|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
07.08.2007 11:44:26
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
| Miks ruuter parooli ära unustab? |
ST 780l oli IE7ga see häda, et IE7 lasi ühe korra ruuterile ligi ja enam mitte. Vbolla on 546'l sama mure.
Kas telnetiga saab ligi? |
Mina ei pääse ka IE 6 sisse. Ainult Firefox & telnet
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nurro2
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
07.08.2007 12:40:45
|
|
|
Selle vastu aitab väike Speedtouchi update
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
07.08.2007 12:58:36
|
|
|
nurro2, kuid update keerab muud asjad nihu Uuendamisega ei tasu kiirustada, enne uurida tagatausta
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nurro2
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
07.08.2007 13:34:20
|
|
|
Mis asju näiteks
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
07.08.2007 17:57:32
|
|
|
kellel IE7 st-ga ei funka helistage tehnilise toe numbrile 6069966 ja öelge oma mure, nad patchivad seda ära sealtpoolt
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
07.08.2007 18:58:42
|
|
|
| snap3 kirjutas: |
kellel IE7 st-ga ei funka helistage tehnilise toe numbrile 6069966 ja öelge oma mure, nad patchivad seda ära sealtpoolt  |
saab ka ise teha, telneti kaudu:
system config digestauth disabled
saveall
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jottess
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2002
|
08.08.2007 09:03:57
|
|
|
otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud?
| marxveix kirjutas: |
saab ka ise teha, telneti kaudu:
system config digestauth disabled
saveall |
See käsk toimib seni, kuni ruuter on vooluvõrgus. Peale voolukatkestust tuleb see käsk uuesti sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
08.08.2007 09:39:22
|
|
|
| jottess kirjutas: |
| otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud? |
Proovi käsitsi wifile ip, subnet, qw ning dns paika panna. Kui amino sees kontrolli kas ruuteri ja arvuti vahel ühendus olemas.
| jottess kirjutas: |
| See käsk toimib seni, kuni ruuter on vooluvõrgus. Peale voolukatkestust tuleb see käsk uuesti sisestada. |
saveall võiks nagu asja püsivalt ära salvestada. Ise ie7 ei kasuta, proovida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
08.08.2007 15:27:18
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
| Miks ruuter parooli ära unustab? |
ST 780l oli IE7ga see häda, et IE7 lasi ühe korra ruuterile ligi ja enam mitte. Vbolla on 546'l sama mure.
Kas telnetiga saab ligi? |
Tänks mees (nagu sprite reklaamis) 8)
FF-iga töötas, tõesti poleks ise tulnud selle peale, et IE7 sellist jaburdust põhjustab
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AzA
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2003
|
08.08.2007 18:20:18
|
|
|
Kas seda ST780Wl annab lihtsalt ruuterina ka tööle mudida?
Et teen 2 vlani ja tulemüüri osa istub vahel - ala port 1 ootab oma dhcp yhendust ja pordid 2-4 serveerivad dhcpd ning nende 2 vlani vahel kükitab too tulemüür koos oma armsa ruutinguga (nat vajalik siis), mis default vahib dsli vahel?
iseenesest näib, et cli-ga annaks seda justkui teha, aga ehk on keegi juba katsetanud.
suurimad tänud
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
08.08.2007 18:26:11
|
|
|
| tsitaat: |
saveall võiks nagu asja püsivalt ära salvestada. Ise ie7 ei kasuta, proovida ei saa.
|
Siiski mitte.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
08.08.2007 23:00:20
|
|
|
telnetis on palju rohkem vximalusi konfimiseks milleks teil yldse seda veebvariatni vaja on:)
_________________ Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa... |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.08.2007 23:26:43
|
|
|
| wad kirjutas: |
telnetis on palju rohkem vximalusi konfimiseks milleks teil yldse seda veebvariatni vaja on:) |
õpetad siis ehk? Ehk oskad kohe nii et ainuld 3 port nett+digitv jaoks ära confida ja ülejäänud puutumata jätta?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commodore
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2004
|
09.08.2007 07:27:15
|
|
|
| Kuidas lood selle portide avamisega olid? Kõikidel ei saanud seda teha? Mäletan, et vikis olid kunagi avatud pordid (3 tükki) kirjas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
09.08.2007 09:06:10
|
|
|
| saab 1mbit> pakettidel
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jottess
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2002
|
09.08.2007 10:44:39
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| jottess kirjutas: |
| otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud? |
Proovi käsitsi wifile ip, subnet, qw ning dns paika panna. Kui amino sees kontrolli kas ruuteri ja arvuti vahel ühendus olemas. |
Kusjuures see on tehtud. Õigemini oli juba enne teema algatamist. Samas ruuteri ja arvuti vaheline ühendus on olemas. Niipea kui AMINO välja lülitada, toimib ka internet. Kas võib probleem olla selles, et wifi kaardile on antud kaks IP-d ning kaks subneti?
| marxveix kirjutas: |
| jottess kirjutas: |
| See käsk toimib seni, kuni ruuter on vooluvõrgus. Peale voolukatkestust tuleb see käsk uuesti sisestada. |
saveall võiks nagu asja püsivalt ära salvestada. Ise ie7 ei kasuta, proovida ei saa. |
'saveall' peaks küll ruuteri seaded salvestama, kuid kui ruuter on korraks vooluvõrgust väljas olnud, tuleb uuesti telnet'iga ruuterisse sisse logida ning sama käsk sisestada ja salvestada. Alles seejärel saab läbi webiliidese ruuterile ligi. Kui parooli ei ole määratud, saab ruuterile ligi probleemideta ka peale voolukatkestust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaalu8
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2006
|
09.08.2007 22:54:38
|
|
|
| Tervist, mehed. Küsimus siis selline, et kas on kuidagi võimalik digiboksi ja teleka vahele või kuhugile dvd-mängijat-salvestajat panna? Masin ise on PHILIPS DVDR 3450H. Lihtsalt digiboks läheb teleka scart-sisendisse ja dvd-mängija ka niiet äkki on mõni teine võimalus. DVD- mängijal on 2 scart auku(üks on väljund loogiliselt, teise kohta ei oska midagi öelda). Ilgelt tore oleks time-shift ja teised funktsioonid ikkagi alles jätta ju. Niiet aitäh ette.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
09.08.2007 22:59:52
|
|
|
digibox>dvd in>dvd out>tv
dvd peab töötama kui tahad tv vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
09.08.2007 23:00:49
|
|
|
| kaalu8 kirjutas: |
| Tervist, mehed. Küsimus siis selline, et kas on kuidagi võimalik digiboksi ja teleka vahele või kuhugile dvd-mängijat-salvestajat panna? Masin ise on PHILIPS DVDR 3450H. Lihtsalt digiboks läheb teleka scart-sisendisse ja dvd-mängija ka niiet äkki on mõni teine võimalus. DVD- mängijal on 2 scart auku(üks on väljund loogiliselt, teise kohta ei oska midagi öelda). Ilgelt tore oleks time-shift ja teised funktsioonid ikkagi alles jätta ju. Niiet aitäh ette. |
Teine on loogiliselt sisend.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
09.08.2007 23:29:00
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
digibox>dvd in>dvd out>tv
dvd peab töötama kui tahad tv vaadata. |
Minu Sony HDD/DVD seadeldisel piisab kui on "standby"-s. Laseb signaali läbi vähemalt. Kui aga vooluvõrgust välja tõmmata, siis kaob pilt ka tv-s.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
10.08.2007 02:00:43
|
|
|
| jottess kirjutas: |
| otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud? |
Selle lehe viimane postitus õpetab:
http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=180
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.08.2007 23:04:32
|
|
|
| enne firmware update oli see wizard samasugune, siis kui firm oli mingi 6.1.7.2 vms.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.08.2007 23:58:23
|
|
|
Muideks kes tahab Fox Crimet vaadata siis arvutiga on see võimalik. Avage VLC ja IP on 239.9.14.1
Ja veel! Kes tahab seitset vaadata siis samuti VLCga 239.9.11.7
Midagi lastele: 239.3.12.2
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 14.08.2007 00:08:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.08.2007 00:02:21
|
|
|
salatoimik, jookseb niisama telekast ka ju
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
14.08.2007 08:34:55
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Muideks kes tahab Fox Crimet vaadata siis arvutiga on see võimalik. Avage VLC ja IP on 239.9.14.1
Ja veel! Kes tahab seitset vaadata siis samuti VLCga 239.9.11.7
Midagi lastele: 239.3.12.2 |
mul ei tööta ükski millegipärast
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
14.08.2007 09:05:14
|
|
|
kõik töötavad ja hoolitsege selle eest, et need kanalid ka HV ja Viki playlisti satuksid
See viimane on muidugi eriti kahtlane kanal
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
14.08.2007 14:14:18
|
|
|
Fox Crime-i jäin isegi vaatama. Need teised on suht mõttetud - eriti see lastekanal. Saated nagu "Sizes and Shapes" ei paku suurt huvi
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.08.2007 17:44:42
|
|
|
Dijital, siis tellib telekasse ka teemapaketi Lastele Pidevalt oli algusajal ka Seitse katki, aga muusika iseenesest on väga hea
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
14.08.2007 17:46:33
|
|
|
krt telkus ju seitse ei tööta
AHVID sääl Elionis
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.08.2007 17:47:22
|
|
|
ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
14.08.2007 17:54:07
|
|
|
| darkside kirjutas: |
ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub  |
oot keegi väitis, et Seitse on lahti aga telkus on ta küll lukus ja Eesti kanalid peaks ikka nagu lahti olema
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.08.2007 18:23:39
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult :?: Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub :?: |
Eks klient sõidab Elionile lõuksi ning Elion omakorda kanalipakkujale sumpsi. Aga siiski on Elion see, kes kliendi ees vastutaba kanalite töötamise eest...kui lepingus pole teisiti määratud.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
14.08.2007 18:28:41
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
oot keegi väitis, et Seitse on lahti aga telkus on ta küll lukus ja Eesti kanalid peaks ikka nagu lahti olema  |
7 on muusikapaketis
http://tv.elion.ee/teema_muusika.php
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
14.08.2007 20:12:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Muideks kes tahab Fox Crimet vaadata siis arvutiga on see võimalik. Avage VLC ja IP on 239.9.14.1
Ja veel! Kes tahab seitset vaadata siis samuti VLCga 239.9.11.7
Midagi lastele: 239.3.12.2 |
Väga hea ! Eriti meeldis mulle selle juures see, et telekast sai ühte vaadata ja arvutist teist. Varem mul see ei toiminud. Praegu toimib kenasti. Mõlemast puhtad pildid !
PS. Ei ela Tallinnas
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.08.2007 20:19:05
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub  |
Eks klient sõidab Elionile lõuksi ning Elion omakorda kanalipakkujale sumpsi. Aga siiski on Elion see, kes kliendi ees vastutaba kanalite töötamise eest...kui lepingus pole teisiti määratud. |
kanali testperioodi ajal seisis kanal samamoodi esita elionile ametlik pretensioon ja kysi muusikapaketist kuutasu tagasi, enne teata kindlasti ka tehnilise ota numbrile
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
14.08.2007 20:49:32
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
krt telkus ju seitse ei tööta
AHVID sääl Elionis  |
Kui Sinu paketi järgi Sul seitset ei ole, siis pole Sul mingit õigust ka niimoodi rääkida. Aga kui maksad selle kanali eest, on sul täielik õigus esitada pretentsioon ja kompromissi käigus ka ehk osa summast tagasi saada. Tühja ei ole mõtet lahmida. Anda kas ametlik käik või siis maha vaikida.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.08.2007 22:02:51
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
| ärihai kirjutas: |
krt telkus ju seitse ei tööta
AHVID sääl Elionis  |
Kui Sinu paketi järgi Sul seitset ei ole, siis pole Sul mingit õigust ka niimoodi rääkida. Aga kui maksad selle kanali eest, on sul täielik õigus esitada pretentsioon ja kompromissi käigus ka ehk osa summast tagasi saada. Tühja ei ole mõtet lahmida. Anda kas ametlik käik või siis maha vaikida. |
ma teadsin, et nendest arvutis lahtistest kanalitest pläkutamine ei too midagi head, edaspidi hoiavad teadjad suud kinni, kokkulepitud
aga noh, eks kui suurem osa spetsialiste puhkuselt naaseb keeratakse kõik kraanid nagunii kinni.. va. eesti 3 kanalit.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.08.2005
|
15.08.2007 17:24:59
|
|
|
| hiljuti on heli sahisema hakanud, ega kellelgi sama probleem pole?
|
|
| Kommentaarid: 180 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
15.08.2007 18:14:13
|
|
|
Kuidas vaadata DigiTV'd 2 võrgukaardiga arvutis? Nimelt ei toimi mul internet samal ajal, kui ma TV'd vaatan.
Mis teistmoodi peab tegema? Idee poolest siis nii, et ühest kaardist tuleb internet, teisest digitv.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
15.08.2007 19:08:56
|
|
|
| miks need kahest kaablist tulema peaksid?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
15.08.2007 19:19:11
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
| miks need kahest kaablist tulema peaksid? |
siis ei pea ruuteri seadistustes midagi muutma.
| kalevipoeg kirjutas: |
| Kuidas vaadata DigiTV'd 2 võrgukaardiga arvutis? |
ma pakun, et selle küsimuse peale tambitakse sind mutta ja kästakse teemat algusest peale lugeda. mammutteemad on ju nii lahedad.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
15.08.2007 19:44:17
|
|
|
| tsitaat: |
| siis ei pea ruuteri seadistustes midagi muutma. |
Sellest saan ma aru. Aga miks mitte muuta, kui iga päev uut arvutit taha ei ühendata. Toimiv süsteem kestab.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
16.08.2007 18:10:03
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
| tsitaat: |
| siis ei pea ruuteri seadistustes midagi muutma. |
Sellest saan ma aru. Aga miks mitte muuta, kui iga päev uut arvutit taha ei ühendata. Toimiv süsteem kestab. |
Point ongi selles, et süsteem ei tööta. Internetti ei pääse ligi, kui tahan TV'd arvutis vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
17.08.2007 11:07:31
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Kas arvuti puhul on ka digiboxi tarvis? |
Kuuldatavasti on kõik kanalid peale eesti omade krüpteeritud ja kui just ainult neid kolme kanalit vaadata ei taha, siis on vaja TV-kaarti + digiboxi. Vähemasti nii olen mina asjast aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
17.08.2007 12:13:25
|
|
|
| Kas ma saan oma buffalo ruuteriga ka mõne kanali kätte? Digiboxi pole.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
17.08.2007 15:28:00
|
|
|
Läpakal on Vista, kuidas saaks selle Wifiga netti?
Mis ja kust selle koodi saab, passphrase vms.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|