Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 23:21:55 vasta tsitaadiga

red_devil, garantii kohta uurisin isegi kunagi: http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=179730
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 04.08.2007 09:30:18 vasta tsitaadiga

Tough kirjutas:
veidike offtopic, aga kas keegi teab midagi 20gb PS3 versiooni euroopasse tuleku võimalusest??
Kevadel rääkisin ühe maaletoojaga ja öeldi, et euroopasse kunagi lahjemat versiooni müügile ei tule, sest USAs oli tolle müük vägagi niru .
AGA

nüüd siis tsekkasin andrico lehte ja seal kirjas, et 20gb verisioon jõuab meile jõuludeks!?
Andrico link

see kiri on seal juba väga ammu, nähtavasti mingi aegunud info, sest mingiaeg räägiti küll veel, et 20gb variant tuleb aasta lõpupoole aga vaevalt seda enam juhtub.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 04.08.2007 12:29:43 vasta tsitaadiga

http://www.pushspace.com/index.php?/archives/70-Playstation-3-20GB-tootmine-lopetatakse.html
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 04.08.2007 13:54:34 vasta tsitaadiga

Paljud teist PS3'e gurudest konsooli ise reaalselt omavad muidu icon_lol.gif ?
_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 15:55:59 vasta tsitaadiga

Mu naabril on. Ma pole raatsinud veel osta.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.08.2007 18:13:07 vasta tsitaadiga

Mul ka veel pole kuid jõulute paiku is a must buy
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 19:01:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 05.08.2007 14:40:17 vasta tsitaadiga

no olemas see siiski päris paljudel, vaevalt kõik eraldi postitavad "mul on".

ps3'me omanik.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 05.08.2007 21:15:41 vasta tsitaadiga

Ps3 ei ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 09:43:20 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/23209.html?type=mov
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 07.08.2007 10:04:16 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/23209.html?type=mov

Mulle jääb arusaamatuks, mis väärtust see nukumaailmas kondamine peaks andma. Et kui ma tahan seal mingit mängu mängida, siis pean kõigepealt mängult mängusaali kõndima ja siis hakkan mängult mängu mängima või? Ma ei tea, mind jätab külmaks, võibolla olen lihtsalt liiga vana sellise asja jaoks, et riietada oma nukku ja sisustada oma nukumaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 10:10:40 vasta tsitaadiga

kalapala, see on SecondLife koopia pmst. Kui SecondLifi ei mängi, siis ei paku loomulikult huvi. Pealegi, sa ei pea seal käima, vaid see on üks lisamoodus, ning nii saad endale CA 25 tasuta mängu, secondlifi ning sul on võimalus seal sõpradega kokku saada, ning siis sealt otsekohe mänge launchida jne. Cool.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 07.08.2007 17:01:15 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
kalapala, see on SecondLife koopia pmst. Kui SecondLifi ei mängi, siis ei paku loomulikult huvi. Pealegi, sa ei pea seal käima, vaid see on üks lisamoodus, ning nii saad endale CA 25 tasuta mängu, secondlifi ning sul on võimalus seal sõpradega kokku saada, ning siis sealt otsekohe mänge launchida jne. Cool.


Second life'iga pole PS3 home'il mingit seost.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.08.2007 17:24:03 vasta tsitaadiga

Ega ei olegi, lihtsalt sarnane on mingil määral. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 07.08.2007 17:46:54 vasta tsitaadiga

Sellepärast ongi sarnane, et idee on second life pealt maha kopeeritud icon_lol.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 17:47:39 vasta tsitaadiga

On Eestis tulemas ka PS3 hinnalangus vms? üle 10k pelgalt konsooli eest välja käia oleks hetkel suht masendav.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 23:48:56 vasta tsitaadiga

Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 08.08.2007 00:27:24 vasta tsitaadiga

No aga Second Life idee on see et kogu sisu on mängijate endi tehtud. PS3 Home idee on see et mängijad ostavad päris raha eest Sony tehtud virtuaal asju...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 08.08.2007 01:18:16 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.

Minu arust kah juba päris kena pakkumine märtsi kuuga võrreldes. Aga siin vist tahavad enamus tonni-paariga asja osta icon_confused.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 08.08.2007 01:28:59 vasta tsitaadiga

Surxa kirjutas:
No aga Second Life idee on see et kogu sisu on mängijate endi tehtud. PS3 Home idee on see et mängijad ostavad päris raha eest Sony tehtud virtuaal asju...


Ära muretse. Sama palju kui Eestis on tarkvara vargaid ja originaaltarkvara hindade üle nurisejaid, on 1000....00x rohkem neid No-Lifer'eid kes raiskavad raha virtuaalasjadele.
Vaata kasvõi e-bays müüdavate runescape itemeid... või World of Warcraft (for fucks sake see mäng peaks olema ebaseaduslik...) või Xbox live.... what a bunch of sick-o's... icon_lol.gif maksavad õhu eest.
Ja ega second life oli ka ju tasuline kui tahad "täisväärtuslikku" fuck-the-real-life varianti


PS ärge mu peale pahaseks saage... ma üritan asja naljaga võtta icon_biggrin.gif

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.08.2007 13:27:14 vasta tsitaadiga

eeromees kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.

Minu arust kah juba päris kena pakkumine märtsi kuuga võrreldes. Aga siin vist tahavad enamus tonni-paariga asja osta icon_confused.gif


see ka päris hea pakkumine http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/PS314?opendocument&markID=65-10-15
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahulik
HV kasutaja
rahulik

liitunud: 19.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 14:22:54 vasta tsitaadiga

Pakkuda praktiliselt uus PS3: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=331210
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 09.08.2007 19:53:32 vasta tsitaadiga

saint's row kuulutati PS3-le välja muideks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riff15
HV vaatleja
Riff15

liitunud: 14.07.2006




sõnum 09.08.2007 20:49:54 vasta tsitaadiga

iTengu kirjutas:
Paljud teist PS3'e gurudest konsooli ise reaalselt omavad muidu icon_lol.gif ?


Endal ka olemas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2007 18:09:01 vasta tsitaadiga

Natuke uut KILLZONE 2st http://www.gametrailers.com/player/usermovies/93260.html?playlist=featured

Call Of Duty 4 http://www.gametrailers.com/player/23149.html

Tsipa nalja kah http://www.gametrailers.com/player/usermovies/93053.html?playlist=featured
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.08.2007 18:20:06 vasta tsitaadiga

pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus thumbs_up.gif), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.08.2007 18:20:23 vasta tsitaadiga

Killzone 2 on PS3 eksklusiiv?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2007 19:11:20 vasta tsitaadiga

Sprocket, jah
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 10.08.2007 19:25:18 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus thumbs_up.gif), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära icon_rolleyes.gif


Variant on olemas jah. Proovi sõbra juures ühendada nii scart kui HDMI'ga ja siis pane Composite peale, siis vii aparaat enda teleka taha icon_wink.gif Kuigi PS3 peaks ise ka automaatselt kõik kanalid läbi proovima. Vaata igaks juhuks ka kas sisendid teleka taga õigesti sätitud icon_smile.gif

PS kui CRT toetab RGB'd siis kindlasti osta see RGB otsik (kaubamajast saab näiteks). Pilt parem kui Scart'iga icon_wink.gif

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 10.08.2007 19:38:24 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus thumbs_up.gif), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära icon_rolleyes.gif

jep, nii ta teeb. hoiad tööle pannes või välja lülitades (ei mäleta kumb) seda onoff nuppu all kuni ta mingi paar piiksu ära teeb, see resetib sul selle output värgi ära ja siis hakkab tööle jälle. (see variant vist resettis mingi audio output asja ka ära, aga need saab kiirelt tagasi muuta.)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2007 19:46:21 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
eeromees kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.

Minu arust kah juba päris kena pakkumine märtsi kuuga võrreldes. Aga siin vist tahavad enamus tonni-paariga asja osta icon_confused.gif


see ka päris hea pakkumine http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/PS314?opendocument&markID=65-10-15


mai saa aru icon_biggrin.gif muidu ei osteta neid konsoole, et niipalju nänni peab kaasa andma? icon_biggrin.gif
2 mängu 2000.-, 3 filmi 1500.-, pult 500eek
10500eek lahuta 4000eek ja normaalne 6500eek summaks, millega inimesed juba ostaks.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 10.08.2007 20:09:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
MaxPower kirjutas:
eeromees kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.

Minu arust kah juba päris kena pakkumine märtsi kuuga võrreldes. Aga siin vist tahavad enamus tonni-paariga asja osta icon_confused.gif


see ka päris hea pakkumine http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/PS314?opendocument&markID=65-10-15


mai saa aru icon_biggrin.gif muidu ei osteta neid konsoole, et niipalju nänni peab kaasa andma? icon_biggrin.gif
2 mängu 2000.-, 3 filmi 1500.-, pult 500eek
10500eek lahuta 4000eek ja normaalne 6500eek summaks, millega inimesed juba ostaks.


Ma kardan, et On/Off ei saa alla soovitusliku müügihinna PS3'e müüa kui ta tahab ka tulevikus PS3'e müüa icon_smile.gif

_________________
(y)aff banaan


viimati muutis iTengu 10.08.2007 20:11:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2007 20:11:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, pult maksab 1000.-
ja tasub õnnelik olla, et see on odavam, kui ennem PS3ed olid.. muidu tavaliselt krutitakse siin sellistele asjadele veel 5000.- peale
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.08.2007 20:44:59 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
MaxPower kirjutas:
pisike probleem...nimelt sai PS3 muretsetud ja testisime sõbra pool LCD taga (HDMI ühendusega, pilt väga ilus thumbs_up.gif), mul endal kahjuks veel LCD pole ja tavaline CRT...probleem selles et TV ei tunne ära seda jubinat, ei komposiit ega scart variandis, sai kahe erineva TV-ga proovitud. Kas võib olla mingi selline viga, et kui enne ühendasime HDMI-ga, siis kuidagi jättis aparaat selle meelde ega tunne "odavamat" ühendust enam ära icon_rolleyes.gif

jep, nii ta teeb. hoiad tööle pannes või välja lülitades (ei mäleta kumb) seda onoff nuppu all kuni ta mingi paar piiksu ära teeb, see resetib sul selle output värgi ära ja siis hakkab tööle jälle. (see variant vist resettis mingi audio output asja ka ära, aga need saab kiirelt tagasi muuta.)



sain korda...tööle pannes hoidsin nuppu all. thanks

Jube milline pildi vahe ikka on CRT-ga vaadates, lausa masendav ma peaks ütlema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 10.08.2007 21:38:41 vasta tsitaadiga

Muide ma ei tea nüüd kas ma lihtsalt ei leinud või siis ei olegi teemat ,et aasta 2007 Play Station 3 mängud? XB360 ja PC teemad olemas!
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 10.08.2007 22:29:38 vasta tsitaadiga

Ei ole jah vist sellist teemat icon_confused.gif
_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 12:42:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
mai saa aru icon_biggrin.gif muidu ei osteta neid konsoole, et niipalju nänni peab kaasa andma? icon_biggrin.gif
2 mängu 2000.-, 3 filmi 1500.-, pult 500eek
10500eek lahuta 4000eek ja normaalne 6500eek summaks, millega inimesed juba ostaks.
Einu osadel on ikka alati häda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 15:11:29 vasta tsitaadiga

Toas hetkel 23C sooja ja PS3 larmab mis hirmus ! Tuleb vist ära külmikusse toppida !! icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.08.2007 15:38:26 vasta tsitaadiga

ei tea kas see PS3 ka kunagi tuleb mingit muud värvi ka välja näiteks nagu on PS2 selline hõbedane versioon.. selline hõbedane PS3 oleks päris ilus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 16:06:31 vasta tsitaadiga

Hõbedane ja valge on täiesti olemas juba ! thumbs_up.gif

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d0/PS3_silver_at_CES_2006.jpg/451px-PS3_silver_at_CES_2006.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=MztMk44i-P8

Mingid sepad värvisid ise oma konsooli valgeks icon_lol.gif
http://www.ps3center.net/story-147.html
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 11.08.2007 16:10:55 vasta tsitaadiga

Kusjuures mulle meeldib ka läikiv hõbehall ja läikiv valge konsool rohkem (nagu pstwo ja psp/pspslim) thumbs_up.gif
_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 11.08.2007 16:40:14 vasta tsitaadiga

Mingid sepad värvisid ise oma konsooli valgeks icon_lol.gif
http://www.ps3center.net/story-147.html[/quote]

Mitte sepad vaid maalrid ilmselt!icon_razz.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 12.08.2007 10:33:04 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea mis nali selle Menüü taustaga on? Nimelt probleem siis järgmine:
Peale esimest update'i muutus menüü taust alt kollakaks ja hiljuti sai uuesti update'tud siis muutus ka ülemine ots... ainult et roheliseks icon_biggrin.gif Nüüd kui täna sisse lülitasin PS3'e oli peamenüü aga taas default black eusa_think.gif eusa_wall.gif Mis värk sellega on icon_biggrin.gif?

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 12.08.2007 10:43:50 vasta tsitaadiga

See oli kuidagi kalendriga seotud, et mis päev või nii.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.08.2007 11:09:46 vasta tsitaadiga

Jama et sellised head pakkumised siis on, kui mul kõige vähem raha on icon_sad.gif. kas PS3lme saab osta järelmaksuga? nagu iga kuu maksan mingit summat?

Ma ainult küsin, ei ole 100% et nii teen, aga fuck, miks kiusatakse alatihti.

Ka ostsin ükspäev poest uue Playstationi ajakirja, krt 185 eek, aga tundub lahe ajakiri. Kar et 12 kuu eest maksad pea 2000 O_O. Millest need suured hinnad?

Kõige rohkem kardan seda et kui jõulud on, siis enam ei ole õimalik osta selliseid Ps3 combosi et osta Ps3, saad 3 mänu ja 1 puldi tasuta, või on?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 12.08.2007 11:12:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 12.08.2007 11:11:06 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
eeromees kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Hetkel pakkuda 60Gb PS3 + Resistance + Motorstorm + 2 pulti 10500.- poes. Imo päris hea pakkumine juba.

Minu arust kah juba päris kena pakkumine märtsi kuuga võrreldes. Aga siin vist tahavad enamus tonni-paariga asja osta icon_confused.gif


see ka päris hea pakkumine http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/PS314?opendocument&markID=65-10-15


Sellise komplekti juba ostaks t2itsa 2ra, oleks aint raha icon_smile.gif
Aga noh, arvestades, et ps3 tli euroopasse alles m2rtsis, ei tea mis siis veel poole aasta p2rast kaasa antakse ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.08.2007 11:14:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga noh, arvestades, et ps3 tli euroopasse alles m2rtsis, ei tea mis siis veel poole aasta p2rast kaasa antakse ?


Kui ostad Nüüd Playstation 3lme saad kaasa... TEISE Playstation 3lme, USkumatuu!! Maksad ainult 20 000 Ja sul on ühe asemel 2 + 4 pulti, omal valikul 10+ mängu. Tee oma sõbrale ja endale kena jõulukink ,osta 2x Playstaiton 3 combo nüüd!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 13:24:19 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2007/08/11/kid-saves-dads-life-kid-wants-ps3-in-return/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.08.2007 13:35:03 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Jama et sellised head pakkumised siis on, kui mul kõige vähem raha on icon_sad.gif. kas PS3lme saab osta järelmaksuga? nagu iga kuu maksan mingit summat?

Ma ainult küsin, ei ole 100% et nii teen, aga <b>piix</b>, miks kiusatakse alatihti.

Ka ostsin ükspäev poest uue Playstationi ajakirja, krt 185 eek, aga tundub lahe ajakiri. Kar et 12 kuu eest maksad pea 2000 O_O. Millest need suured hinnad?

Kõige rohkem kardan seda et kui jõulud on, siis enam ei ole õimalik osta selliseid Ps3 combosi et osta Ps3, saad 3 mänu ja 1 puldi tasuta, või on?



Hobby hallist ehk peaks saama isegi järelmaksuga PS3-e aga seal ei anta niipalju stuffi ainult kaasa icon_rolleyes.gif ennast on hakanud ka see PS3 huvitama icon_biggrin.gif sain põdras hiljuti ühes keskuses ka seda esimest korda näppida... mänguks oli sees see F1 Championship edition thumbs_up.gif päris äge oli ikka.. ei jõnksutanud ega midagi icon_biggrin.gif graafika oli ka päris vinge minu arust ... kahju et arvuti peale selliseid lahedaid vormeli ja muid automänge ei tehta icon_cry.gif Gran Turismo jne...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.08.2007 14:11:43 vasta tsitaadiga

Yeah, ega ma enam PC peal ei mängigi, see rohkem töö jaoks. Kõik mängud mängin Konsoolidel, ei pea installima icon_razz.gif

Aga jah, PS3lmel on igasugu häid mänge, mis kotib. Eriti Ratchet and Clank ja littleBigPlanet

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.