|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad? |
| Yamaha |
|
6% |
[ 34 ] |
| Honda |
|
8% |
[ 46 ] |
| ATM |
|
0% |
[ 5 ] |
| KTM |
|
2% |
[ 13 ] |
| Aprilia |
|
4% |
[ 23 ] |
| Cpi |
|
1% |
[ 7 ] |
| BMW |
|
1% |
[ 11 ] |
| Harley-Davidson |
|
1% |
[ 10 ] |
| Kawasaki |
|
5% |
[ 30 ] |
| Suzuki |
|
8% |
[ 47 ] |
| Vene masin |
|
9% |
[ 50 ] |
| Pocketbike |
|
1% |
[ 7 ] |
| Mingi muu veereja ... |
|
9% |
[ 50 ] |
| Polegi sellist sõidukit. |
|
39% |
[ 221 ] |
|
| hääli kokku : 554 |
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.06.2007 02:53:29
|
|
|
Aga vot ikka 200kg tsikkel sulle jala peale vajub, on jama... kunagi mõned aastad sinna tahapoole vanem sõber mässas oma vene tsiklitega, sai siis ka kukutud, ühüppe pealt, kuid kurvis või kuskil, oleks vigastus saba, kõrvetas terve sääre omal ära niiet 3 kuud hoidis sidemes, kuum tsikkel koos oma ribidega vajus jala peale...uuematel vast raam ennem eest vms
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
06.06.2007 11:16:52
|
|
|
| laurx kirjutas: |
vipu,
see ratas mitte ei lärise vaid ka väriseb
t6eline loom oma 1800cc v2 mootoriga.. ma olen korra otsas istunud, s6ita millegip2rast ei tahtnud tol hetkel.
veel pilte siin: http://www.goparts.nl/sf_yamaha_mt01.asp
supermoto mehed seletavad, et autojuhid m2rkavad k6va h22lt tegevat ratast paremini.
| tsitaat: |
Muidu põhjustab lärisemist, kolisemist mootori sees olevad kuullaagrid, puksid jne asjad.
|
vale vastus. mootori peamine heli tuleb väljalaskekollektorist. mida rohkem on gaaside otsene väljapääs takistatud, seda vaiksem on plahvatusel tekkiva helilaine poolt tekitatav heli. detailide poolt tekitatav hääl on tööhääl ja see ei ole eriti kõva |
noh arusaadav et võimas mootor teeb ka võimsamat häält aga see lärisemine on lausa ebaloomulik, ehmatab.
võibolla sellega sõites jääb heli sinust maha aga need lärisejad võiks ära keelata küll:)
õudus kuubis
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.06.2007 11:17:38
|
|
|
hea ongi et ehmatab, siis sa ei pööra kogemata ette kaherattalisele.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
06.06.2007 14:24:23
|
|
|
Eile vaatasin ,et pealmised haavad ainult. Täna hommikul ei saanud voodist püstigi enam Rolleri olukord on kurb. Pool seda rauast pidurivajutamis jublakat on ära murdunud ja parem peegel käib nagu tuulelipp nüüd ringi Rääkimata veel kui julmalt on asi ära kriibitud. Kurat ! Kruus ahju !
Lähen põristan nüüd traumapunkti kuna olukord tundub suht kehv.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
06.06.2007 14:34:55
|
|
|
sõitma tuleb õppida
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
06.06.2007 15:31:33
|
|
|
| sõidukiirus ja maneerid võiks kah teeoludele vastavad olla 8)
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.06.2007 15:33:53
|
|
|
ega jah, ise sõidan ja keeran sinna teele sisse päevas korra vähemalt, üks kukkumine piisas, nüüd olen väga ettevaatlik kruusa peal v.a 90km/h otse
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
06.06.2007 15:34:32
|
|
|
| MarioA., rolleriga? Või mingi asisem liiklusvahend sul?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.06.2007 15:38:06
|
|
|
suht võrr, 125cc, aga kiiremat ple vajagi hetkel.
yamaha xt 125 x
okei, nägens, peangi minema luba tegema ( nagu õpetaja ütles, mitte autojuhi load, vaid autojuhiluba! )
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.06.2007 21:54:05
|
|
|
seda ka iganenud ametlikult, rahvasuus mitte.
mõtlesin et paneks oma võrrile koomilise kleepsu peale, nii enda masina kui ka vaatajate mõnitamiseks, keegi oskab midagi originaalselt välja öelda, mingeid mahaviksituid ei taha.... kuidas oleks "works on hamster powa" " või et "15 hobust ja üks eesel" ( <- varastatud kuid äge), keegi võiks jagada ideid, täna nuputasin kuid viis putlit hustlerit ei lase mõelda
selja peale kiri et " kui loed, sõidad liiga ligidal ! " ? uuh, hustler...
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
06.06.2007 22:20:58
|
|
|
| tsitaat: |
kuid viis putlit hustlerit ei lase mõelda icon_razz.gif
|
Tapad ära ennast nende hustleritega
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
07.06.2007 00:50:02
|
|
|
ilma varustuseta sõitjatele soovitaks tõesti, et puhka/piinle rahus täna oli "vaja" 2km tsiklit transportida teksade ja T-särgiga...siuke tunne oli sõita nagu midagi ikka väga valesti oleks
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
07.06.2007 00:52:44
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
ilma varustuseta sõitjatele soovitaks tõesti, et puhka/piinle rahus täna oli "vaja" 2km tsiklit transportida teksade ja T-särgiga...siuke tunne oli sõita nagu midagi ikka väga valesti oleks  |
ega jah,kui juba sellisega http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=1580017 saab käe kipsi sõita.mis veel siis tsikliga
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
07.06.2007 16:13:07
|
|
|
Täna lasin mööda maanteed nii 75km/h ja kiivri klaas oli alt hästi vähe lahti. Kogemata jäi lihtsalt ,aga mingil viisil suutis üks kuradi herilane ikka mulle kiivrisse lennata sealt väiksest pilust. Kisasin seal omaette kõvasti . Rattad suht plokki ja kiivri viskasin muru peal. Vedas ,et autosi läheduses polnud. Herilane pani mulle kõrvataha laksu ära ikkagi. Õnneks ma suht immuunne selliste asjade vastu..
Igatahes nüüd alati kiivriklaas linnast väljas olles täiesti kinni...võib hulleminigi minna.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
07.06.2007 16:47:42
|
|
|
Totu user, sul ikka neid õnnetusi juhtub.
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
08.06.2007 00:11:29
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Täna lasin mööda maanteed nii 75km/h ja kiivri klaas oli alt hästi vähe lahti. Kogemata jäi lihtsalt ,aga mingil viisil suutis üks kuradi herilane ikka mulle kiivrisse lennata sealt väiksest pilust. Kisasin seal omaette kõvasti . Rattad suht plokki ja kiivri viskasin muru peal. Vedas ,et autosi läheduses polnud. Herilane pani mulle kõrvataha laksu ära ikkagi. Õnneks ma suht immuunne selliste asjade vastu..
Igatahes nüüd alati kiivriklaas linnast väljas olles täiesti kinni...võib hulleminigi minna. |
Ma olen umbes nii 80km/h sõites saanud laksu selle valge persega maamesilase käest, mis lendas varukast sisse ning otse veeni... ma muidu kah immuune nende vastu aga käsi läks ikka paiste ja kätt kõverasse ajada enam ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.06.2007 00:14:21
|
|
|
ahaa, nii koom asi tuli meelde seoses sellega. Suvel lasin ilma prillideta ringi ja sai siis ka metsavahel seal 70-80 sõidetud, hea hoog sees ja siis nagu oleks keegi kiviga visanud, vastu põse alumist osa, hea et lõualuud paigast ei löönud, tõesti, nagu keegi seisaks su vastas ja annaks kiviga täie laksuga, muu mutukas see olla ei saanud kui vaablane, pärast lõug oli nii hell mis hell, aga laks oli hele...sellise matsuga et Täpne punane laik jäi järgi. Muidu sõites, kuulen tihti ikka mutukaid vastu kiivrit kolksumas
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
08.06.2007 00:40:08
|
|
|
Ma sõidan tihti õhtusel ajal ja metsa vahel, kus on palju putukaid. Vahepeal käivad ikka küll korralikud latakad vastu klaasi, nii et peaga annab tunda ikka.
Ükskord lõi pool visiiri laksust kollaseks.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.06.2007 11:41:48
|
|
|
| ideeliselt peaks Kawasaki KVF750 ATV kah mootorratta alla kuuluma. sõidan mõnda aega juba sellise relvaga viljandi lähistel, vana võidu juures.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
08.06.2007 11:53:58
|
|
|
ATV on kas L7e või T5 kategooria ratastraktor. Minu teada vajab sellise juhtimine B-kategooria juhiluba. Mootorrataste alla ta siiski ei kuulu.
Muideks. Kas keegi teab ja oskab soovitada Pärnus mõnda kooli, kus saaks B olemasolul A-kategooria teha ja kus veel vabu kohti oleks (Juuli-August)?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
08.06.2007 12:02:43
|
|
|
Õepoiss tahab ka omale tsiklit kuid ostab vist uue aga nõrgema 30 tuhhi eest. Selle eest vist norm. Kasutatud tsiklit ei saa? Talle võib sellist sõiduriista anda küll, vähe tsiviliseeritum inimene. Kellel pakkuda hea hinnaga mitte üle 10 aasta vanat tsikliraibet siis võib teada anda. Vaatame ja analüüsime asja. Äkki saad oma vanarauast lahti
Oeh, neid tsikleid on nii palju tekkinud. Krt ei saa enam rahulikult jalutada. Tatid lasevad 20 aastat vanade Baikidega mööda kõnniteed.... Raamid kõverad ja palju puudu ei ole kui detailid sõidu ajal küljest pudenevad. Lube tõenäoliselt ei ole ja ei julge maanteel sõita. Sita ajab keema, eriti kui eile oleks üks nolk mu koera pargis kõnniteel neljaks sõitnud.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
08.06.2007 12:14:42
|
|
|
| LOCAL, sugulane tellis eelmisel suvel saksamaalt Yamaha Diversioni 25K eest. Oli vist 2002 või 2003 aasta mudel. Väga asjalik masin selle raha eest. Samas nüüd vist ostis selle asemele midagi võimsamat.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorg
Batareimees
liitunud: 06.04.2002
|
08.06.2007 13:03:50
|
|
|
ATV peaks olema ametlikult traktor ja vaja traktori lube. Nii, et tere tulemast põllumehed
_________________ Protsessorid mis mul juba olemas |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.06.2007 13:30:49
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
Õepoiss tahab ka omale tsiklit kuid ostab vist uue aga nõrgema 30 tuhhi eest. Selle eest vist norm. Kasutatud tsiklit ei saa? Talle võib sellist sõiduriista anda küll, vähe tsiviliseeritum inimene. Kellel pakkuda hea hinnaga mitte üle 10 aasta vanat tsikliraibet siis võib teada anda. Vaatame ja analüüsime asja. Äkki saad oma vanarauast lahti
Oeh, neid tsikleid on nii palju tekkinud. Krt ei saa enam rahulikult jalutada. Tatid lasevad 20 aastat vanade Baikidega mööda kõnniteed.... Raamid kõverad ja palju puudu ei ole kui detailid sõidu ajal küljest pudenevad. Lube tõenäoliselt ei ole ja ei julge maanteel sõita. Sita ajab keema, eriti kui eile oleks üks nolk mu koera pargis kõnniteel neljaks sõitnud. |
no kui leida omale sinna 15k juurde, saaks juba ratta, nagu minul on, xt125, kiidetakse oma ökonoomilisuse ja vastupidavuse pärast ja sobib väga hästi just algajatele
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.06.2007 17:51:06
|
|
|
nojah, kaks tundi tagasi oli törts enne Halingat Tallinn - Pärnu mntl liinibuss üle ühe rea peateele keeranud ja noh, üks tsikkelwarrior lamas seal ajud vällas.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.06.2007 20:17:45
|
|
|
| Keegi teab punast opelit vms, mille tagaaknale kirjutatud " fc warrior", palun, lööge minu eest juhti paar korda. Väga tark tegu on tiheda liikluse vahel kallaste poe ees ette keerata, kummi krigistada ja siis keset teed sõita natukene ja otsustada, et keerame ikka tsiklile ette.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
22.06.2007 17:19:27
|
|
|
Sai laurxi tibukollane tsikkel ka ära nähtud nüüd
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
22.06.2007 17:26:08
|
|
|
| mmz, Aide autokool. Nad võtavad kõik vastu on nelde firma moto, et kedagi tagasi ei saada.Tehnika on neil hea ja õppeklassid. Õpetajad on ka normid, muidugi erandeid on ka ühe haige vanamehe näol, kellel on haiged naljad ja tublisti kõvem toon kui vanuril.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2007 17:29:08
|
|
|
Palju hetkel A1 tegemine maksab keskeltläbi?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.06.2007 17:29:47
|
|
|
Mulle tuli pakkumine 10k ja pakkumine 6k suht äärest ääreni
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
22.06.2007 17:34:25
|
|
|
| kickija kirjutas: |
| Palju hetkel A1 tegemine maksab keskeltläbi? |
pärnus maksab ~4500kr + ARK riigilõiv (mul oli see sipa üle 1k autojuhilubade puhul)
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eisbär
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
24.06.2007 16:59:36
|
|
|
| kickija kirjutas: |
| Palju hetkel A1 tegemine maksab keskeltläbi? |
Kaks kati (A1 ja B1) läks ~9k. A üksi maksis kui ma õigesti mäletan 3600.- Sellele kõigele lisanduvad siis ARKi "maksud".
_________________ Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet  |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
02.07.2007 13:57:51
|
|
|
Mõtlesin eile, et vbl ostaks endale kah naljapärast tabureti. Keeway Matrix 50 Sport eest ca 10k maksta pole vast väga palju? Tegu on tuttuuega, kiledki veel peal. Töökaaslase oma, võitis selle.
PS! Mis sellest kohustuslikust rolleriregamisest ja lubade tegemisest kuulda on?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.07.2007 15:15:09
|
|
|
| 16a. ja üle võib sõita rolleriga ilma lubadeta.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
02.07.2007 15:20:27
|
|
|
| hetkel küll jah, aga ma mõtlen seda, et oli kuulda praeguse korra karmistumisest. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, tehku aga, aga siis ma ei viitsiks ise endale rollerit muretseda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
02.07.2007 16:44:00
|
|
|
Jutud käivad selle korra karmistuse kohta juba aasta aega ,aga midagi nagu toimunud pole
Ise loodan ,et midagi ei muutu ka. Kohe mitte ei viitsi mingeid lubasi teha tabureti jaoks.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
02.07.2007 16:57:33
|
|
|
Ma olen nüüd 3 kuud rolluga ringi lasknud ja ment pole veel mind kordagi kontrolliks maha võtnud.
Muide laurx ma nägin sind vist eelmine nädal mõni minut enne hommiku kella 8-t linnahalli juures linna poole tõristamas
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.07.2007 20:26:44
|
|
|
Täna avastasin, nähes rock al mare ees ühte r1-te tagarattase tõmmates et ma olen liiga uhke et passima jääda
Neid esinejaid vaadates, need kes ei vaata, on siis liiga uhked või neid ausaltöeldes üldse ei koti
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
02.07.2007 23:37:45
|
|
|
so?
sõitis ilusti tagarattas siis? hea tasakaal ja aeglaselt tagarattas sõitmine teevad kadedaks küll
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2007 08:35:21
|
|
|
must on mingid supermotomehed korduvalt teisest reast tagarattas m88da kihutanud.. erekat küll ei teki sellest. linnavahel trikitamine ei ole päris see tegevus, mida ma tolereeriks.. kui ta kukub või kuskile otsa sõidab või keegi talle ette keerab aitaksin püsti ja kutsuks vajalikud päästjad..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|