray kasuks sest sinna lihtsalt mahub rohkem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.09.2007 11:37:08
|
|
|
Formaat ei ole füüsiline ketas, ega millise laseriga seda loetakse. Formaat on see kuidas sinna peale on salvestatud audio ja video, kuidas käib interatiivsete osade authordamine ja muu selline.
Teisisõnu -- kui mina räägin, et ma olen saanud hiina keeles täidetud paberilehe ning mitte muhvigi ei saa aru, siis sina hakkad väitma, et ära siin küll paberit süüdista. Nagu sa isegi aru saad pole paberist antud juhul keegi rääkinud.
Ühesõnaga sõna VORMING on sisuliselt keel -- ehk kuidas ja mis andmed on kettale pandud.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
12.09.2007 14:48:47
|
|
|
| Eks ma arvasin ka et sina tead mis on andmekandja ja andmete erinevus. Mina lihtsalt üritan teha veidi selgitustööd sest liiga palju inimesi ei saa tänu müügimeeste jutule aru et HD-DVD ja Bluray on mõlemad "tükk paberit" ja kumbki ei oma eeliseid andmete kvaliteedi poolest. Lihtsalt seesama lause mida ma tsiteerisin eelmises postituses jäi mulle silma kui väga eksitav sest pole ühtegi põhjust miks HD-DVD film peaks olema kvaliteetsem. Võtan ühe plaadi ja kirjutan teise peale. Mängib combo seadmes täpselt sama moodi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.09.2007 15:48:13
|
|
|
New Line kinnitas esimese Blu-Ray plaadi: Hairspray (2007), tavalise DVD-ga samal kuupäeval 20. novembril. HDDVD millalgi järgmise aasta alguses.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.09.2007 23:32:31
|
|
|
See oli New Line üldse esimene HD plaat. Huvitav on see, et kuigi spekuleeriti, et NL läheb BD leeri otsustas firma siiski viimasel hetkel poolt mitte valida.
| Surxa kirjutas: |
| Lihtsalt seesama lause mida ma tsiteerisin eelmises postituses jäi mulle silma kui väga eksitav sest pole ühtegi põhjust miks HD-DVD film peaks olema kvaliteetsem. Võtan ühe plaadi ja kirjutan teise peale. Mängib combo seadmes täpselt sama moodi. |
Päris nii see ei ole. Näiteks interaktiivne osa on Blu-Rayl ja HD-DVD-l TÄIESTI erinev. HD-DVD baseerub millelgi, mida oleks kõige parem võib-olla võrrelda Ajaxi või Web 2.0-ga, samas kui Blu-Ray on Java põhine (BD-Java). Paraku on Blu-Rayga selline paha lugu, et kogu see interaktiivsus on suhteliselt lõdvalt defineeritud ning sellel on mingu teada kolm faasi, mis ei ole otseselt allapoole ühilduvad. HD-DVD interaktiivne standard on konkreetselt ja väga selgelt paigas ning juba esimestele mängijatele kohustuslik. Selle mõttes on see arendajatele lihtsam ning tänu sellele eelistavad firmad ka rohkem HD-DVD tiluliluga mängida -- lisada ekstrasi, interaktiivseid elemente ja muud sellist.
Teine asi on see, et kogu asja sisse jooksevad sellised asjad nagu bitrated ja kohustuslikud trackid, mis esimesel puhul võib eeldada resamplingut ja teisel puhul lihtsalt mingi tracki kadudega konverteerimist. Igatahes lihtsalt nii, et võtame ühe pealt ja uhame teise peale asi ikka ei ole küll. Parajalt keppi tuleb sellega näha ja loomulikult tähendab see, et igast menüüd ja asjad lähevad kohe mahakandmisele.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
26.10.2007 12:06:26
|
|
|
Väike nimekiri mõlema poole eksklusiividest järgmisel kuul USA's. Arvatavasti oktoobriks rohkem reliise ei kuulutata:
Blu-Ray eksklusiivid - Oktoober 2007:
01 Bram Stoker's Dracula (Sony)
02 Dawn of the Dead (1978) (Starz)
03 The Day After Tomorrow (Fox)
04 Day of the Dead (1985) (Starz)
05 Evil Dead 2: Dead by Dawn (Starz)
06 Fantastic Four: The Rise of the Silver Surfer (Fox)
07 Halloween (1978) (Starz)
08 28 Days Later (Fox)
09 28 Weeks Later (Fox)
10 Edward Scissorhands (Fox)
11 The Fly (1986) (Fox)
12 From Hell (Fox)
13 Nature's Journey (Koch Distributing)
14 Reign Over Me (Sony)
15 RoboCop (MGM)
16 Surf's Up (Sony)
17 AC/DC: Live at Donington (Sony BMG)
18 Hollow Man (Director's Cut) (Sony)
19 The Invisible (Buena Vista)
20 Masters of Horror: Season One - Volume One (Starz)
21 Masters of Horror: Season One - Volume Two (Starz)
22 The Company (2007) (Sony)
23 The Hills Have Eyes 2 (2007) (Fox)
24 Home of the Brave (Fox)
25 Hostel (Director's Cut) (Sony)
26 Hostel: Part II (Sony)
27 King of New York (Lionsgate)
28 Meet the Robinsons (Walt Disney)
29 Mr. Brooks (MGM)
30 Scary Movie (Dimension)
31 David Gilmour: Remember That Night (Sony BMG)
32 Spider-Man 3 (Sony)
33 Spider-Man: The High-Definition Trilogy (Sony)
HDDVD eksklusiivid - Oktoober 2007:
01 Dreaming Nevada (The Picture)
02 Top Gun (Paramount)
03 Evan Almighty (Universal)
04 A Mighty Heart (Paramount)
05 Transformers (DreamWorks)
06 Carlito's Way (Universal)
07 Carlito's Way: Rise to Power (Universal)
08 Inside Man (Universal)
09 The Jack Ryan Collection (Paramount)
10 Keali'i Reichel - Live in Concert (Alternative Distribution Alliance)
11 Motorhead: Stage Fright (SPV Records)
12 Seed of Chucky (Universal Entetainment)
13 Face/Off (Paramount)
14 Talk to Me (Universal)
33 vs. 14 eksklusiivset reliisi. Blu-Ray'l pole põhjust muretsemiseks. 8)
26. oktoober 2007:
okei, hddvd parim võimalus nädala statistikat võita ebaõnnestus. transformers ei suutnud bluray b1g1 müügiga võistelda nin kaotas napilt 51:49.
http://www.highdefdigest.com/news/show/Disc_Sales/Paramount/Disc_Sales:_Blu-ray_Squeaks_Weekly_Win_Against_Transformers_HD_DVD/1109
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.10.2007 21:29:44
|
|
|
Hmm.. veider
| tsitaat: |
| Wal-Mart says the $198 price for the HD-A2 is being offered for in-store purchases only (their website still lists it at $274). |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
29.10.2007 14:07:25
|
|
|
Nonii, novembrikuu eksklusiivid mõlemal poolel (USA reliisid):
Blu-Ray:
01 Battle of Britain (MGM)
02 Beowulf & Grendel (Starz)
03 A Bridge Too Far (MGM)
04 Cars (Buena Vista)
05 Oldboy (Tartan)
06 The Pixar Short Films Collection: Volume 1 (Walt Disney)
07 Ratatouille (Walt Disney)
08 Close Encounters of the Third Kind (Sony)
09 Dragon Ball Z - Broly Double Feature (FUNimation)
10 I, Robot (Fox)
11 IMAX: Africa the Serengeti (Razor Digital)
12 IMAX: Alaska Spirit of the Wild (Razor Digital)
13 IMAX: Antarctica -- An Adventure of a Different Nature (Razor Digital)
14 IMAX: Australia Land Beyond Time (Razor Digital)
15 Masters of Horror: Season One - Vol. Three (Starz)
16 Prison Break: Season One (Fox)
17 Badder Santa: The Unrated Version (Buena Vista)
18 David Gilmour: Remember That Night (Sony BMG)
19 Die Hard (Fox)
20 Die Hard 2: Die Harder (Fox)
21 Die Hard 3: Die Hard with a Vengeance (Fox)
22 The Die Hard Collection (Fox)
23 Hairspray (2007) (New Line)
24 Live Free or Die Hard (Fox)
25 Pathfinder (Fox)
26 Red Dawn (MGM)
27 Rescue Dawn (MGM)
28 The Santa Clause 3: The Escape Clause (Buena Vista)
29 I Know Who Killed Me (Sony)
30 Jin-Roh: The Wolf Brigade (Bandai Visual)
31 Paprika (Sony)
HDDVD:
01 I Now Pronounce You Chuck & Larry (Universal)
02 Pride & Prejudice (2005) (Universal)
03 Shrek the Third (DreamWorks)
04 Star Trek: The Original Series -- The Complete First Season (Paramount)
05 Tremors (Universal)
06 Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (DreamWorks)
07 Hot Rod (Paramount)
08 Mr. Bean's Holiday (Universal)
09 Old School (Paramount)
31 vs. 9 reliisi. Jämedama kirjaga on võimalikud müügihitid.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.11.2007 20:41:10
|
|
|
link :: Wal-Mart Offering Sub-$100 HD DVD Player on Friday
| tsitaat: |
| Following a sudden price war between retailers to offer the lowest price HD DVD player (which Best Buy is currently winning at $180) Wal-Mart has gone one better than the competition to offer the Toshiba HD-A2 at just $98.87 this Friday as part of its Secret In-Store Specials. However, you might want to get to Wal-Mart early (the offer starts at 8:00 a.m.) if youre interested, because the company does comment that this deal is only available while stocks last and it will not be offering the discount in all stores. Wal-Marts regular price for the HD DVD player is currently $198, so this is a saving of almost $100. |
Sellise hinnaga ostaks kohe mitu tk
isegi see 198$ hind on enam kui ahvatlev.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.11.2007 15:32:00
|
|
|
90% HD telekatest ei suuda samuti väljastada 1080p pilti. Võimalik, et see number on isegi suurem.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
05.11.2007 15:49:39
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| 90% HD telekatest ei suuda samuti väljastada 1080p pilti. Võimalik, et see number on isegi suurem. |
Sellise vabandusega võiks ju siis ka plaadi peale 720p video panna...
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.11.2007 16:03:06
|
|
|
See ei olnud vabandus -- hoopis sinu poolt tuli millegi pärast vabandus müüa inimestele saasta, mida nad tegelikult ei vaja. Kui neil kunagi peaks aga uuendust vaja olema, küllap nad siis ostavad -- siis on ka hind taskukohane. Plaat kui meedia võib olla ÜKSKÕIK mis reolutsiooniga -- plaadi tootmisel pole suurt vahet, kas see on 720p või 1080p ja seega on see sama hinna juures mõttekam teha 1080p. Kuna 1080p näitaja on aga ilmselgelt kallim kui 720p, siis siin on küll mõttekas kokku hoida.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.11.2007 18:04:40
|
|
|
Kui see mis variandis plaadipeale panna pole vahet siis ju pole ka mõneti vahet kas vaadata HD või true HD, ühepuhul lihtsalt downscaleb. Ega ju 720p pildikastil 1080p video nägemata ju jää
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.11.2007 19:12:10
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Kui see mis variandis plaadipeale panna pole vahet siis ju pole ka mõneti vahet kas vaadata HD või true HD, ühepuhul lihtsalt downscaleb. Ega ju 720p pildikastil 1080p video nägemata ju jää  |
Seda jah. 720p plaati näeb korrektselt AINULT 720p peal (vastasel korral tuleb upscaleda, mis ei ole antud teema probleem), teisel puhul saab nii ühte kui teistpidi, kusjuures downscalemine ei ole eriline probleem. Plaate on mõttekam igal juhul toota 1080p jaoks, mängijaid aga selle jaoks, mida turg nõuab. Kui su telekas ikka on 720p telekas, siis võid südamerahuga omale 720p mängija osta, sest suure tõenäosusega vahetad sa viimase välja tükk aega enne kui teleka.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
06.11.2007 18:30:39
|
|
|
Mitut 720p telekat te üldse suudate nimetada 32" või suuremas mõõdus?
Enamus on ju nagunii 768 resoga, ehk upscale tuleb nagunii teha...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
08.11.2007 04:03:01
|
|
|
Väidetavalt olid nii HD-A2 $99 kui ka HD-A3 $199 hinnad oluliselt alla omahinna.
Kui konsoolide puhul on see tavaline et nende müügihind tootmiskuludest märgatavalt odavam on, siis tavalise filmimasina puhul on see üsna haruldane tegevus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
10.11.2007 15:56:24
|
|
|
Oktoobrikuu Norra numbrid olid 96:4 Blu-Ray kasuks. Rootsis peaks enam-vähem sama seis olema. Teistes euroopa riikides on BD edu veidi väiksem.
P-Ameerikas on Blu-Ray poolel tulemas (või just tulnud) mõned bestsellerid: Spiderman 3, Cars, Ratatouille, Die Hard saaga, Hairspray, Superbad, Pirates of the Caribbean 3, Lost S03, The Simpsons Movie, Rush Hour 3.
HDDVD annab "võimsa" vastulöögi selliste plaatidega nagu: Shrek the Third, Hot Rod, The Bourne Ultimatum, Eastern Promises, Stardust ja The Kingdom.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
10.11.2007 20:19:10
|
|
|
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks.
Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks?
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
10.11.2007 20:56:39
|
|
|
| Kas Toshiba oli HD-DVD formaadi looja? Kui jah siis ei ole seal midagi alla omahinna sest hinda teeb vaid formaadiomanikule makstav autoritasu. Riistvara ise on ikka väga odav.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
10.11.2007 22:45:44
|
|
|
| priitr kirjutas: |
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks.
Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks? |
Mida sellest järeldada? AxelMusic.com tegeleb P-Ameerika (Region 1/A) reliisidega. Kuna HDDVD on regioonivaba siis on loogiline, et Euroopas (Region 2/B) ostetakse neid reliise rohkem.
Kui sa aga vaatad AxelMusic.dk, mis tegeleb Euroopa reliisidega siis näed, et statistika on pidevalt 75:25 Blu-Ray kasuks.
Loodetavasti saad mu jutust aru.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
10.11.2007 23:20:39
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| priitr kirjutas: |
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks.
Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks? |
Mida sellest järeldada? AxelMusic.com tegeleb P-Ameerika (Region 1/A) reliisidega. Kuna HDDVD on regioonivaba siis on loogiline, et Euroopas (Region 2/B) ostetakse neid reliise rohkem.
Loodetavasti saad mu jutust aru. |
Ehk siis eurooplased ostavad HDDVD sealt, kust tahavad, BluRay aga sealt, kust lubatakse (regioonikoodid).
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
10.11.2007 23:25:22
|
|
|
| priitr kirjutas: |
| Getomees kirjutas: |
| priitr kirjutas: |
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks.
Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks? |
Mida sellest järeldada? AxelMusic.com tegeleb P-Ameerika (Region 1/A) reliisidega. Kuna HDDVD on regioonivaba siis on loogiline, et Euroopas (Region 2/B) ostetakse neid reliise rohkem.
Loodetavasti saad mu jutust aru. |
Ehk siis eurooplased ostavad HDDVD sealt, kust tahavad, BluRay aga sealt, kust lubatakse (regioonikoodid). |
Võib ka nii öelda. AxelMusic.com statistika ongi HDDVD kasuks, kuna BluRay valik on Eurooplastele piiratud regioonidega, HDDVD valik mitte.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|