Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Blu-Ray vs. HD-DVD uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 20:09:03 vasta tsitaadiga

link :: Igasugu väärt tiitlid annavad Blu-Ray-le kõvasti eeliseid

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.08.2007 19:44:41 vasta tsitaadiga

See juba vana uudis, et kui film on väljas nii BluRay'l kui HDDVD'l siis müüb BluRay paremini. thumbs_up.gif

20. august: Paramount sõlmis HDDVD grupiga tehingu ning lõpetab BluRay formaadi toetamise.
http://www.blu-ray.com/news/?id=412

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:46:37 vasta tsitaadiga

väga hea, muidu oligi liiga ühepoolne
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.08.2007 19:51:03 vasta tsitaadiga

No eks nad ise teavad, endale keeravad. Jääme siis ootama kelle meeleheitel Toshiba/Universal/Microsoft järgmisena "ära ostavad". icon_rolleyes.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 20:02:06 vasta tsitaadiga

nagu bluray sepad oleks inglikesed, sonyga eesotsas icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.08.2007 23:25:54 vasta tsitaadiga

BluRay müük läheb hetkel niigi hästi, pole vaja lepinguid sõlmida. icon_wink.gif Ja õnneks ei kata see Paramounti leping Spielbergi filme. Indiana Jones on ikka veel teemas. thumbs_up.gif

Muudatus: Kauaoodatud Fox'i tagasitulek: http://www.highdefdigest.com/news/show/Disc_Announcements/Industry_Forecasts/Fox/MGM/Fox_Set_to_Renew_Blu-ray_Commitment,_Announce_Future_Release_Plans/875

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 01:09:36 vasta tsitaadiga

Paramount and DreamWorks Go HD DVD Exclusive
tsitaat:
"We believe the combination of this year’s low- priced HD DVD players and the commitment to release a significant number of hit titles in the fall makes HD DVD the best way to view movies at home," continued DreamWorks Animation CEO Jeffrey Katzenberg.



Isiklikult pohh kumb tuleb/jääb. Põhiline on see et tehnika areneks ja oleks odav/kasulik.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 21.08.2007 13:19:35 vasta tsitaadiga

Blu-Ray mehed tõepoolest ei pea kedagi "ära ostma", kuna nende poole eksklusiividest vähemalt kahte omab juba Sony (Columbian Pictures ja MGM).

Laias laastus ostavad hetkel BR filme ikkagi inimesed, kellel pole oma PS3-ga midagi muud targemat hetkel peale hakata (mänge ju eriti ei ole). Niipea kui PS3-le mänge hakkab tekkima, eelistavad nad oma raha tõenäoliselt sinna kulutada.

Seda trendi on muide näha ka erinevates DVD Top-100-des, kus on paar arhetüüpilist Blu-Ray filmi (a la 300, mida kõik peavad omale soetama) ning terve pinu erinevaid HD-DVD filme.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 21.08.2007 13:50:50 vasta tsitaadiga

Heh, veider kohe vaadata, kuidas (seni põhiliselt Internetist filme hankinud) HV'lased paistavad soovivat, et vabam ja odavam (HD-DVD) formaadisõjas alla jääks ja vaatamis- ja koopeermiskaitsetega BluRay kiiresti võidaks.
Minu jaoks on igatahes BluRay maailma regioonitamine ja kihtide kaupa DRM'i täiesti out.
Igal juhul, mida kauem formaadisõda kestab, seda odavamalt tarbijad seadmeid ja filme osta saavad. Ka 'kaotanud' formaadi ostjatel pole tegelikult midagi kaotada - selleks ajaks, kui võitja selgub, on seadmed juba sedavõrd odavnenud, et teisele formaadile minek ei ole mingisuguseks probleemiks. Vt. praegust olukorda, kus mujal maailmas saab dvd-mängija kahe filmi hinna eest soetada.
Huvitav oleks ainult teada, kas kas ja millal eesti subtiitreid uues formaadis ketastele lisama hakatakse - arvestades, et seda 'kunsti' pole praeguseni DVD tootjad eriti omandanud...

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.08.2007 22:32:08 vasta tsitaadiga

Isegi Michael Bay mõistab Paramounti teo hukka: http://www.blu-ray.com/news/?id=415 , http://www.highdefdigest.com/news/show/Michael_Bay/Paramount/Bay_to_Paramount:_No_Blu-ray,_No_Transformers_2!/881
Ja Steven Spielbergile meeldib ka BluRay rohkem: http://www.blu-ray.com/news/?id=417 , http://www.highdefdigest.com/news/show/Industry_Forecasts/Steven_Spielberg/Exclusive:_Spielberg_Big_Supporter_of_Blu-ray,_But_Future_High-Def_Releases_Uncertain/878

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 21.08.2007 23:13:29 vasta tsitaadiga

No, mis sa ikka teed kui Blue-Ray on juba kelle vaja "ära ostnud" kas nii või naapidi. Kuna paistab, et see formaat meeldib ka rohkem BSAA sugustele tegelastele, tundub "sõja" lõpp olema enam-vähem kindla tulemusega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.08.2007 14:10:39 vasta tsitaadiga

23. august
Fox/MGM teatasid veel kahest BluRay plaadist:
Hills Have Eyes 2 - http://www.highdefdigest.com/news/show/Disc_Announcements/Fox/Hills_Have_Eyes_2_to_Slash_its_Way_to_Blu-ray_this_October/888
Mr. Brooks - http://bluray.highdefdigest.com/news/show/Fox/MGM/Disc_Announcements/MGM_to_Bring_Mr._Brooks_to__Blu-ray_this_October/886

Lähiajal tulevad arvatavasti ka need, mis aasta alguses peale AACS murdmist tühistati:
Commando
Dances with Wolves
Dodgeball
Dude, Where's My Car?
Hannibal
Ice Age
Me, Myself & Irene
The Princess Bride
RoboCop (Unreleased Version)
The Silence of the Lambs
The Thomas Crown Affair (1999)
Tristan & Isolde
Turistas

24. august
Warneri marketingi asepresident, kõva HDDVD toetaja ning endine Toshiba töötaja, Stephen Nickerson lahkub ametist.
http://www.blu-ray.com/news/?id=430

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 30.08.2007 16:15:40 vasta tsitaadiga

Müüki tulevad esimesed tõeliselt odavad HD-DVD seadmed:

http://news.com.com/8301-10784_3-9768581-7.html?part=rss&subj=news&tag=2547-1_3-0-20

Uuendus: vaatasin äsja ka Amazoni top 100 filmide listi läbi ja üllatuseks on esimeses sajas tervelt 25 HD filmi -- 15 HD-DVD peal ja 10 Blu-Ray peal. Pidage silmas, et see see list uueneb iga tunni ajat tagant, seega your mileage may vary.

Mis muide puutub eelmises artiklis mainitud Nickersoni, siis on ta kogu aeg olnud dualstandardi pooldaja (otsige mehe kommentaare HD formaatide kohta kui ei usu. Ainult Blu-Ray.com ja paar taolist saiti veel on näidanud üle loomingulist mõtlemist teemal, et mees kuidagi HD-DVD toetaja on, tehes kaugeleulatuvaid tagajärgi tema eelneva töökoha peale viidates. Enamuste saitide kommentaarid ongi umbes sellised nagu see siin:

http://www.e-gear.com/story/story.bsp?var=story&sid=73296

tsitaat:
A former employee of Toshiba who played a role in the launch of the original DVD format, Nickerson often spoke at industry events, the Reporter said, in favor of Warners’ dual-format strategy for releasing high-definition discs. However, the Web site Blu-ray.com called Nickerson “an outspoken proponent of HD DVD,” the format created and backed by his former company, Toshiba.


Või see:

tsitaat:
A senior vp at Warner, Nickerson was arguably the most visible executive in the high-def disc space, and a passionate cheerleader for the studio's dual-format stance.


Mehe seisukoht oli, et meediafirmade asi pole tehnoloogiafirmade sõjas osapooli võtta. Arvestades sellega, et vahetult enne seda just paar firmat loobusid blu-ray toetamisest ning seda, et teatati esimeste all $200 hd-dvd seadmete peatsest müükitulekust võis selline duaalsus paljudele närvidele hakata käima, sest BD ketta omahind on kordades kallim kui HD-DVD ketta oma ja kahe formaadi jaoks materjalide ettevalmistamine üleüldisemalt kah kulukas lõbu.

_________________
Magento arendused


viimati muutis pronto 30.08.2007 16:37:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.08.2007 18:07:55 vasta tsitaadiga

Võib oodata ka odavaid BluRay mängijaid. http://www.blu-ray.com/news/?id=448

+ veel IFA'lt:
http://www.blu-ray.com/news/?id=447
http://www.blu-ray.com/news/?id=446
http://www.blu-ray.com/news/?id=445
http://www.blu-ray.com/news/?id=444
http://www.blu-ray.com/news/?id=451
http://www.blu-ray.com/news/?id=452
http://www.blu-ray.com/news/?id=453

Ja müüginumbrid on näidanud, et hind ei ole kõige olulisem. Loeb ikka filmivalik ja suur toetajaskond firmade poolt.

PS! Sel nädalal ei tule ühtegi uut BluRay plaati USA's müügile, eelmisel nädalal ei tulnud ühtegi uut HD DVD'd.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 08.09.2007 19:21:22 vasta tsitaadiga

Hinna on otsustanud oma standardi kasuks, mis kehtib ainult seal. Standard baseerub suuresti HD-DVD-l ning n.ö. CH-DVD formaadi playereid saab minimaalse vaevaga (põhimõtteliselt tarkvara tasemel) muuta HD-DVD. Paistab, et odavate HD-DVD playerite aeg hakkab kättejõudma.

http://www.betanews.com/article/New_Chinese_Involvement_Could_Trigger_HD_DVD_Price_Plunge/1189196071

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 20:33:04 vasta tsitaadiga

http://www.dailytech.com/Transformers+Confirmed+as+HD+DVD+Exclusive+for+October+16/article8758.htm
Pole just suurim hit aga ...
Samas ... http://www.anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=3084&p=10
BR võiks ikkagist teha mingi leap-i tulevikku ,kuna konkureriv vormig imeb sotiga icon_idea.gif
Wii-ga saab varsti kõik siis jääb valida miski pädevam
http://www.dailytech.com/Sales+Gap+Between+Wii+and+PS3+Narrows+in+Japan/article8709.htm
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 08.09.2007 21:14:53 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
http://www.dailytech.com/Transformers+Confirmed+as+HD+DVD+Exclusive+for+October+16/article8758.htm
Pole just suurim hit aga ...

Kas peaksin nüüd loetleme filme, mis tulevad vaid BluRay'le? Ainult HDDVD poolel on suurkompaniidest Universal ja Paramount/Dreamworks. Samal ajal ainult BluRay poolel on Sony/Columbia/Tristar, Fox/MGM, Buena Vista/Disney/Miramax/Pixar. Warner on mõlema toetaja.

See tähendab, et HDDVD'l jäävad saamata:
Kõik Pixari animatsioonid: Toy Story'd, Finding Nemo, The Incredibles, Cars, Ratatouille jne.
Kõik Disney klassikud: Sleeping Beauty, The Jungle Book jne.
Disney tänapäevane toodang: Lost, Pirates of the Caribbean triloogia jne.
James Bondid, Jääajad, Simpsonite film, Futurama filmid, Tähesõjad, Tulnukad ja Kiskjad jne.

Ja nüüd vaatame üle aasta lõpu reliisid (ametlikud teadaanded tulevad igal nädalal, täienevad pidevalt):
http://bluray.highdefdigest.com/releasedates.html
http://hddvd.highdefdigest.com/releasedates.html

Vaid BluRay peale tulevaid filme lugesin hetkel ~70, HDDVD eksklusiive alla 30. Viimase nimekiri on üldsegi lühem, võibolla on Universalil/Paramountil teine turundusstrateegia ning ametlikud teadaanded uute reliiside kohta kinnitatakse viimasel hetkel. BluRay poole pealt on oktroobriks (Halloween) tulemas kena kogus õudusfilme, HDDVD puhul ma "hooaja kaupa" ei näinud. Nendest reliisidest, mis mõlemale formaadile tulevad pole antud hetkel mõtet rääkida, müügi numbrid on näidanud, et sellisel juhul müüb BluRay versioon lihtsalt 2-3 korda rohkem.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 16:53:03 vasta tsitaadiga

BR kaotab turuosa seoses hoolimata eksklusiivsetest välja lasetest just HD-DVD laiemalevikuga.
Nati juttu ka http://www.anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=3084&p=10
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.09.2007 17:08:19 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
BR kaotab turuosa seoses hoolimata eksklusiivsetest välja lasetest just HD-DVD laiemalevikuga.
Nati juttu ka http://www.anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=3084&p=10

Meh.? Viimaste andmete kohaselt on USAs BluRay edu siiski veel 61:39 HDDVD ees. Ainult selle aasta müüginumbreid arvestades 66:34.



Aasta lõpuks kasvatab BluRay oma edu veel mõne protsendi võrra. (vaata minu eelmist postitust selles teemas).

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 09.09.2007 23:09:35 vasta tsitaadiga

Päris korrektne ei ole öelda, et "jääb saamata". Korrektne on öelda, et USA vaatajal jääb ilma importimata saamata. Näiteks Tristari (mille omanik muide on Sony -- nagu ka MGM-l ja päris paljudel muudel taolistel firmadel) film nimega "Total Recall" ilmus Prantsusmaal HD-DVD vormingus.

Warneri puhul on selline naljakas lugu, et Warneri puhul kõik märgid viitavad sellele, et HD-DVD on nende jaoks eelistatum variant -- enamus filmidest ilmuvad kõigepealt selle vormingu jaoks, lisaks on HD-DVD filmidel rohkem ekstrasi ja muud nodi.

Iseenesest on huvitav, et Blu-Ray üldse niipalju toetust on leidnud. On ju tegelikult tegemist sootuks piiritletuma formaadiga -- HD-DVD näiteks on regioonivaba ning sellel ei ole jõhkraid litsentsitasusi. Kettamaht ei mängi kummagi juures erilist rolli (kuigi Blu-Ray mahutab märkimisväärselt rohkem ja omab seega eelist arvutite juures kui backupseade) -- suur osa kettast jääb praegusel ajal igal juhul tühjaks. Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseeritud, mis üldkokkuvõttes tähendab laias laastus seda, et keskmine HD-DVD vormingus film on kvaliteetsem.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 23:31:23 vasta tsitaadiga

Regioonivabadus on filmistuudiote jaoks pigem negatiivne asi...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.09.2007 22:38:14 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Warneri puhul on selline naljakas lugu, et Warneri puhul kõik märgid viitavad sellele, et HD-DVD on nende jaoks eelistatum variant -- enamus filmidest ilmuvad kõigepealt selle vormingu jaoks, lisaks on HD-DVD filmidel rohkem ekstrasi ja muud nodi.

Mitte päris nii. Need filmid, mis kuulutatakse välja mõlemale formaadile tulevad samal kuupäeval. Küll aga Warner reliisis mõned üksikud HDDVD eksklusiivid nt Matrixid, Batman Begins jne. aga enamus neist on nüüd kuulutatud välja ka Blu-Ray'le. Aga jah, Warner näitab väikest eelistust HDDVD suhtes. Samas kes teab, äkki on jälle tegemist väikese "lisaraha teenimisega"? Sest 300 puhul oli HDDVD'l palju eksklusiivseid ekstraid ja Microsoft tegi just sellele plaadile suuremat promokampaaniat.

Seda ka veel, et MGM'i omanik ei ole nii oluline, kui distribuutor, kelleks on Fox. Distribuutoritest sõltubki ju formaat. Juhtus näiteks nii, et Scary Movie (Dimensioni toodang) tuleb välja BluRay eksklusiivina aga uuemad Dimensioni filmid on hetkel HDDVD eksklusiivid.

(See jutt käib jällegi ainult Põhja-Ameerika kohta)

Muudatus: Warner kinnitas filmide "The Shawshank Redemption", "Twister" ja "Terminator 3" reliisid. Oodata on veel palju filme Warnerilt ja New Line'lt. ( http://www.warnervideo.com/warner_bros_hi_definition/us/html/titles.html ).

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 11.09.2007 15:01:33 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Päris korrektne ei ole öelda, et "jääb saamata". Korrektne on öelda, et USA vaatajal jääb ilma importimata saamata. Näiteks Tristari (mille omanik muide on Sony -- nagu ka MGM-l ja päris paljudel muudel taolistel firmadel) film nimega "Total Recall" ilmus Prantsusmaal HD-DVD vormingus.

Warneri puhul on selline naljakas lugu, et Warneri puhul kõik märgid viitavad sellele, et HD-DVD on nende jaoks eelistatum variant -- enamus filmidest ilmuvad kõigepealt selle vormingu jaoks, lisaks on HD-DVD filmidel rohkem ekstrasi ja muud nodi.

Iseenesest on huvitav, et Blu-Ray üldse niipalju toetust on leidnud. On ju tegelikult tegemist sootuks piiritletuma formaadiga -- HD-DVD näiteks on regioonivaba ning sellel ei ole jõhkraid litsentsitasusi. Kettamaht ei mängi kummagi juures erilist rolli (kuigi Blu-Ray mahutab märkimisväärselt rohkem ja omab seega eelist arvutite juures kui backupseade) -- suur osa kettast jääb praegusel ajal igal juhul tühjaks. Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseeritud, mis üldkokkuvõttes tähendab laias laastus seda, et keskmine HD-DVD vormingus film on kvaliteetsem.


See millise tooriku peale ja mis värvi laseriga data kirjutada ei mängi mingit rolli selle kvaliteedis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 11.09.2007 20:04:24 vasta tsitaadiga

Seda polegi keegi väitnud. Või lugesid sa oma piiritus pädevuses selle kusagilt välja?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 12.09.2007 09:57:47 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Seda polegi keegi väitnud. Või lugesid sa oma piiritus pädevuses selle kusagilt välja?


No mida muud peaks sellest lausest välja lugema?

"Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseeritud, mis üldkokkuvõttes tähendab laias laastus seda, et keskmine HD-DVD vormingus film on kvaliteetsem."

Bluray ja HD-DVD olemasolu ei mõjuta ju algmaterjali kvaliteeti, kui üldse siis Bluray kasuks sest sinna lihtsalt mahub rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 12.09.2007 11:37:08 vasta tsitaadiga

Formaat ei ole füüsiline ketas, ega millise laseriga seda loetakse. Formaat on see kuidas sinna peale on salvestatud audio ja video, kuidas käib interatiivsete osade authordamine ja muu selline.

Teisisõnu -- kui mina räägin, et ma olen saanud hiina keeles täidetud paberilehe ning mitte muhvigi ei saa aru, siis sina hakkad väitma, et ära siin küll paberit süüdista. Nagu sa isegi aru saad pole paberist antud juhul keegi rääkinud.

Ühesõnaga sõna VORMING on sisuliselt keel -- ehk kuidas ja mis andmed on kettale pandud.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 12.09.2007 14:48:47 vasta tsitaadiga

Eks ma arvasin ka et sina tead mis on andmekandja ja andmete erinevus. Mina lihtsalt üritan teha veidi selgitustööd sest liiga palju inimesi ei saa tänu müügimeeste jutule aru et HD-DVD ja Bluray on mõlemad "tükk paberit" ja kumbki ei oma eeliseid andmete kvaliteedi poolest. Lihtsalt seesama lause mida ma tsiteerisin eelmises postituses jäi mulle silma kui väga eksitav sest pole ühtegi põhjust miks HD-DVD film peaks olema kvaliteetsem. Võtan ühe plaadi ja kirjutan teise peale. Mängib combo seadmes täpselt sama moodi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.09.2007 15:48:13 vasta tsitaadiga

New Line kinnitas esimese Blu-Ray plaadi: Hairspray (2007), tavalise DVD-ga samal kuupäeval 20. novembril. HDDVD millalgi järgmise aasta alguses. icon_biggrin.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 12.09.2007 23:32:31 vasta tsitaadiga

See oli New Line üldse esimene HD plaat. Huvitav on see, et kuigi spekuleeriti, et NL läheb BD leeri otsustas firma siiski viimasel hetkel poolt mitte valida.

Surxa kirjutas:
Lihtsalt seesama lause mida ma tsiteerisin eelmises postituses jäi mulle silma kui väga eksitav sest pole ühtegi põhjust miks HD-DVD film peaks olema kvaliteetsem. Võtan ühe plaadi ja kirjutan teise peale. Mängib combo seadmes täpselt sama moodi.

Päris nii see ei ole. Näiteks interaktiivne osa on Blu-Rayl ja HD-DVD-l TÄIESTI erinev. HD-DVD baseerub millelgi, mida oleks kõige parem võib-olla võrrelda Ajaxi või Web 2.0-ga, samas kui Blu-Ray on Java põhine (BD-Java). Paraku on Blu-Rayga selline paha lugu, et kogu see interaktiivsus on suhteliselt lõdvalt defineeritud ning sellel on mingu teada kolm faasi, mis ei ole otseselt allapoole ühilduvad. HD-DVD interaktiivne standard on konkreetselt ja väga selgelt paigas ning juba esimestele mängijatele kohustuslik. Selle mõttes on see arendajatele lihtsam ning tänu sellele eelistavad firmad ka rohkem HD-DVD tiluliluga mängida -- lisada ekstrasi, interaktiivseid elemente ja muud sellist.

Teine asi on see, et kogu asja sisse jooksevad sellised asjad nagu bitrated ja kohustuslikud trackid, mis esimesel puhul võib eeldada resamplingut ja teisel puhul lihtsalt mingi tracki kadudega konverteerimist. Igatahes lihtsalt nii, et võtame ühe pealt ja uhame teise peale asi ikka ei ole küll. Parajalt keppi tuleb sellega näha ja loomulikult tähendab see, et igast menüüd ja asjad lähevad kohe mahakandmisele.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.10.2007 12:06:26 vasta tsitaadiga

Väike nimekiri mõlema poole eksklusiividest järgmisel kuul USA's. Arvatavasti oktoobriks rohkem reliise ei kuulutata:
Blu-Ray eksklusiivid - Oktoober 2007:
01 Bram Stoker's Dracula (Sony)
02 Dawn of the Dead (1978) (Starz)
03 The Day After Tomorrow (Fox)
04 Day of the Dead (1985) (Starz)
05 Evil Dead 2: Dead by Dawn (Starz)
06 Fantastic Four: The Rise of the Silver Surfer (Fox)
07 Halloween (1978) (Starz)

08 28 Days Later (Fox)
09 28 Weeks Later (Fox)
10 Edward Scissorhands (Fox)
11 The Fly (1986) (Fox)
12 From Hell (Fox)
13 Nature's Journey (Koch Distributing)
14 Reign Over Me (Sony)
15 RoboCop (MGM)
16 Surf's Up (Sony)

17 AC/DC: Live at Donington (Sony BMG)
18 Hollow Man (Director's Cut) (Sony)
19 The Invisible (Buena Vista)
20 Masters of Horror: Season One - Volume One (Starz)
21 Masters of Horror: Season One - Volume Two (Starz)

22 The Company (2007) (Sony)
23 The Hills Have Eyes 2 (2007) (Fox)
24 Home of the Brave (Fox)
25 Hostel (Director's Cut) (Sony)
26 Hostel: Part II (Sony)
27 King of New York (Lionsgate)
28 Meet the Robinsons (Walt Disney)
29 Mr. Brooks (MGM)
30 Scary Movie (Dimension)

31 David Gilmour: Remember That Night (Sony BMG)
32 Spider-Man 3 (Sony)
33 Spider-Man: The High-Definition Trilogy (Sony)

HDDVD eksklusiivid - Oktoober 2007:
01 Dreaming Nevada (The Picture)
02 Top Gun (Paramount)

03 Evan Almighty (Universal)

04 A Mighty Heart (Paramount)
05 Transformers (DreamWorks)

06 Carlito's Way (Universal)
07 Carlito's Way: Rise to Power (Universal)
08 Inside Man (Universal)
09 The Jack Ryan Collection (Paramount)
10 Keali'i Reichel - Live in Concert (Alternative Distribution Alliance)
11 Motorhead: Stage Fright (SPV Records)
12 Seed of Chucky (Universal Entetainment)

13 Face/Off (Paramount)
14 Talk to Me (Universal)


33 vs. 14 eksklusiivset reliisi. Blu-Ray'l pole põhjust muretsemiseks. 8)


26. oktoober 2007:
okei, hddvd parim võimalus nädala statistikat võita ebaõnnestus. transformers ei suutnud bluray b1g1 müügiga võistelda nin kaotas napilt 51:49.
http://www.highdefdigest.com/news/show/Disc_Sales/Paramount/Disc_Sales:_Blu-ray_Squeaks_Weekly_Win_Against_Transformers_HD_DVD/1109

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 26.10.2007 21:18:22 vasta tsitaadiga

$198 HD DVD mängija Toshibalt on nüüd ametlikult müügis: http://www.highdefdigest.com/news/show/Toshiba/Wal-Mart/Wal-Mart_Stocks_Sub-$200_HD_DVD_Player/1110
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 21:29:44 vasta tsitaadiga

Hmm.. veider
tsitaat:
Wal-Mart says the $198 price for the HD-A2 is being offered for in-store purchases only (their website still lists it at $274).
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 16:10:26 vasta tsitaadiga

Blu-ray outsells HD-DVD in U.S. for first 9 months
Uued tootjad, kes oma esimesed blu-ray mängijad on välja toonud: Daewoo, Loewe, Philips, Sharp
Harman Kardon toob müüki blu-ray salvestajaga varustatud meediakeskuse.
LG uuendas oma mõlema formaadi mängijat ja sarnase pilli toob välja ka Samsung
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.10.2007 14:07:25 vasta tsitaadiga

Nonii, novembrikuu eksklusiivid mõlemal poolel (USA reliisid):
Blu-Ray:
01 Battle of Britain (MGM)
02 Beowulf & Grendel (Starz)
03 A Bridge Too Far (MGM)
04 Cars (Buena Vista)
05 Oldboy (Tartan)
06 The Pixar Short Films Collection: Volume 1 (Walt Disney)
07 Ratatouille (Walt Disney)

08 Close Encounters of the Third Kind (Sony)
09 Dragon Ball Z - Broly Double Feature (FUNimation)
10 I, Robot (Fox)
11 IMAX: Africa the Serengeti (Razor Digital)
12 IMAX: Alaska Spirit of the Wild (Razor Digital)
13 IMAX: Antarctica -- An Adventure of a Different Nature (Razor Digital)
14 IMAX: Australia Land Beyond Time (Razor Digital)
15 Masters of Horror: Season One - Vol. Three (Starz)
16 Prison Break: Season One (Fox)

17 Badder Santa: The Unrated Version (Buena Vista)
18 David Gilmour: Remember That Night (Sony BMG)
19 Die Hard (Fox)
20 Die Hard 2: Die Harder (Fox)
21 Die Hard 3: Die Hard with a Vengeance (Fox)
22 The Die Hard Collection (Fox)
23 Hairspray (2007) (New Line)
24 Live Free or Die Hard (Fox)
25 Pathfinder (Fox)
26 Red Dawn (MGM)
27 Rescue Dawn (MGM)
28 The Santa Clause 3: The Escape Clause (Buena Vista)

29 I Know Who Killed Me (Sony)
30 Jin-Roh: The Wolf Brigade (Bandai Visual)
31 Paprika (Sony)

HDDVD:
01 I Now Pronounce You Chuck & Larry (Universal)

02 Pride & Prejudice (2005) (Universal)
03 Shrek the Third (DreamWorks)

04 Star Trek: The Original Series -- The Complete First Season (Paramount)
05 Tremors (Universal)

06 Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (DreamWorks)
07 Hot Rod (Paramount)
08 Mr. Bean's Holiday (Universal)
09 Old School (Paramount)


31 vs. 9 reliisi. Jämedama kirjaga on võimalikud müügihitid.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 20:41:10 vasta tsitaadiga

link :: Wal-Mart Offering Sub-$100 HD DVD Player on Friday

tsitaat:
Following a sudden price war between retailers to offer the lowest price HD DVD player (which Best Buy is currently winning at $180) Wal-Mart has gone one better than the competition to offer the Toshiba HD-A2 at just $98.87 this Friday as part of its ‘Secret In-Store Specials’. However, you might want to get to Wal-Mart early (the offer starts at 8:00 a.m.) if you’re interested, because the company does comment that this deal is only available while stocks last and it will not be offering the discount in all stores. Wal-Mart’s regular price for the HD DVD player is currently $198, so this is a saving of almost $100.


Sellise hinnaga ostaks kohe mitu tk thumbs_up.gif
isegi see 198$ hind on enam kui ahvatlev.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.11.2007 20:55:52 vasta tsitaadiga

See ei suuda väljastada 1080p pilti, 1080i on maksimum.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.11.2007 15:32:00 vasta tsitaadiga

90% HD telekatest ei suuda samuti väljastada 1080p pilti. Võimalik, et see number on isegi suurem.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.11.2007 15:49:39 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
90% HD telekatest ei suuda samuti väljastada 1080p pilti. Võimalik, et see number on isegi suurem.

Sellise vabandusega võiks ju siis ka plaadi peale 720p video panna... icon_rolleyes.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.11.2007 16:03:06 vasta tsitaadiga

See ei olnud vabandus -- hoopis sinu poolt tuli millegi pärast vabandus müüa inimestele saasta, mida nad tegelikult ei vaja. Kui neil kunagi peaks aga uuendust vaja olema, küllap nad siis ostavad -- siis on ka hind taskukohane. Plaat kui meedia võib olla ÜKSKÕIK mis reolutsiooniga -- plaadi tootmisel pole suurt vahet, kas see on 720p või 1080p ja seega on see sama hinna juures mõttekam teha 1080p. Kuna 1080p näitaja on aga ilmselgelt kallim kui 720p, siis siin on küll mõttekas kokku hoida.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:04:40 vasta tsitaadiga

Kui see mis variandis plaadipeale panna pole vahet siis ju pole ka mõneti vahet kas vaadata HD või true HD, ühepuhul lihtsalt downscaleb. Ega ju 720p pildikastil 1080p video nägemata ju jää icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.11.2007 19:12:10 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kui see mis variandis plaadipeale panna pole vahet siis ju pole ka mõneti vahet kas vaadata HD või true HD, ühepuhul lihtsalt downscaleb. Ega ju 720p pildikastil 1080p video nägemata ju jää icon_rolleyes.gif

Seda jah. 720p plaati näeb korrektselt AINULT 720p peal (vastasel korral tuleb upscaleda, mis ei ole antud teema probleem), teisel puhul saab nii ühte kui teistpidi, kusjuures downscalemine ei ole eriline probleem. Plaate on mõttekam igal juhul toota 1080p jaoks, mängijaid aga selle jaoks, mida turg nõuab. Kui su telekas ikka on 720p telekas, siis võid südamerahuga omale 720p mängija osta, sest suure tõenäosusega vahetad sa viimase välja tükk aega enne kui teleka.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 18:30:39 vasta tsitaadiga

Mitut 720p telekat te üldse suudate nimetada 32" või suuremas mõõdus?
Enamus on ju nagunii 768 resoga, ehk upscale tuleb nagunii teha...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 03:44:13 vasta tsitaadiga

Toshiba HD-A2 model sells 90,000 over weekend
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 04:03:01 vasta tsitaadiga

Väidetavalt olid nii HD-A2 $99 kui ka HD-A3 $199 hinnad oluliselt alla omahinna.
Kui konsoolide puhul on see tavaline et nende müügihind tootmiskuludest märgatavalt odavam on, siis tavalise filmimasina puhul on see üsna haruldane tegevus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.11.2007 15:56:24 vasta tsitaadiga

Oktoobrikuu Norra numbrid olid 96:4 Blu-Ray kasuks. Rootsis peaks enam-vähem sama seis olema. Teistes euroopa riikides on BD edu veidi väiksem.

P-Ameerikas on Blu-Ray poolel tulemas (või just tulnud) mõned bestsellerid: Spiderman 3, Cars, Ratatouille, Die Hard saaga, Hairspray, Superbad, Pirates of the Caribbean 3, Lost S03, The Simpsons Movie, Rush Hour 3.
HDDVD annab "võimsa" vastulöögi selliste plaatidega nagu: Shrek the Third, Hot Rod, The Bourne Ultimatum, Eastern Promises, Stardust ja The Kingdom.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 10.11.2007 20:19:10 vasta tsitaadiga

Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks. icon_rolleyes.gif

Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks?

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 10.11.2007 20:56:39 vasta tsitaadiga

Kas Toshiba oli HD-DVD formaadi looja? Kui jah siis ei ole seal midagi alla omahinna sest hinda teeb vaid formaadiomanikule makstav autoritasu. Riistvara ise on ikka väga odav.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.11.2007 22:45:44 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks. icon_rolleyes.gif

Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks?

Mida sellest järeldada? AxelMusic.com tegeleb P-Ameerika (Region 1/A) reliisidega. Kuna HDDVD on regioonivaba siis on loogiline, et Euroopas (Region 2/B) ostetakse neid reliise rohkem.
Kui sa aga vaatad AxelMusic.dk, mis tegeleb Euroopa reliisidega siis näed, et statistika on pidevalt 75:25 Blu-Ray kasuks.

Loodetavasti saad mu jutust aru.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 10.11.2007 23:20:39 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
priitr kirjutas:
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks. icon_rolleyes.gif

Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks?

Mida sellest järeldada? AxelMusic.com tegeleb P-Ameerika (Region 1/A) reliisidega. Kuna HDDVD on regioonivaba siis on loogiline, et Euroopas (Region 2/B) ostetakse neid reliise rohkem.

Loodetavasti saad mu jutust aru.


Ehk siis eurooplased ostavad HDDVD sealt, kust tahavad, BluRay aga sealt, kust lubatakse (regioonikoodid).

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.11.2007 23:25:22 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Getomees kirjutas:
priitr kirjutas:
Oktoobrikuu axelmusic.com numbrid olid 57.5:42.5 HDDVD kasuks. icon_rolleyes.gif

Ei tea, milliseid kaugeleulatuvaid järeldusi sellest küll teha võiks?

Mida sellest järeldada? AxelMusic.com tegeleb P-Ameerika (Region 1/A) reliisidega. Kuna HDDVD on regioonivaba siis on loogiline, et Euroopas (Region 2/B) ostetakse neid reliise rohkem.

Loodetavasti saad mu jutust aru.


Ehk siis eurooplased ostavad HDDVD sealt, kust tahavad, BluRay aga sealt, kust lubatakse (regioonikoodid).

Võib ka nii öelda. AxelMusic.com statistika ongi HDDVD kasuks, kuna BluRay valik on Eurooplastele piiratud regioonidega, HDDVD valik mitte.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Blu-Ray vs. HD-DVD uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.