Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
profit
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003




sõnum 07.05.2003 16:09:58 Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? vasta tsitaadiga

Mul endal on lennanud 2 vinti: 6,4Gb WD ja 20Gb Quantum....
naabril 40Gb IBM vint...
sõbral lendas 13Gb Quantum...
3 viimast vinti on surnud nüüd lähiajal

krdi kallis lõbu koguaeg vinte vahetada icon_sad.gif

et keegi oskab soovitada töökindlamaid vinte?


viimati muutis profit 07.05.2003 16:29:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2003 16:15:03 vasta tsitaadiga

mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud icon_wink.gif
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval icon_biggrin.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 07.05.2003 16:19:54 vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud icon_wink.gif
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval icon_biggrin.gif


See on kuu parim nali.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2003 16:36:38 vasta tsitaadiga

Mul suri ka Quantum fireball 15Gb ära (kuradi jama küll ) icon_sad.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.05.2003 17:53:33 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult tundub, et Seagate kettad on töökindlad. Vähemalt niipalju, kui olen kokku puutunud, on need väga hästi töötanud.

Minu ülesütlemiste nimekiri on lühike õnneks (ptüi-ptüi-ptüi):
WD 40 MB
Maxtor 80 MB

Kasutuses on hetkel 8 ketast, neist 5 Seagate, 1 Maxtor, 1 IBM, 1 Quantum.
IBM vilistab suht kõvasti, aga muidu töötavad hästi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2003 17:56:14 vasta tsitaadiga

1 samsung 2,1GB yle kahe aasta nac kestis
1 fujitsu 10GB
1 fujitsu mingi pisike oli, 1,6GB vist
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PunisheR
HV vaatleja
PunisheR

liitunud: 22.03.2003




sõnum 07.05.2003 17:57:18 vasta tsitaadiga

mul on 3 aastat 3.2 gb ei tia firmat ja töödand koguaeg õlitatult
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 07.05.2003 18:30:38 vasta tsitaadiga

m1 kirjutas:

Minu ülesütlemiste nimekiri on lühike õnneks (ptüi-ptüi-ptüi):
WD 40 MB
Maxtor 80 MB


mõni ime, et sellised enam ei tööta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asassin
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2002




sõnum 07.05.2003 18:31:03 vasta tsitaadiga

Mul hakkas u kuu aega tagasi 40gb seagate suurema koormusega rämedalt kolksuma, temp tõusis 10° ja paar korda hangus kah icon_sad.gif hakkasin juba uue ketta poole vaatama, aga enne panin mingi dragon orb3 vendi ketast jahutama, temp läks normaalseks ja ei hangund ka enam icon_biggrin.gif aga koliseb ikka vahest ja ega ta vist enam kaua ei ela.
Kas keegi oskab öelda, mis seal ketta sees koliseda võib icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 07.05.2003 18:36:46 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
hqs kirjutas:
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud icon_wink.gif
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval icon_biggrin.gif


See on kuu parim nali.


Ära naera midagi, see on arvutimeestele juba vana tuntud tõde, et vanemad vindid töötavad üsnagi hästi. See selletõttu, et arvutitehnika algusaastatel ei rõhutud niivõrd masstootmisele vaid prooviti areneda.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 07.05.2003 20:29:56 woozy, kas too 15g Quantum on alles, vaja pees või poolpees 15g Quantumit!!! vasta tsitaadiga

Anna marku
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 07.05.2003 20:30:32 vasta tsitaadiga

Üks 40 GB Quantum Fireball + on viimase aasta jooksul p...se läinud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 07.05.2003 22:00:10 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt annab ise ka suht palju ära teha, et vindi eluiga pikendada. Vindi suurimad vaenlased on: kõrge temperatuur, vähene muutmälu hulk arvutis, väga harv defragmenteerimine, energia säästmiseks mitu korda päevas välja lülitamine, lohakas transportimine jne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.05.2003 22:07:29 vasta tsitaadiga

Mul suri Maxtori HDD, pärast 6 kuulist kasutamist. Õnneks sain garantiiga väga vaikse Seagate oma asemele, 5 kuud juba ilusti vastu pidanud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 08.05.2003 00:34:37 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
Andium kirjutas:
hqs kirjutas:
mida vanem vint seda töökindlamalt ehitatud icon_wink.gif
...mul yks tuttav ütles, et katkus vindi lahti ja vaatas, krt kruvid olid kah _hoole ja armastusega_ tehtud, mitte nii, nagu tänapäeval icon_biggrin.gif


See on kuu parim nali.


Ära naera midagi, see on arvutimeestele juba vana tuntud tõde, et vanemad vindid töötavad üsnagi hästi. See selletõttu, et arvutitehnika algusaastatel ei rõhutud niivõrd masstootmisele vaid prooviti areneda.... icon_rolleyes.gif


Ma ei naernud selle üle aga see ka päris nii ka pole. Mina pidasin kruvisi silmas.
Kas siis tõesti mingi 200 MB vint töötab paremini kui praegune 100 GB Quantumi oma. Vaevalt. Aga point on selles et tänapäeval tuleb väga palju praaki, mis asja ära rikub. Eriti on IBM selles vallas tegija.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 08.05.2003 00:40:01 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Põhimõtteliselt annab ise ka suht palju ära teha, et vindi eluiga pikendada. Vindi suurimad vaenlased on: kõrge temperatuur, vähene muutmälu hulk arvutis, väga harv defragmenteerimine, energia säästmiseks mitu korda päevas välja lülitamine, lohakas transportimine jne.

igat asja s22stab ju see, kui sa teda v2hem kasutad. see pole lahendus. 1 hea vint peab k6ike taluma.
IBM on kuuldavasti eriline kirves, kuumeneb yle ja annab otsad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 00:44:11 vasta tsitaadiga

Ahaaa... statistika icon_wink.gif
200 Mb WD
40 Mb Seagate
540 Mb WD
160 Mb Quantium
220 Mb Qunatium
6,4 Gb Quantium
40 GB Maxtor
1,2 Big Foot icon_wink.gif
20 GB IBM

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?uest
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 00:48:30 vasta tsitaadiga

viimase paari aasta jooksul ära surnud 15g quantum fireball ja surmaeelses seisus on praegu üks 30g ibm-i deskstar
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V126
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 08.05.2003 02:19:59 vasta tsitaadiga

Aastaga surnud Maxtor 60G ja 3 IBM 60G.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2003 02:40:47 vasta tsitaadiga

http://www.storagereview.com/map/lm.cgi/survey_login
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
profit
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003




sõnum 08.05.2003 09:53:22 vasta tsitaadiga

V126 kirjutas:
Aastaga surnud Maxtor 60G ja 3 IBM 60G.



Sul on see kogusumma vapsee suur.... 4x60Gb=240Gb
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 10:11:56 vasta tsitaadiga

m1 kirjutas:
Mulle isiklikult tundub, et Seagate kettad on töökindlad. Vähemalt niipalju, kui olen kokku puutunud, on need väga hästi töötanud.
Minu ülesütlemiste nimekiri on lühike õnneks (ptüi-ptüi-ptüi):
...


niipalju, kui ma seagate'e olen kasutanud, on kõiks siiani töökorras ja pole kordagi häireid olnud icon_wink.gif
mingi x seagate, mille mudelit ei mäleta enam, 3GB ata33 4500rpm - 98 veebruar/märts ostetud. 2002 suvi töötas veel kenasti igati ... aga Andrez oskab öelda ehk kuidas ketas teda nüüd teeninud on icon_wink.gif ... arvatavasti kenasti sest negatiivseid vastukajasi pole saanud ...
seagate U8 vist oli, 8GB, ata66, 5400rpm --- sügisel saab 4 aastat vanaks - suht vaikne ja korras igati ...
seagate B-IV 2x40GB - üks 1.a ja kuu ja teine umbes 10 kuud vana - korras ja vaiksed mõlemad
seagate B-IV 80GB - umbes 10 kuud vana - korras ja vaikne ...

ühtegi ketast (nendel masinatel mis ma kokku olen pannud) pole nö mina pidanud ära ka viskma (ptüi-ptüi-ptüi) icon_smile.gif
näiteks: 5xWD 120GB 8MB cache - sept. 2002 --- suurt piina saavas videotöötlus masinas on need kettad - kõik on siiani korras olnud ...
rohkem ei hakka nimetama ...


viimati muutis tommionu 08.05.2003 11:29:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 08.05.2003 11:22:53 vasta tsitaadiga

üks 15GB Quantum Fireball on otsad andnud, rohkem õnneks mitte
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 11:31:13 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult pole ühtegi romulasse saatnud, aga statistikast niipalju:
Quamtum Fireball 20 gigane vint - töötab korralikult, aint ragiseb väheke (15 mail saab ta 2 aastaseks)
Seagate Barracuda IV 40GB - Umbes 5 kuud mind teeninud hetkel, kõik korras, vaikne ja kiire. Aint korra oli probleem aga see oli seotud kevadilmade suure tmp ja jahutuse puudusega, seda enam pole
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 11:31:50 vasta tsitaadiga

mul on lennanud muidu kah posu kettadi, aga ei viitsi neid siia ylesse lugema hakata...
tsitaat:

Kas siis tõesti mingi 200 MB vint töötab paremini kui praegune 100 GB Quantumi oma. Vaevalt.


kusjuures väidan suhtkoht kindlalt, et probleeme on vähem, ise kasutan yhte 300mb'st '88 icon_exclaim.gif toodetud ketast transamiseks ja siiani pole midagi sellega juhtunud, samuti on paaris vanas masinas originaalkettad sees (paar korda nädalas kasutatakse), mis mingeid suremise märke ei ilmuta icon_wink.gif
btw, kas quantumit yldse 100gb'st on...? need nüüd ju uue nimega või miskit icon_razz.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 11:34:09 vasta tsitaadiga

10 GB Fujitsu andis otsad. Ja üks samasuur Quantum tulepall enne seda....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaximumSpeed
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 08.05.2003 11:37:47 vasta tsitaadiga

Surnud: 1)Quantum Fireball 20Gb 7200rpm 2) Compaq SCSI 2gb
Töötavad hästi:1) Seagate Barracuda IV 40GB 7200 (aga sigakuumax läheb) 2) Maxtor DiamondMax Plus9 vaikne kiire, jahe

_________________
Proovige vesijahutust;)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain
Kreisi kasutaja
Rain

liitunud: 06.04.2002




sõnum 08.05.2003 11:38:41 vasta tsitaadiga

Minu meelest on kõige hullemad 1-4gb WD- neid on mul vähemalt 7 otsa saanud. Hetkel kasutan Maxtori kõvakaid ja tunduvad küll väga head, vaiksed ja töökindlad.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 11:45:28 vasta tsitaadiga

MaximumSpeed kirjutas:
Surnud: 1)Quantum Fireball 20Gb 7200rpm 2) Compaq SCSI 2gb
Töötavad hästi:1) Seagate Barracuda IV 40GB 7200 (aga sigakuumax läheb) 2) Maxtor DiamondMax Plus9 vaikne kiire, jahe
Soovitan heaga, pane jahutus otsa, kui sa suvel ei taha musta pilti vahtida, see ketas üle 47C ei talu eriti (seagate'ist jutt siis).
Rain kirjutas:
Minu meelest on kõige hullemad 1-4gb WD- neid on mul vähemalt 7 otsa saanud. Hetkel kasutan Maxtori kõvakaid ja tunduvad küll väga head, vaiksed ja töökindlad.

Hm....vanade ketastega eriti pole kokku puutunud aga WD niipalju et mulle see firma ei läe mitte kui kuidagi peale. Olen kuulnud igast kommentaare nende WD ketaste kohta ja need polnud positiivsed
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 13:54:49 vasta tsitaadiga

Mul on praegu WD ja töötab väga hästi isegi külmas autos oli ta tund aega ja ikka töötab ! Mul pole küll paha sõna öelda WD kohta (aga mis siis on sellest halba rääkidud ) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.05.2003 14:03:22 vasta tsitaadiga

Lisan kah siia siis :
IBM- ostetud 6tk, surnud 6tk. icon_evil.gif
2x 30GB DTLA sari
4tk, 60GXP sarjast
+ tööl on serverites kokku 6 IBM SCSI ketast läinud alates aastast 98.

Maxtor - 1tk
WD - 1tk
Fujitsu - 1tk
Seagate - 0
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.05.2003 15:03:45 vasta tsitaadiga

Rain kirjutas:
Minu meelest on kõige hullemad 1-4gb WD- neid on mul vähemalt 7 otsa saanud.


WD 1.6 suurusega ketaste juures oli üks praak seeria.
neil vist toote number oli midagi taolist x1600. Ja kui seal x asemel 2 oli, siis neid kettad ütlesid väga tihti üles.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 15:17:46 vasta tsitaadiga

NO ON KELLIGIL VEEL WD KOHTA MIDAGI öelda ?
TAHAKS VÄGA TEADA !
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 15:24:44 vasta tsitaadiga

Ainsad kõvakad mis mul on läind, on kõik WD olnud. 1.6G , 2.0 G ja 1.2 G, need kettad ei kõlba kuhugi. Samsungi 400 kõvaketas aga, mis on ka sellest katkisest 1.2 sest ka ~2 a vanem töötab täpselt samamoodi nagu siis kui ta sain. See on üldse mingi indestructible. Kapi pealt alla kukkunud ka ja töötab perfektselt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profit
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003




sõnum 08.05.2003 15:42:36 vasta tsitaadiga

nende surnud vintidega võiks kogu ülemiste järve ära täita... icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2003 15:58:09 vasta tsitaadiga

Ma arvan et neid on veel palju palju palju ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.05.2003 17:36:44 vasta tsitaadiga

profit, esiteks on su avatar 2 pixlit liiga suur ja teiseks loe seda icon_wink.gif
tsitaat:
Avatar on sinu sõnumites nime all olev väike pilt, mis sind teistest eristab.
Pilt ega selle üksikud osad ei tohi liikuda, max. mõõtmed 80x80 pikslit ja max. faili suurus 6KB
Avatarina ei tohi kasutada HinnaVaatluse foorumi emotikone (e. smiley'sid), nuppude pilte või mistahes muid foorumi välimust kopeerivaid elemente.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V126
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 08.05.2003 21:52:14 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
NO ON KELLIGIL VEEL WD KOHTA MIDAGI öelda ?
TAHAKS VÄGA TEADA !

On 2 WD 120GB. Mõlemad töötavad korralikult ja vaikselt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profit
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003




sõnum 08.05.2003 23:16:25 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
profit, esiteks on su avatar 2 pixlit liiga suur ja teiseks loe seda icon_wink.gif
tsitaat:
Avatar on sinu sõnumites nime all olev väike pilt, mis sind teistest eristab.
Pilt ega selle üksikud osad ei tohi liikuda, max. mõõtmed 80x80 pikslit ja max. faili suurus 6KB
Avatarina ei tohi kasutada HinnaVaatluse foorumi emotikone (e. smiley'sid), nuppude pilte või mistahes muid foorumi välimust kopeerivaid elemente.


tavai... võtan ära! peace thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2003 08:33:45 vasta tsitaadiga

Lahihingus langenuid on 5:
2 30 gigast IBM-i (arvake ära, mis nimetusega icon_smile.gif )
1 3,2 gigane Quantum
1 15 gigane Quantum
1 215 megane WD

Neli esimest vahetati garantiikorras.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulapekk
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2002




sõnum 09.05.2003 09:10:13 vasta tsitaadiga

2 x 6.4 quantum fireball (? rpm)
1 x 20 maxtor diamondmax plus (5400 rpm)
1 x 40 maxtor diamondmax plus (5400 rpm)
1 x 80 seagate barracuda 4 (7200 rpm)

_________________
There was a young man from Kent, whose tool was so long that it bent.
To save himself trouble, he put it in double, and instead of coming, he went.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2003 13:08:07 hmm vasta tsitaadiga

minul läks ükskord WD Caviar ~850MB... oh õudu milline kaotus. Yhe beer_yum.gif oleks ikka maknud.
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2003 14:16:21 vasta tsitaadiga

Mix ütlse vindi ise ära surevad kui pole arvutistki välja võetud ja kuid neid vinte peab siis hoidma et eluiga neil suurendada icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 09.05.2003 14:30:23 vasta tsitaadiga

Kõige suurem häda oli kunagi WD vanemate, alla 3 gb isenditega...
Teistest Seagate 3 gb, 40 mb (esimene surnu, aasta võis mingi 94 olla)
Quantum 1 gb
Uuemast kraamist Maxtor 20 Gb
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2003 14:34:22 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas surid tege vindid icon_question.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 09.05.2003 14:35:00 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Mix ütlse vindi ise ära surevad kui pole arvutistki välja võetud ja kuid neid vinte peab siis hoidma et eluiga neil suurendada icon_exclaim.gif

Loe seda:
http://www.lostcircuits.com/advice/ibm_maxtor/3.shtml

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestimaa
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2003 16:58:55 vasta tsitaadiga

ehh mul on mingi 95 aastast 850mb WD Caviar2850 ja töötap siiamaani, kuigi jah ega sinna midagi peale enam ei pane...veel on üks 10gb Quantum mis ei tööta enam nii nagu peap...kahjuks:(
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timco
HV vaatleja


liitunud: 25.09.2002




sõnum 12.05.2003 22:11:38 vasta tsitaadiga

Pole veel ühtegi ketast suutnud surmata oma 5 aasta jooksul. aa põhjus võib olla ka selles et vahetan ketta kohe kui mingi kõrvaline hääl tuleb. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.05.2003 22:28:58 vasta tsitaadiga

kunagi suri
3-4 fujitsu ~10-20GB vinti: massiliselt ja erinevate põhjustega, masendav lihtsalt, surid lihtsalt "väsides"
1 Conner icon_wink.gif, megabaite ei mäleta, miskit 500 ringis, arvutikast kukkus ümber ja lugeja sai vist viga ning hakkasid iseenesest bad sectorid tekkima
1 WD, miskit 2GB, ükshetk panin masina tööle, käis lahe vilin ja läinud ta oligi
1 tuttava 60GB IBM 60GXP (made in hungary) koos backupimata aastase FIE aruannetega icon_neutral.gif, alguses kolksus mõned päevad, siis ei andnud enam ennast bioses nähtavale
1 Quantum 8,4GB, staatiline elekter ehk siis villane kampsun icon_cry.gif

elanud on seni:
15GB seagate B2 (juba ~4 aastat üle 55 kraadise tempiga ) 8)
80GB seagate b4 (pool aastat vana)
210MB seagate dunno (miskit ka indestructible, elab vist tuumasõja ka üle, 10x lahti kruvitud, lugejatega scrachitud, kukkunud laua pealt ja riiulitelt, korra isegi kogemata jalaga saanud) icon_rolleyes.gif
vanaisa 10GB seagate U5 (miskit aasta)
lisaks 2 ostetud ja edasi müüdud 30GB Maxtori DM8 vinti (poolest aastast mõne kuuni)
30GB fujitsu icon_confused.gif läpaka HDD (miskit 3 kuud vana)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2003 22:41:24 vasta tsitaadiga

lugesin läbi kõik ilusti ja vaatasin, et seagate kettad on kõige vähem "ära surnud" või on neid siis üldse vähem. ibm siis kõige nõrgem. mul igatahes 5. aasta läheb juba ja masinas on kaks ketast: Quantum Fireball 3,2GB ja 6,4GB - mõlemad on jubedalt ruunata saand, aga töötavad kenasti. oh seda müra ainult... icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.