Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 09:16:05 vasta tsitaadiga

Kuulge, andke mingeid aadresse, kust saaksin mappe laadida. Nüri on oodata mängu sees mapi laadimist. Nonsteam asja kohta on mappe hulgim olemas, kuid steamile mingit mappacki.

Ette tänades,
Mait

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 09:18:35 vasta tsitaadiga

koputaja, ei ole vahet, kas nonsteam või steam. lihtsalt trüki mapinimi googlesse ja tiri.
muidu fpsbanana pakub suures koguses mappe ja muid modifikatsioone: http://www.fpsbanana.com/games/2
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 31.05.2007 11:00:14 vasta tsitaadiga

õigus, heikis
steam või nonsteam, vahet pole, mõlemad söövad "maps" nimelist folderit.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 31.05.2007 11:04:00 vasta tsitaadiga

Keegi teab kui Clanbase'is regad end cupile ära siis kuna mäng toimub icon_neutral.gif nagu juba 2 võistlusele reganud aga ei mingit teadet või mis värk sela on icon_question.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 13:12:06 vasta tsitaadiga

jätke see hala cs vs css
mängu tootjad ei annaks väljagi uuemaid versioone kui sellega ei püüeldaks mängu parandada või realistlikumaks muuta.
see hala on sama nagu miks ostate uue auto kui võib ka vana rondi, vanaraua hinnaga osta, sellele uued plekid keevitada, uued varuosad soetada jne jne jne
hitboksid on muutunud ja ka css-i pidevalt mängides tunnen, et hitboksid muutuvad ka tickrate muutudes, muutuvad ka fps-i ja pingi muutudes...
autofannidele jällegi hea näide - ei hakka esi- ja tagavedu segama aga istuge 40kW masina roolist 140kW masina rooli ja öelge, et juhtimises ei oleks vaja miskit õppida, et masin käitub täpselt samamoodi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kui graafika ei meeldi siis mängige või supermariot 486 arvutil kuid ärge hakake jura ajama ala see vana on ikka ülikõva selle uue kõrval...
olen päris paljudega samal teemal vaielnud ja ikka jääb enamasti viga ikkagi selle taha, et ei raatsita mängu osta, ei jätku masina võimsusest või ei taheta ümber õppida...
kui olete 1.6-s prod siis ärge lootke koheselt 2.0 versioonis sama taset näidata - natukene kannatust, natuke aega ja natuke tahtmist on vaja ka panustada icon_wink.gif

_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 13:23:40 vasta tsitaadiga

ee mina ei hala midagi... räägin mida kuulnud ja tahtsin teada miks siis väidetakse et 1.6 parem oleks.

CS S hitboxid minuarust on igatahes kohati väga piixus... nu vahest lasen lasen... midagi ei juhtu... siis vahest läheb kogemata relv lahti ja ... head shot icon_lol.gif
DoD S is sellist nalja õnneks ei juhtu ja kui ikka lased ja sihid siis on ka vastav tulemus... vana wolf et (ei ole lihtsalt rohkem mp fps e tagunud) oli sarnase nähtusega: mida sihid seda tabad.

CS S nagu mingi trikiga asi vist... eriti hea on see kui keegi jookseb ja lased tema ette kuule... tüüp saab kenasti pihta kuigi reaalsuses oleks pidanud mööda minema jne (võimalik et aeglased kuulid).

Graafika poole pealt mul suht savi. Viskan CS S kõik detailid põhja koos hdr iga, reso 1280x1024 + 2xaa ja 4xaf kuna vsync on peal ja suurema aa ga võib mõnes mapis sutsu fps liiga alla minna (aka 30 peale). vsyncita mängida ei kannata eriti kuna siis LCD pilt hakkab "purunema".

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 31.05.2007 14:14:30 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
angel
Soovitan: 83.142.229.105:27016


angel,kui ei taha CSSi hitboxis pettuda siis ära sinna küll mine icon_lol.gif
Proovisin seal natuke,üks vastane seisis suht lähedal.Lasin awpga kuuli selga (tüüp ise seisis paigal ja mind ei näinud)
Lasin kuuli ära ja "0 dmg given"
Ja ms on ka suht saast seal.
Mul kõikus 65-75 vahel.


viimati muutis madex 31.05.2007 14:17:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 14:17:00 vasta tsitaadiga

mnjah... ise märganud kah et mõnes servudes saab pihta mõndades on asi sutsu trikiga ... siisi masendav et selline asi toimub... ei mäletaks (jällegi mainin seda kuna seda sai kunagi ammu väga palju taotud) et wolfet suguses mängus sellist nalja juhtus (isegi 150 pingiga kannatas ära). Valve võiks mõttetute patchide jms jura asemel üritada see hitbox värk ära fixida nõnda et kellelgi enam piixumist ei saaks olla.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 31.05.2007 14:50:03 vasta tsitaadiga

Minu arust on nende hitboxidega kõik vägagi korras, saan isegi oma mehe jalgevahelt ( kubeme lähedalt ) kenasti vastaseid lasta ilma, et oma mees viga saaks...
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 15:04:26 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
Minu arust on nende hitboxidega kõik vägagi korras, saan isegi oma mehe jalgevahelt ( kubeme lähedalt ) kenasti vastaseid lasta ilma, et oma mees viga saaks...


kui kõik seisavad siis on nagu asi täitsa OK ja korras... aga vat kui kõik ringi liiguvad siis on asi sutsu metsa poole. Ise võid paigal seista aga kui teine jookseb vms liigutusi teeb siis lihtsalt tundub et asi ei lähe nii nagu peaks. Ehk siis olen isegi pihta saanud kuigi oli näha et mööda lasin... Seda tean et kui ise ringi liigud siis sihik "valetab" ehk siis kuulid võivad minna sutsu kõõrdi ning tuleb kükitada ja paigal seista et täpsemini lasta.

Keegi visti kunagi nagu rääkis kusagil et hitboxid jooksevad mehest ees pool vms jama. On mingi käsk konsooli mis näitaks neid hitbox e ? See vist oleks tegelt mängu sees paras cheet icon_razz.gif

ega ma ainuke vist ei ole kes hitboxide üle sutsu nuriseb... ma rohkem nurinat teiste käest kuulnud kuna ise ei mängi eriti enam cs s i.

Arvatavasti need kes palju taovad CS S on selle "veaga" ära harjunud ja arvestavad sellega. Mina pole väga ammu mänginud ja üritan ikka lasta sellele asjale pihta mida näen.

ps: veider et CS S kõigil kostüümide puhul jms asjadel on fps vaates ühesugused käed... mnjaa... kohe näha et edasiarenenud tehnoloogia (dod sortsus sama värk + sardelli sõrmed)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 16:00:04 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ps: veider et CS S kõigil kostüümide puhul jms asjadel on fps vaates ühesugused käed... mnjaa... kohe näha et edasiarenenud tehnoloogia (dod sortsus sama värk + sardelli sõrmed)

See asi on olnud terve igaviku (CS-i algusest peale) ja keegi ei kobise icon_razz1.gif Üldse väga paljudel fps-del on iga playermodeli kohta ühe ja samasugused 1st person käed, pole vahet kas vend on mingis überarmoris või täiesti paljas. DoDS-is on käemudelid ühesugused aga olenevalt kas oled fritsu või jänki, on riide värv erinev.


viimati muutis siLc 31.05.2007 16:01:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 16:01:27 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
angel kirjutas:
ps: veider et CS S kõigil kostüümide puhul jms asjadel on fps vaates ühesugused käed... mnjaa... kohe näha et edasiarenenud tehnoloogia (dod sortsus sama värk + sardelli sõrmed)

See asi on olnud terve igaviku (CS-i algusest peale) ja keegi ei kobise icon_razz1.gif DoDS-is on käemudelid ühesugused aga olenevalt kas oled fritsu või jänki, on riide värv erinev.


ma olen aastaid cs (1.5 ja 1.6 ja source) mänginud ning ma pole seda kunagi märganud icon_biggrin.gif huvitav tähelepanek icon_smile.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 16:02:58 vasta tsitaadiga

Ee CS ongi siis selline olnud? Aga miks siis kõik selle CS S pärast irisevad... olen kuulnud ka väiteid et CS 1.6 vms vanemal (tõesti ei ole neid mänginud seega omast kogemusest ei räägi) on hitbox id rohkem paigas...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 16:08:41 vasta tsitaadiga

CSS-i netcode tuleb lihtsalt vastavalt oma ühendusele paika konfida, siis ei ole neid hitbox muresid. mina lasen hetkel suht "bye default" sätetel. pole viitsinud sügavamale laskuda
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 18:01:42 vasta tsitaadiga

Sorry, et nii loll küsimus, aga mis leheküljelt saab steamis teha log-in.Ma kogemata kustutasin steami menüüst ära ja ei leia seda dokumentidest ega kuskilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 18:08:43 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Sorry, et nii loll küsimus, aga mis leheküljelt saab steamis teha log-in.Ma kogemata kustutasin steami menüüst ära ja ei leia seda dokumentidest ega kuskilt.

Käivitad Steam.exe, selle asukohta me muidugi ei oska öelda aga sa saad otsingut kasutades. Wild guess oleks C:/Program Files/Valve/Steam icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 04.06.2007 20:31:08 vasta tsitaadiga

w w w.steampowered.com <-- kui ei leia võid alati reinstalli teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 04.06.2007 20:55:23 vasta tsitaadiga

windowsil on ka täiesti töötav search defaultis kaasas icon_rolleyes.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 12.06.2007 14:55:54 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda eesti css foorumit teab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 12.06.2007 14:58:35 vasta tsitaadiga

Kunagi oli see EOeo, aga nüüd vist ei ole ühtegi.. muidugi on http://neonet.ee/cs
seal natuke Cssi kah ..

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mine
HV vaatleja
mine

liitunud: 09.08.2005




sõnum 12.06.2007 21:51:12 vasta tsitaadiga

tegime siis just pcw-d ja oma tiimi vennal oli minu pildis pilt vähe viltu ,)
http://krtmine.pri.ee/rets/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 12.06.2007 22:25:15 vasta tsitaadiga

http://krtmine.pri.ee/rets/de_dust20005.jpg
haha, mängisite nii sitasti, et öeldi teile are u bots ? icon_lol.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 22:35:05 vasta tsitaadiga

parem küsimus: kuda nii viletsa fps iga üldse fps i taguda saab icon_rolleyes.gif mul juba 30 juures oleks hambad ristis ja karjuks wtf
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 22:37:23 vasta tsitaadiga

ütleme nii et source puhul on 45 TÄIELIK piir, mil sa saad korralikult keskenduda mängimisele, alla selle on oma närvide peal mängimine, millest enamus sortsulastel puudu on.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mine
HV vaatleja
mine

liitunud: 09.08.2005




sõnum 12.06.2007 22:42:54 vasta tsitaadiga

ei tea pole mul see asi nii hull midagi, pwnida vendi saab veel vähemalt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 22:44:29 vasta tsitaadiga

mnjah aga kui vsync peal peab olema (muidu võib "image tearing" sugune asi kollitama hakata eriti minul kes igat jama märkab tavaliselt) siis peab vahest harva mõnes kohas seda 30-40 fps i taluma. Õnneks kui alla selle asi ei lange ja ainult ajutiselt seal 30 peal seisab siis on asi mängitav. Samas vist pildi 60 fps i peale surumine ei aitaks kah lcd kasutajat hädast välja... kunagi mäletan et sai doom3 taotud ja seal oli kah pilt kohati kildudeks ilma vsync peale panekuta icon_neutral.gif

üritasin küll et panen kõik aa ja af id jms jama põhja 1280x1024 reso peal aga siis oli kah pildi purunemist näha ja mõnes kohas tuli 30 fps vasta (sortsu mootoris on teatud "vead" kus lihtsalt fps ei ole kõrge ja kõik aka vesi on üks neist mis näeb suht jura välja) icon_lol.gif

CS S ja üldse fps ides on 25-30 fps i juures sutsu raske täpselt sihtida..

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 13.06.2007 00:37:36 vasta tsitaadiga

Ei tea, endal AMD Axp 3000+ @ 2,1ghz, 512ram, gf ti4400 ja medium graafikaga + tweak cfg'ga jookseb mäng minu jaoks ideaalselt, ise veel imestan, et iga korda kui mapchange on olen just mina esimene serveris sellise pc'ga.

Kes siin hitboxidest räägib siis ega need pole midagi möödas, tuleb osata lasta ja aju kasutada, ma ei leia muud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 00:41:10 vasta tsitaadiga

hitboxid on piixus... (eriti kui liigud) nagu ütlesin aga need kes pidevalt mänginud asjaga vist harjunud ehk siis lasevad "valesti" aga pihta...

ainuke asi mis tõsiselt pinda käib on see et osades mapides paistavad varjud läbi seinte.. ja kui juhtub mingi idioot lammas olema kelle sa tänu sellele värgile maha lased siis oh seda sõimu "wallhaxxor, cheeter, n00b" jne. DoD S's sama jama... valve võiks selle vea ära parandada kuna endal kah vahest halb kui sul vari teiselpool seina asetseb ja su nurgatagune laskmis urgas kõigile teada on.

mapi laadimise kohta niipalju et sageli oleneb serverist ja "olekust" kui kiiresti map laetakse. Vahest olen esimene vahest viimane samas servus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 13.06.2007 00:59:11 vasta tsitaadiga

Kui sa ikka valesti lased ega sa pihta nüüd küll ei saa, va spraymine. Iga asi ei saa olla mängus perfektne - sellega tuleb ära harjuda.

Sageli tekib tunne, kas tõesti on teistel samasugused PC'd nagu mul, kuid ometigi peaks rahval paremad olema kui see mis minul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 01:34:49 vasta tsitaadiga

Sources on väga korralikud hitboxid, loomulikult õigete server- ning clientside netcode-i settingute puhul.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 01:38:51 vasta tsitaadiga

mis mõttes samasugused pc nagu sul?

selle mapi laadimise all mõtled midagist? See minuteada rohkem oleneb serverist kuhu end ühendad... kuna ma suht tihe dod s mängur siis selle abil võin vabalt öelda et ühes ja samas servus on erinevalt map ette laetud... (cs s ei ole viimati piisavalt tagunud et midagi kindlat öelda). Ehk siis mida parem servu ja sinu arvuti vaheline suhtlus seda kiiremini minuteada peaks asi ette tulema + arvuti riistvara kah abiks vast.

mina mingist spray vms laamendamisest ei räägi lihtsalt kui ära harjud siis lased nn "mööda" sellest player mudeli kujust ja hitbox ile pihta. Nõnda igatahes olen CS S kille saanud. Sihtimisest ei ole suurt kasu kui vastane liigub. Lased kuule tema ette ja naksti tüüp kutu icon_lol.gif (kui ta seisab siis saab nn player mudeli pihta ikka lastud)

võimalik et ma lihtsalt väga valed serverid leidnud... aga siiski vana WolfET taguja ei ole harjunud sellise "veidrusega". WolfET oli suht nõnda et isegi 200 pingiga oli asi mõnes serveris mängitav ja seda mida sihtisid seda ka tabasid ehk siis ei olnud eriti märgata et hitbox'id veidrad oleks.

CSS aga peab "harjutama" kuna kui kaua aega mänginud ei ole siis suurt midagi seal ka ei taba.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 13.06.2007 09:50:19 vasta tsitaadiga

sourtsis ainuke asi mis minul tuurid üles peksab on CHOKE. mul on seda koguaeg ja see hüppab mõni kord isegi 25ni ja siis kui tuleb 0 tagasi hüppab mulle õhust 3 vastast ette
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 13.06.2007 10:00:20 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul ei ole saa piisavalt CSSi mänginud, ning ET'ga ei saa seda küll võrdlema hakata - 2 täiesti erinevat mängu.

Kui sa enda pildis pead enemyst "mööda" laskma siis on sinul netconf paigast. Laskmisel ikka räägime aimist icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 10:20:14 vasta tsitaadiga

nu ma taon default netconfiga. kõik mängud töötavad... dod s isegi toimib ning ei ole eriti märgata et ei tabaks seda mida lased (kuigi seal teine tehnika v.a rifle mis on täpne relv aka snipri sarnane cs s võrreldes). CS S ainult raske serverit leida mis oleks hea ja kiire ning n00bi vaba.

lihtsalt selle vana mängu tõin näiteks kui asjana mis paistab enamvähem paigas olevat ja mille kohta eriti vingumist kuulnud ei ole.
Aga kuidas ma siis laskma pean kui tüüp jookseb ja kõik kuulid mis peavad (näha on) pihta minema lähevad mööda aga kõik kuulid mis ma ta ette poole sutsu lasen lähevad pihta.. ei usu et sortsus nii aeglased kuulid on et mängurid liiguvad kiiremini. Asi ei ole selles et ma sageli pihta ei saa... asi on ka selles et vahest saan mingi ime kombel "head shot" kirjakese kuigi lasin kenasti mööda... aga eks see suht harjumise värk. Alguses kui palju tagusin siis sain rohkem pihta (lasin sutsu nihkega) nüüd aga ei suuda midagi tabada kuna unustanud mis moodi sihtima peab.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 13.06.2007 10:48:20 vasta tsitaadiga

Pani filtritesse <50 ping secure no empty no password ja otsi Prantsusmaa servereid kus umbes 12 slotti. Seal head serverid mis on mõeldud üldiselt CWde jaoks aga kõik on võõrad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 11:50:11 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Pani filtritesse <50 ping secure no empty no password ja otsi Prantsusmaa servereid kus umbes 12 slotti. Seal head serverid mis on mõeldud üldiselt CWde jaoks aga kõik on võõrad.

Prantsusmaa icon_lol.gif pigem ikka tuleks üritada pelada meie oma Eesti ning skandinaaviamaade serverites.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 13.06.2007 17:50:59 vasta tsitaadiga

Vaevalt leiad Prantsusmaa serverit kus sul oleks ping < 50 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2007 17:53:44 vasta tsitaadiga

soome, rootsi serverid on üldiselt väikse pingiga silma hakanud... aga mõnes servus pole mul mõtet olla... ei jõua piisaavlt täpselt ja kiiresti reageerida icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 14.06.2007 00:46:44 vasta tsitaadiga

Kohtasin täna ühes soome serveris (vist suomi pirahna) jubedaid eestlasi. Sellised debiilikud, et lihtsalt ei jätku sõnu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:09:20 vasta tsitaadiga

ise kohtan neid alati kui eesti serverites mängin icon_lol.gif

anatoomia keelt räägivad nad üldiselt

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:12:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
n00bi vaba.
icon_lol.gif selle sõna kasutamine teiste kohta ütleb paljugi sinu enda kohta icon_wink.gif

Eesti serverites mängida ei saa, enamus on 12a rahvas kes karjuvad nelikümmend minutit üksteisele, kes ikka õige nuub on kuni ära väsivad.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:18:42 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
tsitaat:
n00bi vaba.
icon_lol.gif selle sõna kasutamine teiste kohta ütleb paljugi sinu enda kohta icon_wink.gif

Eesti serverites mängida ei saa, enamus on 12a rahvas kes karjuvad nelikümmend minutit üksteisele, kes ikka õige nuub on kuni ära väsivad.


teksti saab alati ära filtreerida.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:20:35 vasta tsitaadiga

mõtled et nad mängivad ka normaalselt? seda nnab filtreerida?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:21:16 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
tsitaat:
n00bi vaba.
icon_lol.gif selle sõna kasutamine teiste kohta ütleb paljugi sinu enda kohta icon_wink.gif

Eesti serverites mängida ei saa, enamus on 12a rahvas kes karjuvad nelikümmend minutit üksteisele, kes ikka õige nuub on kuni ära väsivad.


mitte segamini ajada sõna newb ja n00b.... ja tõsiselt... mis see sõna siis minu kohta ütleb? Vast seda et ma ei taha igasugu low IQ pärdikutega koos ühes serveris olla kes ainult üksteist sõimavad icon_lol.gif

Ise olen jälle CS S tapmis skilli järgi suht newb icon_razz.gif aga vähemalt saan aru mida tuleb pommiga teha või et ei tasu lasta omasid pidevalt.

CS S on see objective täitmine suht teisejärguline (üldiselt olen näinud seda et enne tapetakse kõik ära).. vat dod s is on need n00bid ühed nuhtlused kes jooksevad otseses mõttes lipudest mööda nagu peata kanad... otse MG otsa mis on seal juba 10 min passinud... ja siis sõimavad camper icon_lol.gif (ps kõrval oli vaba tee mille kaudu minnes oleks mg le nuga saanud anda)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:23:37 vasta tsitaadiga

Mõlemad sõnad on väärakad ja kasutatakse inimeste sõimamiseks valimatult, ise solvavalt ei võta kuid enamus kes üldse seda kasutavad kinnitavad oma käitumisega ka seda low IQ monkey.gifu staatust icon_wink.gif nagu keegi mind noobypants kutsus, ma pidin ribadeks naerma icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:30:02 vasta tsitaadiga

newb ei ole sõimu sõna... isegi "sõnaraamat" ütleb seda... kõik me alguses olema newbid...

aga eks need "ajugeeniused" ajavad ju kõik sõnad segamini ja siis ongi newb ja n00b üks ja sama asi... internetis MP mängimine on sageli asi mis näitab kui idioodid inimesed võivad olla.. muud midagi... ime et mõned sellised "ajud" oma toas veel oskavad orienteeruda icon_lol.gif

aga kui sulle sõna n00bi vaba ei meeldi siis ütleks nõnda: server mis ei ole low IQ omavaid idioote täis kes muud ei tee kui sõimavad kõike ja kõiki ja ropendavad... ning ei suuda isegi ühest ruumist teise joosta ja mängus lihtsamaid ülesandeid täita... (ei pea silmas et surevad... lihtsalt nad vaatavad seina lolli näoga või siis seisavad pommi platsi kõrval pomm käes... ja passivad seal rahulikult midagi)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 14.06.2007 10:30:04 vasta tsitaadiga

Just eile vaatasin kahe tüübi vaidlus: üks oli keegi nimega viru valge, teist ma ei mäleta: ning peamised argumendid üksteuise vastu olid: ma mängin sinust paremini, sa olen noob, sa oled tatikas, ära tule minuga mölisema, saad peksa. Loomulikult ka kõik, kes neid korragi ära tappis oli automaatselt kämper.

minu arust on sellest kämpimisest natuke valesti aru saadud: nt. see kui ma olen kuskil baasis, ühes ja samas nurgas ning ootan kuni keegi tuleks, et saaks AWP'ga maha nottida, on juba kämpimine. Kui ma kuulen, et keegi jookseb minu poole, siis on loogiline, et ma poen peitu ning lasen teda selga, mitte ei hakka otsa talle jooksma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:36:13 vasta tsitaadiga

see kämpimise sõimamine üldiselt seletab ära mis inimesega tegemist on... vahest lihtsalt ei ole arukas tegu joosta peale kui kuramuse awp ja automaadi kari ootab sind ees... kui suur on võimalus et sa need kõik maha tappad? ei ole vist eriti suur kui just mingi lamba kari ees ei seisa või sul nüüd üli kiire peade laskmine välja ei tule...

dod s sama asi... kaitsed mingit asja suure hooga et omad mehed edasi liiguks ja siis tuleb üks idioot ja hakkab sind sõimama kuna tüüp ei saa ikka aru et jah... sa oled seal et mine selja tagant ja anna nuga...

üldiselt neid ühel kohal passijaid on väga lihtne tappa... hullem on see kui nad raisad ringi liiguvad... siis saab jälle kusagilt nurgast tina. Aga kui ta seal vaikselt passib iga kord ühes kohas siis on lihte teda vältida ja tappa.

Aga jah.. see kui näiteks pomm'iga onu istub pidevalt ühes kohas ja teised tema taga on mõnus idiootsus... siis on ainult vägev vaatepilt kuda nad maatasa tehakse paari granaadiga (nad istuvad ju üksteise otsas).

Aga kuidagi peab ju rahvas end välja vabandama miks ta ühes ja samas kohas iga kord surma saab... ja aru ei saa et vat sealt antakse tina. Isegi rott pidi aru saama et tunnelisse nr A ei ole mõtet minna kui sa sealt üks kord juba surakat said icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:42:46 vasta tsitaadiga

Ega ise eriti ei passi kuid pommi pannes rahvas jah koguneb kokku, eks mina ka sest üksi ma olla ei taha aga enamasti kuna ma tiirlen seal pommi raadiuses ja ma surma granadega ei saa, kui kõik teised samal ajal kükitavad sis on needusks see et olen mina viimasena elus ja saan pragada kui midagi nässu keeran icon_biggrin.gif
Aga mõned algajamad tüübid leiab jah peale kolmandat raundi ülesse kuna saad aru juba et see tegelane tuleb IGA kord terve aja jooksul kui sa mängid JUST sealt aga ise ta seda ei taipa.

viimasel ajal kuu ja poolteist olen ainult surfi mänginud, alguses sittagi ei mäletanud 1.6e ajast ja kuidagi ei osanud kuid nüüd muud ei mängigi kui üht suurt deathmatch surfi icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2007 10:43:09 vasta tsitaadiga

campida tuleb osata õigel ajal õiges kohas. on olemas targad ja lollid camperid.
nn lollideks camperiteks (icon_biggrin.gif) tasub sõimata neid, kelle pärast jäävad täitmata selle tiimi ülesanded.

pcw ja cw ajal suur osa mängust põhinebki campimisel- oodatakse vaenlaste peale-rushimist. kui rusi ei toimu siis vastav ründav tiim hakkab ülesannet täitma (pommi plant, hosti päästmine).
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.