Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 21:33:45 vasta tsitaadiga

PontuLontu kirjutas:
kellelgi Interlude_pts klienti ka on ? Fileplanetist ei taha millegipärast tulla. Kui viitsiks keegi dvd-le ka kõrvetada oleks veel toredam. Muidu võin ka USB hardiga läbi hüpata tallinna piires. icon_lol.gif
pts ju läbi, interlude on live juba
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.04.2007 14:19:39 vasta tsitaadiga

pmst vajan natsa abi..

Olen lvl 35 dwarf - spoiler...

Aga ei tea enam kus oleks kõige mõttekam leveldada ja samas ka häid spoile saada. icon_rolleyes.gif

Any help? icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2007 14:58:26 vasta tsitaadiga

saad ju vaadata, kas www.l2wh.com, kus saab spoile ja mängu siseselt saad ju ka vaadata enda lvl jaoks kolle.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.04.2007 13:14:32 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
saad ju vaadata, kas www.l2wh.com, kus saab spoile ja mängu siseselt saad ju ka vaadata enda lvl jaoks kolle.


tglikult ootasin m2ngurite enda soovitusi... st. konte näiteks viskavad ainult h2sti m9ned 27 lvl kollid icon_smile.gif aga lvl 35 vms... ei leia yhtegi kolli, kes midagi head dropiks.. icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 14:39:32 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
saad ju vaadata, kas www.l2wh.com, kus saab spoile ja mängu siseselt saad ju ka vaadata enda lvl jaoks kolle.


tglikult ootasin m2ngurite enda soovitusi... st. konte näiteks viskavad ainult h2sti m9ned 27 lvl kollid icon_smile.gif aga lvl 35 vms... ei leia yhtegi kolli, kes midagi head dropiks.. icon_neutral.gif


Mine proovi EG-s midagi spoilida, need Dead Seekerid vist andsid animal bone ja miski seal andis steeli kah.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 23.05.2007 13:48:16 vasta tsitaadiga

Suve soodukad, 4mil = 20kr ja 18mil = 80kr

SupremeL2 icon_wink.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hull16
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2007




sõnum 07.06.2007 21:23:36 vasta tsitaadiga

Ma seda vahedega mänginud... Preaga just tõmban uuesti ja hakkan ühes privas mängima. Kui keegi soovib siis adre on http://titsl2.com/. Ma ise bd või siis he või siis mõlemad icon_razz.gif ning siis muidu lõpuks necro:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 20.06.2007 21:35:26 vasta tsitaadiga

Endist Abyssust ja prophecy segu on vist võimatu 1 serverisse kokku saada? Iseenesest oleks fun.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2007 23:22:52 vasta tsitaadiga

postitasin torufoorumisse eks panen siis siia kah:


http://www.l2exion.com/ on tulemas 15x server supreme-i failidega.
lähipäevail peaks beta avatama ja siis kui kõik hästi läheb tuleb mingi nädal peale betat live.

kui asi korralik peaks tulema siis lähme vana rahvaga sinna vaatama millalgi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 01:23:06 vasta tsitaadiga

Peaks ka uuesti lineage mängima hakkama.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 16:01:11 vasta tsitaadiga

noliferid :/
Kuidas te veel vinnate L2'te mängida? icon_biggrin.gif
L3 pole veel väljas? igatahes peaks varsti olema,siis pole L2'l enam nolife carebeare vaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 17:01:14 vasta tsitaadiga

L3 algselt pidi 2007 tulema, aga kuna L3'e dev team lasti vist terves koosseisus lahti, siis pole seda nii pea loota...kuna seda hakati nüüd otsast peale tegema...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 17:13:50 vasta tsitaadiga

L3 kohta pole peale progejate vallandamist midagi kuulda olnud. Progejad vallandati L3 source code lekitamise eest konkurentidele ja tänu sellele kuulutati asi kõlbmatuks ning asi pidavat 0 pihta hakkama....
Dominus viitsime nii, et ikke mingid paari kuused pausid vahel.

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 22:47:02 vasta tsitaadiga

Kahju,et L3'ga nii läks.
Kui mingi suurem vana punt oleks koos siis tuleks vast kah.
Tahaks lair funi teha jälle icon_biggrin.gif
Snaxi wannabee TH tank hood ning Juki jt. möllud beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 18.07.2007 01:24:38 vasta tsitaadiga

oeh jah, olid ajad, olid ajad icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.07.2007 07:50:07 vasta tsitaadiga

olid ajad olid majad
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 14:31:18 vasta tsitaadiga

Ise ka Exioni, beta on nüüd üleval, nii et tehke proovi. Mõistagi tehakse enne live wipe.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2007 21:18:45 vasta tsitaadiga

btw ircus ka L2 kanal cahttimiseks: #Lineage2.ee beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 00:16:17 vasta tsitaadiga

oeh pläd, pole nii ammu seda L2 pelanud, vaatan et vana Abyssuse punt ikka nolifeb end lolliks vist icon_lol.gif , vanasti sai biomehanika ja syphonx nime all pelatud kunagi, aga kopa viskas ette lõpuks.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 18:00:25 vasta tsitaadiga

Kuidas http://www.l2exion.com/ siis ka on?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 30.07.2007 01:37:13 vasta tsitaadiga

nagu gayporno, aga parem icon_razz1.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 30.07.2007 11:46:50 vasta tsitaadiga

kobige jah sinna, seal meil nagu eestlaste server icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 00:20:54 vasta tsitaadiga

sain nüüd clan lv3 tehtudja paar kohta isegi vaba hetkel, tänaseks aga magama homme õhtupoole võib pm-ida joinimissooviga
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 03:05:32 vasta tsitaadiga

meh...
server käib 2 päeva ja juba clan lvl.3 ?
mis levelid te olete juba piix? icon_biggrin.gif
Supreme rated olid ka 15x?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 08:07:02 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
meh...
server käib 2 päeva ja juba clan lvl.3 ?
mis levelid te olete juba piix? icon_biggrin.gif
Supreme rated olid ka 15x?
supreme rated on 5x
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 31.07.2007 12:20:51 vasta tsitaadiga

Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...


beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 18:23:53 vasta tsitaadiga

suuremal osal inimestel pole lihtsalt aega et retailis mängida, endal lv63 BD ja 41 või natuke kõrgem SE Bartzis.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 22:58:37 vasta tsitaadiga

bartzis 61 SK ja 52 SE ning SH icon_eek.gif.... ei viitsi retailis enam taguda, kuna grind liiiiiga aeglane icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 23:21:45 vasta tsitaadiga

C5 download link dominusele http://www.exp.de/download.php?id=11470
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 00:41:12 vasta tsitaadiga

See õige versioon oleks isegi vahva mängida, kuna aga üks teine aeganõudev MMORPG pela olemas, ei kuluta aega ka siia. Kuutasu ka 15 dollarit Lineage 2'l.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 10:15:03 vasta tsitaadiga

Bartz: 48HE 48WL 25+ dark wiz
innactive...pole lihtsalt aega...ja pealegi bartz on suht surnud server
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 20:38:08 vasta tsitaadiga

Njah sai kah just eelmise kuu algul kinni pandud acc Bartzis aga reaalselt mängisin niikuinii viimase poole aasta jooksul vaid keskmiselt paar kolm korda kuus..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 02.08.2007 09:59:29 vasta tsitaadiga

Njah. Ma pole Gustin'is veel ühtegi eestlast näinud alates aastast 2004 :S
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 02.08.2007 17:47:29 vasta tsitaadiga

GTFO oma Gustiniga, kedagi ei koti.
Bartz: 24 Warrior oli kunagi

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 02.08.2007 18:17:07 vasta tsitaadiga

Mind kotib icon_biggrin.gif . Mõtlesin ka et võiks Lineage mängima hakata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 09:11:50 vasta tsitaadiga

CH auctionid lõppevad laupäeva õhtul kell 8 meie aja järgi.
hetkel 27m CWH-s niiet on minna veel.
kes pole veel maksnud siis täna, hiljemalt homme 2m igalt memberilt cwh-sse ja andke teada kah kui olete ära maksnud siis panen kirja.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iff
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2004




sõnum 05.08.2007 16:28:10 vasta tsitaadiga

FireDawg kirjutas:
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...


beer_yum.gif


Server Franz (kõige uuem retail server 1a vana )

Se 52
SPS 64
BH 63
WS 40



Eestlaseid mõnda olen ikka näinud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 19:14:19 vasta tsitaadiga

FireDawg kirjutas:
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...


beer_yum.gif

Sul on tüüpiline retaili venna suhtumine, kes pole kunagi korralikku privaat serverit proovinud. Nii nagu privaat serveritel, nii on ka retail serveritel omad vead (nt botid, farmerid jne). (no offence icon_razz.gif )

Kuid jah, peamine põhjus, miks ma retailis ei mängi on ikkagi see, et tuleb kulutada kohutavalt palju aega, et seal kuhugi jõuda ning päris elu tahab ka elamist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 08.08.2007 16:05:57 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
FireDawg kirjutas:
Keegi siit üldse õiges serveris ka pelab? Mitte mingis pira urkas (no offence)...


beer_yum.gif

Sul on tüüpiline retaili venna suhtumine, kes pole kunagi korralikku privaat serverit proovinud. Nii nagu privaat serveritel, nii on ka retail serveritel omad vead (nt botid, farmerid jne). (no offence icon_razz.gif )

Kuid jah, peamine põhjus, miks ma retailis ei mängi on ikkagi see, et tuleb kulutada kohutavalt palju aega, et seal kuhugi jõuda ning päris elu tahab ka elamist.


Noh sa võiksid vähemalt viisakusest paari kuu fee retail serveris aeg ajalt maksta. Ei pea ju mängima. Developerid nägid ju ikka vaeva mängu tehes. Mingi aitäh $$$ ekvivalendis oleks ju ilus öelda...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.08.2007 18:11:07 vasta tsitaadiga

sa arvad, et neil jääb/jäi see tõesti saamata?
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 18:44:02 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
Noh sa võiksid vähemalt viisakusest paari kuu fee retail serveris aeg ajalt maksta. Ei pea ju mängima. Developerid nägid ju ikka vaeva mängu tehes. Mingi aitäh $$$ ekvivalendis oleks ju ilus öelda...

"Viisakusest" sai kunagi retail account tehtud ja isegi mõned kuud mängitud. Rohkem ma neile ahnetele jobudele ei maksa midagi, vähemalt mitte enne, kui nad midagi tõsist botterite ja farmeritega ette ei võta. Seda nad aga ei tee, kuna iga account teenib toob neile kuus 15$ sisse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 19:00:28 vasta tsitaadiga

LightsabeR, suht sama lugu ka Runescapes. Bottereid ka membership serverites ikka p*rsetäis.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 09.08.2007 16:12:45 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
vutt kirjutas:
Noh sa võiksid vähemalt viisakusest paari kuu fee retail serveris aeg ajalt maksta. Ei pea ju mängima. Developerid nägid ju ikka vaeva mängu tehes. Mingi aitäh $$$ ekvivalendis oleks ju ilus öelda...

"Viisakusest" sai kunagi retail account tehtud ja isegi mõned kuud mängitud. Rohkem ma neile ahnetele jobudele ei maksa midagi, vähemalt mitte enne, kui nad midagi tõsist botterite ja farmeritega ette ei võta. Seda nad aga ei tee, kuna iga account teenib toob neile kuus 15$ sisse.


No siis on ju OK. Bottereid ei saa eemaldada, sest muidu kukuks nii mõnegi Aasia riigi SKP, mis aga võib avaldada mõju kogu maailma majandusele icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 09.08.2007 18:16:20 vasta tsitaadiga

Said nüüd oma vastuse kätte, miks NCsofti ei austata?
Austatakse hoopis neid inimesi, kes selle mängu tegid, NCsoft on lihtsalt üks tühi koht, kes seab reegleid, kuid ise nende järgi ei mängi

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 28.09.2007 22:07:15 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis siin teemas tunnistatakse ka privaat servereid ega panda seda piraatsuse alla. icon_question.gif (WoW'i teemas olid prova servud küll keelatud minuteada)

Räägin ka siis midagi. Mängin PVPX serveris. www.l2-pvpx.com
Olen mingi lvl 70+ jne. Kui mõni foorumlane ka seal mängib, siis võiks kokku saada ja teha midagi. icon_biggrin.gif

PS. Praegu on PVPX maas ja mängin Heavens Wail servus. Sama jutt ka selle kohta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 29.09.2007 01:28:25 vasta tsitaadiga

Mõttetu on kellelgi paukuda, sest enamus selle teema inimestest teab, mis originaal serverites tegelikult toimub.

Oma Originaaltaseme suhtes on see mäng ammu juba surnud!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 26.10.2007 11:42:38 vasta tsitaadiga

Hello:)

Mõtsin kah tiristada nati siis jälle L2-te. Kus keegi pelab nagu, kas seal supreme 5x vai seal exerion vms 15x servus?

btw olen Miki kui keegi veel mäletab mind icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 12:43:11 vasta tsitaadiga

Tere miki icon_biggrin.gif Long time no see icon_razz.gif . Ise ei mängi kusagil, aga enamus eesti poisse on supreme 15x nanaki serveris. Suht suurima rahvastatusega privaat server üldse see praegu (teeb vist ka retail serveritele ära mängijate arvuga).

(piilu toru foorumisse, seal postitatakse rohkem selle L2 teemal icon_razz.gif )
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 26.10.2007 14:01:43 vasta tsitaadiga

Okish Dokish:)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 15:40:49 vasta tsitaadiga

LightsabeR, palju nanakis keskmiselt online on?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.