|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
20.04.2007 15:16:11
|
|
|
| tsitaat: |
purexpure, SEE POLE MÜÜGI TEEMA icon_evil.gif
|
Sorry nooh Igaks juhuks panin üles, et vaadata mis juhtub.
Celeron, Ok, tänud
EDIT: Vaatan, et seal RS2 foorumis on tüübid päris ebausklikud
Kahtlustavad, et ma olen scammer vms
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
24.04.2007 20:46:45
|
|
|
Celeron, Unustasid mainida, et enne on vaja registreerida kui www.rs2eesti.com saab möllata. Sry aga mina end ei registreeri. See tähendab, et infot ei näe ka. Ehk antud keskkond jääb minule suletuks. Hõissa kasutajanimed ja salasõnad! Ehk pange end põlema.
Edit:purexpure oled siis scämmer?
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
30.04.2007 19:08:12
|
|
|
| kellelgi mõnda runescape kasutajat pole anda?Tuli isu uuesti mängima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
30.04.2007 20:00:25
|
|
|
| tsitaat: |
Edit:purexpure oled siis scämmer? icon_smile.gif
|
Ei ole
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
30.04.2007 20:12:15
|
|
|
Olen ka mänginud seda mängu kunagi umbes aasta. Nüüd käisin korraks sees ja sain aru, et see aeg oli niisama minu elust raisatud. Lvl 68 vms olin.
Ma ei saa aru, mida tänapäeval ikka sellest mängust leitakse. Pole mingit graafikat, sisu ega midagi minu jaoks.
Lõputu leveldamine, et saada paremaks. Aga vaadake tõele näkku - keegi on alati teist parem.
Ja mõni võib endale ju leiba teenida sellega, aga ega see mingine töö pole. Tean mõndasid, kes lähevad ruttu koju ruuni mängima.
Tänapäeval ka palju paremaid mänge, mille põhimõte on sama. Näiteks RYL ja SRO. Mina küll neid ei mängi, aga olen proovinud ja positiivse elamuse saanud.
Aga see on minu arvamus ja keegi ei pea mind kuulama. Niiet ärge pikka viha pidage.
(viimase lause kirjutasin selleks, et mitte väga sõimata saada)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.04.2007 21:35:20
|
|
|
Henritorop, aasta aega tagusid ja kõigest lvl 68 ? RS Questid on küll väga vahvad minu arvates mängitakse mänge, mis enam kui kümme aastat vanad. Hoolimata graafikast on ikka mõned mängud au sees.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
30.04.2007 23:24:11
|
|
|
Sai ka kunagi kõvasti mängitud Aga hea oli, et sain sellest lahti. Praegu nagu ei taha enam sinna lehelegi minna .. Vahel korra ikka vaatan, et 2kki mõni uus skill juures jms, et lahe oleks jms.. aga ega seal suurt midagi ei toimu.. Praegu nt. mind küll runes miski ei tõmba, et peaksin seda mängima.. Pigem tõesti mängin miski RYL'i vms. Helbreath ka parem
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.04.2007 23:44:46
|
|
|
| Mille siis hea, et lahti said. Mille enam ei taha toda mängida siis ? Sõltuvusse sattusid või ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
01.05.2007 09:57:56
|
|
|
no. pmliselt oli nagu sõltuvus jah mitte päris nii hull, aga no kui arvutisse sattusin, siis sealt ainult runescape tuligi. Suht ajaraiskamine oli tõesti.. kuid tegelt väga ei põe, et seda kunagi mängisin kuna siis polnud midagi mõistlikumat kah teha ja sai aega viita runes
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.05.2007 12:53:48
|
|
|
Tegin uuesti ennast membershipiks, läheb uue hooga lahti
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monster13
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
02.05.2007 14:43:40
|
|
|
| Memberiks teed on asi kohe poole huvitavam... Ma mängisin ka seda mängu ja ypris kaua kuni olin mingi lv 98 siis viskas yle kasutaja on munn30 kui kedagi peaks huvitama. Mängitav on see vägagi aga pika aja peale tüdined 2ra ja questide kohapealt võiks öelda et memberitel on neid ropult ja mõned on nii kirved et lausa nädal läheb murdmiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.05.2007 14:52:20
|
|
|
| monster13 kirjutas: |
| Memberiks teed on asi kohe poole huvitavam... Ma mängisin ka seda mängu ja ypris kaua kuni olin mingi lv 98 siis viskas yle kasutaja on munn30 kui kedagi peaks huvitama. Mängitav on see vägagi aga pika aja peale tüdined 2ra ja questide kohapealt võiks öelda et memberitel on neid ropult ja mõned on nii kirved et lausa nädal läheb murdmiseks. |
Anna mulle kasutaja kui ei mängi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.05.2007 17:32:27
|
|
|
Questid on jah pähklid, aga ma kasutan quest guide see weekend läheb siis selle questi materdamiseks, et saada kätte dragon gloves.
EDIT : Hinnad on kohutavalt muutunud, ranger bootsid ostsin omal ajal enda arust poole miljoniga, nüüd sain siis 2 milli nende müügi eest. Abby whip ka 1.6 milli 4 miljoni asemel. Ka drag Sq oli pea neljakordselt kukkunud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
02.05.2007 17:49:32
|
|
|
Kasutajaid pole mõtet ära anda. Mõnikord võib tekkida isu seda proovida ja siis on 0-s alustamine ilge jama.
PS Mängu tuleb mängida enda lõbuks aga mitte leveldamiseks.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
02.05.2007 17:51:21
|
|
|
Keegi scammis mu kasutaja "arnis7" ära.
Umbes aasta tagasi.
Sai jah vahel sees käidud ja niisama lõbutsetud kui igav oli.
Nüüd paar kuud tagasi tegin uue mehe, ning sai siiber jälle 0-ist tegemine, ning sai asjad & raha ära kingitud.
Kuigi vahest mängiks küll ajaviiteks, kui accounti tagasi saaks.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
24.05.2007 16:49:28
|
|
|
Ise ei viitsi enam mängida, suht ära tüütab see korduvus tegevus.
Aga lugege mu allkirja ja PM kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
28.05.2007 14:23:19
|
|
|
Nüüd korras, ja võite veel lugeda, aga jah see pole müügi teema.
Rs nii lapsikuks ära läinud ja ise liigun wow poole. mäng ära ostetud ja juba pelanud ka 40 päeva
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.05.2007 17:24:35
|
|
|
| ot: |
Ega WoW ka miski leet mäng pole,imo on graafika ja üldse ka suht lapsemeelne seal. |
RS 2d Classic oli omal ajal päris hea,full rune setis jooksed sõpradega mööda lvl.99 wildi ringi luukerepead ilutsemas peakuppude kohal
Siis me veel ei teadnud,et asju saame kaotada,uurisime rune kivi ka,ainult keegi mine'da ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.05.2007 17:33:48
|
|
|
| lvl 99 wildy pole olemas
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.05.2007 17:54:53
|
|
|
No mis iganes see max lvl wild oli,rune kivi ja sealt edasi kui sai.Ei ole seda nii palju nolifenud,sorry ei tea täpselt
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
28.05.2007 21:14:08
|
|
|
RS on tegelikult odavaks ära läinud.
Ma mäletan kui esimese rune fulli sain üli raske töö järjega. minisin ja wc ning tegin panga tühjendus müügi ning napilt sain kätte. Olin ikka väga õnnelik.
Nüüd on väga kerge saada paar milli kokku ja osta parim relv ja noh, suht hea rüü ka ära. Tänud hiinlastele muidugi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.05.2007 23:32:43
|
|
|
| Tõsi ta on. RSC ajastul oli see full rune raske saada, dragon slayer quest oli ka omaette tegija quest ikka. Aga see oli nii ammu ja kasutajate arv on ainult kasvanud. Abyssal whip maksis 2 aastat tagasi 4.3 miljonit, nüüd siis oli vist ca 1.4M. Hinnad ainult kukuvad, mängitakse nii rajult.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
30.05.2007 15:36:38
|
|
|
Mina ei näe hindade kukkumises miskit halba. Tegelikult on see isegi positiivne. Aga see on minu isiklik arvamus. Aga nende Hiinlaste vasta ei ole minul ka midagi. Pea-asi et ette ei jää. Saabki liigkõrged hinnad allapoole.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.06.2007 18:30:48
|
|
|
Nii siiber sellest mängust... sai kah sinna RS2eesti.com'i müüki pandud konto.
ps'is räägin lähemalt kui huvi
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.06.2007 21:14:46
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
Nii siiber sellest mängust... sai kah sinna RS2eesti.com'i müüki pandud konto.
ps'is räägin lähemalt kui huvi  |
Mul läheb küll mänguga alles asi hoogu
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
10.06.2007 15:02:08
|
|
|
kes rpg mängus graafikat taga ei aja siis tegemist on ülkõva mänguga.
ise pelasin kunagi ka muda ning arvan et runescape on parimaid siiani tasuta graafilisi rpg versioone.
aga kui soovid rpg-d pelada nii, et full-screen jne siis võta lineage:D
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okas5
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004
|
11.06.2007 12:34:33
|
|
|
| vihane kirjutas: |
okas ma comb 120 mage 99 str 99 total 1600+ nii et ära bõki siin mis su rsn on muidu? |
ˇ
Ma 122 cmb 99 Att, Def, Str ja HP. 89 Mage ja 85 Slayer. Total täpselt 1500
Kui mu rsn teada tahad siis ütle enda oma enne
_________________ Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi  |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.06.2007 13:41:36
|
|
|
| Kas vana head 2D RSi kusagil ei jookse? Nostalgia mõttes võiks vahel isegi seal ringi roomata.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
11.06.2007 14:08:29
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Kas vana head 2D RSi kusagil ei jookse? Nostalgia mõttes võiks vahel isegi seal ringi roomata. |
Jookseb küll, aga seal mängimiseks pead olema member ja mänginud classicut enne 2006 augustit.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.06.2007 14:20:29
|
|
|
| Member = see maksev kasutaja?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.06.2007 10:40:07
|
|
|
Mängufoorum ei ole ärifoorum, seega kõik päringud mängude saadavause kohta, tuleks postitada Ostuabi/hinnapäring alafoorumisse ja ostu/müügi/vahetuse soovid Tarkvara ja arvutialase kirjanduse ost/müük ja vahetus alafoorumisse.
- suure tõenäosusega te hv'st enda kontole ostjat ei leia.
- soov, börs, osta.ee, delfi noortefoorumi müügi alamfoorum, delfi naistelehe müügi alamfoorum, RS2eesti.com võivad tehingule kasuks tulla.
- võiksite katsetada enda kasutaja allkirja "M: Runescape konto" lisamist.
- jõudu .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.06.2007 10:56:00
|
|
|
Mu arust F2P on küll täis jura
65.- kuus maha ei tapa, F2P on liialt kesine võrreldes memberimaailmaga.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.06.2007 10:56:04
|
|
|
| F2p?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
12.06.2007 11:03:24
|
|
|
free to play, ehk siis midagi demo sarnast
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
12.06.2007 13:36:43
|
|
|
F2p. Inglise keeles ka tuntud free worldina. Mina kasutan eestikeelset vastet - Vaba maailm 8)
F2P on liialt kesine võrreldes memberimaailmaga.<- nõus. Aga vaba maailma eelis on tema kasutajaskond. Palju nalja ja muhedad inimesed. Kahjuks kipuvad nad saasta(ebaviisakad ja pahatahtlikud) sisse ära kaduma.
PS. E-goldiga on mingi kala. Ärge seda enam kasutage memberiks tegemisel.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
12.06.2007 13:39:00
|
|
|
| 386 kirjutas: |
| F2p. Inglise keeles ka tuntud free worldina. Mina kasutan eestikeelset vastet - Vaba maailm 8) |
Neid tõlgendusi on koolkonnniti veel päris mitmeid. Inimene sai aga ennem juba vastuse kätte vms?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
12.06.2007 13:56:11
|
|
|
| 386 kirjutas: |
F2p. Inglise keeles ka tuntud free worldina. Mina kasutan eestikeelset vastet - Vaba maailm 8)
F2P on liialt kesine võrreldes memberimaailmaga.<- nõus. Aga vaba maailma eelis on tema kasutajaskond. Palju nalja ja muhedad inimesed. Kahjuks kipuvad nad saasta(ebaviisakad ja pahatahtlikud) sisse ära kaduma.
PS. E-goldiga on mingi kala. Ärge seda enam kasutage memberiks tegemisel. |
E-gold on seaotud lasteporno levitamisega ja on suletud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.06.2007 00:48:17
|
|
|
| jaank kirjutas: |
E-gold on seaotud lasteporno levitamisega ja on suletud. |
Väga kahtlane..
Ma ise ütleks, et F2P on liialt selliseid tegelasi, kes kasutavad autotypereid ja näiteks taovad tekste "give me a k and i'll shut up" "selling weapons store key 1mil" "free items plzzzz" Kui ma F2P serverisse satun turustama midagi, pannakse kohe follow ja küsitakse "can i have.." Selle asemel, et mingeid puid raiuda või muud skilli teha, käiakse Varrockis raha kerjamas. Memberimaailmas seda asja näed haruharva, ning ka seal on toredaid inimesi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
13.06.2007 00:54:23
|
|
|
heretic666
Kas sa mängid mingis oma "priva" servus või? Memberis ka ikka väga rämedalt seda... Vähem küll, kuid siiski... Tahad noobe leida? No flax fieldi juurest kindlasti leiad :D
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.06.2007 00:58:12
|
|
|
| Pole kordagi isegi uurinud rune priva servude kohta. Ilmselt nature ruune tehes, shadow warrioreid tappes või siis tundmatul questimaal viibides neid newbe ei ole jah nii palju. Vahepeal, kui panga juures midagi teen (no herblore vms), siis ikka panen küll jah public chat off, et saaksin rahulikult teha skille. Neid kerjajaid muidugi on küll ka memberimaailmas, kuid mitte niivõrd meeletult palju, nagu tasuta serverites.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
13.06.2007 01:03:21
|
|
|
Üldiselt on jaank-il, õigus. E-goldi süüdistatalse kõiksugustes surmapattudes (lisaks rahapesus jne). Just nimelt süüdistatakse. Iseloomult on ta nagu bittorent. Tema on vahendaja. Tema ei müü lapsi. Tema nõrk koht on anonüümsus. Ja sealt ka probleemid. Suletud asi ei ole. Aga tundub, et temaga seotud firmad hakkavad alt ära hüppama. Ise sain ka USA-s kinnituskirja, et kinnitada oma eksistentsi, et saaksin oma lukus konto lahti teha.
Informeerisin selleks, et rahvas rämedaid ehmatusi ei saaks. Üks mu sõber sai just e-goldiga vastu näppe. Tegin siis järelepärimise Jagexile ja sain kena vastuse. Üldiselt nemad ei tea asjast midagi. Kas e-gold tuleb tagasi või mitte. Nemad kasutavad mingi X firma teenust, kes tegeleb maksmistega. See X firma siis lisab ja eemaldab oma suva järgi omakorda vahendatavaid firmasi...
Kes tahavad teada kuidas äri USA-s toimib võib vaadata e-goldiga seotuid jamasi. Palju huvitavat ja õpetlikku lugemist. Saate aru kuidas asjad toimivad USA-s. Näide http://www.e-gold.com/letter3.html
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
14.06.2007 10:03:00
|
|
|
Vana hea Runescape, mängisin natuke väiksena oma PIII 350 mhz'i peal, kuni ma olin u kümnene, kui mingi 1337-haxx scammis mult kogu mu staffi ära
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.06.2007 10:30:51
|
|
|
Sai kunagi ka mängitud. "Nö." skämmi sain 2 korda.
1. Rügasin pikki päevi, et adamnite body armor osta. Lõpuks oli 40000 koos. Üks tore kasutaja müüs mulle adamnite armori.. aga hihii.. viimasel hetkel vahetas selle iron armori vastu, mis nägi samasugune välja (vana trade süsteem ei tahtnud kinnitust) ja olingi 40000st ilma.
2. Olin vihane, aga mis seal ikka.. adam armorit oli vaja. Tegin jälle ränka tööd, et raha kokku saada. Sain kokku. Panka ma siis ei kasutanud. Läksin armorit ostma, aga scorpion tappis mu ära. Raha kukkus maha. Keegi lootis selle ära.. ja.. nii see läks .P
Kurat, tõesti tahaks vana head runescape classicut mängida. Kui teate mõnda rsc serverit, siis psi info .) tänud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
14.06.2007 10:37:10
|
|
|
Timberg, rsc saad siis mängid kui su vana kasutaja oi ennem 2006. augusti p2p. Ja rsc classicut mängida pead maksma p2p eest ka.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
14.06.2007 10:41:28
|
|
|
Mul oli nii, et ilmus mingi übercool tüüp, kutsus mind klanni ja andis igasuguseid tasuta asju.
Aga siis ütles, et pean läbima usaldustesti. Algul pidin talle andma ühe oma eseme, ta andis selle tagasi. Siis kaks, andis tagasi, siis kolm, andis tagasi.
Lõpuks ütles, et anna kõik. Ma loomulikult tuhinas andsin talle, millepeale tal oli kiire log-off ja mina jäin pöial p3rses sinna seisma.
Aga nüüd ma mäletan, et siis ma ansin alla mängu, kui minu sõber, kes lõpetas mängu andis oma tegelase mulle, kuid sellel ei olnud sittagi varustust.
Lõpuks teenisin endale adamantium armori, kuid sain widlernessis turpi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.06.2007 11:10:57
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Timberg, rsc saad siis mängid kui su vana kasutaja oi ennem 2006. augusti p2p. Ja rsc classicut mängida pead maksma p2p eest ka. |
Teame teame, see info on siit teemast juba läbi käinud. On ka alternatiive .p
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
14.06.2007 13:55:53
|
|
|
neid alternatiive ei ole lõpuni tehtud
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.07.2007 11:42:05
|
|
|
Kuramuse dark bow küll oma special attackiga, läksin abyssali juurde, kuid tõmmati 4 noolt korraga p*rsse ja kutu (see dark bow laseb 2 noolt korraga)
EDIT : Täna kõik serverid tühjad miskipärast. Kui tavaliselt pea 200 000 mängijat sees, siis nüüd juba pikemat aega ümmargune NULL.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|