Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 19:44:16 vasta tsitaadiga

mnjah, uurisin digi-tv foorumist, Viasat pidi siiski parema pildiga olema kui too ZUUMtv, seega ei hakka ära vahetama omal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.06.2007 21:37:47 vasta tsitaadiga

Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin... icon_wink.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 23:00:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin... icon_wink.gif




Õige!

Ise ka siin mõtlen et maksan puhta tühja...teleka taha eriti ei jõuagi....
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 10:44:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin... icon_wink.gif

õige IT-mees on valge nahaga icon_exclaim.gif
aint randa ei tasu minna, lastakse võibolla luige pähe veel maha icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 19:01:44 vasta tsitaadiga

Nii sai ka räpinas see ZoomTv pilt ära proovitud! No ma ütlen ausalt et see pole pilt mis sealt tuleb. Mul on Analoogi pilt kõvasti parem kui Zoomi pilt!
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 22:27:55 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas siis HV kasutajad on ZUUMtv pildiga rahul? icon_rolleyes.gif

kas pildi kohta võib HEA öelda? icon_biggrin.gif

Oli siin viitsimist katsetada.
Proovisin zoomi pilti läbi panasonicu dvd kirjutaja, mis teeb signaali 1080p peale aga ega see paremaks ei teinud midagi.
Kui vaadata näiteks cnn või nasn kanalit ja mingi 42 või 46 " fullhd telekas siis ausaltöeldes tulevad kehva vhs ajad meelde, kus vävid jubedad ja kõik on veel kuubikus ka nagu lahja divx.
Kineskoobi pealt on pilt korras aga lcd-ga annab jubedamat leida. Mina katsetasin fullhd-ga aga ega pilt pole parem tavalise 1366x768 resoga.
Kui tahad head pilti siis viasat, elion või kaabeltelevisioon on oluliselt parem
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MP1
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2005




sõnum 15.06.2007 23:19:32 vasta tsitaadiga

kristiines on probleemid telekaga. pilt huppib ja pidurdab!!!, internet uhendus on korras.'
kas kellel samad probleemid???

starman digi trio pakett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 23:28:54 vasta tsitaadiga

MP1 kirjutas:
kristiines on probleemid telekaga. pilt huppib ja pidurdab!!!, internet uhendus on korras.'
kas kellel samad probleemid???

starman digi trio pakett

Ehk sellepärast, et arvutist midagi tõmbad, siis ei saa Digibox ei jõu piisavalt infot edastada telekale, endal vähemalt oli nii icon_confused.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MP1
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2005




sõnum 16.06.2007 10:43:27 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
MP1 kirjutas:
kristiines on probleemid telekaga. pilt huppib ja pidurdab!!!, internet uhendus on korras.'
kas kellel samad probleemid???

starman digi trio pakett

Ehk sellepärast, et arvutist midagi tõmbad, siis ei saa Digibox ei jõu piisavalt infot edastada telekale, endal vähemalt oli nii icon_confused.gif


probleemid ka kui arvuti ei töötä..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 18.06.2007 10:51:42 vasta tsitaadiga

starmanil neti kasutamine reegline digi tv-d ei häiri .. ega ka teistpidi. Kui pole üldine probleem siis alati esimene asi mida tasub kontrollida on kogu kaabelduse kontaktid ja jagurid jne .. ega midagi lahti pole. Modem on nt ülitundlik kaabelduse ja otsikute ühenduse kvaliteedi suhtes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 15:09:53 vasta tsitaadiga

Tahtsin teada, kas liitudes Starmani mingi kolmikpaketiga peab kasutama nende poolt pakutud wifi/kaabel modemit või võib kasutada ka enda oma (ilma et peaks nende oma välja ostma või rendihinda maksma)? Sooviks siis oma wifi ruuterit kasutada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.07.2007 15:28:12 vasta tsitaadiga

Alien kirjutas:
Tahtsin teada, kas liitudes Starmani mingi kolmikpaketiga peab kasutama nende poolt pakutud wifi/kaabel modemit või võib kasutada ka enda oma (ilma et peaks nende oma välja ostma või rendihinda maksma)? Sooviks siis oma wifi ruuterit kasutada.

Modemi rent on kuutasu sees, st. karbi kuurent on 0 krooni. Sinna külge võid oma wifi seadme ühendada. Starmani modem on koaksiaalkaabli sisendiga (cable-DSL), selliseid poes väga ei müüda.. Starmanilt saab muidugi 1590.- eest küll.
Kui starmanilt tahad wifi modem/ruuter'it rentida, siis maksad eraldi juurde.
Lühidalt, paketi kuutasu on lõplik hind mille maksad (+ lauatelefonikõned, kui neid on). Sealt allapoole midagi kangutada ei anna.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 16:00:57 vasta tsitaadiga

Lemmy, Pmst tahaksin nii teha, et ühendan kaabelmodemi ruuteriga, mis toetab wifit ja siis kasutan läbi ruuteri kaabliga internetti lauaarvuti ja läbi wifi internetti sülearvuti jaoks.
On nii võimalik? icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 16:27:45 vasta tsitaadiga

Alien kirjutas:
Lemmy, Pmst tahaksin nii teha, et ühendan kaabelmodemi ruuteriga, mis toetab wifit ja siis kasutan läbi ruuteri kaabliga internetti lauaarvuti ja läbi wifi internetti sülearvuti jaoks.
On nii võimalik? icon_redface.gif icon_rolleyes.gif

Jah, on küll.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2007 17:41:11 vasta tsitaadiga

Tänud!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.07.2007 23:54:55 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Alien kirjutas:
Tahtsin teada, kas liitudes Starmani mingi kolmikpaketiga peab kasutama nende poolt pakutud wifi/kaabel modemit või võib kasutada ka enda oma (ilma et peaks nende oma välja ostma või rendihinda maksma)? Sooviks siis oma wifi ruuterit kasutada.

Modemi rent on kuutasu sees, st. karbi kuurent on 0 krooni. Sinna külge võid oma wifi seadme ühendada. Starmani modem on koaksiaalkaabli sisendiga (cable-DSL), selliseid poes väga ei müüda.. Starmanilt saab muidugi 1590.- eest küll.
Kui starmanilt tahad wifi modem/ruuter'it rentida, siis maksad eraldi juurde.
Lühidalt, paketi kuutasu on lõplik hind mille maksad (+ lauatelefonikõned, kui neid on). Sealt allapoole midagi kangutada ei anna.
tegu pole DSL modemiga, asi on siiski spetsiifiline cable-modem
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 09.07.2007 20:18:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tegu pole DSL modemiga, asi on siiski spetsiifiline cable-modem

Õigus küll, DOCSIS, mitte DSL. beer_yum.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.07.2007 15:45:38 vasta tsitaadiga

järjest enam kasutatakse vähemalt starmanis EuroDOCSIS sagedust
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 23:20:19 vasta tsitaadiga

Kuidas zuumtv kvaliteet on võrreldes elioni digitv ja viasatiga? äkki keegi kordaks üle icon_biggrin.gif kas tasub ära või mitte?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 23:35:07 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
Kuidas zuumtv kvaliteet on võrreldes elioni digitv ja viasatiga? äkki keegi kordaks üle icon_biggrin.gif kas tasub ära või mitte?

mina olen aru saand, et Viasat on neist kolmest parim....
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 23:40:28 vasta tsitaadiga

Skeptik, samas viasati Baaspakett on sisult sama mis zuumtv-lgi ja hind mõlemal 99kr/kuu minu üllatuseks...pigem siis viasat? icon_biggrin.gif panen vastuse lukku? beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 23:44:00 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
Skeptik, samas viasati Baaspakett on sisult sama mis zuumtv-lgi ja hind mõlemal 99kr/kuu minu üllatuseks...pigem siis viasat? icon_biggrin.gif panen vastuse lukku? beer_yum.gif

ma arvan küll jah. võid veel uurida www.digi-tv.ee foorumist, mulle öeldi igatahes seal, et Viasat on parema pildiga igaljuhul kui see Starmani ZuumTV, seega jäin Viasat-i kliendiks edasi...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 23:44:45 vasta tsitaadiga

Skeptik, tänan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2007 22:12:56 vasta tsitaadiga

Kahjuks ,Õnneks ei anna Sitavata tilkagi internetti icon_idea.gif
Seega suur miinus nagu varukkast thumbs_up.gif
See kes soovib vaadata maksimaalselt kanaleid leiab endle ka selle ühe peaga "kudi" beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 22:50:02 vasta tsitaadiga

dreamx, polegi vaja interneti, kuigi võiks viasat seda sateliidi kaudu edastama hakata, oleks päris huvitav, ise kasutan praegu Wavecom-i, kuna elan külas, kus elion tahab liitumise eest saada 7000kr, sry ELTEL icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 02:22:47 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
dreamx, polegi vaja interneti, kuigi võiks viasat seda sateliidi kaudu edastama hakata, oleks päris huvitav, ise kasutan praegu Wavecom-i, kuna elan külas, kus elion tahab liitumise eest saada 7000kr, sry ELTEL icon_biggrin.gif



Räägid ehk lähemalt sellest Wavecom-st... millega tegu ? Mis maksab jne ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 07:59:42 vasta tsitaadiga

Simpelman, unusta kohe ära icon_biggrin.gif ise kirun seda nii, kuidas jaksan...mul wimaxi põhjal traadita internet, kuu maksab 500kr pluss käibekas ja kiirus 1,5Mb. Kiirusel pole häda, aga pidevalt hangub nett.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 01.08.2007 13:02:25 vasta tsitaadiga

nii palju kui mina olen Starmaniga kokkupuutunud klienditeenindus kehv ja probleemide likvideerimisega jokutatakse ja jamatakse liiga kaua. Siiski olen jätkuvalt Starmani klient icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 02.08.2007 13:14:47 vasta tsitaadiga

Tehniku järgi ootamise aeg on ka ülipikk. Nüüd pean mingi 2 nädalat ootama, et tehnik kastis paar juhet ära ühendaks, et ma netti saaks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 13:15:40 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Tehniku järgi ootamise aeg on ka ülipikk. Nüüd pean mingi 2 nädalat ootama, et tehnik kastis paar juhet ära ühendaks, et ma netti saaks.


ise ei saa hakkama? icon_wink.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 02.08.2007 13:30:13 vasta tsitaadiga

Kas siis tohib ise seal keldris olevad kastis juhtmed ühendada ?

Kui saab siis küsiks seadmed ära ja kirjutaks lepingule alla. thumbs_up.gif

Päris klienditeenindaja käest, et aint tehnik tohib seal kastis askeldada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2007 13:41:58 vasta tsitaadiga

no ühendad ära ja ootad tehniku ära et ta üle kontrolliks

endal on tehniku saabumise aeg kõikunud ühest päevast nädalani
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 02.08.2007 14:02:55 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
no ühendad ära ja ootad tehniku ära et ta üle kontrolliks

endal on tehniku saabumise aeg kõikunud ühest päevast nädalani

need kastid on ju lukus. Või murrad luku eest ja paned enda taba ette pärast? icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 14:04:54 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Kas siis tohib ise seal keldris olevad kastis juhtmed ühendada ?

Kui saab siis küsiks seadmed ära ja kirjutaks lepingule alla. thumbs_up.gif

Päris klienditeenindaja käest, et aint tehnik tohib seal kastis askeldada.


neid juhtmeid ei tohiks küll vist ise ühendada... ma arvan, et see ühenduskapp on isegi lukus vms...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 02.08.2007 15:12:36 vasta tsitaadiga

Eks pean siis need 2 nädalat ilma netita istuma. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2007 19:24:48 vasta tsitaadiga

mul trepikojas küll lukus pole
lukk on küll ees,aga isegi tehnik avab ilma võtmeta icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 02.08.2007 21:59:11 vasta tsitaadiga

pole enam probleemi nett on olemas, 2 päeva pärast tuleb tehnik läbi ja vaatab asja üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2007 22:23:33 vasta tsitaadiga

muig, tubli
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 11:20:14 vasta tsitaadiga

Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 11:41:31 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus?

Ei tööta naabri juures aga kui Starmani helistad ja ütled neile modemi MAC koodi siis hakkab naabri juures tööle.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 12.08.2007 08:50:36 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus?


Naabri juures (samas majas) töötab kenasti. Isegi kõrvalmajas võib töötada kui sama piirkonna alla jääb. Kaugemal aga enam mitte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 10:50:12 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
artur- kirjutas:
Kas starmani modem kuidagi identifitseerib ka ennast või töötab modem naabri juures samamoodi nagu minul kodus?


Naabri juures (samas majas) töötab kenasti. Isegi kõrvalmajas võib töötada kui sama piirkonna alla jääb. Kaugemal aga enam mitte.


Selle saab siis korda kui starmani helistada ?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 11:31:42 vasta tsitaadiga

artur-, jah nad kirjutavad vastava aadressi MAC numbri üle. Aga kui on Starmani kolmikpakett siis vanad modemid ei tööta (nende jutu järgi), nad rendivad ise tasuta. Ainult interneti pakketitega töötavad. küll.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 12:46:56 vasta tsitaadiga

Vanad modemid töötavad kolmikpaketiga küll. Vanadel modemitel lihtsalt puudub VOIP tugi/telefonipistik ehk telefoniteenust ei saa vanemate modemitega kasutada. Kuna telefoniteenus on kolmikpaketi osa, siis antaksegi kolmikpaketiga liitujatele tasuta rendile VOIP toega modem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 12:48:19 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi, et pole võimalik. Ma ka alguses ei tahtnud uut modemit.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 10:57:05 vasta tsitaadiga

Modemitest veel Lasnamäe elanikele niipalju:
http://www.epl.ee/artikkel/396910

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.08.2007 11:04:41 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Modemitest veel Lasnamäe elanikele niipalju:
http://www.epl.ee/artikkel/396910
ka 3.5a tagasi jagati juba starmani poolt eurodocsist toetavaid modemeid (DPX100 oli mudeliks, valget värvi)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 11:06:05 vasta tsitaadiga

Jah, aga tundub, et Lasnamäele neid siis ei läinud icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 11:37:43 vasta tsitaadiga

Väljaostetuid modemeid ilmselt tasuta ei vahetata, jah? Vana standardi omad arvatavasti õige pea ei tööta enam?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 23.08.2007 12:46:26 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Väljaostetuid modemeid ilmselt tasuta ei vahetata, jah? Vana standardi omad arvatavasti õige pea ei tööta enam?


Kui Sa nende teenust tarbid, siis oleks loogiline, et vahetavad. See modem maksab nii vähe raha, et riskida selle pärast kliendi kaotusega ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.