|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raqiro
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2002
|
23.02.2005 19:23:04
|
|
|
| olen päris tihti sealt ostnud, kõik mis küsind, olen saand (ja hea hinnaga). soovitan.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laizk-loom
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2005
|
15.08.2005 19:44:21
|
|
|
Kuidas viimasel ajal seal kogemused on? jäi silma üks Fujitsu-siemens läpakas ning müüja tundus teadvat, mida soovitas...
kuidas on lood garantii kogemustega ja kauba kättesaamisega?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
698913
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2005
|
26.09.2005 16:46:56
|
|
|
sealt ostes pead teadma mida ostad. Võid saada norm hinnaga. Aga võid ka saada vääga kallilt. Täna oli endal just kogemus kus ostsin nende käest wifi kaardi 2x kallimalt kui seda müüvad teised poed. Oli kiiresti vaja ja kuna ei tea nendest kaartidest midagi siis küsisin nende käest nõu. Hindasid neil ka väljas (kohapeal ei ole) ja nad siis ütlesid umbes mingi hinna. Aga hiljem selgus, et sain ikka vääga kallilt. Seega soovitan hoida silmad lahti!
Ise enam nende käest ei osta!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeroxgame
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2005
|
03.10.2005 12:32:48
|
|
|
kas nad järelmaksu peale ka annavad tahaks teada sest on kavas osta endale nyd ka sülearvuti
https://www.hinnavaatlus.ee/specials/121/
aga jah eks andke teada kuidas seal värk käib. muidu suht normid arvutit seal. K-arvutisalongis nii häid polnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
afex
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
03.10.2005 13:31:22
|
|
|
| tsitaat: |
kas nad järelmaksu peale ka annavad tahaks teada sest on kavas osta endale nyd ka sülearvuti
https://www.hinnavaatlus.ee/specials/121/
aga jah eks andke teada kuidas seal värk käib. muidu suht normid arvutit seal. K-arvutisalongis nii häid polnud
|
Vaata parameetreid hoolikalt:
Average battery runtime 1.5h
amd lauaarvuti protse, kindlasti kuumeneb kõvasti....
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeroxgame
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2005
|
03.10.2005 13:46:23
|
|
|
ok aga seal pole hanzanetiga järelmaksu võimalust siis jääb ära kahjuks see üks miinus neile sampo on jama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Einz
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2002
|
05.10.2005 14:47:40
|
|
|
| Lähiajal EGO järelmaks peaks neile tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mc finky
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2005
|
30.10.2005 16:02:21
|
|
|
ea pood koik soodne ja kvaliteetne e. 4 p.
_________________ Parimad süleatvutid, flex.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
31.10.2005 11:09:25
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Ego kaart ja EGO järelmaks on väga erinevad asjad. |
Mis neis siis erinevat on?
Ego järelmaks on teenuse nimetus ja Ego kaart on sinu nn krediitkaart millega saad ju osta teatud limiidi eest asju ja hakkad seejärel kuu kaupa tagasi maksma. Nn järelmaks ja limiidi suurus sõltuvad sissetulekust. Vaatasin ka hansa lehte ja ei lugenud küll kuskilt midagi välja.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
31.10.2005 11:28:07
|
|
|
EGO järelmaks on ühekordse tehingu tegemiseks (näiteks ostad läpaka EGO järelmaksuga, maksad lepingutasu, sissemaksu ja igakuiselt teatud konkreetse summa) (ehk siis võlgu ühe eseme soetamiseks)
EGO kaart on krediitkaart. Ise tead mida ostad, kui sageli ostad ja millise limiidi määrad. (ehk siis võlgu elamiseks)
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mc finky
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2005
|
31.10.2005 13:58:51
|
|
|
Ühesõnaga hea pood kellelgi ju ple eriti halba öelda
_________________ Parimad süleatvutid, flex.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
30.11.2005 18:32:55
|
|
|
Ostsin sealt endale Cooleri Falckon Rock II, ja seda 2 aastat tagasi, siiani töötab vabalt.
Nii et ainult head kogemused ka siin.
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valvur
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2002
|
10.12.2005 14:01:51
|
|
|
kohaletoimetamisega igal juhul olen väga rahul. ELS tõi minu laptopi Tartusse kätte vähem kui 24h jooksul peale ostmist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxD
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2005
|
15.12.2005 16:43:19
|
|
|
Kas teate veel mõnda poodi, kus nii suur firmaga laptop'ide valik? ehk siis ordi ja acer ei loe..
_________________ Tigulõikur nagu siilmutt |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
15.12.2005 17:14:24
|
|
|
| tsitaat: |
suur firmaga laptop'ide valik
|
nende kodulehe järgi nad ainult laptope müüvadki.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.01.2006 12:34:20
|
|
|
http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=395
See jäi silma hiljaaegu hinnaga 15900. Täna vaatasin uuesti ja hinnaks 14750.
Hakkasin juba rõõmustama hinnalanguse üle, aga hinnalangusega on kaduma läinud komplektis ennem kaasasolnud Windows
Samuti on nad unustanud muuta selle toote tavahinna avalehel.
http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=390
See paistab päris huvitav pakkumine olevat
| tsitaat: |
Dell Latitude 110L
Äriklassi sülearvuti!
- Intel Celeron M Dothan 1,4GHz
- mälu 512MB DDR333 ; 40GB 5400RPM kõvaketas
- 15" 1024 x 768 XGA ekraan
- DVD/CD-RW seade (loeb ja kirjutab CD-sid ja loeb DVD-sid)
- LAN, Modem, WiFi 54Mbps,
- kaal 2,9kg, aku kestab kuni 5 tundi
- Ilma Tarkvarata, Garantii 1 aasta.
9 750.-
|
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
15.01.2006 17:43:42
|
|
|
paar läpakat sealt juba ostnud ja lähen hea meelega tagasi
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
06.02.2006 01:24:57
|
|
|
Paar tuttavat on ostnud HP laptopi ja HP lehelt kontrollides selgus, et tegemist on refurbish laptopidega, ehk siis üks oli pool aastat tagasi toodetud ja teine nati rohkem, ehk siis müüvad kasutatud laptope??? ja annavad ise garantii 3 aastat juurde?
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.02.2006 12:58:43
|
|
|
| tsitaat: |
ja annavad ise garantii 3 aastat juurde?
|
Garantii on ikka kolm aastat, lihtsalt rahvusvahelist on alles natuke vähem. See osa mis rahvusvahelisest puudu jääb, tuleb nende enda poolt juurde.
Tuli see ka mulle üllatusena muidu
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Einz
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2002
|
06.02.2006 16:49:21
Garantii |
|
|
Näiteks kui HP toodab läpaka Juunis, siis on ta HP vahelaos ja jõuab siia Eestisse Septembris. Siin Seisab ta hulgimüüja laos 1 kuu ja siis on veel Edasimüüja laos 1 kuu, kas siis on tegemist kasutatud laptopiga
Nii see igatahes toimib..
Siis on garantii lihtsalt edasimüüja arve alusel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2005
|
07.02.2006 17:59:33
|
|
|
Natsa halb oli see, et päev peale ostu sooritamist, langetasid nad hinda. Oleks võinud mainidagi.
aga parem ikka kui ordi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
30.05.2006 20:14:53
|
|
|
| Kui küsida tohib, siis mis teed pidi nad kaupa tallinnast väljapoole saadavad?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit0
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.07.2006 23:05:35
|
|
|
| Kunagi ennemuiste ostsin sealt Digikaamera. Algul ehmatas ära selline "kontor", kuid asjad said kõik aetud - näidati ilusti kaamerat, lubati katsuda jne. Ütlesin, et ostan homme ära, lubasid saata koju koos akude jms. Rohkem pole nendega tegemist teinud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx22
HV vaatleja
liitunud: 02.08.2006
|
02.08.2006 20:23:08
|
|
|
Itaalia teemaline probleem sai lahendatut. Oli väike eksitus vaid. Firma muidu tipp topp ja kaup kvaliteetne!!!
viimati muutis renx22 03.08.2006 17:22:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.08.2006 20:28:11
|
|
|
| tsitaat: |
Vaadake asju lähemalt mida ostate sealt, hetkel liht närv nii must et oh oh!!
|
No mine homme tagasi ja räägi nendega.
Ei ole mõtet siin ennem närvitseda
Kõigil juhtub
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.08.2006 14:58:14
|
|
|
| renx22 kirjutas: |
LIHTSALT EBANORMAALNE!!! ostsin flexist täna päeval arvuti HP Pavilion DV4378EA "superhinnaga" 15500 aga õhtul kui peale kella kuut koju jõudsin ja asja lähemalt uurima hakkasin, tuli välja et
kogu windows, arvuti klaviatuur ja isegi voolujuhe (meil see kahe pulgaga) oli mingi ITAALIA TEEMA. Flex ise pannakse kell kuus kinni ja ei saa kätte sealt kedagi. Üritasin siis seda windoosat ingliskeelseks saada, aga aku sai tühjaks ja kui laadima hakkasin panema, selgus et isegi voolujuhe on kolme pulgaga. . Loodan et pole kotti pähe tõmmatud ja homme läheb lõbusaks. Vaadake asju lähemalt mida ostate sealt, hetkel liht närv nii must et oh oh!!  |
Mnjah, see on põhjus, miks tasub alati karp kohapeal lahti teha ja veenduda, et kõik on nii nagu peab. Arvatavasti on kusagil mingi saadetis segamini läinud.
1 asi veel, HP NX-seeria (6100 oli vist) mudelil oli ükskord mitu erinevat pistikupead kaasas erinevate regioonide jaoks. Ega sul samamoodi pole? Võibolla on karbi põhjas mõni pistikupea veel?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit0
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
03.08.2006 18:01:14
|
|
|
Kuna Flex tarnib oma kaupa(nii nad väitsid mulle, kui ma sealt omale arvutit ostsin) Inglismaalt, siis on kaasas see kolme pulgaga pistik. Minule andsid nad eraldi karbis igatahes mujal euroopas kasutusel oleva pistiku ja laadija vahelise jupi kaasa, seda eraldi karbis.
Itaalia keele suhtes, nemad ei installeeri ise Windowsi, see on HP tehases eel-installeeritud. Mine Flexi tagasi ja nad lahendavad sinu probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pommitaja
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2003
|
25.08.2006 03:22:56
|
|
|
kas keegi viimasel ajal tellinud on ka sealt midagi (läpakat) ?
kui kaua kohaletoomisega läks? kas nad arvet ka kirjutavad?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
28.08.2006 23:05:41
|
|
|
5+ firma. Sai läpakas telefoni teel tellitud õhtul 4 paiku, lubati kohe postiga teele panna. Järgmiseks hommikuks oli Hiiumaal enne kella 12 kohal. Kuid juhtus nendega ka üks äpardus, oli kiire tahtsin lasta mälu läpakasse juurde panan lubati ära, tagasi minnes autos läpakat tööle pannes läpakas ei käivitanud. Viisin tagasi, vaadati üle öeldi, et mälu oli natuke halvasti sisse pandud. Üks läpakas sai veel ostetud ja pole probleem olnud. Väga tip-top firma, hinnad ka soodsad.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extinct
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2003
|
01.09.2006 12:58:13
Ostetud läpakas |
|
|
Olen neljal korral teostanud oste Felxist. Esimene ost oli nende esimsel tegevusaastal. Hindeks 10-palli süsteemist annaks
9. Paar kuud tagasi sai soetatud laptop. Pidasin päris pikka meili vahetust. Lugesin ja uurisin ise ka, et arvestadades rahakoti paksust, valida kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega riistapuu.
Mudel NX8220, mööda panid nad mälu tüübiga ning väide, et 512mb mälu üks pulk osutus valeks. Kompensatsiooniks pakkusid mulle kas tasuta sülearvuti kotti(mitu erinevat mudelit), lapaka vahetust, bluetooth hiirt või rahalist kompensatsiooni 500 krooni.
Teenindusprotsess ja järelteenindus on neil ikka päris hea, võrreldes teiste sarnase teenusepakkujatega. Lisaks ei olnud neil probleemi oma viga tunnistada, mistõttu oli suhtlemine nendega lihtne ja ladus. Ei mingit keerutsamist ega soga ajamist. Kordagi ei tekkinud tunnet, et ma pole teretulnud siin.
terv
Tanel
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
12.09.2006 23:08:56
|
|
|
Ka mul on väga positiivne kogemus nendega. Nimelt ostsin umbes 4 kuud tagasi sealt ühe läpaka (mis muidugi siiamaani töötab). Tore oli see, et ostma läks mu üks tuttav (endal polnud võimalust nendel päevil kohale minna, kuid tahtsin ikkagi läpakat juba kätte saada), igatahes see samune tuttav oli vaid silmaga kaugelt läpakaid näinud, ning kui läpakat pakiti, küsis ta muidugi, et issand, kus hiir on!? Selle peale seletati talle, et antud läpakal on ''touchpad'' ning anti meelerahuks ka üks väike logitechi hiir kaasa .
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapott
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2006
|
20.09.2006 23:17:15
|
|
|
| nonii...tellisin täna neilt ühe läpaka (ASUS A6). Sümpaatne vend oli telefoni otsas. Eks jääb ootama, kuna kätte saab, Lubati ülehomseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.09.2006 23:27:40
|
|
|
| Ka minu S7020 pärineb Flexist. Sealt ostetud ka WRT54G. Ütleks et parima teenindusega ja väga heade hindadega koht. On näha et nad on huvitatud oma reputatsiooni hoidmisest ja pingutavad selle nimel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapott
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2006
|
22.09.2006 19:28:11
|
|
|
| ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.09.2006 20:54:59
|
|
|
| kapott kirjutas: |
| ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud. |
Ütleks et need vene tähed on pigem pluss - kunagi ei tea millal vaja võib minna. Aga eks nad silma muidugi riivavad kui pidevalt vastu vahivad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.09.2006 18:28:14
|
|
|
| kapott kirjutas: |
| ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud. |
Iga-aastane sääst 40.- kleebitavate tähte pealt
OT, aga mis värvi need tähed on ja kuidas nad välja paistavad? Esivanem tahab ka oma lapparile slaavi tähti, aga klaver ju lapakatel reeglina must ja punane ning kollane ei paista eriti hästi välja.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarz
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2005
|
05.10.2006 17:24:54
|
|
|
| Kiire ja kliendisõbralik teenindus. Sai interneti teel tellitud hp nc6220 ning ei möödunudki päeva, kui postiljon paki kohale tõi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mcneelsonn
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2005
|
12.10.2006 12:14:40
|
|
|
Mingi ime valemiga need Flexi poisid/tydrukud liigitavad Äriklassi ja "Tavaklassi" arvuteid..
1a Garantiiga pole ju kohe kindlalt Äriklassi masin , neil peaaegu igal 1a garantiiga HP iseloomustuses sees Äriklass (N) - Tava inimese tillist tõmbamine imho.
Misajast on FS AMILOD Äriklass? http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=558
viimati muutis Mcneelsonn 13.10.2006 12:03:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Einz
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
06.11.2006 19:15:19
|
|
|
Kuidas liisinguga lood on?
*Hansapanga klientidel tuleb esitada ainult taotlus, teiste pankade klientidel on lisaks vaja pangakontorist võtta ka 6 kuu konto väljavõte;
Kas see tähendab, et ka SEB klient saab liisinguga osta?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T0mmy
HV vaatleja
liitunud: 18.07.2006
|
24.03.2007 14:31:07
|
|
|
Ma ei ole küll veel ostnud Flex'ist, kuid uurimise ja puurimise järel on mulje hea. Saatsin kirja laupäevasel hommikul, vastuse sain tunniga vist. Kirja sisu viisakas, informatiivne ja korrektne. Pakuti lausa ale't - nimelt saatsin hinnapäringu.
Koduleht on neil 5+. Info toodetel on detailne ja tootevalik parajalt suur.
Aga siinset teemat lugedes tekkis küll suur soov Flex'i poodi külastada. Tore, et firmat huvitab, mida klient firmast arvab.
Eks näis...
viimati muutis T0mmy 17.02.2009 01:07:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.03.2007 14:37:46
|
|
|
Viimati kui sealt kaamera ostisn, siis mingit konkreetset poodi nagu ei olnudki. Oli ruum, kontorilaud arvutiga ja palju karpe
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.03.2007 14:44:12
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Viimati kui sealt kaamera ostisn, siis mingit konkreetset poodi nagu ei olnudki. Oli ruum, kontorilaud arvutiga ja palju karpe  |
Ehk siis sisusse (teenuse kvaliteet), mis on tunduvalt olulisem, on rohkem panustatud, kui vormi. Ka mulle on nad iga kord väga positiivse mulje jätnud - alati kiired ja korrektsed vastused, meeldiv suhtlus ning asi mida tänapäeval IT tehnika müüjate puhul väga harva kohtab - asjatundlikkus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.03.2007 14:45:42
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
Viimati kui sealt kaamera ostisn, siis mingit konkreetset poodi nagu ei olnudki. Oli ruum, kontorilaud arvutiga ja palju karpe  |
Ehk siis sisusse (teenuse kvaliteet), mis on tunduvalt olulisem, on rohkem panustatud, kui vormi. |
ega ma ei ütlegi midagi halba. Ise läksin ~2-3a tagasi sinna eelduses ühe kaameraga tutvuda. Istusin maha, võeti karbist välja jne. Väga
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.03.2007 13:01:24
|
|
|
| ndk kirjutas: |
| kapott kirjutas: |
| ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud. |
Iga-aastane sääst 40.- kleebitavate tähte pealt
OT, aga mis värvi need tähed on ja kuidas nad välja paistavad? Esivanem tahab ka oma lapparile slaavi tähti, aga klaver ju lapakatel reeglina must ja punane ning kollane ei paista eriti hästi välja. |
Vähemalt mu ASUSel on vene tähed rohelist värvi. Suur venekeelne turg idapiiri taga ja vast sellepärast saame meie ka sellise klaveriga läpakaid.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
31.05.2007 14:51:18
|
|
|
Väga hea kogemus.Tellisin sülearvuti ja maksin raha ära.Järgmine päev lõunapaiku oli juba arvuti minu soovitud sihtkohas(y)
Hinda lasid ka alla, kuna leidsin sama arvuti teisest poest odavamana.Transport oli muidugi tasuta.
Väga viis!
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stalcer_x
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
18.06.2007 13:31:59
|
|
|
| Ostsin läpaka millel 512mb mälu. kysisin kas saab mälu juurde osta--vastus et saab. ok ytlesin et 2gb tahan et mälu oleks--no problemo. käisin jalutasin tulin tagasi tyyp paneb arvuti käima--2gb mälu näitab..ok korras. maksin siis selle läpaka eest ja 2 gb mälu eest. Hiljem hakkas nagu koitma et wtf. kuhu jäi alguses sees olnud 512mb pulk?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|