Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce ForceWare Driverid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 19:15:22 nVidia GeForce ForceWare Driverid vasta tsitaadiga





nVidia videocard drivers

Postitage uusimate driverite reliisse siia. Võite ka jagada vanemaid drivereid vanematele seeriatele icon_smile.gif
Hetkel tuli Vista 64bitisele uued driverid, proovima kohe.

tsitaat:
Uusimad WHQL driverid seisuga 02.Juuni.2007


GeForce 8xxx

nVidia ForceWare 8800 v158.24 Vista (64-bit) WHQL GeForce 6\7\8 Supported
nVidia ForceWare 8800 v158.24 Vista (32-bit) WHQL GeForce 6\7\8 Supported
nVidia ForceWare 8800 v158.22 Windows XP (64-bit) WHQL
nVidia ForceWare 8800 v158.22 Windows XP (32-bit) WHQL

GeForce 7xxx

nVidia ForceWare 7900 v93.71 Windows XP (64-bit) WHQL GeForce 6\7 Supported
nVidia ForceWare 7900 v94.24 Windows XP (32-bit) WHQL GeForce 6\7 Supported


Veel saab drivereid hulgaliselt Guru3D veebilehelt. Kahjuks pole endal aega kõiki testida. Seal ilmub päris tihti uusi väljalaskeid.
Igatahes hoian teemat uuendatuna ja modereerin kui vajadust icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 19:15:47 vasta tsitaadiga

http://www.driverheaven.net/windows-linux-nvidia-display-drivers/131890-forceware-100-87-xp-2k.html
Ise kasutan 8800GTS ile hetkel veel seda winfasti värki..... icon_smile.gif Tundus tol ajal suure hüppena FPS i poolel kui kasutama hakkasin.....(aadress varastatud 88XX teemast icon_biggrin.gif ) Lisa töö on ainult NVIDIA installeri paigaldus et driverit installida saaks..
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 19:17:06 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
http://www.driverheaven.net/windows-linux-nvidia-display-drivers/131890-forceware-100-87-xp-2k.html
Ise kasutan 8800GTS ile hetkel veel seda winfasti värki..... icon_smile.gif Tundus tol ajal suure hüppena FPS i poolel kui kasutama hakkasin.....(aadress varastatud 88XX teemast icon_biggrin.gif ) Lisa töö on ainult NVIDIA installeri paigaldus et driverit installida saaks..


Miks sa 158 versiooni pole proovinud? icon_lol.gif Uuri palju 3DMarkides vahe on

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 19:33:46 vasta tsitaadiga

Jah on vahe ja mitte väike... 03 oli vist isegi 3k d kuid.... FPS jäi samaks "Armed Assault" nimelises mängus...ja tundus (vähemalt mulle) et MP mängides kiskus nagu actionis ja põõsastes FPS i madalamaks kui vana hea poolvigase 100.87 ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 19:46:54 vasta tsitaadiga

158.45 on puudu
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 19:48:24 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
158.45 on puudu


Ma panen pea posti WHQL omasi icon_smile.gif Pane link sellest driverist ka kui ütled, et midagi paremat väljas.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 21:11:39 vasta tsitaadiga

Naljakas, kui ma paari aasta eest forssveeri teema algatasin (utfs), suunati sellest toredasti edasi sinna. Platuuni karma tagab käesolevale pika ja viljaka elu ? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 21:31:44 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Naljakas, kui ma paari aasta eest forssveeri teema algatasin (utfs), suunati sellest toredasti edasi sinna. Platuuni karma tagab käesolevale pika ja viljaka elu ? icon_razz1.gif


Soh icon_eek.gif Ei tea miks nii tehti.. kuid nüüd on siin, et jääda

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 21:35:00 Re: nVidia GeForce ForceWare Driverid (02.Juuni.2007) vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

GeForce 7xxx
nVidia ForceWare 7900 v94.24 Windows XP (32-bit) WHQL GeForce 6\7 Supported
ise kasutan profiilis oleva 7900gtx peal, nuriseda ei saa beer_yum.gif
ent klokkimisel jääb maksimum saavutamata icon_confused.gif võib ehk asi nendes va draiverites olla? ma ise suht ebapädev selle koha pealt

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2007 21:42:08 Re: nVidia GeForce ForceWare Driverid (02.Juuni.2007) vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:

GeForce 7xxx
nVidia ForceWare 7900 v94.24 Windows XP (32-bit) WHQL GeForce 6\7 Supported
ise kasutan profiilis oleva 7900gtx peal, nuriseda ei saa beer_yum.gif
ent klokkimisel jääb maksimum saavutamata icon_confused.gif võib ehk asi nendes va draiverites olla? ma ise suht ebapädev selle koha pealt

Kahtlen,et driverite taha see kinni jääb.
ot:
Palju sa 7900GTX-ga kätte saad.Ma sain omal ajal MSI 7900GTX-ga stabiilselt Core:712/Mem:916(1832) lasta icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 21:57:35 Re: nVidia GeForce ForceWare Driverid (02.Juuni.2007) vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kahtlen,et driverite taha see kinni jääb.

krt, asi jookseb liiga stabiilselt - võiks veel midagi välja pigistada 8)

tomorrow kirjutas:
ot:
Palju sa 7900GTX-ga kätte saad.Ma sain omal ajal MSI 7900GTX-ga stabiilselt Core:712/Mem:916(1832) lasta icon_wink.gif
praegu lippab 709/911 peal, olen kätte saanud ka näiteks 756/904 ja 691/959 aga need kellad püsivad vaid suure tahtmise korral icon_razz.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 22:22:55 Re: nVidia GeForce ForceWare Driverid (02.Juuni.2007) vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:

GeForce 7xxx
nVidia ForceWare 7900 v94.24 Windows XP (32-bit) WHQL GeForce 6\7 Supported
ise kasutan profiilis oleva 7900gtx peal, nuriseda ei saa beer_yum.gif
ent klokkimisel jääb maksimum saavutamata icon_confused.gif võib ehk asi nendes va draiverites olla? ma ise suht ebapädev selle koha pealt


Anna oma videokaarti järgmisel või ülejärgmisel nädalavahetusel icon_smile.gif selle videokaardiga peaks 5GHz C2D hästi läbi saama või mis icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 22:43:42 vasta tsitaadiga

ot:
teed sellega imesid? praegu saab ta hästi läbi 3,2ghz c2d-ga icon_razz.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.06.2007 15:38:11 vasta tsitaadiga

ForceWare 160.04 WHQL For Vista:

ForceWare 160.04 (Windows Vista 32bit) : http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/NVIDIA/NVIDIA-32bit-ForceWare-16004-WHQL.shtml
ForceWare 160.04 (Windows Vista 64bit) : http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/NVIDIA/NVIDIA-64bit-ForceWare-16004-WHQL.shtml

EDIT:

Nvidia releases ForceWare 162.15 for Windows XP

32-bit:
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.15.html

64-bit:
http://www.nvidia.com/object/winxp64_162.15.html

Nvidia releases ForceWare 162.15 for Vista

32-bit:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1670

64-bit:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1671

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2007 14:13:29 vasta tsitaadiga

8600M drivusid kodukal veel polegi, 8 series ei installi.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 23:30:35 vasta tsitaadiga

link :: Inq

Heee heee @ need ametlikud forssveerid XP-le icon_smile.gif Peaks olema enamvähem õige, et võtsid need tagasi - upgreidisin nendele ja isiklikult ei tahtnud ükski videopleier enam pilti manada või kui manas, siis oli näha ainult siniseid piirjooni õrnalt. Bugi aitas ajutiselt kõrvaldada draiveirpaneelist "Run display optimization wizard" vajutamine...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.07.2007 23:48:41 vasta tsitaadiga

siLc, mul praegu need kehvad 162.15 XP peal ja kõik töötab tip-top.Pole siiamaani mingeid vigu või jamasid olnud. icon_rolleyes.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 00:09:23 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
8600M drivusid kodukal veel polegi, 8 series ei installi.

http://www.laptopvideo2go.com
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2007 00:17:30 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
aise kirjutas:
8600M drivusid kodukal veel polegi, 8 series ei installi.

http://www.laptopvideo2go.com


leidsin ise ka selle saidi juba 2 päeva tagasi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 05.07.2007 22:39:04 vasta tsitaadiga

Kas Vista all on SLIga ja 7950GX2 kaardiga ikka veel kehvasti?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.07.2007 23:21:44 vasta tsitaadiga

link :: Nvidia unleashes the ForceWare 162.18

Parandatud drivud siis. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2007 23:28:23 vasta tsitaadiga

Tere. Selline rumal küsimus et kui mul on Windows Vista Premium 32 bit ja videokaart on Nvidia Geforce 7900GS siis kas ma võin ka need driverid tõmmata :http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1670 kui see midagi paremaks teeb või mis see forceware driverid teevad ?? et ma veits võhik selles... et mis see nagu parandab ? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.07.2007 23:38:04 vasta tsitaadiga

Gap, need parimad hetkel:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1660
Uued drivud annavad tavaliselt paremat perfi jne.
Aga kas tasub tõmmata,see oleneb mis drivud sul peal on juba. icon_wink.gif
Võib olla sul ongi samad peal.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.07.2007 00:06:25 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Gap, need parimad hetkel:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1660
Uued drivud annavad tavaliselt paremat perfi jne.
Aga kas tasub tõmmata,see oleneb mis drivud sul peal on juba. icon_wink.gif
Võib olla sul ongi samad peal.


aa.. no ma uurin siis.. ma arvan et mul on need driverid mis said pandud eelmise aasta sügisel siis kui ostsin selle kaardi icon_rolleyes.gif Suured tänud sulle icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 08:19:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Parandatud drivud siis. icon_wink.gif
Ei saanud sealt tirida.... ERROR
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 08:22:58 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
G80 kirjutas:
Parandatud drivud siis. icon_wink.gif
Ei saanud sealt tirida.... ERROR


icon_lol.gif

tsitaat:
You do not have permission to download this file. Please Log In or Register

äkki logiksid sisse 8)
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.07.2007 08:50:07 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
G80 kirjutas:
Parandatud drivud siis. icon_wink.gif
Ei saanud sealt tirida.... ERROR


icon_lol.gif

tsitaat:
You do not have permission to download this file. Please Log In or Register

äkki logiksid sisse 8)

Kusjuures sisse logimine ei aita,ikka ei sa tirida. icon_neutral.gif
Peab ootama,kui kuskile inimlikumasse kohast tirida saab. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.07.2007 13:01:41 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
heikis kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
G80 kirjutas:
Parandatud drivud siis. icon_wink.gif
Ei saanud sealt tirida.... ERROR


icon_lol.gif

tsitaat:
You do not have permission to download this file. Please Log In or Register

äkki logiksid sisse 8)

Kusjuures sisse logimine ei aita,ikka ei sa tirida. icon_neutral.gif
Peab ootama,kui kuskile inimlikumasse kohast tirida saab. icon_wink.gif




ma ka sealt ei saanud,aga kas Nvidia kodukalt ei peaks saama ? . loogiline oleks et seal peaks ka olema .... või ei ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 14:38:05 vasta tsitaadiga

Sain alla 2006 tulemus default kaardi seadetege täpselt sama mis 160.02 ga 9388 punkti
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.07.2007 11:06:16 vasta tsitaadiga

162.18 Vista 32-bit
http://www.electronicpunk.com/forceware/162.18_Vista32_WHQL.zip
162.18 XP 32-bit
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.18.html

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 11.07.2007 11:21:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 11.07.2007 11:09:26 vasta tsitaadiga

64-bit XP/Vistale tuleb ka midagi?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.07.2007 11:24:57 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
64-bit XP/Vistale tuleb ka midagi?

Kindlasti tuleb aga hetkel ei leidnud. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 11.07.2007 11:29:41 vasta tsitaadiga

Praegu istun beta quadro drivide otsas. Need on siia maani kõige normaalsed driverid, mis toetavad 7950GX2 Win XP 64-bit editioni all.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2007 11:38:32 vasta tsitaadiga

loodan et väga valesse teemasse asi ei lähe, aga probleem järgmine 3dmark03 ei näita mu msi 7600gt kellasid, et kust ja kudas ma neid näha saaks ja mis progega kellasid kruttida saab ? ( noob Me icon_sad.gif )
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 11.07.2007 12:31:56 vasta tsitaadiga

kabush kirjutas:
loodan et väga valesse teemasse asi ei lähe, aga probleem järgmine 3dmark03 ei näita mu msi 7600gt kellasid, et kust ja kudas ma neid näha saaks ja mis progega kellasid kruttida saab ? ( noob Me icon_sad.gif )

Rivatuner, ATItool
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.07.2007 00:04:37 vasta tsitaadiga

162.18 XP 32-bit
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.18.html[/quote]
Panin need drivud peale aga ei eksisteeri enam control panelit. icon_neutral.gif
Peab ikka 162.15 peale viskama jälle. icon_wink.gif

ForceWare 163.11 Vista (32bit/64bit)

32bit link: http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1674

64bit link: http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1673

Nvidia releases the ForceWare 162.22

http://www.tcmagazine.com/comments.php?shownews=15381&catid=3

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 12.07.2007 04:40:52 vasta tsitaadiga

G80, mis mõttes ei ole control panelit? Siinkirjutajal kõik ok hetkel. Samas ei ole seni märganud mingeid jõudluse vm erinevusi võrreldes 162.15'ga, nii et kui need töötavad, siis polegi ilmselt mõtet vahetada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.07.2007 08:21:02 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
G80, mis mõttes ei ole control panelit? Siinkirjutajal kõik ok hetkel. Samas ei ole seni märganud mingeid jõudluse vm erinevusi võrreldes 162.15'ga, nii et kui need töötavad, siis polegi ilmselt mõtet vahetada.

Kui vajutad desktopil paremat hiire nuppu siis peaks valikusse tulema ka "nvidia control panel" aga 162.18-ga ei olnud seda. icon_confused.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 12.07.2007 08:33:08 vasta tsitaadiga

Ma ei osanudki ilma selleta esialgu seda panelit leida, aga tuleb välja, et saab küll - sealtsamast desktopilt lähed propertiesi kallale, sealt settings -> advanced ja siis peaks paistma miskine GeForce 8800 tab, mille alt pääsebki nVidia CP'sse ja sealt saab juba desktop context menu uuesti sisse lülitada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.07.2007 09:39:46 vasta tsitaadiga

Aga huvitav on see,et keegi mainis,et ta ei saa 168.15-ga lost planet-it mängida aga mina küll saan,kas polnd mitte põhjus isegi miks driver maha võeti netist? icon_confused.gif

majestic kirjutas:
Ma ei osanudki ilma selleta esialgu seda panelit leida, aga tuleb välja, et saab küll - sealtsamast desktopilt lähed propertiesi kallale, sealt settings -> advanced ja siis peaks paistma miskine GeForce 8800 tab, mille alt pääsebki nVidia CP'sse ja sealt saab juba desktop context menu uuesti sisse lülitada. beer_yum.gif

3 korda juba proovind aga ikka annab errori ja ütleb et reinstall ja bla bla ning seegi ei aita. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 12.07.2007 10:08:44 vasta tsitaadiga

Lost Planetiga on üldse paljudel probleemid ja mina pakun, et see ei ole ilmtingimata draiverite süü. icon_rolleyes.gif
Mul töötab ta nii 162.15 kui 162.18 peal kenasti (tegu küll ainult DX9 versiooni demoga). Küll aga sain ma 162.18 draiveritega tubli 26 punkti 3DMark06 tulemuses juurde. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2007 18:46:14 vasta tsitaadiga

Mul just 168.15 ei tootand Lost Planetis.Arvan,et DX9 versioon oleks ehk isegi toole lainud aga kuna mul ei tootand DX10 siis arvan,et selle driveri DX10-ga seonduvas osas oli mingi kala sees.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 18.07.2007 16:14:37 vasta tsitaadiga

kas uued drivud nvidia kodukalt ning guru3d st võib vahe sees ka olla lost planetis endal 7900gs ja sellinne tunne nagu mingi 7300 taga istuksin ei vea low grafagagi 1280x1024 välja icon_rolleyes.gif või ongi mäng nii grafa söödik ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2007 22:58:48 vasta tsitaadiga

ForceWare 163.11 Vista 32bit
Ma sain 3dmark 06 nende draivudega 200p rohkem kui 160,** versiooniga. Videoks oli 8600GTS. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 21.07.2007 01:08:34 vasta tsitaadiga

Keegi 162.22 drivusi Vista x64 peal proovinud on?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2007 01:57:03 vasta tsitaadiga

mina neid betasi ei kisu, mängudes on pasad kõik, 3dmark ei koti. kasutan viimaseid ametlikke ja need on kõige stabiilsemad.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 25.07.2007 17:27:03 vasta tsitaadiga

Viimased ametlikud on 158.24. Nendega on see probleem, et nad ei toeta eriti hästi Multi-GPU 7950GX2 kaardil ja ka SLI kaartidel.

EDIT:
Proovisin ära 162.22 Windows Vista 64-bit. Driver oli enam-vähem sai Multi-GPU aktiveerimisega hakkama ja 3DMark06 skoor oli ka korralik.
Probleeme oli mänguga Company of Heroes, see jooksis kokku pidevalt.

Samuti proovisn ära 162.18 driverid Windows XP x64 edtitioni omad. Need võib leida siit:
http://www.station-drivers.com/page/nvidia%20forceware.htm

Need said ka hakkama Multi-GPUga, aga mitte minu laiekraan monitoriga. Pilt oli udune ja native resolutsiooniga (1440x900) nägi pilt väga õudne välja.
Arvatavasti 4:3 suhtega monitoridel probleeme ei tekiks.
Panin tagasi 160.02 quadro driverid, millega töötab üsna hästi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 02.08.2007 15:18:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
aise kirjutas:
8600M drivusid kodukal veel polegi, 8 series ei installi.

http://www.laptopvideo2go.com

aga kas Windows XP'le polegi GeForce 8600M GS draivereid? Või on tõesti sedasi, et GeForce 8600M GS'l on vaid Vista tugi?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 15:38:22 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Skeptik kirjutas:
aise kirjutas:
8600M drivusid kodukal veel polegi, 8 series ei installi.

http://www.laptopvideo2go.com

aga kas Windows XP'le polegi GeForce 8600M GS draivereid? Või on tõesti sedasi, et GeForce 8600M GS'l on vaid Vista tugi?


sellelt lingilt saadki oma drivud, ametlikult ei saagi praegu nvidia kodukalt 8600M GT drivusid, ainult läpakatootja käest.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 02.08.2007 16:04:03 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mightythor kirjutas:
Skeptik kirjutas:
aise kirjutas:
8600M drivusid kodukal veel polegi, 8 series ei installi.

http://www.laptopvideo2go.com

aga kas Windows XP'le polegi GeForce 8600M GS draivereid? Või on tõesti sedasi, et GeForce 8600M GS'l on vaid Vista tugi?


sellelt lingilt saadki oma drivud, ametlikult ei saagi praegu nvidia kodukalt 8600M GT drivusid, ainult läpakatootja käest.

aga niipalju kui olen otsinud, siis kõigil on pakkuda vaid Vista draiverid(nii HP, Acer kui ASUS masinatel, mis 8600M GS kasutavad, on vaid Vista omad saadaval) icon_rolleyes.gif Või kas tõsesti selle graafikakaardi jaoks puudub Windows XP tugi? icon_rolleyes.gif


viimati muutis mightythor 02.08.2007 16:19:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce ForceWare Driverid mine lehele 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.