|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.06.2007 12:37:01
|
|
|
| Citadel oli jah niiöelda boonus level, kus said funida.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
06.07.2007 10:42:33
|
|
|
Kaua oodatud Insurgency mod HL2- le on väljas. Insurgency on total conversion mod. Hetkel mõned beta bugid on aga mäng muidu . Algul tundub ebamugavalt reaalne ja segane, kuid mängides hakkab mäng meeldima, kui kasutada mikrit ja tiimitööd. Rohkem infot ja download : INS mod kodulehelt.
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
06.07.2007 19:53:56
|
|
|
Tundub põnev mod,panin tõmbama.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.07.2007 09:54:28
|
|
|
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
10.07.2007 14:41:53
|
|
|
tundub vinge ei peagi täristama tervet salve tühjaks enne kui matsi maha saad
online on kah w?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viper357
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2002
|
10.07.2007 15:23:19
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
tundub vinge ei peagi täristama tervet salve tühjaks enne kui matsi maha saad
online on kah w? |
See ongi online only mod.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
16.07.2007 17:25:47
|
|
|
Kas eesti oma clan ja servut ka on HL2:DM ? ma suht normaalne mängija seal ja tahaks ka eestlaste vastu kätt suruda
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
13.08.2007 00:01:30
|
|
|
soovitage kuidas, kust ja mis hinnaga hankida HL2 ja CSS!
vana HL olemas ja sellega ka steami konto tehtud ...
_________________ M: tindiprinterskanner HP (tint otsas) |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.08.2007 00:05:07
|
|
|
| osta vanale kontole steamist juurde või osta poest. Muud legaalset võimalust pole kuna ametlikult on kontodega äritsemine keelatud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
14.08.2007 19:25:03
|
|
|
ametlikult võib, aga mitteametlikult ei või
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
15.08.2007 00:27:43
|
|
|
ostaks poest või steampoveredist,
aga millise karbipildiga osta?
vaatasin steami accountiga ja ilma hindu, polnud mingit erinevust, puudub siis eelis kui mõni mäng juba varenalt olemas ja steami regatud.
Netist võiks ju võtta: Half-Life 2 + One Pack Includes: Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life 2: Episode One $24.95
aga kas sellega tuleb ikka CSS kaasa?
vaatasin surfdatast ladude seisu: HL2 ja CSS on seal 2 eraldi mängu ja hinnad
nii-et kui keegi poes juhtub leidma karbi, mis võimaldab mõlemat mängu hinnaga ~350.- siis võiks teada anda, oleks väga tänulik
või millise paketi peaks steampoweredist valima
Half-Life: Source Valve -- $9.95
Half-Life: Blue Shift Gearbox Software 71 $9.95
Half-Life 2: Episode One Valve 87 $9.95
Half-Life 2: Deathmatch Valve -- $9.95
Half-Life Valve 96 $9.95
Half-Life 2 Valve 96 $19.95
Half-Life 2 + One Pack This pack contains 4 games $24.95 |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.08.2007 00:49:54
|
|
|
source kaudu odavaim on võtta HL2 ja CS:S eraldi (19.95 + 19.95)
järgmine võimalus on võtta 49.95 eest Holiday 2006 Collection
enam ei saa nii odavalt kui vanasti
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
18.08.2007 18:48:17
KIIRE KÜSIMUS ! |
|
|
ostetud Mäng Half life 2: GOTY edition
nüüd küsimus, kas sellega saab vanemad steami mängud lahti?
E: vastan ise:
HL-i ja CS-i sellega kaasa ei saa PILT
viimati muutis internetu 18.08.2007 20:50:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.08.2007 19:21:07
|
|
|
| Saad neid mänge mängida mida ostetud pakett silsaldab, kui eelnevalt kontol kuhu sa ka uue paketi regada tahad, on vanemad mängud peal, ei juhtu midagi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.08.2007 23:44:20
Re: KIIRE KÜSIMUS ! |
|
|
| internetu kirjutas: |
ostetud Mäng Half life 2: GOTY edition
nüüd küsimus, kas sellega saab vanemad steami mängud lahti?
E: vastan ise:
HL-i ja CS-i sellega kaasa ei saa PILT |
see ju HL2 pakk, miks peaksid siis lisaks veel HL1 asju saama ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.08.2007 23:51:36
|
|
|
all paremas nurgas ju kirjutatud, mis kõik olemas lisaks HL2'le.
Raskeima astmega see koht, kus pead seda mutti ootama, ei saa krt ära tehtud kuidagi. See seal Nova prospekt vanglas, kus saad ka kolm seda automaati panna kolmele jalale. Aga neid pumpaga combine tuleb nii palju ja pumpa tõmbab kohe pooled elud mättasse.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
18.08.2007 23:59:07
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
all paremas nurgas ju kirjutatud, mis kõik olemas lisaks HL2'le.
Raskeima astmega see koht, kus pead seda mutti ootama, ei saa krt ära tehtud kuidagi. See seal Nova prospekt vanglas, kus saad ka kolm seda automaati panna kolmele jalale. Aga neid pumpaga combine tuleb nii palju ja pumpa tõmbab kohe pooled elud mättasse. |
mul läks esimese korraga õnneks Kõige lõbusam oli viimane koht, kus turreteid kasutada sain. ühe turretitest asetasin juhuslikult trepiastmete vahele ja combine sõduritel ei õnnestund seda pikali lüüa
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
19.08.2007 01:11:15
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
all paremas nurgas ju kirjutatud, mis kõik olemas lisaks HL2'le.
Raskeima astmega see koht, kus pead seda mutti ootama, ei saa krt ära tehtud kuidagi. See seal Nova prospekt vanglas, kus saad ka kolm seda automaati panna kolmele jalale. Aga neid pumpaga combine tuleb nii palju ja pumpa tõmbab kohe pooled elud mättasse. |
Seal ma jamasin kohe tükk aega enda vana jõnksuva Celeroniga Lõpuks viisin ühe automaadi endaga ühte vanglaruumi ja ise sättisin end ühes mugavas kohas sisse, kus sain combinid, kes uudistama tulid, 1 haaval maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
19.08.2007 05:23:50
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi  |
ee, see on reaalsus, kui enda laskemoona kohta midagi ei tea ning sihtida ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.08.2007 06:20:06
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi  |
ee, see on reaalsus, kui enda laskemoona kohta midagi ei tea ning sihtida ei saa? |
Reaalsuses ei suuda valdav enamik inimesi puusalt lastes täpselt sihtida.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.08.2007 08:30:01
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi  |
ee, see on reaalsus, kui enda laskemoona kohta midagi ei tea ning sihtida ei saa? |
Ütle siis kes reaalsuses loeks lahingolukorras näiteks kuulipritsiga täristades mitu kuuli tal lindis on, mahuka (30-100 kuuli) magasiniga relvadega veel enam (retooriline küsimus, ei pea vastama). Mängusiseselt kui tead kuhu relva raua suunad on väga võimalik vastane maha võtta ka puusalt lastes 2-5m pealt, kaugemale täristamiseks on saab vaikimisi mouse2-ga sihiku ette tuua.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.08.2007 09:48:26
|
|
|
anti666, sa mõtled vist seda kohta, kus pidid ootama ka seda mutti, kuid see oli seal mingi combine arvuti juures, kus oli see suur kuulikindel aken kah ja mõlemal küljel viis trepp alla. See koht, millest mina räägin, oli nihuke, kus polnud mingit treppi, ainult lage maa ja siis oli suur ruum, mille sees omakorda 2-3 ruumi. Ühes nendest ruumidest oli näiteks ammo kast.
Xtriz, ise asetasin ka automaadid ja kükitasin selle automaadikasti sees, kust sa automaate välja võtsid. Kükitasn ja lootsin refleksidele, et pumpaga maha lasta need, kes kohe ilmuvad nina alla. Iga kord refleksid ei aidanud..
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
19.08.2007 18:44:07
|
|
|
half life gmod sai ostetud siis . inimesed kas te mängite Gmod ? päris vinge on ikka.ma oskan star warsi hõljukit teha
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joosep00
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2005
|
19.08.2007 18:47:05
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
half life gmod sai ostetud siis . inimesed kas te mängite Gmod ? päris vinge on ikka.ma oskan star warsi hõljukit teha  |
gmod tasuta ei peaks olema?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
19.08.2007 18:47:56
|
|
|
| Gmod 10 ei ole ...nüüd siis lihtsalt Gmod .9 dollarit.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.08.2007 18:51:02
|
|
|
| 9. tasuta 10. pole tasuta
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
19.08.2007 18:53:18
|
|
|
| jaah aga ikkagi väga pro on Gmod 10 . tõeliselt nalja saab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.08.2007 19:06:50
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
| jaah aga ikkagi väga pro on Gmod 10 . tõeliselt nalja saab. |
Jaa, vaata et siis Zombie Survival ja The Stalker minimodiga servereid proovid, üleprahi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
19.08.2007 19:23:21
|
|
|
pole proovinud.mis see Stalker mod endast kujutab? lähen uurin zombie servereid...
edit: ei saa ka hetkel , everquest trial sai tõmmatud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2007 13:45:45
|
|
|
Veri oli jah lahe. Kutil oli aga raskusaste easy ja sai ikka lohku
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
24.08.2007 16:19:33
|
|
|
| Ma ei usu, et ta üritas seal eriti prolt mängida, lihtsalt näitas, mis see mäng endast kujutab ning samuti selle roboti rammimis attacki.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Domeen
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003
|
24.08.2007 21:22:56
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Veri oli jah lahe.. |
kuidagi liiga artificial tundus... ja haihtus sama kiirelt kui tekkis.
_________________ Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2007 21:49:50
|
|
|
Korralikku verd pole ma siiani üheski mängus näinud, kõik on kuidagi väga kahtlased välja näinud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2007 21:51:28
|
|
|
Korralikku verd ja ka tuld ma pole üheski mängus näinud.
Half life 2 kohta, et suutsin siis otsast lõpuni hard tasemega läbi teha selle . Muidugi ma teadsin mängus igat kohta kah, mis ette tulemas, kuna seda mängu juba varem vähemalt 5 korda otsast lõpuni teinud
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2007 22:07:13
|
|
|
Hardiga mängisin ma seda siis kui seda esimest ja ainsat korda mängisin
| ot: |
| Ei tea kas viga on minus või milleski muus kuid viimasel ajal on väga sagedane nähtus et "normal" tase tähendab üldjuhul lihtsalt mängust läbi jooksmist ilma et keegi väga erilist vastupanu osutaks? Kuidagi väga lihtsaks on viimasel ajal mängud läinud. Jama küll, kui peab mängud ka igasugustele 12 aastastele "hardcore gameritele" söödavaks tegemise nimel asjad ülilihtsaks tegema |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2007 22:13:14
|
|
|
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.
Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
24.08.2007 22:15:16
|
|
|
| Half life 2 on hardi peal nagu väga väga kerge. ma oleks selle easy pannud, ühtki kohta ei olnud mis oleks raskusi tekitanud, aga ma olin seda mingi 2 korda läbi teinud. Liiga kerge. STALKER on minu arust väga raske "master"i tasemel. Aga HL2 on nagu täiega kerge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2007 22:17:48
|
|
|
Mulle oli kõik kerge peale tolle totra koha. Raskeim mäng minu arust siiski Call of duty veteran astme peal. Stalker ei meeldinud mulle
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
24.08.2007 22:31:53
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.
Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus. |
See koht oli niiviisi lihtsaim läbida, et laod kastid üksteise peale, siis gravity guniga loobid turretid üles rõdule ja ronid ise järgi. Ülejäänud töö teevad su eest turretid ära ja sina pead ainult hoolitsema, et need püsti seisaksid
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2007 22:35:05
|
|
|
| Njah, ise panin trellide lähedusse ja hoolitsesin, et püsti seisaksid.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.08.2007 09:35:42
|
|
|
paraku detailselt ei mäleta, sai seda mängitud pea poolteist aastat tagasi. Vist mingi paar korda pidin loadima seal. Vast kõige rohkem meelehärmi tekitasid nood combine poolt loobitud granaadid mida vahel oli keeruline kinni püüda ja tagasi loopida.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.08.2007 10:30:08
|
|
|
| Jah, granaat viskas kõrva ka lukku ja otsetabamuse korral lendasid laksti loojakarja.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.08.2007 19:00:10
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.
Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus. |
kui mõtled seda kohta kus olid mings keldris ja oli kohe kõrval energiapakk ja healthipakk siis see oli kõige lõbusam üldse. Mina tegin selle pumbaga ära, mõnus oli järjest kõmmutada ja combined lendasid nagu takutuustid.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.08.2007 13:42:11
|
|
|
| Herr Kurm, seal oli jah seina peal see energy ja health putkake. Siiski oli too vanglas, mitte otseselt keldris.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
26.08.2007 13:59:38
|
|
|
endal turrentid seisid nurga taga, nii et nii kui vaenlane v2lja ilmus, siis turrent tegi puhta töö
nii oli v2het6en2oline, et turrent pikali tulistatakse,
2 turrentit yhel pool ning teisel pool mina + 1 turrent
kui jutt k2ib ikka samast kohast
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.08.2007 14:04:21
|
|
|
| vermont, jah, seesama. ise tegib samamoodi, Vahest kuidagi õnnestus tal trellide taha saada ja pumpa võttis pikali küll või mingi granaat vms.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.08.2007 14:26:25
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Herr Kurm, seal oli jah seina peal see energy ja health putkake. Siiski oli too vanglas, mitte otseselt keldris. |
no see oli vangla kelder
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
26.08.2007 21:58:21
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.
Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus. |
See koht oli niiviisi lihtsaim läbida, et laod kastid üksteise peale, siis gravity guniga loobid turretid üles rõdule ja ronid ise järgi. Ülejäänud töö teevad su eest turretid ära ja sina pead ainult hoolitsema, et need püsti seisaksid  |
Ise tegin ka selle koha läbi sama võtet kasutades. Sinna üles tagasi minnes oli ikka ülilihtne - lihtsalt passisin seal. Manhackid olid kõige häirivamad
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|