Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 15:16:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

purexpure, SEE POLE MÜÜGI TEEMA icon_evil.gif

Sorry nooh icon_biggrin.gif Igaks juhuks panin üles, et vaadata mis juhtub.

Celeron, Ok, tänud icon_wink.gif

EDIT: Vaatan, et seal RS2 foorumis on tüübid päris ebausklikud icon_biggrin.gif
Kahtlustavad, et ma olen scammer vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 24.04.2007 20:46:45 vasta tsitaadiga

Celeron, Unustasid mainida, et enne on vaja registreerida kui www.rs2eesti.com saab möllata. Sry aga mina end ei registreeri. See tähendab, et infot ei näe ka. Ehk antud keskkond jääb minule suletuks. Hõissa kasutajanimed ja salasõnad! Ehk pange end põlema.

Edit:purexpure oled siis scämmer? icon_smile.gif

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.04.2007 19:08:12 vasta tsitaadiga

kellelgi mõnda runescape kasutajat pole anda?Tuli isu uuesti mängima hakata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 20:00:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Edit:purexpure oled siis scämmer? icon_smile.gif

Ei ole icon_sad.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 30.04.2007 20:12:15 vasta tsitaadiga

Olen ka mänginud seda mängu kunagi umbes aasta. Nüüd käisin korraks sees ja sain aru, et see aeg oli niisama minu elust raisatud. Lvl 68 vms olin.
Ma ei saa aru, mida tänapäeval ikka sellest mängust leitakse. Pole mingit graafikat, sisu ega midagi minu jaoks.
Lõputu leveldamine, et saada paremaks. Aga vaadake tõele näkku - keegi on alati teist parem.
Ja mõni võib endale ju leiba teenida sellega, aga ega see mingine töö pole. Tean mõndasid, kes lähevad ruttu koju ruuni mängima.
Tänapäeval ka palju paremaid mänge, mille põhimõte on sama. Näiteks RYL ja SRO. Mina küll neid ei mängi, aga olen proovinud ja positiivse elamuse saanud.

Aga see on minu arvamus ja keegi ei pea mind kuulama. Niiet ärge pikka viha pidage.

(viimase lause kirjutasin selleks, et mitte väga sõimata saada)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2007 21:35:20 vasta tsitaadiga

Henritorop, aasta aega tagusid ja kõigest lvl 68 icon_biggrin.gif ? RS Questid on küll väga vahvad minu arvates thumbs_up.gif mängitakse mänge, mis enam kui kümme aastat vanad. Hoolimata graafikast on ikka mõned mängud au sees.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 23:24:11 vasta tsitaadiga

Sai ka kunagi kõvasti mängitud icon_razz.gif Aga hea oli, et sain sellest lahti. Praegu nagu ei taha enam sinna lehelegi minna .. Vahel korra ikka vaatan, et 2kki mõni uus skill juures jms, et lahe oleks jms.. aga ega seal suurt midagi ei toimu.. Praegu nt. mind küll runes miski ei tõmba, et peaksin seda mängima.. Pigem tõesti mängin miski RYL'i vms. Helbreath ka parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2007 23:44:46 vasta tsitaadiga

Mille siis hea, et lahti said. Mille enam ei taha toda mängida siis ? Sõltuvusse sattusid või ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 09:57:56 vasta tsitaadiga

no. pmliselt oli nagu sõltuvus jah icon_razz.gif mitte päris nii hull, aga no kui arvutisse sattusin, siis sealt ainult runescape tuligi.icon_biggrin.gif Suht ajaraiskamine oli tõesti.. kuid tegelt väga ei põe, et seda kunagi mängisin icon_smile.gif kuna siis polnud midagi mõistlikumat kah teha ja sai aega viita runes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2007 12:53:48 vasta tsitaadiga

Tegin uuesti ennast membershipiks, läheb uue hooga lahti beer_yum.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monster13
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 02.05.2007 14:43:40 vasta tsitaadiga

Memberiks teed on asi kohe poole huvitavam... Ma mängisin ka seda mängu ja ypris kaua kuni olin mingi lv 98 siis viskas yle kasutaja on munn30 kui kedagi peaks huvitama. Mängitav on see vägagi aga pika aja peale tüdined 2ra ja questide kohapealt võiks öelda et memberitel on neid ropult ja mõned on nii kirved et lausa nädal läheb murdmiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.05.2007 14:52:20 vasta tsitaadiga

monster13 kirjutas:
Memberiks teed on asi kohe poole huvitavam... Ma mängisin ka seda mängu ja ypris kaua kuni olin mingi lv 98 siis viskas yle kasutaja on munn30 kui kedagi peaks huvitama. Mängitav on see vägagi aga pika aja peale tüdined 2ra ja questide kohapealt võiks öelda et memberitel on neid ropult ja mõned on nii kirved et lausa nädal läheb murdmiseks.


Anna mulle kasutaja kui ei mängi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2007 17:32:27 vasta tsitaadiga

Questid on jah pähklid, aga ma kasutan quest guide icon_wink.gif see weekend läheb siis selle questi materdamiseks, et saada kätte dragon gloves.

EDIT : Hinnad on kohutavalt muutunud, ranger bootsid ostsin omal ajal enda arust poole miljoniga, nüüd sain siis 2 milli nende müügi eest. Abby whip ka 1.6 milli 4 miljoni asemel. Ka drag Sq oli pea neljakordselt kukkunud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 02.05.2007 17:49:32 vasta tsitaadiga

Kasutajaid pole mõtet ära anda. Mõnikord võib tekkida isu seda proovida ja siis on 0-s alustamine ilge jama.
PS Mängu tuleb mängida enda lõbuks aga mitte leveldamiseks.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 02.05.2007 17:51:21 vasta tsitaadiga

Keegi scammis mu kasutaja "arnis7" ära.

Umbes aasta tagasi.

Sai jah vahel sees käidud ja niisama lõbutsetud kui igav oli.

Nüüd paar kuud tagasi tegin uue mehe, ning sai siiber jälle 0-ist tegemine, ning sai asjad & raha ära kingitud.

Kuigi vahest mängiks küll ajaviiteks, kui accounti tagasi saaks.

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.05.2007 15:47:03 vasta tsitaadiga

Kunagi sai mängitud jah oma P1'l , quitisin kui "3dks läks" , nostalgia kadus ära.
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 16:49:28 vasta tsitaadiga

Ise ei viitsi enam mängida, suht ära tüütab see korduvus tegevus.

Aga lugege mu allkirja ja PM kui vaja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 14:23:19 vasta tsitaadiga

Nüüd korras, ja võite veel lugeda, aga jah see pole müügi teema.

Rs nii lapsikuks ära läinud ja ise liigun wow poole. mäng ära ostetud ja juba pelanud ka 40 päeva thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 17:24:35 vasta tsitaadiga

ot:

Ega WoW ka miski leet mäng pole,imo on graafika ja üldse ka suht lapsemeelne seal.

RS 2d Classic oli omal ajal päris hea,full rune setis jooksed sõpradega mööda lvl.99 wildi ringi luukerepead ilutsemas peakuppude kohal icon_biggrin.gif
Siis me veel ei teadnud,et asju saame kaotada,uurisime rune kivi ka,ainult keegi mine'da ei saanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2007 17:33:48 vasta tsitaadiga

lvl 99 wildy pole olemas
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 17:54:53 vasta tsitaadiga

No mis iganes see max lvl wild oli,rune kivi ja sealt edasi kui sai.Ei ole seda nii palju nolifenud,sorry ei tea täpselt icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 21:14:08 vasta tsitaadiga

RS on tegelikult odavaks ära läinud.

Ma mäletan kui esimese rune fulli sain üli raske töö järjega. minisin ja wc ning tegin panga tühjendus müügi ning napilt sain kätte. Olin ikka väga õnnelik.
Nüüd on väga kerge saada paar milli kokku ja osta parim relv ja noh, suht hea rüü ka ära. Tänud hiinlastele muidugi icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2007 23:32:43 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on. RSC ajastul oli see full rune raske saada, dragon slayer quest oli ka omaette tegija quest ikka. Aga see oli nii ammu ja kasutajate arv on ainult kasvanud. Abyssal whip maksis 2 aastat tagasi 4.3 miljonit, nüüd siis oli vist ca 1.4M. Hinnad ainult kukuvad, mängitakse nii rajult.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 30.05.2007 15:36:38 vasta tsitaadiga

Mina ei näe hindade kukkumises miskit halba. Tegelikult on see isegi positiivne. Aga see on minu isiklik arvamus. Aga nende Hiinlaste vasta ei ole minul ka midagi. Pea-asi et ette ei jää. Saabki liigkõrged hinnad allapoole.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 18:30:48 vasta tsitaadiga

Nii siiber sellest mängust... sai kah sinna RS2eesti.com'i müüki pandud konto.
ps'is räägin lähemalt kui huvi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2007 21:14:46 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Nii siiber sellest mängust... sai kah sinna RS2eesti.com'i müüki pandud konto.
ps'is räägin lähemalt kui huvi icon_biggrin.gif


Mul läheb küll mänguga alles asi hoogu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 10.06.2007 15:02:08 vasta tsitaadiga

kes rpg mängus graafikat taga ei aja siis tegemist on ülkõva mänguga.
ise pelasin kunagi ka muda ning arvan et runescape on parimaid siiani tasuta graafilisi rpg versioone. thumbs_up.gif

aga kui soovid rpg-d pelada nii, et full-screen jne siis võta lineage:D icon_lol.gif

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 11.06.2007 12:34:33 vasta tsitaadiga

vihane kirjutas:
okas ma comb 120 mage 99 str 99 total 1600+ nii et ära bõki siin icon_biggrin.gif mis su rsn on muidu?
ˇ
Ma 122 cmb 99 Att, Def, Str ja HP. 89 Mage ja 85 Slayer. Total täpselt 1500 icon_wink.gif
Kui mu rsn teada tahad siis ütle enda oma enne icon_biggrin.gif

_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 13:41:36 vasta tsitaadiga

Kas vana head 2D RSi kusagil ei jookse? Nostalgia mõttes võiks vahel isegi seal ringi roomata.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 11.06.2007 14:08:29 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kas vana head 2D RSi kusagil ei jookse? Nostalgia mõttes võiks vahel isegi seal ringi roomata.

Jookseb küll, aga seal mängimiseks pead olema member ja mänginud classicut enne 2006 augustit.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 14:20:29 vasta tsitaadiga

Member = see maksev kasutaja?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 14:21:27 vasta tsitaadiga

Timberg, Jamh
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 10:40:07 vasta tsitaadiga

Mängufoorum ei ole ärifoorum, seega kõik päringud mängude saadavause kohta, tuleks postitada Ostuabi/hinnapäring alafoorumisse ja ostu/müügi/vahetuse soovid Tarkvara ja arvutialase kirjanduse ost/müük ja vahetus alafoorumisse.

- suure tõenäosusega te hv'st enda kontole ostjat ei leia.
- soov, börs, osta.ee, delfi noortefoorumi müügi alamfoorum, delfi naistelehe müügi alamfoorum, RS2eesti.com võivad tehingule kasuks tulla.
- võiksite katsetada enda kasutaja allkirja "M: Runescape konto" lisamist.
- jõudu .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2007 10:56:00 vasta tsitaadiga

Mu arust F2P on küll täis jura icon_lol.gif
65.- kuus maha ei tapa, F2P on liialt kesine võrreldes memberimaailmaga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 10:56:04 vasta tsitaadiga

F2p?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 12.06.2007 11:03:24 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
F2p?

free to play, ehk siis midagi demo sarnast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 12.06.2007 13:36:43 vasta tsitaadiga

F2p. Inglise keeles ka tuntud free worldina. Mina kasutan eestikeelset vastet - Vaba maailm 8)

F2P on liialt kesine võrreldes memberimaailmaga.<- nõus. Aga vaba maailma eelis on tema kasutajaskond. Palju nalja ja muhedad inimesed. Kahjuks kipuvad nad saasta(ebaviisakad ja pahatahtlikud) sisse ära kaduma.

PS. E-goldiga on mingi kala. Ärge seda enam kasutage memberiks tegemisel.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 13:39:00 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
F2p. Inglise keeles ka tuntud free worldina. Mina kasutan eestikeelset vastet - Vaba maailm 8)



Neid tõlgendusi on koolkonnniti veel päris mitmeid. Inimene sai aga ennem juba vastuse kätte vms?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2007 13:56:11 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
F2p. Inglise keeles ka tuntud free worldina. Mina kasutan eestikeelset vastet - Vaba maailm 8)

F2P on liialt kesine võrreldes memberimaailmaga.<- nõus. Aga vaba maailma eelis on tema kasutajaskond. Palju nalja ja muhedad inimesed. Kahjuks kipuvad nad saasta(ebaviisakad ja pahatahtlikud) sisse ära kaduma.

PS. E-goldiga on mingi kala. Ärge seda enam kasutage memberiks tegemisel.


E-gold on seaotud lasteporno levitamisega ja on suletud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2007 00:48:17 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:

E-gold on seaotud lasteporno levitamisega ja on suletud.


Väga kahtlane..

Ma ise ütleks, et F2P on liialt selliseid tegelasi, kes kasutavad autotypereid ja näiteks taovad tekste "give me a k and i'll shut up" "selling weapons store key 1mil" "free items plzzzz" Kui ma F2P serverisse satun turustama midagi, pannakse kohe follow ja küsitakse "can i have.." Selle asemel, et mingeid puid raiuda või muud skilli teha, käiakse Varrockis raha kerjamas. Memberimaailmas seda asja näed haruharva, ning ka seal on toredaid inimesi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 00:54:23 vasta tsitaadiga

heretic666
Kas sa mängid mingis oma "priva" servus või? Memberis ka ikka väga rämedalt seda... Vähem küll, kuid siiski... Tahad noobe leida? No flax fieldi juurest kindlasti leiad :D
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2007 00:58:12 vasta tsitaadiga

Pole kordagi isegi uurinud rune priva servude kohta. Ilmselt nature ruune tehes, shadow warrioreid tappes või siis tundmatul questimaal viibides neid newbe ei ole jah nii palju. Vahepeal, kui panga juures midagi teen (no herblore vms), siis ikka panen küll jah public chat off, et saaksin rahulikult teha skille. Neid kerjajaid muidugi on küll ka memberimaailmas, kuid mitte niivõrd meeletult palju, nagu tasuta serverites.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 13.06.2007 01:03:21 vasta tsitaadiga

Üldiselt on jaank-il, õigus. E-goldi süüdistatalse kõiksugustes surmapattudes (lisaks rahapesus jne). Just nimelt süüdistatakse. Iseloomult on ta nagu bittorent. Tema on vahendaja. Tema ei müü lapsi. Tema nõrk koht on anonüümsus. Ja sealt ka probleemid. Suletud asi ei ole. Aga tundub, et temaga seotud firmad hakkavad alt ära hüppama. Ise sain ka USA-s kinnituskirja, et kinnitada oma eksistentsi, et saaksin oma lukus konto lahti teha.

Informeerisin selleks, et rahvas rämedaid ehmatusi ei saaks. Üks mu sõber sai just e-goldiga vastu näppe. Tegin siis järelepärimise Jagexile ja sain kena vastuse. Üldiselt nemad ei tea asjast midagi. Kas e-gold tuleb tagasi või mitte. Nemad kasutavad mingi X firma teenust, kes tegeleb maksmistega. See X firma siis lisab ja eemaldab oma suva järgi omakorda vahendatavaid firmasi...

Kes tahavad teada kuidas äri USA-s toimib võib vaadata e-goldiga seotuid jamasi. Palju huvitavat ja õpetlikku lugemist. Saate aru kuidas asjad toimivad USA-s. Näide http://www.e-gold.com/letter3.html

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 14.06.2007 10:03:00 vasta tsitaadiga

Vana hea Runescape, mängisin natuke väiksena oma PIII 350 mhz'i peal, kuni ma olin u kümnene, kui mingi 1337-haxx scammis mult kogu mu staffi ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:30:51 vasta tsitaadiga

Sai kunagi ka mängitud. "Nö." skämmi sain 2 korda.

1. Rügasin pikki päevi, et adamnite body armor osta. Lõpuks oli 40000 koos. Üks tore kasutaja müüs mulle adamnite armori.. aga hihii.. viimasel hetkel vahetas selle iron armori vastu, mis nägi samasugune välja (vana trade süsteem ei tahtnud kinnitust) ja olingi 40000st ilma.
2. Olin vihane, aga mis seal ikka.. adam armorit oli vaja. Tegin jälle ränka tööd, et raha kokku saada. Sain kokku. Panka ma siis ei kasutanud. Läksin armorit ostma, aga scorpion tappis mu ära. Raha kukkus maha. Keegi lootis selle ära.. ja.. nii see läks .P

Kurat, tõesti tahaks vana head runescape classicut mängida. Kui teate mõnda rsc serverit, siis psi info .) tänud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:37:10 vasta tsitaadiga

Timberg, rsc saad siis mängid kui su vana kasutaja oi ennem 2006. augusti p2p. Ja rsc classicut mängida pead maksma p2p eest ka.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 14.06.2007 10:41:28 vasta tsitaadiga

Mul oli nii, et ilmus mingi übercool tüüp, kutsus mind klanni ja andis igasuguseid tasuta asju.
Aga siis ütles, et pean läbima usaldustesti. Algul pidin talle andma ühe oma eseme, ta andis selle tagasi. Siis kaks, andis tagasi, siis kolm, andis tagasi.
Lõpuks ütles, et anna kõik. Ma loomulikult tuhinas andsin talle, millepeale tal oli kiire log-off ja mina jäin pöial p3rses sinna seisma.

Aga nüüd ma mäletan, et siis ma ansin alla mängu, kui minu sõber, kes lõpetas mängu andis oma tegelase mulle, kuid sellel ei olnud sittagi varustust.
Lõpuks teenisin endale adamantium armori, kuid sain widlernessis turpi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 11:10:57 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Timberg, rsc saad siis mängid kui su vana kasutaja oi ennem 2006. augusti p2p. Ja rsc classicut mängida pead maksma p2p eest ka.

Teame teame, see info on siit teemast juba läbi käinud. On ka alternatiive .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 13:55:53 vasta tsitaadiga

neid alternatiive ei ole lõpuni tehtud icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2007 11:42:05 vasta tsitaadiga

Kuramuse dark bow küll oma special attackiga, läksin abyssali juurde, kuid tõmmati 4 noolt korraga p*rsse ja kutu (see dark bow laseb 2 noolt korraga)

EDIT : Täna kõik serverid tühjad miskipärast. Kui tavaliselt pea 200 000 mängijat sees, siis nüüd juba pikemat aega ümmargune NULL.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.