Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 28.05.2007 13:29:22 vasta tsitaadiga

selles viimases (neli kutti) on must huumor täitsa olemas...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.05.2007 19:27:41 vasta tsitaadiga

uus nädal, uus pilt icon_smile.gif
http://fallout.bethsoft.com/

http://fallout.bethsoft.com/countdown/images/memorial_m.jpg

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 30.05.2007 08:08:51 vasta tsitaadiga

hmm.... enamus neist pilte kajastaks nagu Washington'i.. ei tea kas sellest võiks järeldada, et mängu tuleb ka USA idakallas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 04.06.2007 14:49:23 vasta tsitaadiga

Lubati E3'l näidata Fallout 3.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 05.06.2007 08:24:53 vasta tsitaadiga

keegi on aru saanud kas seal Fallout 3 lehel toimub ka midagi või jääbki see PLEASE STAND BY ette?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 08:53:47 vasta tsitaadiga

hetkel jääb see ette jah kuniks teaser lahti lastakse
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2007 09:06:39 vasta tsitaadiga

meerikamaal on kell alles vara ju.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 11:55:24 vasta tsitaadiga

see teaser läeb vist jah stimorolide ajaarvamise järgi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 05.06.2007 16:16:55 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
see teaser läeb vist jah stimorolide ajaarvamise järgi


stimorol? taani näts? icon_biggrin.gif

ametlik sait tundub maas olema hetkel...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 16:22:37 vasta tsitaadiga

ei tea kas teaser tuli välja ja tõmmati leht sellega kooma ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 05.06.2007 16:25:13 vasta tsitaadiga

Variandid maasolekuks on
a)Teaser tuli üles kell 16:00 GMT+2 (umbes siis kukkus sait maha)
b)Hullunud fänni(de)l käis peas krõks ja alustasid DDOS'iga kuna bethesda ei olnud miskit üles pannud

Viimati oli vist 16 (17?) thread püsti kus video on...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2007 16:41:20 vasta tsitaadiga

mis see ajavahe mikidemaaga on? 7h? siis oli mahakukkumise ajal seal kell 9 hommikul...

http://fallout3.wordpress.com/2007/06/05/fallout-3-site-and-forum/
tsitaat:
Fallout 3 site and Forum… June 5, 2007 • 5 Comments
…are down and we don’t have an ETA for when they are going up again.


edit:
esimene kommentaar icon_razz.gif
tsitaat:
who could have foreseen websites going down due to a severe spike in traffic?!?!?! CHAOS.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.06.2007 16:48:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 16:41:51 vasta tsitaadiga

Tüübid raudselt kahetsevad, et F3'ga tegelema hakkasid .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.06.2007 17:24:00 vasta tsitaadiga

See ongi "teaser" e. narrimine.
Algus on igaljuhul paljulubav....

--->>> http://img120.imageshack.us/img120/8500/fallout3ea8.swf <<<<----

tsitaat:
PLEASESTANDBY. PLEASESTANDBY NEVER CHANGES ...

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!


viimati muutis marcor1 05.06.2007 17:27:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 05.06.2007 17:24:28 vasta tsitaadiga

nende piltide näitamisega tiisisid juba piisavalt . tahaks nüüd midagi käega katsutavat juba näha : /
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 18:53:58 vasta tsitaadiga

teaser tekkis aga ei saa veel kätte

edit:
Taat kirjutas:
Paganarh kirjutas:
see teaser läeb vist jah stimorolide ajaarvamise järgi


stimorol? taani näts? icon_biggrin.gif

ametlik sait tundub maas olema hetkel...

haha, on jah. ei tea kust see mul külge on jäänud vahest USAkaid stimorolideks nimetada


viimati muutis Paganarh 05.06.2007 19:00:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 18:54:07 vasta tsitaadiga

mitte et need pildid oleksid _otseselt_ seotud selle mänguga aga noh..

btw, läks lahti, tuld.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 05.06.2007 18:55:48 vasta tsitaadiga

teaser tuleb nii aeglaselt nii aeglaselt... icon_biggrin.gif, algus on paljulubav
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.06.2007 18:57:07 vasta tsitaadiga

Miks taoliseid asju küll torrentiga ei jagata icon_neutral.gif
Blizzardil on selle jaoks miski kodukootud P2P rakendus ning SC2 videod sai selle kaudu üsna valutult kätte.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 19:23:36 vasta tsitaadiga

[spämm]kurat, mul jäigi stream seisma ca 15% peal ning faili ei saa ka alla tõmmata. alguse näen ära ja see ajab veel rohkem sapisemaks sest et ma tunne alguse loo vist ära![/spämm]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 19:28:31 vasta tsitaadiga

Filefrontist tilgub.
Fallout 2 oli küll väga tase mäng. Sai umbes 6 aastat tagasi mängitud ja nüüd peaks uuesti pelama.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 05.06.2007 19:29:12 vasta tsitaadiga

vaadatud, voodooextremes on vähe nigelama kvaliteediga ag tuli üsna ruttu. mängu otseselt ei näidatud kuid tegu olevat kõik in-game assetitega. uus power armor on thumbs_up.gif . ja kuigi see oli juba ennem üsna tõenäoline siis see teaser kinnitab veelgi arvamust et tuleb first-person (shooter)....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 19:32:53 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
Filefrontist tilgub.
Fallout 2 oli küll väga tase mäng. Sai umbes 6 aastat tagasi mängitud ja nüüd peaks uuesti pelama.

link? ei leia

edit:
nvm, leidsin icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.06.2007 19:35:16 vasta tsitaadiga

Kusagil 720p torrentit ka on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 19:50:22 vasta tsitaadiga

ot:
Fileplaneti wait lines on nii tore istuda

Kas siis angeli unistus "Fallout 3 The Oblivion" osutub tõeks?
We'll hear it from here after the break!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 19:56:52 vasta tsitaadiga

tirin vaikselt treilerit tuleb nagu kuramuse tigu (kui keegi teab kiiret linki jagagu)... aga ise vaikselt siiski kardan et fallout 3 keeratakse vägevalt piixu... ja f1 ja f2 olid ja jäävad parimateks. Aga eks näis mis juhtub (minuteada Bethesda Softworks pole ühtegi originaalset ja head mängu teinud).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 05.06.2007 20:03:27 vasta tsitaadiga

http://www.gamershell.com/news/39009.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 20:06:58 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
http://www.gamershell.com/news/39009.html


gamershellist tuleb normaalse kiirusega thumbs_up.gif thumbs_up.gif

10 minuti p2rast kohal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 20:17:54 vasta tsitaadiga

käes, vaadatud 5x ja mina rahul icon_smile.gif (kuivõrd saab ühe teaseriga üldse olla)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 05.06.2007 20:22:34 vasta tsitaadiga

jap...ma ka rahul...first või ükskõik mis persoon...hetkel tundub tore.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 05.06.2007 20:38:53 vasta tsitaadiga

So far so good..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.06.2007 21:02:22 vasta tsitaadiga

Fall 2008, ehk siis piinlemist veel kõvasti ees icon_smile.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 21:24:43 vasta tsitaadiga

troglodyte kirjutas:
So far so good..


naljakas on see et täpselt minu mõte oli kui seda ära vaadatud sai icon_biggrin.gif
positiivne on see et kohe ka välja lubatud mängu valmimise aeg icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.06.2007 21:46:57 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:

positiivne on see et kohe ka välja lubatud mängu valmimise aeg icon_smile.gif


mis tänapäeval eriti midagi ei tähenda, delay võib alati tulla icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2007 21:49:06 vasta tsitaadiga

oleneb tegijatest. korraliku manageerimise korral ei ole tähtaeg halb asi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 21:51:26 vasta tsitaadiga

noh, delay delayks aga mingi umbkaudne tähtaeg on palju parem kui 'when its done', siis oskad oodata või nii. delay puhul reeglina öeldakse ära ka seda kui kauaks icon_biggrin.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.06.2007 21:57:27 vasta tsitaadiga

mu meelest jumala tühi teaser:(
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 22:01:44 vasta tsitaadiga

mis seal siis olema pidi? pool tundi gameplay'd? vähemalt teaser näitas et suund on õige, yritatakse säilitada 1 ja 2 osa stiili ja õhkkonda.
Game Informer esikaanel.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2007 22:09:43 vasta tsitaadiga

i dont want to set the world on fireee.... icon_biggrin.gif

- see suur falloslik ehitis ´keset katkist linna hl2 citadeli ei meenuta kellelegi?
- power armor paistis ok
- relv oli kuidagi futu, niipaljukest kui sellest aru sai
- 'war, war never changes' oli as good as ever

teaser ei öelnud absoluutselt mitte midagi... selles valguses - kurat kas nad ei ole kontseptigi veel paika saanud? sel juhul ei imestakski miljoni delay üle.

mutabor, viewpoint? tb/rt? paarile küsimusele miljonist vastuseid?
1st person vaatepunktist oleks sellel tasemel graafika üsna sitt, pehmelt öeldes. polycount madal, asjad kandilised etc.

edit: sry, teaser.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.06.2007 22:10:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.06.2007 22:09:52 vasta tsitaadiga

war, war never changes oli as good as ever kuna seda ütles sama voice actor icon_smile.gif
ja see ei olnud trailer vaid teaser

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2007 22:15:37 vasta tsitaadiga

ma oleks ikkagi oodanud mõnele küsimusele vastust. kui combati rt/tb teema on põigeldav ja mõlemat saab korraga rakendada pmst, siis viewpointiga nii lihtne vast enam ei ole. ja backlash tuleb ühelt leerilt lõpuks niikuinii, mida hiljem seda suurem icon_biggrin.gif

point being, kontsept VÕIKS paigas olla. alla pooleteise aasta on sellel tasemel mängu tegemiseks way liiga lühike aeg. ma usun, et neil on üsna arvestatav osa asjast valmis. miks detaile (või noh, olulisi detaile) ei avaldata, on üsna müstika. saaksid nad ju ometi hakata kuskiltotsast plusspunkte koguma.

sama voice actor obviously. sinna oleks tahtnud mõne kahtlasema smaili teha hirmsasti järgi icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.06.2007 22:24:30 vasta tsitaadiga

http://www.gameinformer.com/News/Story/200706/N07.0605.1221.21984.htm
Et siis jälle veidi ootust ja loodetavasti saab ka mõni küsimus vastatud

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 05.06.2007 22:49:48 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
- see suur falloslik ehitis ´keset katkist linna hl2 citadeli ei meenuta kellelegi?

tahtsin juba vaidlema hakata aga otsisin pildi välja ning jah, meenutab küll icon_smile.gif
londiste kirjutas:
- power armor paistis ok

minuarust ka- F1 armor oli nagu oleks "military issue" võetud ja siis sinna asju külge kruvitud et parem saaks (nagu ikka sõjaväelased kipuvad oma varustusega sõjas tegema), F2 armor oli puhas ja streamlined kuna see oli siiski uus mudel ning "valitsuse" poolt toodetud, F:T armor mulle väga meeldis- just selline väga.. hmmm... brotherhoodilik; ning nüüd, uus powerarmor tundub täiesti õige koha peal olevat- eri juppidest kokku lapitud, kulunud ja robustne. täpselt nagu asi võiks olla kui kõik tehnika on juba ammu kulunud ning katki ja varustust tuleb eri juppidest kokku panna (muide alles nüüd pausi peale pannes märkasin ka Brotherhood of Steel märki rinnaplaadil)
londiste kirjutas:
- relv oli kuidagi futu, niipaljukest kui sellest aru sai

kah nagu väga kokkulapitud asi. pealt jooksev lahtine kaabel viib mõttele et see mingi plasmakas või laser, sel puhul see futu värk täitsa oma kohal
londiste kirjutas:
- 'war, war never changes' oli as good as ever

amen brother, amen icon_smile.gif seepisid ikka Ron'i ära ja jumalad tänatud


pole suutnud bethi foorumitesse sisse pugeda veel, seal niikuinii rämedad esseed ja analüüsid selle teaseri kohta kirja pandud

londiste kirjutas:
teaser ei öelnud absoluutselt mitte midagi... selles valguses - kurat kas nad ei ole kontseptigi veel paika saanud? sel juhul ei imestakski miljoni delay üle.

nuuh. minu nägemist mööda on concept vägagi paigas. delayde kohta on veel vara midagi öelda kuna ta on lubatud 08 sügiseks. kui üle selle hakkab minema siis neh, võib karjuma hakata.
samas siiamaani on bethesda suutnud oma tooted ikka lubatud ajal välja tuua (vähemalt need mida ma jälginud olen)

londiste kirjutas:
mutabor, viewpoint? tb/rt? paarile küsimusele miljonist vastuseid?
1st person vaatepunktist oleks sellel tasemel graafika üsna sitt, pehmelt öeldes. polycount madal, asjad kandilised etc.

siin ei tohiks mingit vaidlemist ollagi, bethi poolt ju minuarust suht kindlalt paika pannud et fps ja rt
graafika kohta tuleb nõustuda, pehmeltöeldes veider. samas kui hakata vaatama seda objektide kogust mis ekraanil oli ning võibolla nad postprotsessid video koloriite ja halltoone, et "süngemat" varjundit saada ning sellega läks osa graafikatst nigu kaduma. ei oska öelda...

mutabor kirjutas:
Game Informer esikaanel.

siit tuleb uus avatar kah icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 22:57:56 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
minuteada Bethesda Softworks pole ühtegi originaalset ja head mängu teinud).


Drink less. Tirin teaserit praegu.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 23:01:53 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
angel kirjutas:
minuteada Bethesda Softworks pole ühtegi originaalset ja head mängu teinud).


Drink less. Tirin teaserit praegu.


vastupidi... ajud maha jooma siis gameplay ja sisu kah olemas icon_lol.gif (pean silmas nende tehtud mitte nende poolt välja lastud)

tiiser oli nagu tiiser ikka... paistab väga fallout i meenutavat... eks näis mis asjast tuleb. Kas suudetakse vana fallout sisu ja teema hoida või tehakse konsooli tittedele mingi särav käkk valmis. Fallout 1 ja 2 olid suht rasked minuarust. Loodetavasti tuleb Fallout 3 M ratinguga..

seal tiiseris tundus et enamus asju on vanast fallout ist võetud. kõik tundus kudagi kahtlaselt tuttav. Must huumor võiks kah alles jääda

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2007 23:07:10 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
minuarust ka- F1 armor oli nagu oleks "military issue" võetud ja siis sinna asju külge kruvitud et parem saaks (nagu ikka sõjaväelased kipuvad oma varustusega sõjas tegema), F2 armor oli puhas ja streamlined kuna see oli siiski uus mudel ning "valitsuse" poolt toodetud, F:T armor mulle väga meeldis- just selline väga.. hmmm... brotherhoodilik; ning nüüd, uus powerarmor tundub täiesti õige koha peal olevat- eri juppidest kokku lapitud, kulunud ja robustne. täpselt nagu asi võiks olla kui kõik tehnika on juba ammu kulunud ning katki ja varustust tuleb eri juppidest kokku panna (muide alles nüüd pausi peale pannes märkasin ka Brotherhood of Steel märki rinnaplaadil)

f2 armor mulle absoluutselt ei meeldinud. konkreetselt liiga futu ja liiga clean. sellise väljatöötamiseks ei tohiks f2 ajal teadlaste ressurssi olla. f:t omast ei tea midagi, savagamed poole mängu peal läksid koos vana kõvakettaga.

beth ei ole fpsi ja rt kohta midagi öelnud muide. ja nad teavad seda ise väga hästi, et neist mõlemast loobuda ei tähendaks just head.

paganarh: detailide osas ei vabanda mingi valemiga välja, eriti fall 2008 release date arvestades.

concepti koha pealt - spekulatsioon. beth on üldiselt kuradi usaldusväärne selles osas olnud. mitte just kõige paremini väljakukkunud asju on ka olnud, aga suuremat hilinemist mitte. ja mänge on neilt häid olnud piisavalt, sellest ma küsimust ei tekitaks.

relva osas on mu enda probleem ilmselt. kui f2 plasma ja laserasjad olid selline 50ndate futu, siis videos paistab üsna atm-futu olema. päh.

muide, kust see roni moositud olemise jutt pärit on? nad võisid ju vana ip pealt miski soundiklippe kah saada icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 06.06.2007 02:12:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Aga eks näis mis juhtub (minuteada Bethesda Softworks pole ühtegi originaalset ja head mängu teinud).


*Elder Scrolls (open ended RPG esimesest isiksusest vaatega ning üüratu mängualaga)
*Sea Dogs (kuigi idee oli vana Pirates! oli teostus siiski originaalne ning hea)
....ei olegi nagu eriti palju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2007 02:15:54 vasta tsitaadiga

ma ei tohi oma juttu korrata seega vast ees kirjas mida ma arvan nii mõneski asjas (es oli suht medium game koos ilusa graafikaga, suht igava/keskmise gameplay ja inetute player lõustadega).


Võiks juba screene vms tulla... kas on teada kes täpselt seda mängu teevad? Sama team mis Oblivion i tegi või on võetud kusagilt mujalt kah inimesi juurde? Need kes algselt Fallout 3 pidid tegema võiks neid juhendada vms kaasa lüüa mis sest et mäng teise firma nime all välja tuleb icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 06.06.2007 07:47:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
muide, kust see roni moositud olemise jutt pärit on? nad võisid ju vana ip pealt miski soundiklippe kah saada

http://ve3d.ign.com/articles/794/794162p1.html

Pete Hines, Bethesda's PR-in-chief kirjutas:
3) Yes, that's Ron Perlman [voiceover man extraordinaire of Fallout 1 and 2; his lines were recently recorded for the trailer].


angel, ES all mõeldi vast esimest (Arena), mitte Oblivioni

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.06.2007 08:16:43 vasta tsitaadiga

Elder Scrollsi alla käib ikka päris hea mitu mängu ja laienduspaketti:

* The Elder Scrolls: Arena (1994)
* The Elder Scrolls II: Daggerfall (1996)
* The Elder Scrolls Legends: Battlespire (1997)
* The Elder Scrolls Adventures: Redguard (1998)
* The Elder Scrolls III: Morrowind (2002)
* The Elder Scrolls III: Tribunal (2002)
* The Elder Scrolls III: Bloodmoon (2003)
* The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006)
* The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine (2006)
* The Elder Scrolls IV: Shivering Isles (2007)


Ei saa kuidagi nõustuda angeliga. Arena, Daggerfall, Morrowind ja hiljuti ka Oblivion on kõik legendaarsed mängud olnud.

Väike uitmõte - Oblivioni "living world" (tegelased, kes elavad oma elusid ja võitlevad oma lahinguid ka siis kui sind seal pole) + Fallouti setting = *froth*
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.