|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.04.2007 21:33:45
|
|
|
| PontuLontu kirjutas: |
kellelgi Interlude_pts klienti ka on ? Fileplanetist ei taha millegipärast tulla. Kui viitsiks keegi dvd-le ka kõrvetada oleks veel toredam. Muidu võin ka USB hardiga läbi hüpata tallinna piires.  |
pts ju läbi, interlude on live juba
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
28.04.2007 14:19:39
|
|
|
pmst vajan natsa abi..
Olen lvl 35 dwarf - spoiler...
Aga ei tea enam kus oleks kõige mõttekam leveldada ja samas ka häid spoile saada.
Any help?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
28.04.2007 14:58:26
|
|
|
saad ju vaadata, kas www.l2wh.com, kus saab spoile ja mängu siseselt saad ju ka vaadata enda lvl jaoks kolle.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
30.04.2007 13:14:32
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| saad ju vaadata, kas www.l2wh.com, kus saab spoile ja mängu siseselt saad ju ka vaadata enda lvl jaoks kolle. |
tglikult ootasin m2ngurite enda soovitusi... st. konte näiteks viskavad ainult h2sti m9ned 27 lvl kollid aga lvl 35 vms... ei leia yhtegi kolli, kes midagi head dropiks..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
30.04.2007 14:39:32
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| saad ju vaadata, kas www.l2wh.com, kus saab spoile ja mängu siseselt saad ju ka vaadata enda lvl jaoks kolle. |
tglikult ootasin m2ngurite enda soovitusi... st. konte näiteks viskavad ainult h2sti m9ned 27 lvl kollid aga lvl 35 vms... ei leia yhtegi kolli, kes midagi head dropiks..  |
Mine proovi EG-s midagi spoilida, need Dead Seekerid vist andsid animal bone ja miski seal andis steeli kah.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
23.05.2007 13:48:16
|
|
|
Suve soodukad, 4mil = 20kr ja 18mil = 80kr
SupremeL2
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hull16
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2007
|
07.06.2007 21:23:36
|
|
|
Ma seda vahedega mänginud... Preaga just tõmban uuesti ja hakkan ühes privas mängima. Kui keegi soovib siis adre on http://titsl2.com/. Ma ise bd või siis he või siis mõlemad ning siis muidu lõpuks necro:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
20.06.2007 21:35:26
|
|
|
Endist Abyssust ja prophecy segu on vist võimatu 1 serverisse kokku saada? Iseenesest oleks fun.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.07.2007 23:22:52
|
|
|
postitasin torufoorumisse eks panen siis siia kah:
http://www.l2exion.com/ on tulemas 15x server supreme-i failidega.
lähipäevail peaks beta avatama ja siis kui kõik hästi läheb tuleb mingi nädal peale betat live.
kui asi korralik peaks tulema siis lähme vana rahvaga sinna vaatama millalgi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
17.07.2007 01:23:06
|
|
|
| Peaks ka uuesti lineage mängima hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.07.2007 16:01:11
|
|
|
noliferid :/
Kuidas te veel vinnate L2'te mängida?
L3 pole veel väljas? igatahes peaks varsti olema,siis pole L2'l enam nolife carebeare vaja
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
17.07.2007 17:01:14
|
|
|
| L3 algselt pidi 2007 tulema, aga kuna L3'e dev team lasti vist terves koosseisus lahti, siis pole seda nii pea loota...kuna seda hakati nüüd otsast peale tegema...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
17.07.2007 17:13:50
|
|
|
L3 kohta pole peale progejate vallandamist midagi kuulda olnud. Progejad vallandati L3 source code lekitamise eest konkurentidele ja tänu sellele kuulutati asi kõlbmatuks ning asi pidavat 0 pihta hakkama....
Dominus viitsime nii, et ikke mingid paari kuused pausid vahel.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.07.2007 22:47:02
|
|
|
Kahju,et L3'ga nii läks.
Kui mingi suurem vana punt oleks koos siis tuleks vast kah.
Tahaks lair funi teha jälle
Snaxi wannabee TH tank hood ning Juki jt. möllud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
18.07.2007 01:24:38
|
|
|
oeh jah, olid ajad, olid ajad
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
18.07.2007 07:50:07
|
|
|
olid ajad olid majad
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
19.07.2007 14:31:18
|
|
|
| Ise ka Exioni, beta on nüüd üleval, nii et tehke proovi. Mõistagi tehakse enne live wipe.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
27.07.2007 21:18:45
|
|
|
btw ircus ka L2 kanal cahttimiseks: #Lineage2.ee
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
28.07.2007 00:16:17
|
|
|
oeh pläd, pole nii ammu seda L2 pelanud, vaatan et vana Abyssuse punt ikka nolifeb end lolliks vist , vanasti sai biomehanika ja syphonx nime all pelatud kunagi, aga kopa viskas ette lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.07.2007 01:37:13
|
|
|
nagu gayporno, aga parem
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
30.07.2007 11:46:50
|
|
|
kobige jah sinna, seal meil nagu eestlaste server
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
31.07.2007 00:20:54
|
|
|
| sain nüüd clan lv3 tehtudja paar kohta isegi vaba hetkel, tänaseks aga magama homme õhtupoole võib pm-ida joinimissooviga
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
31.07.2007 03:05:32
|
|
|
meh...
server käib 2 päeva ja juba clan lvl.3 ?
mis levelid te olete juba piix?
Supreme rated olid ka 15x?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
31.07.2007 08:07:02
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
meh...
server käib 2 päeva ja juba clan lvl.3 ?
mis levelid te olete juba piix?
Supreme rated olid ka 15x? |
supreme rated on 5x
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
31.07.2007 12:20:51
|
|
|
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
31.07.2007 18:23:53
|
|
|
| suuremal osal inimestel pole lihtsalt aega et retailis mängida, endal lv63 BD ja 41 või natuke kõrgem SE Bartzis.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
31.07.2007 22:58:37
|
|
|
bartzis 61 SK ja 52 SE ning SH .... ei viitsi retailis enam taguda, kuna grind liiiiiga aeglane
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.08.2007 00:41:12
|
|
|
| See õige versioon oleks isegi vahva mängida, kuna aga üks teine aeganõudev MMORPG pela olemas, ei kuluta aega ka siia. Kuutasu ka 15 dollarit Lineage 2'l.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
01.08.2007 10:15:03
|
|
|
Bartz: 48HE 48WL 25+ dark wiz
innactive...pole lihtsalt aega...ja pealegi bartz on suht surnud server
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
01.08.2007 20:38:08
|
|
|
| Njah sai kah just eelmise kuu algul kinni pandud acc Bartzis aga reaalselt mängisin niikuinii viimase poole aasta jooksul vaid keskmiselt paar kolm korda kuus..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
02.08.2007 09:59:29
|
|
|
| Njah. Ma pole Gustin'is veel ühtegi eestlast näinud alates aastast 2004 :S
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.08.2007 17:47:29
|
|
|
GTFO oma Gustiniga, kedagi ei koti.
Bartz: 24 Warrior oli kunagi
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
02.08.2007 18:17:07
|
|
|
Mind kotib . Mõtlesin ka et võiks Lineage mängima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
03.08.2007 09:11:50
|
|
|
CH auctionid lõppevad laupäeva õhtul kell 8 meie aja järgi.
hetkel 27m CWH-s niiet on minna veel.
kes pole veel maksnud siis täna, hiljemalt homme 2m igalt memberilt cwh-sse ja andke teada kah kui olete ära maksnud siis panen kirja.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iff
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2004
|
05.08.2007 16:28:10
|
|
|
| FireDawg kirjutas: |
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...
 |
Server Franz (kõige uuem retail server 1a vana )
Se 52
SPS 64
BH 63
WS 40
Eestlaseid mõnda olen ikka näinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2007 19:14:19
|
|
|
| FireDawg kirjutas: |
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...
 |
Sul on tüüpiline retaili venna suhtumine, kes pole kunagi korralikku privaat serverit proovinud. Nii nagu privaat serveritel, nii on ka retail serveritel omad vead (nt botid, farmerid jne). (no offence )
Kuid jah, peamine põhjus, miks ma retailis ei mängi on ikkagi see, et tuleb kulutada kohutavalt palju aega, et seal kuhugi jõuda ning päris elu tahab ka elamist.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
08.08.2007 16:05:57
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| FireDawg kirjutas: |
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...
 |
Sul on tüüpiline retaili venna suhtumine, kes pole kunagi korralikku privaat serverit proovinud. Nii nagu privaat serveritel, nii on ka retail serveritel omad vead (nt botid, farmerid jne). (no offence )
Kuid jah, peamine põhjus, miks ma retailis ei mängi on ikkagi see, et tuleb kulutada kohutavalt palju aega, et seal kuhugi jõuda ning päris elu tahab ka elamist. |
Noh sa võiksid vähemalt viisakusest paari kuu fee retail serveris aeg ajalt maksta. Ei pea ju mängima. Developerid nägid ju ikka vaeva mängu tehes. Mingi aitäh $$$ ekvivalendis oleks ju ilus öelda...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
08.08.2007 18:11:07
|
|
|
sa arvad, et neil jääb/jäi see tõesti saamata?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
08.08.2007 18:44:02
|
|
|
| vutt kirjutas: |
| Noh sa võiksid vähemalt viisakusest paari kuu fee retail serveris aeg ajalt maksta. Ei pea ju mängima. Developerid nägid ju ikka vaeva mängu tehes. Mingi aitäh $$$ ekvivalendis oleks ju ilus öelda... |
"Viisakusest" sai kunagi retail account tehtud ja isegi mõned kuud mängitud. Rohkem ma neile ahnetele jobudele ei maksa midagi, vähemalt mitte enne, kui nad midagi tõsist botterite ja farmeritega ette ei võta. Seda nad aga ei tee, kuna iga account teenib toob neile kuus 15$ sisse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.08.2007 19:00:28
|
|
|
| LightsabeR, suht sama lugu ka Runescapes. Bottereid ka membership serverites ikka p*rsetäis.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
09.08.2007 16:12:45
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| vutt kirjutas: |
| Noh sa võiksid vähemalt viisakusest paari kuu fee retail serveris aeg ajalt maksta. Ei pea ju mängima. Developerid nägid ju ikka vaeva mängu tehes. Mingi aitäh $$$ ekvivalendis oleks ju ilus öelda... |
"Viisakusest" sai kunagi retail account tehtud ja isegi mõned kuud mängitud. Rohkem ma neile ahnetele jobudele ei maksa midagi, vähemalt mitte enne, kui nad midagi tõsist botterite ja farmeritega ette ei võta. Seda nad aga ei tee, kuna iga account teenib toob neile kuus 15$ sisse. |
No siis on ju OK. Bottereid ei saa eemaldada, sest muidu kukuks nii mõnegi Aasia riigi SKP, mis aga võib avaldada mõju kogu maailma majandusele
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
09.08.2007 18:16:20
|
|
|
Said nüüd oma vastuse kätte, miks NCsofti ei austata?
Austatakse hoopis neid inimesi, kes selle mängu tegid, NCsoft on lihtsalt üks tühi koht, kes seab reegleid, kuid ise nende järgi ei mängi
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
28.09.2007 22:07:15
|
|
|
Nagu ma aru saan, siis siin teemas tunnistatakse ka privaat servereid ega panda seda piraatsuse alla. (WoW'i teemas olid prova servud küll keelatud minuteada)
Räägin ka siis midagi. Mängin PVPX serveris. www.l2-pvpx.com
Olen mingi lvl 70+ jne. Kui mõni foorumlane ka seal mängib, siis võiks kokku saada ja teha midagi.
PS. Praegu on PVPX maas ja mängin Heavens Wail servus. Sama jutt ka selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
29.09.2007 01:28:25
|
|
|
Mõttetu on kellelgi paukuda, sest enamus selle teema inimestest teab, mis originaal serverites tegelikult toimub.
Oma Originaaltaseme suhtes on see mäng ammu juba surnud!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
26.10.2007 11:42:38
|
|
|
Hello:)
Mõtsin kah tiristada nati siis jälle L2-te. Kus keegi pelab nagu, kas seal supreme 5x vai seal exerion vms 15x servus?
btw olen Miki kui keegi veel mäletab mind
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.10.2007 12:43:11
|
|
|
Tere miki Long time no see . Ise ei mängi kusagil, aga enamus eesti poisse on supreme 15x nanaki serveris. Suht suurima rahvastatusega privaat server üldse see praegu (teeb vist ka retail serveritele ära mängijate arvuga).
(piilu toru foorumisse, seal postitatakse rohkem selle L2 teemal )
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
26.10.2007 14:01:43
|
|
|
| Okish Dokish:)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
26.10.2007 15:40:49
|
|
|
LightsabeR, palju nanakis keskmiselt online on?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|