Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N73 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 13:36:42 vasta tsitaadiga

kuidas sellele asjale näpulukk peale käib? ei leidnud seda menüüst?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.04.2007 11:52:31 vasta tsitaadiga

Marguzzz,
selleks spets programm http://my-symbian.com/s60v3/download/search.php?name=AutoLock

Aga kas keegi teab mõnda programmi millega saab piirata helistamise aega. Näiteks kui limiit on jõudnud 500eek'ni siis enam helistada ei luba, tuleb counter nullida. Imelik, et paljudes telefonides on selline asi juba koheselt sisse ehitatud. Eelmisel telefonil SE W810i oli täitsa olemas.

Edit: kuidas saab fotodele kuupäeva peale?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2007 13:21:18 Probleem n73-ga vasta tsitaadiga

Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 27.05.2007 22:16:40 vasta tsitaadiga

Kui see asi on mälukaardi peal siis kui muud moodi tõesti lahti ei saa siis mälukale format.
_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 22:20:13 Re: Probleem n73-ga vasta tsitaadiga

mmlaw kirjutas:
Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada.


mul n80'ga sama probleem, ja see faili nimi on ka umbes samasugune!

See, et ta ütleb, et mälukaardilt leiti ebausaldusväärset tarkvara, tähendab seda, et sa oled installinud telefoni mänge/programme, mida installides juba telefon ütleb, et see on ebausaldusväärne tarkvara.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 14:39:56 vasta tsitaadiga

Kuidas teha mälukaardile format? icon_smile.gif beer_yum.gif Ka seda valikut ei leidnud ma kuskilt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.05.2007 15:36:57 vasta tsitaadiga

mälukaardi format: kui eestikeelsed menüüd siis: menüü>vahendid>mälu>vasakult poolt valikud>vorminda mälukaart.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 30.05.2007 23:06:26 vasta tsitaadiga

sain ka täna selle fööni omanikuks. väga segane asi alguses, kuid juba on midagi selge. kaamera on ikka väga hea, kõlarid lärmavad ka suht hästi, võrreldes eelmise teloga (Nokia 6280).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 31.05.2007 00:03:21 Re: Probleem n73-ga vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
mmlaw kirjutas:
Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada.


mul n80'ga sama probleem, ja see faili nimi on ka umbes samasugune!

See, et ta ütleb, et mälukaardilt leiti ebausaldusväärset tarkvara, tähendab seda, et sa oled installinud telefoni mänge/programme, mida installides juba telefon ütleb, et see on ebausaldusväärne tarkvara.


selleks ongi vaja format teha. ju oled uuendanud telefoni softi aga mälukaardile ei teinud formatit
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 07:19:50 Re: Probleem n73-ga vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
striker13 kirjutas:
mmlaw kirjutas:
Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Teen haldur lahti ja seal on tõesti installimata mingi f01ff4fd.sis (sudoku mäng) Installida seda ei saa kuna on aegunud sertifikaat. Mida teha et sellest lahti saada? Delete valikuid ma ei leia kuskilt, ka ei leia seda sis faili arvutist kui mobla juhtmega taha ühendada.


mul n80'ga sama probleem, ja see faili nimi on ka umbes samasugune!

See, et ta ütleb, et mälukaardilt leiti ebausaldusväärset tarkvara, tähendab seda, et sa oled installinud telefoni mänge/programme, mida installides juba telefon ütleb, et see on ebausaldusväärne tarkvara.


selleks ongi vaja format teha. ju oled uuendanud telefoni softi aga mälukaardile ei teinud formatit


nüüd format tehtud ja asi korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 16:10:32 vasta tsitaadiga

Tahaks osta 1GB mälukaardi aga millist (firmat) eelistada?

Hinnad ju üpris erinevad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 26.06.2007 18:32:45 vasta tsitaadiga

Cacib kirjutas:
Tahaks osta 1GB mälukaardi aga millist (firmat) eelistada?

Hinnad ju üpris erinevad icon_rolleyes.gif

Mul endal Kingstoni oma, sain ta 340.-
Sandiski omad on ka head. Poes on mõlema hinnad alla 400.- imo

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2007 18:36:09 vasta tsitaadiga

Cacib kirjutas:
Tahaks osta 1GB mälukaardi aga millist (firmat) eelistada?

Hinnad ju üpris erinevad icon_rolleyes.gif

vahet pole, võta kõige soodsam, kuna näiteks N73 USB on ver. 1.x ehk siis üliaeglane tänapäeva mõistes icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 19:55:30 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:

Mul endal Kingstoni oma, sain ta 340.-


Ostsin kah Kingstoni 1GB kaardi
(nüüd mahub telefoni kuni 1330 pilti või tund videot thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.06.2007 11:00:12 vasta tsitaadiga

Cacib kirjutas:
thebull kirjutas:

Mul endal Kingstoni oma, sain ta 340.-


Ostsin kah Kingstoni 1GB kaardi
(nüüd mahub telefoni kuni 1330 pilti või tund videot thumbs_up.gif )

tegelikult mahub videot rohkem, mingi 3-4 korda 1h, sest mobla ise laseb sul korraga teha 59min 59sek filmi. Kui teed ühe satsi ära ja hakkad uut filmi tegema, siis näitab jälle et saad 1h teha. Mul endal oli nii, kui filmisin üht kontserti üle 20min , panin stopile ja hakkasin hiljem uut tegema, lubas mul veel 1h teha. Niiet reaalselt peaks mahtuma raudselt üle 3h filmi sinna peale thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.07.2007 13:24:41 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et mis vahe on N73'l ja N73 music editionil. tundub, et music editionil on teistsugused kõrvaklapid aga kas tarkvaralist vahet ka on?
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2007 13:50:36 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
selline küsimus, et mis vahe on N73'l ja N73 music editionil. tundub, et music editionil on teistsugused kõrvaklapid aga kas tarkvaralist vahet ka on?

Siin teemas eespool keegi rääkis sellest minuarust. Music editionil oli mingi suurem mälukart kaasas ja midagi veel.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 24.07.2007 12:27:06 vasta tsitaadiga

Soft on sama, lihtsalt pleier on asjalikum, muusika jaoks eraldi nupp, komplektis 1G mälukaart ja paremad klapid. Võrdlus
http://europe.nokia.com/phones/comparephones/compare_results.jsp?location=EE&language=EE&pageaction=COMP&phone=N73%20Music%20Edition&phone=N73

PS: N73-l on olemas ka softi versiooni uuendus. Palju ei ole jõudnud näppida aga nt pleier on saanud uue välimuse ja juurde mõned funktsioonid.

E:
Softi muutused/parandused

Changes/improvements made from MCU SW version 3.0705.1.0.31 to version 4.0727.2.2.1:

- New features
- FOTA (Flashing Over The Air)
- Bluetooth Stereo
- A2DP Support
- Dial-up over IR
- Lifetimer Reset for reflashed phones
- Vibra Boot notification
- Configurable Flash setting function for Camera
- Secure Formatter with TCB and All-Files capabilities
- N Series Music Player replaces S60 Music Player
- Online Album included
- Active Standby + UI Grid layout + application locations changed in-line with Pre-Space UI layout.

- Removed features:
- Snakes

- Improvements:
- Weather Deck wording alignment
- Spurious “Out of Memory” indications
- Icons and text in Application Shell
- Icon in “Catalogs”
- Folder validity updates
- Alarm clock function, when handset is turned off
- Active Standby Shortcut 6 function
- Quick Office “Save” options
- Bluetooth search “Searching for Devices”
- Camera can not be launched if RAM is low.
- Music player - Indicator appears on the idle state background, after saving a music track
- Phone reboots if wrong memory card password is entered
- Memory card details are not read correctly if the card is locked by DUV
- Tutorial – Occasional malfunction
- Music player starts when BT stereo headset is switched OFF
- Unable to create FOTA Server profile
- "System Error" occurs when trying to synchronize after restoring the backed up info.
- "App. Closed: Device manager" is detected after exiting from New server profile view.
- Gallery crashes or phone reboots when moving rocker after making a new album in gallery
- Long name for messaging settings makes messaging unusable
- Online Print improvement.
- Streaming improment for H3G

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.


viimati muutis hullpeast 07.08.2007 11:10:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 19:49:43 vasta tsitaadiga

mis need mõned funktsioonid oleksid?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 31.07.2007 20:50:05 vasta tsitaadiga

hullpeast kirjutas:

PS: N73-l on olemas ka softi versiooni uuendus. Palju ei ole jõudnud näppida aga nt pleier on saanud uue välimuse ja juurde mõned funktsioonid.

yep, mul sama, ja ma ytleks, et asi on paremuse poole l2inud icon_biggrin.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 01.08.2007 10:00:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

yep, mul sama, ja ma ytleks, et asi on paremuse poole l2inud icon_biggrin.gif

mismõttes paremuse poole. näiteks kõik 3d helinad on ära kadunud. ja ma ei taibanud neid kusagile ära ka kopeerida. mis ma nüüd helinaks panen icon_question.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 01.08.2007 16:22:12 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

yep, mul sama, ja ma ytleks, et asi on paremuse poole l2inud icon_biggrin.gif

mismõttes paremuse poole. näiteks kõik 3d helinad on ära kadunud. ja ma ei taibanud neid kusagile ära ka kopeerida. mis ma nüüd helinaks panen icon_question.gif

minul on 3D helinad täiesti olemas... valin ühe moblas olevatest helinates ja siis viskan rakenduste alt "3D-helinad" lahti ja valin efekti jne jne... see on tõesti sinu enda jama kui sa ei teinud moblale backupi ennem, kui uue softi peale lasid...

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 01.08.2007 16:48:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

minul on 3D helinad täiesti olemas... valin ühe moblas olevatest helinates ja siis viskan rakenduste alt "3D-helinad" lahti ja valin efekti jne jne... see on tõesti sinu enda jama kui sa ei teinud moblale backupi ennem, kui uue softi peale lasid...

backupi tegin küll aga ainult kontaktidele. ei tulnud selle peale, et osasid helinaid enam pole. muide need 3d helinad tulid ka mingi uuendusega (algselt neid telefonis polnud). ma ei mõtle seda, et selle 3d helinate programmiga mässad vaid oligi kohe 3d helin. konkreetselt oli nimi vist 3d traffic või 3d speedway või midagi sellist. nagu auto sõidab mööda ja siis politsei tuleb undamisega järgi. väga hästi kõlas igastahes. aga nüüd on see läinud icon_evil.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 01.08.2007 19:41:16 vasta tsitaadiga

mmlaw kirjutas:
mis need mõned funktsioonid oleksid?


Player on täiesti teistsugune, uue funktsioonina on olemas nt visualiseering. Peaks olema tuttav asi winampist, mediaplayerist jne. Samuti on võimalik lisada albumile pilt mida siis esitluse ajal kuvatakse.

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 01.08.2007 22:00:46 vasta tsitaadiga

Ja ussimäng on ka minema roomanud. ühtegi mängu pole enam icon_cry.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 01.08.2007 23:03:16 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:

backupi tegin küll aga ainult kontaktidele. ei tulnud selle peale, et osasid helinaid enam pole. muide need 3d helinad tulid ka mingi uuendusega (algselt neid telefonis polnud). ma ei mõtle seda, et selle 3d helinate programmiga mässad vaid oligi kohe 3d helin. konkreetselt oli nimi vist 3d traffic või 3d speedway või midagi sellist. nagu auto sõidab mööda ja siis politsei tuleb undamisega järgi. väga hästi kõlas igastahes. aga nüüd on see läinud icon_evil.gif .

no vot, selles probla ongi siis... ma tegin kõigele peale sõnumite backupi ja kõik sain tagasi kui uue softi peale lasin... ja minu isendil olid 3d helinad kohe peal, k.a see mentide undamise helin...

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 02.08.2007 08:48:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja minu isendil olid 3d helinad kohe peal, k.a see mentide undamise helin...

äkki saad selle mulle meilile saata tvi12@hot.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 04:06:00 vasta tsitaadiga

Hmm, kas mõtlete seda? Tegemist on lihtsalt stereoefektiga, sama helin oli kaasas ka mu 6233'ga. Lingi leidsin juhuslikult guugli kaudu, tõmmake ära, kes soovib, enne kui ära kaob.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 04.08.2007 17:37:24 vasta tsitaadiga

.Scorps.,
tänud

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 20.08.2007 00:07:33 vasta tsitaadiga

kuidas ma saan pleieris laule uuendada? enda arust igatpidi proovinud, aga lihtsalt laulud ei uuene pleieris...
Edit: vaatasin üle, et mul on soft V 3.0638.0.0.1 aga lugesin siit samast, et mingi on juba neljaga algav. tõmbasin nokia lehelt selle programmi, aga see näitab seal, et minu soft ongi kõige uuem. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 21.08.2007 10:27:59 vasta tsitaadiga

Pleieris ei lase muusikakogu värskendada? Soft kõige uuem on ikkagi juba ver.4.0727.2.2.1. Tee oma aparaadile tehase algseadete taastamine ja proovi siis uuesti.
_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 21.08.2007 11:50:37 vasta tsitaadiga

proovin seda, kui koju neti tagasi saan. muidu pleieris ma sain lood uuendanud, ei osanud lihtsalt selle koha pealt otsida seda. aga jah, nokia programm ei lasknud muidu softi uuendada, või oli asi minus, et ma ei osanud. see softi vahetuse nupp vms ei olnud lihtsalt aktiivne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 21.08.2007 14:28:39 vasta tsitaadiga

Kui PC suite on korralikult installitud siis peaksid telefoni ühendamisel kõik valikud aktiivsed olema.
Ja enne softi uuendamist tee kindlasti telefoni andmetest backup icon_exclaim.gif

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 22.08.2007 10:43:01 vasta tsitaadiga

tegin mälukaardile.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.08.2007 07:20:52 vasta tsitaadiga

kas on võimalik ka vanemat softi tagasi installida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 24.08.2007 10:17:21 vasta tsitaadiga

hullpeast, tehase algseadete taastamist ma ei saa teha, sest ma ei tea lukukoodi. mingi 12345 vms ei sobi.. aga selle jaoks oli ju mingi muu variant ka kuidas teha, et pidi mingid nuppe vms all hoidma sisselülitamisel. kuidas see käis?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 27.08.2007 13:27:16 vasta tsitaadiga

Vist oli ka mingi selline sisselülimisel allahoitav kombinatsioon, ei tea, ple vaja olnud. Samas on olemas ka koode millega on võimalik seadeid taastada, nende kasutamine on omal vastutusel, sest kunagi pole kindel mida need telefonist ära võivad kustutada.
Infot koodide kohta leiad siit

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.09.2007 17:59:55 Nokia N73 ja kaart vasta tsitaadiga

Niisiis on plaan hetkel soetada omale Nokia N73 ja 1GB mälu... tahaks sinna peale tõmmata tallinna kaaarti ,pidi saama...
Aga vat kas ma saan nimodi ,et ma kirjutan miski aadressi ja ta mulle kaardil näitab ,et kus see aadress asub nagu regio.ee-s?
Ahjaa asjaga kiire!

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 18:31:49 vasta tsitaadiga

http://www.smart2go.com
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N73
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2007




sõnum 12.09.2007 16:54:14 vasta tsitaadiga

Need kes ootavad N73 ME siis on olemas http://www.techenclave.com/forums/how-upgrade-n73-n70-respective-music-84871.html
Uurisin N73 ja N73 ME ja leidsin selle lingi nokia kodukalt!
Me peaks elama 'Baltains'is
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 12.09.2007 18:39:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need kes ootavad N73 ME siis on olemas http://www.techenclave.com/forums/how-upgrade-n73-n70-respective-music-84871.html
Uurisin N73 ja N73 ME ja leidsin selle lingi nokia kodukalt!
Me peaks elama 'Baltains'is

mis point sellel on? mul on n73 (mitte ME) ja tegin täiesti ametlikul viisil nokia update softiga uuenduse ja tuli selline player nagu seal lehel on ja mingeid koode muutmata.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N73
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2007




sõnum 12.09.2007 20:00:35 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

Need kes ootavad N73 ME siis on olemas http://www.techenclave.com/forums/how-upgrade-n73-n70-respective-music-84871.html
Uurisin N73 ja N73 ME ja leidsin selle lingi nokia kodukalt!
Me peaks elama 'Baltains'is

mis point sellel on? mul on n73 (mitte ME) ja tegin täiesti ametlikul viisil nokia update softiga uuenduse ja tuli selline player nagu seal lehel on ja mingeid koode muutmata.

Vot seda ma ei teadnud!
Ma plaanin selle mobiili kuskil suve alguses osta, kui hinnad madalamaks läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:03:14 vasta tsitaadiga

N73 kirjutas:
bbbb kirjutas:
tsitaat:

Need kes ootavad N73 ME siis on olemas http://www.techenclave.com/forums/how-upgrade-n73-n70-respective-music-84871.html
Uurisin N73 ja N73 ME ja leidsin selle lingi nokia kodukalt!
Me peaks elama 'Baltains'is

mis point sellel on? mul on n73 (mitte ME) ja tegin täiesti ametlikul viisil nokia update softiga uuenduse ja tuli selline player nagu seal lehel on ja mingeid koode muutmata.

Vot seda ma ei teadnud!
Ma plaanin selle mobiili kuskil suve alguses osta, kui hinnad madalamaks läinud.

ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 12.09.2007 20:05:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif

mina võin müüa icon_biggrin.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 20:10:20 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif

mina võin müüa icon_biggrin.gif

no kasutatult jah vast icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 12.09.2007 21:42:03 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

ee.. misasja. 2008 aasta suve alguses? seda enam müüakse siis üldse ve? icon_lol.gif

mina võin müüa icon_biggrin.gif

ka mina vast siis hangin uue...

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
N73
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2007




sõnum 13.09.2007 07:58:56 vasta tsitaadiga

praegu lihtsalt natuke kallis, eks ma vaatan millal ostan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurikarl
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2005




sõnum 02.10.2007 19:25:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata:S? Minu N73 on suht korpuse esimene osa ära kulunud... Kas kuskilt saaks uue osta:S? Oleks hea ka kui oleksid uued nupud kaasas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 03.10.2007 00:12:42 vasta tsitaadiga

jurikarl kirjutas:
Kas keegi oskab aidata:S? Minu N73 on suht korpuse esimene osa ära kulunud... Kas kuskilt saaks uue osta:S? Oleks hea ka kui oleksid uued nupud kaasas...

Liitun sinuga, endal sama mure icon_exclaim.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 01:37:24 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
jurikarl kirjutas:
Kas keegi oskab aidata:S? Minu N73 on suht korpuse esimene osa ära kulunud... Kas kuskilt saaks uue osta:S? Oleks hea ka kui oleksid uued nupud kaasas...

Liitun sinuga, endal sama mure icon_exclaim.gif

Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Nokia maaletooja, peaks müüma. Hinda ei oska öelda, aga helistage, küsige, tõenäoliselt ta sinna paarisaja krooni kanti jääb. Samas saate kohe lasta korpuse ka ära vahetada, Torx T6 kruvikeeraja olemasolul ei ole see aga endalgi raske töö.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N73 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.