Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Millist digifotokat omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millise firma digifotokat omate?
Canon
36%
 36%  [ 555 ]
Fuji
3%
 3%  [ 49 ]
HP
4%
 4%  [ 64 ]
Minolta
2%
 2%  [ 41 ]
Nikon
5%
 5%  [ 88 ]
Olympus
15%
 15%  [ 243 ]
Pentax
6%
 6%  [ 100 ]
Sony
5%
 5%  [ 77 ]
Muu
8%
 8%  [ 125 ]
Puudub
12%
 12%  [ 185 ]
hääli kokku : 1527

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 20:14:35 vasta tsitaadiga

Väike update jälle:
350D + kit + Sigma 70-300, hetkel rahul, sigmaga pole veel eriti mängida jõudnud
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 13.05.2007 10:40:15 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:59:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 22:10:34 vasta tsitaadiga

Nüüd siis IXUS 60 omanik.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 14.05.2007 22:19:06 vasta tsitaadiga

Kaameraks: Pentax *ist DL
Objektiivideks: PENTAX DA 18-55mm F3,5-5,6, smc PENTAX FA 28-90mm F3,5-5,6 ja Sigma AF 70-300mm F4,0-5,6 DG Macro
Välk: Pentax AF 360 FGZ
Lisaks veel muudi vidinad... pildid saab igal juhul tehtud.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 22:55:58 vasta tsitaadiga

Digipeegelkaamera Olympus E-400 Double Zoom Kit.

Objektiivid ZUIKO DIGITAL: ED 14-42mm 1:3,5-5,6
ED 40-150mm 1:4,0-5,6

Pildid ilusad ja selged. u. 500 juba teinud. icon_eek.gif Palju erinevaid pildistamisfunktsioone. Hea kerge. thumbs_up.gif
Kuna pole parema kaameraga pilte teinud siis ei virise. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuwoody
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2006




sõnum 15.05.2007 21:19:58 vasta tsitaadiga

canon digital ixus 50
nii pisikese aparaadi kohta uskumatult head pildid, eriti makrofotod
profid ilmselt nii ei arva, aga minu kui tavakasutaja jaoks on sellest rohkem kui küll! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Notsu
HV vaatleja
Notsu

liitunud: 01.01.2003




sõnum 16.05.2007 12:39:57 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
hmekk kirjutas:
Ardo kirjutas:
hmekk, see enda kaamerast rääkimine tähendab seda, et 95% postitajatest oma riista kiidab.


ehk siis kui keegi teeb teema et soovitage kaamerat või kuidas see kaamera on et sal ei kiideda oma fallost ?
bah fakt on see et nii see on ja nii see jääb ehk siis vahet ausaltõeldes pole kas on 2 kindlat teemat kus kiidetakse või 1000 teist teemat ?


Mis mõte on pikal teemal, kus iga postitus teiste tehnikat maha teeb ja enda oma kiidab?

Praegusel kujul on tegemist õnnestunud lahendusega, mis lihtsalt nullida tarvis.

Miks parandada töötavat süsteemi?


Äkki peaks siis hoopis tegema mingi üldteema Fotoaparaadid, mis jaguneb teemadeks Nikon, Canon, Pentaks jne, ning mis omakorda jagunevad mudeli järgi teemadeks. Siis peaks vist olema üpris selge ja lihtne leida vajaminevat infot. Muidugi, kui sellise teema loomine võimalik on.

Mul endal on juba üle aasta Canon PS2 IS. Üldiselt OK fotokas. Eelkõige tunnen küll puudust käsizoomist ja ISOdega võiks saada rohkem mängida. Ja eks ta ole aparaat, mis ajab isu peale enamaks, kui on viitsimist veidi rohkem mõelda ja tegutseda. Aga selle hinna juures pole rohkemat tahta. Pealegi suht kompaktne teine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 14:33:11 vasta tsitaadiga

Notsu kirjutas:

Äkki peaks siis hoopis tegema mingi üldteema Fotoaparaadid, mis jaguneb teemadeks Nikon, Canon, Pentaks jne, ning mis omakorda jagunevad mudeli järgi teemadeks. Siis peaks vist olema üpris selge ja lihtne leida vajaminevat infot. Muidugi, kui sellise teema loomine võimalik on.

HV on siiski eelkõige arvutialane foorum. Sellise idee võid mõnes fotofoorumis välja käia, kui see juba teostatud pole. Olgem õnnelikud, et meil siin üldse filmikaameratest, lisaseadmetest jm-st, mis pole kaugeltki arvutitega seotud, rääkida lubatakse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 23.05.2007 23:07:41 vasta tsitaadiga

pole päris see teema aga kindlasti on siin inimesi kes omavad Pentax K110D ja K100D, mis on nelde peamised erinevused?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 23:14:10 vasta tsitaadiga

KENWOOD, nende peamine erinevus on see, et üks neist omab nn pildistabilisaatorit ja teine mitte. Muu on pmst sama, muidugi jah, hinnas on ka vahe.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 23.05.2007 23:49:43 vasta tsitaadiga

See hinnavahe on nii väike, et otstarbekam on K100D osta. Stabilisaator töötab iga toruga, ka vanematega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 20:01:17 vasta tsitaadiga

minult samuti väike up: Nikon D40 koos kit objega ja Nikoni poolt kingitus välk SB-400 ... plaanis lähiajal ka korralik telezoom soetada.. AF-S ilmselt paneb piirid aga kraami leidub.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 06.06.2007 21:17:01 vasta tsitaadiga

Viimase kuukese olen praktiseerinud Canon 400D'ga, (18-55 mm), pole jõudnud korralikumat objektiivi osta.
http://www.dpreview.com/news/0608/06082416canoneos400drebelxti.asp
Seebiks kasutan A80
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 09:48:29 vasta tsitaadiga

canon powershot a560
päris rahul
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CmdOp
HV vaatleja
CmdOp

liitunud: 18.10.2005




sõnum 08.07.2007 19:35:44 vasta tsitaadiga

K100D + kit + Sigma 70-300 APO DG Macro.
Pole sees Sigma 300 peal nii soft midagi, mulle tundub, või ei oska ma pilte vaadata.

_________________
Woke up this morning .........
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?...!
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.10.2006




sõnum 08.07.2007 19:44:24 vasta tsitaadiga

Canon Digital IXUS 65 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.07.2007 20:26:22 vasta tsitaadiga

al 2004 märts Panasonic FZ10
dets 04 Sony F717
märts 05 Pentax *ist DS
okt 05 canon G5
nov 05 Nikon 5700
jan 06 Pentax *ist DS
okt 06 canon S3
apr 07 sony R1

aga uusi mudeleid tuleb nagu vändrast saelaudu icon_razz.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 09.07.2007 15:04:12 vasta tsitaadiga

Ahjaa! Aeg updateiks.

E-500 maha myydud ja asemel K10D + Sigma 28-70 f2.8 (IMHO super toru. valge ja terav) + Sigma 70-300 DG Macro ilma apota. see viimane on pikemas otsas suti pehme ja CA-ne aga ei midagi väga hullu.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 11.07.2007 17:44:49 vasta tsitaadiga

Oman Pentax *IST DL digipeeglit ning smc 17-55mm f3,5-5,6 ( Mõtlen osta ka endale tele 70-300mm f4-5,6, kuid hetkel raha napib.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
truumu
HV vaatleja
truumu

liitunud: 14.04.2004




sõnum 13.07.2007 23:18:25 vasta tsitaadiga

Hääletasin Canoni poolt, kuigi aparaate 2 hetkel: Nikon Coolpix 4600 ja Canon PS S1 IS
Võrrelda neid omavahel ei saa, klassid omaette
Nikon igaljuhul vahva pill amatöörile, ainuke närviajav puudus on välgu pikk laadimine ja IS-i(image stabilization) puudumine...
Samas mahub rinnataskusse ja pralle jaoks temast täiesti piisab
Statiiv ja veidi kannatust ning tulevad superpildid
Canon on mõeldud blondiinidele, igast asendist ja igal juhul on pilt söödav, kui tahad väga head pilti, pead süvenema manuali ja sel juhul pakub ta veel megalt võimalusi ja pildid on super thumbs_up.gif
Tahaks juba omada S5-te, kuid pole nii rikas kahjuks

_________________
5012869 Toomas
Truumu Diagnostika OÜ
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 23:36:52 vasta tsitaadiga

Jahin S5...eile sai niisama sõbra S2 pilte tehtud ja täitsa nummi oli, kuid S5 peab minu omaks saama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pocketman
HV vaatleja
pocketman

liitunud: 19.01.2004




sõnum 17.07.2007 01:33:59 vasta tsitaadiga

Death, käest siis ledis Olympus E-500 koos KIT 14-42mm + 40-150mm objktiividega uue omaniku minu näol. Siiani sain hakkama Pentax Optio 40-ga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 02:15:18 vasta tsitaadiga

Teist kuud on kasutusel minu esimene fotokas SonyEricsson K810i,siiani olen ülimalt rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 10:14:58 vasta tsitaadiga

Canonid ixus 700 ja eos 400D koos tamroni sp af28-75 f/28 objega.
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 10:42:51 vasta tsitaadiga

Hea, et S5 kasuks ei otsustanud...nüüd olen Canon EOS 350D + EF-S 18-55 KIT + 2*2GB mälu õnnelik omanik thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 21:06:19 vasta tsitaadiga

Igapäevaselt Nikon D70S+kit ja Sigma 70-300 APO Macro+välk SB800+statiiv ja IR kaugpäästik, veeall käies Canon Ixus 7oo+ allveebox -40m.
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 23.07.2007 21:29:47 vasta tsitaadiga

Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 22:14:00 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif kahju, et mitu (kümmend) korda hääletada ei saa. järjekorralt kusagil kuraditosinasse digiseep pühapäevaklõpsuks ja brandile truudust ei murra- canon 8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 22:25:32 vasta tsitaadiga

Juba 2 aastat omanud Canon EOS 350d ja KIT objektiivi. See aasta ostsin juurde EF 50mm f/1.8 toru.

Enne seda oli Canon PowerShot A60.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 20:13:01 vasta tsitaadiga

Olympus FE-230 seebikas. 8) Seni veel olen sellega rahul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 20:23:27 vasta tsitaadiga

Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III

Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 21:14:39 vasta tsitaadiga

Retsept, vaata ei koti maha ei unusta kuhugi icon_lol.gif

Jaanus kirjutas:
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III

Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 21:17:36 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III

Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid

vat kus mõned raha pesevad icon_razz1.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 23:31:21 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III

Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid

Mul on nüüd permanent erekas... icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 26.07.2007 08:47:27 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
tsitaat:

Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III

Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid


ära unusta lisada, et tegu kroonika neegriga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 11:06:24 vasta tsitaadiga

she-wolf kirjutas:
Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole.


kit obje eriti ei maksa nagunii. aga jah on ka sellega tehtud häid pilte icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spidy06
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2007




sõnum 26.07.2007 11:32:31 vasta tsitaadiga

Hiljuti sai soetatud Nikon D80 ilma kit-objektiivita, juurde sai soetatud Sigma AF 24-135mm F2,8-4,5 ( http://www.photopoint.ee/toode.php?id=3356 ), mälukaardina Silicon Power SD Ultima II 150x 4GB.
Pildi kvaliteedi üle kurta ei saa icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.08.2007 13:46:21 vasta tsitaadiga

Antud hetkel koosneb komplekt järgmisest kolast:
Canon 350D Digital
EF 28-105 f/3.5-4.5 III USM+EW63II
EF 50 f/1.8
EF 100-300 f/4.5-5.6 USM
Sigma EF 500 DG Super EO-ETTL
Velboni statiiv
Tamraci kott
Apaceri 1GB 150x CF
lisaks ka Canon PowerShot A710 IS

Järgmiseks tahaks juurde soetada:
distantspäästik Canon RS 60 E 3 (või mingi alternatiiv)
päikesevarjuk Canon ET 65 III
patareitald Canon BG-E 3 (või mingi alternatiiv)
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
lisaks on ammune kirg soetada endale kalasilm

Kui ainult see va raha puu otsas kasvaks. icon_rolleyes.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 14.08.2007 05:11:47 vasta tsitaadiga

she-wolf kirjutas:
Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole.

Lõpuks siis objektiiv ka olemas (2 tükki isegi) - Sigma 28-80mm F3.5-5.6 Mini Zoom Macro (maksis 1100.- icon_lol.gif ) koos päikesevarjukiga, hea objektiiv on (natuke pehme pildiga, aga värvidega oskab hästi ümber käia), teine objektiiv (tasuta saadud) Canon, juhuse tõttu samuti 28-80. icon_lol.gif
2x 1GB Sandisk Extreme III CF kaarti ka.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 14.08.2007 09:19:28 vasta tsitaadiga

to she-wolf:
kui nüüd Tamroni 28-75 kätte saad, võid ühe korraliku versus reviwsi teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 14.08.2007 09:26:03 vasta tsitaadiga

Hetkel SANYO Xacti C4 kasutuses, teeb norm. kvaliteediga 4MP pilte kui ka 640×480 30fps resoga norm. kvaliteediga videot, kasutab andmekandjana SD mälukaarte, piisavalt kompanktne ka kaasa tassimiseks.
Väike miinus on, et videoklipi faild .avi laiendiga pole vaid .mp4 laiendiga, mida iga player maha ei suuda paraku mängida.

http://www.steves-digicams.com/2005_reviews/c4.html
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 09:33:07 vasta tsitaadiga

mis see interpolated tähendab?
seal on mingi 8M jura ka üles tähendatud icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 14.08.2007 11:36:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis see interpolated tähendab?
seal on mingi 8M jura ka üles tähendatud icon_rolleyes.gif


See 8M on tarkvaraliselt pikslite juurdepressimisega saavutatud, ei midagi erilist, riistvaraliselt ikka 4MP pill.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trummar
HV vaatleja
Trummar

liitunud: 14.04.2007




sõnum 14.08.2007 22:00:03 vasta tsitaadiga

Mul on Pentax Optio S55.
5 megapixlit on täitsa piisav siukse fotoka jaoks.
Akusid neelab ainult palju oma suur displei pärast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 00:34:20 vasta tsitaadiga

she-wolf kirjutas:
she-wolf kirjutas:
Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole.

Lõpuks siis objektiiv ka olemas (2 tükki isegi) - Sigma 28-80mm F3.5-5.6 Mini Zoom Macro (maksis 1100.- icon_lol.gif ) koos päikesevarjukiga, hea objektiiv on (natuke pehme pildiga, aga värvidega oskab hästi ümber käia), teine objektiiv (tasuta saadud) Canon, juhuse tõttu samuti 28-80. icon_lol.gif
2x 1GB Sandisk Extreme III CF kaarti ka.
Huvitav, esmalt ütled, et kitiga oma kaamerat ei rüveta kuid siis muretsed sinna ette canoni filmikaamerate kit-objektiivi, mis erinevate veebis avaldatud hinnangute põhjal oli täielik rämps juba filmikaamerate ees rääkimata siis oluliselt suuremat lahutusvõimet nõudvate digikaamerate ees. Ka Sigma langeb samasse kategooriasse. Kas oli mingi konkreetne põhjus just selliseks valikuks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.08.2007 01:33:26 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Huvitav, esmalt ütled, et kitiga oma kaamerat ei rüveta kuid siis muretsed sinna ette canoni filmikaamerate kit-objektiivi, mis erinevate veebis avaldatud hinnangute põhjal oli täielik rämps juba filmikaamerate ees rääkimata siis oluliselt suuremat lahutusvõimet nõudvate digikaamerate ees. Ka Sigma langeb samasse kategooriasse. Kas oli mingi konkreetne põhjus just selliseks valikuks?

Selle Canoni obje ma sain juhuslikult ja tasuta, niiet suht suva, kui hea ta on. Enamasti kasutan siiski Sigmat ja Canon on tagavaraks. Ja tule nüüd ütlema, et mu Sigma on halvem obje, kui kit. Ma ei usuks niikuinii. Selle 1100 eeku eest on ikka väga hea toru. thumbs_up.gif
Valiku põhjuseks on materiaalne seis, mis ei ole just kiita. Muidugi oleks tore mingi 20k obje osta, aga kus nüüd minul selline raha võtta.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 10:11:01 vasta tsitaadiga

she-wolf, ma ei hakka vaidlema selle sigma headuse üle. Eks aja jooksul mõistad isegi. Aga kui sul vähegi võimalik siis proovi see toru omale saada - fotokala kuulutus
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 10:13:28 vasta tsitaadiga

Puudub fotokas kahjuks, aga eks suund sinnapoole vaikselt ole. Selle ajani teen pilt Nokia 6230 telefoniga, vähemalt eristab inimesed autodest ja puudest icon_razz.gif Muud kasu sellest pole.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 11:28:10 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
she-wolf, ma ei hakka vaidlema selle sigma headuse üle. Eks aja jooksul mõistad isegi. Aga kui sul vähegi võimalik siis proovi see toru omale saada - fotokala kuulutus


Jep, inimesel on raha 1k ja sa pakud talle 5x kallimat asja. Mõistlik.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.08.2007 15:17:34 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Jep, inimesel on raha 1k ja sa pakud talle 5x kallimat asja. Mõistlik.

Õige jutt, ainult et pole mul enam 1k ka, selle eest sai juba obje ostetud (muide selle 1k ma sain SMS-laenust).
Kuna see Canon on mu esimene digipeegel ja fotograafiaga tegelen nüüd paar nädalat alles, ei leia, et mingit väga kallist objet oleks vaja, aasta-paari pärast äkki vaatab seda asja.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Millist digifotokat omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.