|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 17:00:13
Varastatud? |
|
|
| jyrgen kirjutas: |
| Bad Sector kirjutas: |
| Mis üldreegleid teil veel vaja on? iga mõistlik inimene peaks ise aru saama, mis on pira ja mis on OT. |
100% nõus. Varastatud kauba ostu-müügi lisaks ka keelatu hulka. |
See on muidugi õige, et varastatud kaubaga hangeldamine sellises avalikus foorumis on out, kuid mind huvitavad meetodid millega kindlaks teda, et tegemist on varastatud tootega. Müüa ei pane ju om müügikuulutusse "müüa varastatud telefon"?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.05.2003 17:03:59
Re: Varastatud? |
|
|
| UB kirjutas: |
| jyrgen kirjutas: |
| Bad Sector kirjutas: |
| Mis üldreegleid teil veel vaja on? iga mõistlik inimene peaks ise aru saama, mis on pira ja mis on OT. |
100% nõus. Varastatud kauba ostu-müügi lisaks ka keelatu hulka. |
See on muidugi õige, et varastatud kaubaga hangeldamine sellises avalikus foorumis on out, kuid mind huvitavad meetodid millega kindlaks teda, et tegemist on varastatud tootega. Müüa ei pane ju om müügikuulutusse "müüa varastatud telefon"? |
Nagu piragi puhul, tuleb moderaatoritel lähtuda oma kogemustest ja kirjatükkide endi tekstist. Tihtipeale reedavad taolise pakkujad end üsnagi selgelt. (Põhjuseks muidugi kahjuks liiga suur sallivus ostjaskonna poolt).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
02.05.2003 17:05:48
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Sa ei ole midagi maha maganud...
See teema on adminnide foorumis ja seega pole tavakasutajatele nähtav. Ega peagi olema.
Asja üle alles arutatakse ja alles siis kui ühene seisukoht välja kujuneb (praegu asi vist adminnide arvamuses kinni, kui ma ei eksi), teavitatakse sellest ka foorumi kasutajaid. |
Seega enneaegne karistamine oli ikkagi reeglite rikkumine karistaja poolt.
Ära siis imesta, kui politsei sind sebra ees autoga mitte peatumise eest kinni peab . Järgmisena võtab välja ablooni ja valge värvi pudeli, ning laseb Su autole suure sebra külje peale"
Sinu imestuse peale vastab ta: "me sii politseinike foorumis arutasime , et nii oleks parem ja riigikogu suitsunurgas ka paar poliitikut kiitis selle idee hea olevat."
Kas sellist riiki/HV me tahtsimegi ?
Vabandan, kui paika peab minu isiklik arvamus, et eesti riigi taastamise ajal olid veel nii noor, et ei teadnudgi veel, mida tahta "
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 17:08:41
|
|
|
Nagu öeldud, keegi ei pea tõestama oma süütust. See foorum ei anna veel alust oletada, et tegu oli varastatud kraamiga, kuid alati saab enne ostmist politseist järele küsida kas sellise toote vargus on registreeritud.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.05.2003 17:12:01
|
|
|
| UB kirjutas: |
Nagu öeldud, keegi ei pea tõestama oma süütust. See foorum ei anna veel alust oletada, et tegu oli varastatud kraamiga, kuid alati saab enne ostmist politseist järele küsida kas sellise toote vargus on registreeritud. |
Et moderaator(id) peaks hakkama politseisse helistama või koguni sinna kirjalikku päringut tegema???
Jama. Õigem on taoline temaatika lihtsalt HVF-ist eemal hoida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
02.05.2003 17:15:22
|
|
|
Kas tead seda ütlust, et varas kardab kõige rohkem, et temalt varastatakse.
Sinu paranoia antud teema kohta on ka üsnagi sarnane.
Olen Ebayst ostnud hulga kasutatud asju, ainult paar müüjat on pannud kaasa ka ostukviitungi + muud paberid. Eks need teised olid ikka kõik varastatud.
Kusjuures firmad on kõik saatnud ilma müügitsekita, tugev saksamaa käibemaksu pettuse kahtlus tekib kohe.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 17:15:34
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Nagu öeldud, keegi ei pea tõestama oma süütust. See foorum ei anna veel alust oletada, et tegu oli varastatud kraamiga, kuid alati saab enne ostmist politseist järele küsida kas sellise toote vargus on registreeritud. |
Et moderaator(id) peaks hakkama politseisse helistama või koguni sinna kirjalikku päringut tegema???
Jama. Õigem on taoline temaatika lihtsalt HVF-ist eemal hoida. |
Ma mõtlesin seda kontrollimist enne ostmist.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.05.2003 17:15:45
|
|
|
| Lihtne ju - kui ei suuda/taha/oska tõestada, et kaup varastatud või pira on, siis on see kaup seaduslik ja originaal.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.05.2003 17:18:02
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
Seega enneaegne karistamine oli ikkagi reeglite rikkumine karistaja poolt.
|
Mis mõttes enneaegne??? Meil ei ole siin mingit seadusandlikku võimu, mis läbi mingi formaalse protseduuri seaduseid vastu võtaks, et siis täidesaatev võim (moded?) saaks näpuga järge ajades tegutseda...
Moded käituvad vastavalt oma paremale äranägemisele ja südametunnistusele ning kui on vaja mõne kasutaja tegevusele kuidagi reageerida, siis nad seda ka teevad (olgu see siis postituse kustutamine, lukustamine, muutmine vms).
Avatari/ranki/allkirja muutmine on praegu modedele võimatu, seega selles osas on vajalik ka adminnide aktiivset käitumist. Postitust saavad moded muuta ka praegu (ka tolles vaidlusaluses juhtumis tehti just seda) ning kui nende õiglustunne ütleb, et see on õige ja vajalik, siis nad seda ka teevad.
Capiche?
Kui Tanel või Nevermind ütleb, et too mode käitus valesti, siis ma aktsepteerin seda, aga senikaua julgen avaldada oma arvamust ja leian, et see tegu oli iseenesest põhjendatud, kuid ikkagi oleks võinud ja pidanud seda teemat enne arutama adminnide foorumis
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
02.05.2003 17:18:25
|
|
|
Kas see asi ei hakka juba teile tüütuks muutuma? Mingi iba ajamine käib ja ei tea mille nimel. On olemas HV reeglid ja moded püüavad nande järele ka tööd teha. Kui kasutaja ei viitsi endale reegleid selgeks teha, siis pole küll mõtet hakata modede kallal irisema, et need ei tee või teevad valesti oma tööd.
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 17:21:10
|
|
|
| wend kirjutas: |
| Kas see asi ei hakka juba teile tüütuks muutuma? Mingi iba ajamine käib ja ei tea mille nimel. On olemas HV reeglid ja moded püüavad nande järele ka tööd teha. Kui kasutaja ei viitsi endale reegleid selgeks teha, siis pole küll mõtet hakata modede kallal irisema, et need ei tee või teevad valesti oma tööd. |
Siin ei olegi tegemist mitte kasutajate irisemisega modede üle kui võrd modede virisemisega modede üle!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
02.05.2003 17:25:00
|
|
|
| UB kirjutas: |
Siin ei olegi tegemist mitte kasutajate irisemisega modede üle kui võrd modede virisemisega modede üle! |
Kus sa seda nüüd võtad?
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
02.05.2003 17:27:12
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Capiche?
 |
No Capiche
Sinu jutust saan mina välja lugeda ainult seda, et võiksid kirjutada endale ebameeldiva/mittemeeldiva postituse alla suvalist jobu teksti ja õigust jääks veel aga ülegi ?
Äkki ikkagi kirjutad, kui vana Sa üldse oled? Oleks ehk lihtsam siis Su seisukohti aktsepteerida
Ütleb ju vanarahvaski :" Vasikaga võidu joosta ..."
viimati muutis Tupsu 02.05.2003 17:27:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 17:27:25
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Siin ei olegi tegemist mitte kasutajate irisemisega modede üle kui võrd modede virisemisega modede üle! |
Kus sa seda nüüd võtad? |
Loen
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.05.2003 17:35:26
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
Sinu jutust saan mina välja lugeda ainult seda, et võiksid kirjutada endale ebameeldiva/mittemeeldiva postituse alla suvalist jobu teksti ja õigust jääks veel aga ülegi ?
|
Loomulikult võiksin, aga milleks ma seda tegema peaksin? Siin keegi mainis enne, et jobude tekstide kirjutamine on tavakasutajate privileeg (huvitav, kas see oli mingi vihje??? või äkki ikkagi ei olnud... ) ning moded peaksid sellest hoiduma (ja nii ma teengi).
Kui sulle minu arvamus ei meeldi, siis keegi ei kohusta sind samamoodi arvama.
| tsitaat: |
Äkki ikkagi kirjutad, kui vana Sa üldse oled? Oleks ehk lihtsam siis Su seisokohti aktsepteerida
Ütleb ju vanarahvaski :" Vasikaga võidu joosta ..." |
Ok, ma olen 13, aga järgmisel kuul saan juba 14 täis... kas sa nüüd aktsepteerid mu seisukohti vähem kui siis, kui ma oleksin oma vanuseks öelnud...ee... näiteks 40 aastat?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
02.05.2003 17:40:56
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Ok, ma olen 13, aga järgmisel kuul saan juba 14 täis... kas sa nüüd aktsepteerid mu seisukohti vähem kui siis, kui ma oleksin oma vanuseks öelnud...ee... näiteks 40 aastat? |
Nüüd aktsepteerin Su seisukohti rohkem, kui sind huvitab miks vaata eelmise postituse lõpus olevat poolikut lauset.
Aga minu seisukoht on endine . Moderaator kes kellegi läbustavat posti täiendab oma nõmeda tekstiga, jätmata maha mingit märki, et tema seda tegi - on lihtsalt joburaator.
Tooks ka lingi, kus vähemalt keegi moderaatoritest on oma volitusi hea tava vastu ületanud :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=35395
Ei maksa unustada, et kõik algab väikestest asjadest ning ka Hitler tahtis, et saksa riigil paremini läheks.
viimati muutis Tupsu 02.05.2003 17:47:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
02.05.2003 17:41:49
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Siin ei olegi tegemist mitte kasutajate irisemisega modede üle kui võrd modede virisemisega modede üle! |
Kus sa seda nüüd võtad? |
Loen  |
Kus krt. sa seda küll oled suutnud välja lugeda
Vähemalt antud teemas ma küll pole midagi sellist täheldanud. Eks vahest on ka meievahel nääklemisi olnud, kuid see on tingitud sellest, et me oleme kõik inimesed ja erinevate maailmavaadetega.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 17:47:35
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| UB kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Siin ei olegi tegemist mitte kasutajate irisemisega modede üle kui võrd modede virisemisega modede üle! |
Kus sa seda nüüd võtad? |
Loen  |
Kus krt. sa seda küll oled suutnud välja lugeda
Vähemalt antud teemas ma küll pole midagi sellist täheldanud. Eks vahest on ka meievahel nääklemisi olnud, kuid see on tingitud sellest, et me oleme kõik inimesed ja erinevate maailmavaadetega. |
Selle teema lõin ma spetsiaalselt ainult reeglite kommenteerimise ja täiendamise jaoks kuid tuli mingi jama välja! Innustuse andis mulle XYZ modede õigused teema all. Ja siin teemas need eriarvamused!!! Kas trükin teistkordselt veel välja? Ja asi ei ole mitte nääklemises vaid vaidlemises. Et selliseid vaidlusi ära hoida, seepärast ma tahtsingi aidata. Kuid keegi ei võtnud vedu ja seetõttu ma enam ei üritagi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.05.2003 18:03:10
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
Tooks ka lingi, kus vähemalt keegi moderaatoritest on oma volitusi hea tava vastu ületanud :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=35395
Ei maksa unustada, et kõik algab väikestest asjadest ning ka Hitler tahtis, et saksa riigil paremini läheks. |
Ajaloolased vaidlevad siiamaani kas ja mida Hitler tegelikult tahtis. Aga eks sina tea paremini...
Mis sellesse linki puutub, siis sellest olen ma kogu aeg rääkinudki. Muideks ükskord juba ümbernurga ka vihjasin, et enne tuleb selgeks teha kas siin on üldse mõne mode käsi mängus või tegi bad2003 ise endale sellise asja postitustesse (ok, see ei ole eriti tõenäoline aga ei ole see ka võimatu). Niikaua kui see selge pole, fleimite siin kõik niisama.
Teiseks, kui seda tegi mode tuleb tema seisukoht ja motiivid ära kuulata, mitte kohe bänni nõuda.
Kui keegi teeb pirale viitava postituse, siis on ta küll kõva mees süütuse presumptisoonist rääkima, aga kui mõni mode midagi (tema meelest valesti) teeb, siis tuleb mode kohe ära bännida???
Kordan, selle kohta on juba pikka aega käinud diskussioon, et läbustajaid tuleb kuidagi "karistada" (eelkõige seisneks karistus nende kasutajate äramärkimises mõneks ajaks, halvimal juhul bänn). Kui see oli karistus (mingit muud varianti mina siin ei näe), siis tuleb meil kõigil selle mõttega edasi elada.
Tegu on juba tehtud!
Kui tegu polnud õigustatud, eks siis adminnid otsusta mis teha. m.o.t.t
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
02.05.2003 18:14:47
Re: Varastatud? |
|
|
| UB kirjutas: |
| See on muidugi õige, et varastatud kaubaga hangeldamine sellises avalikus foorumis on out, kuid mind huvitavad meetodid millega kindlaks teda, et tegemist on varastatud tootega. Müüa ei pane ju om müügikuulutusse "müüa varastatud telefon"? |
Usu või ära usu, aga siin on olnud kuulutusi teemal "ostan odavalt läpaka, soovitavalt varastatud". Selliseid pidasin silmas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 18:34:25
Re: Varastatud? |
|
|
| jyrgen kirjutas: |
| UB kirjutas: |
| See on muidugi õige, et varastatud kaubaga hangeldamine sellises avalikus foorumis on out, kuid mind huvitavad meetodid millega kindlaks teda, et tegemist on varastatud tootega. Müüa ei pane ju om müügikuulutusse "müüa varastatud telefon"? |
Usu või ära usu, aga siin on olnud kuulutusi teemal "ostan odavalt läpaka, soovitavalt varastatud". Selliseid pidasin silmas. |
Siis on küll karm
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
02.05.2003 18:52:38
|
|
|
Samasugune teema ka varastatud telefonide kohta olnud -- isiklikult ära kustutatud.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.05.2003 19:31:00
|
|
|
OT: seosesselle kasutaja ignoreerimisega ... nje rabotajet.
Näen ikka verise kuusirbi avatari ja postitusi.
Asjast ...
| Bad Sector kirjutas: |
/---/Muideks ükskord juba ümbernurga ka vihjasin, et enne tuleb selgeks teha kas siin on üldse mõne mode käsi mängus või tegi bad2003 ise endale sellise asja postitustesse (ok, see ei ole eriti tõenäoline aga ei ole see ka võimatu). Niikaua kui see selge pole, fleimite siin kõik niisama.
Teiseks, kui seda tegi mode tuleb tema seisukoht ja motiivid ära kuulata, mitte kohe bänni nõuda.
Kui keegi teeb pirale viitava postituse, siis on ta küll kõva mees süütuse presumptisoonist rääkima, aga kui mõni mode midagi (tema meelest valesti) teeb, siis tuleb mode kohe ära bännida???
/---/ |
Esiteks on selge, et siin on mõne pahatahtliku mode käsi mängus. On vähe tõenäoline, et keegi HV'sse sisse häkkis vms. Teiseks, ajan ka siin süütuse presumptsiooni joont. Ma ei käsitle siin ju mitte ühtegi isikut süüdlasena, isegi kindlat kahtlusalust pole veel olemas, ainult kahtlusaluste ring. Aga selge on see, et vahet pole, kes süüdi jääb, bänni on ta kuhjaga ära teeninud. Kolmandaks ma bad2003 keisiga pole kursis, ma räägin eelkõige kasutaja v2lk postituse kuritahtlikust soperdamisest. Neljandaks süüdlase motiivid ei ole olulised, sest need ei muuda asja olematuks - eesmärk ei õigusta tehtut.
Ja lõpuks, kui see oli nii õilis, et teise postitust sittusite, miks siis meie õiliskangelane oma kangelastegu omaks ei võta. Ma tahaks näha seda meest, kes teistele suuvoodrit teeb.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.05.2003 19:56:23
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
OT: seosesselle kasutaja ignoreerimisega ... nje rabotajet.
Näen ikka verise kuusirbi avatari ja postitusi.
|
selles osas on sul õigus
Kunagi kui proovisin, siis küll töötas, aga praegu on jah mingi jama sellega...
Minu soovitus sulle oleks avataride näitamine ära keelata (kui see optsioon ikka funkab) - ei mingit verist kuusirpi enam
| tsitaat: |
ma räägin eelkõige kasutaja v2lk postituse kuritahtlikust soperdamisest. Neljandaks süüdlase motiivid ei ole olulised, sest need ei muuda asja olematuks - eesmärk ei õigusta tehtut.
|
kuna kasutaja v2lk postituste arv suureneb päevas kiiremini kui mina suudan kuus kirjutada, siis seda teemat ma kahjuks ei leia (siin teemas toodud link millegipärast ei tööta), nii et seda teemat ma ei saa kommenteerida...
Arvad, et mõlemas asjad ühe ja sama mode nähtamatu käsi mängus?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 20:10:55
|
|
|
Teema kohta:
asja lahendaks see, kui modedel oleks vanusepiirang, nt. alates 30. eluaastast. muidugi kust selliseid piisavalt leida, on probleem, ma saan aru. aga nii see on.
______________________________________________________
| Bad Sector kirjutas: |
kuna kasutaja v2lk postituste arv suureneb päevas kiiremini kui mina suudan kuus kirjutada
|
to Bad Sector:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.05.2003 20:14:22
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
asja lahendaks see, kui modedel oleks vanusepiirang, nt. alates 30. eluaastast. muidugi kust selliseid piisavalt leida, on probleem, ma saan aru. aga nii see on.
 |
Miks see probleem on??? HV-s peaks 30+ aastaseid kasutajaid piisavalt olema, iseasi on see, mida see vanus siia puutub??? Ei ütleks, et 30-aastane mode miskis suhtes parem on kui näiteks 25-aastane... näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
02.05.2003 20:15:38
|
|
|
toon veel näiteks, et päris mitu modet on alaealised(ka mina pole tegelikult sellest patust puhas)...
kõik alaealised modereerimisõigustest vabastada?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 20:17:07
|
|
|
| eee, see 30 oli lihtsalt pakkumine. mix 21 aastaselt v6ib viina osta aga 20,9 aastaselt mitte? kuskil peab piir olema. aga 30 on parem kui 16, ei tee sellist piixu mis siin probleemix+aruteluks on juba pikemat aega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.05.2003 20:23:10
|
|
|
keegi ei teagi veel, kes seda tegi...aga juba teeme siin üldistusi.
Praeguse seisuga tundub, et kaks mode (taavi_r ja millivatt) on alaealised, aga miks sa arvad, et neist kumbki on selle jama põhjustanud?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 20:25:01
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
keegi ei teagi veel, kes seda tegi...aga juba teeme siin üldistusi.
Praeguse seisuga tundub, et kaks mode (taavi_r ja millivatt) on alaealised, aga miks sa arvad, et neist kumbki on selle jama põhjustanud? |
ma yldse pole ju seda 6elnud. need on normaalsed minuarust. ma r22gin teemast yleyldiselt, see juhtum oli juba ammu ununenud. a kui just vaja seda torkida siis mul hoopis teine kahtlusalune ja v2ga t6en2oline minuarust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.05.2003 20:32:10
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| eee, see 30 oli lihtsalt pakkumine. mix 21 aastaselt v6ib viina osta aga 20,9 aastaselt mitte? kuskil peab piir olema. aga 30 on parem kui 16, ei tee sellist piixu mis siin probleemix+aruteluks on juba pikemat aega |
No aga 20,9 aastaselt võib ka viina osta ja seda just nagu 18,0 aastselt. Mis ajas Sa elad?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 20:33:43
|
|
|
| to ttt: no ma ei tea, usas enamus osariikides 21. aga mis sa norid, m6ttest said ju aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.05.2003 20:38:02
|
|
|
Tegelikult võiks siin vanuse ära unustada ja uus tingimus: modeks saavad need, kellel on juustes pats ja väike ülekaal. Seda seepärast et patsiga poisid seostuvad tavainimesele kohe arvutiga.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.05.2003 21:33:57
|
|
|
Tra, no on koomikud...
Püsime teema piires ikka. Seoses sellega, mis siis saab?
Kas joburaator võetakse vastutusele või pean ma ennast ettevalmistama juhuks, kui kellegi karvane käsi minu postitustesse midagi juurde integreerida suvatseb?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 21:41:36
|
|
|
see on jah n6me, et t2htis nina ütles ainult "asi on uurimisel" ja kadus nagu viinapudel vene s6jav2es.
minuarust oleks siin v2ga lihtne 2 muudatust sisse kribada:
a) 1 v2ike lisatabel kuhu logitakse modede tegevus
b) link "report offensive post" v6i kuidas iganes seda l22nemeresoomeugri keeles s6imatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
02.05.2003 22:34:57
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| see on jah n6me, et t2htis nina ütles ainult "asi on uurimisel" ja kadus nagu viinapudel vene s6jav2es. |
Nüüd siis juba adminnide kallale ? Hästi panete!
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 22:36:34
|
|
|
| no mis kallal? kesse siin kallal on? kohe igast s6nast kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
02.05.2003 22:46:50
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| no mis kallal? kesse siin kallal on? kohe igast s6nast kinni. |
Ja nii sa kogud postitusi. Äkki midagi asjalikku kah ?
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.05.2003 23:45:46
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
keegi ei teagi veel, kes seda tegi...aga juba teeme siin üldistusi.
Praeguse seisuga tundub, et kaks mode (taavi_r ja millivatt) on alaealised, aga miks sa arvad, et neist kumbki on selle jama põhjustanud? |
Mina ei tea kellegi vanust HVF´is - Peale kasutajate - Taavi_R, woosh, Superglue ja DoS.
Ja seda võin öelda, et Superglue on kas alaealine moderaator.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
03.05.2003 03:14:00
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Tegelikult võiks siin vanuse ära unustada ja uus tingimus: modeks saavad need, kellel on juustes pats ja väike ülekaal. Seda seepärast et patsiga poisid seostuvad tavainimesele kohe arvutiga.  |
tegelt poole aasta pärast on mul juba pats olemas...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
03.05.2003 03:58:16
|
|
|
v2lk, tead mis ilm õues on?
ei tea?
Mine ja vaata... äkki hakkab meeldima.
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2003 08:02:16
|
|
|
Ma ei saa aru, mis vanusepiirangust te räägite! Sellepärast ma reegleid taotlesingi, et inimesel oleks kust kinni hakata ha ta ei peaks oma peast reegleid välja mõtlema mis on õige ja mis vale. Sel juhul võiks olla mode ükskõik mis vanuses, peaasi et lugeda oskab
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
03.05.2003 08:29:40
|
|
|
| wend kirjutas: |
| v2lk kirjutas: |
| no mis kallal? kesse siin kallal on? kohe igast s6nast kinni. |
Ja nii sa kogud postitusi. Äkki midagi asjalikku kah ? |
Võib küsida mida sa ise siis teed?
Ja, et keelata ära alaealiste modereerimine on kah päris tobe mõte IMHO. Mõni 15-aastane on oma mõistuselt võibolla sada korda arenenum ja mõistlikum kui nii mõnigi 30 aastane 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
03.05.2003 09:59:31
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
Võib küsida mida sa ise siis teed?
Ja, et keelata ära alaealiste modereerimine on kah päris tobe mõte IMHO. Mõni 15-aastane on oma mõistuselt võibolla sada korda arenenum ja mõistlikum kui nii mõnigi 30 aastane 8) |
M...i näpin, krt suutsite mul kah harja punaseks ajada.
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
03.05.2003 11:25:18
|
|
|
kui läheb alaealiste modede likvideerimiseks, siis lahkun mina ka moderaatori kohalt
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
graaf
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
03.05.2003 11:35:31
|
|
|
| Aga mina tahan modelleerijaks saada!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
03.05.2003 11:52:10
|
|
|
Tuleb välja, et alaealisi (kronoloogiliselt/vaimselt) on mõnus hulk modede seas.
Sellest siis ka need vastutustundetud naljad.
m.o.t.t
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2003 13:35:19
|
|
|
| See miks ühele või teisele on mode õigus antud, küsige adminnidelt ja mitte niisama vaid ikka mingi põhjusega. Ei ole mõtet ju igale inimesele kõrri karata kui inimese ainsaks süüks on tema vanus!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
03.05.2003 13:49:09
|
|
|
| tsitaat: |
Tuleb välja, et alaealisi (kronoloogiliselt/vaimselt) on mõnus hulk modede seas.
|
Kronoloogiliselt... vaidleks vastu
XR, Andrez, jyrgen, XYZ, Keevitaja, DigeBeni, High-Q, martin, IceUul, naaskel, woosh, gemini, Jumbu, Hiid,
Renka, wend, Trainspotting, Deep Fury, Tanel, Superglue, Taavi_R, millivatt
tean et neist on alaealised Superglue, Taavi_R ja vist ka millivatt
enamusel aga vanust yle 20
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|