|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
profit
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2003
|
07.05.2003 16:09:58
Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
|
|
Mul endal on lennanud 2 vinti: 6,4Gb WD ja 20Gb Quantum....
naabril 40Gb IBM vint...
sõbral lendas 13Gb Quantum...
3 viimast vinti on surnud nüüd lähiajal
krdi kallis lõbu koguaeg vinte vahetada
et keegi oskab soovitada töökindlamaid vinte?
viimati muutis profit 07.05.2003 16:29:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
07.05.2003 16:15:03
|
|
|
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
07.05.2003 16:19:54
|
|
|
| hqs kirjutas: |
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval  |
See on kuu parim nali.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
07.05.2003 16:36:38
|
|
|
Mul suri ka Quantum fireball 15Gb ära (kuradi jama küll )
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
07.05.2003 17:53:33
|
|
|
Mulle isiklikult tundub, et Seagate kettad on töökindlad. Vähemalt niipalju, kui olen kokku puutunud, on need väga hästi töötanud.
Minu ülesütlemiste nimekiri on lühike õnneks (ptüi-ptüi-ptüi):
WD 40 MB
Maxtor 80 MB
Kasutuses on hetkel 8 ketast, neist 5 Seagate, 1 Maxtor, 1 IBM, 1 Quantum.
IBM vilistab suht kõvasti, aga muidu töötavad hästi.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
07.05.2003 17:56:14
|
|
|
1 samsung 2,1GB yle kahe aasta nac kestis
1 fujitsu 10GB
1 fujitsu mingi pisike oli, 1,6GB vist
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PunisheR
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2003
|
07.05.2003 17:57:18
|
|
|
| mul on 3 aastat 3.2 gb ei tia firmat ja töödand koguaeg õlitatult
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
07.05.2003 18:30:38
|
|
|
| m1 kirjutas: |
Minu ülesütlemiste nimekiri on lühike õnneks (ptüi-ptüi-ptüi):
WD 40 MB
Maxtor 80 MB
|
mõni ime, et sellised enam ei tööta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Asassin
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2002
|
07.05.2003 18:31:03
|
|
|
Mul hakkas u kuu aega tagasi 40gb seagate suurema koormusega rämedalt kolksuma, temp tõusis 10° ja paar korda hangus kah hakkasin juba uue ketta poole vaatama, aga enne panin mingi dragon orb3 vendi ketast jahutama, temp läks normaalseks ja ei hangund ka enam aga koliseb ikka vahest ja ega ta vist enam kaua ei ela.
Kas keegi oskab öelda, mis seal ketta sees koliseda võib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
07.05.2003 18:36:46
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| hqs kirjutas: |
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval  |
See on kuu parim nali. |
Ära naera midagi, see on arvutimeestele juba vana tuntud tõde, et vanemad vindid töötavad üsnagi hästi. See selletõttu, et arvutitehnika algusaastatel ei rõhutud niivõrd masstootmisele vaid prooviti areneda....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JanQ
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2002
|
07.05.2003 20:29:56
woozy, kas too 15g Quantum on alles, vaja pees või poolpees 15g Quantumit!!! |
|
|
| Anna marku
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
07.05.2003 20:30:32
|
|
|
| Üks 40 GB Quantum Fireball + on viimase aasta jooksul p...se läinud.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
07.05.2003 22:00:10
|
|
|
| Põhimõtteliselt annab ise ka suht palju ära teha, et vindi eluiga pikendada. Vindi suurimad vaenlased on: kõrge temperatuur, vähene muutmälu hulk arvutis, väga harv defragmenteerimine, energia säästmiseks mitu korda päevas välja lülitamine, lohakas transportimine jne.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.05.2003 22:07:29
|
|
|
| Mul suri Maxtori HDD, pärast 6 kuulist kasutamist. Õnneks sain garantiiga väga vaikse Seagate oma asemele, 5 kuud juba ilusti vastu pidanud.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
08.05.2003 00:34:37
|
|
|
| plugger kirjutas: |
| Andium kirjutas: |
| hqs kirjutas: |
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval  |
See on kuu parim nali. |
Ära naera midagi, see on arvutimeestele juba vana tuntud tõde, et vanemad vindid töötavad üsnagi hästi. See selletõttu, et arvutitehnika algusaastatel ei rõhutud niivõrd masstootmisele vaid prooviti areneda....  |
Ma ei naernud selle üle aga see ka päris nii ka pole. Mina pidasin kruvisi silmas.
Kas siis tõesti mingi 200 MB vint töötab paremini kui praegune 100 GB Quantumi oma. Vaevalt. Aga point on selles et tänapäeval tuleb väga palju praaki, mis asja ära rikub. Eriti on IBM selles vallas tegija.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
08.05.2003 00:40:01
|
|
|
| Karzum kirjutas: |
| Põhimõtteliselt annab ise ka suht palju ära teha, et vindi eluiga pikendada. Vindi suurimad vaenlased on: kõrge temperatuur, vähene muutmälu hulk arvutis, väga harv defragmenteerimine, energia säästmiseks mitu korda päevas välja lülitamine, lohakas transportimine jne. |
igat asja s22stab ju see, kui sa teda v2hem kasutad. see pole lahendus. 1 hea vint peab k6ike taluma.
IBM on kuuldavasti eriline kirves, kuumeneb yle ja annab otsad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
08.05.2003 00:44:11
|
|
|
Ahaaa... statistika
200 Mb WD
40 Mb Seagate
540 Mb WD
160 Mb Quantium
220 Mb Qunatium
6,4 Gb Quantium
40 GB Maxtor
1,2 Big Foot
20 GB IBM
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?uest
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2003
|
08.05.2003 00:48:30
|
|
|
| viimase paari aasta jooksul ära surnud 15g quantum fireball ja surmaeelses seisus on praegu üks 30g ibm-i deskstar
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V126
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2003
|
08.05.2003 02:19:59
|
|
|
| Aastaga surnud Maxtor 60G ja 3 IBM 60G.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profit
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2003
|
08.05.2003 09:53:22
|
|
|
| V126 kirjutas: |
| Aastaga surnud Maxtor 60G ja 3 IBM 60G. |
Sul on see kogusumma vapsee suur.... 4x60Gb=240Gb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
08.05.2003 10:11:56
|
|
|
| m1 kirjutas: |
Mulle isiklikult tundub, et Seagate kettad on töökindlad. Vähemalt niipalju, kui olen kokku puutunud, on need väga hästi töötanud.
Minu ülesütlemiste nimekiri on lühike õnneks (ptüi-ptüi-ptüi):
...
|
niipalju, kui ma seagate'e olen kasutanud, on kõiks siiani töökorras ja pole kordagi häireid olnud
mingi x seagate, mille mudelit ei mäleta enam, 3GB ata33 4500rpm - 98 veebruar/märts ostetud. 2002 suvi töötas veel kenasti igati ... aga Andrez oskab öelda ehk kuidas ketas teda nüüd teeninud on ... arvatavasti kenasti sest negatiivseid vastukajasi pole saanud ...
seagate U8 vist oli, 8GB, ata66, 5400rpm --- sügisel saab 4 aastat vanaks - suht vaikne ja korras igati ...
seagate B-IV 2x40GB - üks 1.a ja kuu ja teine umbes 10 kuud vana - korras ja vaiksed mõlemad
seagate B-IV 80GB - umbes 10 kuud vana - korras ja vaikne ...
ühtegi ketast (nendel masinatel mis ma kokku olen pannud) pole nö mina pidanud ära ka viskma (ptüi-ptüi-ptüi)
näiteks: 5xWD 120GB 8MB cache - sept. 2002 --- suurt piina saavas videotöötlus masinas on need kettad - kõik on siiani korras olnud ...
rohkem ei hakka nimetama ...
viimati muutis tommionu 08.05.2003 11:29:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
08.05.2003 11:22:53
|
|
|
| üks 15GB Quantum Fireball on otsad andnud, rohkem õnneks mitte
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
08.05.2003 11:31:13
|
|
|
Ma isiklikult pole ühtegi romulasse saatnud, aga statistikast niipalju:
Quamtum Fireball 20 gigane vint - töötab korralikult, aint ragiseb väheke (15 mail saab ta 2 aastaseks)
Seagate Barracuda IV 40GB - Umbes 5 kuud mind teeninud hetkel, kõik korras, vaikne ja kiire. Aint korra oli probleem aga see oli seotud kevadilmade suure tmp ja jahutuse puudusega, seda enam pole
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
08.05.2003 11:31:50
|
|
|
mul on lennanud muidu kah posu kettadi, aga ei viitsi neid siia ylesse lugema hakata...
| tsitaat: |
Kas siis tõesti mingi 200 MB vint töötab paremini kui praegune 100 GB Quantumi oma. Vaevalt.
|
kusjuures väidan suhtkoht kindlalt, et probleeme on vähem, ise kasutan yhte 300mb'st '88 toodetud ketast transamiseks ja siiani pole midagi sellega juhtunud, samuti on paaris vanas masinas originaalkettad sees (paar korda nädalas kasutatakse), mis mingeid suremise märke ei ilmuta
btw, kas quantumit yldse 100gb'st on...? need nüüd ju uue nimega või miskit
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
08.05.2003 11:34:09
|
|
|
| 10 GB Fujitsu andis otsad. Ja üks samasuur Quantum tulepall enne seda....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaximumSpeed
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2002
|
08.05.2003 11:37:47
|
|
|
Surnud: 1)Quantum Fireball 20Gb 7200rpm 2) Compaq SCSI 2gb
Töötavad hästi:1) Seagate Barracuda IV 40GB 7200 (aga sigakuumax läheb) 2) Maxtor DiamondMax Plus9 vaikne kiire, jahe
_________________ Proovige vesijahutust;) |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rain
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002
|
08.05.2003 11:38:41
|
|
|
| Minu meelest on kõige hullemad 1-4gb WD- neid on mul vähemalt 7 otsa saanud. Hetkel kasutan Maxtori kõvakaid ja tunduvad küll väga head, vaiksed ja töökindlad.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
08.05.2003 11:45:28
|
|
|
| MaximumSpeed kirjutas: |
Surnud: 1)Quantum Fireball 20Gb 7200rpm 2) Compaq SCSI 2gb
Töötavad hästi:1) Seagate Barracuda IV 40GB 7200 (aga sigakuumax läheb) 2) Maxtor DiamondMax Plus9 vaikne kiire, jahe |
Soovitan heaga, pane jahutus otsa, kui sa suvel ei taha musta pilti vahtida, see ketas üle 47C ei talu eriti (seagate'ist jutt siis).
| Rain kirjutas: |
| Minu meelest on kõige hullemad 1-4gb WD- neid on mul vähemalt 7 otsa saanud. Hetkel kasutan Maxtori kõvakaid ja tunduvad küll väga head, vaiksed ja töökindlad. |
Hm....vanade ketastega eriti pole kokku puutunud aga WD niipalju et mulle see firma ei läe mitte kui kuidagi peale. Olen kuulnud igast kommentaare nende WD ketaste kohta ja need polnud positiivsed
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
08.05.2003 13:54:49
|
|
|
Mul on praegu WD ja töötab väga hästi isegi külmas autos oli ta tund aega ja ikka töötab ! Mul pole küll paha sõna öelda WD kohta (aga mis siis on sellest halba rääkidud )
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
08.05.2003 14:03:22
|
|
|
Lisan kah siia siis :
IBM- ostetud 6tk, surnud 6tk.
2x 30GB DTLA sari
4tk, 60GXP sarjast
+ tööl on serverites kokku 6 IBM SCSI ketast läinud alates aastast 98.
Maxtor - 1tk
WD - 1tk
Fujitsu - 1tk
Seagate - 0
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
08.05.2003 15:03:45
|
|
|
| Rain kirjutas: |
| Minu meelest on kõige hullemad 1-4gb WD- neid on mul vähemalt 7 otsa saanud. |
WD 1.6 suurusega ketaste juures oli üks praak seeria.
neil vist toote number oli midagi taolist x1600. Ja kui seal x asemel 2 oli, siis neid kettad ütlesid väga tihti üles.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
08.05.2003 15:17:46
|
|
|
NO ON KELLIGIL VEEL WD KOHTA MIDAGI öelda ?
TAHAKS VÄGA TEADA !
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Craft
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
08.05.2003 15:24:44
|
|
|
| Ainsad kõvakad mis mul on läind, on kõik WD olnud. 1.6G , 2.0 G ja 1.2 G, need kettad ei kõlba kuhugi. Samsungi 400 kõvaketas aga, mis on ka sellest katkisest 1.2 sest ka ~2 a vanem töötab täpselt samamoodi nagu siis kui ta sain. See on üldse mingi indestructible. Kapi pealt alla kukkunud ka ja töötab perfektselt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profit
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2003
|
08.05.2003 15:42:36
|
|
|
nende surnud vintidega võiks kogu ülemiste järve ära täita...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
08.05.2003 15:58:09
|
|
|
Ma arvan et neid on veel palju palju palju ...
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
08.05.2003 17:36:44
|
|
|
profit, esiteks on su avatar 2 pixlit liiga suur ja teiseks loe seda
| tsitaat: |
Avatar on sinu sõnumites nime all olev väike pilt, mis sind teistest eristab.
Pilt ega selle üksikud osad ei tohi liikuda, max. mõõtmed 80x80 pikslit ja max. faili suurus 6KB
Avatarina ei tohi kasutada HinnaVaatluse foorumi emotikone (e. smiley'sid), nuppude pilte või mistahes muid foorumi välimust kopeerivaid elemente. |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V126
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2003
|
08.05.2003 21:52:14
|
|
|
| woozy kirjutas: |
NO ON KELLIGIL VEEL WD KOHTA MIDAGI öelda ?
TAHAKS VÄGA TEADA ! |
On 2 WD 120GB. Mõlemad töötavad korralikult ja vaikselt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profit
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2003
|
08.05.2003 23:16:25
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
profit, esiteks on su avatar 2 pixlit liiga suur ja teiseks loe seda
| tsitaat: |
Avatar on sinu sõnumites nime all olev väike pilt, mis sind teistest eristab.
Pilt ega selle üksikud osad ei tohi liikuda, max. mõõtmed 80x80 pikslit ja max. faili suurus 6KB
Avatarina ei tohi kasutada HinnaVaatluse foorumi emotikone (e. smiley'sid), nuppude pilte või mistahes muid foorumi välimust kopeerivaid elemente. |
|
tavai... võtan ära! peace
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
09.05.2003 08:33:45
|
|
|
Lahihingus langenuid on 5:
2 30 gigast IBM-i (arvake ära, mis nimetusega )
1 3,2 gigane Quantum
1 15 gigane Quantum
1 215 megane WD
Neli esimest vahetati garantiikorras.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulapekk
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2002
|
09.05.2003 09:10:13
|
|
|
2 x 6.4 quantum fireball (? rpm)
1 x 20 maxtor diamondmax plus (5400 rpm)
1 x 40 maxtor diamondmax plus (5400 rpm)
1 x 80 seagate barracuda 4 (7200 rpm)
_________________ There was a young man from Kent, whose tool was so long that it bent.
To save himself trouble, he put it in double, and instead of coming, he went. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
09.05.2003 13:08:07
hmm |
|
|
minul läks ükskord WD Caviar ~850MB... oh õudu milline kaotus. Yhe oleks ikka maknud.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
09.05.2003 14:16:21
|
|
|
Mix ütlse vindi ise ära surevad kui pole arvutistki välja võetud ja kuid neid vinte peab siis hoidma et eluiga neil suurendada
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prussakas
HV kasutaja
liitunud: 23.09.2002
|
09.05.2003 14:30:23
|
|
|
Kõige suurem häda oli kunagi WD vanemate, alla 3 gb isenditega...
Teistest Seagate 3 gb, 40 mb (esimene surnu, aasta võis mingi 94 olla)
Quantum 1 gb
Uuemast kraamist Maxtor 20 Gb
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
09.05.2003 14:34:22
|
|
|
Rääkige kuidas surid tege vindid
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
09.05.2003 14:35:00
|
|
|
| woozy kirjutas: |
Mix ütlse vindi ise ära surevad kui pole arvutistki välja võetud ja kuid neid vinte peab siis hoidma et eluiga neil suurendada  |
Loe seda:
http://www.lostcircuits.com/advice/ibm_maxtor/3.shtml
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestimaa
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2003
|
09.05.2003 16:58:55
|
|
|
| ehh mul on mingi 95 aastast 850mb WD Caviar2850 ja töötap siiamaani, kuigi jah ega sinna midagi peale enam ei pane...veel on üks 10gb Quantum mis ei tööta enam nii nagu peap...kahjuks:(
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timco
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2002
|
12.05.2003 22:11:38
|
|
|
Pole veel ühtegi ketast suutnud surmata oma 5 aasta jooksul. aa põhjus võib olla ka selles et vahetan ketta kohe kui mingi kõrvaline hääl tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
12.05.2003 22:28:58
|
|
|
kunagi suri
3-4 fujitsu ~10-20GB vinti: massiliselt ja erinevate põhjustega, masendav lihtsalt, surid lihtsalt "väsides"
1 Conner , megabaite ei mäleta, miskit 500 ringis, arvutikast kukkus ümber ja lugeja sai vist viga ning hakkasid iseenesest bad sectorid tekkima
1 WD, miskit 2GB, ükshetk panin masina tööle, käis lahe vilin ja läinud ta oligi
1 tuttava 60GB IBM 60GXP (made in hungary) koos backupimata aastase FIE aruannetega , alguses kolksus mõned päevad, siis ei andnud enam ennast bioses nähtavale
1 Quantum 8,4GB, staatiline elekter ehk siis villane kampsun
elanud on seni:
15GB seagate B2 (juba ~4 aastat üle 55 kraadise tempiga ) 8)
80GB seagate b4 (pool aastat vana)
210MB seagate dunno (miskit ka indestructible, elab vist tuumasõja ka üle, 10x lahti kruvitud, lugejatega scrachitud, kukkunud laua pealt ja riiulitelt, korra isegi kogemata jalaga saanud)
vanaisa 10GB seagate U5 (miskit aasta)
lisaks 2 ostetud ja edasi müüdud 30GB Maxtori DM8 vinti (poolest aastast mõne kuuni)
30GB fujitsu läpaka HDD (miskit 3 kuud vana)
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.05.2003 22:41:24
|
|
|
lugesin läbi kõik ilusti ja vaatasin, et seagate kettad on kõige vähem "ära surnud" või on neid siis üldse vähem. ibm siis kõige nõrgem. mul igatahes 5. aasta läheb juba ja masinas on kaks ketast: Quantum Fireball 3,2GB ja 6,4GB - mõlemad on jubedalt ruunata saand, aga töötavad kenasti. oh seda müra ainult...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|