Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 20:26:13 vasta tsitaadiga

Kujutage ette..

Masendav muusika. Keelpillid (Diablo 1 feeling).
Õige suurusega esemed(mitte ülepaisutatud fhki ng hentai anime manga relvad, juuksed, turvised).
Brutaalsus puhtaimal kujul (torkad naaberküla Antsu mõõgaga läbi, koriseb raipp' natuke - elutu laip kukub maha. Otsid Mari üles, kes peidab ennast lastega kusagil laudas, lööd pea maha. Mari oli tore tüdruk, aga tegi vale otsuse, kui Antsuga leivad ühte.. kasti pani .p. Lapsed paned lauta kinni ja laut põlema).
Lohistad ANtsu laiba majast välja.. istud puude alla ning imetled enda mõõga verestpunetavat tera, mis läigib loojuva päikese viimaste kiirte käes.. mmm..
Ronk tuleb (ELAGU DIABLO 1) ning maandub Antsu laiba kõrvale. Ronk teab, et oled lähedal, Ronk pole loll. Siiski kogub Ronk julgust ning asub Antsu kolju kallal maiustama.. amsti.. Antsul on üks silm vähem.

Muheled.

Liigud edasi..

Oeh.. vabastav. Miks seda pole?


viimati muutis Timberg 13.06.2007 20:29:56, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.06.2007 20:28:07 vasta tsitaadiga

Tähesõdadest jutt jälle?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 20:28:50 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Tähesõdadest jutt jälle?

Ei ole. Sellest Morrowindist on jutt, mis peaks olema, aga pole.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 20:28:58 vasta tsitaadiga

Timberg, Lapsepõlvetrauma? icon_biggrin.gif

'neway... kas keegi seda Online modi on ka proovinud? Töötab?
http://www.gamepro.com/news.cfm?article_id=69252
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 20:30:16 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Timberg, Lapsepõlvetrauma? :D

Unelm .(
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 21:10:42 vasta tsitaadiga

amddude, kes serveri teeb? Oleks käpp muidu
Timberg, see unelm on liiga hea et tõeks saada

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 21:14:40 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
vanaaja fiiling a´la mõõgad, raudrüüd, magic jmt... 8)

kus kurat see magic vanal ajal oli?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 21:20:53 vasta tsitaadiga

londiste, sa pole videomängudest midagi õppinud? icon_rolleyes.gif Medieval = mõõgad, erinevad rüüd, draakonid ja trollid ning maagia
ja d3t.. mul pole oblivion installeeritud atm icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 22:04:57 vasta tsitaadiga

noh, kui ei ole just rassi/klassi, kellele magic mingist ajast nagu hane selga vesi on, siis magic sakib.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 23:05:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ewur kirjutas:
vanaaja fiiling a´la mõõgad, raudrüüd, magic jmt... 8)

kus kurat see magic vanal ajal oli?


Sügavates salapärastes koobastes
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 23:22:50 vasta tsitaadiga

Kui sellele multyplayerile 8 mängija support koos deathmatchiga tuleb siis võiks teha vähe taplust foorumi rahvaga icon_razz.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 14.06.2007 00:41:55 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Hmm, leidsin midagi selle leveldamise vastu rohtu.Hetkel panin siis downloadima selle modi.Õhtu poole proovin ära, kui töötab siis annan lingi.
Jutt oli küll hea.Et kui sul on kõrini, et maailm sinuga kaasa leveldab ja tahad, et maailmas oleks kohe level 25 bandiite siis see mod on sinu jaoks. icon_biggrin.gif
Kui töötab siis alustan mängu ka otsast peale. icon_wink.gif


Sa peadki uue mängu alustama, muidu ei tööta see õigesti. Sügavalt soovitan miskise 6-7-sajase relvade, turviste, loomade ja muude vastaste paketi ka tõmmata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 04:01:06 vasta tsitaadiga

Saab ka ilma, vaja wyre bashi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 09:17:27 vasta tsitaadiga

Sai täiendatud moddide listi natuke.

Knights of the Nine
Spell Tomes
The Vile Lair
Mehrunes' Razor
The Thieves Den
Wizard's Tower
Orrery
Horse Armor Pack

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 14:53:44 vasta tsitaadiga

Keegi viitsiks aidata leida ühte MODi: MODi sisu oli selles, et see lisas mingi raamatu, kust sai muuta "saatust". Õigemini muuta maagika umbes 7000 peale. Oleks väga vaja, sest tahaks neid võimsamaid loitse ka teha. Need mis on mingi 2000 icon_razz.gif Character küll MAge ja värk aga ikka maagika väga väike ~700
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 16.06.2007 10:58:20 vasta tsitaadiga

Ok, olemas täiesti uus originaal oblivion.
Kui ilm sitaks läheb, lasen peale. Aga muidu keegi viitsiks öelda mis mod-e peale peaks panema. Et oleks max silmailu ja sujuvust minu confi puhul. Mälu on 1GB varsti...
Vanasti olid ju mingid mod-id mis rohtu, metsa ja muud träni ümber seadsin nii et silmailu läks paremaks ja mäng ka kiiremaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 17:58:00 vasta tsitaadiga

Sinu konfi puhul jätaksin graafilised modid ära icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 19:22:00 vasta tsitaadiga

Mirkel, rega seal ära http://www.tessource.net/files/ ja vaata ise midagi sobivad. Faile saab järjestada enamate Downloadide järgi, mille järgi tulevad tavaliselt paremad MODid välja icon_wink.gif Relva, armori ja majade/losside MODid on muidugi maitse asi icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 17.06.2007 20:38:12 vasta tsitaadiga

millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2007 20:45:11 vasta tsitaadiga

Kix007 kirjutas:
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine

mis raskustase on ? lükka täitsa põhja , kui ei ole.. hoopis kaifim mängida icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 17.06.2007 21:34:39 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Kix007 kirjutas:
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine

mis raskustase on ? lükka täitsa põhja , kui ei ole.. hoopis kaifim mängida icon_exclaim.gif

keskel atm
põhjas olles tundub kollidel olevat ainult rohkem hp-d
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 10:11:23 vasta tsitaadiga

See on nõme, kui suure raskusastme puhul saad ise plaksuga surma ning vaenlast pead kirvega pähe 3 minutit taguma.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 23:57:12 vasta tsitaadiga

Kix007 kirjutas:
DrZ kirjutas:
Kix007 kirjutas:
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine

mis raskustase on ? lükka täitsa põhja , kui ei ole.. hoopis kaifim mängida icon_exclaim.gif

keskel atm
põhjas olles tundub kollidel olevat ainult rohkem hp-d

kõige vasakul on kollid 6 korda kergemad, kõige paremal 6 korda tugevamad.. muud ei muutu midagi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 08:07:20 vasta tsitaadiga

heretic666, wird. Mod võiks olla et ikka laks kahest sureb, sama sinuga, laks 3 sured. Oleks palju parem. Aga ei, sellist moddi ei ole... Kui vastased surevad laksust kahest, siis sina ei sure, või vastupidi...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 09:15:08 vasta tsitaadiga

d3t, misasja sa nüüd ihkad? seda, et random encounter rõõmsalt laksu-kahega sind ära mõrviks?
massohistid.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 14:52:58 vasta tsitaadiga

See oleks lahe küll, aga sealjuures peaks pihtasaamine hulga raskem olema. Kollide AI peaks targem olema, rohkem selliseid surumisi, koll blokib ka vahelduseks......Ning samuti peaksid rohkem keskenduma kaitsele kui rünnakule....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 14:24:35 vasta tsitaadiga

1) Soovitage maja MODe. Olen laadind igasuguseid alla, aga osades on puudu NPCd, teised on liiga väiksesed.(lossid just)
2) Kas keegi ei tea mingit MODi, mis tõstaks Magica ~7000 peale? icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 17:04:54 vasta tsitaadiga

Ma tahaks kuidagi tõsta maximum magicat üldse..

Btw tegin ka lõpuks Shivering isles läbi. Nüüd olen nii häppi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 10.07.2007 00:38:13 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Ma tahaks kuidagi tõsta maximum magicat üldse..
Baas magica (mgc) = 2 * <attr> Intelligence
Rassid - High Elf +100mgc ja Breton +50mgc
Birthsign - Atronach +150mgc, Apprentice +100mgc ja Mage +50mgc
+100mgc ja rohkem magicat korraga tavaliselt tasakaalustatakse millegi ebameeldivaga, näiteks Apprentice "Weakness to Magica 100%"
Mõistlik variant on Breton ja birthsign Mage, ei mingeid tradeoffe.

Vaatame, missugune võiks olla maksimaalne püsimagica, kui rass on Breton ja sign Mage ning Intelligence on arendatud tasemeni 100
Eesmärk on ennast varustada esemetega, milledel on omadus "Fortify Intelligence +10". Sobivaid esemeid saab meisterdada Chironasiumis. Fortify +10 taseme saamiseks on vaja Grand Soule, ehk siis hulgim pilgeni täis Grand Soul Gemme või Azura Star.

Nüüd natuke aritmeetikat.

Baas Intelligence = 100
Juveliiritooted, 3tk - 3 * 10 = 30
Riietus, 6tk - 6 * 10 = 60
// 2 * 190 = 380mgc
Rass = 50mgc
Birthsign = 50mgc

Kokku: 380 + 50 + 50 = 480mgc
Sakurai kirjutas:
Btw tegin ka lõpuks Shivering isles läbi. Nüüd olen nii häppi
Mis siis rõõmu valmistas? Eskort tüdrukud icon_wink.gif

Mõned vaated SI'st
Madness Armor :: Amber Armor :: Sky-High :: Golden Saint :: New Ruler :: Escort Girls
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2007 03:30:51 vasta tsitaadiga

Rõõmu valmistas see, et läbi sain icon_biggrin.gif Tegelt see Sheogorathi (kui nüüd õieti spellisin) ülemus (aka madgod) oli fun vanamees. icon_biggrin.gif

See mõõk oli ka päris huvitav, mille tollelt orkilt sai suhteliselt alguses.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soprano
HV vaatleja
soprano

liitunud: 28.12.2004




sõnum 27.07.2007 17:23:56 vasta tsitaadiga

Mõnda aega olen mänginud, hetkel level 16 Redguard.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 17:34:33 vasta tsitaadiga

axeon kirjutas:
Sakurai kirjutas:
Ma tahaks kuidagi tõsta maximum magicat üldse..
Baas magica (mgc) = 2 * <attr> Intelligence
Rassid - High Elf +100mgc ja Breton +50mgc
Birthsign - Atronach +150mgc, Apprentice +100mgc ja Mage +50mgc
+100mgc ja rohkem magicat korraga tavaliselt tasakaalustatakse millegi ebameeldivaga, näiteks Apprentice "Weakness to Magica 100%"
Mõistlik variant on Breton ja birthsign Mage, ei mingeid tradeoffe.

Vaatame, missugune võiks olla maksimaalne püsimagica, kui rass on Breton ja sign Mage ning Intelligence on arendatud tasemeni 100
Eesmärk on ennast varustada esemetega, milledel on omadus "Fortify Intelligence +10". Sobivaid esemeid saab meisterdada Chironasiumis. Fortify +10 taseme saamiseks on vaja Grand Soule, ehk siis hulgim pilgeni täis Grand Soul Gemme või Azura Star.

Nüüd natuke aritmeetikat.

Baas Intelligence = 100
Juveliiritooted, 3tk - 3 * 10 = 30
Riietus, 6tk - 6 * 10 = 60
// 2 * 190 = 380mgc
Rass = 50mgc
Birthsign = 50mgc

Kokku: 380 + 50 + 50 = 480mgc


kas mõttekam ei oleks äkki riided teha fortify magicka +50 ? ,
+10 int annab ju kõigest 20 p juure
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 29.07.2007 18:56:30 vasta tsitaadiga

nii... Pool aastat tagasi mängisin tegin mediumil läbi.
Tahaks main questi ja mõned huvitavad questid uuesti läbi teha max raskusega.
Selle jaoks oleks tahan võimalikult hea character alguses kokku panna.
Ise mõtlen mingi mage peale, kes suudaks ka mõõka käsitleda.

Kas keegi teab mingit site või midagi, kus saaks nö küsimustele vastates selgeks teha, missugune race, birthsign ja class valida, et tuleks võimalikult tugev character.
Ise olen otsinud, aga midagi sellist mis mu ootustele vastaks ei leidnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 19:30:00 vasta tsitaadiga

diizel, Assassin ehk ? Jack Of All trades pole mõtet teha.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.07.2007 19:33:04 vasta tsitaadiga

http://www.uesp.net/wiki/Main_Page
Kõik mis vaja on siin olemas.

Kuid kas keegi teab mingit mod'i mis annab tegelasele mingisuguse kaaslase. Tekkis selline tuju, sest just tegin seda missiooni, kus näitasin Bruma vägede kaptenile kuidas Oblivioni gate'i sulgeda ja mõtlesin, et suht pull oleks mingisugune võlur vms. kes toetaks kuskilt kauguselt mind ning keda ei oleks võimalik ära tappa (nagu NPC'd, kes on questidega seotud)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2007 19:47:56 vasta tsitaadiga

Kui teed Arena ära siis saad mingi n00bi endale kaela icon_biggrin.gif

Expansionis sain endale peale mingit questi zombie koera ka..

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 30.07.2007 15:04:10 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
kas mõttekam ei oleks äkki riided teha fortify magicka +50 ? ,
+10 int annab ju kõigest 20 p juure

Jah, kui sul vedeleb sobivaid Sigil Stone. Või on Main Quest läbimata ja mõni Oblivion Gate lahti. Hankimaks hulgim identseid (Fortify Magicka +50) Sigil Stone eeldab paratamatult "item dupe'imist" ja see on imo Halb Asi.

Altariga täiendamisel on tegelikult mõistlikum kasutada Fortify Magica +24mgc, kui Fortify Intelligence +10p (2*10=20mgc). Kuigi Intelligence on primaarne atribuut ja Magicka sekundaarne, sõltub Intelligence'st ainult Magicka hulk, seega pole mingit põhjust primaarset eelistada.
diizel kirjutas:
Kas keegi teab mingit site või midagi, kus saaks nö küsimustele vastates selgeks teha, missugune race, birthsign ja class valida, et tuleks võimalikult tugev character.
Ise olen otsinud, aga midagi sellist mis mu ootustele vastaks ei leidnud.

Wikit juba mainiti. Gamefagis on teema Character Build FAQ
Kellogg's kirjutas:
Kuid kas keegi teab mingit mod'i mis annab tegelasele mingisuguse kaaslase. Tekkis selline tuju, sest just tegin seda missiooni, kus näitasin Bruma vägede kaptenile kuidas Oblivioni gate'i sulgeda ja mõtlesin, et suht pull oleks mingisugune võlur vms. kes toetaks kuskilt kauguselt mind ning keda ei oleks võimalik ära tappa (nagu NPC'd, kes on questidega seotud)

iirc, on olemas arvestatava kasuteguriga jüngreid erinevatest episoodidest:
  1. Faction quest: The Dark Brotherhood
  2. Faction quest: Mage Guild
  3. DLC quest: Knights of the Nine
  4. DLC: Frostcrag Spire
  5. Expansion: Shivering Isles
Küsitava kasuteguriga on fanboy Arena juures. Vähemalt hoiab tõrvikut pimedal ajal icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 18:10:31 vasta tsitaadiga

http://www.tessource.net/files/

Oblivioni all on alalink "Companions". Suht palju MODe on seal. Tessource vajab regamist.
Enda lemmik: http://www.tessource.net/files/file.php?id=3066
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 19:56:06 vasta tsitaadiga

ma eelistan ikka pure meele hack n slashi icon_biggrin.gif
restorationit on ka vaja muidugi natukene.
ise olen kunagi teinud läbi easy ja hardiga.
kui peaks uue arvuti millalgi hankima , siis teen max graafikal mingi hybrid characteri ja hardiga.
tahaks ikka tunda , mis fiilingu saab max graphicul mängides thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 21:11:44 vasta tsitaadiga

Lisame sinna max-ile veel paar graafika tweaki ja modi + 50" LCD (Full HD ja miski vapper reso) ning kena 5.1 audio süsteemi 8) Fiiling oleks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 22:26:00 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Lisame sinna max-ile veel paar graafika tweaki ja modi + 50" LCD (Full HD ja miski vapper reso) ning kena 5.1 audio süsteemi 8) Fiiling oleks.

selleks läheks mingit "super arvutit" vaja icon_razz.gif
kui mängu seaded juba põhja keerata , siis suht hea
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 31.07.2007 02:57:17 vasta tsitaadiga

Võiks olla modifikatsioon, mis korrutaks kogu mängus tehtava "damage"'i kümnega. Veits imelik on mingit puumat minut aega jutti hiiglasliku mõõgaga peksta.
Endal oleks ka huvitavam: kui ikka hakkan linnavalvuritega jamama ning viis nendest laseb sind korraga vibudest ja teised 3 peksavad kolmekümnekiloste vasaratega siis mina küll eeldaksin, et sellises situatsioonis oleks täiesti kohane ära surra icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 22:03:10 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
Võiks olla modifikatsioon, mis korrutaks kogu mängus tehtava "damage"'i kümnega. Veits imelik on mingit puumat minut aega jutti hiiglasliku mõõgaga peksta.
Endal oleks ka huvitavam: kui ikka hakkan linnavalvuritega jamama ning viis nendest laseb sind korraga vibudest ja teised 3 peksavad kolmekümnekiloste vasaratega siis mina küll eeldaksin, et sellises situatsioonis oleks täiesti kohane ära surra icon_rolleyes.gif

vanasti olid kangemad mehed thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 23:48:04 vasta tsitaadiga

Just, siis olid laevad puust ja mehed rauast.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 17:54:17 vasta tsitaadiga

Keegi teab millest järgnevatel piltidel näha olevad maapinna valed värvid põhjustatud võivad olla?:


Jubedalt segab minu mängu see jama icon_confused.gif .Mäletan,et need tekkisid peale mingi 2xxx X 2xxx custom LOD-de vms paigaldamist.Samas lasin nüüd oblivioni maha...modid,mäng ja muu värgi kah ja tegin uue installi aga see maapinna jama on ikka alles icon_lol.gif .Justkui oleks eelmisest mängust registrisse mingi jama jäänud(kahtlen) või on viga savegame-des endis(281 checkpointi ikkagi ju icon_rolleyes.gif ).

Kui keegi oskab mingit lahendust pakkuda või mõnda muud soovitust mis olukorra lahendaks siis oleksin väga tänulik 8) thumbs_up.gif .

EDIT:Näiteks kauguses olev maapind on ok aga minust teatud kaugusel olev maapind on selline(ja muutub selliseks ükskõik kuhu ma ei läheks...see käib muidugi ainult outdoors kohta...).Hakkan siin mõtlema,et ega äkki asi grass-iga pole seotud(või selle puudumisega).

EDIT 2:Paistab et ma pole ainus icon_rolleyes.gif :
tsitaat:
Ever since i first installed oblivion the grass is purple. The first dungeon part is fine there's no problems at all, but when i exited the sewers the ground is a purple, repeating texture

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 17.08.2007 19:30:26 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mäletan,et need tekkisid peale mingi 2xxx X 2xxx custom LOD-de vms paigaldamist.Samas lasin nüüd oblivioni maha...modid,mäng ja muu värgi kah ja tegin uue installi aga see maapinna jama on ikka alles icon_lol.gif
Selguse huvides küsin, kas sa peale Oblivioni uninstalli kustutasid ka installi kataloogi? Võib-olla jäi 3 partei jura Oblivion/data kataloogi alles ja tekitab probleeme?
See "purple landscape" võib modimisest tulla küll.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 17.08.2007 19:46:19 vasta tsitaadiga

Hmm... Kas selline asi ei olnud mitte mingi shaderite jama?
Proovi, lülita välja shaderid, kui saab.

//Või oli mingi bump mapping?
Suht stab in the dark... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 20:11:33 vasta tsitaadiga

axeon kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mäletan,et need tekkisid peale mingi 2xxx X 2xxx custom LOD-de vms paigaldamist.Samas lasin nüüd oblivioni maha...modid,mäng ja muu värgi kah ja tegin uue installi aga see maapinna jama on ikka alles icon_lol.gif
Selguse huvides küsin, kas sa peale Oblivioni uninstalli kustutasid ka installi kataloogi?.

Jah.Ainult folder kuhu mäng installida jäi alles(D/Oblivion).

Goldec kirjutas:
Hmm... Kas selline asi ei olnud mitte mingi shaderite jama?
Proovi, lülita välja shaderid, kui saab.

Kust?. .ini failist või kuskil mujalt?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 17.08.2007 21:50:04 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, endal seda mängu pole.
Kui settingutes pole, võid jah .ini failidest vist otsida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 17.08.2007 21:51:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Goldec kirjutas:
Hmm... Kas selline asi ei olnud mitte mingi shaderite jama?
Proovi, lülita välja shaderid, kui saab.

Kust?. .ini failist või kuskil mujalt?

Oblivion.ini jah. Ma ise mängiksin selliste parameetritega

bUse Shaders=1|0
bForce1XShaders=1|0
bAllow30Shaders=1|0
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.