|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
31.08.2006 01:03:19
PHPBB3 |
|
|
Umbes kuu aega tagasi tuli välja phpbb 3.
Eesti keelt seal pole ja öeldi, et phpBB'l pole ametlikku tõlkijat.
Kas keegi tegeleb sellega ?
Või viitsiks mulle abiks tulla ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
viimati muutis Eddi 08.08.2007 19:47:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
31.08.2006 01:21:24
|
|
|
kustotsast ta sul välja tuli?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
31.08.2006 01:22:22
|
|
|
| Renka kirjutas: |
kustotsast ta sul välja tuli? |
Misasja ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
31.08.2006 01:25:31
|
|
|
phpBB3 EI ole väljas
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
31.08.2006 01:31:32
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| phpBB3 EI ole väljas |
phpbb3 beta 2 seljuhul
tähenärija
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
31.08.2006 07:45:36
|
|
|
Tegelikult see ei ole tähenärimine. Üks asi on see, et sa ütled siin foorumis niimoodi, aga kusagil avalikult rääkides pead olema täpne, muidu võidaksegi arvata, et RC on väljas.
Aga teemast ka. Võib-olla löön kampa. Aga seda vaatan alles õhtupoole (kui palju materjali on, kas aega on jne).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
04.09.2006 10:40:25
|
|
|
kunagi tõlkisin ise kasutajaliidese (lang_main.php) kuna mulle ükski tookord tasuta kättesaadavatest ei kõlvanud.
võtsin ingliskeelse ette ja panin scratchist, et miski ei segaks.
kahjuks mu majandatav foorum on praegu seoses paljude upgradedega keeleliselt juba kergelt sohu läinud sest kohendamiseks pole aega ja viitsimist olnud.
talvisel ajal võin tõlkeprojektis osaline olla.
ka on mu meelest vajalik sellel tõlkijal või grupikesel jääda oma tõlget toetama läbi kõigi upgradede.
EDIT: installisin selle phpBB3 beeta kodumasinasse ja mängisin-uurisin põgusalt. asi on ikka väga ringi tehtud ja täiustatud. keelefaile on õige mitu korda rohkem. samas on võimalik keelefailide stringe adminni osas otse interfeisi kaudu mudida. kuna phpBB3 funktsionaalusus on nii kasutaja kui adminni seisukohalt oluliselt edasi arenenud siis on stiimulit uuele versioonile ümberkolimiseks ja seega ka tõlkimiseks küll.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
massu
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
13.12.2006 09:34:02
|
|
|
| massu kirjutas: |
| Kas keegi pole siiani tõesti tõlkinud seda eesti keelde? |
ma küll ei viitsiks enne pihta hakata kui release väljas. aega niigi vähe.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
13.12.2006 16:23:33
|
|
|
kuna fr tuleb välja ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.12.2006 16:27:41
|
|
|
siis kui valmis on
Mingit tähtaega ei ole.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
21.12.2006 21:00:23
|
|
|
| Eddi kirjutas: |
| kuna fr tuleb välja ? |
Siis, kui kõik leitud bugid parandatud on. Ära muretse, ma olen juba üle kahe aasta oodanud.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okas5
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004
|
23.12.2006 19:34:03
|
|
|
Ma võiks appi tulle küll
_________________ Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi  |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
23.12.2006 19:59:46
|
|
|
väga hea.
võib hakata pihta.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okas5
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004
|
23.12.2006 20:24:56
|
|
|
Eddi viska siis midagi mulle kuhugi sellekohta
_________________ Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi  |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
22.04.2007 14:07:43
|
|
|
Kui vaja siis minu poolt serveriruumi saate support saidi tegemiseks!
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
22.04.2007 14:26:53
|
|
|
| jeq kirjutas: |
| Kui vaja siis minu poolt serveriruumi saate support saidi tegemiseks! |
Oleks vaja küll räägi lähemalt palun !
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikliiv
HV veteran
liitunud: 02.02.2004
|
15.06.2007 17:43:33
|
|
|
| Kuidas selle tõlkimisega siis ka läheb. Ma juba maadlen selle RC1-hega ja võiks emakeel ka olla... 8)
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
15.06.2007 19:12:07
|
|
|
meil sai ka enamus tõlgitud, aga jäi poolikuks vähese huvi tõttu!
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikliiv
HV veteran
liitunud: 02.02.2004
|
15.06.2007 19:22:28
|
|
|
Konvertisin phpBB2 databaasi üle ja esmapilgul kõik väga äge. Hiljem aga hakkasin avastama, et näiteks "uus teema" ja "vasta" nuppe ei ole enam. Ka puuduvad postituse alt postitaja nupud: "profiil" "ps" "email" ...
Nüüd siis tuleb oodata millal see RC1 ära kinnitatakse. Saaks juba kasutama ilusti hakata! Hetkel ongi aega seadistamisega tegeleda jne...
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
15.06.2007 19:32:39
|
|
|
| erikliiv kirjutas: |
Nüüd siis tuleb oodata millal see RC1 ära kinnitatakse. Saaks juba kasutama ilusti hakata! Hetkel ongi aega seadistamisega tegeleda jne... |
Mida sa sellega mõtled? RC1 on ametlikult väljas, phpBB2'lt uuendamine möödus ilusti, töötab korralikult.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
massu
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
15.06.2007 21:39:20
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| erikliiv kirjutas: |
Nüüd siis tuleb oodata millal see RC1 ära kinnitatakse. Saaks juba kasutama ilusti hakata! Hetkel ongi aega seadistamisega tegeleda jne... |
Mida sa sellega mõtled? RC1 on ametlikult väljas, phpBB2'lt uuendamine möödus ilusti, töötab korralikult. |
Kuidas sa tööle said korralikult???
Endal juhtus samamoodi nagu eelpool mainis "erikliiv".
_________________ Eesti suurim rolleriklubi. |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
15.06.2007 22:06:38
|
|
|
Kuidas korralikult tööle sain? Kõik juba töötas korralikult peale uuendamist ja search indexite taasloomist. Tegelikult üks väike viga on, nimelt ACP's tehtavad muudatused smailide osas ei toimi millegi pärast....
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
16.06.2007 00:50:34
|
|
|
| kõik toimib phpbb3 RC1 versioonil kenasti. see et "uus teema" ja "vasta" nuppe pole, peaks olema kasutajaõiguste teema, uurige hoolega foorumi seadeid ......
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meelis239
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2007
|
16.06.2007 08:16:37
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| kõik toimib phpbb3 RC1 versioonil kenasti. see et "uus teema" ja "vasta" nuppe pole, peaks olema kasutajaõiguste teema, uurige hoolega foorumi seadeid ...... |
vot ei ole, see, et uus teema ja vasta nuppe pole on sellepärast, et kui sa eesti keele peale paned siis peab olema ka kaustas styles/prosilver/imageset (kui kasutad prosilver template) kaustas ka en'i asemel olema kaust et, ma tegin selle ise juurde, copy'sin en'i ja vahetasin nime, mis siis, et ingliskeelsed on need pildid, aga parem kui mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
16.06.2007 12:56:27
|
|
|
| Meelis239 kirjutas: |
| vot ei ole, see, et uus teema ja vasta nuppe pole on sellepärast, et kui sa eesti keele peale paned siis peab olema ka kaustas styles/prosilver/imageset (kui kasutad prosilver template) kaustas ka en'i asemel olema kaust et, ma tegin selle ise juurde, copy'sin en'i ja vahetasin nime, mis siis, et ingliskeelsed on need pildid, aga parem kui mitte midagi. |
krt jah sul on õigus, täpselt nii oli endalgi. novot vana peakolu ei mäletanud enam, mis tehtud sai
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
18.06.2007 05:40:16
|
|
|
Kes seda tõlget siis teeb, meie tõlkisime nii, et kopeerisin ingliskeelse faili koos piltidega ja muutsin kausta nime lihtsalt, ning siis asusin tõlkima, ei tekinud ühtegi sellist probleemi
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.06.2007 06:56:24
|
|
|
| jeq kirjutas: |
Kes seda tõlget siis teeb, meie tõlkisime nii, et kopeerisin ingliskeelse faili koos piltidega ja muutsin kausta nime lihtsalt, ning siis asusin tõlkima, ei tekinud ühtegi sellist probleemi  |
nii tuleks alati teha
alati vähim konflikte
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linnumees
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
21.06.2007 14:59:47
|
|
|
Well, mina olin see, kes asja paari õhtuga poolikult ära tegi. Admini osa, KKKd ning paar vähemkasutatavat meili ei viitsinud/jõudnud. Mõni asi jäi ka lihtsalt oskamatuse või unise pea tõttu tegemata. :p "Hiljem teen".
Nupud tulevad ka kunagi, mul GIMP keeldus PSD failil gradiente näitamast.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
22.06.2007 17:13:20
|
|
|
Õpeta mind adobega neid nuppe tegema ja ma teen ära
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.06.2007 18:43:40
|
|
|
| Eddi kirjutas: |
Õpeta mind adobega neid nuppe tegema ja ma teen ära  |
esiteks: adobe pole programm
teiseks: nuppude valmistamiseks sobib väga hästi ka vabavaraline inkscape
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
23.06.2007 14:24:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Eddi kirjutas: |
Õpeta mind adobega neid nuppe tegema ja ma teen ära  |
esiteks: adobe pole programm
teiseks: nuppude valmistamiseks sobib väga hästi ka vabavaraline inkscape |
mul on veits suva, ära näri sõnu piix
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
massu
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
22.07.2007 17:25:07
|
|
|
küsimus, et kas teil phpbb3 juures toimib sünnipäeva moodul???
Seal all legendide juures on see, et kellel on sünnipäev, aga sinna ei kuva kunagi kellegi nime (proovisin, et panin sünnipäevaks tänase kuupäeva, aga ei midagi.) Äkki mul kusagilt seadestest see maas???
_________________ Eesti suurim rolleriklubi. |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
massu
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
23.07.2007 01:42:05
|
|
|
Aga kuidas saab teha seda asja, et kui keegi teksti sisse paneb lingi, et siis avaks uude aknasse?
Praegu avab samasse aknasse mis on suht jama.
_________________ Eesti suurim rolleriklubi. |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
23.07.2007 02:30:46
|
|
|
| massu kirjutas: |
Aga kuidas saab teha seda asja, et kui keegi teksti sisse paneb lingi, et siis avaks uude aknasse?
Praegu avab samasse aknasse mis on suht jama. |
phpbb3 puhul see nõnda ongi. eks ilmselt kui lõplik versioon välja lastakse, kirjutatakse mingi MOD neile, kes soovivad seda muuta ... nõnda on phpbb.com foorumist silma jäänud. soovitan seal ringi vaadata, silmaring laieneb jõudsalt
mingi lahendus RC3 versioonile on siin ära toodud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
massu
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
24.07.2007 18:52:26
|
|
|
Toomas, Tänud, sain sellega ühelepoole, kuigi see värk mis seal kirjas oli nati mõtetult raskelt tehtud, sai ise veidike lihtsamalt lahendatud...
küsimus selle kohta, et miks osasid linke avab uude aknasse ja osasi mitte.
Aga oskab keegi öelda mõnda head kujundust 3.0'le, hetkel mis ma leidnud olen on kõik jumala vigased :S
_________________ Eesti suurim rolleriklubi. |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Primary
Aeg maha 60

liitunud: 01.09.2006
|
28.07.2007 03:34:36
|
|
|
| MINGIT STABLE PHPBB3ME VÄLJAS EI OLE! NII ,ET PANGE PÕLEMA SEE ASI!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
24 :: |
4 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
28.07.2007 10:23:02
|
|
|
| Primary kirjutas: |
| MINGIT STABLE PHPBB3ME VÄLJAS EI OLE! NII ,ET PANGE PÕLEMA SEE ASI! |
On sul mingid probleemid? Alates RC1 on minul kõik korralikult töötanud.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
28.07.2007 10:42:12
|
|
|
| Primary kirjutas: |
| MINGIT STABLE PHPBB3ME VÄLJAS EI OLE! NII ,ET PANGE PÕLEMA SEE ASI! |
ega sul ei käse phpbb3-e keegi kasutada enne kui stabiilne versioon väljas on. leidub inimesi, kes soovivad katsetada ja proovida ning seeläbi ka tekkivatest probleemidest tarkvara arendajat informeerida.
oma mõttetu möla võiksid foorumist eemale hoida
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavi
HV veteran

liitunud: 06.01.2003
|
30.07.2007 12:18:49
|
|
|
tundub olevat hea. kas keegi teab mis fonti on seal nuppude tegemisel kasutatud? oleks endalgi vaja eestikeelseid, aga sooviks sama või ligilähedast fonti kasutada. psd vms formaadis neid nuppe vist saada pole?
_________________ Airsoft relvad. Airsofti varustus |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
30.07.2007 13:50:25
|
|
|
kui kodukal pole, siis vist mitte
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.07.2007 15:22:55
|
|
|
| Triplex Sans
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
massu
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
01.08.2007 13:08:41
|
|
|
Nüüd väljas juba ka RC4 nagu märkasin, aga kuidas ma saan RC3'le teha update?
_________________ Eesti suurim rolleriklubi. |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
01.08.2007 15:13:12
|
|
|
| massu kirjutas: |
| Nüüd väljas juba ka RC4 nagu märkasin, aga kuidas ma saan RC3'le teha update? |
kirjutad failid üle ja lased tööle database update faili install kataloogis
Ehk RTFM
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linnumees
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
08.08.2007 19:07:09
|
|
|
RC4'ga ühilduva tõlke peaks ka varsti üles saama. Keegi võiks viitsida KKK & BB koodi osa ära tõlkida. :p
/edit: Tõlge, Prosilveri ikoonid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
08.08.2007 19:48:18
|
|
|
Teeks selle teema phpbb3 küsimused ja aruteluks ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikliiv
HV veteran
liitunud: 02.02.2004
|
06.11.2007 14:25:12
|
|
|
| Keegi mõistab mulle seletada, et kuidas saaks phpBB3 convertida phpBB2 andmebaasi kui andmebaas asub mul oma arvutis?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|