|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
12.04.2003 15:35:13
|
|
|
| dolby kirjutas: |
felch, täitsa õige. Toide on siis ok. Data omad tasuks ka yle kontrollida. Muide sellel joonisel Krisx, oli minu mäletamis mööda mingi viga sees. Ma sellest siin foorumis kirjutasin ka.
16 juhe oli mul vale. Teised õiged. Aga ma ostsin printeri kaabli ja testriga kontrollides igaks juhuks värvide järgi yle, sain selle, et 16 oli vale sellel joonisel. |
Testerit kahjuks pole Aga mis juhtme sa 16 asemele panid? Prooviks siis niipidi... kui siis ka ei lähe siis tuleb juhe katki lõigata ja uus otsa osta ilmselt...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
12.04.2003 16:12:08
|
|
|
| tsitaat: |
Muide sellel joonisel Krisx, oli minu mäletamis mööda mingi viga sees. Ma sellest siin foorumis kirjutasin ka.
|
sellel joonisel küll mingit viga sees pole kui sul on valgustusega LCD
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
12.04.2003 16:19:59
|
|
|
| Tuhkur: Jutt käib hoopis teisest joonisest.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
12.04.2003 17:35:14
|
|
|
| 100 oomise pote saab kokku hoida: minu LCD-le sobis 4,7 oomine takisti. Pote võib ju olla ka aga 100 ohmi on natca suur väärtus (reguleerib hüppeliselt, kas pole?).Pakuks 20 oomi, kui just on soov potekas panna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
12.04.2003 18:38:02
|
|
|
| tsitaat: |
Jutt käib hoopis teisest joonisest.
|
no aga miks siis see ei sobi?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
12.04.2003 20:06:27
|
|
|
| Krisx, Vat seda ma ise ka mõtlesin. Krt aga ei mäleta. Mitte kuidagi ei mäleta. Proovin lahti kiskuda ja vaadata. Sul ka printerikaabel vä?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
12.04.2003 20:10:44
|
|
|
| Ikkagi soovitan kuskilt tester laenata ja üle kontrollida
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
12.04.2003 20:13:10
|
|
|
| Krisx, 16 oli mul hoopis Pink/White mitte Green/white
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
12.04.2003 20:18:20
|
|
|
Hehhe... just äsja 20min tagasi sain omale testeri sebida, sain juba kõik lahti kisutud ja just ka leidsin et see pink/white on see õnnetu 16:P aga tänud
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
13.04.2003 19:12:06
|
|
|
| küsimus: kas keegi oma lcd-le toite usb ka võtnud on?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skull
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2003
|
15.04.2003 08:48:07
|
|
|
| Eelpool mainiti, et LCD maksab mingi 300 eeku kanti. Helistasin Tevalosse ja küsisin 20x4 LCD kohta. Hinnaks öeldi mulle 900.- Oskab keegi äkki täpset LCD markeeringut mulle öelda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.04.2003 08:54:49
|
|
|
skull, oled asjast veidi valesti aru saanud. 300 eeku tuli lcd hinnaks usa-st tellides, suuremas koguses. Üksik lcd tevalost või ka näiteks ronexist plekib muidugi palju rohkem.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skull
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2003
|
15.04.2003 09:00:13
|
|
|
Arusaadav
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
15.04.2003 11:43:16
|
|
|
to keytron:
USB'st ei soovitaks toidet võtma hakata. Võta parem game-pordist - pin 1 on +5V ja 4 on GND. Ma juba enne kuskil mainisin, et -5V saab spets kivi ja kahe kondekaga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
15.04.2003 20:20:53
|
|
|
| Toite saab vist kõige odavamalt max232 kiviga. kui võtta Sipexi toode SP232, saab odavamalt hakkama. Juurde 4 lüüti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
15.04.2003 21:55:57
|
|
|
| ICL7660CPA Tevalos 30.-
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
16.04.2003 11:22:33
valguseta LCD |
|
|
Korralik joonis valguseta LCD jaoks!
Samas võiks ka valguseta LCD kohta olla datasheet(*.bdf) faili link.
Seda võiks leida selle teema esimesel lehel
(veel parem kui ka esimeses sõnumis,
et leida kõik vajalik ühest kohast)
viimati muutis kose2ik 17.04.2003 12:15:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
16.04.2003 12:30:41
|
|
|
no panin skeemid esimesse postitusse...
valgustusega skeem on täiesti ok...
aga ilma valgustuseta skeem on ka ok...ainult ,et LCD jaLCD'ga ei tööta...miks?...ei tea...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart364
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
16.04.2003 15:21:30
|
|
|
jaLCD ilmselt pole arvestanud, et maailmas ka backlitiga LCD'd on vms
või on selline kontorller, mida jaLCD ei tunnista?
_________________ There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
20.04.2003 21:55:07
|
|
|
to Tuhkur:
kas sa oled enda arvuti küljes mõnda teist LCDd proovinud või siis enda oma mõne teise arvuti küljes? Oled ikka kindel, et viga on skeemis ja /või LCDs? Ehk on asi hoopis jaLCDs. Mul õnnestus pilt hüppama ja virvendama saada, kui töötas korraga mitu jaLCDs instance'i. Nad kõik üritasid samale LCDle teksti manada. Vaata igaksjuhuks oma protsessid üle.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
20.04.2003 23:18:30
|
|
|
| Juts kirjutas: |
to Tuhkur:
kas sa oled enda arvuti küljes mõnda teist LCDd proovinud või siis enda oma mõne teise arvuti küljes? Oled ikka kindel, et viga on skeemis ja /või LCDs? Ehk on asi hoopis jaLCDs. Mul õnnestus pilt hüppama ja virvendama saada, kui töötas korraga mitu jaLCDs instance'i. Nad kõik üritasid samale LCDle teksti manada. Vaata igaksjuhuks oma protsessid üle. |
ma proovisin kirjutada sinna lihtsalt igale reale tere...ja tulemuseks oli ,et lcd pealt ma tere küll välja ei lugenud...tähed olid läbisegi laiali...samas müüsin ma oma lcd juba maha...ja sellel kellele müüsin on ka sama jama...ja siis on veel siin HV's paar inimest kurtnud ,et ilma valgustuseta lcd ei tööta jaLCD'ga...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r_k
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2002
|
21.04.2003 17:13:55
|
|
|
| Tuhkrul on õigus... mul sama jama... just nimelt jaLCD-ga... samas oli mingi winampi plugin ka, mis ei suutnud korralikult pilti kuvada... Pilt väreleb, tähed hüppavad... Samas, kasutades LCD Smartie-t on kõik täiesti korras (LCD Studioga ka kõik normis)..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart364
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
21.04.2003 17:48:29
|
|
|
aga ikkagi, minu arust on valguseta LCD'l teine controller, mida jaLCD ei toeta!
_________________ There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.04.2003 19:39:11
|
|
|
| tsitaat: |
samas oli mingi winampi plugin ka, mis ei suutnud korralikult pilti kuvada... Pilt väreleb, tähed hüppavad...
|
seal tuli setinguid ka tiba rohkem näppida
multiplier tuli 2 peale panna...vähemalt mul aitas see...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
25.04.2003 09:15:12
|
|
|
Kas skeeme mõne teise pordi kaudu tööle panemiseks ei ole?
PS/2 või COM näiteks.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppp
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2003 10:00:27
|
|
|
PS/2-te vist hästi ei saa...
COM-porti ühendamisest juttu näiteks siin (saksa keeles - kui vaja, siis võin tõlkida):
http://www.tldp.org/linuxfocus/Deutsch/May2002/article236.shtml
(Selle võiks tegelt AT90S2313 peale ringi teha, sest see on ca 2x odavam - ühe selle mikrokontrolleri peale tehtud skeemi leiab näiteks siit: http://www.geocities.com/mdurller/lcd.html)
Omal aga plaan asi USB-sse toppida. Küll mitte päris nii, nagu
siin tehtud, vaid FTDI FT245BM kiviga (peaks tiba odavam olema).
A muidu võiks vist serial/USB LCD-de jaoks uue teema teha ja miks mitte kamba huvilisi kokku korjata ja näiteks Kamitrast korralikud PCB-d tellida.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart364
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
25.04.2003 11:10:39
|
|
|
| pppp kirjutas: |
Omal aga plaan asi USB-sse toppida. Küll mitte päris nii, nagu
siin tehtud, vaid FTDI FT245BM kiviga (peaks tiba odavam olema).
A muidu võiks vist serial/USB LCD-de jaoks uue teema teha ja miks mitte kamba huvilisi kokku korjata ja näiteks Kamitrast korralikud PCB-d tellida. |
Hmm... see saab nati raske olema ju peab tegema kiibi mis paneb pacetid usbsse... vms ja siis veel windowsile/linuxile driverid.. aga jah, kui hakkama saad, siis ytle, ma teen endale kah selle usb asjakese ja maibe ostan siis millalgi ka LCD
_________________ There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppp
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2003 13:52:53
|
|
|
Vaatasin just igasugu USB->parallel jubinate hindu. Ise aretades vist kuidagi paari-kolmesaja krooniga hakkama ei saa... Omaette küsimus on muidugi, kas LCD sellise valmis karbi otsas tööle hakkab... On ehk kellelgi kogemusi nende igasugu Chronose jne karpidega? Kuidas neil draiveritega lood on? Printerid töötavad nende otsas korralikult?
COM-porti ühendamiseks on aga mingi isearetatud mikrokontrolleriga skeem vist parim lahendus.
Ohmule:
Selleks kiibiks, mis data USB-st paralleli ümber paneb, oleks seesama minu poolt juba korra mainitud FTDI FT245BM (Ise võiks muidugi kah kiibi valmis disainida, kui keegi selle kinni maksaks ). Sellele on olemas nii Linuxi kui Windowsi draiverid.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
25.04.2003 20:35:58
|
|
|
Mul muuseas kaks FT245BM kiipi kapis seisavad. Oli omal ajal mõte nendega mängida aga aega ei ole. Aga kui selle baasil adapter teha, siis tuleb mingisugune mikrokontroller sinna vahele ehitada ja mina selle koodi väljamõtlemisega tegeleda ei viitsi. Kui huvilisi ohtralt on, siis ehk tasub isegi vaeva näha. Kui kellelgi on häid ideid või leiab mõne huvitava skeemi, andke teada.
Kas keegi on LCDriver'ga kah kokku puutunud? Mind huvitab, kas ta kasutab Win'i API't COM-pordiga suhtlemiseks.
P.S. Ma ei usu, et jaLCDs hakkab USB->LPT üleminekuga tööle. jaLCDs suhtleb otse pordiga, need üleminekud tekitavad aga virtuaalse seadme, millega saab suhelda ainult läbi Win'i.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja1
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
26.04.2003 16:44:48
|
|
|
üks kysimus, et kuda nende LCD'dega saab kuvada tempe ja fan speede näiteks? , Öeldi et on vaja MBM5'te...aga sellega ka midagi targemat ei toimi . Oskab keegi äkki aidata?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
26.04.2003 17:08:04
|
|
|
HAH, sain hakkama : teema suletud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
26.04.2003 17:20:32
|
|
|
kindlasti sulgeme teema kohe kui sa oma küsimusele vastuse said...
aga võiks ju öelda ka teistele kuidas said...juhul kui keegi veel hakkama pole saanud
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
28.04.2003 15:46:58
|
|
|
Ega keegi ei oska öelda, kas winampile on vaja spectrum analyseriks eraldi pluginat? Mul lugusi ja bitrate ning ülejäänud jullasi näitab ilusti, aga spectrum analyseri ajal viskab korraks ainult esimesse ritta paar ruutu ja nii ta jääbki Ahjaa, jalcd-d kasutan loomulikult.
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
28.04.2003 15:49:25
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
kindlasti sulgeme teema kohe kui sa oma küsimusele vastuse said...
aga võiks ju öelda ka teistele kuidas said...juhul kui keegi veel hakkama pole saanud |
Eino tegelt oli asi mõeldud naljana...
Ei usu et keegi seda veel EI tea kudas seda tööle panna.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
29.04.2003 09:47:14
|
|
|
| WinAmp'i plugin Minuteada toimib jaLCDs ainult WinAmp 2.x'ga normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
29.04.2003 11:06:38
|
|
|
| Juts, Ei saanud ka seda kolmega käima.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
29.04.2003 11:53:03
|
|
|
| Juts kirjutas: |
| WinAmp'i plugin Minuteada toimib jaLCDs ainult WinAmp 2.x'ga normaalselt. |
Õhtul kodus proovin järgi, kasutangi winamp2.91, sest 3-ga jookseb asi kokku
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
29.04.2003 18:05:41
|
|
|
ime ka miks kokku jookseb kui kirjas on
for Winamp (2.xx versions).
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
29.04.2003 18:14:04
|
|
|
| jep , ma sain küll tööle. mitte JaLCD's..aga smarties küll.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002
|
05.05.2003 16:49:17
|
|
|
kas kellelgi on kogemusi kui pikad juhtmed võib lcd'le taha ühendada, enne kui mingid anomaaliad tekivad? tekkis tahtmine lcd arvutist kaugemale vedada, et oleks hea kaeda, millega arvuti teises toa otsas tegeleb? ise olen katsetanud 2meetrise printerkaabliga ja sellega ol kõik korras, kuid oleks vaja mingi 8m ja lihtsalt proovimise mõüttes ei tahaks ka hakata kaablit ostma.
h
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
05.05.2003 17:48:31
|
|
|
| tobler kirjutas: |
| jep , ma sain küll tööle. mitte JaLCD's..aga smarties küll. |
Kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
05.05.2003 22:23:05
|
|
|
| 8m kaablit on küll liig. 2m on isegi hästi. Sa võid proovida mingid bufferkiibid sinna vahele aretada, siis isegi ehk toimib.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
09.05.2003 20:17:06
|
|
|
| Juts kirjutas: |
| Mul muuseas kaks FT245BM kiipi kapis seisavad.... |
Kas ühte müüa tahad?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
10.05.2003 21:55:44
|
|
|
Kas LCDd Linuxile ei saa panna?
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart364
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
10.05.2003 22:17:30
|
|
|
| zilwer kirjutas: |
| Kas LCDd Linuxile ei saa panna? |
ikke saab...
_________________ There are 10 types of people: People who understand binary and those that don't. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
14.05.2003 15:00:05
|
|
|
LCD töötab Linuxiga täitsa edukalt ja kabla pikkus on üle 12meetri
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|