|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millise firma digifotokat omate? |
| Canon |
|
36% |
[ 555 ] |
| Fuji |
|
3% |
[ 49 ] |
| HP |
|
4% |
[ 64 ] |
| Minolta |
|
2% |
[ 41 ] |
| Nikon |
|
5% |
[ 88 ] |
| Olympus |
|
15% |
[ 243 ] |
| Pentax |
|
6% |
[ 100 ] |
| Sony |
|
5% |
[ 77 ] |
| Muu |
|
8% |
[ 125 ] |
| Puudub |
|
12% |
[ 185 ] |
|
| hääli kokku : 1527 |
|
| autor |
|
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
12.05.2007 20:14:35
|
|
|
Väike update jälle:
350D + kit + Sigma 70-300, hetkel rahul, sigmaga pole veel eriti mängida jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
13.05.2007 10:40:15
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:59:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
14.05.2007 22:10:34
|
|
|
| Nüüd siis IXUS 60 omanik.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
14.05.2007 22:19:06
|
|
|
Kaameraks: Pentax *ist DL
Objektiivideks: PENTAX DA 18-55mm F3,5-5,6, smc PENTAX FA 28-90mm F3,5-5,6 ja Sigma AF 70-300mm F4,0-5,6 DG Macro
Välk: Pentax AF 360 FGZ
Lisaks veel muudi vidinad... pildid saab igal juhul tehtud.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
14.05.2007 22:55:58
|
|
|
Digipeegelkaamera Olympus E-400 Double Zoom Kit.
Objektiivid ZUIKO DIGITAL: ED 14-42mm 1:3,5-5,6
ED 40-150mm 1:4,0-5,6
Pildid ilusad ja selged. u. 500 juba teinud. Palju erinevaid pildistamisfunktsioone. Hea kerge.
Kuna pole parema kaameraga pilte teinud siis ei virise.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuwoody
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2006
|
15.05.2007 21:19:58
|
|
|
canon digital ixus 50
nii pisikese aparaadi kohta uskumatult head pildid, eriti makrofotod
profid ilmselt nii ei arva, aga minu kui tavakasutaja jaoks on sellest rohkem kui küll!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Notsu
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2003
|
16.05.2007 12:39:57
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| hmekk kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| hmekk, see enda kaamerast rääkimine tähendab seda, et 95% postitajatest oma riista kiidab. |
ehk siis kui keegi teeb teema et soovitage kaamerat või kuidas see kaamera on et sal ei kiideda oma fallost ?
bah fakt on see et nii see on ja nii see jääb ehk siis vahet ausaltõeldes pole kas on 2 kindlat teemat kus kiidetakse või 1000 teist teemat ? |
Mis mõte on pikal teemal, kus iga postitus teiste tehnikat maha teeb ja enda oma kiidab?
Praegusel kujul on tegemist õnnestunud lahendusega, mis lihtsalt nullida tarvis.
Miks parandada töötavat süsteemi? |
Äkki peaks siis hoopis tegema mingi üldteema Fotoaparaadid, mis jaguneb teemadeks Nikon, Canon, Pentaks jne, ning mis omakorda jagunevad mudeli järgi teemadeks. Siis peaks vist olema üpris selge ja lihtne leida vajaminevat infot. Muidugi, kui sellise teema loomine võimalik on.
Mul endal on juba üle aasta Canon PS2 IS. Üldiselt OK fotokas. Eelkõige tunnen küll puudust käsizoomist ja ISOdega võiks saada rohkem mängida. Ja eks ta ole aparaat, mis ajab isu peale enamaks, kui on viitsimist veidi rohkem mõelda ja tegutseda. Aga selle hinna juures pole rohkemat tahta. Pealegi suht kompaktne teine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
16.05.2007 14:33:11
|
|
|
| Notsu kirjutas: |
Äkki peaks siis hoopis tegema mingi üldteema Fotoaparaadid, mis jaguneb teemadeks Nikon, Canon, Pentaks jne, ning mis omakorda jagunevad mudeli järgi teemadeks. Siis peaks vist olema üpris selge ja lihtne leida vajaminevat infot. Muidugi, kui sellise teema loomine võimalik on.
|
HV on siiski eelkõige arvutialane foorum. Sellise idee võid mõnes fotofoorumis välja käia, kui see juba teostatud pole. Olgem õnnelikud, et meil siin üldse filmikaameratest, lisaseadmetest jm-st, mis pole kaugeltki arvutitega seotud, rääkida lubatakse.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
23.05.2007 23:07:41
|
|
|
| pole päris see teema aga kindlasti on siin inimesi kes omavad Pentax K110D ja K100D, mis on nelde peamised erinevused?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
23.05.2007 23:14:10
|
|
|
| KENWOOD, nende peamine erinevus on see, et üks neist omab nn pildistabilisaatorit ja teine mitte. Muu on pmst sama, muidugi jah, hinnas on ka vahe.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer99
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004
|
23.05.2007 23:49:43
|
|
|
See hinnavahe on nii väike, et otstarbekam on K100D osta. Stabilisaator töötab iga toruga, ka vanematega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
04.06.2007 20:01:17
|
|
|
minult samuti väike up: Nikon D40 koos kit objega ja Nikoni poolt kingitus välk SB-400 ... plaanis lähiajal ka korralik telezoom soetada.. AF-S ilmselt paneb piirid aga kraami leidub..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DmX
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2004
|
08.07.2007 09:48:29
|
|
|
canon powershot a560
päris rahul
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CmdOp
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005
|
08.07.2007 19:35:44
|
|
|
K100D + kit + Sigma 70-300 APO DG Macro.
Pole sees Sigma 300 peal nii soft midagi, mulle tundub, või ei oska ma pilte vaadata.
_________________ Woke up this morning ......... |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?...!
Piiratud kasutaja
liitunud: 22.10.2006
|
08.07.2007 19:44:24
|
|
|
Canon Digital IXUS 65
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
08.07.2007 20:26:22
|
|
|
al 2004 märts Panasonic FZ10
dets 04 Sony F717
märts 05 Pentax *ist DS
okt 05 canon G5
nov 05 Nikon 5700
jan 06 Pentax *ist DS
okt 06 canon S3
apr 07 sony R1
aga uusi mudeleid tuleb nagu vändrast saelaudu
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
09.07.2007 15:04:12
|
|
|
Ahjaa! Aeg updateiks.
E-500 maha myydud ja asemel K10D + Sigma 28-70 f2.8 (IMHO super toru. valge ja terav) + Sigma 70-300 DG Macro ilma apota. see viimane on pikemas otsas suti pehme ja CA-ne aga ei midagi väga hullu.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem
HV kasutaja
liitunud: 04.01.2007
|
11.07.2007 17:44:49
|
|
|
| Oman Pentax *IST DL digipeeglit ning smc 17-55mm f3,5-5,6 ( Mõtlen osta ka endale tele 70-300mm f4-5,6, kuid hetkel raha napib.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
truumu
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2004
|
13.07.2007 23:18:25
|
|
|
Hääletasin Canoni poolt, kuigi aparaate 2 hetkel: Nikon Coolpix 4600 ja Canon PS S1 IS
Võrrelda neid omavahel ei saa, klassid omaette
Nikon igaljuhul vahva pill amatöörile, ainuke närviajav puudus on välgu pikk laadimine ja IS-i(image stabilization) puudumine...
Samas mahub rinnataskusse ja pralle jaoks temast täiesti piisab
Statiiv ja veidi kannatust ning tulevad superpildid
Canon on mõeldud blondiinidele, igast asendist ja igal juhul on pilt söödav, kui tahad väga head pilti, pead süvenema manuali ja sel juhul pakub ta veel megalt võimalusi ja pildid on super
Tahaks juba omada S5-te, kuid pole nii rikas kahjuks
_________________ 5012869 Toomas
Truumu Diagnostika OÜ |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
13.07.2007 23:36:52
|
|
|
Jahin S5...eile sai niisama sõbra S2 pilte tehtud ja täitsa nummi oli, kuid S5 peab minu omaks saama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pocketman
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004
|
17.07.2007 01:33:59
|
|
|
| Death, käest siis ledis Olympus E-500 koos KIT 14-42mm + 40-150mm objktiividega uue omaniku minu näol. Siiani sain hakkama Pentax Optio 40-ga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.07.2007 02:15:18
|
|
|
Teist kuud on kasutusel minu esimene fotokas SonyEricsson K810i,siiani olen ülimalt rahul
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShiiL
HV Guru

liitunud: 15.05.2002
|
20.07.2007 10:14:58
|
|
|
Canonid ixus 700 ja eos 400D koos tamroni sp af28-75 f/28 objega.
_________________ I may be getting older, but I refuse to grow up! |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.07.2007 10:42:51
|
|
|
Hea, et S5 kasuks ei otsustanud...nüüd olen Canon EOS 350D + EF-S 18-55 KIT + 2*2GB mälu õnnelik omanik
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
23.07.2007 21:06:19
|
|
|
Igapäevaselt Nikon D70S+kit ja Sigma 70-300 APO Macro+välk SB800+statiiv ja IR kaugpäästik, veeall käies Canon Ixus 7oo+ allveebox -40m.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
23.07.2007 21:29:47
|
|
|
| Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
23.07.2007 22:14:00
|
|
|
kahju, et mitu (kümmend) korda hääletada ei saa. järjekorralt kusagil kuraditosinasse digiseep pühapäevaklõpsuks ja brandile truudust ei murra- canon 8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
23.07.2007 22:25:32
|
|
|
Juba 2 aastat omanud Canon EOS 350d ja KIT objektiivi. See aasta ostsin juurde EF 50mm f/1.8 toru.
Enne seda oli Canon PowerShot A60.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kernel
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
24.07.2007 20:13:01
|
|
|
| Olympus FE-230 seebikas. 8) Seni veel olen sellega rahul.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.07.2007 20:23:27
|
|
|
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III
Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
24.07.2007 21:14:39
|
|
|
Retsept, vaata ei koti maha ei unusta kuhugi
| Jaanus kirjutas: |
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III
Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
24.07.2007 21:17:36
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III
Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid |
vat kus mõned raha pesevad
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.07.2007 23:31:21
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III
Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid |
Mul on nüüd permanent erekas...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
26.07.2007 08:47:27
|
|
|
Jaanus kirjutas:
| tsitaat: |
Hetkel on siis selline kompott kasutada. Kaamera kere peaks 2 nädala jooksul uue saama - EOS 1D Mark III
Canon EOS 1D Mark II N
EF 35mm F1.4 L USM
EF 50mm F1.4 USM
EF 85mm F1.2 L II USM
EF 135mm F2.0 L USM
EF 200mm F2.8 L II USM
EF 300mm F4.0 L IS USM
EF 16 - 35mm F2.8 L USM
EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM
EF 70 - 200mm F2.8 L IS USM
EF 1.4x II telekonverter
Peotäis Sandisk Extreme IV CF 4GB kaarte
Mõned Sandisk Extreme III SD 2GB kaardid
|
ära unusta lisada, et tegu kroonika neegriga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
26.07.2007 11:06:24
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
| Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole. |
kit obje eriti ei maksa nagunii. aga jah on ka sellega tehtud häid pilte
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spidy06
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2007
|
26.07.2007 11:32:31
|
|
|
Hiljuti sai soetatud Nikon D80 ilma kit-objektiivita, juurde sai soetatud Sigma AF 24-135mm F2,8-4,5 ( http://www.photopoint.ee/toode.php?id=3356 ), mälukaardina Silicon Power SD Ultima II 150x 4GB.
Pildi kvaliteedi üle kurta ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
13.08.2007 13:46:21
|
|
|
Antud hetkel koosneb komplekt järgmisest kolast:
Canon 350D Digital
EF 28-105 f/3.5-4.5 III USM+EW63II
EF 50 f/1.8
EF 100-300 f/4.5-5.6 USM
Sigma EF 500 DG Super EO-ETTL
Velboni statiiv
Tamraci kott
Apaceri 1GB 150x CF
lisaks ka Canon PowerShot A710 IS
Järgmiseks tahaks juurde soetada:
distantspäästik Canon RS 60 E 3 (või mingi alternatiiv)
päikesevarjuk Canon ET 65 III
patareitald Canon BG-E 3 (või mingi alternatiiv)
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
lisaks on ammune kirg soetada endale kalasilm
Kui ainult see va raha puu otsas kasvaks.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
14.08.2007 05:11:47
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
| Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole. |
Lõpuks siis objektiiv ka olemas (2 tükki isegi) - Sigma 28-80mm F3.5-5.6 Mini Zoom Macro (maksis 1100.- ) koos päikesevarjukiga, hea objektiiv on (natuke pehme pildiga, aga värvidega oskab hästi ümber käia), teine objektiiv (tasuta saadud) Canon, juhuse tõttu samuti 28-80.
2x 1GB Sandisk Extreme III CF kaarti ka.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
14.08.2007 09:19:28
|
|
|
to she-wolf:
kui nüüd Tamroni 28-75 kätte saad, võid ühe korraliku versus reviwsi teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
14.08.2007 09:26:03
|
|
|
Hetkel SANYO Xacti C4 kasutuses, teeb norm. kvaliteediga 4MP pilte kui ka 640×480 30fps resoga norm. kvaliteediga videot, kasutab andmekandjana SD mälukaarte, piisavalt kompanktne ka kaasa tassimiseks.
Väike miinus on, et videoklipi faild .avi laiendiga pole vaid .mp4 laiendiga, mida iga player maha ei suuda paraku mängida.
http://www.steves-digicams.com/2005_reviews/c4.html
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.08.2007 09:33:07
|
|
|
mis see interpolated tähendab?
seal on mingi 8M jura ka üles tähendatud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
14.08.2007 11:36:23
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mis see interpolated tähendab?
seal on mingi 8M jura ka üles tähendatud  |
See 8M on tarkvaraliselt pikslite juurdepressimisega saavutatud, ei midagi erilist, riistvaraliselt ikka 4MP pill.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trummar
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
14.08.2007 22:00:03
|
|
|
Mul on Pentax Optio S55.
5 megapixlit on täitsa piisav siukse fotoka jaoks.
Akusid neelab ainult palju oma suur displei pärast.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
15.08.2007 00:34:20
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
| she-wolf kirjutas: |
| Juba mõned päevad omanud sellist asja, nagu Canon EOS 400D, praegu alles käib lisade otsimine, ehk siis obje on tellitud, aga saabumata (tellisin eraldi ühe teise obje, sest kit-objega oma toredat masinat ei tahtnud rüvetada, mõttetu ost oleks olnud), mälukaarti ka pole. |
Lõpuks siis objektiiv ka olemas (2 tükki isegi) - Sigma 28-80mm F3.5-5.6 Mini Zoom Macro (maksis 1100.- ) koos päikesevarjukiga, hea objektiiv on (natuke pehme pildiga, aga värvidega oskab hästi ümber käia), teine objektiiv (tasuta saadud) Canon, juhuse tõttu samuti 28-80.
2x 1GB Sandisk Extreme III CF kaarti ka. |
Huvitav, esmalt ütled, et kitiga oma kaamerat ei rüveta kuid siis muretsed sinna ette canoni filmikaamerate kit-objektiivi, mis erinevate veebis avaldatud hinnangute põhjal oli täielik rämps juba filmikaamerate ees rääkimata siis oluliselt suuremat lahutusvõimet nõudvate digikaamerate ees. Ka Sigma langeb samasse kategooriasse. Kas oli mingi konkreetne põhjus just selliseks valikuks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
15.08.2007 01:33:26
|
|
|
| erko kirjutas: |
| Huvitav, esmalt ütled, et kitiga oma kaamerat ei rüveta kuid siis muretsed sinna ette canoni filmikaamerate kit-objektiivi, mis erinevate veebis avaldatud hinnangute põhjal oli täielik rämps juba filmikaamerate ees rääkimata siis oluliselt suuremat lahutusvõimet nõudvate digikaamerate ees. Ka Sigma langeb samasse kategooriasse. Kas oli mingi konkreetne põhjus just selliseks valikuks? |
Selle Canoni obje ma sain juhuslikult ja tasuta, niiet suht suva, kui hea ta on. Enamasti kasutan siiski Sigmat ja Canon on tagavaraks. Ja tule nüüd ütlema, et mu Sigma on halvem obje, kui kit. Ma ei usuks niikuinii. Selle 1100 eeku eest on ikka väga hea toru.
Valiku põhjuseks on materiaalne seis, mis ei ole just kiita. Muidugi oleks tore mingi 20k obje osta, aga kus nüüd minul selline raha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
15.08.2007 10:11:01
|
|
|
| she-wolf, ma ei hakka vaidlema selle sigma headuse üle. Eks aja jooksul mõistad isegi. Aga kui sul vähegi võimalik siis proovi see toru omale saada - fotokala kuulutus
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
15.08.2007 10:13:28
|
|
|
Puudub fotokas kahjuks, aga eks suund sinnapoole vaikselt ole. Selle ajani teen pilt Nokia 6230 telefoniga, vähemalt eristab inimesed autodest ja puudest Muud kasu sellest pole.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.08.2007 11:28:10
|
|
|
| erko kirjutas: |
| she-wolf, ma ei hakka vaidlema selle sigma headuse üle. Eks aja jooksul mõistad isegi. Aga kui sul vähegi võimalik siis proovi see toru omale saada - fotokala kuulutus |
Jep, inimesel on raha 1k ja sa pakud talle 5x kallimat asja. Mõistlik.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
15.08.2007 15:17:34
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Jep, inimesel on raha 1k ja sa pakud talle 5x kallimat asja. Mõistlik. |
Õige jutt, ainult et pole mul enam 1k ka, selle eest sai juba obje ostetud (muide selle 1k ma sain SMS-laenust).
Kuna see Canon on mu esimene digipeegel ja fotograafiaga tegelen nüüd paar nädalat alles, ei leia, et mingit väga kallist objet oleks vaja, aasta-paari pärast äkki vaatab seda asja.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|