|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Silver112
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007
|
08.07.2007 12:34:44
|
|
|
| Tegin sõbral arvutit puhtamaks igasugusest jamast (My documentside alt). Tegin resa ja tahtsin näha BIOsist temperatuure... Kõik oli Ok kuni läksin biosist välja ning suure error lõi ette, et mingi ntvsh vms on puudu... Siis tulid sõbra vanemad koju ja ma jooksin CD/DVD'ga korterist korterisse, et asja korda saada ;d
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
08.07.2007 13:46:21
|
|
|
Silver112, said korda ka siis vä?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoMilleks
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
09.07.2007 14:31:53
|
|
|
Kuuldavasti on esinenud vähemalt üks juhtum, kus inimene paneb läpaka laua peale, mille keskel asub põlev küünal. Tõstab see inimene läpaka ekraani üles märkamata, et otse küünlaleegi kohale... ja siis natukese aja pärast avastab, et ekraanipilt muutub kuidagi imelikuks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
09.07.2007 14:55:59
|
|
|
mul läks just klaviatuur katki
tegin lahti ja tuli välja et NATUKE coca-colat oli sinna vahele läinud. Nüüd kasutan mingit vana suurt ja kolletunud Keytronic´u klaviatuuri
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
09.07.2007 17:38:11
|
|
|
| Ise sellega ca 3-4 aastat hakkama saanud.Väga meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.07.2007 17:42:22
|
|
|
Ma panin videokaardile lisamälu tagurpidi peale...kärssas läbi, raisk. Elasin 1mb mäluga edasi...aasta 98 umbes
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
09.07.2007 17:48:49
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Ma panin videokaardile lisamälu tagurpidi peale...kärssas läbi, raisk. Elasin 1mb mäluga edasi...aasta 98 umbes |
Videokaardile lisamälu ? Wtf ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
09.07.2007 17:56:22
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Ma panin videokaardile lisamälu tagurpidi peale...kärssas läbi, raisk. Elasin 1mb mäluga edasi...aasta 98 umbes |
Videokaardile lisamälu ? Wtf ? |
enne 2000ndaid oli kõik võimalik
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.07.2007 18:04:28
|
|
|
Cirrus Logic 5446 kaart oli. 1mb oli stockis. sain aga sugulase käest analoogse kaardi aga seal oli 2 mb ja mälukivi sai eemaldada. kuna see teine kaart ei töötanud, panin endale ja töötas, aga siis tahtsin proovida seda teist kaarti - ei töötanud ja kui ma mälu pärast vanale kaardile toppisin, siis panin valetpidi peale
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
10.07.2007 11:38:17
|
|
|
| tsitaat: |
Nüüd kasutan mingit vana suurt ja kolletunud Keytronic´u klaviatuuri
|
See üks parimaid klavereid. Ainult, et veel parem on ilma windowsi nuputa variant.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sziim
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
10.07.2007 11:42:50
|
|
|
| ma kasutan praegugi seda KeyTronicu klaviatuuri töö juures. Suht mugav näppudele. Seega pole sul häda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
10.07.2007 12:29:03
|
|
|
täna lähen ostan uue
see KT lihtsalt võtab laua peal niiii palju ruumi ja on kole ka veel
aa ja siis veel klõbiseb ka kõvasti...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sommer
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
10.07.2007 12:36:37
|
|
|
| keytronicu klõbin on jah ainuke miinus selle kõige hea juures.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoMilleks
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
10.07.2007 17:02:56
|
|
|
| Kunagi kasutasin oma tüdruku läpakat... seega oli mul suht ükskõik, mis sellest kräpist kunagi edasi saab. Sai natuke vatti minult ning jahutuse vent hakkas imelikult kõrisema ning vahepeal kiilus üldse kinni, nii et arvuti kasutamine oli tihti võimatu. Tegin läpaka lahti (garantiiaeg oli veel muide), võtsin ventilaatori ilusti maha... käis nagu korralikult, aga olles selle tagasi kokku pannud, kiilus see ikka kinni. Tüdruk viis selle garantiiremonti, seal vahetati emaplaat ja kõvaketas välja(?). Aga tasuta see korda tehti ja keegi ei saanudki aru, et ma olin selle vahepeal lubamatult laiali lammutanud ja jälle kokku pannud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
10.07.2007 17:27:50
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
täna lähen ostan uue
see KT lihtsalt võtab laua peal niiii palju ruumi ja on kole ka veel
aa ja siis veel klõbiseb ka kõvasti... |
ostsin siis selle:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Klaviatuurid/55087/
see on USA paigutusega, ehk siis alguses on natuke keeruline... aga noh vaikne ja puha eriti pärast seda KT´d
õiget ülakoma muide ei leidnud praegu üles
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.07.2007 17:37:05
|
|
|
| Mahla klaas läks hiljuti lauapeal ümber ja muidugi osa ka klaveri peale. Ja hiirematt sa märjaks. (hiirematt on riidest ja randme toega). Klaver töötab tänaseni probleemideta ja hiirematt oli pärast 2 tunnist pesunööril rippumist kuiv. Kastiga õnneks pole veel midagi juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
10.07.2007 22:46:46
|
|
|
Mul on arvutilaual kohvitass ümber läinud suure hooga. Pritsis igalepoole kõik kohad olid kohvised ja lõpuks valgus laua alla juhtmetesse mille peale kohe kõik juhtmed seinast välja.
Tükk aega haises tuba kohvi järgi. 8) Koristada oli õudne- iga juhe tuli ära pesta muidu jäi kleepima. Õnneks lauapealsed asjad jäid terveks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
11.07.2007 13:42:40
|
|
|
arvuti seisab lahtiselt laua peal, pool saku on ice-i läks ümber ja suurem osa läks kahe ketta peale õnneks jäid terveks, kuigi põhimõtteliselt ujusid õlle sees
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidz89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2006
|
18.07.2007 17:09:40
|
|
|
paar juhtumist enda arvutitega...
kunagi väga ammu kui mul veel amd k6 (350mhz) siis sellel oli üks pann cd rom peal... ei tahtnud ta üldse välja plaate lugeda... aga mul oli laua peale varutud tordilabidas ja taskurätt... siis sellega sai alati sealt seest surgitud ja puhastatud... ja peale seda alati luges plaadi välja...
hiljaaegu sai oli arvuti veel lahtiselt laua all raamatute peal, kuna ei olnud viicinud korpust ümber osta... no ja muidugi sõber läks mängu hoos jalaga pihta ja maha ta lendaski ... pärast videokaart enam pilti ette ei võtnud... emaplaat muidu täiesti korras.
jooke ja muud värki ikka klaviatuuri peale ajand, aga töötavad kõik siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assa_mait
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
19.07.2007 10:11:43
|
|
|
| tsitaat: |
aga mul oli laua peale varutud tordilabidas ja taskurätt... siis sellega sai alati sealt seest surgitud ja puhastatud
|
oleks tahtnud näha, kuidas see välja nägi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver002
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2007
|
19.07.2007 23:29:55
|
|
|
Oli äike ja litaki pilt valge kiskusin siis voolu välja ja ikka halb tunne oli sees mis ma nüüd teen siis:S äike läks mööda panin uuesti arvuti käima ja töötas!
_________________ allkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
19.07.2007 23:39:21
|
|
|
| Casanova kirjutas: |
Kuuldavasti on esinenud vähemalt üks juhtum, kus inimene paneb läpaka laua peale, mille keskel asub põlev küünal. Tõstab see inimene läpaka ekraani üles märkamata, et otse küünlaleegi kohale... ja siis natukese aja pärast avastab, et ekraanipilt muutub kuidagi imelikuks  |
endalgi täpselt sama asi juhtund, aint et pilt ei läind imelikuks vaid hakkasin kärsahaisu tundma
pärast oli lohk sees (ära suland sealt)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.07.2007 23:44:19
|
|
|
Eile (18.07): Võtsin vastu meie itimehele saabunud kaupa (2 kasti). Tulen siis üle õue angaarist lattu-pool maja pime. Ja otse loomulikult selgus ka, et mõlemad serverid olid seoses voolukatkestusega tagant lennanud. Tahtsin juba itimehe käest küsida, et miks siis servud UPSi taga polnud, aga ta polnud majas. Mõni tund hiljem sain teada, et kastides olidki UPSid...
Kui irooniline. 8)
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
19.07.2007 23:45:44
|
|
|
noh kesse neid modemeid (dial up) jõuab lugeda mis äikesega läind, ega ma ei viitsinud arvutit kinni ka panna ju, age of empires I oli vägagi kaasahaarav
tänapäeval olen targem ja kirun, et läpakut ei oma
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver002
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2007
|
19.07.2007 23:51:11
|
|
|
| deathtrap kirjutas: |
Lugu siis selline, et kui ma suht-koht "väike" veel olin, siis oli üks arvuti, mis idee järgi pidi töötama. No mina "tark" kohe proovima. Ühendasin ilusti kõik ära, aga mitte üks mõhh ei teinud. Nii kohe laua alla viga otsima . Avastasin ilusa punase lüliti, kus oli kirjas 220v ja 130v(või midagi taolist.) No ja lylitasin siis selle 130v peale. Nii kui sisse lylitasin käis silme ees tutakas ära.  |
ma tegin kunagi koolis sama nalja:P
_________________ allkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
27.07.2007 10:36:45
|
|
|
täna öösel ärkasin selle peale üles, et ajasin õhtul voodi serva peale jäänud läpaka põrandale ehmatus oli küll suur, a õnneks jäi vist terveks
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohhkar
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
27.07.2007 10:59:43
|
|
|
| Kevadel suvekodusse kolides juhtus selline asi, et andsin arvuti venna kätte, et see arvuti alla autosse tassiks, kuid juba esimesel trepiastmel astus ta toitejuhtme peale, mille ta hooletult ripnema oli jätnud. Muidugi lendas ta suure kaarega trepist alla. Alguses üritas küll arvutit päästa, kuid see ei õnnestunud tal eriti. Lõpuks sain casemodi 1,5 sekundiga ka katkise kõvaketta. Muu jäi imekombel terveks.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
27.07.2007 11:24:38
|
|
|
| Olin pannud sisse geforce4ti.Siis oli ilgelt kõva sõna.Varsti tuba ilgelt kärsa haisu täis.Vool ruttu välja ja kaan maha.Video cooler vedeles maas.Uus kaart mis asenduseks anti, ei mahtunud kasti ära.Rohkem edasi jamada ei viitsinud ja lasin geforce 2ti-ga edasi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
29.07.2007 23:02:37
|
|
|
| Eelmisesse arvutisse lõi välk sisse, tuli läbi netikaabli, kannatada sai ainult emaplaat, muidest võrgukaart millest välk läbi tuli, jäi terveks ! Kõik muud arvutikomponendid elasid üle selle jama. Oh jah, muidest üles sulasid veel 2 switchi ja ruuter. Äikese ajal võtke netikaabel järelt, säästate palju närve pärast.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
07.08.2007 18:53:45
|
|
|
| TALIBAN kirjutas: |
| Eelmisesse arvutisse lõi välk sisse, tuli läbi netikaabli, kannatada sai ainult emaplaat, muidest võrgukaart millest välk läbi tuli, jäi terveks ! Kõik muud arvutikomponendid elasid üle selle jama. Oh jah, muidest üles sulasid veel 2 switchi ja ruuter. Äikese ajal võtke netikaabel järelt, säästate palju närve pärast. |
mul oli TÄPSELT sama jama kusjuures
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.08.2007 19:11:03
|
|
|
| TALIBAN kirjutas: |
| Eelmisesse arvutisse lõi välk sisse, tuli läbi netikaabli, kannatada sai ainult emaplaat, muidest võrgukaart millest välk läbi tuli, jäi terveks ! Kõik muud arvutikomponendid elasid üle selle jama. |
Keegi kurtis kunagi, et täna välgule suri int. võrgukaart ära ja seetõttu ka emaplaat.. Soovitas eraldi võrgukaarte kasutada, et siis jääks emaplaat terveks.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.08.2007 22:07:40
|
|
|
1) Selle sajandi alguses sai ostetud esimene arvuti, milleks oli 486 (33MHz), mis jooksutas Win 95-te. CD-seade oli küljes ja puha.
Mingi hetk aga CD-seade lakkas töötamast - sahtel küll käis ilusti sisse-välja, tuluke vilkus, kuid plaate ei lugenud. No mis siis ikka, mõtlesin mina ning krahmasin kruvikeeraja kätte.
Kui korpus sai eemaldatud, vaatasin, et tuleks ka muid asju 'üle vaadata'. Tulemuseks oli see, et CD-seadmelt jäi üle kaks hammasratast ning mingi julla ja korpust tagasi kruvides jäi puudu paar kruvi. Tüüpiline.
Veider oli see, et CD-seade töötas veel u. kuu aega enne kui otsad andis.
2) Aeg võis olla ehk 2003a. suvi, kui sai sõpradega elu parimas kohas töödatud - Pirita Veepargis. Igav meil seal ei olnud, kuid miskipärast sai sinna toodud sõbra raal (konfiguratsiooni ei mäleta).
Ühel hetkel aga arvuti viskas pildi tasku ning ega käivituda ei tahtnud. Sai oma oskusi samamoodi demostreerida, nagu tegi seda ka deathtrap, pistes pea laua alla ja näppides seda, mida polnud vaja. Lühidalt - "prauhh-sähva-sähva", toide läbi. Sai siis kinni makstud.
3) Aeg - vanaaasta õhtu. Reis - Tallinnast Rakverre. Koht - sõbra suvila (selle sama, kelle raalil suutsin toiteka teispoolsusesse toimetada). Olek - piisavalt purjus. Moon - brändi, brändi, nõme koola ja läppar. Teema - veel jooki, tantsu ja möllu..
Aeg - uue aasta esimesed tunnid. Reis - alumise ja ülemise korruse vahet. Koht - enamasti alumise korruse suitsuruum, kus sel hetkel melu käis. Olek - väga purjus. Moon - klaas kanget alkoholi, mille ma olin just ülevalt korruselt toonud. Teema - kõik käib läbisegi.
Kõik tundub olevat tore või mis. Aga.. Aga mu sõber rikub selle ära, tormates uksest sisse, hüüdes: "Su läpakas on pe*ses, keegi valas sinna jooki peale!". Jess, mõtlen mina ning tõmban end diivanile kerra.
..
Aeg - 1.Jaanuari keskpäev. Reis - peldik - veranda - ülemine korrus. Koht - ülemise korruse diivan. Olek - enamjaolt paras pohmell,aga ka arusaamatus, üllatus, viha. Moon - pekkis läppar. Teema - parandus läks maksma 11'950.-
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
10.08.2007 03:58:02
|
|
|
Mina üleeile ajasin kruusi kaljaga oma põhimasina klaveri peale ümber... natukese aja pärast hakkas klaver imelikke sümboleid kirjutama ja ma võtsin teise arvuti küljest asenduse. Ei viitsi lahti võtta ja puhastada
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
11.08.2007 13:45:21
|
|
|
noh 2-3 aastat tagasi kui oma amd duronit klokkima hakkasin. talv oli ja, panin prose selle jahuti või radika võikuidasiganes te seda siin nimetate aknalaua peale seisma. peale mingit tundi olemist võtsin ta ära sealt ja panin prose peale tagasi, temperatuuri langetasin selle maagiaga 20 peale (tavaliselt oli muidu mingi 45 vist vms). koheselt hakkasin volte ja blablablaaasid juurde kellama ja siis sai windowsi buuditud. vaatasin et whoa whoa we wa sellised mhz'id ja sellised temperatuurid. läksin siis mängima devastationit. peale mingit 15 minutit mängimist tunnen et midagi on valesti, ema parasjagu nagu kooki ahjus põhja ei ajand, siis järelikult tuleb kuskilt mujalt see imelik kärsahais. ja kust ta tuli? arvutist tuli. okei, mul pole õrna aimugi kui ma oleks kohe arvuti kinni pannud, siis kas see oleks midagi päästnud või mitte, aga igaljuhul mina tainapea hakkasin mängu seivima, sest KURAT VÕTAKS MA OLIN NII KAUGELE JÕUDNUD JUBA. ja siis oligi kõik, pilt poole seivi pealt kinni ja toide läbi.
head ööd.
eino ja jaa muidugi olen kausi suppi ka klaveri peale ajanud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
15.08.2007 20:48:30
|
|
|
läpakas on väga loll asi koguaeg jääb voodisse ja tahab öösel sealt maha kukkuda
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
16.08.2007 12:55:20
|
|
|
kui viskit koolaga loksutada klaviatuurile siis esimesel kahel päeval pole midagi aru saada. aga kui ollus nuppude all ära kuivab siis klahvid kiiluvad kinni. õllega sama lugu. mul seepärast juba viies klaviatuur kasutusel. kuues varsti tulekul...
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
16.08.2007 17:01:43
|
|
|
bbbb, miks sa siis ei õpi vigadest.Mul õnneks pole klaverile jooksnudmaga eks ta varsti juhtub ka sest koguaeg on mingi jook laua peal 8)
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
16.08.2007 17:28:54
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
kui viskit koolaga loksutada klaviatuurile siis esimesel kahel päeval pole midagi aru saada. aga kui ollus nuppude all ära kuivab siis klahvid kiiluvad kinni. õllega sama lugu. mul seepärast juba viies klaviatuur kasutusel. kuues varsti tulekul... |
http://www.pinecomputer.com/fusiflwake.html
Midagi sihukest vaja siis, võtad dushialla kaasa ja pesed puhtaks kui midagi peale ajad
Ise olen kah kunagi cocacolat klaverisse valanud. Siis oli klaver piisavalt väärtuslik, et võtsin lahti puhastasin ära ja toimis edasi.
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
16.08.2007 17:52:02
|
|
|
Oijah. Tuleb kohe meelde, kui ema ja ta mehe juures elasin, siis kogemata ajasin mingit äädikajura klaverile. Sõin parasjagu ämbrist toorest alõkki ja siis kuidagi sattus suur lärakas seda löga otse klaviatuurile.
Kruvisin asja lahti ja puhastasin, aga päris puhtaks ikka ei saanud, ei viitsinud eriti hoolikalt teha. Pärast siis ema mees imestas, et miks klaviatuur naksub...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
16.08.2007 18:13:27
|
|
|
she-wolf, sõid ämbrist toorest salõkki?
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
16.08.2007 18:24:10
|
|
|
suht hea asi toores salõkk ju
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
16.08.2007 18:54:12
|
|
|
RPG16, nojaa. Tead küll, sellised kilosed plastämbrid mida lihaletis müüakse.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
16.08.2007 19:16:17
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
RPG16, nojaa. Tead küll, sellised kilosed plastämbrid mida lihaletis müüakse.  |
| tyyp88 kirjutas: |
suht hea asi toores salõkk ju  |
Mingid metslased koos siin
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
16.08.2007 19:27:58
|
|
|
Eeroz, toores liha on jube hea ju välja-arvatud, et tavaliselt ei julge eriti süüa kuna kes teab mis elukaid sealt enda sisikonda saada võib.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
16.08.2007 19:34:15
|
|
|
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
16.08.2007 20:42:47
|
|
|
| Pikemat aega marineerunud liha läheb päris hästi ka ilma kõrvetamatta, eriti viina alla.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
16.08.2007 21:04:18
|
|
|
| HannesH kirjutas: |
| Pikemat aega marineerunud liha läheb päris hästi ka ilma kõrvetamatta, eriti viina alla. |
Kusjuures mulle maitseb marineerimata. Nii sea kui ka veise, aga ilma maitsestamata ja leotamata, selline väga naturaalne, see on hea.
Aga jah, tookord kahjuks juhtus ämbrialõkk olema.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
16.08.2007 21:28:05
|
|
|
| naah, marineerimatta võib veel äkist süüa, või vähemalt õrnalt üleküpsetatud liha, aga päris toores ja verine käntsakas ei tekita minus küll vähimatki ahvatlust, pigem hirmu mõne tõve ees.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.08.2007 22:53:22
|
|
|
No tõbi tõbiks, kuid toores liha on väga hea. 8)
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
16.08.2007 23:28:44
|
|
|
Sai oma läpaka ekraani hoida katki tehtud. Tglt ei teagi mis sellele ajendas, kuid nüüd hoiab ektraani ainult üks pool. Teine pool ainiult toetab äärele. Eks näis kaua see teine pool üksi suudab hoida, või siis kogemata teine pool piisvat kaugele liiguks orginaal positsioonilt, et ära murrab teise poole. Suht kellad. Peaks üritama ära parandada mingi plastmassi häkiga- seda metallin nagunii tagasi ei keevita kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|