Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  PHPBB3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 31.08.2006 01:03:19 PHPBB3 vasta tsitaadiga

Umbes kuu aega tagasi tuli välja phpbb 3.
Eesti keelt seal pole ja öeldi, et phpBB'l pole ametlikku tõlkijat.
Kas keegi tegeleb sellega ?
Või viitsiks mulle abiks tulla ?

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !


viimati muutis Eddi 08.08.2007 19:47:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2006 01:21:24 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif kustotsast ta sul välja tuli?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 31.08.2006 01:22:22 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
icon_lol.gif kustotsast ta sul välja tuli?
Misasja ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2006 01:25:31 vasta tsitaadiga

phpBB3 EI ole väljas
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 31.08.2006 01:31:32 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
phpBB3 EI ole väljas
icon_biggrin.gif phpbb3 beta 2 seljuhul
tähenärija icon_razz1.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.08.2006 07:45:36 vasta tsitaadiga

Tegelikult see ei ole tähenärimine. Üks asi on see, et sa ütled siin foorumis niimoodi, aga kusagil avalikult rääkides pead olema täpne, muidu võidaksegi arvata, et RC on väljas.

Aga teemast ka. Võib-olla löön kampa. Aga seda vaatan alles õhtupoole (kui palju materjali on, kas aega on jne).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 04.09.2006 10:40:25 vasta tsitaadiga

kunagi tõlkisin ise kasutajaliidese (lang_main.php) kuna mulle ükski tookord tasuta kättesaadavatest ei kõlvanud.
võtsin ingliskeelse ette ja panin scratchist, et miski ei segaks.
kahjuks mu majandatav foorum on praegu seoses paljude upgradedega keeleliselt juba kergelt sohu läinud sest kohendamiseks pole aega ja viitsimist olnud.

talvisel ajal võin tõlkeprojektis osaline olla.
ka on mu meelest vajalik sellel tõlkijal või grupikesel jääda oma tõlget toetama läbi kõigi upgradede.

EDIT: installisin selle phpBB3 beeta kodumasinasse ja mängisin-uurisin põgusalt. asi on ikka väga ringi tehtud ja täiustatud. keelefaile on õige mitu korda rohkem. samas on võimalik keelefailide stringe adminni osas otse interfeisi kaudu mudida. kuna phpBB3 funktsionaalusus on nii kasutaja kui adminni seisukohalt oluliselt edasi arenenud siis on stiimulit uuele versioonile ümberkolimiseks ja seega ka tõlkimiseks küll.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
massu
HV kasutaja
massu

liitunud: 11.12.2005




sõnum 13.12.2006 02:51:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi pole siiani tõesti tõlkinud seda eesti keelde?
_________________
Eesti suurim rolleriklubi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 13.12.2006 09:34:02 vasta tsitaadiga

massu kirjutas:
Kas keegi pole siiani tõesti tõlkinud seda eesti keelde?

ma küll ei viitsiks enne pihta hakata kui release väljas. aega niigi vähe.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 13.12.2006 16:23:33 vasta tsitaadiga

kuna fr tuleb välja ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2006 16:27:41 vasta tsitaadiga

siis kui valmis on icon_rolleyes.gif

Mingit tähtaega ei ole.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.12.2006 21:00:23 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
kuna fr tuleb välja ?

Siis, kui kõik leitud bugid parandatud on. beer_yum.gif Ära muretse, ma olen juba üle kahe aasta oodanud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 23.12.2006 19:34:03 vasta tsitaadiga

Ma võiks appi tulle küll thumbs_up.gif
_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 23.12.2006 19:59:46 vasta tsitaadiga

väga hea.
võib hakata pihta.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 23.12.2006 20:24:56 vasta tsitaadiga

Eddi viska siis midagi mulle kuhugi sellekohta
_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.04.2007 14:07:43 vasta tsitaadiga

Kui vaja siis minu poolt serveriruumi saate support saidi tegemiseks!
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.04.2007 14:26:53 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
Kui vaja siis minu poolt serveriruumi saate support saidi tegemiseks!
Oleks vaja küll räägi lähemalt palun !
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.04.2007 16:19:34 vasta tsitaadiga

http://phpbb.omamees.ee/
tehtud, ootab huvilisi ja vabatahtlike!

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004




sõnum 15.06.2007 17:43:33 vasta tsitaadiga

Kuidas selle tõlkimisega siis ka läheb. Ma juba maadlen selle RC1-hega ja võiks emakeel ka olla... 8)
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.06.2007 18:35:23 vasta tsitaadiga

erikliiv kirjutas:
Kuidas selle tõlkimisega siis ka läheb. Ma juba maadlen selle RC1-hega ja võiks emakeel ka olla... 8)

http://www.phpbb.com/languages/ <-- seal on miski poolik tõlge olemas.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.06.2007 19:12:07 vasta tsitaadiga

meil sai ka enamus tõlgitud, aga jäi poolikuks vähese huvi tõttu!
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004




sõnum 15.06.2007 19:22:28 vasta tsitaadiga

Konvertisin phpBB2 databaasi üle ja esmapilgul kõik väga äge. Hiljem aga hakkasin avastama, et näiteks "uus teema" ja "vasta" nuppe ei ole enam. Ka puuduvad postituse alt postitaja nupud: "profiil" "ps" "email" ...

Nüüd siis tuleb oodata millal see RC1 ära kinnitatakse. Saaks juba kasutama ilusti hakata! thumbs_up.gif Hetkel ongi aega seadistamisega tegeleda jne...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.06.2007 19:32:39 vasta tsitaadiga

erikliiv kirjutas:
Nüüd siis tuleb oodata millal see RC1 ära kinnitatakse. Saaks juba kasutama ilusti hakata! thumbs_up.gif Hetkel ongi aega seadistamisega tegeleda jne...

Mida sa sellega mõtled? RC1 on ametlikult väljas, phpBB2'lt uuendamine möödus ilusti, töötab korralikult.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
massu
HV kasutaja
massu

liitunud: 11.12.2005




sõnum 15.06.2007 21:39:20 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
erikliiv kirjutas:
Nüüd siis tuleb oodata millal see RC1 ära kinnitatakse. Saaks juba kasutama ilusti hakata! thumbs_up.gif Hetkel ongi aega seadistamisega tegeleda jne...

Mida sa sellega mõtled? RC1 on ametlikult väljas, phpBB2'lt uuendamine möödus ilusti, töötab korralikult.

Kuidas sa tööle said korralikult???
Endal juhtus samamoodi nagu eelpool mainis "erikliiv".

_________________
Eesti suurim rolleriklubi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.06.2007 22:06:38 vasta tsitaadiga

Kuidas korralikult tööle sain? Kõik juba töötas korralikult peale uuendamist ja search indexite taasloomist. Tegelikult üks väike viga on, nimelt ACP's tehtavad muudatused smailide osas ei toimi millegi pärast....
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 00:50:34 vasta tsitaadiga

kõik toimib phpbb3 RC1 versioonil kenasti. see et "uus teema" ja "vasta" nuppe pole, peaks olema kasutajaõiguste teema, uurige hoolega foorumi seadeid ......
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meelis239
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 08:16:37 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
kõik toimib phpbb3 RC1 versioonil kenasti. see et "uus teema" ja "vasta" nuppe pole, peaks olema kasutajaõiguste teema, uurige hoolega foorumi seadeid ......

vot ei ole, see, et uus teema ja vasta nuppe pole on sellepärast, et kui sa eesti keele peale paned siis peab olema ka kaustas styles/prosilver/imageset (kui kasutad prosilver template) kaustas ka en'i asemel olema kaust et, ma tegin selle ise juurde, copy'sin en'i ja vahetasin nime, mis siis, et ingliskeelsed on need pildid, aga parem kui mitte midagi.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 12:56:27 vasta tsitaadiga

Meelis239 kirjutas:
vot ei ole, see, et uus teema ja vasta nuppe pole on sellepärast, et kui sa eesti keele peale paned siis peab olema ka kaustas styles/prosilver/imageset (kui kasutad prosilver template) kaustas ka en'i asemel olema kaust et, ma tegin selle ise juurde, copy'sin en'i ja vahetasin nime, mis siis, et ingliskeelsed on need pildid, aga parem kui mitte midagi.

krt jah sul on õigus, täpselt nii oli endalgi. novot vana peakolu ei mäletanud enam, mis tehtud sai icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 18.06.2007 05:40:16 vasta tsitaadiga

Kes seda tõlget siis teeb, meie tõlkisime nii, et kopeerisin ingliskeelse faili koos piltidega ja muutsin kausta nime lihtsalt, ning siis asusin tõlkima, ei tekinud ühtegi sellist probleemi icon_smile.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.06.2007 06:56:24 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
Kes seda tõlget siis teeb, meie tõlkisime nii, et kopeerisin ingliskeelse faili koos piltidega ja muutsin kausta nime lihtsalt, ning siis asusin tõlkima, ei tekinud ühtegi sellist probleemi icon_smile.gif
nii tuleks alati teha
alati vähim konflikte
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linnumees
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 21.06.2007 14:59:47 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
http://www.phpbb.com/languages/ <-- seal on miski poolik tõlge olemas.

Well, mina olin see, kes asja paari õhtuga poolikult ära tegi. Admini osa, KKKd ning paar vähemkasutatavat meili ei viitsinud/jõudnud. Mõni asi jäi ka lihtsalt oskamatuse või unise pea tõttu tegemata. :p "Hiljem teen". icon_wink.gif

Nupud tulevad ka kunagi, mul GIMP keeldus PSD failil gradiente näitamast. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.06.2007 17:13:20 vasta tsitaadiga

Õpeta mind adobega neid nuppe tegema ja ma teen ära icon_razz.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.06.2007 18:43:40 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
Õpeta mind adobega neid nuppe tegema ja ma teen ära icon_razz.gif
esiteks: adobe pole programm
teiseks: nuppude valmistamiseks sobib väga hästi ka vabavaraline inkscape
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 23.06.2007 14:24:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Eddi kirjutas:
Õpeta mind adobega neid nuppe tegema ja ma teen ära icon_razz.gif
esiteks: adobe pole programm
teiseks: nuppude valmistamiseks sobib väga hästi ka vabavaraline inkscape
mul on veits suva, ära näri sõnu piix icon_mad.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
massu
HV kasutaja
massu

liitunud: 11.12.2005




sõnum 22.07.2007 17:25:07 vasta tsitaadiga

küsimus, et kas teil phpbb3 juures toimib sünnipäeva moodul???
Seal all legendide juures on see, et kellel on sünnipäev, aga sinna ei kuva kunagi kellegi nime (proovisin, et panin sünnipäevaks tänase kuupäeva, aga ei midagi.) Äkki mul kusagilt seadestest see maas???

_________________
Eesti suurim rolleriklubi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 22.07.2007 22:52:05 vasta tsitaadiga

massu, mul toimib korralikult. icon_smile.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
massu
HV kasutaja
massu

liitunud: 11.12.2005




sõnum 23.07.2007 01:42:05 vasta tsitaadiga

Aga kuidas saab teha seda asja, et kui keegi teksti sisse paneb lingi, et siis avaks uude aknasse?
Praegu avab samasse aknasse mis on suht jama.

_________________
Eesti suurim rolleriklubi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 02:30:46 vasta tsitaadiga

massu kirjutas:
Aga kuidas saab teha seda asja, et kui keegi teksti sisse paneb lingi, et siis avaks uude aknasse?
Praegu avab samasse aknasse mis on suht jama.

phpbb3 puhul see nõnda ongi. eks ilmselt kui lõplik versioon välja lastakse, kirjutatakse mingi MOD neile, kes soovivad seda muuta ... nõnda on phpbb.com foorumist silma jäänud. soovitan seal ringi vaadata, silmaring laieneb jõudsalt icon_rolleyes.gif

mingi lahendus RC3 versioonile on siin ära toodud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
massu
HV kasutaja
massu

liitunud: 11.12.2005




sõnum 24.07.2007 18:52:26 vasta tsitaadiga

Toomas, Tänud, sain sellega ühelepoole, kuigi see värk mis seal kirjas oli nati mõtetult raskelt tehtud, sai ise veidike lihtsamalt lahendatud...
küsimus selle kohta, et miks osasid linke avab uude aknasse ja osasi mitte.

Aga oskab keegi öelda mõnda head kujundust 3.0'le, hetkel mis ma leidnud olen on kõik jumala vigased :S

_________________
Eesti suurim rolleriklubi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Primary
Aeg maha 60
Primary

liitunud: 01.09.2006




sõnum 28.07.2007 03:34:36 vasta tsitaadiga

MINGIT STABLE PHPBB3ME VÄLJAS EI OLE! NII ,ET PANGE PÕLEMA SEE ASI!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 24 :: 4 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.07.2007 10:23:02 vasta tsitaadiga

Primary kirjutas:
MINGIT STABLE PHPBB3ME VÄLJAS EI OLE! NII ,ET PANGE PÕLEMA SEE ASI!

On sul mingid probleemid? Alates RC1 on minul kõik korralikult töötanud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 10:42:12 vasta tsitaadiga

Primary kirjutas:
MINGIT STABLE PHPBB3ME VÄLJAS EI OLE! NII ,ET PANGE PÕLEMA SEE ASI!

ega sul ei käse phpbb3-e keegi kasutada enne kui stabiilne versioon väljas on. leidub inimesi, kes soovivad katsetada ja proovida ning seeläbi ka tekkivatest probleemidest tarkvara arendajat informeerida.

oma mõttetu möla võiksid foorumist eemale hoida icon_evil.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavi
HV veteran
olavi

liitunud: 06.01.2003




sõnum 30.07.2007 12:18:49 vasta tsitaadiga

tundub olevat hea. kas keegi teab mis fonti on seal nuppude tegemisel kasutatud? oleks endalgi vaja eestikeelseid, aga sooviks sama või ligilähedast fonti kasutada. psd vms formaadis neid nuppe vist saada pole?
_________________
Airsoft relvad. Airsofti varustus
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 30.07.2007 13:50:25 vasta tsitaadiga

kui kodukal pole, siis vist mitte icon_confused.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.07.2007 15:22:55 vasta tsitaadiga

Triplex Sans
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
massu
HV kasutaja
massu

liitunud: 11.12.2005




sõnum 01.08.2007 13:08:41 vasta tsitaadiga

Nüüd väljas juba ka RC4 nagu märkasin, aga kuidas ma saan RC3'le teha update?
_________________
Eesti suurim rolleriklubi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 15:13:12 vasta tsitaadiga

massu kirjutas:
Nüüd väljas juba ka RC4 nagu märkasin, aga kuidas ma saan RC3'le teha update?

kirjutad failid üle ja lased tööle database update faili install kataloogis

Ehk RTFM

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linnumees
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 08.08.2007 19:07:09 vasta tsitaadiga

RC4'ga ühilduva tõlke peaks ka varsti üles saama. Keegi võiks viitsida KKK & BB koodi osa ära tõlkida. :p

/edit: Tõlge, Prosilveri ikoonid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 08.08.2007 19:48:18 vasta tsitaadiga

Teeks selle teema phpbb3 küsimused ja aruteluks ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004




sõnum 06.11.2007 14:25:12 vasta tsitaadiga

Keegi mõistab mulle seletada, et kuidas saaks phpBB3 convertida phpBB2 andmebaasi kui andmebaas asub mul oma arvutis?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  PHPBB3 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.