Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Küsimused LCD'de kohta...(20x4) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.04.2003 15:35:13 vasta tsitaadiga

dolby kirjutas:
felch, täitsa õige. Toide on siis ok. Data omad tasuks ka yle kontrollida. Muide sellel joonisel Krisx, oli minu mäletamis mööda mingi viga sees. Ma sellest siin foorumis kirjutasin ka.
16 juhe oli mul vale. Teised õiged. Aga ma ostsin printeri kaabli ja testriga kontrollides igaks juhuks värvide järgi yle, sain selle, et 16 oli vale sellel joonisel.


Testerit kahjuks pole icon_sad.gif Aga mis juhtme sa 16 asemele panid? Prooviks siis niipidi... kui siis ka ei lähe siis tuleb juhe katki lõigata ja uus otsa osta ilmselt...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 12.04.2003 16:12:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muide sellel joonisel Krisx, oli minu mäletamis mööda mingi viga sees. Ma sellest siin foorumis kirjutasin ka.

sellel joonisel küll mingit viga sees pole kui sul on valgustusega LCD

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.04.2003 16:19:59 vasta tsitaadiga

Tuhkur: Jutt käib hoopis teisest joonisest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felch
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 12.04.2003 17:35:14 vasta tsitaadiga

100 oomise pote saab kokku hoida: minu LCD-le sobis 4,7 oomine takisti. Pote võib ju olla ka aga 100 ohmi on natca suur väärtus (reguleerib hüppeliselt, kas pole?).Pakuks 20 oomi, kui just on soov potekas panna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 12.04.2003 18:38:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jutt käib hoopis teisest joonisest.

no aga miks siis see ei sobi?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.04.2003 20:06:27 vasta tsitaadiga

Krisx, Vat seda ma ise ka mõtlesin. Krt aga ei mäleta. Mitte kuidagi ei mäleta. Proovin lahti kiskuda ja vaadata. Sul ka printerikaabel vä?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.04.2003 20:10:44 vasta tsitaadiga

Ikkagi soovitan kuskilt tester laenata ja üle kontrollida
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.04.2003 20:13:10 vasta tsitaadiga

Krisx, 16 oli mul hoopis Pink/White mitte Green/white
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.04.2003 20:18:20 vasta tsitaadiga

Hehhe... just äsja 20min tagasi sain omale testeri sebida, sain juba kõik lahti kisutud ja just ka leidsin et see pink/white on see õnnetu 16:P aga tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2003 19:12:06 vasta tsitaadiga

küsimus: kas keegi oma lcd-le toite usb ka võtnud on?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skull
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003




sõnum 15.04.2003 08:48:07 vasta tsitaadiga

Eelpool mainiti, et LCD maksab mingi 300 eeku kanti. Helistasin Tevalosse ja küsisin 20x4 LCD kohta. Hinnaks öeldi mulle 900.- Oskab keegi äkki täpset LCD markeeringut mulle öelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 15.04.2003 08:54:49 vasta tsitaadiga

skull, oled asjast veidi valesti aru saanud. 300 eeku tuli lcd hinnaks usa-st tellides, suuremas koguses. Üksik lcd tevalost või ka näiteks ronexist plekib muidugi palju rohkem.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skull
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003




sõnum 15.04.2003 09:00:13 vasta tsitaadiga

Arusaadav icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 15.04.2003 11:43:16 vasta tsitaadiga

to keytron:
USB'st ei soovitaks toidet võtma hakata. Võta parem game-pordist - pin 1 on +5V ja 4 on GND. Ma juba enne kuskil mainisin, et -5V saab spets kivi ja kahe kondekaga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felch
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 15.04.2003 20:20:53 vasta tsitaadiga

Toite saab vist kõige odavamalt max232 kiviga. kui võtta Sipexi toode SP232, saab odavamalt hakkama. Juurde 4 lüüti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 15.04.2003 21:55:57 vasta tsitaadiga

ICL7660CPA Tevalos 30.-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2003 11:22:33 valguseta LCD vasta tsitaadiga

Korralik joonis valguseta LCD jaoks!


Samas võiks ka valguseta LCD kohta olla datasheet(*.bdf) faili link.

Seda võiks leida selle teema esimesel lehel
(veel parem kui ka esimeses sõnumis,
et leida kõik vajalik ühest kohast) beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_wink.gif


viimati muutis kose2ik 17.04.2003 12:15:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 16.04.2003 12:30:41 vasta tsitaadiga

no panin skeemid esimesse postitusse...
valgustusega skeem on täiesti ok...
aga ilma valgustuseta skeem on ka ok...ainult ,et LCD jaLCD'ga ei tööta...miks?...ei tea...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart364
HV kasutaja
mart364

liitunud: 05.03.2002




sõnum 16.04.2003 15:21:30 vasta tsitaadiga

jaLCD ilmselt pole arvestanud, et maailmas ka backlitiga LCD'd on icon_wink.gif vms
või on selline kontorller, mida jaLCD ei tunnista?

_________________
There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 20.04.2003 21:55:07 vasta tsitaadiga

to Tuhkur:
kas sa oled enda arvuti küljes mõnda teist LCDd proovinud või siis enda oma mõne teise arvuti küljes? Oled ikka kindel, et viga on skeemis ja /või LCDs? Ehk on asi hoopis jaLCDs. Mul õnnestus pilt hüppama ja virvendama saada, kui töötas korraga mitu jaLCDs instance'i. Nad kõik üritasid samale LCDle teksti manada. Vaata igaksjuhuks oma protsessid üle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 20.04.2003 23:18:30 vasta tsitaadiga

Juts kirjutas:
to Tuhkur:
kas sa oled enda arvuti küljes mõnda teist LCDd proovinud või siis enda oma mõne teise arvuti küljes? Oled ikka kindel, et viga on skeemis ja /või LCDs? Ehk on asi hoopis jaLCDs. Mul õnnestus pilt hüppama ja virvendama saada, kui töötas korraga mitu jaLCDs instance'i. Nad kõik üritasid samale LCDle teksti manada. Vaata igaksjuhuks oma protsessid üle.


ma proovisin kirjutada sinna lihtsalt igale reale tere...ja tulemuseks oli ,et lcd pealt ma tere küll välja ei lugenud...tähed olid läbisegi laiali...samas müüsin ma oma lcd juba maha...ja sellel kellele müüsin on ka sama jama...ja siis on veel siin HV's paar inimest kurtnud ,et ilma valgustuseta lcd ei tööta jaLCD'ga...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r_k
HV vaatleja
r_k

liitunud: 05.04.2002




sõnum 21.04.2003 17:13:55 vasta tsitaadiga

Tuhkrul on õigus... mul sama jama... just nimelt jaLCD-ga... samas oli mingi winampi plugin ka, mis ei suutnud korralikult pilti kuvada... Pilt väreleb, tähed hüppavad... Samas, kasutades LCD Smartie-t on kõik täiesti korras (LCD Studioga ka kõik normis)..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart364
HV kasutaja
mart364

liitunud: 05.03.2002




sõnum 21.04.2003 17:48:29 vasta tsitaadiga

aga ikkagi, minu arust on valguseta LCD'l teine controller, mida jaLCD ei toeta!
_________________
There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.04.2003 19:39:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samas oli mingi winampi plugin ka, mis ei suutnud korralikult pilti kuvada... Pilt väreleb, tähed hüppavad...

seal tuli setinguid ka tiba rohkem näppida
multiplier tuli 2 peale panna...vähemalt mul aitas see...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.04.2003 09:15:12 vasta tsitaadiga

Kas skeeme mõne teise pordi kaudu tööle panemiseks ei ole?
PS/2 või COM näiteks.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.04.2003 10:00:27 vasta tsitaadiga

PS/2-te vist hästi ei saa...
COM-porti ühendamisest juttu näiteks siin (saksa keeles icon_razz.gif - kui vaja, siis võin tõlkida):
http://www.tldp.org/linuxfocus/Deutsch/May2002/article236.shtml

(Selle võiks tegelt AT90S2313 peale ringi teha, sest see on ca 2x odavam - ühe selle mikrokontrolleri peale tehtud skeemi leiab näiteks siit: http://www.geocities.com/mdurller/lcd.html)

Omal aga plaan asi USB-sse toppida. Küll mitte päris nii, nagu
siin
tehtud, vaid FTDI FT245BM kiviga (peaks tiba odavam olema).

A muidu võiks vist serial/USB LCD-de jaoks uue teema teha ja miks mitte kamba huvilisi kokku korjata ja näiteks Kamitrast korralikud PCB-d tellida.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart364
HV kasutaja
mart364

liitunud: 05.03.2002




sõnum 25.04.2003 11:10:39 vasta tsitaadiga

pppp kirjutas:
Omal aga plaan asi USB-sse toppida. Küll mitte päris nii, nagu
siin
tehtud, vaid FTDI FT245BM kiviga (peaks tiba odavam olema).

A muidu võiks vist serial/USB LCD-de jaoks uue teema teha ja miks mitte kamba huvilisi kokku korjata ja näiteks Kamitrast korralikud PCB-d tellida.


Hmm... see saab nati raske olema ju icon_wink.gif peab tegema kiibi mis paneb pacetid usbsse... vms ja siis veel windowsile/linuxile driverid.. aga jah, kui hakkama saad, siis ytle, ma teen endale kah selle usb asjakese icon_wink.gif ja maibe ostan siis millalgi ka LCD icon_biggrin.gif

_________________
There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.04.2003 13:52:53 vasta tsitaadiga

Vaatasin just igasugu USB->parallel jubinate hindu. Ise aretades vist kuidagi paari-kolmesaja krooniga hakkama ei saa... Omaette küsimus on muidugi, kas LCD sellise valmis karbi otsas tööle hakkab... On ehk kellelgi kogemusi nende igasugu Chronose jne karpidega? Kuidas neil draiveritega lood on? Printerid töötavad nende otsas korralikult?

COM-porti ühendamiseks on aga mingi isearetatud mikrokontrolleriga skeem vist parim lahendus.

Ohmule:
Selleks kiibiks, mis data USB-st paralleli ümber paneb, oleks seesama minu poolt juba korra mainitud FTDI FT245BM (Ise võiks muidugi kah kiibi valmis disainida, kui keegi selle kinni maksaks icon_wink.gif). Sellele on olemas nii Linuxi kui Windowsi draiverid.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 25.04.2003 20:35:58 vasta tsitaadiga

Mul muuseas kaks FT245BM kiipi kapis seisavad. Oli omal ajal mõte nendega mängida aga aega ei ole. Aga kui selle baasil adapter teha, siis tuleb mingisugune mikrokontroller sinna vahele ehitada ja mina selle koodi väljamõtlemisega tegeleda ei viitsi. Kui huvilisi ohtralt on, siis ehk tasub isegi vaeva näha. Kui kellelgi on häid ideid või leiab mõne huvitava skeemi, andke teada.

Kas keegi on LCDriver'ga kah kokku puutunud? Mind huvitab, kas ta kasutab Win'i API't COM-pordiga suhtlemiseks.

P.S. Ma ei usu, et jaLCDs hakkab USB->LPT üleminekuga tööle. jaLCDs suhtleb otse pordiga, need üleminekud tekitavad aga virtuaalse seadme, millega saab suhelda ainult läbi Win'i.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja1
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 25.04.2003 20:53:28 vasta tsitaadiga

USB2LCD http://zapour.student.utwente.nl/schijf/usb2lcd.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 16:44:48 vasta tsitaadiga

üks kysimus, et kuda nende LCD'dega saab kuvada tempe ja fan speede näiteks? , Öeldi et on vaja MBM5'te...aga sellega ka midagi targemat ei toimi icon_neutral.gif . Oskab keegi äkki aidata?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 17:08:04 vasta tsitaadiga

HAH, sain hakkama : teema suletud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 26.04.2003 17:20:32 vasta tsitaadiga

kindlasti sulgeme teema kohe kui sa oma küsimusele vastuse said...

aga võiks ju öelda ka teistele kuidas said...juhul kui keegi veel hakkama pole saanud

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.04.2003 12:41:07 vasta tsitaadiga

No nüüd vesi ka sees. Pildid viletsad, aga valgust oli vähe. http://www.hot.ee/dolby/
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 15:39:49 vasta tsitaadiga

dolby kirjutas:
No nüüd vesi ka sees. Pildid viletsad, aga valgust oli vähe. http://www.hot.ee/dolby/

Ilus icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 28.04.2003 15:46:58 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska öelda, kas winampile on vaja spectrum analyseriks eraldi pluginat? Mul lugusi ja bitrate ning ülejäänud jullasi näitab ilusti, aga spectrum analyseri ajal viskab korraks ainult esimesse ritta paar ruutu ja nii ta jääbki icon_sad.gif Ahjaa, jalcd-d kasutan loomulikult.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 15:49:25 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
kindlasti sulgeme teema kohe kui sa oma küsimusele vastuse said...

aga võiks ju öelda ka teistele kuidas said...juhul kui keegi veel hakkama pole saanud


Eino tegelt oli asi mõeldud naljana...
Ei usu et keegi seda veel EI tea kudas seda tööle panna.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 29.04.2003 09:47:14 vasta tsitaadiga

WinAmp'i plugin Minuteada toimib jaLCDs ainult WinAmp 2.x'ga normaalselt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.04.2003 11:06:38 vasta tsitaadiga

Juts, Ei saanud ka seda kolmega käima.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 29.04.2003 11:53:03 vasta tsitaadiga

Juts kirjutas:
WinAmp'i plugin Minuteada toimib jaLCDs ainult WinAmp 2.x'ga normaalselt.


Õhtul kodus proovin järgi, kasutangi winamp2.91, sest 3-ga jookseb asi kokku icon_sad.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 29.04.2003 18:05:41 vasta tsitaadiga

ime ka miks kokku jookseb kui kirjas on
for Winamp (2.xx versions).

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2003 18:14:04 vasta tsitaadiga

jep , ma sain küll tööle. mitte JaLCD's..aga smarties küll.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 16:49:17 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on kogemusi kui pikad juhtmed võib lcd'le taha ühendada, enne kui mingid anomaaliad tekivad? tekkis tahtmine lcd arvutist kaugemale vedada, et oleks hea kaeda, millega arvuti teises toa otsas tegeleb? ise olen katsetanud 2meetrise printerkaabliga ja sellega ol kõik korras, kuid oleks vaja mingi 8m ja lihtsalt proovimise mõüttes ei tahaks ka hakata kaablit ostma.
h

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 17:48:31 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
jep , ma sain küll tööle. mitte JaLCD's..aga smarties küll.

Kuidas?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 05.05.2003 22:23:05 vasta tsitaadiga

8m kaablit on küll liig. 2m on isegi hästi. Sa võid proovida mingid bufferkiibid sinna vahele aretada, siis isegi ehk toimib.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2003 13:53:39 vasta tsitaadiga

Keda huviad, siis on siin veel soome keeles lcd'de kohta infot
http://www.saunalahti.fi/~pri/lcd.htm#Siniset%20Grafikkanäytöt
http://www.rautasaitti.com/artikkelit/viritys/lcd.shtml
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felch
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 09.05.2003 20:17:06 vasta tsitaadiga

Juts kirjutas:
Mul muuseas kaks FT245BM kiipi kapis seisavad....

Kas ühte müüa tahad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 10.05.2003 21:55:44 vasta tsitaadiga

Kas LCDd Linuxile ei saa panna?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart364
HV kasutaja
mart364

liitunud: 05.03.2002




sõnum 10.05.2003 22:17:30 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
Kas LCDd Linuxile ei saa panna?

ikke saab...

_________________
There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es0sef
HV vaatleja
es0sef

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2003 15:00:05 vasta tsitaadiga

LCD töötab Linuxiga täitsa edukalt ja kabla pikkus on üle 12meetri
_________________
Kuressaare webcam
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Küsimused LCD'de kohta...(20x4) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.