|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
04.08.2007 09:30:18
|
|
|
| Tough kirjutas: |
veidike offtopic, aga kas keegi teab midagi 20gb PS3 versiooni euroopasse tuleku võimalusest??
Kevadel rääkisin ühe maaletoojaga ja öeldi, et euroopasse kunagi lahjemat versiooni müügile ei tule, sest USAs oli tolle müük vägagi niru .
AGA
nüüd siis tsekkasin andrico lehte ja seal kirjas, et 20gb verisioon jõuab meile jõuludeks!?
Andrico link |
see kiri on seal juba väga ammu, nähtavasti mingi aegunud info, sest mingiaeg räägiti küll veel, et 20gb variant tuleb aasta lõpupoole aga vaevalt seda enam juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
04.08.2007 13:54:34
|
|
|
Paljud teist PS3'e gurudest konsooli ise reaalselt omavad muidu ?
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.08.2007 15:55:59
|
|
|
Mu naabril on. Ma pole raatsinud veel osta.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.08.2007 18:13:07
|
|
|
Mul ka veel pole kuid jõulute paiku is a must buy
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
05.08.2007 14:40:17
|
|
|
no olemas see siiski päris paljudel, vaevalt kõik eraldi postitavad "mul on".
ps3'me omanik.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
05.08.2007 21:15:41
|
|
|
Ps3 ei ole
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalapala
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
07.08.2007 10:04:16
|
|
|
Mulle jääb arusaamatuks, mis väärtust see nukumaailmas kondamine peaks andma. Et kui ma tahan seal mingit mängu mängida, siis pean kõigepealt mängult mängusaali kõndima ja siis hakkan mängult mängu mängima või? Ma ei tea, mind jätab külmaks, võibolla olen lihtsalt liiga vana sellise asja jaoks, et riietada oma nukku ja sisustada oma nukumaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.08.2007 10:10:40
|
|
|
kalapala, see on SecondLife koopia pmst. Kui SecondLifi ei mängi, siis ei paku loomulikult huvi. Pealegi, sa ei pea seal käima, vaid see on üks lisamoodus, ning nii saad endale CA 25 tasuta mängu, secondlifi ning sul on võimalus seal sõpradega kokku saada, ning siis sealt otsekohe mänge launchida jne. Cool.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
07.08.2007 17:01:15
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| kalapala, see on SecondLife koopia pmst. Kui SecondLifi ei mängi, siis ei paku loomulikult huvi. Pealegi, sa ei pea seal käima, vaid see on üks lisamoodus, ning nii saad endale CA 25 tasuta mängu, secondlifi ning sul on võimalus seal sõpradega kokku saada, ning siis sealt otsekohe mänge launchida jne. Cool. |
Second life'iga pole PS3 home'il mingit seost.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
07.08.2007 17:24:03
|
|
|
Ega ei olegi, lihtsalt sarnane on mingil määral.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
07.08.2007 17:46:54
|
|
|
Sellepärast ongi sarnane, et idee on second life pealt maha kopeeritud .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.08.2007 17:47:39
|
|
|
On Eestis tulemas ka PS3 hinnalangus vms? üle 10k pelgalt konsooli eest välja käia oleks hetkel suht masendav.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.08.2007 23:48:56
|
|
|
Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
08.08.2007 00:27:24
|
|
|
| No aga Second Life idee on see et kogu sisu on mängijate endi tehtud. PS3 Home idee on see et mängijad ostavad päris raha eest Sony tehtud virtuaal asju...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
08.08.2007 01:18:16
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba. |
Minu arust kah juba päris kena pakkumine märtsi kuuga võrreldes. Aga siin vist tahavad enamus tonni-paariga asja osta
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
08.08.2007 01:28:59
|
|
|
| Surxa kirjutas: |
| No aga Second Life idee on see et kogu sisu on mängijate endi tehtud. PS3 Home idee on see et mängijad ostavad päris raha eest Sony tehtud virtuaal asju... |
Ära muretse. Sama palju kui Eestis on tarkvara vargaid ja originaaltarkvara hindade üle nurisejaid, on 1000....00x rohkem neid No-Lifer'eid kes raiskavad raha virtuaalasjadele.
Vaata kasvõi e-bays müüdavate runescape itemeid... või World of Warcraft (for fucks sake see mäng peaks olema ebaseaduslik...) või Xbox live.... what a bunch of sick-o's... maksavad õhu eest.
Ja ega second life oli ka ju tasuline kui tahad "täisväärtuslikku" fuck-the-real-life varianti
PS ärge mu peale pahaseks saage... ma üritan asja naljaga võtta
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahulik
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
09.08.2007 19:53:32
|
|
|
| saint's row kuulutati PS3-le välja muideks
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riff15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2006
|
09.08.2007 20:49:54
|
|
|
| iTengu kirjutas: |
Paljud teist PS3'e gurudest konsooli ise reaalselt omavad muidu ? |
Endal ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.08.2007 18:20:06
|
|
|
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus ), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
10.08.2007 18:20:23
|
|
|
| Killzone 2 on PS3 eksklusiiv?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
10.08.2007 19:25:18
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus ), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära  |
Variant on olemas jah. Proovi sõbra juures ühendada nii scart kui HDMI'ga ja siis pane Composite peale, siis vii aparaat enda teleka taha Kuigi PS3 peaks ise ka automaatselt kõik kanalid läbi proovima. Vaata igaks juhuks ka kas sisendid teleka taga õigesti sätitud
PS kui CRT toetab RGB'd siis kindlasti osta see RGB otsik (kaubamajast saab näiteks). Pilt parem kui Scart'iga
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
10.08.2007 19:38:24
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus ), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära  |
jep, nii ta teeb. hoiad tööle pannes või välja lülitades (ei mäleta kumb) seda onoff nuppu all kuni ta mingi paar piiksu ära teeb, see resetib sul selle output värgi ära ja siis hakkab tööle jälle. (see variant vist resettis mingi audio output asja ka ära, aga need saab kiirelt tagasi muuta.)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.08.2007 19:46:21
|
|
|
mai saa aru muidu ei osteta neid konsoole, et niipalju nänni peab kaasa andma?
2 mängu 2000.-, 3 filmi 1500.-, pult 500eek
10500eek lahuta 4000eek ja normaalne 6500eek summaks, millega inimesed juba ostaks.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
10.08.2007 20:09:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
mai saa aru muidu ei osteta neid konsoole, et niipalju nänni peab kaasa andma?
2 mängu 2000.-, 3 filmi 1500.-, pult 500eek
10500eek lahuta 4000eek ja normaalne 6500eek summaks, millega inimesed juba ostaks. |
Ma kardan, et On/Off ei saa alla soovitusliku müügihinna PS3'e müüa kui ta tahab ka tulevikus PS3'e müüa
_________________ (y)aff banaan
viimati muutis iTengu 10.08.2007 20:11:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.08.2007 20:11:57
|
|
|
PlatoonSgtElias, pult maksab 1000.-
ja tasub õnnelik olla, et see on odavam, kui ennem PS3ed olid.. muidu tavaliselt krutitakse siin sellistele asjadele veel 5000.- peale
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.08.2007 20:44:59
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus ), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära  |
jep, nii ta teeb. hoiad tööle pannes või välja lülitades (ei mäleta kumb) seda onoff nuppu all kuni ta mingi paar piiksu ära teeb, see resetib sul selle output värgi ära ja siis hakkab tööle jälle. (see variant vist resettis mingi audio output asja ka ära, aga need saab kiirelt tagasi muuta.) |
sain korda...tööle pannes hoidsin nuppu all. thanks
Jube milline pildi vahe ikka on CRT-ga vaadates, lausa masendav ma peaks ütlema.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
10.08.2007 21:38:41
|
|
|
Muide ma ei tea nüüd kas ma lihtsalt ei leinud või siis ei olegi teemat ,et aasta 2007 Play Station 3 mängud? XB360 ja PC teemad olemas!
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
10.08.2007 22:29:38
|
|
|
Ei ole jah vist sellist teemat
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.08.2007 12:42:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
mai saa aru muidu ei osteta neid konsoole, et niipalju nänni peab kaasa andma?
2 mängu 2000.-, 3 filmi 1500.-, pult 500eek
10500eek lahuta 4000eek ja normaalne 6500eek summaks, millega inimesed juba ostaks. |
Einu osadel on ikka alati häda
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
11.08.2007 15:11:29
|
|
|
Toas hetkel 23C sooja ja PS3 larmab mis hirmus ! Tuleb vist ära külmikusse toppida !!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.08.2007 15:38:26
|
|
|
ei tea kas see PS3 ka kunagi tuleb mingit muud värvi ka välja näiteks nagu on PS2 selline hõbedane versioon.. selline hõbedane PS3 oleks päris ilus
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
11.08.2007 16:10:55
|
|
|
Kusjuures mulle meeldib ka läikiv hõbehall ja läikiv valge konsool rohkem (nagu pstwo ja psp/pspslim)
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
12.08.2007 10:33:04
|
|
|
Keegi ei tea mis nali selle Menüü taustaga on? Nimelt probleem siis järgmine:
Peale esimest update'i muutus menüü taust alt kollakaks ja hiljuti sai uuesti update'tud siis muutus ka ülemine ots... ainult et roheliseks Nüüd kui täna sisse lülitasin PS3'e oli peamenüü aga taas default black Mis värk sellega on ?
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.08.2007 10:43:50
|
|
|
See oli kuidagi kalendriga seotud, et mis päev või nii.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.08.2007 11:09:46
|
|
|
Jama et sellised head pakkumised siis on, kui mul kõige vähem raha on . kas PS3lme saab osta järelmaksuga? nagu iga kuu maksan mingit summat?
Ma ainult küsin, ei ole 100% et nii teen, aga fuck, miks kiusatakse alatihti.
Ka ostsin ükspäev poest uue Playstationi ajakirja, krt 185 eek, aga tundub lahe ajakiri. Kar et 12 kuu eest maksad pea 2000 O_O. Millest need suured hinnad?
Kõige rohkem kardan seda et kui jõulud on, siis enam ei ole õimalik osta selliseid Ps3 combosi et osta Ps3, saad 3 mänu ja 1 puldi tasuta, või on?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
viimati muutis Flacko 12.08.2007 11:12:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanuzka
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2006
|
12.08.2007 11:11:06
|
|
|
Sellise komplekti juba ostaks t2itsa 2ra, oleks aint raha
Aga noh, arvestades, et ps3 tli euroopasse alles m2rtsis, ei tea mis siis veel poole aasta p2rast kaasa antakse ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.08.2007 11:14:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Aga noh, arvestades, et ps3 tli euroopasse alles m2rtsis, ei tea mis siis veel poole aasta p2rast kaasa antakse ? |
Kui ostad Nüüd Playstation 3lme saad kaasa... TEISE Playstation 3lme, USkumatuu!! Maksad ainult 20 000 Ja sul on ühe asemel 2 + 4 pulti, omal valikul 10+ mängu. Tee oma sõbrale ja endale kena jõulukink ,osta 2x Playstaiton 3 combo nüüd!
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
12.08.2007 13:35:03
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Jama et sellised head pakkumised siis on, kui mul kõige vähem raha on . kas PS3lme saab osta järelmaksuga? nagu iga kuu maksan mingit summat?
Ma ainult küsin, ei ole 100% et nii teen, aga <b>piix</b>, miks kiusatakse alatihti.
Ka ostsin ükspäev poest uue Playstationi ajakirja, krt 185 eek, aga tundub lahe ajakiri. Kar et 12 kuu eest maksad pea 2000 O_O. Millest need suured hinnad?
Kõige rohkem kardan seda et kui jõulud on, siis enam ei ole õimalik osta selliseid Ps3 combosi et osta Ps3, saad 3 mänu ja 1 puldi tasuta, või on? |
Hobby hallist ehk peaks saama isegi järelmaksuga PS3-e aga seal ei anta niipalju stuffi ainult kaasa ennast on hakanud ka see PS3 huvitama sain põdras hiljuti ühes keskuses ka seda esimest korda näppida... mänguks oli sees see F1 Championship edition päris äge oli ikka.. ei jõnksutanud ega midagi graafika oli ka päris vinge minu arust ... kahju et arvuti peale selliseid lahedaid vormeli ja muid automänge ei tehta Gran Turismo jne...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.08.2007 14:11:43
|
|
|
Yeah, ega ma enam PC peal ei mängigi, see rohkem töö jaoks. Kõik mängud mängin Konsoolidel, ei pea installima
Aga jah, PS3lmel on igasugu häid mänge, mis kotib. Eriti Ratchet and Clank ja littleBigPlanet
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|