Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  FLEX Sülearvutikeskus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raqiro
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 23.02.2005 19:23:04 vasta tsitaadiga

olen päris tihti sealt ostnud, kõik mis küsind, olen saand (ja hea hinnaga). soovitan.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laizk-loom
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 19:44:21 vasta tsitaadiga

Kuidas viimasel ajal seal kogemused on? jäi silma üks Fujitsu-siemens läpakas ning müüja tundus teadvat, mida soovitas...
kuidas on lood garantii kogemustega ja kauba kättesaamisega?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
698913
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2005




sõnum 26.09.2005 16:46:56 vasta tsitaadiga

sealt ostes pead teadma mida ostad. Võid saada norm hinnaga. Aga võid ka saada vääga kallilt. Täna oli endal just kogemus kus ostsin nende käest wifi kaardi 2x kallimalt kui seda müüvad teised poed. Oli kiiresti vaja ja kuna ei tea nendest kaartidest midagi siis küsisin nende käest nõu. Hindasid neil ka väljas (kohapeal ei ole) ja nad siis ütlesid umbes mingi hinna. Aga hiljem selgus, et sain ikka vääga kallilt. Seega soovitan hoida silmad lahti!
Ise enam nende käest ei osta! thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeroxgame
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2005




sõnum 03.10.2005 12:32:48 vasta tsitaadiga

kas nad järelmaksu peale ka annavad tahaks teada sest on kavas osta endale nyd ka sülearvuti thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/specials/121/

aga jah eks andke teada kuidas seal värk käib. muidu suht normid arvutit seal. K-arvutisalongis nii häid polnud icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 13:31:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas nad järelmaksu peale ka annavad tahaks teada sest on kavas osta endale nyd ka sülearvuti
https://www.hinnavaatlus.ee/specials/121/

aga jah eks andke teada kuidas seal värk käib. muidu suht normid arvutit seal. K-arvutisalongis nii häid polnud

Vaata parameetreid hoolikalt:
Average battery runtime 1.5h
amd lauaarvuti protse, kindlasti kuumeneb kõvasti....
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeroxgame
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2005




sõnum 03.10.2005 13:46:23 vasta tsitaadiga

ok aga seal pole hanzanetiga järelmaksu võimalust siis jääb ära kahjuks see üks miinus neile thumbs_down.gif sampo on jama thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Einz
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2002




sõnum 05.10.2005 14:47:40 vasta tsitaadiga

Lähiajal EGO järelmaks peaks neile tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mc finky
HV vaatleja
mc finky

liitunud: 30.10.2005




sõnum 30.10.2005 16:02:21 vasta tsitaadiga

ea pood koik soodne ja kvaliteetne thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif e. 4 p.
_________________
Parimad süleatvutid, flex.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 19:49:57 vasta tsitaadiga

Einz kirjutas:
Lähiajal EGO järelmaks peaks neile tulema.

Misasja? Eelmisel aastal samal ajal sai sealt EGO kaardiga üks laptop hangitud icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 22:29:51 vasta tsitaadiga

Ego kaart ja EGO järelmaks on väga erinevad asjad.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 31.10.2005 11:09:25 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Ego kaart ja EGO järelmaks on väga erinevad asjad.


Mis neis siis erinevat on?
Ego järelmaks on teenuse nimetus ja Ego kaart on sinu nn krediitkaart millega saad ju osta teatud limiidi eest asju ja hakkad seejärel kuu kaupa tagasi maksma. Nn järelmaks ja limiidi suurus sõltuvad sissetulekust. Vaatasin ka hansa lehte ja ei lugenud küll kuskilt midagi välja.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 11:28:07 vasta tsitaadiga

EGO järelmaks on ühekordse tehingu tegemiseks (näiteks ostad läpaka EGO järelmaksuga, maksad lepingutasu, sissemaksu ja igakuiselt teatud konkreetse summa) (ehk siis võlgu ühe eseme soetamiseks)
EGO kaart on krediitkaart. Ise tead mida ostad, kui sageli ostad ja millise limiidi määrad. (ehk siis võlgu elamiseks)

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mc finky
HV vaatleja
mc finky

liitunud: 30.10.2005




sõnum 31.10.2005 13:58:51 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga hea pood kellelgi ju ple eriti halba öelda thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Parimad süleatvutid, flex.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 30.11.2005 18:32:55 vasta tsitaadiga

Ostsin sealt endale Cooleri Falckon Rock II, ja seda 2 aastat tagasi, siiani töötab vabalt.
Nii et ainult head kogemused ka siin.

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valvur
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2002




sõnum 10.12.2005 14:01:51 vasta tsitaadiga

kohaletoimetamisega igal juhul olen väga rahul. ELS tõi minu laptopi Tartusse kätte vähem kui 24h jooksul peale ostmist thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxD
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2005




sõnum 15.12.2005 16:43:19 vasta tsitaadiga

Kas teate veel mõnda poodi, kus nii suur firmaga laptop'ide valik? ehk siis ordi ja acer ei loe..
_________________
Tigulõikur nagu siilmutt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.12.2005 17:14:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

suur firmaga laptop'ide valik

nende kodulehe järgi nad ainult laptope müüvadki.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 12:34:20 vasta tsitaadiga

http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=395


See jäi silma hiljaaegu hinnaga 15900. Täna vaatasin uuesti ja hinnaks 14750.
Hakkasin juba rõõmustama hinnalanguse üle, aga hinnalangusega on kaduma läinud komplektis ennem kaasasolnud Windows icon_neutral.gif

Samuti on nad unustanud muuta selle toote tavahinna avalehel.

http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=390
See paistab päris huvitav pakkumine olevat


tsitaat:

Dell Latitude 110L
Äriklassi sülearvuti!

- Intel Celeron M Dothan 1,4GHz
- mälu 512MB DDR333 ; 40GB 5400RPM kõvaketas
- 15" 1024 x 768 XGA ekraan
- DVD/CD-RW seade (loeb ja kirjutab CD-sid ja loeb DVD-sid)
- LAN, Modem, WiFi 54Mbps,
- kaal 2,9kg, aku kestab kuni 5 tundi
- Ilma Tarkvarata, Garantii 1 aasta.

9 750.-
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2006 17:43:42 vasta tsitaadiga

paar läpakat sealt juba ostnud ja lähen hea meelega tagasi thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 01:24:57 vasta tsitaadiga

Paar tuttavat on ostnud HP laptopi ja HP lehelt kontrollides selgus, et tegemist on refurbish laptopidega, ehk siis üks oli pool aastat tagasi toodetud ja teine nati rohkem, ehk siis müüvad kasutatud laptope??? ja annavad ise garantii 3 aastat juurde?
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 12:58:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja annavad ise garantii 3 aastat juurde?



Garantii on ikka kolm aastat, lihtsalt rahvusvahelist on alles natuke vähem. See osa mis rahvusvahelisest puudu jääb, tuleb nende enda poolt juurde.
Tuli see ka mulle üllatusena muidu
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Einz
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2002




sõnum 06.02.2006 16:49:21 Garantii vasta tsitaadiga

Näiteks kui HP toodab läpaka Juunis, siis on ta HP vahelaos ja jõuab siia Eestisse Septembris. Siin Seisab ta hulgimüüja laos 1 kuu ja siis on veel Edasimüüja laos 1 kuu, kas siis on tegemist kasutatud laptopiga icon_smile.gif
Nii see igatahes toimib..
Siis on garantii lihtsalt edasimüüja arve alusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2005




sõnum 07.02.2006 17:59:33 vasta tsitaadiga

Natsa halb oli see, et päev peale ostu sooritamist, langetasid nad hinda. Oleks võinud mainidagi.
aga parem ikka kui ordi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 30.05.2006 20:14:53 vasta tsitaadiga

Kui küsida tohib, siis mis teed pidi nad kaupa tallinnast väljapoole saadavad?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit0
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004




sõnum 22.07.2006 19:05:32 vasta tsitaadiga

Ei ole mõtet kordama hakata.
Selle jama juures jättis Flex mulle hea mulje igatahes.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2912468#2912468
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 23:05:35 vasta tsitaadiga

Kunagi ennemuiste ostsin sealt Digikaamera. Algul ehmatas ära selline "kontor", kuid asjad said kõik aetud - näidati ilusti kaamerat, lubati katsuda jne. Ütlesin, et ostan homme ära, lubasid saata koju koos akude jms. Rohkem pole nendega tegemist teinud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx22
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2006




sõnum 02.08.2006 20:23:08 vasta tsitaadiga

Itaalia teemaline probleem sai lahendatut. Oli väike eksitus vaid. Firma muidu tipp topp ja kaup kvaliteetne!!!

viimati muutis renx22 03.08.2006 17:22:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 20:28:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaadake asju lähemalt mida ostate sealt, hetkel liht närv nii must et oh oh!!



No mine homme tagasi ja räägi nendega.
Ei ole mõtet siin ennem närvitseda icon_wink.gif
Kõigil juhtub
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 14:58:14 vasta tsitaadiga

renx22 kirjutas:
LIHTSALT EBANORMAALNE!!! ostsin flexist täna päeval arvuti HP Pavilion DV4378EA "superhinnaga" 15500 aga õhtul kui peale kella kuut koju jõudsin ja asja lähemalt uurima hakkasin, tuli välja et
kogu windows, arvuti klaviatuur ja isegi voolujuhe (meil see kahe pulgaga) oli mingi ITAALIA TEEMA. Flex ise pannakse kell kuus kinni ja ei saa kätte sealt kedagi. Üritasin siis seda windoosat ingliskeelseks saada, aga aku sai tühjaks ja kui laadima hakkasin panema, selgus et isegi voolujuhe on kolme pulgaga. . Loodan et pole kotti pähe tõmmatud ja homme läheb lõbusaks. Vaadake asju lähemalt mida ostate sealt, hetkel liht närv nii must et oh oh!! icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

Mnjah, see on põhjus, miks tasub alati karp kohapeal lahti teha ja veenduda, et kõik on nii nagu peab. Arvatavasti on kusagil mingi saadetis segamini läinud.
1 asi veel, HP NX-seeria (6100 oli vist) mudelil oli ükskord mitu erinevat pistikupead kaasas erinevate regioonide jaoks. Ega sul samamoodi pole? Võibolla on karbi põhjas mõni pistikupea veel? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit0
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004




sõnum 03.08.2006 18:01:14 vasta tsitaadiga

Kuna Flex tarnib oma kaupa(nii nad väitsid mulle, kui ma sealt omale arvutit ostsin) Inglismaalt, siis on kaasas see kolme pulgaga pistik. Minule andsid nad eraldi karbis igatahes mujal euroopas kasutusel oleva pistiku ja laadija vahelise jupi kaasa, seda eraldi karbis.
Itaalia keele suhtes, nemad ei installeeri ise Windowsi, see on HP tehases eel-installeeritud. Mine Flexi tagasi ja nad lahendavad sinu probleemi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pommitaja
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2003




sõnum 25.08.2006 03:22:56 vasta tsitaadiga

kas keegi viimasel ajal tellinud on ka sealt midagi (läpakat) ?
kui kaua kohaletoomisega läks? kas nad arvet ka kirjutavad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 23:05:41 vasta tsitaadiga

5+ firma. Sai läpakas telefoni teel tellitud õhtul 4 paiku, lubati kohe postiga teele panna. Järgmiseks hommikuks oli Hiiumaal enne kella 12 kohal. Kuid juhtus nendega ka üks äpardus, oli kiire tahtsin lasta mälu läpakasse juurde panan lubati ära, tagasi minnes autos läpakat tööle pannes läpakas ei käivitanud. Viisin tagasi, vaadati üle öeldi, et mälu oli natuke halvasti sisse pandud. Üks läpakas sai veel ostetud ja pole probleem olnud. Väga tip-top firma, hinnad ka soodsad.
icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extinct
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 12:58:13 Ostetud läpakas vasta tsitaadiga

Olen neljal korral teostanud oste Felxist. Esimene ost oli nende esimsel tegevusaastal. Hindeks 10-palli süsteemist annaks
9. Paar kuud tagasi sai soetatud laptop. Pidasin päris pikka meili vahetust. Lugesin ja uurisin ise ka, et arvestadades rahakoti paksust, valida kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega riistapuu.
Mudel NX8220, mööda panid nad mälu tüübiga ning väide, et 512mb mälu üks pulk osutus valeks. Kompensatsiooniks pakkusid mulle kas tasuta sülearvuti kotti(mitu erinevat mudelit), lapaka vahetust, bluetooth hiirt või rahalist kompensatsiooni 500 krooni.

Teenindusprotsess ja järelteenindus on neil ikka päris hea, võrreldes teiste sarnase teenusepakkujatega. Lisaks ei olnud neil probleemi oma viga tunnistada, mistõttu oli suhtlemine nendega lihtne ja ladus. Ei mingit keerutsamist ega soga ajamist. Kordagi ei tekkinud tunnet, et ma pole teretulnud siin.

terv
Tanel
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 23:08:56 vasta tsitaadiga

Ka mul on väga positiivne kogemus nendega. Nimelt ostsin umbes 4 kuud tagasi sealt ühe läpaka (mis muidugi siiamaani töötab). Tore oli see, et ostma läks mu üks tuttav (endal polnud võimalust nendel päevil kohale minna, kuid tahtsin ikkagi läpakat juba kätte saada), igatahes see samune tuttav oli vaid silmaga kaugelt läpakaid näinud, ning kui läpakat pakiti, küsis ta muidugi, et issand, kus hiir on!? Selle peale seletati talle, et antud läpakal on ''touchpad'' ning anti meelerahuks ka üks väike logitechi hiir kaasa icon_biggrin.gif.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapott
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 23:17:15 vasta tsitaadiga

nonii...tellisin täna neilt ühe läpaka (ASUS A6). Sümpaatne vend oli telefoni otsas. Eks jääb ootama, kuna kätte saab, Lubati ülehomseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 23:27:40 vasta tsitaadiga

Ka minu S7020 pärineb Flexist. Sealt ostetud ka WRT54G. Ütleks et parima teenindusega ja väga heade hindadega koht. On näha et nad on huvitatud oma reputatsiooni hoidmisest ja pingutavad selle nimel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapott
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 19:28:11 vasta tsitaadiga

ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 20:54:59 vasta tsitaadiga

kapott kirjutas:
ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud.


Ütleks et need vene tähed on pigem pluss - kunagi ei tea millal vaja võib minna. Aga eks nad silma muidugi riivavad kui pidevalt vastu vahivad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2006 18:28:14 vasta tsitaadiga

kapott kirjutas:
ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud.

Iga-aastane sääst 40.- kleebitavate tähte pealt icon_lol.gif
OT, aga mis värvi need tähed on ja kuidas nad välja paistavad? Esivanem tahab ka oma lapparile slaavi tähti, aga klaver ju lapakatel reeglina must ja punane ning kollane ei paista eriti hästi välja.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarz
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2005




sõnum 05.10.2006 17:24:54 vasta tsitaadiga

Kiire ja kliendisõbralik teenindus. Sai interneti teel tellitud hp nc6220 ning ei möödunudki päeva, kui postiljon paki kohale tõi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 12.10.2006 12:14:40 vasta tsitaadiga

Mingi ime valemiga need Flexi poisid/tydrukud liigitavad Äriklassi ja "Tavaklassi" arvuteid..

1a Garantiiga pole ju kohe kindlalt Äriklassi masin , neil peaaegu igal 1a garantiiga HP iseloomustuses sees Äriklass (N) - Tava inimese tillist tõmbamine imho.

Misajast on FS AMILOD Äriklass? http://www.flex.ee/nbdetails.php?id=558


viimati muutis Mcneelsonn 13.10.2006 12:03:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Einz
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2002




sõnum 13.10.2006 11:55:37 vasta tsitaadiga

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/ee/et/sm/WF06a/9978523-9979083-9979083-9979083-12434652-12095432.html?jumpid=reg_R1002_EEET


http://h20195.www2.hp.com/V2/pdf/4AA0-4795EEE.pdf

üleval boldilt kirjas, biznis klass icon_wink.gif
ja need mõlemad 1 aastase garantiiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 06.11.2006 19:15:19 vasta tsitaadiga

Kuidas liisinguga lood on?
*Hansapanga klientidel tuleb esitada ainult taotlus, teiste pankade klientidel on lisaks vaja pangakontorist võtta ka 6 kuu konto väljavõte;

Kas see tähendab, et ka SEB klient saab liisinguga osta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T0mmy
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006




sõnum 24.03.2007 14:31:07 vasta tsitaadiga

Ma ei ole küll veel ostnud Flex'ist, kuid uurimise ja puurimise järel on mulje hea. Saatsin kirja laupäevasel hommikul, vastuse sain tunniga vist. Kirja sisu viisakas, informatiivne ja korrektne. Pakuti lausa ale't - nimelt saatsin hinnapäringu. icon_razz.gif

Koduleht on neil 5+. Info toodetel on detailne ja tootevalik parajalt suur.

Aga siinset teemat lugedes tekkis küll suur soov Flex'i poodi külastada. Tore, et firmat huvitab, mida klient firmast arvab.

Eks näis...


viimati muutis T0mmy 17.02.2009 01:07:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 14:37:46 vasta tsitaadiga

Viimati kui sealt kaamera ostisn, siis mingit konkreetset poodi nagu ei olnudki. Oli ruum, kontorilaud arvutiga ja palju karpe icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 14:44:12 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Viimati kui sealt kaamera ostisn, siis mingit konkreetset poodi nagu ei olnudki. Oli ruum, kontorilaud arvutiga ja palju karpe icon_smile.gif


Ehk siis sisusse (teenuse kvaliteet), mis on tunduvalt olulisem, on rohkem panustatud, kui vormi. Ka mulle on nad iga kord väga positiivse mulje jätnud - alati kiired ja korrektsed vastused, meeldiv suhtlus ning asi mida tänapäeval IT tehnika müüjate puhul väga harva kohtab - asjatundlikkus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 14:45:42 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
velsa kirjutas:
Viimati kui sealt kaamera ostisn, siis mingit konkreetset poodi nagu ei olnudki. Oli ruum, kontorilaud arvutiga ja palju karpe icon_smile.gif


Ehk siis sisusse (teenuse kvaliteet), mis on tunduvalt olulisem, on rohkem panustatud, kui vormi.
ega ma ei ütlegi midagi halba. Ise läksin ~2-3a tagasi sinna eelduses ühe kaameraga tutvuda. Istusin maha, võeti karbist välja jne. Väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 13:01:24 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
kapott kirjutas:
ASUS siis nüüd käes. Suhtlevad nad tõesti inimestega väga viisakalt. arvutiga olen ka väga rahul. Ainuke häiriv asi võiks olla see, et klaviatuuril on lisaks usa tähtedele veel vene tähed, millest kodukal juttu polnud.

Iga-aastane sääst 40.- kleebitavate tähte pealt icon_lol.gif
OT, aga mis värvi need tähed on ja kuidas nad välja paistavad? Esivanem tahab ka oma lapparile slaavi tähti, aga klaver ju lapakatel reeglina must ja punane ning kollane ei paista eriti hästi välja.

Vähemalt mu ASUSel on vene tähed rohelist värvi. Suur venekeelne turg idapiiri taga ja vast sellepärast saame meie ka sellise klaveriga läpakaid.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 14:51:18 vasta tsitaadiga

Väga hea kogemus.Tellisin sülearvuti ja maksin raha ära.Järgmine päev lõunapaiku oli juba arvuti minu soovitud sihtkohas(y)
Hinda lasid ka alla, kuna leidsin sama arvuti teisest poest odavamana.Transport oli muidugi tasuta.
Väga viis!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 18.06.2007 13:31:59 vasta tsitaadiga

Ostsin läpaka millel 512mb mälu. kysisin kas saab mälu juurde osta--vastus et saab. ok ytlesin et 2gb tahan et mälu oleks--no problemo. käisin jalutasin tulin tagasi tyyp paneb arvuti käima--2gb mälu näitab..ok korras. maksin siis selle läpaka eest ja 2 gb mälu eest. Hiljem hakkas nagu koitma et wtf. kuhu jäi alguses sees olnud 512mb pulk?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  FLEX Sülearvutikeskus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.