Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scratchy
HV vaatleja


liitunud: 17.11.2002




sõnum 04.01.2007 19:58:23 Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) vasta tsitaadiga

Rääkige mis softi te kasutanud olete, et mobiili GPS'na kasutada kui on olemas bluetooth saatjaga GPS vastuvõtja.
Ise proovisin Nav4All, aga sellega pole Eestis ju midagi teha (vb Tallinnas), aga üldiselt ikkagi pask, võiks olla mingi selline, mis teeb telefonist TAVALISE GPS'i, mitte mingi kaarte allatõmbava-rääkiva superpasa versiooni seadmetest, mis maksavad kohutavat hinda. Võiks näidata hetke koordinaate, võiks saada salvestada erinevaid punkte ja siis noole juhatusel neid pärast üles leida nagu käsi-GPS'ga.

Leidsin veel mõningaid programme, aga ei midagi Sony Ericsson W810i'le. GPS vastuvõtja on Holux GPSlim 236.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 20:07:04 vasta tsitaadiga

Scratchy, mis asja sa ajad? GPS'i tarbeks on seadmel vaja satelliitidega suhelda.

Kui, siis on selleks võimelised vaid satelliittelefonid, kuid ka selles pole ma kindel.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 20:18:28 vasta tsitaadiga

Nokia N73 + Micronet Bluetooth GPS + TomTom Mobile 6 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 04.01.2007 20:38:45 vasta tsitaadiga

http://www.linuxtechs.net/kruch/tb/forum/index.php
Kuna endal veel GPS puudub siis pole lähemalt uurinud.
Keegi võiks siia just softi poole pealt midagi kommenteerida, see TomTom on vististi päris kallis lõbu.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bond
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 04.01.2007 20:45:11 vasta tsitaadiga

Qtek 9100+tom-tom gps+gpsdash2+skaneeritud kaardid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.01.2007 21:05:41 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Scratchy, mis asja sa ajad? GPS'i tarbeks on seadmel vaja satelliitidega suhelda.

Kui, siis on selleks võimelised vaid satelliittelefonid, kuid ka selles pole ma kindel.


icon_rolleyes.gif
Teema pealkiri:
tsitaat:
Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja)


Telefonidele on võimalik osta GPS lisavidin, mis bluetooth-i või mõne muu liidese kaudu telefoniga ühildub. Näiteks see http://www.nokia.ee/phones/enhancements/data/gps/ld3w/

Lisaks on veel spetsiaalsed GPS korpused http://www.nokia.ee/phones/enhancements/covers/xpress_gps/

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scratchy
HV vaatleja


liitunud: 17.11.2002




sõnum 04.01.2007 21:27:36 vasta tsitaadiga

Oskate öelda, kas see TomTom Sony Ericssoniga ka töötab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 05.01.2007 14:49:17 vasta tsitaadiga

Scratchy kirjutas:
Oskate öelda, kas see TomTom Sony Ericssoniga ka töötab?


http://www.tomtom.com/phones/?intProduct=212
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 11.01.2007 21:27:33 vasta tsitaadiga

Tahaks väga sellel teemal kaasa rääkida, aga ei tea mis op süsteemil see Sony Ericsson W810i'le töötab.
Mul on QTEK 8100 Musicphone ,Windows Mobile 2003 väga andekas aparaat.
Softi on netis tõmmata küllaga. Mina kasutsn BT GPS seadet ja moblas on mul selline programm nagu GPS Tuner. Tõsi selle litsentsi ostsin 350 kr eest. Joonistab raja , saab panna igasugu punkte, näitab kiiruseid ja aegasid, kõrgust ja ilmakaart jne. Mina käin sellega jooksmas , suusatamas, siis hea vaadata läbitud teekonda ja aega , kiirendust. Selle faili saab laadida arvutisse Google Earthi , see näitan täpselt ära kus oled liikunud. Kahjuks on eesti selles väga kahvatu. Tallinn on ainult selgelt.
See on ka hea, siia saab Regio kaardi alla. http://www.smartphone.net/software_detail.asp?id=2495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 12.01.2007 12:40:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Nokia N73 + Micronet Bluetooth GPS + TomTom Mobile 6 icon_razz1.gif


Kas TomTom omab ka Eesti kaarti?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.01.2007 15:39:14 vasta tsitaadiga

Äkki saaks TomTom-i kasutamisest Nokiaga siin eestis mõne videoklipi?
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepsy
HV kasutaja
pepsy

liitunud: 24.08.2004




sõnum 13.01.2007 18:33:08 vasta tsitaadiga

olen näinud nokia 9300 + Nokia juhtmeta GPS-moodul LD-3W + wayfinder programmi kasutamist. itaalias oli täiesti korralik.
http://www.wayfinder.com/products/product_overview.en.php - see toetab mingi metsikult paljusi telefone, ainult üks probleem-eestit ei ole kaardi peal.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 18:07:33 vasta tsitaadiga

vik kirjutas:
See on ka hea, siia saab Regio kaardi alla. http://www.smartphone.net/software_detail.asp?id=2495
kuidas täpsemalt asi käib, on kuskil juhendit?
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.05.2007 13:13:19 vasta tsitaadiga

Keegi oskaks seletada kuidas Tomtom6-ga mapi tööle saaks? Kiirust ja kõike näitab kuid mapi peal pole ühtegi teed. Eesti kaardi tõstsin mälukaardile aga kuidas seda valida ma küll ei tea icon_confused.gif

edit: või näieks on mingit muud navigaatorit millel oleks eesti kaart peal. Ka Pärnu osa
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2007 14:15:53 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Keegi oskaks seletada kuidas Tomtom6-ga mapi tööle saaks? Kiirust ja kõike näitab kuid mapi peal pole ühtegi teed. Eesti kaardi tõstsin mälukaardile aga kuidas seda valida ma küll ei tea icon_confused.gif

edit: või näieks on mingit muud navigaatorit millel oleks eesti kaart peal. Ka Pärnu osa


Tomtom käivitades peaks küsima, mis kaarti kasutada. Kui sul on nokia, siis smart2go kaardil oli pärnu täitsa korralikult peal.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.05.2007 18:02:13 vasta tsitaadiga

Mul on asus P535 ja smart2go-l kaarti küll tööle ei saanud

Edit: prog ütleb et eesti map on installitud aga pärnust pole kriipsugi kaardil. Aga keegi oskab öelda mix see smart2go koguaeg kokku jookseb ja dont sendi ette viskab? üldse on imelik liiga palju dont sende tuleb koguaeg
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 09:23:03 vasta tsitaadiga

jah thumbs_up.gif
Raibert kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Nokia N73 + Micronet Bluetooth GPS + TomTom Mobile 6 icon_razz1.gif


Kas TomTom omab ka Eesti kaarti?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 10:23:57 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Keegi oskaks seletada kuidas Tomtom6-ga mapi tööle saaks? Kiirust ja kõike näitab kuid mapi peal pole ühtegi teed. Eesti kaardi tõstsin mälukaardile aga kuidas seda valida ma küll ei tea icon_confused.gif

edit: või näieks on mingit muud navigaatorit millel oleks eesti kaart peal. Ka Pärnu osa
mul tomtom 6.010 ja kaart eastern_europe-map v608.0. nii tom tom enda programmi kataloog kui kaardikataloog peavad olema otse mälukaardil. muidu mul tööle ei hakanud ja kaarti ka üles ei leidnud.

tallinn on seal päris korralik, aga keila on suht poolik. teisi väiksemaid linnu pole uurind.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 06.05.2007 12:21:01 vasta tsitaadiga

Mix ma smart2go-l kaarti tööle ei saa? üldse on väga imelik see asi koha näitab ära kuid teid ei ole tõmbasin läti eesti ja kuimmagis pole teid icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2007 08:32:54 vasta tsitaadiga

ei mäletagi, aga leidsin google otsinguga nii kaardi faili kui tomtom "mootori"
ehk saab kuskil eestis osta ka, näiteks elionist
http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=285&ttt=7568&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1373

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 08.05.2007 23:11:15 vasta tsitaadiga

Jutt on TomTom Pocket PC (Windows CE)
Mul on TOMTOM v 5.21 ja v6.02 Kaart peab olema vers. 5.21 kataloogis Guam_650 ja v.6.02 kataloogis Guam . Western-and-Central-Europe mul on, aga Eesti on seal väga hõre.
Eesti on vist Cen-Europe ????? kuidagi ei leia.
Küsimus asjatundjatele: Kas on selline install ka mis kaarte teeb mälukaardile riikide kaupa.
See Western and -Cent Eu on väga suur 1,5Gb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 07:38:17 vasta tsitaadiga

vik kirjutas:
Western-and-Central-Europe mul on, aga Eesti on seal väga hõre.
Eesti on vist Cen-Europe ????? kuidagi ei leia.
See Western and -Cent Eu on väga suur 1,5Gb
kaupz kirjutas:
mul tomtom 6.010 ja kaart eastern_europe-map v608.0.
tallinn on seal päris korralik, aga keila on suht poolik. teisi väiksemaid linnu pole uurind.

ei oska öelda kui hõre on, ei ole väga uurinud. praegu vaatasin Sakut, tänavaid on palju aga mitte ühtegi tänava nime!

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 09.05.2007 09:42:03 vasta tsitaadiga

Mis seadet või mobiili kasutad? Sul on ikka Ida euroopa , Lääne ja -Kesk pole praktiliselt eestit . Kui GPS sisse lülitadad siis ta näitab, et oled Tartus aga Tartu kohta on ainult tänavatest Riia tn ja Ringtee. Proovisin kui panen sihtkohaks Helsingi või Berliin siis näitab ainult kahte peatänavat. Kui Tom Tom panna kaarti lisama, siis pakub Euroopa aga Eestit ma ei näe ja pealegi küsib ka seeriali. PEAN VEEL OTSIMA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 11:14:10 vasta tsitaadiga

nokia 5500 symbian.
ida-euroopa tomtom kaart on jah.
vaatasin tartut, tähtvere kõrval näitab kõiki tänavaid, piiri meloni herne jne.
ka helsinki on päris detailne.

ei ole ma ka ise suutnud leida www.tomtom.com kirjeldust kus kaardipakis mis riigid on ??

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 09.05.2007 13:39:32 vasta tsitaadiga

Panin omale iGO navi peale Tallinn on päris hea aga Tartut pole ollagi. www.navngo.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 06.06.2007 09:31:28 vasta tsitaadiga

Hakkasin uurima Nokia http://www.smart2go.com/en/ lehekülge, kuna väidetavalt peaks saama kaarte tasuta allalaadida E- ja N-seeria telefonidele. Siiski paistab, et mina oma E50 ei saa sealt muhvigi. E-seeria telefonidest saab sealt tirida vaid E61, E70 ja E71 telefonidele ja N-seeriast N80 ja N93
Jama ikka veel see värk aga eks ta paari aastaga laieneb enamusele uutele telfonidele nagu MMS omal ajal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 19:22:52 vasta tsitaadiga

Minu E-50-l sealt tiritud kaart peal, toimib kenasti. Kui sul pole nimekirjas olev telefon, downloadi omale "map downloader", ühendad telefoni arvutiga ja laed kaardid telefoni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 04:49:23 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Mix ma smart2go-l kaarti tööle ei saa? üldse on väga imelik see asi koha näitab ära kuid teid ei ole tõmbasin läti eesti ja kuimmagis pole teid icon_evil.gif
Mul sama jama ja netist lugedes me ei ole ainsad. Samas Nokia N95'ga kaasas oleval on Eesti teed ja tänavad täiesti olemas. Aru ma ei saa mis toimub. Korduvalt olen nii softi kui ka kaarte peale maha lasknud, aga ei midagist. Soome-Rootsi samas korras.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 07.06.2007 13:19:13 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Minu E-50-l sealt tiritud kaart peal, toimib kenasti. Kui sul pole nimekirjas olev telefon, downloadi omale "map downloader", ühendad telefoni arvutiga ja laed kaardid telefoni.

Map dowloader teatab, et vähemalt korra pean käivitama "Maps" applikatsiooni enne kui saan oma telefoni kaarti laadida. icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 20:54:43 vasta tsitaadiga

Nii, proovisin uuesti installida. Kõigepealt smart2go kodukalt telefoni käiv app, külma kõhuga valisin telefoni tüübiks E70 ja downloadisin smart2go_beta_S60.SISX faili, installisin E50-sse, siis map downloader arvutisse, telefon juhtmega andmeedastus modes arvuti külge ja hakkasin kaarte downloadima (Eesti, Läti, Soome). Töötab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 08.06.2007 12:55:28 vasta tsitaadiga

Tallinna tänavad on ju täiesti olemas. Ja samas on ju ka kodulehel kirjas, et tegemist on beetaversiooniga - küll need teed ka tulevad. Ma arvan, et arvestades Nokia haaret on see poole aasta küsimus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 14:34:39 vasta tsitaadiga

No ju siis WM versiooniga mingi kala neil veel. Ei ole sellega Tallinnas ühtegi tänavat.
MapLoader väidab peale 18% allalaadimist, et kaardid on edukalt allalaetud, aga ei midagist icon_evil.gif
GPS töötab, POI otsing töötab ja isegi kaardile kuvab punktid, näiteks läheduses asuvad supermarketid.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 15:40:15 vasta tsitaadiga

N80 töötab ilusti ja esimesest laksust.
Tallinnat jkka väga palju peal võrreldes teiste välsmaiste kaartidega.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 19:52:46 vasta tsitaadiga

mul ka n80 ja töötab täiesti ilusti. Kuigi, maploaderiga ei saa ma midagi teha, näitab, et installis ära telefoni, aga ei midagi. Kuid kui wifiga otsida mingit kohta, on kõik teed olemas!
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 20:27:51 vasta tsitaadiga

Olen ka seda varianti proovinud, et kustutan kõik kaardid ära ja siis lasknud programmil ise tõmmata, aga vahet ei ole.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 12:23:39 vasta tsitaadiga

TT6 peal mul Western.and.Central.Europe.v.650.1052 ja eesti olemas (alla 200mb),
TT5 peal mul Eastern_Europe-Map.v.608 ja Eesti Läte ja Leedu on palju põhjalikumad kui v650(1.4gb)
proged mul program files sees, mõlemad kaardid mälukaardi ROOTis
kaupz kirjutas:
vik kirjutas:
Western-and-Central-Europe mul on, aga Eesti on seal väga hõre.
Eesti on vist Cen-Europe ????? kuidagi ei leia.
See Western and -Cent Eu on väga suur 1,5Gb
kaupz kirjutas:
mul tomtom 6.010 ja kaart eastern_europe-map v608.0.
tallinn on seal päris korralik, aga keila on suht poolik. teisi väiksemaid linnu pole uurind.

ei oska öelda kui hõre on, ei ole väga uurinud. praegu vaatasin Sakut, tänavaid on palju aga mitte ühtegi tänava nime!

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 14:19:20 vasta tsitaadiga

TT5 Eastern Europe kaardil avastasin Tallinnas huvitava tänava, mis läbib Inglise kolledži ja Tallinna raamatukogu hoove ja jõuab Pärnu maanteelt Estonia pst-le välja, mis on veel peale kauba ühesuunaline icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 11.06.2007 15:15:53 vasta tsitaadiga

TT5 Eastern Europe kaart paneb mul igastahes jube pange. Igastahes mingi 20m on tema ajast ees icon_rolleyes.gif Või asi on minu Asus P535-es?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 23:28:38 vasta tsitaadiga

TT6 töötab GPSiga täpsemini, aga TT5 kaardid on põhjalikumad.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 08:23:27 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
N80 töötab ilusti ja esimesest laksust.
Tallinnat jkka väga palju peal võrreldes teiste välsmaiste kaartidega.

kuidas oleks võrdlus TT6 kaardiga?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 09:40:00 vasta tsitaadiga

Avastasin, et sama kaarti, mida kasutab TT5 (sama tänav peal, mida eelmises postis mainisin) kasutab ka Navizon http://www.navizon.com/navizon_navizon.htm
Ka muidu suht hea, määrad ära mälu limiidi ja tama sikutab vastavalt vajadusele ühe korra kaarti alla ja salvestab selle seadmesse, et järgmine kord mitte allalaadida. Põhimõtteliselt lappad wifi alas kogu eeldatavalt vaja mineva kaarti läbi, et pärast mitte GPRS'i kasutada.
tsitaat:
kuidas oleks võrdlus TT6 kaardiga?
TT6'le minu teada ei olegi ametlikku Eesti kaarti, või ma eksin. Vähemalt nende kodukalt ei leidnud ma ühtegi viidet.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2007 19:23:16 vasta tsitaadiga

TT6le ametlik või mitte, aga PPC peal olemas kaart kus eesti sees
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006




sõnum 14.06.2007 22:51:29 vasta tsitaadiga

Mul oli Nokia 5140 GPS korpus maksis miskit 1700.- Ei mäleta mis softi kasutasin kahjuks
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2007 19:54:14 vasta tsitaadiga

Head uudised Smart2Go'lt. Nad on väljalasknud uue versiooni oma MapLoader ja WM5 tarkvarast. Ja nüüd töötab ta mul perfektselt, kõik teed ja tänavad on Eestis olemas thumbs_up.gif
NB! Mõlemad tuleb uuendada, et kasutada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.07.2007 21:30:23 vasta tsitaadiga

Westswamp kirjutas:
Head uudised Smart2Go'lt. Nad on väljalasknud uue versiooni oma MapLoader ja WM5 tarkvarast. Ja nüüd töötab ta mul perfektselt, kõik teed ja tänavad on Eestis olemas thumbs_up.gif
NB! Mõlemad tuleb uuendada, et kasutada.
Ma tõmbasin selle progi ja installi ajal tuli error ja map loader on ka mingi nokia oma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2007 21:38:09 vasta tsitaadiga

see uus töötab küll super hästi mul thumbs_up.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.07.2007 22:15:45 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
see uus töötab küll super hästi mul thumbs_up.gif
Kas peabki nokia map loader olema? Aga huvitav mix mul MW5-le ei installi ära seda progi icon_confused.gif Läen homme slovakkiasse keegi võiks aidata thumbs_up.gif
Või kuhu peaks selle installima kas kaardile või telefoni mällu?

endal asus P535

edit: proge sain installitud lasin telefoni mälule, aga kui seda nokia map loaderit kuidagi tööle ei saa ajab mingi ühendamise juttu kuigi mul on ühendatud pocketpc arvutiga ja mass storage kaudu vms. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007




sõnum 05.07.2007 22:17:51 vasta tsitaadiga

endal nokia 6600 2kki viitsite anda donwloadide lingi et ei leidnud seda tahaks ka proovida 2kki pärnu isegi töötab
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.07.2007 22:33:49 vasta tsitaadiga

tennar kirjutas:
endal nokia 6600 2kki viitsite anda donwloadide lingi et ei leidnud seda tahaks ka proovida 2kki pärnu isegi töötab
http://www.smart2go.com/ icon_rolleyes.gif

edit: krt mul mingi selline kiri koguaeg ees sadat asja juba proovinud icon_cry.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2007 22:48:09 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
edit: krt mul mingi selline kiri koguaeg ees sadat asja juba proovinud icon_cry.gif


Aga kas sa saad valika kaabli ühendamisel, missugust ühendusviisi kasutada? mul ka viskas sellise kirja ette, kui panin, et ta ühendaks läbi PC Suite'i, aga kui panin massmälu, hakkas ilusti tööle.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.