|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
27.04.2007 17:11:10
|
|
|
| SanDisk on näidanud paremust nii Memory Stick'i, memory Stick Pro Duo'ga ja Memory Stick M2 Micro'ga. Kusjuures Sony vist laseb SanDiskil osad oma kaardid teha vms.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
15.05.2007 23:36:04
|
|
|
| kas emtis on kõike 3 värvi saada? punast, valget ja hõbedast?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xayqo
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2002
|
16.05.2007 01:58:33
|
|
|
| Viimati ostsin telefoni 4 aastat tagasi(Alcatel), nüüd plaan see mudel osta, kuid loen et kõigil nii palju jamamisi ja kokkujooksmis. On see siis tavaline, või jookseb mõni SE ka nagu vana raud tõrgeteta ja tublilt?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
16.05.2007 06:54:30
|
|
|
| Xayqo kirjutas: |
| kõigil nii palju jamamisi ja kokkujooksmis |
Laksu all oled või??
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.05.2007 07:16:50
|
|
|
Minul käis see telefon ujumas ja siiamaani töötab
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xayqo
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2002
|
16.05.2007 12:35:13
|
|
|
| Lihtsalt sai see terve teema läbi loetud, pisiprobleeme oli siin omajagu. Kuid loodan et need on tarkvara uuendustega viidud miinimumi või hoopis kaotatud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
17.05.2007 06:55:53
|
|
|
| Xayqo kirjutas: |
| Lihtsalt sai see terve teema läbi loetud, pisiprobleeme oli siin omajagu. Kuid loodan et need on tarkvara uuendustega viidud miinimumi või hoopis kaotatud. |
No eks vigu ole ka teistel telefonidel. Siin on need lihtsalt vb paremini välja tulnud. Mina ei ütleks, et telefonil midagi häda on.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
17.05.2007 07:53:16
|
|
|
| Julgustuseks: mina olen temaga raskelt rahul. Viimane softi update kaotas ära ka eelmise update-ga tekkinud menüüde "R 1234" esinemise.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.05.2007 10:32:17
|
|
|
| Xayqo kirjutas: |
| Viimati ostsin telefoni 4 aastat tagasi(Alcatel), nüüd plaan see mudel osta, kuid loen et kõigil nii palju jamamisi ja kokkujooksmis. On see siis tavaline, või jookseb mõni SE ka nagu vana raud tõrgeteta ja tublilt? |
... pole küll kaua veel kasutanud, kuid sai hiljuti see hall versioon töötelefoniks ostetud ja mitte ühtegi kala pole siiamaani esile kerkinud. Aku peab kenasti, kõik mulle vajalikud funktsioonid samuti, ning välimus on tagasihoidlik ja töötelefonile kohaselt, igati käepärane seega, hetkel tundub küll väga hea valikuna
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
17.05.2007 22:16:05
|
|
|
sain kah kätte selle, päris kenake (punast värvi). võrreldes w810´ga on telefon ikka tükk maad kiirem nii menüüs liikumine kui animatsioonid.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
19.05.2007 13:42:01
|
|
|
Omanud siis seda telefoni 3 kuud. Mis ma v6in 6elda, et telefon t66tab v2ga kenasti aga korpus kulub veelgi kenamini N2eb v2lja juba nagu 3 aastat vana telefon. Vb. on viga selles, et kannan teda kogu aeg pykste taskus ja seega ka kulumine kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
19.05.2007 13:49:26
|
|
|
| Servadelt kulub jah "hõbe" jube kähku maha. Mul põhiliselt paelaga kaejas ja rinnataskus kus miskit muud ei ole, aga kah kulunud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.05.2007 17:50:59
|
|
|
Maha kukkudes lendab alati tagakaas ja aku küljest ära. Minul vähemalt. Eriti ei põe selle kulumise pärast, ega telefon ei pea mingi iluasi olema mida aastaid kantakse.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
21.05.2007 11:38:58
|
|
|
| Kummaline, et kõik räägivad kulumisest. Mul telefon 4 kuud vana, enamus aega taskus koos võtmete ja sentidega. Ekraanile tekkinud mõni mikrokriim, mille leidmiseks vaja suurendusklaasi. Ülejäänud korpus kriimuvaba. Ise olen väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
21.05.2007 17:10:24
|
|
|
| S-10 kirjutas: |
| Kummaline, et kõik räägivad kulumisest. Mul telefon 4 kuud vana, enamus aega taskus koos võtmete ja sentidega. Ekraanile tekkinud mõni mikrokriim, mille leidmiseks vaja suurendusklaasi. Ülejäänud korpus kriimuvaba. Ise olen väga rahul. |
Kottpükstega vend?
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
23.05.2007 14:15:29
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
| S-10 kirjutas: |
| Kummaline, et kõik räägivad kulumisest. Mul telefon 4 kuud vana, enamus aega taskus koos võtmete ja sentidega. Ekraanile tekkinud mõni mikrokriim, mille leidmiseks vaja suurendusklaasi. Ülejäänud korpus kriimuvaba. Ise olen väga rahul. |
Kottpükstega vend?  |
Ei, ausalt öeldes kontori inimene, olen isegi üllatanud, kui hästi see korpus on vastupidanud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribster
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2007
|
23.05.2007 20:24:50
|
|
|
Kurat, ei saanudki kätte rsk. EMTs oli see kampaania, et saad k2tte selle 1590.- . Eelmine nädal k2isin proovisin osta, otsas. Küsisin kuna uusi siis tuleb ytlesid, et kolmap2eval. Täna läksin kell 5 paiku tagasi esindusse ja oinäe, läbi müüdud, läksid nagu soojad saiad. Homme lendan elioni esindusse ja ostab sealt siis. Anna teada siis oma hinnangu ka kuid seniks, hoidke kõva!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
27.05.2007 11:26:11
|
|
|
| Tekkis mul probleem eile peale softi uuendust. Tegin uuenduse gprs'ga. Alguses viskas pildi valgeks, st ainult taustavalgustus põles. Mingi üle poole tunni ootasin, siis võtsin aku tagant ära korraks. Käivitamisel tegi update ilusti ära. Nüüd on millegi pärast selline probleem, et kui tahan mälukaartil mõne faili nime muuta või teisse kausta tõsta telefoni kaudu, siis ütleb et mälukaart on täis vms, kustuta vähemalt üks fail. Samas mälukaardil ruumi üle 500 MB. Oskab ehk keegi aidata ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.05.2007 11:32:05
|
|
|
Mul sama asi mälukaardiga oli. Pistsin kaardilugejasse ja võtsin muusika sealt maha ja pärast uuesti peale.Töötab.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
27.05.2007 14:22:23
|
|
|
Kuidas mälukaarti täiesti ära formaatida? Nii et ta pärast telefonis ikka töötaks
EDIT: leidsin teisest foorumist
| tsitaat: |
| Go to the File Manager -> Select the Memory Stick Tab -> Select More -> Memory Status -> Select Memory Stick -> Select More Again -> Select Format M.S |
EDIT2:
Leidsin andmeside all sellise asja nagu SMS-kandja ja valida saab kas GSM või GPRS. Mida see reaalselt tähendab ? Et saadab sms'e gprs kaudu ? Siis peaks ju odavam tulema ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
28.05.2007 13:08:20
|
|
|
Sellele viimasele kysimusele ootan ka mina vastust
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.05.2007 13:13:17
|
|
|
| tomusser kirjutas: |
Sellele viimasele kysimusele ootan ka mina vastust  |
eestis kasutusel ainult gsm kaudu sms, kunagi oli gprs kaudu võimalik aga mina vahet küll ei teinud, suht mõttetu asi.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
28.05.2007 20:42:32
|
|
|
| Hind on SMS-i puhul ikka sama, kasutad sa GSM-i valikut või GPRS-i, viimasel juhul pruugitakse SMS-i saatmisel lihtsalt traditsioonilise signallingu kanali asemel üht GPRS-i kanalit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeta
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2004
|
15.06.2007 10:21:32
|
|
|
ma pole üldse rahul selle telefoniga . korra on juba garantiis ka käinud kuna ekraani lõi lihtsalt valgeks ega reageerinud mitte millelegi. lõpuks väljalülitamisele reageeris läbi häda ja nii siis garantiisse viisingi. anti uus telefon siis vastu. sellel avastasin fotoka pild olevat sellise punakas-häguse. nii toas kui õues. peab vist jälle garantiisse viima...kulumise kohapealt keskmine vastupidavus. korpus ok, ekraan on kriimustunud veits. ilus telefon muidu küll jah...aga siiski jamasid ikkagi nagu liiga palju :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.06.2007 10:24:55
|
|
|
Mul pole peale vettekukkumist ta mingit pulli teinud, enne ikka viskas vahest mingit suvalisi numbreid menüü nimetuste asemele.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FruityLoop
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
19.06.2007 20:37:36
|
|
|
Endal ka see telefon jõuludest ja pole küll mitte millelegi kurta - välimus endiselt väga ilus, ei ole midagi kulunud; ekraanil üks kriips peal aga see tuli sellest kui see vastu kivi 20 cm kõrguselt kukkus; pole veel ühtegi korda kokku jooksnud; ei ole näinud vajadust update teha....Et ikka väga rahul olen enda telefoniga. Lugesin et mõndadel on probleem et pildid tulevad hägused aga endal on tulnud vahest ikka väga ideaalse kvaliteediga pilte... Kui väga lähedalt pildistada (kaamera umbes 5 cm kaugusel) või siis õhtul kui hägune laelamp põleb siis muidugi tuleb veits hägune aga päikesepaistelisel päeval toas nt saan väga kvaliteetseid pilte...
EDIT: Kannan telefoni muidu teksade taskus, kus vahest leidub münte ja vidinaid..vahest ka võtmed kuid üldiselt väldin võtmeid koos telefoniga ühte taskusse panemist... Endal siis punane mobiil !
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.06.2007 19:19:10
|
|
|
Viimasel ajal on hakanud telefon ennast välja hakanud lambist lülitama, vahest on mitu ööpäeva sees ja teinekord 2-3x päeva jooksul lülitab ennast välja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.06.2007 10:27:57
|
|
|
... eks nüüd hakkavad need vette kukkumise mõjud ilmnema üldse ei vaata ma hea pilguga nende jutu peale, kes oma telefoni loobivad, leotavad ja lammutavad, ning hiljem kurdavad foorumis, kui sitt telefon neil ikka on ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
29.06.2007 13:54:11
|
|
|
Niisiis sai ka K610i endale hangitud, siiamaani ainult kiidusõnad
Igati loogiline jätk T610/T630'le.
Oskab keegi öelda kui suurt mälukaarti see telefon maksimaalselt tunnistab?
Kui kellelgi midagi 64MB'sest suuremat pakkuda on, siis võib PSi kaudu läheneda.
Samuti tunneks huvi ka stereo handsfree vastu, HPM-70 vms.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.06.2007 13:55:10
|
|
|
Mul on gigane ja töötab, 2 giga oli max vist
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FruityLoop
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
05.07.2007 19:50:54
|
|
|
A ega Sony ei te 2 gigaseid? Et vähemalt eestis on ainult Sandisci 2 gigased eks?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
05.07.2007 20:09:56
|
|
|
| FruityLoop kirjutas: |
A ega Sony ei te 2 gigaseid? Et vähemalt eestis on ainult Sandisci 2 gigased eks?  |
Ja kui ei teegi, siis miks kurb nägu, SanDisk on mälukaartide tegemises parem kui Sony ja SanDiskil oli oluline roll Memory Stick Micro M2 loomisel. Testid on näidanud SanDiski paremust ja SanDiski kasuks räägib ka odav hind - Euronics'is ühegigane 439.- ja kahegigane 639.-
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
08.07.2007 20:04:00
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Viimasel ajal on hakanud telefon ennast välja hakanud lambist lülitama, vahest on mitu ööpäeva sees ja teinekord 2-3x päeva jooksul lülitab ennast välja  |
Mul on see telefon juba peaegu 2 kuud olnud ja nüüd on 2 nädalat umbes samasugust pulli teinud, peab vist garantiisse minema, vb on mingi softi probleem
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.07.2007 20:12:36
|
|
|
Mul ei ole nüüd jälle 2 nädalat teinud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
08.07.2007 20:14:06
|
|
|
| Siis haigus kandus mu telefonile üle
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FruityLoop
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2007
|
11.07.2007 00:40:58
|
|
|
| Kas Euronicsis ongi eesti odavaim hind SanDisci 2 Gigasel mälukaardil?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
11.07.2007 00:41:18
|
|
|
| Jah, 639.-.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
11.07.2007 11:20:53
|
|
|
Küsimus: Kas kõik SE telefonid suhtlevad arvutiga ühe ja sama programmi abil?
kui jah, siis
Mix see proge ei viitsi 64bitise winiga(XP) suhelda?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.07.2007 12:16:24
|
|
|
Mismõttes ühe ja sama programmi abil?
On ju erinevaid: MyPhoneExplorer, SE enda soft, Bluesoleil BT jaoks jne jne...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
23.07.2007 15:31:17
|
|
|
| SirSimon kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
Viimasel ajal on hakanud telefon ennast välja hakanud lambist lülitama, vahest on mitu ööpäeva sees ja teinekord 2-3x päeva jooksul lülitab ennast välja  |
Mul on see telefon juba peaegu 2 kuud olnud ja nüüd on 2 nädalat umbes samasugust pulli teinud, peab vist garantiisse minema, vb on mingi softi probleem |
Ülalt loete siis ka mul sama probleem olnud. Probleem oli tükk aega kadunud kuni ilmutas end jälle ja nüüd hammustasin läbi, mille tulemusel, nimet piltide laadimisel arvutisse läbi kaabli tõmbasin kogemata kaabli telefoni tagant ilma, et arvutist oleks kasutanud rakendust Safely remove hardware. Peale seda lülitas end paar korda välja. Nüüd pole ca nädal midagi juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
23.07.2007 17:43:18
|
|
|
| S-10 kirjutas: |
| SirSimon kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
Viimasel ajal on hakanud telefon ennast välja hakanud lambist lülitama, vahest on mitu ööpäeva sees ja teinekord 2-3x päeva jooksul lülitab ennast välja  |
Mul on see telefon juba peaegu 2 kuud olnud ja nüüd on 2 nädalat umbes samasugust pulli teinud, peab vist garantiisse minema, vb on mingi softi probleem |
Ülalt loete siis ka mul sama probleem olnud. Probleem oli tükk aega kadunud kuni ilmutas end jälle ja nüüd hammustasin läbi, mille tulemusel, nimet piltide laadimisel arvutisse läbi kaabli tõmbasin kogemata kaabli telefoni tagant ilma, et arvutist oleks kasutanud rakendust Safely remove hardware. Peale seda lülitas end paar korda välja. Nüüd pole ca nädal midagi juhtunud. |
No ma üldiselt teen ka safely remove, aga mõnikord ta jääb korrutama et seade on busy kuigi mitte midagi ei toimu ja siis alles tirin telefoni toorelt juhtme küljest ära. Ma kahtlen et viga selles on!
Viimased 2 nädalat ei ole mul telefon enam ennast ise välja lülitanud, tundub et põdes haiguse välja!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
29.07.2007 09:20:18
|
|
|
Tegin just SEUS-i kasutades telefonile update'i, nüüd kõik täpitähed kadunud ja sõnumi kirjutamisel keele valikus ainult vene/inglise. Mida teha?
-e-
Väikese pusimisega asi korras, telefoni sisestuskeele valikus tuli kõik valikud ära märkida, peale seda tekkis sõnumi kirjutamise keele valikusse 'tavaline abc', see sai ka ära märgitud ja nüüd kõik bueno jälle. Sõnumite kirjutamisel võis asi veel T9-s olla mis peale update oli vaikimisi sisse lülitatud. Väga kummaline igatahes, eelmine kord update tehes sellist jama mu meelest küll ei olnud.
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2007 10:07:24
|
|
|
Sain jälile mis põhjustas mul neid väljalülitumisi. Viga oli akuklemmide halvas ühenduses. Pingutasin neid veidi ja lõikasin akult klemmide juurest alumise ääre ära ja enam ei lüli välja. Viimasel ajal tekkis väljalülimine just kergema põrutuse mõjul, seega hakkasin praegu viga otsima ja sain asja.
Küsimus: millega oleks kõige mõttekam sellele apastraadile filme konvertida. kuna ta avi ei näksi, siis tuleb 3gp kasutada, aga hetkel kasutan igivana IMtoo konverterit, mis ei anna rahuldavat tulemust.
Oleks hea, kui keegi mainiks ära programmi, bitrate, reso jms...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
01.08.2007 10:37:33
|
|
|
M3 teeb kòik ise ära
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2007 10:55:54
|
|
|
M3 ongi programmi nimi?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
01.08.2007 11:04:56
|
|
|
| Jah, M3 vòi M3 Mobile Video Converter vms. Vaataksin ise järgi, aga ei oma sügiseni arvutit. Mugav programm, valid oma telefoni ja edasi on kòik ülilihtne.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2007 11:06:02
|
|
|
juba nägin vist jah, guugeldasin veidi. alguses viskas miljon bemmisaiti ette
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
01.08.2007 11:15:12
|
|
|
| deppar kirjutas: |
Tegin just SEUS-i kasutades telefonile update'i, nüüd kõik täpitähed kadunud ja sõnumi kirjutamisel keele valikus ainult vene/inglise. Mida teha?
-e-
Väikese pusimisega asi korras, telefoni sisestuskeele valikus tuli kõik valikud ära märkida, peale seda tekkis sõnumi kirjutamise keele valikusse 'tavaline abc', see sai ka ära märgitud ja nüüd kõik bueno jälle. Sõnumite kirjutamisel võis asi veel T9-s olla mis peale update oli vaikimisi sisse lülitatud. Väga kummaline igatahes, eelmine kord update tehes sellist jama mu meelest küll ei olnud. |
Ehk viitsid step-by-step kirja panna, mida sa tegid täpitähtede tagasisaamiseks, endal oli sama jama peale update-i, kuid täppitähti siiani leidnud pole.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
01.08.2007 11:30:39
|
|
|
| Menüü -> Seaded -> Keel -> Sisestuskeel ja seal pane linnuke 'Tavalise abc' ette.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|