Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 11:44:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
KrikU kirjutas:
Miks ruuter parooli ära unustab?


ST 780l oli IE7ga see häda, et IE7 lasi ühe korra ruuterile ligi ja enam mitte. Vbolla on 546'l sama mure.

Kas telnetiga saab ligi?

Mina ei pääse ka IE 6 sisse. Ainult Firefox & telnet
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 07.08.2007 12:40:45 vasta tsitaadiga

Selle vastu aitab väike Speedtouchi update icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.08.2007 12:58:36 vasta tsitaadiga

nurro2, kuid update keerab muud asjad nihu icon_confused.gif Uuendamisega ei tasu kiirustada, enne uurida tagatausta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 07.08.2007 13:34:20 vasta tsitaadiga

Mis asju näiteks icon_confused.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 07.08.2007 17:57:32 vasta tsitaadiga

kellel IE7 st-ga ei funka helistage tehnilise toe numbrile 6069966 ja öelge oma mure, nad patchivad seda ära sealtpoolt icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 07.08.2007 18:58:42 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
kellel IE7 st-ga ei funka helistage tehnilise toe numbrile 6069966 ja öelge oma mure, nad patchivad seda ära sealtpoolt icon_wink.gif

saab ka ise teha, telneti kaudu:
system config digestauth disabled
saveall
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jottess
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 09:03:57 vasta tsitaadiga

otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud?

marxveix kirjutas:
saab ka ise teha, telneti kaudu:
system config digestauth disabled
saveall


See käsk toimib seni, kuni ruuter on vooluvõrgus. Peale voolukatkestust tuleb see käsk uuesti sisestada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 08.08.2007 09:39:22 vasta tsitaadiga

jottess kirjutas:
otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud?

Proovi käsitsi wifile ip, subnet, qw ning dns paika panna. Kui amino sees kontrolli kas ruuteri ja arvuti vahel ühendus olemas.

jottess kirjutas:
See käsk toimib seni, kuni ruuter on vooluvõrgus. Peale voolukatkestust tuleb see käsk uuesti sisestada.

saveall võiks nagu asja püsivalt ära salvestada. Ise ie7 ei kasuta, proovida ei saa.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 15:27:18 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
KrikU kirjutas:
Miks ruuter parooli ära unustab?


ST 780l oli IE7ga see häda, et IE7 lasi ühe korra ruuterile ligi ja enam mitte. Vbolla on 546'l sama mure.

Kas telnetiga saab ligi?


Tänks mees (nagu sprite reklaamis) thumbs_up.gif 8)
FF-iga töötas, tõesti poleks ise tulnud selle peale, et IE7 sellist jaburdust põhjustab icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AzA
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.08.2007 18:20:18 vasta tsitaadiga

Kas seda ST780Wl annab lihtsalt ruuterina ka tööle mudida?
Et teen 2 vlani ja tulemüüri osa istub vahel - ala port 1 ootab oma dhcp yhendust ja pordid 2-4 serveerivad dhcpd ning nende 2 vlani vahel kükitab too tulemüür koos oma armsa ruutinguga (nat vajalik siis), mis default vahib dsli vahel?
iseenesest näib, et cli-ga annaks seda justkui teha, aga ehk on keegi juba katsetanud.

suurimad tänud
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 18:26:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

saveall võiks nagu asja püsivalt ära salvestada. Ise ie7 ei kasuta, proovida ei saa.


Siiski mitte.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 21:05:05 vasta tsitaadiga

http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=167124
Kuda saab nii et üle wifi ei tuleks digitv ja kas igal arvutil peab eraldi need IP värgid tegema?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 08.08.2007 23:00:20 vasta tsitaadiga

telnetis on palju rohkem vximalusi konfimiseks icon_smile.gif milleks teil yldse seda veebvariatni vaja on:)
_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 23:26:43 vasta tsitaadiga

wad kirjutas:
telnetis on palju rohkem vximalusi konfimiseks icon_smile.gif milleks teil yldse seda veebvariatni vaja on:)

õpetad siis ehk? Ehk oskad kohe nii et ainuld 3 port nett+digitv jaoks ära confida ja ülejäänud puutumata jätta?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commodore
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 09.08.2007 07:27:15 vasta tsitaadiga

Kuidas lood selle portide avamisega olid? Kõikidel ei saanud seda teha? Mäletan, et vikis olid kunagi avatud pordid (3 tükki) kirjas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 09.08.2007 09:06:10 vasta tsitaadiga

saab 1mbit> pakettidel
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jottess
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 10:44:39 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
jottess kirjutas:
otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud?

Proovi käsitsi wifile ip, subnet, qw ning dns paika panna. Kui amino sees kontrolli kas ruuteri ja arvuti vahel ühendus olemas.


Kusjuures see on tehtud. Õigemini oli juba enne teema algatamist. Samas ruuteri ja arvuti vaheline ühendus on olemas. Niipea kui AMINO välja lülitada, toimib ka internet. Kas võib probleem olla selles, et wifi kaardile on antud kaks IP-d ning kaks subneti?

marxveix kirjutas:
jottess kirjutas:
See käsk toimib seni, kuni ruuter on vooluvõrgus. Peale voolukatkestust tuleb see käsk uuesti sisestada.

saveall võiks nagu asja püsivalt ära salvestada. Ise ie7 ei kasuta, proovida ei saa.


'saveall' peaks küll ruuteri seaded salvestama, kuid kui ruuter on korraks vooluvõrgust väljas olnud, tuleb uuesti telnet'iga ruuterisse sisse logida ning sama käsk sisestada ja salvestada. Alles seejärel saab läbi webiliidese ruuterile ligi. Kui parooli ei ole määratud, saab ruuterile ligi probleemideta ka peale voolukatkestust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 09.08.2007 22:54:38 vasta tsitaadiga

Tervist, mehed. Küsimus siis selline, et kas on kuidagi võimalik digiboksi ja teleka vahele või kuhugile dvd-mängijat-salvestajat panna? Masin ise on PHILIPS DVDR 3450H. Lihtsalt digiboks läheb teleka scart-sisendisse ja dvd-mängija ka niiet äkki on mõni teine võimalus. DVD- mängijal on 2 scart auku(üks on väljund loogiliselt, teise kohta ei oska midagi öelda). Ilgelt tore oleks time-shift ja teised funktsioonid ikkagi alles jätta ju. Niiet aitäh ette.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 22:59:52 vasta tsitaadiga

digibox>dvd in>dvd out>tv

dvd peab töötama kui tahad tv vaadata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 23:00:49 vasta tsitaadiga

kaalu8 kirjutas:
Tervist, mehed. Küsimus siis selline, et kas on kuidagi võimalik digiboksi ja teleka vahele või kuhugile dvd-mängijat-salvestajat panna? Masin ise on PHILIPS DVDR 3450H. Lihtsalt digiboks läheb teleka scart-sisendisse ja dvd-mängija ka niiet äkki on mõni teine võimalus. DVD- mängijal on 2 scart auku(üks on väljund loogiliselt, teise kohta ei oska midagi öelda). Ilgelt tore oleks time-shift ja teised funktsioonid ikkagi alles jätta ju. Niiet aitäh ette.


Teine on loogiliselt sisend.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 09.08.2007 23:29:00 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
digibox>dvd in>dvd out>tv

dvd peab töötama kui tahad tv vaadata.

Minu Sony HDD/DVD seadeldisel piisab kui on "standby"-s. Laseb signaali läbi vähemalt. Kui aga vooluvõrgust välja tõmmata, siis kaob pilt ka tv-s.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 10.08.2007 02:00:43 vasta tsitaadiga

jottess kirjutas:
otsisin mis ma otsisin, aga ei leidnud. Nimelt probleem selles, et kui Amino box töötab, siis samal ajal puudub wifi. IPTV signaal on jagatud kõikidesse portidesse. Kas see võib olla sellega seotud?
Selle lehe viimane postitus õpetab:
http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 13.08.2007 22:44:18 vasta tsitaadiga

rene p, lae ruuterisse conf aadressilt http://www.darkside.pri.ee/avalik/elioni%20iptv/ST780WL_ain.ini thumbs_up.gif sellega saad korda. Kuna jah, sul tundub olevat firmware upgradiga ruuter olevat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 23:04:32 vasta tsitaadiga

enne firmware update oli see wizard samasugune, siis kui firm oli mingi 6.1.7.2 vms.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2007 23:58:23 vasta tsitaadiga

Muideks kes tahab Fox Crimet vaadata siis arvutiga on see võimalik. Avage VLC ja IP on 239.9.14.1
Ja veel! Kes tahab seitset vaadata siis samuti VLCga 239.9.11.7
Midagi lastele: 239.3.12.2

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 14.08.2007 00:08:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.08.2007 00:02:21 vasta tsitaadiga

salatoimik, jookseb niisama telekast ka ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 08:34:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Muideks kes tahab Fox Crimet vaadata siis arvutiga on see võimalik. Avage VLC ja IP on 239.9.14.1
Ja veel! Kes tahab seitset vaadata siis samuti VLCga 239.9.11.7
Midagi lastele: 239.3.12.2


mul ei tööta ükski millegipärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 09:05:14 vasta tsitaadiga

kõik töötavad ja hoolitsege selle eest, et need kanalid ka HV ja Viki playlisti satuksid


See viimane on muidugi eriti kahtlane kanal icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 14:14:18 vasta tsitaadiga

Fox Crime-i jäin isegi vaatama. Need teised on suht mõttetud - eriti see lastekanal. Saated nagu "Sizes and Shapes" ei paku suurt huvi icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 14:43:18 vasta tsitaadiga

kuna need kanalid pikemat aega niikuinii lahtiseks ei jää siis lisasin need nimekirja lõppu, list on automaatse deinterlace lülitusega.
parem klikk ja save as...
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/elion_iptv.vlc
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 16:14:36 vasta tsitaadiga

see babytv ilmselt oleks svipsis peaga päris menukas kanal icon_wink.gif. aga Seitse on katki läinud, justin timberlake seisab ekraanil juba mitu tundi icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.08.2007 17:44:42 vasta tsitaadiga

Dijital, siis tellib telekasse ka teemapaketi Lastele icon_lol.gif Pidevalt oli algusajal ka Seitse katki, aga muusika iseenesest on väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 17:46:33 vasta tsitaadiga

krt telkus ju seitse ei tööta icon_evil.gif icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
AHVID sääl Elionis icon_cry.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.08.2007 17:47:22 vasta tsitaadiga

ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult icon_question.gif Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 17:54:07 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult icon_question.gif Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub icon_question.gif


oot keegi väitis, et Seitse on lahti aga telkus on ta küll lukus ja Eesti kanalid peaks ikka nagu lahti olema icon_exclaim.gif thumbs_up.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 18:23:39 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult :?: Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub :?:


Eks klient sõidab Elionile lõuksi ning Elion omakorda kanalipakkujale sumpsi. Aga siiski on Elion see, kes kliendi ees vastutaba kanalite töötamise eest...kui lepingus pole teisiti määratud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 18:28:41 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
oot keegi väitis, et Seitse on lahti aga telkus on ta küll lukus ja Eesti kanalid peaks ikka nagu lahti olema icon_exclaim.gif thumbs_up.gif


7 on muusikapaketis
http://tv.elion.ee/teema_muusika.php
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.08.2007 20:12:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Muideks kes tahab Fox Crimet vaadata siis arvutiga on see võimalik. Avage VLC ja IP on 239.9.14.1
Ja veel! Kes tahab seitset vaadata siis samuti VLCga 239.9.11.7
Midagi lastele: 239.3.12.2


Väga hea ! Eriti meeldis mulle selle juures see, et telekast sai ühte vaadata ja arvutist teist. Varem mul see ei toiminud. Praegu toimib kenasti. Mõlemast puhtad pildid !


PS. Ei ela Tallinnas
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.08.2007 20:19:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
darkside kirjutas:
ärihai, Miks sa arvad, et see Elioni probleem on, et kanal ei toimi korralikult icon_question.gif Elion sul toodab neid kanaleid kõiki, mis pakub icon_question.gif


Eks klient sõidab Elionile lõuksi ning Elion omakorda kanalipakkujale sumpsi. Aga siiski on Elion see, kes kliendi ees vastutaba kanalite töötamise eest...kui lepingus pole teisiti määratud.


kanali testperioodi ajal seisis kanal samamoodi icon_lol.gif esita elionile ametlik pretensioon ja kysi muusikapaketist kuutasu tagasi, enne teata kindlasti ka tehnilise ota numbrile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 20:49:32 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
krt telkus ju seitse ei tööta icon_evil.gif icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
AHVID sääl Elionis icon_cry.gif
Kui Sinu paketi järgi Sul seitset ei ole, siis pole Sul mingit õigust ka niimoodi rääkida. Aga kui maksad selle kanali eest, on sul täielik õigus esitada pretentsioon ja kompromissi käigus ka ehk osa summast tagasi saada. Tühja ei ole mõtet lahmida. Anda kas ametlik käik või siis maha vaikida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 22:02:51 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
ärihai kirjutas:
krt telkus ju seitse ei tööta icon_evil.gif icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
AHVID sääl Elionis icon_cry.gif
Kui Sinu paketi järgi Sul seitset ei ole, siis pole Sul mingit õigust ka niimoodi rääkida. Aga kui maksad selle kanali eest, on sul täielik õigus esitada pretentsioon ja kompromissi käigus ka ehk osa summast tagasi saada. Tühja ei ole mõtet lahmida. Anda kas ametlik käik või siis maha vaikida.


ma teadsin, et nendest arvutis lahtistest kanalitest pläkutamine ei too midagi head, edaspidi hoiavad teadjad suud kinni, kokkulepitud icon_wink.gif
aga noh, eks kui suurem osa spetsialiste puhkuselt naaseb keeratakse kõik kraanid nagunii kinni.. va. eesti 3 kanalit.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 17:24:59 vasta tsitaadiga

hiljuti on heli sahisema hakanud, ega kellelgi sama probleem pole?
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 15.08.2007 18:14:13 vasta tsitaadiga

Kuidas vaadata DigiTV'd 2 võrgukaardiga arvutis? Nimelt ei toimi mul internet samal ajal, kui ma TV'd vaatan.

Mis teistmoodi peab tegema? Idee poolest siis nii, et ühest kaardist tuleb internet, teisest digitv.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 19:08:56 vasta tsitaadiga

miks need kahest kaablist tulema peaksid?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 19:19:11 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
miks need kahest kaablist tulema peaksid?


siis ei pea ruuteri seadistustes midagi muutma.

kalevipoeg kirjutas:
Kuidas vaadata DigiTV'd 2 võrgukaardiga arvutis?


ma pakun, et selle küsimuse peale tambitakse sind mutta ja kästakse teemat algusest peale lugeda. mammutteemad on ju nii lahedad.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 19:44:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
siis ei pea ruuteri seadistustes midagi muutma.
Sellest saan ma aru. Aga miks mitte muuta, kui iga päev uut arvutit taha ei ühendata. Toimiv süsteem kestab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 16.08.2007 18:10:03 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
tsitaat:
siis ei pea ruuteri seadistustes midagi muutma.
Sellest saan ma aru. Aga miks mitte muuta, kui iga päev uut arvutit taha ei ühendata. Toimiv süsteem kestab.

Point ongi selles, et süsteem ei tööta. Internetti ei pääse ligi, kui tahan TV'd arvutis vaadata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 11:07:31 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:

Kas arvuti puhul on ka digiboxi tarvis?

Kuuldatavasti on kõik kanalid peale eesti omade krüpteeritud ja kui just ainult neid kolme kanalit vaadata ei taha, siis on vaja TV-kaarti + digiboxi. Vähemasti nii olen mina asjast aru saanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 17.08.2007 12:13:25 vasta tsitaadiga

Kas ma saan oma buffalo ruuteriga ka mõne kanali kätte? Digiboxi pole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 17.08.2007 15:28:00 vasta tsitaadiga

Läpakal on Vista, kuidas saaks selle Wifiga netti?
Mis ja kust selle koodi saab, passphrase vms.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.