|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.06.2007 20:26:13
|
|
|
Kujutage ette..
Masendav muusika. Keelpillid (Diablo 1 feeling).
Õige suurusega esemed(mitte ülepaisutatud fhki ng hentai anime manga relvad, juuksed, turvised).
Brutaalsus puhtaimal kujul (torkad naaberküla Antsu mõõgaga läbi, koriseb raipp' natuke - elutu laip kukub maha. Otsid Mari üles, kes peidab ennast lastega kusagil laudas, lööd pea maha. Mari oli tore tüdruk, aga tegi vale otsuse, kui Antsuga leivad ühte.. kasti pani .p. Lapsed paned lauta kinni ja laut põlema).
Lohistad ANtsu laiba majast välja.. istud puude alla ning imetled enda mõõga verestpunetavat tera, mis läigib loojuva päikese viimaste kiirte käes.. mmm..
Ronk tuleb (ELAGU DIABLO 1) ning maandub Antsu laiba kõrvale. Ronk teab, et oled lähedal, Ronk pole loll. Siiski kogub Ronk julgust ning asub Antsu kolju kallal maiustama.. amsti.. Antsul on üks silm vähem.
Muheled.
Liigud edasi..
Oeh.. vabastav. Miks seda pole?
viimati muutis Timberg 13.06.2007 20:29:56, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
13.06.2007 20:28:07
|
|
|
| Tähesõdadest jutt jälle?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.06.2007 20:28:50
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| Tähesõdadest jutt jälle? |
Ei ole. Sellest Morrowindist on jutt, mis peaks olema, aga pole.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.06.2007 20:30:16
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Timberg, Lapsepõlvetrauma? :D |
Unelm .(
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
13.06.2007 21:10:42
|
|
|
amddude, kes serveri teeb? Oleks käpp muidu
Timberg, see unelm on liiga hea et tõeks saada
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2007 21:14:40
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| vanaaja fiiling a´la mõõgad, raudrüüd, magic jmt... 8) |
kus kurat see magic vanal ajal oli?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.06.2007 21:20:53
|
|
|
londiste, sa pole videomängudest midagi õppinud? Medieval = mõõgad, erinevad rüüd, draakonid ja trollid ning maagia
ja d3t.. mul pole oblivion installeeritud atm
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2007 22:04:57
|
|
|
noh, kui ei ole just rassi/klassi, kellele magic mingist ajast nagu hane selga vesi on, siis magic sakib.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.06.2007 23:05:51
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| vanaaja fiiling a´la mõõgad, raudrüüd, magic jmt... 8) |
kus kurat see magic vanal ajal oli? |
Sügavates salapärastes koobastes
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
13.06.2007 23:22:50
|
|
|
Kui sellele multyplayerile 8 mängija support koos deathmatchiga tuleb siis võiks teha vähe taplust foorumi rahvaga
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
14.06.2007 00:41:55
|
|
|
| prigo kirjutas: |
Hmm, leidsin midagi selle leveldamise vastu rohtu.Hetkel panin siis downloadima selle modi.Õhtu poole proovin ära, kui töötab siis annan lingi.
Jutt oli küll hea.Et kui sul on kõrini, et maailm sinuga kaasa leveldab ja tahad, et maailmas oleks kohe level 25 bandiite siis see mod on sinu jaoks.
Kui töötab siis alustan mängu ka otsast peale.  |
Sa peadki uue mängu alustama, muidu ei tööta see õigesti. Sügavalt soovitan miskise 6-7-sajase relvade, turviste, loomade ja muude vastaste paketi ka tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
14.06.2007 04:01:06
|
|
|
| Saab ka ilma, vaja wyre bashi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.06.2007 09:17:27
|
|
|
Sai täiendatud moddide listi natuke.
Knights of the Nine
Spell Tomes
The Vile Lair
Mehrunes' Razor
The Thieves Den
Wizard's Tower
Orrery
Horse Armor Pack
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
14.06.2007 14:53:44
|
|
|
Keegi viitsiks aidata leida ühte MODi: MODi sisu oli selles, et see lisas mingi raamatu, kust sai muuta "saatust". Õigemini muuta maagika umbes 7000 peale. Oleks väga vaja, sest tahaks neid võimsamaid loitse ka teha. Need mis on mingi 2000 Character küll MAge ja värk aga ikka maagika väga väike ~700
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
16.06.2007 10:58:20
|
|
|
Ok, olemas täiesti uus originaal oblivion.
Kui ilm sitaks läheb, lasen peale. Aga muidu keegi viitsiks öelda mis mod-e peale peaks panema. Et oleks max silmailu ja sujuvust minu confi puhul. Mälu on 1GB varsti...
Vanasti olid ju mingid mod-id mis rohtu, metsa ja muud träni ümber seadsin nii et silmailu läks paremaks ja mäng ka kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
16.06.2007 17:58:00
|
|
|
Sinu konfi puhul jätaksin graafilised modid ära
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
16.06.2007 19:22:00
|
|
|
Mirkel, rega seal ära http://www.tessource.net/files/ ja vaata ise midagi sobivad. Faile saab järjestada enamate Downloadide järgi, mille järgi tulevad tavaliselt paremad MODid välja Relva, armori ja majade/losside MODid on muidugi maitse asi
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
17.06.2007 20:38:12
|
|
|
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
17.06.2007 20:45:11
|
|
|
| Kix007 kirjutas: |
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine |
mis raskustase on ? lükka täitsa põhja , kui ei ole.. hoopis kaifim mängida
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
17.06.2007 21:34:39
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
| Kix007 kirjutas: |
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine |
mis raskustase on ? lükka täitsa põhja , kui ei ole.. hoopis kaifim mängida  |
keskel atm
põhjas olles tundub kollidel olevat ainult rohkem hp-d
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.06.2007 10:11:23
|
|
|
| See on nõme, kui suure raskusastme puhul saad ise plaksuga surma ning vaenlast pead kirvega pähe 3 minutit taguma.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
18.06.2007 23:57:12
|
|
|
| Kix007 kirjutas: |
| DrZ kirjutas: |
| Kix007 kirjutas: |
millal "epic" kolid vastu hakkavad tulema (ogres jne..)
lv 8 ja endiselt tulevad goblinid dungeonides vastu
ära tüütab juba nende õnnetusehunnikute raiumine |
mis raskustase on ? lükka täitsa põhja , kui ei ole.. hoopis kaifim mängida  |
keskel atm
põhjas olles tundub kollidel olevat ainult rohkem hp-d |
kõige vasakul on kollid 6 korda kergemad, kõige paremal 6 korda tugevamad.. muud ei muutu midagi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.06.2007 08:07:20
|
|
|
heretic666, wird. Mod võiks olla et ikka laks kahest sureb, sama sinuga, laks 3 sured. Oleks palju parem. Aga ei, sellist moddi ei ole... Kui vastased surevad laksust kahest, siis sina ei sure, või vastupidi...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.06.2007 09:15:08
|
|
|
d3t, misasja sa nüüd ihkad? seda, et random encounter rõõmsalt laksu-kahega sind ära mõrviks?
massohistid.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
19.06.2007 14:52:58
|
|
|
| See oleks lahe küll, aga sealjuures peaks pihtasaamine hulga raskem olema. Kollide AI peaks targem olema, rohkem selliseid surumisi, koll blokib ka vahelduseks......Ning samuti peaksid rohkem keskenduma kaitsele kui rünnakule....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
09.07.2007 14:24:35
|
|
|
1) Soovitage maja MODe. Olen laadind igasuguseid alla, aga osades on puudu NPCd, teised on liiga väiksesed.(lossid just)
2) Kas keegi ei tea mingit MODi, mis tõstaks Magica ~7000 peale?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
09.07.2007 17:04:54
|
|
|
Ma tahaks kuidagi tõsta maximum magicat üldse..
Btw tegin ka lõpuks Shivering isles läbi. Nüüd olen nii häppi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axeon
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2003
|
10.07.2007 00:38:13
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| Ma tahaks kuidagi tõsta maximum magicat üldse.. |
Baas magica (mgc) = 2 * <attr> Intelligence
Rassid - High Elf +100mgc ja Breton +50mgc
Birthsign - Atronach +150mgc, Apprentice +100mgc ja Mage +50mgc
+100mgc ja rohkem magicat korraga tavaliselt tasakaalustatakse millegi ebameeldivaga, näiteks Apprentice "Weakness to Magica 100%"
Mõistlik variant on Breton ja birthsign Mage, ei mingeid tradeoffe.
Vaatame, missugune võiks olla maksimaalne püsimagica, kui rass on Breton ja sign Mage ning Intelligence on arendatud tasemeni 100
Eesmärk on ennast varustada esemetega, milledel on omadus "Fortify Intelligence +10". Sobivaid esemeid saab meisterdada Chironasiumis. Fortify +10 taseme saamiseks on vaja Grand Soule, ehk siis hulgim pilgeni täis Grand Soul Gemme või Azura Star.
Nüüd natuke aritmeetikat.
Baas Intelligence = 100
Juveliiritooted, 3tk - 3 * 10 = 30
Riietus, 6tk - 6 * 10 = 60
// 2 * 190 = 380mgc
Rass = 50mgc
Birthsign = 50mgc
Kokku: 380 + 50 + 50 = 480mgc
| Sakurai kirjutas: |
| Btw tegin ka lõpuks Shivering isles läbi. Nüüd olen nii häppi |
Mis siis rõõmu valmistas? Eskort tüdrukud
Mõned vaated SI'st
Madness Armor :: Amber Armor :: Sky-High :: Golden Saint :: New Ruler :: Escort Girls
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
10.07.2007 03:30:51
|
|
|
Rõõmu valmistas see, et läbi sain Tegelt see Sheogorathi (kui nüüd õieti spellisin) ülemus (aka madgod) oli fun vanamees.
See mõõk oli ka päris huvitav, mille tollelt orkilt sai suhteliselt alguses.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soprano
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2004
|
27.07.2007 17:23:56
|
|
|
| Mõnda aega olen mänginud, hetkel level 16 Redguard.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.07.2007 17:34:33
|
|
|
| axeon kirjutas: |
| Sakurai kirjutas: |
| Ma tahaks kuidagi tõsta maximum magicat üldse.. |
Baas magica (mgc) = 2 * <attr> Intelligence
Rassid - High Elf +100mgc ja Breton +50mgc
Birthsign - Atronach +150mgc, Apprentice +100mgc ja Mage +50mgc
+100mgc ja rohkem magicat korraga tavaliselt tasakaalustatakse millegi ebameeldivaga, näiteks Apprentice "Weakness to Magica 100%"
Mõistlik variant on Breton ja birthsign Mage, ei mingeid tradeoffe.
Vaatame, missugune võiks olla maksimaalne püsimagica, kui rass on Breton ja sign Mage ning Intelligence on arendatud tasemeni 100
Eesmärk on ennast varustada esemetega, milledel on omadus "Fortify Intelligence +10". Sobivaid esemeid saab meisterdada Chironasiumis. Fortify +10 taseme saamiseks on vaja Grand Soule, ehk siis hulgim pilgeni täis Grand Soul Gemme või Azura Star.
Nüüd natuke aritmeetikat.
Baas Intelligence = 100
Juveliiritooted, 3tk - 3 * 10 = 30
Riietus, 6tk - 6 * 10 = 60
// 2 * 190 = 380mgc
Rass = 50mgc
Birthsign = 50mgc
Kokku: 380 + 50 + 50 = 480mgc
|
kas mõttekam ei oleks äkki riided teha fortify magicka +50 ? ,
+10 int annab ju kõigest 20 p juure
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
29.07.2007 18:56:30
|
|
|
nii... Pool aastat tagasi mängisin tegin mediumil läbi.
Tahaks main questi ja mõned huvitavad questid uuesti läbi teha max raskusega.
Selle jaoks oleks tahan võimalikult hea character alguses kokku panna.
Ise mõtlen mingi mage peale, kes suudaks ka mõõka käsitleda.
Kas keegi teab mingit site või midagi, kus saaks nö küsimustele vastates selgeks teha, missugune race, birthsign ja class valida, et tuleks võimalikult tugev character.
Ise olen otsinud, aga midagi sellist mis mu ootustele vastaks ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
29.07.2007 19:30:00
|
|
|
| diizel, Assassin ehk ? Jack Of All trades pole mõtet teha.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
29.07.2007 19:33:04
|
|
|
http://www.uesp.net/wiki/Main_Page
Kõik mis vaja on siin olemas.
Kuid kas keegi teab mingit mod'i mis annab tegelasele mingisuguse kaaslase. Tekkis selline tuju, sest just tegin seda missiooni, kus näitasin Bruma vägede kaptenile kuidas Oblivioni gate'i sulgeda ja mõtlesin, et suht pull oleks mingisugune võlur vms. kes toetaks kuskilt kauguselt mind ning keda ei oleks võimalik ära tappa (nagu NPC'd, kes on questidega seotud)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
29.07.2007 19:47:56
|
|
|
Kui teed Arena ära siis saad mingi n00bi endale kaela
Expansionis sain endale peale mingit questi zombie koera ka..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axeon
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2003
|
30.07.2007 15:04:10
|
|
|
| Button kirjutas: |
kas mõttekam ei oleks äkki riided teha fortify magicka +50 ? ,
+10 int annab ju kõigest 20 p juure |
Jah, kui sul vedeleb sobivaid Sigil Stone. Või on Main Quest läbimata ja mõni Oblivion Gate lahti. Hankimaks hulgim identseid (Fortify Magicka +50) Sigil Stone eeldab paratamatult "item dupe'imist" ja see on imo Halb Asi.
Altariga täiendamisel on tegelikult mõistlikum kasutada Fortify Magica +24mgc, kui Fortify Intelligence +10p (2*10=20mgc). Kuigi Intelligence on primaarne atribuut ja Magicka sekundaarne, sõltub Intelligence'st ainult Magicka hulk, seega pole mingit põhjust primaarset eelistada.
| diizel kirjutas: |
Kas keegi teab mingit site või midagi, kus saaks nö küsimustele vastates selgeks teha, missugune race, birthsign ja class valida, et tuleks võimalikult tugev character.
Ise olen otsinud, aga midagi sellist mis mu ootustele vastaks ei leidnud. |
Wikit juba mainiti. Gamefagis on teema Character Build FAQ
| Kellogg's kirjutas: |
| Kuid kas keegi teab mingit mod'i mis annab tegelasele mingisuguse kaaslase. Tekkis selline tuju, sest just tegin seda missiooni, kus näitasin Bruma vägede kaptenile kuidas Oblivioni gate'i sulgeda ja mõtlesin, et suht pull oleks mingisugune võlur vms. kes toetaks kuskilt kauguselt mind ning keda ei oleks võimalik ära tappa (nagu NPC'd, kes on questidega seotud) |
iirc, on olemas arvestatava kasuteguriga jüngreid erinevatest episoodidest:
- Faction quest: The Dark Brotherhood
- Faction quest: Mage Guild
- DLC quest: Knights of the Nine
- DLC: Frostcrag Spire
- Expansion: Shivering Isles
Küsitava kasuteguriga on fanboy Arena juures. Vähemalt hoiab tõrvikut pimedal ajal
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
30.07.2007 19:56:06
|
|
|
ma eelistan ikka pure meele hack n slashi
restorationit on ka vaja muidugi natukene.
ise olen kunagi teinud läbi easy ja hardiga.
kui peaks uue arvuti millalgi hankima , siis teen max graafikal mingi hybrid characteri ja hardiga.
tahaks ikka tunda , mis fiilingu saab max graphicul mängides
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
30.07.2007 21:11:44
|
|
|
| Lisame sinna max-ile veel paar graafika tweaki ja modi + 50" LCD (Full HD ja miski vapper reso) ning kena 5.1 audio süsteemi 8) Fiiling oleks.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
30.07.2007 22:26:00
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| Lisame sinna max-ile veel paar graafika tweaki ja modi + 50" LCD (Full HD ja miski vapper reso) ning kena 5.1 audio süsteemi 8) Fiiling oleks. |
selleks läheks mingit "super arvutit" vaja
kui mängu seaded juba põhja keerata , siis suht hea
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
31.07.2007 02:57:17
|
|
|
Võiks olla modifikatsioon, mis korrutaks kogu mängus tehtava "damage"'i kümnega. Veits imelik on mingit puumat minut aega jutti hiiglasliku mõõgaga peksta.
Endal oleks ka huvitavam: kui ikka hakkan linnavalvuritega jamama ning viis nendest laseb sind korraga vibudest ja teised 3 peksavad kolmekümnekiloste vasaratega siis mina küll eeldaksin, et sellises situatsioonis oleks täiesti kohane ära surra
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
31.07.2007 22:03:10
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
Võiks olla modifikatsioon, mis korrutaks kogu mängus tehtava "damage"'i kümnega. Veits imelik on mingit puumat minut aega jutti hiiglasliku mõõgaga peksta.
Endal oleks ka huvitavam: kui ikka hakkan linnavalvuritega jamama ning viis nendest laseb sind korraga vibudest ja teised 3 peksavad kolmekümnekiloste vasaratega siis mina küll eeldaksin, et sellises situatsioonis oleks täiesti kohane ära surra  |
vanasti olid kangemad mehed
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.07.2007 23:48:04
|
|
|
| Just, siis olid laevad puust ja mehed rauast.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.08.2007 17:54:17
|
|
|
Keegi teab millest järgnevatel piltidel näha olevad maapinna valed värvid põhjustatud võivad olla?:

Jubedalt segab minu mängu see jama .Mäletan,et need tekkisid peale mingi 2xxx X 2xxx custom LOD-de vms paigaldamist.Samas lasin nüüd oblivioni maha...modid,mäng ja muu värgi kah ja tegin uue installi aga see maapinna jama on ikka alles .Justkui oleks eelmisest mängust registrisse mingi jama jäänud(kahtlen) või on viga savegame-des endis(281 checkpointi ikkagi ju ).
Kui keegi oskab mingit lahendust pakkuda või mõnda muud soovitust mis olukorra lahendaks siis oleksin väga tänulik 8) .
EDIT:Näiteks kauguses olev maapind on ok aga minust teatud kaugusel olev maapind on selline(ja muutub selliseks ükskõik kuhu ma ei läheks...see käib muidugi ainult outdoors kohta...).Hakkan siin mõtlema,et ega äkki asi grass-iga pole seotud(või selle puudumisega).
EDIT 2:Paistab et ma pole ainus :
| tsitaat: |
| Ever since i first installed oblivion the grass is purple. The first dungeon part is fine there's no problems at all, but when i exited the sewers the ground is a purple, repeating texture |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axeon
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2003
|
17.08.2007 19:30:26
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Mäletan,et need tekkisid peale mingi 2xxx X 2xxx custom LOD-de vms paigaldamist.Samas lasin nüüd oblivioni maha...modid,mäng ja muu värgi kah ja tegin uue installi aga see maapinna jama on ikka alles |
Selguse huvides küsin, kas sa peale Oblivioni uninstalli kustutasid ka installi kataloogi? Võib-olla jäi 3 partei jura Oblivion/data kataloogi alles ja tekitab probleeme?
See "purple landscape" võib modimisest tulla küll.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
17.08.2007 19:46:19
|
|
|
Hmm... Kas selline asi ei olnud mitte mingi shaderite jama?
Proovi, lülita välja shaderid, kui saab.
//Või oli mingi bump mapping?
Suht stab in the dark...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.08.2007 20:11:33
|
|
|
| axeon kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Mäletan,et need tekkisid peale mingi 2xxx X 2xxx custom LOD-de vms paigaldamist.Samas lasin nüüd oblivioni maha...modid,mäng ja muu värgi kah ja tegin uue installi aga see maapinna jama on ikka alles |
Selguse huvides küsin, kas sa peale Oblivioni uninstalli kustutasid ka installi kataloogi?. |
Jah.Ainult folder kuhu mäng installida jäi alles(D/Oblivion).
| Goldec kirjutas: |
Hmm... Kas selline asi ei olnud mitte mingi shaderite jama?
Proovi, lülita välja shaderid, kui saab. |
Kust?. .ini failist või kuskil mujalt?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
17.08.2007 21:50:04
|
|
|
Ma ei tea, endal seda mängu pole.
Kui settingutes pole, võid jah .ini failidest vist otsida.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axeon
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2003
|
17.08.2007 21:51:11
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Goldec kirjutas: |
Hmm... Kas selline asi ei olnud mitte mingi shaderite jama?
Proovi, lülita välja shaderid, kui saab. |
Kust?. .ini failist või kuskil mujalt? |
Oblivion.ini jah. Ma ise mängiksin selliste parameetritega
bUse Shaders=1|0
bForce1XShaders=1|0
bAllow30Shaders=1|0
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|