|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.06.2007 19:44:16
|
|
|
| mnjah, uurisin digi-tv foorumist, Viasat pidi siiski parema pildiga olema kui too ZUUMtv, seega ei hakka ära vahetama omal.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.06.2007 21:37:47
|
|
|
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin...
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
08.06.2007 23:00:24
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin...  |
Õige!
Ise ka siin mõtlen et maksan puhta tühja...teleka taha eriti ei jõuagi....
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.06.2007 10:44:35
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin...  |
õige IT-mees on valge nahaga
aint randa ei tasu minna, lastakse võibolla luige pähe veel maha
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.06.2007 19:01:44
|
|
|
Nii sai ka räpinas see ZoomTv pilt ära proovitud! No ma ütlen ausalt et see pole pilt mis sealt tuleb. Mul on Analoogi pilt kõvasti parem kui Zoomi pilt!
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
10.06.2007 22:27:55
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
kas siis HV kasutajad on ZUUMtv pildiga rahul?
kas pildi kohta võib HEA öelda?  |
Oli siin viitsimist katsetada.
Proovisin zoomi pilti läbi panasonicu dvd kirjutaja, mis teeb signaali 1080p peale aga ega see paremaks ei teinud midagi.
Kui vaadata näiteks cnn või nasn kanalit ja mingi 42 või 46 " fullhd telekas siis ausaltöeldes tulevad kehva vhs ajad meelde, kus vävid jubedad ja kõik on veel kuubikus ka nagu lahja divx.
Kineskoobi pealt on pilt korras aga lcd-ga annab jubedamat leida. Mina katsetasin fullhd-ga aga ega pilt pole parem tavalise 1366x768 resoga.
Kui tahad head pilti siis viasat, elion või kaabeltelevisioon on oluliselt parem
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MP1
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2005
|
15.06.2007 23:19:32
|
|
|
kristiines on probleemid telekaga. pilt huppib ja pidurdab!!!, internet uhendus on korras.'
kas kellel samad probleemid???
starman digi trio pakett
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.06.2007 23:28:54
|
|
|
| MP1 kirjutas: |
kristiines on probleemid telekaga. pilt huppib ja pidurdab!!!, internet uhendus on korras.'
kas kellel samad probleemid???
starman digi trio pakett |
Ehk sellepärast, et arvutist midagi tõmbad, siis ei saa Digibox ei jõu piisavalt infot edastada telekale, endal vähemalt oli nii
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MP1
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2005
|
16.06.2007 10:43:27
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| MP1 kirjutas: |
kristiines on probleemid telekaga. pilt huppib ja pidurdab!!!, internet uhendus on korras.'
kas kellel samad probleemid???
starman digi trio pakett |
Ehk sellepärast, et arvutist midagi tõmbad, siis ei saa Digibox ei jõu piisavalt infot edastada telekale, endal vähemalt oli nii  |
probleemid ka kui arvuti ei töötä..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
18.06.2007 10:51:42
|
|
|
| starmanil neti kasutamine reegline digi tv-d ei häiri .. ega ka teistpidi. Kui pole üldine probleem siis alati esimene asi mida tasub kontrollida on kogu kaabelduse kontaktid ja jagurid jne .. ega midagi lahti pole. Modem on nt ülitundlik kaabelduse ja otsikute ühenduse kvaliteedi suhtes.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
08.07.2007 15:09:53
|
|
|
| Tahtsin teada, kas liitudes Starmani mingi kolmikpaketiga peab kasutama nende poolt pakutud wifi/kaabel modemit või võib kasutada ka enda oma (ilma et peaks nende oma välja ostma või rendihinda maksma)? Sooviks siis oma wifi ruuterit kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.07.2007 15:28:12
|
|
|
| Alien kirjutas: |
| Tahtsin teada, kas liitudes Starmani mingi kolmikpaketiga peab kasutama nende poolt pakutud wifi/kaabel modemit või võib kasutada ka enda oma (ilma et peaks nende oma välja ostma või rendihinda maksma)? Sooviks siis oma wifi ruuterit kasutada. |
Modemi rent on kuutasu sees, st. karbi kuurent on 0 krooni. Sinna külge võid oma wifi seadme ühendada. Starmani modem on koaksiaalkaabli sisendiga (cable-DSL), selliseid poes väga ei müüda.. Starmanilt saab muidugi 1590.- eest küll.
Kui starmanilt tahad wifi modem/ruuter'it rentida, siis maksad eraldi juurde.
Lühidalt, paketi kuutasu on lõplik hind mille maksad (+ lauatelefonikõned, kui neid on). Sealt allapoole midagi kangutada ei anna.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
08.07.2007 16:00:57
|
|
|
Lemmy, Pmst tahaksin nii teha, et ühendan kaabelmodemi ruuteriga, mis toetab wifit ja siis kasutan läbi ruuteri kaabliga internetti lauaarvuti ja läbi wifi internetti sülearvuti jaoks.
On nii võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
08.07.2007 16:27:45
|
|
|
| Alien kirjutas: |
Lemmy, Pmst tahaksin nii teha, et ühendan kaabelmodemi ruuteriga, mis toetab wifit ja siis kasutan läbi ruuteri kaabliga internetti lauaarvuti ja läbi wifi internetti sülearvuti jaoks.
On nii võimalik?  |
Jah, on küll.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
08.07.2007 17:41:11
|
|
|
| Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.07.2007 23:54:55
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Alien kirjutas: |
| Tahtsin teada, kas liitudes Starmani mingi kolmikpaketiga peab kasutama nende poolt pakutud wifi/kaabel modemit või võib kasutada ka enda oma (ilma et peaks nende oma välja ostma või rendihinda maksma)? Sooviks siis oma wifi ruuterit kasutada. |
Modemi rent on kuutasu sees, st. karbi kuurent on 0 krooni. Sinna külge võid oma wifi seadme ühendada. Starmani modem on koaksiaalkaabli sisendiga (cable-DSL), selliseid poes väga ei müüda.. Starmanilt saab muidugi 1590.- eest küll.
Kui starmanilt tahad wifi modem/ruuter'it rentida, siis maksad eraldi juurde.
Lühidalt, paketi kuutasu on lõplik hind mille maksad (+ lauatelefonikõned, kui neid on). Sealt allapoole midagi kangutada ei anna. |
tegu pole DSL modemiga, asi on siiski spetsiifiline cable-modem
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
09.07.2007 20:18:51
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| tegu pole DSL modemiga, asi on siiski spetsiifiline cable-modem |
Õigus küll, DOCSIS, mitte DSL.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.07.2007 15:45:38
|
|
|
| järjest enam kasutatakse vähemalt starmanis EuroDOCSIS sagedust
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
21.07.2007 23:20:19
|
|
|
Kuidas zuumtv kvaliteet on võrreldes elioni digitv ja viasatiga? äkki keegi kordaks üle kas tasub ära või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.07.2007 23:35:07
|
|
|
| noxton kirjutas: |
Kuidas zuumtv kvaliteet on võrreldes elioni digitv ja viasatiga? äkki keegi kordaks üle kas tasub ära või mitte? |
mina olen aru saand, et Viasat on neist kolmest parim....
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
21.07.2007 23:40:28
|
|
|
Skeptik, samas viasati Baaspakett on sisult sama mis zuumtv-lgi ja hind mõlemal 99kr/kuu minu üllatuseks...pigem siis viasat? panen vastuse lukku?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.07.2007 23:44:00
|
|
|
| noxton kirjutas: |
Skeptik, samas viasati Baaspakett on sisult sama mis zuumtv-lgi ja hind mõlemal 99kr/kuu minu üllatuseks...pigem siis viasat? panen vastuse lukku?  |
ma arvan küll jah. võid veel uurida www.digi-tv.ee foorumist, mulle öeldi igatahes seal, et Viasat on parema pildiga igaljuhul kui see Starmani ZuumTV, seega jäin Viasat-i kliendiks edasi...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.07.2007 22:12:56
|
|
|
Kahjuks ,Õnneks ei anna Sitavata tilkagi internetti
Seega suur miinus nagu varukkast
See kes soovib vaadata maksimaalselt kanaleid leiab endle ka selle ühe peaga "kudi"
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
23.07.2007 22:50:02
|
|
|
dreamx, polegi vaja interneti, kuigi võiks viasat seda sateliidi kaudu edastama hakata, oleks päris huvitav, ise kasutan praegu Wavecom-i, kuna elan külas, kus elion tahab liitumise eest saada 7000kr, sry ELTEL
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
24.07.2007 02:22:47
|
|
|
| noxton kirjutas: |
dreamx, polegi vaja interneti, kuigi võiks viasat seda sateliidi kaudu edastama hakata, oleks päris huvitav, ise kasutan praegu Wavecom-i, kuna elan külas, kus elion tahab liitumise eest saada 7000kr, sry ELTEL  |
Räägid ehk lähemalt sellest Wavecom-st... millega tegu ? Mis maksab jne ?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
24.07.2007 07:59:42
|
|
|
Simpelman, unusta kohe ära ise kirun seda nii, kuidas jaksan...mul wimaxi põhjal traadita internet, kuu maksab 500kr pluss käibekas ja kiirus 1,5Mb. Kiirusel pole häda, aga pidevalt hangub nett.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
01.08.2007 13:02:25
|
|
|
nii palju kui mina olen Starmaniga kokkupuutunud klienditeenindus kehv ja probleemide likvideerimisega jokutatakse ja jamatakse liiga kaua. Siiski olen jätkuvalt Starmani klient
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
02.08.2007 13:14:47
|
|
|
| Tehniku järgi ootamise aeg on ka ülipikk. Nüüd pean mingi 2 nädalat ootama, et tehnik kastis paar juhet ära ühendaks, et ma netti saaks.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.08.2007 13:15:40
|
|
|
| peacemaki kirjutas: |
| Tehniku järgi ootamise aeg on ka ülipikk. Nüüd pean mingi 2 nädalat ootama, et tehnik kastis paar juhet ära ühendaks, et ma netti saaks. |
ise ei saa hakkama?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
02.08.2007 13:30:13
|
|
|
Kas siis tohib ise seal keldris olevad kastis juhtmed ühendada ?
Kui saab siis küsiks seadmed ära ja kirjutaks lepingule alla.
Päris klienditeenindaja käest, et aint tehnik tohib seal kastis askeldada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.08.2007 13:41:58
|
|
|
no ühendad ära ja ootad tehniku ära et ta üle kontrolliks
endal on tehniku saabumise aeg kõikunud ühest päevast nädalani
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
02.08.2007 14:02:55
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
no ühendad ära ja ootad tehniku ära et ta üle kontrolliks
endal on tehniku saabumise aeg kõikunud ühest päevast nädalani |
need kastid on ju lukus. Või murrad luku eest ja paned enda taba ette pärast?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.08.2007 14:04:54
|
|
|
| peacemaki kirjutas: |
Kas siis tohib ise seal keldris olevad kastis juhtmed ühendada ?
Kui saab siis küsiks seadmed ära ja kirjutaks lepingule alla.
Päris klienditeenindaja käest, et aint tehnik tohib seal kastis askeldada. |
neid juhtmeid ei tohiks küll vist ise ühendada... ma arvan, et see ühenduskapp on isegi lukus vms...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
02.08.2007 15:12:36
|
|
|
Eks pean siis need 2 nädalat ilma netita istuma.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.08.2007 19:24:48
|
|
|
mul trepikojas küll lukus pole
lukk on küll ees,aga isegi tehnik avab ilma võtmeta
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
02.08.2007 21:59:11
|
|
|
pole enam probleemi nett on olemas, 2 päeva pärast tuleb tehnik läbi ja vaatab asja üle
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.08.2007 22:23:33
|
|
|
| muig, tubli
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
11.08.2007 11:20:14
|
|
|
| Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
11.08.2007 11:41:31
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus? |
Ei tööta naabri juures aga kui Starmani helistad ja ütled neile modemi MAC koodi siis hakkab naabri juures tööle.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
12.08.2007 08:50:36
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus? |
Naabri juures (samas majas) töötab kenasti. Isegi kõrvalmajas võib töötada kui sama piirkonna alla jääb. Kaugemal aga enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
12.08.2007 10:50:12
|
|
|
| sarvik kirjutas: |
| artur- kirjutas: |
| Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus? |
Naabri juures (samas majas) töötab kenasti. Isegi kõrvalmajas võib töötada kui sama piirkonna alla jääb. Kaugemal aga enam mitte. |
Selle saab siis korda kui starmani helistada ?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
12.08.2007 11:31:42
|
|
|
| artur-, jah nad kirjutavad vastava aadressi MAC numbri üle. Aga kui on Starmani kolmikpakett siis vanad modemid ei tööta (nende jutu järgi), nad rendivad ise tasuta. Ainult interneti pakketitega töötavad. küll.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.08.2007 12:46:56
|
|
|
| Vanad modemid töötavad kolmikpaketiga küll. Vanadel modemitel lihtsalt puudub VOIP tugi/telefonipistik ehk telefoniteenust ei saa vanemate modemitega kasutada. Kuna telefoniteenus on kolmikpaketi osa, siis antaksegi kolmikpaketiga liitujatele tasuta rendile VOIP toega modem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
12.08.2007 12:48:19
|
|
|
| Mulle öeldi, et pole võimalik. Ma ka alguses ei tahtnud uut modemit.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.08.2007 11:04:41
|
|
|
|
ka 3.5a tagasi jagati juba starmani poolt eurodocsist toetavaid modemeid (DPX100 oli mudeliks, valget värvi)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.08.2007 11:37:43
|
|
|
| Väljaostetuid modemeid ilmselt tasuta ei vahetata, jah? Vana standardi omad arvatavasti õige pea ei tööta enam?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
23.08.2007 12:46:26
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Väljaostetuid modemeid ilmselt tasuta ei vahetata, jah? Vana standardi omad arvatavasti õige pea ei tööta enam? |
Kui Sa nende teenust tarbid, siis oleks loogiline, et vahetavad. See modem maksab nii vähe raha, et riskida selle pärast kliendi kaotusega ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|