Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kellame oma prescotte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2007 22:27:14 vasta tsitaadiga

Plateks Abit IC7-G, jäi ennem mainimata icon_redface.gif

Peab kunagi tahtejõu kokku võtma ja külma keldrisse või õue klokkima minema icon_lol.gif
4GHz oleks õilis eesmärk 8)

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 21.02.2007 22:29:52 vasta tsitaadiga

nagu põhjapuuga kolm... ma tahtsin oma emaplaadile vmodi teha, et põhjapuu pöördesse ajada, aga nüüd teen hoopis upgrade ja ajan uue prose pöördesse.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2007 22:34:49 vasta tsitaadiga

Kui Presku eelkäijale jutt viia, siis palju oma 2,0GHz pillist välja pigistasid? icon_razz.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 21.02.2007 22:41:14 vasta tsitaadiga

kuna üle def voldi ei saanud anda (tingitult emaplaadist), siis jäigi def volt ja 2,5 GHz. C1 steppinguga prosed olid tublid kellujad üldiselt, seda on mujal väidetud. No ja ega minagi vstupidist väida.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 15:35:26 vasta tsitaadiga

Minu väike tulemus suvest. 8) Kolm jäigi kätte saamata icon_cry.gif

[Edit]
Väike piinamine eile õhtul.
P4 Prescott 3,0GHz @ 3,75GHz @ air
3,8GHz kannatas ka kuidagi ära, aga tuliseks kiskus juba 8)

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ma®tin
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.02.2007 23:35:29 vasta tsitaadiga

Originaaljahutusega icon_wink.gif 4.05 enam windows üles ei tulnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 23:36:25 vasta tsitaadiga

Hästiläheb, mul ei tule enam 3.5ghz win üles icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 23:40:28 vasta tsitaadiga

Ma®tin, tohohh. Mida sul need temperatuurid seal veel näidata võisid. Ma kujutan ette, kuidas preskot seal appi karjus ja mobo overheat pärast lärmas icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ma®tin
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2007 17:22:12 vasta tsitaadiga

antikas kirjutas:
Hästiläheb, mul ei tule enam 3.5ghz win üles icon_biggrin.gif


Ei kurda tõesti, originaaljahutusega 3,97 ja mitte mingit restarti ega midagi icon_biggrin.gif

kjaups, Protsessor 65 kraadi, emaplaat 41 8)

Kurat, hommikul proovin uuesti, peab ju 4g kätte saama icon_biggrin.gif

+16mhz icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 09.03.2007 22:15:43 vasta tsitaadiga

täna tegin oma esimese kloki
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 09.03.2007 22:50:35 vasta tsitaadiga

Laske keegi SuperPI'd kah, mul ei ole oma süsteemi miski võrdväärse inteliga võrrelda...

EDIT: DDR mäludega paluks eat.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 10:08:14 vasta tsitaadiga

rallitaja, No algatuseks võiksid oma süsteemi siia üles panna ja peale seda kasvõi minu profiilist läbi hüpata ja SuperPI linki vajutada icon_rolleyes.gif (suht vana ja P4-l tehtud).
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 10.03.2007 12:23:36 vasta tsitaadiga

Minu süsteemil pole Preskuga pistmist; küll aga sõbra 3,4 GHz presku DDR2 mäludega sai minu Athloni käest ära. Vaatan, et sul linuxis parem tulem, peaks isegi linuxis proovima.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 15:58:47 vasta tsitaadiga

rallitaja, su sõbral seal siis vast midagi mäda.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 10.03.2007 16:00:39 vasta tsitaadiga

Ju tal siis arvuti manti täis liialt... sopasikutajate värk
DDR2-533 mälu oli tal, kui ma ei eksi
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 18:07:59 vasta tsitaadiga

oleneb, mis kelladel sul see Athlon oli... enamasti jäävad P4-d SPI-s AMD-le alla... + see DDR2 kõrgem latentsus on ka miinuseks DDR vastu
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 10.03.2007 18:43:35 vasta tsitaadiga

Athlon oli standardkelladel. Kuid nüüd olen pisikese putitamise tagajärjel oma 37,5 sekundist allapoole saanud....

kusjuures safe modes tuleb winis parem skoor kui niisama
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 18:48:15 vasta tsitaadiga

safe´s peabki parem tulema, kuna mitte "hädavajalikud" protsessid on disabled... tänu sellele haugatakse ka vähem ressursse

kui tava mode´is on töös ~35-40 protsessi (oleneb palju kasutajal vaikimisi käivituvaid programme on), siis safe´s kuskil 15 ringis

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 12:57:58 vasta tsitaadiga

Temperatuuriga on mul jama, temp on koguaeg üle 50kraadi, ennem oli Msi plaat, temp oli koguaeg 30, fullload 35, nüüd on abit ic-7 ja sellel on temp koguaeg ~52 ja fullloadis läheb üle 60, väike clock on ka peal (3450mhz) aga stockis ka alla 50 kraadi kuidagi, ei saa, Jahuti on Gigabyte 3drocket ja termopasta on: Zalman ZM-STG1; äkki keegi oskab aidata sellekohapealt, või see on normaalne ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.04.2007 12:59:53 vasta tsitaadiga

Võibolla on sensorierinevus.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 13:08:19 vasta tsitaadiga

aga radikas on kah kuum..
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.04.2007 13:09:55 vasta tsitaadiga

Siis saab prose rohkem pinget. Selle koha pealt võivad kah plaadid erinevad olla.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 13:12:57 vasta tsitaadiga

imelik, aga seda maha võtta ei saa, või kuidagi tempi madalamaks ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.04.2007 13:18:03 vasta tsitaadiga

Pinget võtad BIOSist maha. Vaata oma pinged üle.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 13:21:32 vasta tsitaadiga

pinge on def, ehk siis see 1,38xx, madalamat sellest panna ei saa..
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.04.2007 13:26:33 vasta tsitaadiga

Testriga oled mõõtnud? softiga ei näita just kõige õigemini ja on leidunud plaate, mis proset overvoldivad.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 13:27:49 vasta tsitaadiga

ma ei tea kust testriga mõõtagi, ja kui ongi rohkem volti, siis pole selle teadmisega mul midagi peale hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.04.2007 13:30:05 vasta tsitaadiga

Minul on plaadild kohad olemas, kust mõõta. Võibolla on sinu omal ka. Kui ei ole, saab googlest abi. Aga ega selle teadmisega ei olegi miskit peale hakata... ainutl põhjuse teadmine, et miks sul prose kuum on.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 13:57:22 vasta tsitaadiga

ainult sellepärast ma ei viitsi küll..
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2007 02:25:27 vasta tsitaadiga

Kui lihtsalt / keeruliselt saab preskult IHS'si kätte? Teab keegi, isend siis P4 640
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 25.04.2007 13:21:07 vasta tsitaadiga

LGA775 P4'l on ilmselt sama piix kui C2D IHS kättesaamine.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 15:32:17 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, et ma linuxis saan superPI 1m 29 sekki :p kõik def ka veel.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 15:36:13 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
LGA775 P4'l on ilmselt sama piix kui C2D IHS kättesaamine.


Ehk siis tuleb lahti joota?

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 26.04.2007 16:06:50 vasta tsitaadiga

antikas kirjutas:
Kas see on normaalne, et ma linuxis saan superPI 1m 29 sekki :p kõik def ka veel.

Ho Ho tegi 22,** sekundit ära vist kunagi. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 16:08:14 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=302100&highlight=
viimane post

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 26.04.2007 16:29:10 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
rallitaja kirjutas:
LGA775 P4'l on ilmselt sama piix kui C2D IHS kättesaamine.


Ehk siis tuleb lahti joota?


Jah, kuumutada, kuni kukub. Vahepealse surkimisega võib vist prosest ilma jääda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 16:42:54 vasta tsitaadiga

Jääb hetkel pooleli kuna mu pencil torch plahvatas mõni aeg tagasi. icon_cry.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 19:20:41 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et peale biosi update oma Abit AB9 emaplaadil. Ei hakanud tööle enam varem installitud uGuru Abiti wini põhine klokkamis/tweakimis programm. Arvatavasti sellepärast kuna sai muudetud biosi ja siis muudeti midagi ka registris või midagi sellist. Tõmbasin siis kõige uuema versiooni progrest Abiti kodukalt ja peale installimist ja restarti näitas sellist pilti. http://img235.imageshack.us/my.php?image=uguruof7.jpg
Väga imelik, kuna minu kasutajal ongi juba adminni õigused. Tegin siis lisa acounti millele andsin Adminni õigused ja salasõna, kuid ikka visakb sellist teadet. Üle insatllimine ka ei aidanud. Milles võib probleem olla? Tänud.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 30.04.2007 17:02:22 vasta tsitaadiga

Sain siis uue videokaardi tööle nüüd ilusti ja kõik on väga viis, aga kui klokkida tahan, siis pilti ette enam arvuti ei võta. Seepärast ma algul ei saanudki uut kaarti tööle, et prose oli ka 3.6 GHz peal. Bios reset ja asi korras. Keegi oskab aidata või?
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 17:06:55 vasta tsitaadiga

Rohkem infi oma arvutist ,Tipp
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 30.04.2007 18:06:37 vasta tsitaadiga

Prose P4 3.0 GHz, emme MSI 848P Neo-V, kaart ASUS GF6600 256MB, 2x 512MB DDR PC-3200.
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 18:14:10 vasta tsitaadiga

Toiteplokk? Kui toiteplokk on nõrk ja tegeled klokkimisega siis lihtsalt ei vea pinged välja. Või tekib ülemäärane voolu kõikumine ja lihtsalt ei lae ülesse arvutit.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 18:24:00 vasta tsitaadiga

kas mul võib ka olla toite viga et kui ülekellan siis mingi aeg teen mis tahan, bios reset jne aga monitor tööle nagu ei lähe..
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 30.04.2007 20:22:02 vasta tsitaadiga

Täpset toite nimetust ei tea icon_confused.gif , lihtsalt mingi 400W'ne. Mis programme võiks proovida klokkimisel? Järsku aitab midagi.
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2007 20:51:40 vasta tsitaadiga

antikas kirjutas:
kas mul võib ka olla toite viga et kui ülekellan siis mingi aeg teen mis tahan, bios reset jne aga monitor tööle nagu ei lähe..
Et kellad üle, läheb arvuti ilusti tööle , teed mis tahad (Win laeb ülesse ja mängid). Ning siis enam uuesti ei lae ülesse peale järgmist reseti? Kas mõtlesid niimodi? Natuke arusaamatuks jäi hetkel mulle...
Või mõtlesid nõnda, et kellad arvutit biosest, siis teed reseti ja enam monitor pilti ei näita, kuigi arvuti on sees? Seljuhul on üle kellatud, kas prosel liiga vähe pinget või liiga palju, et toitekas ei vea välja seda ning pinged kõiguvad. Siin võib olla ka mäluga probleeme.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 20:50:18 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Või mõtlesid nõnda, et kellad arvutit biosest, siis teed reseti ja enam monitor pilti ei näita, kuigi arvuti on sees? Seljuhul on üle kellatud, kas prosel liiga vähe pinget või liiga palju, et toitekas ei vea välja seda ning pinged kõiguvad. Siin võib olla ka mäluga probleeme.


Vot nii, aga mälu viga ma ei usu et on, pigem toide, sest see on nii mittetuntud ja ebakvaliteetne firma..
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.06.2007 08:09:09 vasta tsitaadiga

minu 3 GHz pentium läheb ainult 3.2 GHz peale ,peale seda crashib,viga halvasti sattunud proses või pean juba volti juurde keerama?
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 08:20:12 vasta tsitaadiga

oz, volti thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.06.2007 08:34:40 vasta tsitaadiga

oz, mälu/fsb suhe keera ka madalamaks. Mälu võib kellamisel ette jääda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.06.2007 09:07:26 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
oz, mälu/fsb suhe keera ka madalamaks. Mälu võib kellamisel ette jääda.

mälu jäi ilmselt piduriks, reeglina lähevad nad siiski def. voldiga 3,4-3,6 kanti
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kellame oma prescotte mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.