|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
03.04.2007 13:36:42
|
|
|
| kuidas sellele asjale näpulukk peale käib? ei leidnud seda menüüst?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
13.04.2007 11:52:31
|
|
|
Marguzzz,
selleks spets programm http://my-symbian.com/s60v3/download/search.php?name=AutoLock
Aga kas keegi teab mõnda programmi millega saab piirata helistamise aega. Näiteks kui limiit on jõudnud 500eek'ni siis enam helistada ei luba, tuleb counter nullida. Imelik, et paljudes telefonides on selline asi juba koheselt sisse ehitatud. Eelmisel telefonil SE W810i oli täitsa olemas.
Edit: kuidas saab fotodele kuupäeva peale?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmlaw
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
26.05.2007 13:21:18
Probleem n73-ga |
|
|
| Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
27.05.2007 22:16:40
|
|
|
Kui see asi on mälukaardi peal siis kui muud moodi tõesti lahti ei saa siis mälukale format.
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.05.2007 22:20:13
Re: Probleem n73-ga |
|
|
| mmlaw kirjutas: |
| Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada. |
mul n80'ga sama probleem, ja see faili nimi on ka umbes samasugune!
See, et ta ütleb, et mälukaardilt leiti ebausaldusväärset tarkvara, tähendab seda, et sa oled installinud telefoni mänge/programme, mida installides juba telefon ütleb, et see on ebausaldusväärne tarkvara.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmlaw
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
30.05.2007 14:39:56
|
|
|
Kuidas teha mälukaardile format? Ka seda valikut ei leidnud ma kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
30.05.2007 15:36:57
|
|
|
| mälukaardi format: kui eestikeelsed menüüd siis: menüü>vahendid>mälu>vasakult poolt valikud>vorminda mälukaart.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alarh
HV vaatleja
liitunud: 29.05.2007
|
30.05.2007 23:06:26
|
|
|
| sain ka täna selle fööni omanikuks. väga segane asi alguses, kuid juba on midagi selge. kaamera on ikka väga hea, kõlarid lärmavad ka suht hästi, võrreldes eelmise teloga (Nokia 6280).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
31.05.2007 00:03:21
Re: Probleem n73-ga |
|
|
| striker13 kirjutas: |
| mmlaw kirjutas: |
| Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada. |
mul n80'ga sama probleem, ja see faili nimi on ka umbes samasugune!
See, et ta ütleb, et mälukaardilt leiti ebausaldusväärset tarkvara, tähendab seda, et sa oled installinud telefoni mänge/programme, mida installides juba telefon ütleb, et see on ebausaldusväärne tarkvara. |
selleks ongi vaja format teha. ju oled uuendanud telefoni softi aga mälukaardile ei teinud formatit
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmlaw
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
31.05.2007 07:19:50
Re: Probleem n73-ga |
|
|
| DDF kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| mmlaw kirjutas: |
| Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada. |
mul n80'ga sama probleem, ja see faili nimi on ka umbes samasugune!
See, et ta ütleb, et mälukaardilt leiti ebausaldusväärset tarkvara, tähendab seda, et sa oled installinud telefoni mänge/programme, mida installides juba telefon ütleb, et see on ebausaldusväärne tarkvara. |
selleks ongi vaja format teha. ju oled uuendanud telefoni softi aga mälukaardile ei teinud formatit |
nüüd format tehtud ja asi korras
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
26.06.2007 16:10:32
|
|
|
Tahaks osta 1GB mälukaardi aga millist (firmat) eelistada?
Hinnad ju üpris erinevad
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
26.06.2007 18:32:45
|
|
|
| Cacib kirjutas: |
Tahaks osta 1GB mälukaardi aga millist (firmat) eelistada?
Hinnad ju üpris erinevad  |
Mul endal Kingstoni oma, sain ta 340.-
Sandiski omad on ka head. Poes on mõlema hinnad alla 400.- imo
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.06.2007 18:36:09
|
|
|
| Cacib kirjutas: |
Tahaks osta 1GB mälukaardi aga millist (firmat) eelistada?
Hinnad ju üpris erinevad  |
vahet pole, võta kõige soodsam, kuna näiteks N73 USB on ver. 1.x ehk siis üliaeglane tänapäeva mõistes
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
27.06.2007 19:55:30
|
|
|
| thebull kirjutas: |
Mul endal Kingstoni oma, sain ta 340.- |
Ostsin kah Kingstoni 1GB kaardi
(nüüd mahub telefoni kuni 1330 pilti või tund videot )
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
28.06.2007 11:00:12
|
|
|
| Cacib kirjutas: |
| thebull kirjutas: |
Mul endal Kingstoni oma, sain ta 340.- |
Ostsin kah Kingstoni 1GB kaardi
(nüüd mahub telefoni kuni 1330 pilti või tund videot ) |
tegelikult mahub videot rohkem, mingi 3-4 korda 1h, sest mobla ise laseb sul korraga teha 59min 59sek filmi. Kui teed ühe satsi ära ja hakkad uut filmi tegema, siis näitab jälle et saad 1h teha. Mul endal oli nii, kui filmisin üht kontserti üle 20min , panin stopile ja hakkasin hiljem uut tegema, lubas mul veel 1h teha. Niiet reaalselt peaks mahtuma raudselt üle 3h filmi sinna peale
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
22.07.2007 13:24:41
|
|
|
selline küsimus, et mis vahe on N73'l ja N73 music editionil. tundub, et music editionil on teistsugused kõrvaklapid aga kas tarkvaralist vahet ka on?
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
22.07.2007 13:50:36
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
| selline küsimus, et mis vahe on N73'l ja N73 music editionil. tundub, et music editionil on teistsugused kõrvaklapid aga kas tarkvaralist vahet ka on? |
Siin teemas eespool keegi rääkis sellest minuarust. Music editionil oli mingi suurem mälukart kaasas ja midagi veel.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
24.07.2007 12:27:06
|
|
|
Soft on sama, lihtsalt pleier on asjalikum, muusika jaoks eraldi nupp, komplektis 1G mälukaart ja paremad klapid. Võrdlus
http://europe.nokia.com/phones/comparephones/compare_results.jsp?location=EE&language=EE&pageaction=COMP&phone=N73%20Music%20Edition&phone=N73
PS: N73-l on olemas ka softi versiooni uuendus. Palju ei ole jõudnud näppida aga nt pleier on saanud uue välimuse ja juurde mõned funktsioonid.
E:
Softi muutused/parandused
Changes/improvements made from MCU SW version 3.0705.1.0.31 to version 4.0727.2.2.1:
- New features
- FOTA (Flashing Over The Air)
- Bluetooth Stereo
- A2DP Support
- Dial-up over IR
- Lifetimer Reset for reflashed phones
- Vibra Boot notification
- Configurable Flash setting function for Camera
- Secure Formatter with TCB and All-Files capabilities
- N Series Music Player replaces S60 Music Player
- Online Album included
- Active Standby + UI Grid layout + application locations changed in-line with Pre-Space UI layout.
- Removed features:
- Snakes
- Improvements:
- Weather Deck wording alignment
- Spurious Out of Memory indications
- Icons and text in Application Shell
- Icon in Catalogs
- Folder validity updates
- Alarm clock function, when handset is turned off
- Active Standby Shortcut 6 function
- Quick Office Save options
- Bluetooth search Searching for Devices
- Camera can not be launched if RAM is low.
- Music player - Indicator appears on the idle state background, after saving a music track
- Phone reboots if wrong memory card password is entered
- Memory card details are not read correctly if the card is locked by DUV
- Tutorial Occasional malfunction
- Music player starts when BT stereo headset is switched OFF
- Unable to create FOTA Server profile
- "System Error" occurs when trying to synchronize after restoring the backed up info.
- "App. Closed: Device manager" is detected after exiting from New server profile view.
- Gallery crashes or phone reboots when moving rocker after making a new album in gallery
- Long name for messaging settings makes messaging unusable
- Online Print improvement.
- Streaming improment for H3G
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out.
viimati muutis hullpeast 07.08.2007 11:10:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmlaw
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
31.07.2007 19:49:43
|
|
|
| mis need mõned funktsioonid oleksid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
31.07.2007 20:50:05
|
|
|
| hullpeast kirjutas: |
PS: N73-l on olemas ka softi versiooni uuendus. Palju ei ole jõudnud näppida aga nt pleier on saanud uue välimuse ja juurde mõned funktsioonid. |
yep, mul sama, ja ma ytleks, et asi on paremuse poole l2inud
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
01.08.2007 10:00:35
|
|
|
| tsitaat: |
yep, mul sama, ja ma ytleks, et asi on paremuse poole l2inud icon_biggrin.gif
|
mismõttes paremuse poole. näiteks kõik 3d helinad on ära kadunud. ja ma ei taibanud neid kusagile ära ka kopeerida. mis ma nüüd helinaks panen
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
01.08.2007 16:22:12
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
| tsitaat: |
yep, mul sama, ja ma ytleks, et asi on paremuse poole l2inud icon_biggrin.gif
|
mismõttes paremuse poole. näiteks kõik 3d helinad on ära kadunud. ja ma ei taibanud neid kusagile ära ka kopeerida. mis ma nüüd helinaks panen  |
minul on 3D helinad täiesti olemas... valin ühe moblas olevatest helinates ja siis viskan rakenduste alt "3D-helinad" lahti ja valin efekti jne jne... see on tõesti sinu enda jama kui sa ei teinud moblale backupi ennem, kui uue softi peale lasid...
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
01.08.2007 16:48:27
|
|
|
| tsitaat: |
minul on 3D helinad täiesti olemas... valin ühe moblas olevatest helinates ja siis viskan rakenduste alt "3D-helinad" lahti ja valin efekti jne jne... see on tõesti sinu enda jama kui sa ei teinud moblale backupi ennem, kui uue softi peale lasid...
|
backupi tegin küll aga ainult kontaktidele. ei tulnud selle peale, et osasid helinaid enam pole. muide need 3d helinad tulid ka mingi uuendusega (algselt neid telefonis polnud). ma ei mõtle seda, et selle 3d helinate programmiga mässad vaid oligi kohe 3d helin. konkreetselt oli nimi vist 3d traffic või 3d speedway või midagi sellist. nagu auto sõidab mööda ja siis politsei tuleb undamisega järgi. väga hästi kõlas igastahes. aga nüüd on see läinud .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
01.08.2007 19:41:16
|
|
|
| mmlaw kirjutas: |
| mis need mõned funktsioonid oleksid? |
Player on täiesti teistsugune, uue funktsioonina on olemas nt visualiseering. Peaks olema tuttav asi winampist, mediaplayerist jne. Samuti on võimalik lisada albumile pilt mida siis esitluse ajal kuvatakse.
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
01.08.2007 22:00:46
|
|
|
Ja ussimäng on ka minema roomanud. ühtegi mängu pole enam
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
01.08.2007 23:03:16
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
backupi tegin küll aga ainult kontaktidele. ei tulnud selle peale, et osasid helinaid enam pole. muide need 3d helinad tulid ka mingi uuendusega (algselt neid telefonis polnud). ma ei mõtle seda, et selle 3d helinate programmiga mässad vaid oligi kohe 3d helin. konkreetselt oli nimi vist 3d traffic või 3d speedway või midagi sellist. nagu auto sõidab mööda ja siis politsei tuleb undamisega järgi. väga hästi kõlas igastahes. aga nüüd on see läinud . |
no vot, selles probla ongi siis... ma tegin kõigele peale sõnumite backupi ja kõik sain tagasi kui uue softi peale lasin... ja minu isendil olid 3d helinad kohe peal, k.a see mentide undamise helin...
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
02.08.2007 08:48:25
|
|
|
| tsitaat: |
ja minu isendil olid 3d helinad kohe peal, k.a see mentide undamise helin...
|
äkki saad selle mulle meilile saata tvi12@hot.ee
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.08.2007 04:06:00
|
|
|
Hmm, kas mõtlete seda? Tegemist on lihtsalt stereoefektiga, sama helin oli kaasas ka mu 6233'ga. Lingi leidsin juhuslikult guugli kaudu, tõmmake ära, kes soovib, enne kui ära kaob.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
04.08.2007 17:37:24
|
|
|
.Scorps.,
tänud
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
20.08.2007 00:07:33
|
|
|
kuidas ma saan pleieris laule uuendada? enda arust igatpidi proovinud, aga lihtsalt laulud ei uuene pleieris...
Edit: vaatasin üle, et mul on soft V 3.0638.0.0.1 aga lugesin siit samast, et mingi on juba neljaga algav. tõmbasin nokia lehelt selle programmi, aga see näitab seal, et minu soft ongi kõige uuem.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
21.08.2007 10:27:59
|
|
|
Pleieris ei lase muusikakogu värskendada? Soft kõige uuem on ikkagi juba ver.4.0727.2.2.1. Tee oma aparaadile tehase algseadete taastamine ja proovi siis uuesti.
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
21.08.2007 11:50:37
|
|
|
| proovin seda, kui koju neti tagasi saan. muidu pleieris ma sain lood uuendanud, ei osanud lihtsalt selle koha pealt otsida seda. aga jah, nokia programm ei lasknud muidu softi uuendada, või oli asi minus, et ma ei osanud. see softi vahetuse nupp vms ei olnud lihtsalt aktiivne.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
21.08.2007 14:28:39
|
|
|
Kui PC suite on korralikult installitud siis peaksid telefoni ühendamisel kõik valikud aktiivsed olema.
Ja enne softi uuendamist tee kindlasti telefoni andmetest backup
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.08.2007 10:43:01
|
|
|
| tegin mälukaardile.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
23.08.2007 07:20:52
|
|
|
| kas on võimalik ka vanemat softi tagasi installida?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
24.08.2007 10:17:21
|
|
|
| hullpeast, tehase algseadete taastamist ma ei saa teha, sest ma ei tea lukukoodi. mingi 12345 vms ei sobi.. aga selle jaoks oli ju mingi muu variant ka kuidas teha, et pidi mingid nuppe vms all hoidma sisselülitamisel. kuidas see käis?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
27.08.2007 13:27:16
|
|
|
Vist oli ka mingi selline sisselülimisel allahoitav kombinatsioon, ei tea, ple vaja olnud. Samas on olemas ka koode millega on võimalik seadeid taastada, nende kasutamine on omal vastutusel, sest kunagi pole kindel mida need telefonist ära võivad kustutada.
Infot koodide kohta leiad siit
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.09.2007 17:59:55
Nokia N73 ja kaart |
|
|
Niisiis on plaan hetkel soetada omale Nokia N73 ja 1GB mälu... tahaks sinna peale tõmmata tallinna kaaarti ,pidi saama...
Aga vat kas ma saan nimodi ,et ma kirjutan miski aadressi ja ta mulle kaardil näitab ,et kus see aadress asub nagu regio.ee-s?
Ahjaa asjaga kiire!
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
N73
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
12.09.2007 18:39:45
|
|
|
mis point sellel on? mul on n73 (mitte ME) ja tegin täiesti ametlikul viisil nokia update softiga uuenduse ja tuli selline player nagu seal lehel on ja mingeid koode muutmata.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
N73
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2007
|
12.09.2007 20:00:35
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
mis point sellel on? mul on n73 (mitte ME) ja tegin täiesti ametlikul viisil nokia update softiga uuenduse ja tuli selline player nagu seal lehel on ja mingeid koode muutmata. |
Vot seda ma ei teadnud!
Ma plaanin selle mobiili kuskil suve alguses osta, kui hinnad madalamaks läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.09.2007 20:03:14
|
|
|
| N73 kirjutas: |
| bbbb kirjutas: |
mis point sellel on? mul on n73 (mitte ME) ja tegin täiesti ametlikul viisil nokia update softiga uuenduse ja tuli selline player nagu seal lehel on ja mingeid koode muutmata. |
Vot seda ma ei teadnud!
Ma plaanin selle mobiili kuskil suve alguses osta, kui hinnad madalamaks läinud. |
ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
12.09.2007 20:05:10
|
|
|
| tsitaat: |
ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif
|
mina võin müüa
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.09.2007 20:10:20
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
| tsitaat: |
ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif
|
mina võin müüa  |
no kasutatult jah vast
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
12.09.2007 21:42:03
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
| tsitaat: |
ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif
|
mina võin müüa  |
ka mina vast siis hangin uue...
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
N73
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2007
|
13.09.2007 07:58:56
|
|
|
| praegu lihtsalt natuke kallis, eks ma vaatan millal ostan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jurikarl
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2005
|
02.10.2007 19:25:33
|
|
|
| Kas keegi oskab aidata:S? Minu N73 on suht korpuse esimene osa ära kulunud... Kas kuskilt saaks uue osta:S? Oleks hea ka kui oleksid uued nupud kaasas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
03.10.2007 00:12:42
|
|
|
| jurikarl kirjutas: |
| Kas keegi oskab aidata:S? Minu N73 on suht korpuse esimene osa ära kulunud... Kas kuskilt saaks uue osta:S? Oleks hea ka kui oleksid uued nupud kaasas... |
Liitun sinuga, endal sama mure
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.10.2007 01:37:24
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| jurikarl kirjutas: |
| Kas keegi oskab aidata:S? Minu N73 on suht korpuse esimene osa ära kulunud... Kas kuskilt saaks uue osta:S? Oleks hea ka kui oleksid uued nupud kaasas... |
Liitun sinuga, endal sama mure  |
Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Nokia maaletooja, peaks müüma. Hinda ei oska öelda, aga helistage, küsige, tõenäoliselt ta sinna paarisaja krooni kanti jääb. Samas saate kohe lasta korpuse ka ära vahetada, Torx T6 kruvikeeraja olemasolul ei ole see aga endalgi raske töö.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|