|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Silver112
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
06.06.2007 12:31:12
|
|
|
SMTP serveriks peab ikka panema sinu teenusepakkuja oma või siis mõne kasutajakonto põhise autentimisega SMTP (nagu näiteks gmail pakub, kui sa omad gmail'i kontot).
Nii sõna sõnalt ka näited ei võeta
Kui on näiteks ja liigud erinevate võrkude vahel, siis tasuks installida SMTP serveri valimise vidin - smtpselect 0.1.1
Asja saab siis tekitada samamoodi toolbarile, nagu eelmises enda postis siin ühte teist asja kirjeldasin.
viimati muutis tommionu 06.06.2007 12:33:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver112
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007
|
06.06.2007 12:32:13
|
|
|
| Kui on Suurem metallkast mis ootab mahamüümist ja Elioni kaabli net siis..?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
06.06.2007 12:39:31
|
|
|
| Silver112 kirjutas: |
| Kui on Suurem metallkast mis ootab mahamüümist ja Elioni kaabli net siis..? |
ei kasuta e-lioni, aga vist oli mail.neti.ee, elioni kodukas peaks sellele kindlasti vastama
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.06.2007 14:14:47
|
|
|
Elioni SMTP serverid on mail.hot.ee ja mail.neti.ee
Mõlemad peaksid töötama, nii et vali ükskõik kumb.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver112
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007
|
06.06.2007 15:24:07
|
|
|
| ikka mitte kui midagi...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.06.2007 07:57:56
|
|
|
Mul sama häda, kuid hoopis veidralt. Kirja saata ei saa, sama SMTP servu jama, kuigi on teenusepakkuja oma. Siiski on sel 1 mööndus- nimelt newsi saab meili saata, siis SMTP jama ei kobise. Any ideas?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.06.2007 13:14:47
|
|
|
Kuna Thunderbird võimaldab iga konto seadetes eraldi määrata kasutatava SMTP serveri Thunderbirdi SMTP serverite nimekirjas olevatest serveritest, siis tuleks kontrollida just kasutatud konto seadeid.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver112
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
11.06.2007 11:16:19
|
|
|
selline probleem, et üks klient, aga vaja vaadata meile kahest erinevast aadressilt.
kuidas probleemi lahendada? ja niimoodi, et ei peaks mingeid profiile vahetama vms
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.06.2007 11:19:39
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
selline probleem, et üks klient, aga vaja vaadata meile kahest erinevast aadressilt.
kuidas probleemi lahendada? ja niimoodi, et ei peaks mingeid profiile vahetama vms |
Milles üldse probleem? Kui välja arvata veebipõhised, mis tõesti ainult isenda postkasti kipuvad oskama kontrollida, siis võta suvaline iseseisev mailiklient (outlook, thunderbird jms.) ja pane sinna niipalju kohti/aadresse kontrollimiseks nagu tarvis.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
11.06.2007 11:46:21
|
|
|
tahaks just thunderbirdil seda kohta, kuhu neid lisada, aga ei ole aega katseeksitamismeetodil õiget kohta kindlaks tegema.
saaks abi?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.06.2007 12:01:23
|
|
|
| add account
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
11.06.2007 12:19:27
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| add account |
mul ei ole vaja mitte uut kontot luua, vaid ühe ja sama konto alt lugeda erinevatelt emali aadressidelt tulevaid meile.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
11.06.2007 12:31:51
|
|
|
| add account teebki seda. avad endiselt thunderbirdi ja ühe kasti asemel kontrollib kahte. proovi ainult.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.06.2007 17:54:09
|
|
|
silver, miks ma märkasin seal smtp.neti.ee ? peaks olema ju ikkagist mail.neti.ee või mail.hot.ee
kotmarjak, kõik accountid käivad ühe identity juurde (1 identity = 1 win user)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
18.06.2007 12:16:46
|
|
|
asi juba korras.
sai serverilt seadistatud.
kas on võimalik niimoodi meili saata mitmele inimesele, et meili saaijad ise ei näe, et saadeti ka teistele?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.06.2007 12:18:25
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
asi juba korras.
sai serverilt seadistatud.
kas on võimalik niimoodi meili saata mitmele inimesele, et meili saaijad ise ei näe, et saadeti ka teistele? |
To: -> Bcc:
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
18.06.2007 12:19:08
|
|
|
suured tänud
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
18.06.2007 13:08:09
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
silver, miks ma märkasin seal smtp.neti.ee ? peaks olema ju ikkagist mail.neti.ee või mail.hot.ee
|
mul ei aidanud seegi,kirju vastu vötab aga saata ei saa
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
17.07.2007 17:29:16
|
|
|
kes teab öelda miks thunderbirdi RSS lugeja pidevalt passworde üle küsib peale thunderbirdi restarte? mailipassworde ta ei pea vajalikuks üle küsida. selle pideva OK vajutamisega võib lolliks minna juba.
edit: ok ise küsin ise vastan: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=267203
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
08.08.2007 20:50:37
|
|
|
hei,
üks ilmselt lihtne, aga oskamatule keeruline küsimus: nimelt suutsin kogemata mingi klahvikombinatsiooniga oma ühe accounti kausta teha selliseks, kus meilid jaotatakse täna-eile-eelminenädal-jne kategooriatesse. Äkki keegi hea inimene ütleb kuidas normaalseks(et kõik ühes jorus järjest ilma nende eraldusteta) uuesti saab? ise igatpidi proovinud aga veel pole välja tulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
08.08.2007 20:57:57
|
|
|
view > sort by > grouped by sort
seal ees ei tohi linnukest olla.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
08.08.2007 21:12:05
|
|
|
suured tänud kiire vastuse eest
noh nägid kui lihtne - küll loll pea on ikka vahest nuhtluseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elli
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2006
|
17.08.2007 12:59:42
|
|
|
Paluks abi paari Thunderbirdi probleemi lahendamisel. Enne olin Elioni klient (outgoing server mail.neti.ee), nüüd Starmani oma (server mail.starman.ee), kuid nüüd on probleemid kirjade saatmisega. Kirja saatmisel viskab ette kirja, et püüan ühendust luua mail.starman.ee-ga, kuid turvasertifikaat kuulub mail.neti.ee-le ja kui ma arvan, et sertifikaat ei kuulu starmanile, siis pean canceldama, kui ok vajutan, saadab kirja ära. Failidega kirju ta ei saada, see võtab meeletu aja, jõuab saatmisega nii 70% peale ja siis ütleb, et mail.neti.ee jaoks võttis liiga kaua aega. ise ei oska enam midagi arvata sellest.
Ja siis üks pisike küsimus ka, et kuidas ma saan IMAP mail serveri muuta POP mail serveriks?
Tänud ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.08.2007 16:31:30
|
|
|
| elli kirjutas: |
Paluks abi paari Thunderbirdi probleemi lahendamisel. Enne olin Elioni klient (outgoing server mail.neti.ee), nüüd Starmani oma (server mail.starman.ee), kuid nüüd on probleemid kirjade saatmisega. Kirja saatmisel viskab ette kirja, et püüan ühendust luua mail.starman.ee-ga, kuid turvasertifikaat kuulub mail.neti.ee-le ja kui ma arvan, et sertifikaat ei kuulu starmanile, siis pean canceldama, kui ok vajutan, saadab kirja ära. Failidega kirju ta ei saada, see võtab meeletu aja, jõuab saatmisega nii 70% peale ja siis ütleb, et mail.neti.ee jaoks võttis liiga kaua aega. ise ei oska enam midagi arvata sellest.
Ja siis üks pisike küsimus ka, et kuidas ma saan IMAP mail serveri muuta POP mail serveriks?
Tänud ette. |
imap kontot popiks muuta ei saa, pead kustutama imap konto ja tekitama pop konto thunderbirdis (ühestki sissetulevast kirjast sa ilma ei jää, kuna ta tõmbab kõik inboxi kirjad uuesti alla)
soovitavalt tee enne uus konto kõrvale ja siis vana kustutad pärast (siis saad sent itemsi kopeerida uuele kontole üle)
sertifikaadi kohta ei oskagi hetkel midagi soovitada
kontrolli et sul smtp serverite nimekirjas ainult starman oleks ning et kontodel see ka kajastuks (näiteks on outgoing kontol default valitud)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elli
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2006
|
17.08.2007 18:45:40
|
|
|
Tänud nõuande eest, asi läks paremaks Smtp serverite nimekirjas olid mul kõigi kontode serverid, kuid defauldiks oli pandud starmani oma, kui kõik peale starmani eemaldasin, siis hakkas Thunderbird jälle failidega kirju saatma ja sertifikaati küsib ainult sessiooni esimese kirja saatmise puhul ja sellele ok vastata pole ka väga tülikas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.08.2007 21:47:46
|
|
|
| muuda selle sertifikaadi valikul et ta lubaks seda sertifikaati permanentselt, siis ei tule sul iga kord uuesti lubada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elli
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2006
|
18.08.2007 19:05:32
|
|
|
| Ei leidnud sellist kohta, kust muuta saaks ja sellel teadaandel näitab ta ka ainult vaata sertifikaati, ok ja cancel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.08.2007 23:10:23
|
|
|
| elli kirjutas: |
| Ei leidnud sellist kohta, kust muuta saaks ja sellel teadaandel näitab ta ka ainult vaata sertifikaati, ok ja cancel. |
ei ole kolme valikut ?
mis versioon thunderbirdist on ?
saaksid ehk pilti näidata antud teate kohta ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elli
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2006
|
21.08.2007 23:26:47
|
|
|
On 2 valikut, versioon on 2.0.0.6.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.08.2007 18:15:07
|
|
|
Peaksid eemaldama olemasolevad serdid ja siis uuesti proovima:
Options -> Advanced -> Certificates -> View Certificates -> Web Sites
eemalda mail.neti.ee sert
Sulge Certificate Manager ja proovi uuesti kontoga ühendust saada.
Kui starman näib ikka veel saatvat mail.neti.ee serdi, siis on asi kummaline...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elli
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2006
|
26.08.2007 18:58:58
|
|
|
Eemaldamise tulemus oli, et enne kustutamist küsis, kas ma olen kindel ja järgmisel korral esitatakse neti.ee sertifikaat uuesti kinnitamiseks. Uuel Thunderbirdi sisenemisel viskab kohe ette sellise pildi:
Ja igal valikul näitab kirja saatmisel seda esimest pilti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
27.08.2007 10:41:49
|
|
|
siis paned Accept permanently ja rohkem ei küsita..
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elli
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2006
|
29.08.2007 11:39:51
|
|
|
| lkraav kirjutas: |
| siis paned Accept permanently ja rohkem ei küsita.. |
Küsib küll, peale igat 'send' ikooni vajutamist. Enne sertifikaadi eemaldamist sain asja niikaugele, et küsis ainult esimese kirja saatmisel kinnitust, edasised läksid niisama. Aga elab üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
02.10.2007 21:31:31
|
|
|
Kas MS Outlook'i .pst failist polegi võimalik maile kätte saada ilma Outlooki ennast installimata? Tools->Import->Mail->Outlook räägib järgmist: Unable to find mail to import. Check to make sure the mail application is correctly installed to this machine
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
03.10.2007 11:45:50
|
|
|
| Ega saa jahh. Korraks outlook peale ja siis jälle maha.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
03.10.2007 12:10:22
|
|
|
selline probleem, et ei saa muuta outgoing serverit. on jäänud mail.estpak.ee peale, aga kodus on starmani ühendus ja tahaks sealt ka saata, aga ei saa muuta mail.starman.ee peale.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
03.10.2007 18:02:52
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| Ega saa jahh. Korraks outlook peale ja siis jälle maha. |
tjah, mõtsin just, et ei pea outlooki enam peale panema. et võtaks mingi muu maileri, antud juhul siis Thunderbirdi. samas, kui nagunii tuleb see peale panna, milleks siis enam midagi muud kasutada .
töö juures testisin importi. põhjusmõtteliselt sai ilusti hakkama, 590 megasest .pst failist sai 890 mega thunderbirdi maile, võimalik, et kokku on maile umbes 10K. ainult et osade mailide puhul, mis on kasutatud mailis sees, on nüüd attachmendina.
ning üks kahtlane probleem ka. nimelt kui kaustade vahel liikuda ja valida erinevaid maili kaustu, siis mailide list manatakse ette ilusti kiiresti. kui aga mingi mail valida, siis preview pane'sse avaneb mail ikka jube kaua, umbes 10 sekundit ja jube palju koormatakse proset
E: mõned taipod
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
viimati muutis Dijital 03.10.2007 19:06:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vussvillem
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2007
|
03.10.2007 19:04:51
|
|
|
| Pärast Thunderbird'i up-date'mist ei saa ma enam tools-options-composition-spelling alasektsioonist valida eesti keelt, kuigi vajalikud OpenOffice sõnastikud on Thunderbird'i myspell kaustas olemas. Kuidas ma eesti keele spelleri uuesti peale saaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
03.10.2007 23:36:51
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
töö juures testisin importi. põhjusmõtteliselt sai ilusti hakkama, 590 megasest .pst failist sai 890 mega thunderbirdi maile, võimalik, et kokku on maile umbes 10K. ainult et osade mailide puhul, mis on kasutatud mailis sees, on nüüd attachmendina.
ning üks kahtlane probleem ka. nimelt kui kaustade vahel liikuda ja valida erinevaid maili kaustu, siis mailide list manatakse ette ilusti kiiresti. kui aga mingi mail valida, siis preview pane'sse avaneb mail ikka jube kaua, umbes 10 sekundit ja jube palju koormatakse proset |
See küll kuidagi paisus palju, endal suurenes 270 megane pst 290 megaseks (ilmselt oleneb meilidest)
See preview kuvamise aeglus oli ainult siis, kui kausta indekseerimist polnud lõpuni viidud. Kui kahtlus, et indeksiga midagi pahasti, siis proovi uuesti indekseerida. Minul avaneb, kataloogis kus on üle 9000 meili, preview pmst silmapilkselt (olenemata, kas meil on 2 kilo või 2 mega)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
04.10.2007 00:02:03
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| selline probleem, et ei saa muuta outgoing serverit. on jäänud mail.estpak.ee peale, aga kodus on starmani ühendus ja tahaks sealt ka saata, aga ei saa muuta mail.starman.ee peale. |
oskab keegi abi anda`?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
04.10.2007 09:07:04
|
|
|
| Ei saa muuta pole just eriti palju eelinfot. TB'l on 2 kohta, kust saab seadistada outgoing serverit, oled mõlemast kohast ära muutnud?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
04.10.2007 10:34:12
|
|
|
selline küssa veel, kuidas viia ühtesse kahe eri thunderbirdi maile. osad kaustad on samade nimedega, osad mitte. tahaks töö ja kodu mailboxi kuidagi kokku viia, et mõlemas oleks kõik mailid olemas.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.10.2007 23:18:45
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| selline probleem, et ei saa muuta outgoing serverit. on jäänud mail.estpak.ee peale, aga kodus on starmani ühendus ja tahaks sealt ka saata, aga ei saa muuta mail.starman.ee peale. |
oskab keegi abi anda`? |
outgoing serverid on eraldi kontode nimekirjas (samuti saab igal incoming kontol valida outgoing kontode seast endale siis meeldiv)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.10.2007 16:16:45
|
|
|
| vussvillem kirjutas: |
| Pärast Thunderbird'i up-date'mist ei saa ma enam tools-options-composition-spelling alasektsioonist valida eesti keelt, kuigi vajalikud OpenOffice sõnastikud on Thunderbird'i myspell kaustas olemas. Kuidas ma eesti keele spelleri uuesti peale saaks? |
Spelleri failid on ikka ümber nimetatud et_EE.dic -> et-EE.dic ja samuti .aff-id
| Dijital kirjutas: |
selline küssa veel, kuidas viia ühtesse kahe eri thunderbirdi maile. osad kaustad on samade nimedega, osad mitte. tahaks töö ja kodu mailboxi kuidagi kokku viia, et mõlemas oleks kõik mailid olemas. |
Kui räägime POP3 kontodest, siis:
Thunderbirdi kasutajaprofiilis on kaust "Mail", selle all on tõenäoliselt olemas "Local Folders", lisaks on iga konto kohta konto selle nimeline kaust, kui konto seadetest on valitud, et kirjad salvestatakse just selle konto alla ja mitte ühisesse "Local Folders" kausta.
Et saaks kahe erineva kasutajaprofiili alt kaks erinevat kontot ühe profiili alla, peaks vähemalt ühes neist kasutajaprofiilidest kirjad olema paigutatud mitte "Local Folders" alla, vaid konto enda nime alla. Kui see on nii, siis jäta järgmine lõik vahele.
Kui see praegu nii ei ole, siis seadista konto selliselt ringi, et kirjad salvestataks konto nime alla: konto nimi -> Server Settings -> Advanced -> "Global Inbox" asemel "Inbox for this server's account". Selle peale luuakse kohe sellele kontole eraldi kaust, mis on näha TB "Local Folders" sidebar-il (Füüsiliselt ilmub samal ajal konto meiliserveri nimeline kaust kasutajaprofiili Mail kausta).
Nüüd liigutad Thunderbirdis juba salvestatud kirjad Local Folders alt vastavatesse kaustadesse loodud konto all.
Sellega peaks olema kirjad valmis teise kasutajaprofiili alla liigutamiseks.
Teise kasutajaprofiili all lood kõigepealt vajaliku meilikonto ja selle loomisel eemaldad linnukese "Use Global Inbox" realt. Tekib konto nimeline kaust TB sibebarile ning serveri nimeline failikaust kasutajaprofiili Mail kausta.
Sulged TB ja avad profiilist Mail kausta, kustutad selle uue konto kausta ning kopeerid selle asemele teise profiili alt konto kausta, mida soovisid ringi tõsta. Kui kaustade nimed pole samad, siis lihtsalt nimeta konto kaust ümber kustutatud kausta nime järgi.
Kui nüüd TB käivitad, peaksid kirjad uue konto kaustades olemas olema.
Aga tõenäoliselt on keegi juba kribanud valmis mõne TB laienduse või lisa, mis võimaldab kogu kirjeldatud töö ära teha automaatselt, tuleb vaid seda laiendust otsida...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
08.10.2007 11:26:15
|
|
|
| Kuidas saab Thundebirdile eesti spellerit peale panna,et enne kirja saatmist kontrolliks kirja üle.Installisin spelleri arvutissse,,aga mis edasi,,,,,
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
16.10.2007 22:38:55
|
|
|
väike mure kellaajaga.saan näiteks maili kell 22.00 ja ta näitab saabumisaega 11.32 ehk siis mingi lambiaeg varem.mailide laekumiste vahed on õiged.näit saabus 22.00=11.23 ja 22.05=11.28
mida teha,et aega sirgeks saada?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.10.2007 11:35:16
|
|
|
| see saabumiskellaaeg tuleb serverist, mitte sellest, mis kell su klient selle vastu võttis
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
18.10.2007 18:26:12
|
|
|
| kah ebareaalne,sest võtan vastu nii hoti,google kui ka tööserveri maile,kõigil ajad paigast.arvan ikka,et arvuti sees on viga.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|