Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 12:37:01 vasta tsitaadiga

Citadel oli jah niiöelda boonus level, kus said funida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noQ
HV kasutaja
noQ

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 10:42:33 vasta tsitaadiga

Kaua oodatud Insurgency mod HL2- le on väljas. Insurgency on total conversion mod. Hetkel mõned beta bugid on aga mäng muidu thumbs_up.gif. Algul tundub ebamugavalt reaalne ja segane, kuid mängides hakkab mäng meeldima, kui kasutada mikrit ja tiimitööd. Rohkem infot ja download : INS mod kodulehelt.
_________________
huumor.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 19:53:56 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tundub põnev mod,panin tõmbama.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2007 09:54:28 vasta tsitaadiga

Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2007 14:41:53 vasta tsitaadiga

tundub vinge icon_razz.gif ei peagi täristama tervet salve tühjaks enne kui matsi maha saad icon_razz.gif
online on kah w?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viper357
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 10.07.2007 15:23:19 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
tundub vinge icon_razz.gif ei peagi täristama tervet salve tühjaks enne kui matsi maha saad icon_razz.gif
online on kah w?

See ongi online only mod. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2007 17:25:47 vasta tsitaadiga

Kas eesti oma clan ja servut ka on HL2:DM ? ma suht normaalne mängija seal ja tahaks ka eestlaste vastu kätt suruda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 13.08.2007 00:01:30 vasta tsitaadiga

soovitage kuidas, kust ja mis hinnaga hankida HL2 ja CSS!
vana HL olemas ja sellega ka steami konto tehtud ...

_________________
M: tindiprinterskanner HP (tint otsas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 00:05:07 vasta tsitaadiga

osta vanale kontole steamist juurde või osta poest. Muud legaalset võimalust pole kuna ametlikult on kontodega äritsemine keelatud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 14.08.2007 19:25:03 vasta tsitaadiga

ametlikult võib, aga mitteametlikult ei või icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 15.08.2007 00:27:43 vasta tsitaadiga

ostaks poest või steampoveredist,
aga millise karbipildiga osta?
vaatasin steami accountiga ja ilma hindu, polnud mingit erinevust, puudub siis eelis kui mõni mäng juba varenalt olemas ja steami regatud.
Netist võiks ju võtta: Half-Life 2 + One Pack Includes: Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life 2: Episode One $24.95
aga kas sellega tuleb ikka CSS kaasa?
vaatasin surfdatast ladude seisu: HL2 ja CSS on seal 2 eraldi mängu ja hinnad icon_eek.gif

nii-et kui keegi poes juhtub leidma karbi, mis võimaldab mõlemat mängu hinnaga ~350.- siis võiks teada anda, oleks väga tänulik icon_razz.gif

või millise paketi peaks steampoweredist valima icon_question.gif

Half-Life: Source Valve --  $9.95
Half-Life: Blue Shift Gearbox Software 71  $9.95
Half-Life 2: Episode One Valve 87  $9.95
Half-Life 2: Deathmatch Valve --  $9.95
Half-Life Valve 96  $9.95
Half-Life 2 Valve 96  $19.95
Half-Life 2 + One Pack This pack contains 4 games $24.95
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.08.2007 00:49:54 vasta tsitaadiga

source kaudu odavaim on võtta HL2 ja CS:S eraldi (19.95 + 19.95)
järgmine võimalus on võtta 49.95 eest Holiday 2006 Collection

enam ei saa nii odavalt kui vanasti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 18.08.2007 18:48:17 KIIRE KÜSIMUS ! vasta tsitaadiga

ostetud Mäng Half life 2: GOTY edition

nüüd küsimus, kas sellega saab vanemad steami mängud lahti?

E: vastan ise:
HL-i ja CS-i sellega kaasa ei saa icon_mad.gif PILT


viimati muutis internetu 18.08.2007 20:50:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 19:21:07 vasta tsitaadiga

Saad neid mänge mängida mida ostetud pakett silsaldab, kui eelnevalt kontol kuhu sa ka uue paketi regada tahad, on vanemad mängud peal, ei juhtu midagi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.08.2007 23:44:20 Re: KIIRE KÜSIMUS ! vasta tsitaadiga

internetu kirjutas:
ostetud Mäng Half life 2: GOTY edition

nüüd küsimus, kas sellega saab vanemad steami mängud lahti?

E: vastan ise:
HL-i ja CS-i sellega kaasa ei saa icon_mad.gif PILT
see ju HL2 pakk, miks peaksid siis lisaks veel HL1 asju saama ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2007 23:51:36 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif all paremas nurgas ju kirjutatud, mis kõik olemas lisaks HL2'le.

Raskeima astmega see koht, kus pead seda mutti ootama, ei saa krt ära tehtud kuidagi. See seal Nova prospekt vanglas, kus saad ka kolm seda automaati panna kolmele jalale. Aga neid pumpaga combine tuleb nii palju ja pumpa tõmbab kohe pooled elud mättasse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 18.08.2007 23:59:07 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
icon_lol.gif all paremas nurgas ju kirjutatud, mis kõik olemas lisaks HL2'le.

Raskeima astmega see koht, kus pead seda mutti ootama, ei saa krt ära tehtud kuidagi. See seal Nova prospekt vanglas, kus saad ka kolm seda automaati panna kolmele jalale. Aga neid pumpaga combine tuleb nii palju ja pumpa tõmbab kohe pooled elud mättasse.


mul läks esimese korraga õnneks icon_biggrin.gif Kõige lõbusam oli viimane koht, kus turreteid kasutada sain. ühe turretitest asetasin juhuslikult trepiastmete vahele ja combine sõduritel ei õnnestund seda pikali lüüa icon_lol.gif

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 19.08.2007 01:11:15 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
icon_lol.gif all paremas nurgas ju kirjutatud, mis kõik olemas lisaks HL2'le.

Raskeima astmega see koht, kus pead seda mutti ootama, ei saa krt ära tehtud kuidagi. See seal Nova prospekt vanglas, kus saad ka kolm seda automaati panna kolmele jalale. Aga neid pumpaga combine tuleb nii palju ja pumpa tõmbab kohe pooled elud mättasse.


Seal ma jamasin kohe tükk aega enda vana jõnksuva Celeroniga icon_biggrin.gif Lõpuks viisin ühe automaadi endaga ühte vanglaruumi ja ise sättisin end ühes mugavas kohas sisse, kus sain combinid, kes uudistama tulid, 1 haaval maha võtta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 05:23:50 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi thumbs_up.gif


ee, see on reaalsus, kui enda laskemoona kohta midagi ei tea ning sihtida ei saa?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.08.2007 06:20:06 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
siLc kirjutas:
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi thumbs_up.gif


ee, see on reaalsus, kui enda laskemoona kohta midagi ei tea ning sihtida ei saa?


Reaalsuses ei suuda valdav enamik inimesi puusalt lastes täpselt sihtida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 08:30:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
siLc kirjutas:
Meeletult reaalne jah, selliseid asju nagu elusi, kuulide arvu näitajaid pole ja standard "valge täpp ekraani keskel" sihikuid pole, põhimõtteliselt ühe saadud kuuli peale sureb ka. 3rd party tasuta modi kohta igati üle prahi thumbs_up.gif


ee, see on reaalsus, kui enda laskemoona kohta midagi ei tea ning sihtida ei saa?

icon_lol.gif doh.gif Ütle siis kes reaalsuses loeks lahingolukorras näiteks kuulipritsiga täristades mitu kuuli tal lindis on, mahuka (30-100 kuuli) magasiniga relvadega veel enam (retooriline küsimus, ei pea vastama). Mängusiseselt kui tead kuhu relva raua suunad on väga võimalik vastane maha võtta ka puusalt lastes 2-5m pealt, kaugemale täristamiseks on saab vaikimisi mouse2-ga sihiku ette tuua.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 09:48:26 vasta tsitaadiga

anti666, sa mõtled vist seda kohta, kus pidid ootama ka seda mutti, kuid see oli seal mingi combine arvuti juures, kus oli see suur kuulikindel aken kah ja mõlemal küljel viis trepp alla. See koht, millest mina räägin, oli nihuke, kus polnud mingit treppi, ainult lage maa ja siis oli suur ruum, mille sees omakorda 2-3 ruumi. Ühes nendest ruumidest oli näiteks ammo kast.

Xtriz, ise asetasin ka automaadid ja kükitasin selle automaadikasti sees, kust sa automaate välja võtsid. Kükitasn ja lootsin refleksidele, et pumpaga maha lasta need, kes kohe ilmuvad nina alla. Iga kord refleksid ei aidanud..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.08.2007 18:44:07 vasta tsitaadiga

half life gmod sai ostetud siis . inimesed kas te mängite Gmod ? päris vinge on ikka.ma oskan star warsi hõljukit teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep00
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 19.08.2007 18:47:05 vasta tsitaadiga

Venivillem kirjutas:
half life gmod sai ostetud siis . inimesed kas te mängite Gmod ? päris vinge on ikka.ma oskan star warsi hõljukit teha icon_biggrin.gif

gmod tasuta ei peaks olema?

_________________
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.08.2007 18:47:56 vasta tsitaadiga

Gmod 10 ei ole ...nüüd siis lihtsalt Gmod .9 dollarit.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 18:51:02 vasta tsitaadiga

9. tasuta 10. pole tasuta
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.08.2007 18:53:18 vasta tsitaadiga

jaah aga ikkagi väga pro on Gmod 10 . tõeliselt nalja saab.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 19:06:50 vasta tsitaadiga

Venivillem kirjutas:
jaah aga ikkagi väga pro on Gmod 10 . tõeliselt nalja saab.

Jaa, vaata et siis Zombie Survival ja The Stalker minimodiga servereid proovid, üleprahi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.08.2007 19:23:21 vasta tsitaadiga

pole proovinud.mis see Stalker mod endast kujutab? lähen uurin zombie servereid...
edit: ei saa ka hetkel , everquest trial sai tõmmatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 13:16:35 vasta tsitaadiga

Uus Gameplay video EP2st http://www.gametrailers.com/player/23927.html
Siin nöhe isegi kuidas verd lendab.
Suht mõnus oli vaadata kuidas katus pilbasteks lendas.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 13:45:45 vasta tsitaadiga

Veri oli jah lahe. Kutil oli aga raskusaste easy ja sai ikka lohku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 24.08.2007 16:19:33 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et ta üritas seal eriti prolt mängida, lihtsalt näitas, mis see mäng endast kujutab ning samuti selle roboti rammimis attacki.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 24.08.2007 21:22:56 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Veri oli jah lahe..

kuidagi liiga artificial tundus... ja haihtus sama kiirelt kui tekkis.

_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2007 21:49:50 vasta tsitaadiga

Korralikku verd pole ma siiani üheski mängus näinud, kõik on kuidagi väga kahtlased välja näinud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 21:51:28 vasta tsitaadiga

Korralikku verd ja ka tuld ma pole üheski mängus näinud.

Half life 2 kohta, et suutsin siis otsast lõpuni hard tasemega läbi teha selle icon_razz.gif. Muidugi ma teadsin mängus igat kohta kah, mis ette tulemas, kuna seda mängu juba varem vähemalt 5 korda otsast lõpuni teinud icon_redface.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2007 22:07:13 vasta tsitaadiga

Hardiga mängisin ma seda siis kui seda esimest ja ainsat korda mängisin icon_smile.gif
ot:
Ei tea kas viga on minus või milleski muus kuid viimasel ajal on väga sagedane nähtus et "normal" tase tähendab üldjuhul lihtsalt mängust läbi jooksmist ilma et keegi väga erilist vastupanu osutaks? Kuidagi väga lihtsaks on viimasel ajal mängud läinud. Jama küll, kui peab mängud ka igasugustele 12 aastastele "hardcore gameritele" söödavaks tegemise nimel asjad ülilihtsaks tegema

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 22:13:14 vasta tsitaadiga

Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.

Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 24.08.2007 22:15:16 vasta tsitaadiga

Half life 2 on hardi peal nagu väga väga kerge. ma oleks selle easy pannud, ühtki kohta ei olnud mis oleks raskusi tekitanud, aga ma olin seda mingi 2 korda läbi teinud. Liiga kerge. STALKER on minu arust väga raske "master"i tasemel. Aga HL2 on nagu täiega kerge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 22:17:48 vasta tsitaadiga

Mulle oli kõik kerge peale tolle totra koha. Raskeim mäng minu arust siiski Call of duty veteran astme peal. Stalker ei meeldinud mulle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 24.08.2007 22:31:53 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.

Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus.

See koht oli niiviisi lihtsaim läbida, et laod kastid üksteise peale, siis gravity guniga loobid turretid üles rõdule ja ronid ise järgi. Ülejäänud töö teevad su eest turretid ära ja sina pead ainult hoolitsema, et need püsti seisaksid icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 22:35:05 vasta tsitaadiga

Njah, ise panin trellide lähedusse ja hoolitsesin, et püsti seisaksid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2007 09:35:42 vasta tsitaadiga

paraku detailselt ei mäleta, sai seda mängitud pea poolteist aastat tagasi. Vist mingi paar korda pidin loadima seal. Vast kõige rohkem meelehärmi tekitasid nood combine poolt loobitud granaadid mida vahel oli keeruline kinni püüda ja tagasi loopida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 10:30:08 vasta tsitaadiga

Jah, granaat viskas kõrva ka lukku ja otsetabamuse korral lendasid laksti loojakarja.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.08.2007 19:00:10 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.

Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus.


kui mõtled seda kohta kus olid mings keldris ja oli kohe kõrval energiapakk ja healthipakk siis see oli kõige lõbusam üldse. Mina tegin selle pumbaga ära, mõnus oli järjest kõmmutada ja combined lendasid nagu takutuustid.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 13:42:11 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, seal oli jah seina peal see energy ja health putkake. Siiski oli too vanglas, mitte otseselt keldris.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 13:59:38 vasta tsitaadiga

endal turrentid seisid nurga taga, nii et nii kui vaenlane v2lja ilmus, siis turrent tegi puhta töö
nii oli v2het6en2oline, et turrent pikali tulistatakse,
2 turrentit yhel pool ning teisel pool mina + 1 turrent

kui jutt k2ib ikka samast kohast icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 14:04:21 vasta tsitaadiga

vermont, jah, seesama. ise tegib samamoodi, Vahest kuidagi õnnestus tal trellide taha saada ja pumpa võttis pikali küll või mingi granaat vms.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.08.2007 14:26:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Herr Kurm, seal oli jah seina peal see energy ja health putkake. Siiski oli too vanglas, mitte otseselt keldris.


no see oli vangla kelder icon_smile.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 21:58:21 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Ma tavaliselt ei viitsi pingutada ja panengi easy, kui mäng väga mokkamööda, siis loobin ka hardiga (HL seeria siiski eluaeg mind käitnud). Praegu ei tule ette, kuid kindlasti on raskeid normal astmega mänge.

Ho Ho, kuidas sina selle Nova Prospekti selle vanglakohaga hakkama said, kus 3 turretit tuli paigaldada, ehk meenub ? Combine soldiere tuli p*rsetäis ja manhacke ka ikka aeg-ajalt. IMo raskeim koht oli too mängus.

See koht oli niiviisi lihtsaim läbida, et laod kastid üksteise peale, siis gravity guniga loobid turretid üles rõdule ja ronid ise järgi. Ülejäänud töö teevad su eest turretid ära ja sina pead ainult hoolitsema, et need püsti seisaksid icon_wink.gif

Ise tegin ka selle koha läbi sama võtet kasutades. Sinna üles tagasi minnes oli ikka ülilihtne - lihtsalt passisin seal. Manhackid olid kõige häirivamad icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2007 20:23:14 vasta tsitaadiga

Fortress Forever VÄLJAS!!!
Torrentid juba väljas
http://www.legittorrents.info/details.php?id=076f4cd2a29fd862e42da9b4991e11554cf13833

(pole piraatlus kuna tasuta mod)

edit: fileplaneti link ka http://www.fileplanet.com/180681/180000/fileinfo/Half-Life-2---Fortress-Forever-Mod-client.exe


www.tfc2.com
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.