|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scratchy
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2002
|
04.01.2007 19:58:23
Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) |
|
|
Rääkige mis softi te kasutanud olete, et mobiili GPS'na kasutada kui on olemas bluetooth saatjaga GPS vastuvõtja.
Ise proovisin Nav4All, aga sellega pole Eestis ju midagi teha (vb Tallinnas), aga üldiselt ikkagi pask, võiks olla mingi selline, mis teeb telefonist TAVALISE GPS'i, mitte mingi kaarte allatõmbava-rääkiva superpasa versiooni seadmetest, mis maksavad kohutavat hinda. Võiks näidata hetke koordinaate, võiks saada salvestada erinevaid punkte ja siis noole juhatusel neid pärast üles leida nagu käsi-GPS'ga.
Leidsin veel mõningaid programme, aga ei midagi Sony Ericsson W810i'le. GPS vastuvõtja on Holux GPSlim 236.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
04.01.2007 20:07:04
|
|
|
Scratchy, mis asja sa ajad? GPS'i tarbeks on seadmel vaja satelliitidega suhelda.
Kui, siis on selleks võimelised vaid satelliittelefonid, kuid ka selles pole ma kindel.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.01.2007 20:18:28
|
|
|
Nokia N73 + Micronet Bluetooth GPS + TomTom Mobile 6
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
04.01.2007 20:38:45
|
|
|
http://www.linuxtechs.net/kruch/tb/forum/index.php
Kuna endal veel GPS puudub siis pole lähemalt uurinud.
Keegi võiks siia just softi poole pealt midagi kommenteerida, see TomTom on vististi päris kallis lõbu.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bond
HV vaatleja
liitunud: 29.05.2002
|
04.01.2007 20:45:11
|
|
|
| Qtek 9100+tom-tom gps+gpsdash2+skaneeritud kaardid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scratchy
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2002
|
04.01.2007 21:27:36
|
|
|
| Oskate öelda, kas see TomTom Sony Ericssoniga ka töötab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
11.01.2007 21:27:33
|
|
|
Tahaks väga sellel teemal kaasa rääkida, aga ei tea mis op süsteemil see Sony Ericsson W810i'le töötab.
Mul on QTEK 8100 Musicphone ,Windows Mobile 2003 väga andekas aparaat.
Softi on netis tõmmata küllaga. Mina kasutsn BT GPS seadet ja moblas on mul selline programm nagu GPS Tuner. Tõsi selle litsentsi ostsin 350 kr eest. Joonistab raja , saab panna igasugu punkte, näitab kiiruseid ja aegasid, kõrgust ja ilmakaart jne. Mina käin sellega jooksmas , suusatamas, siis hea vaadata läbitud teekonda ja aega , kiirendust. Selle faili saab laadida arvutisse Google Earthi , see näitan täpselt ära kus oled liikunud. Kahjuks on eesti selles väga kahvatu. Tallinn on ainult selgelt.
See on ka hea, siia saab Regio kaardi alla. http://www.smartphone.net/software_detail.asp?id=2495
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
12.01.2007 12:40:54
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
Nokia N73 + Micronet Bluetooth GPS + TomTom Mobile 6  |
Kas TomTom omab ka Eesti kaarti?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
12.01.2007 15:39:14
|
|
|
Äkki saaks TomTom-i kasutamisest Nokiaga siin eestis mõne videoklipi?
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
13.01.2007 18:33:08
|
|
|
olen näinud nokia 9300 + Nokia juhtmeta GPS-moodul LD-3W + wayfinder programmi kasutamist. itaalias oli täiesti korralik.
http://www.wayfinder.com/products/product_overview.en.php - see toetab mingi metsikult paljusi telefone, ainult üks probleem-eestit ei ole kaardi peal.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
05.03.2007 18:07:33
|
|
|
kuidas täpsemalt asi käib, on kuskil juhendit?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.05.2007 13:13:19
|
|
|
Keegi oskaks seletada kuidas Tomtom6-ga mapi tööle saaks? Kiirust ja kõike näitab kuid mapi peal pole ühtegi teed. Eesti kaardi tõstsin mälukaardile aga kuidas seda valida ma küll ei tea
edit: või näieks on mingit muud navigaatorit millel oleks eesti kaart peal. Ka Pärnu osa
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
05.05.2007 14:15:53
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Keegi oskaks seletada kuidas Tomtom6-ga mapi tööle saaks? Kiirust ja kõike näitab kuid mapi peal pole ühtegi teed. Eesti kaardi tõstsin mälukaardile aga kuidas seda valida ma küll ei tea
edit: või näieks on mingit muud navigaatorit millel oleks eesti kaart peal. Ka Pärnu osa |
Tomtom käivitades peaks küsima, mis kaarti kasutada. Kui sul on nokia, siis smart2go kaardil oli pärnu täitsa korralikult peal.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.05.2007 18:02:13
|
|
|
Mul on asus P535 ja smart2go-l kaarti küll tööle ei saanud
Edit: prog ütleb et eesti map on installitud aga pärnust pole kriipsugi kaardil. Aga keegi oskab öelda mix see smart2go koguaeg kokku jookseb ja dont sendi ette viskab? üldse on imelik liiga palju dont sende tuleb koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.05.2007 09:23:03
|
|
|
jah
| Raibert kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
Nokia N73 + Micronet Bluetooth GPS + TomTom Mobile 6  |
Kas TomTom omab ka Eesti kaarti? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
06.05.2007 10:23:57
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Keegi oskaks seletada kuidas Tomtom6-ga mapi tööle saaks? Kiirust ja kõike näitab kuid mapi peal pole ühtegi teed. Eesti kaardi tõstsin mälukaardile aga kuidas seda valida ma küll ei tea
edit: või näieks on mingit muud navigaatorit millel oleks eesti kaart peal. Ka Pärnu osa |
mul tomtom 6.010 ja kaart eastern_europe-map v608.0. nii tom tom enda programmi kataloog kui kaardikataloog peavad olema otse mälukaardil. muidu mul tööle ei hakanud ja kaarti ka üles ei leidnud.
tallinn on seal päris korralik, aga keila on suht poolik. teisi väiksemaid linnu pole uurind.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
06.05.2007 12:21:01
|
|
|
Mix ma smart2go-l kaarti tööle ei saa? üldse on väga imelik see asi koha näitab ära kuid teid ei ole tõmbasin läti eesti ja kuimmagis pole teid
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
08.05.2007 23:11:15
|
|
|
Jutt on TomTom Pocket PC (Windows CE)
Mul on TOMTOM v 5.21 ja v6.02 Kaart peab olema vers. 5.21 kataloogis Guam_650 ja v.6.02 kataloogis Guam . Western-and-Central-Europe mul on, aga Eesti on seal väga hõre.
Eesti on vist Cen-Europe ????? kuidagi ei leia.
Küsimus asjatundjatele: Kas on selline install ka mis kaarte teeb mälukaardile riikide kaupa.
See Western and -Cent Eu on väga suur 1,5Gb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
09.05.2007 07:38:17
|
|
|
| vik kirjutas: |
Western-and-Central-Europe mul on, aga Eesti on seal väga hõre.
Eesti on vist Cen-Europe ????? kuidagi ei leia.
See Western and -Cent Eu on väga suur 1,5Gb |
| kaupz kirjutas: |
mul tomtom 6.010 ja kaart eastern_europe-map v608.0.
tallinn on seal päris korralik, aga keila on suht poolik. teisi väiksemaid linnu pole uurind. |
ei oska öelda kui hõre on, ei ole väga uurinud. praegu vaatasin Sakut, tänavaid on palju aga mitte ühtegi tänava nime!
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
09.05.2007 09:42:03
|
|
|
| Mis seadet või mobiili kasutad? Sul on ikka Ida euroopa , Lääne ja -Kesk pole praktiliselt eestit . Kui GPS sisse lülitadad siis ta näitab, et oled Tartus aga Tartu kohta on ainult tänavatest Riia tn ja Ringtee. Proovisin kui panen sihtkohaks Helsingi või Berliin siis näitab ainult kahte peatänavat. Kui Tom Tom panna kaarti lisama, siis pakub Euroopa aga Eestit ma ei näe ja pealegi küsib ka seeriali. PEAN VEEL OTSIMA
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
09.05.2007 11:14:10
|
|
|
nokia 5500 symbian.
ida-euroopa tomtom kaart on jah.
vaatasin tartut, tähtvere kõrval näitab kõiki tänavaid, piiri meloni herne jne.
ka helsinki on päris detailne.
ei ole ma ka ise suutnud leida www.tomtom.com kirjeldust kus kaardipakis mis riigid on ??
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
09.05.2007 13:39:32
|
|
|
| Panin omale iGO navi peale Tallinn on päris hea aga Tartut pole ollagi. www.navngo.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
06.06.2007 09:31:28
|
|
|
Hakkasin uurima Nokia http://www.smart2go.com/en/ lehekülge, kuna väidetavalt peaks saama kaarte tasuta allalaadida E- ja N-seeria telefonidele. Siiski paistab, et mina oma E50 ei saa sealt muhvigi. E-seeria telefonidest saab sealt tirida vaid E61, E70 ja E71 telefonidele ja N-seeriast N80 ja N93
Jama ikka veel see värk aga eks ta paari aastaga laieneb enamusele uutele telfonidele nagu MMS omal ajal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
06.06.2007 19:22:52
|
|
|
| Minu E-50-l sealt tiritud kaart peal, toimib kenasti. Kui sul pole nimekirjas olev telefon, downloadi omale "map downloader", ühendad telefoni arvutiga ja laed kaardid telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
07.06.2007 04:49:23
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Mix ma smart2go-l kaarti tööle ei saa? üldse on väga imelik see asi koha näitab ära kuid teid ei ole tõmbasin läti eesti ja kuimmagis pole teid  |
Mul sama jama ja netist lugedes me ei ole ainsad. Samas Nokia N95'ga kaasas oleval on Eesti teed ja tänavad täiesti olemas. Aru ma ei saa mis toimub. Korduvalt olen nii softi kui ka kaarte peale maha lasknud, aga ei midagist. Soome-Rootsi samas korras.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
07.06.2007 13:19:13
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Minu E-50-l sealt tiritud kaart peal, toimib kenasti. Kui sul pole nimekirjas olev telefon, downloadi omale "map downloader", ühendad telefoni arvutiga ja laed kaardid telefoni. |
Map dowloader teatab, et vähemalt korra pean käivitama "Maps" applikatsiooni enne kui saan oma telefoni kaarti laadida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
07.06.2007 20:54:43
|
|
|
| Nii, proovisin uuesti installida. Kõigepealt smart2go kodukalt telefoni käiv app, külma kõhuga valisin telefoni tüübiks E70 ja downloadisin smart2go_beta_S60.SISX faili, installisin E50-sse, siis map downloader arvutisse, telefon juhtmega andmeedastus modes arvuti külge ja hakkasin kaarte downloadima (Eesti, Läti, Soome). Töötab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
08.06.2007 12:55:28
|
|
|
| Tallinna tänavad on ju täiesti olemas. Ja samas on ju ka kodulehel kirjas, et tegemist on beetaversiooniga - küll need teed ka tulevad. Ma arvan, et arvestades Nokia haaret on see poole aasta küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
09.06.2007 14:34:39
|
|
|
No ju siis WM versiooniga mingi kala neil veel. Ei ole sellega Tallinnas ühtegi tänavat.
MapLoader väidab peale 18% allalaadimist, et kaardid on edukalt allalaetud, aga ei midagist
GPS töötab, POI otsing töötab ja isegi kaardile kuvab punktid, näiteks läheduses asuvad supermarketid.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
09.06.2007 15:40:15
|
|
|
N80 töötab ilusti ja esimesest laksust.
Tallinnat jkka väga palju peal võrreldes teiste välsmaiste kaartidega.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.06.2007 19:52:46
|
|
|
mul ka n80 ja töötab täiesti ilusti. Kuigi, maploaderiga ei saa ma midagi teha, näitab, et installis ära telefoni, aga ei midagi. Kuid kui wifiga otsida mingit kohta, on kõik teed olemas!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
10.06.2007 20:27:51
|
|
|
| Olen ka seda varianti proovinud, et kustutan kõik kaardid ära ja siis lasknud programmil ise tõmmata, aga vahet ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
11.06.2007 12:23:39
|
|
|
TT6 peal mul Western.and.Central.Europe.v.650.1052 ja eesti olemas (alla 200mb),
TT5 peal mul Eastern_Europe-Map.v.608 ja Eesti Läte ja Leedu on palju põhjalikumad kui v650(1.4gb)
proged mul program files sees, mõlemad kaardid mälukaardi ROOTis
| kaupz kirjutas: |
| vik kirjutas: |
Western-and-Central-Europe mul on, aga Eesti on seal väga hõre.
Eesti on vist Cen-Europe ????? kuidagi ei leia.
See Western and -Cent Eu on väga suur 1,5Gb |
| kaupz kirjutas: |
mul tomtom 6.010 ja kaart eastern_europe-map v608.0.
tallinn on seal päris korralik, aga keila on suht poolik. teisi väiksemaid linnu pole uurind. |
ei oska öelda kui hõre on, ei ole väga uurinud. praegu vaatasin Sakut, tänavaid on palju aga mitte ühtegi tänava nime! |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
11.06.2007 14:19:20
|
|
|
TT5 Eastern Europe kaardil avastasin Tallinnas huvitava tänava, mis läbib Inglise kolledi ja Tallinna raamatukogu hoove ja jõuab Pärnu maanteelt Estonia pst-le välja, mis on veel peale kauba ühesuunaline
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
11.06.2007 15:15:53
|
|
|
TT5 Eastern Europe kaart paneb mul igastahes jube pange. Igastahes mingi 20m on tema ajast ees Või asi on minu Asus P535-es?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
11.06.2007 23:28:38
|
|
|
TT6 töötab GPSiga täpsemini, aga TT5 kaardid on põhjalikumad.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
12.06.2007 08:23:27
|
|
|
| puna kirjutas: |
N80 töötab ilusti ja esimesest laksust.
Tallinnat jkka väga palju peal võrreldes teiste välsmaiste kaartidega. |
kuidas oleks võrdlus TT6 kaardiga?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
12.06.2007 09:40:00
|
|
|
Avastasin, et sama kaarti, mida kasutab TT5 (sama tänav peal, mida eelmises postis mainisin) kasutab ka Navizon http://www.navizon.com/navizon_navizon.htm
Ka muidu suht hea, määrad ära mälu limiidi ja tama sikutab vastavalt vajadusele ühe korra kaarti alla ja salvestab selle seadmesse, et järgmine kord mitte allalaadida. Põhimõtteliselt lappad wifi alas kogu eeldatavalt vaja mineva kaarti läbi, et pärast mitte GPRS'i kasutada.
| tsitaat: |
| kuidas oleks võrdlus TT6 kaardiga? |
TT6'le minu teada ei olegi ametlikku Eesti kaarti, või ma eksin. Vähemalt nende kodukalt ei leidnud ma ühtegi viidet.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.06.2007 19:23:16
|
|
|
TT6le ametlik või mitte, aga PPC peal olemas kaart kus eesti sees
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uzzman
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
14.06.2007 22:51:29
|
|
|
| Mul oli Nokia 5140 GPS korpus maksis miskit 1700.- Ei mäleta mis softi kasutasin kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
05.07.2007 19:54:14
|
|
|
Head uudised Smart2Go'lt. Nad on väljalasknud uue versiooni oma MapLoader ja WM5 tarkvarast. Ja nüüd töötab ta mul perfektselt, kõik teed ja tänavad on Eestis olemas
NB! Mõlemad tuleb uuendada, et kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.07.2007 21:30:23
|
|
|
| Westswamp kirjutas: |
Head uudised Smart2Go'lt. Nad on väljalasknud uue versiooni oma MapLoader ja WM5 tarkvarast. Ja nüüd töötab ta mul perfektselt, kõik teed ja tänavad on Eestis olemas
NB! Mõlemad tuleb uuendada, et kasutada. |
Ma tõmbasin selle progi ja installi ajal tuli error ja map loader on ka mingi nokia oma
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.07.2007 21:38:09
|
|
|
see uus töötab küll super hästi mul
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.07.2007 22:15:45
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
see uus töötab küll super hästi mul  |
Kas peabki nokia map loader olema? Aga huvitav mix mul MW5-le ei installi ära seda progi Läen homme slovakkiasse keegi võiks aidata
Või kuhu peaks selle installima kas kaardile või telefoni mällu?
endal asus P535
edit: proge sain installitud lasin telefoni mälule, aga kui seda nokia map loaderit kuidagi tööle ei saa ajab mingi ühendamise juttu kuigi mul on ühendatud pocketpc arvutiga ja mass storage kaudu vms.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennar
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.04.2007
|
05.07.2007 22:17:51
|
|
|
| endal nokia 6600 2kki viitsite anda donwloadide lingi et ei leidnud seda tahaks ka proovida 2kki pärnu isegi töötab
|
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.07.2007 22:33:49
|
|
|
| tennar kirjutas: |
| endal nokia 6600 2kki viitsite anda donwloadide lingi et ei leidnud seda tahaks ka proovida 2kki pärnu isegi töötab |
http://www.smart2go.com/
edit: krt mul mingi selline kiri koguaeg ees sadat asja juba proovinud
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.07.2007 22:48:09
|
|
|
| symmi kirjutas: |
edit: krt mul mingi selline kiri koguaeg ees sadat asja juba proovinud
 |
Aga kas sa saad valika kaabli ühendamisel, missugust ühendusviisi kasutada? mul ka viskas sellise kirja ette, kui panin, et ta ühendaks läbi PC Suite'i, aga kui panin massmälu, hakkas ilusti tööle.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|