Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 01:08:01 vasta tsitaadiga

Totu user, asi ei oel bikeri varustuses, asi on selles, et rollu saavutab ka selel 60 km h mille pealet mina lendasin ja vigastused on sellisel juhul umbes samasugused.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 02:53:29 vasta tsitaadiga

Aga vot ikka 200kg tsikkel sulle jala peale vajub, on jama... kunagi mõned aastad sinna tahapoole vanem sõber mässas oma vene tsiklitega, sai siis ka kukutud, ühüppe pealt, kuid kurvis või kuskil, oleks vigastus saba, kõrvetas terve sääre omal ära niiet 3 kuud hoidis sidemes, kuum tsikkel koos oma ribidega vajus jala peale...uuematel vast raam ennem eest vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 07:33:50 vasta tsitaadiga

MarioA., jällegi varrustuse puudulikkuse koht. väiksemate endurorataste väljalase jookseb kah küljelt. muide suured tonnased kroomid kaaluvad nii 320+ kilo..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.06.2007 11:16:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vipu,

see ratas mitte ei lärise vaid ka väriseb

t6eline loom oma 1800cc v2 mootoriga.. ma olen korra otsas istunud, s6ita millegip2rast ei tahtnud tol hetkel.
veel pilte siin: http://www.goparts.nl/sf_yamaha_mt01.asp

supermoto mehed seletavad, et autojuhid m2rkavad k6va h22lt tegevat ratast paremini.

tsitaat:

Muidu põhjustab lärisemist, kolisemist mootori sees olevad kuullaagrid, puksid jne asjad.


vale vastus. mootori peamine heli tuleb väljalaskekollektorist. mida rohkem on gaaside otsene väljapääs takistatud, seda vaiksem on plahvatusel tekkiva helilaine poolt tekitatav heli. detailide poolt tekitatav hääl on tööhääl ja see ei ole eriti kõva


noh arusaadav et võimas mootor teeb ka võimsamat häält aga see lärisemine on lausa ebaloomulik, ehmatab.
võibolla sellega sõites jääb heli sinust maha aga need lärisejad võiks ära keelata küll:)
õudus kuubis
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 06.06.2007 11:17:38 vasta tsitaadiga

hea ongi et ehmatab, siis sa ei pööra kogemata ette kaherattalisele.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 14:24:23 vasta tsitaadiga

Eile vaatasin ,et pealmised haavad ainult. Täna hommikul ei saanud voodist püstigi enam icon_neutral.gif Rolleri olukord on kurb. Pool seda rauast pidurivajutamis jublakat on ära murdunud ja parem peegel käib nagu tuulelipp nüüd ringi icon_sad.gif Rääkimata veel kui julmalt on asi ära kriibitud. Kurat ! Kruus ahju !

Lähen põristan nüüd traumapunkti kuna olukord tundub suht kehv.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 14:34:55 vasta tsitaadiga

sõitma tuleb õppida icon_razz.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 14:59:12 vasta tsitaadiga

B6, rollu rattad v2ikesed ja isteasend kehv. kruusal see asi stabiilne ei ole. varustust v6iks ka siiski natuke peale panna.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 15:31:33 vasta tsitaadiga

sõidukiirus ja maneerid võiks kah teeoludele vastavad olla 8)
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 15:33:53 vasta tsitaadiga

ega jah, ise sõidan ja keeran sinna teele sisse päevas korra vähemalt, üks kukkumine piisas, nüüd olen väga ettevaatlik kruusa peal v.a 90km/h otse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 15:34:32 vasta tsitaadiga

MarioA., rolleriga? Või mingi asisem liiklusvahend sul?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 15:38:06 vasta tsitaadiga

suht võrr, 125cc, aga kiiremat ple vajagi hetkel.
yamaha xt 125 x

okei, nägens, peangi minema luba tegema icon_smile.gif ( nagu õpetaja ütles, mitte autojuhi load, vaid autojuhiluba! )
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 16:17:19 vasta tsitaadiga

MarioA., X kategooria juhtimisõigus tegelikult. "juhiluba" on juhtimis6igust t6endava dokumendi iganenud k2ibenimi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 21:54:05 vasta tsitaadiga

seda ka thumbs_up.gif iganenud ametlikult, rahvasuus mitte.

mõtlesin et paneks oma võrrile koomilise kleepsu peale, nii enda masina kui ka vaatajate mõnitamiseks, keegi oskab midagi originaalselt välja öelda, mingeid mahaviksituid ei taha.... kuidas oleks "works on hamster powa" " või et "15 hobust ja üks eesel" ( <- varastatud kuid äge), keegi võiks jagada ideid, täna nuputasin kuid viis putlit hustlerit ei lase mõelda icon_razz.gif

selja peale kiri et " kui loed, sõidad liiga ligidal ! " ? uuh, hustler...
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 22:20:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid viis putlit hustlerit ei lase mõelda icon_razz.gif

Tapad ära ennast nende hustleritega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 23:30:14 vasta tsitaadiga

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=215817#215817

abiks siia teemasse kaeda, hiljutised suuremad sikliõnnetused viidatud kenasti. varustuse vajalikkus peaks ka suht ilmsiks saama.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.06.2007 00:50:02 vasta tsitaadiga

ilma varustuseta sõitjatele soovitaks tõesti, et puhka/piinle rahus icon_neutral.gif täna oli "vaja" 2km tsiklit transportida teksade ja T-särgiga...siuke tunne oli sõita nagu midagi ikka väga valesti oleks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 00:52:44 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
ilma varustuseta sõitjatele soovitaks tõesti, et puhka/piinle rahus icon_neutral.gif täna oli "vaja" 2km tsiklit transportida teksade ja T-särgiga...siuke tunne oli sõita nagu midagi ikka väga valesti oleks icon_rolleyes.gif

ega jah,kui juba sellisega http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=1580017 saab käe kipsi sõita.mis veel siis tsikliga

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 16:13:07 vasta tsitaadiga

Täna lasin mööda maanteed nii 75km/h ja kiivri klaas oli alt hästi vähe lahti. Kogemata jäi lihtsalt ,aga mingil viisil suutis üks kuradi herilane ikka mulle kiivrisse lennata sealt väiksest pilust. Kisasin seal omaette kõvasti icon_biggrin.gif. Rattad suht plokki ja kiivri viskasin muru peal. Vedas ,et autosi läheduses polnud. Herilane pani mulle kõrvataha laksu ära ikkagi. Õnneks ma suht immuunne selliste asjade vastu..

Igatahes nüüd alati kiivriklaas linnast väljas olles täiesti kinni...võib hulleminigi minna.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 07.06.2007 16:47:42 vasta tsitaadiga

Totu user, sul ikka neid õnnetusi juhtub.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.06.2007 00:11:29 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Täna lasin mööda maanteed nii 75km/h ja kiivri klaas oli alt hästi vähe lahti. Kogemata jäi lihtsalt ,aga mingil viisil suutis üks kuradi herilane ikka mulle kiivrisse lennata sealt väiksest pilust. Kisasin seal omaette kõvasti icon_biggrin.gif. Rattad suht plokki ja kiivri viskasin muru peal. Vedas ,et autosi läheduses polnud. Herilane pani mulle kõrvataha laksu ära ikkagi. Õnneks ma suht immuunne selliste asjade vastu..

Igatahes nüüd alati kiivriklaas linnast väljas olles täiesti kinni...võib hulleminigi minna.


Ma olen umbes nii 80km/h sõites saanud laksu selle valge persega maamesilase käest, mis lendas varukast sisse ning otse veeni... ma muidu kah immuune nende vastu aga käsi läks ikka paiste ja kätt kõverasse ajada enam ei saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 00:14:21 vasta tsitaadiga

ahaa, nii koom asi tuli meelde seoses sellega. Suvel lasin ilma prillideta ringi ja sai siis ka metsavahel seal 70-80 sõidetud, hea hoog sees ja siis nagu oleks keegi kiviga visanud, vastu põse alumist osa, hea et lõualuud paigast ei löönud, tõesti, nagu keegi seisaks su vastas ja annaks kiviga täie laksuga, muu mutukas see olla ei saanud kui vaablane, pärast lõug oli nii hell mis hell, aga laks oli hele...sellise matsuga et Täpne punane laik jäi järgi. Muidu sõites, kuulen tihti ikka mutukaid vastu kiivrit kolksumas icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 00:21:49 vasta tsitaadiga

ise olen ka herilase lahtisesse kiivrisse saanud. aga selleks ongi korralik varustus k.a. visiiriga kiiver.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 00:40:08 vasta tsitaadiga

Ma sõidan tihti õhtusel ajal ja metsa vahel, kus on palju putukaid. Vahepeal käivad ikka küll korralikud latakad vastu klaasi, nii et peaga annab tunda ikka.
Ükskord lõi pool visiiri laksust kollaseks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 11:41:48 vasta tsitaadiga

ideeliselt peaks Kawasaki KVF750 ATV kah mootorratta alla kuuluma. sõidan mõnda aega juba sellise relvaga viljandi lähistel, vana võidu juures.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 11:53:58 vasta tsitaadiga

ATV on kas L7e või T5 kategooria ratastraktor. Minu teada vajab sellise juhtimine B-kategooria juhiluba. Mootorrataste alla ta siiski ei kuulu.

Muideks. Kas keegi teab ja oskab soovitada Pärnus mõnda kooli, kus saaks B olemasolul A-kategooria teha ja kus veel vabu kohti oleks (Juuli-August)?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 12:02:43 vasta tsitaadiga

Õepoiss tahab ka omale tsiklit kuid ostab vist uue aga nõrgema 30 tuhhi eest. Selle eest vist norm. Kasutatud tsiklit ei saa? Talle võib sellist sõiduriista anda küll, vähe tsiviliseeritum inimene. Kellel pakkuda hea hinnaga mitte üle 10 aasta vanat tsikliraibet siis võib teada anda. Vaatame ja analüüsime asja. Äkki saad oma vanarauast lahti icon_wink.gif

Oeh, neid tsikleid on nii palju tekkinud. Krt ei saa enam rahulikult jalutada. Tatid lasevad 20 aastat vanade Baikidega mööda kõnniteed.... Raamid kõverad ja palju puudu ei ole kui detailid sõidu ajal küljest pudenevad. Lube tõenäoliselt ei ole ja ei julge maanteel sõita. Sita ajab keema, eriti kui eile oleks üks nolk mu koera pargis kõnniteel neljaks sõitnud.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 12:14:42 vasta tsitaadiga

LOCAL, sugulane tellis eelmisel suvel saksamaalt Yamaha Diversioni 25K eest. Oli vist 2002 või 2003 aasta mudel. Väga asjalik masin selle raha eest. Samas nüüd vist ostis selle asemele midagi võimsamat.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 08.06.2007 13:03:50 vasta tsitaadiga

ATV peaks olema ametlikult traktor ja vaja traktori lube. Nii, et tere tulemast põllumehed icon_biggrin.gif
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 13:30:49 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Õepoiss tahab ka omale tsiklit kuid ostab vist uue aga nõrgema 30 tuhhi eest. Selle eest vist norm. Kasutatud tsiklit ei saa? Talle võib sellist sõiduriista anda küll, vähe tsiviliseeritum inimene. Kellel pakkuda hea hinnaga mitte üle 10 aasta vanat tsikliraibet siis võib teada anda. Vaatame ja analüüsime asja. Äkki saad oma vanarauast lahti icon_wink.gif

Oeh, neid tsikleid on nii palju tekkinud. Krt ei saa enam rahulikult jalutada. Tatid lasevad 20 aastat vanade Baikidega mööda kõnniteed.... Raamid kõverad ja palju puudu ei ole kui detailid sõidu ajal küljest pudenevad. Lube tõenäoliselt ei ole ja ei julge maanteel sõita. Sita ajab keema, eriti kui eile oleks üks nolk mu koera pargis kõnniteel neljaks sõitnud.
no kui leida omale sinna 15k juurde, saaks juba ratta, nagu minul on, xt125, kiidetakse oma ökonoomilisuse ja vastupidavuse pärast ja sobib väga hästi just algajatele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.06.2007 17:51:06 vasta tsitaadiga

nojah, kaks tundi tagasi oli törts enne Halingat Tallinn - Pärnu mntl liinibuss üle ühe rea peateele keeranud ja noh, üks tsikkelwarrior lamas seal ajud vällas.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 20:17:45 vasta tsitaadiga

Keegi teab punast opelit vms, mille tagaaknale kirjutatud " fc warrior", palun, lööge minu eest juhti paar korda. Väga tark tegu on tiheda liikluse vahel kallaste poe ees ette keerata, kummi krigistada ja siis keset teed sõita natukene ja otsustada, et keerame ikka tsiklile ette.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 12:32:59 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
no kui leida omale sinna 15k juurde, saaks juba ratta, nagu minul on, xt125, kiidetakse oma ökonoomilisuse ja vastupidavuse pärast ja sobib väga hästi just algajatele thumbs_up.gif


valik on tehtud ja otsustatud uue kasuks:

http://www.yamaha.ee/index.php?lang=et&pg=product&product_id=33
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 12:37:35 vasta tsitaadiga

seda tahaks proovida:

tundub, et järgmine asi, mida omama hakkan, on naked.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2007 17:19:27 vasta tsitaadiga

Sai laurxi tibukollane tsikkel ka ära nähtud nüüd icon_biggrin.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.06.2007 17:26:08 vasta tsitaadiga

mmz, Aide autokool. Nad võtavad kõik vastu on nelde firma moto, et kedagi tagasi ei saada.Tehnika on neil hea ja õppeklassid. Õpetajad on ka normid, muidugi erandeid on ka ühe haige vanamehe näol, kellel on haiged naljad ja tublisti kõvem toon kui vanuril.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 22.06.2007 17:29:08 vasta tsitaadiga

Palju hetkel A1 tegemine maksab keskeltläbi?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2007 17:29:47 vasta tsitaadiga

Mulle tuli pakkumine 10k ja pakkumine 6k suht äärest ääreni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.06.2007 17:34:25 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
Palju hetkel A1 tegemine maksab keskeltläbi?

pärnus maksab ~4500kr + ARK riigilõiv (mul oli see sipa üle 1k autojuhilubade puhul)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2007 18:23:52 vasta tsitaadiga

~ 7000 / 8000 koos esmaabi ja asjadega..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2007 16:59:36 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
Palju hetkel A1 tegemine maksab keskeltläbi?


Kaks kati (A1 ja B1) läks ~9k. A üksi maksis kui ma õigesti mäletan 3600.- Sellele kõigele lisanduvad siis ARKi "maksud".

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 13:57:51 vasta tsitaadiga

Mõtlesin eile, et vbl ostaks endale kah naljapärast tabureti. Keeway Matrix 50 Sport eest ca 10k maksta pole vast väga palju? Tegu on tuttuuega, kiledki veel peal. Töökaaslase oma, võitis selle.

PS! Mis sellest kohustuslikust rolleriregamisest ja lubade tegemisest kuulda on?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 15:15:09 vasta tsitaadiga

16a. ja üle võib sõita rolleriga ilma lubadeta.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 15:20:27 vasta tsitaadiga

hetkel küll jah, aga ma mõtlen seda, et oli kuulda praeguse korra karmistumisest. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, tehku aga, aga siis ma ei viitsiks ise endale rollerit muretseda.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 16:44:00 vasta tsitaadiga

Jutud käivad selle korra karmistuse kohta juba aasta aega ,aga midagi nagu toimunud pole icon_confused.gif
Ise loodan ,et midagi ei muutu ka. Kohe mitte ei viitsi mingeid lubasi teha tabureti jaoks.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 16:54:29 vasta tsitaadiga

igasugune kontroll võiks karmimaks minna. nii rollu kui siklimeestele. ilmselt jääks kurbi sõnumeid loodusliku valiku sekkumisest meie ridadesse vähemaks..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 16:57:33 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd 3 kuud rolluga ringi lasknud ja ment pole veel mind kordagi kontrolliks maha võtnud.

Muide laurx ma nägin sind vist eelmine nädal mõni minut enne hommiku kella 8-t linnahalli juures linna poole tõristamas icon_smile.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 20:26:44 vasta tsitaadiga

Täna avastasin, nähes rock al mare ees ühte r1-te tagarattase tõmmates et ma olen liiga uhke et passima jääda icon_rolleyes.gif
Neid esinejaid vaadates, need kes ei vaata, on siis liiga uhked või neid ausaltöeldes üldse ei koti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2007 23:37:45 vasta tsitaadiga

so?
sõitis ilusti tagarattas siis? hea tasakaal ja aeglaselt tagarattas sõitmine teevad kadedaks küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 08:35:21 vasta tsitaadiga

must on mingid supermotomehed korduvalt teisest reast tagarattas m88da kihutanud.. erekat küll ei teki sellest. linnavahel trikitamine ei ole päris see tegevus, mida ma tolereeriks.. kui ta kukub või kuskile otsa sõidab või keegi talle ette keerab aitaksin püsti ja kutsuks vajalikud päästjad..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.