|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.05.2007 15:39:54
|
|
|
Lõpupoolne info kõlab nagu Pimp My Ride.
Peaasi, et kogu kupatust ei peaks installima autosse, et mängus edasi jõuda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.05.2007 15:40:08
|
|
|
henri200, kust info pärineb?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
23.05.2007 16:07:47
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| henri200, kust info pärineb? |
No idea.
Ühest teisest foorumist sain : D. Kust tema sai ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivi89
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
23.05.2007 16:26:27
|
|
|
paistab rohkem nagu kellegi ideaal mitmest osast kokku panduna
ütleks et lausa 99% tõenäosusega, sest midagi uut siin listis ju ei ole, kõik kunagi läbi käinud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
23.05.2007 16:30:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Demo kohe kindlasti veel ei tule .Pakun,et 31-l tuleb rohkem infot,screene, ja trailer uue osa kohta.Samas mäng ilmub väidetavalt alles 2008 algus(tglt see 6 kuud on suht pohhui oodata...vaadates kui kaua nt stalkerit oodati ) |
| tsitaat: |
| Soft Club, the Russian publisher, said that the game will be titled Need for Speed: Pro Street and will be released in November 2007. |
ära looda siin midagi 8)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.05.2007 16:30:09
|
|
|
ma kunagi ammu julgesin pläriseda et järgmine NFS tuleb kõik eelnevad NFS i osad kokku (u1,u2,mw,c) + damage... ja sildi all "new game".
see vist saabki tõeks 8) iseasi kui vett pidav see list on.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
23.05.2007 16:32:31
|
|
|
fake ma arvan
paistab tõesti naq mingi "ideaalne" NFS, mis on U2, MW ja Carbonist kokku pandud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
23.05.2007 16:37:43
|
|
|
EA on lekitanud uue Need For Speedi video. Mängu nimeks on pandud vähemalt esialgu Need For Speed 2008. Võib-olla teevad sellest midagi NBA, NFL jne spordimängude sarnast igaaastast.
Ennast üllatas, et video lõpus on näha kuidas auto puruneb! Seda pole ju NFS seeriates varem näha olnud. Ehk saab mäng sellega ka palju põnevam. Igastahes siin ta on:
http://www.youtube.com/watch?v=_xv3g-npdhg
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.05.2007 16:38:35
|
|
|
ideaalne vaevalt ta on... aga suht loogiline oleks kuna kui keegi veel aru ei ole saanud siis iga viimane NFS ongi just viimaste kokku liitmine ja uuendus. U1 = ainult rajad. U2 = vaba linn. MW = sama värk ainult võmmid. Carbon= üritati võmmid ja U1 omapärane pime linn kokku panna aga minuarust panid suht ämbrisse omadega.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
23.05.2007 16:40:42
|
|
|
| draggo kirjutas: |
EA on lekitanud uue Need For Speedi video. Mängu nimeks on pandud vähemalt esialgu Need For Speed 2008. Võib-olla teevad sellest midagi NBA, NFL jne spordimängude sarnast igaaastast.
Ennast üllatas, et video lõpus on näha kuidas auto puruneb! Seda pole ju NFS seeriates varem näha olnud. Ehk saab mäng sellega ka palju põnevam. Igastahes siin ta on:
http://www.youtube.com/watch?v=_xv3g-npdhg |
oeh...vaata u 3 lehte tagasi palun
ja..purunemist on ju NFSi seerias varem nähtud... või ei?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.05.2007 16:42:55
|
|
|
| Porsches oli.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.05.2007 16:47:06
|
|
|
Porsches ja NFS 4 High Stakes (road challenge vms mis nime all ta ka ei olnud) oli kah damage olemas...
Peale Porsche nfs i läks asi kolinal alla ja algas... see samuse ajastu.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
23.05.2007 17:02:07
|
|
|
Mängisin alles Hot Pursuit 2 ja avastasin et kui palju täisgaasil seina põrutada siis läheb ka auto katki (muidu arvasin et ainuld nendele lõhkelaengutele otsa sõites)
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.05.2007 17:13:12
|
|
|
| morgue666 kirjutas: |
| Mängisin alles Hot Pursuit 2 ja avastasin et kui palju täisgaasil seina põrutada siis läheb ka auto katki (muidu arvasin et ainuld nendele lõhkelaengutele otsa sõites) |
sealne damage ei mõjutanud auto juhitavust ning oli suht hale visuaalselt, seal vist oli ainult et kapot mõlkis vms möga tehtud... NFS 4 HS ikka oli (NFS5 ei ole eriti mänginud seega selle kohta midagi ei räägi) suht korralik damage oma aja kohta.. kui ikka auto ära lõhkusid siis jäi ka sõit katki kuigi selle saavutamiseks pidi ikka igavene lammas olema kes ei tohiks üldse rooli kätte võtta 8)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.05.2007 19:15:10
|
|
|
31'l võiks vähemalt demo tulla aga noh see on arvatavasti lootusettu..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.05.2007 19:35:50
|
|
|
| angel kirjutas: |
| (mind ei saa ära meelitada läikivate asjadega nagu lolli mida carbon just teha tahtis kuna autod läikisid nagu kuramuse peeglid) |
Minul oli peegeldused miinimumi peale võetud, sama asi oli ka U2'es. Samuti oli mul MW's ja ka karbonis see pildi krdi kusekollaseks tegev effect maha võetud (ei mäletagi miasi see oli - mingi sheider värk vist). Ma ei leia, et kui mängus on mingid optsioonid siis need peab tingimata kõik põhja panema. Kui näiteks ei meeldi HDR, pane siis OFF'i ja ära vingu, kui peegeldab liialt siis võta reflection levelit maha. Sama ka muude taoliste viledega.
| angel kirjutas: |
| ee aga kuidas ma siis kiruda saan kui ei mängi... kas siis ei tohi kritiseerida midagi? |
Sa ei kritiseeri vaid inised asjade kallal mis on maitseasi. Nagu ennem mainisin mõnele võibolla mingis mängus meeldib HDR, teisele mitte. Kui saab panna ON/OFF siis vingumisel seda põhjuseks tuua mõttetu Sinule ei meeldi carbon, libe ütleb, et talle meeldis. Sinu seisukoht on see, et sul on õigem seisukoht ja sinu maitse peab olema kõigi maitse.
| angel kirjutas: |
| ideaalne vaevalt ta on... aga suht loogiline oleks kuna kui keegi veel aru ei ole saanud siis iga viimane NFS ongi just viimaste kokku liitmine ja uuendus. |
Ülla ülla, nii ju enamustele mängudele järgesid tehaksegi, et paremaks tehtud vana koos uute vidinatega "täiesti teistmoodi" on ikka teised mängud. Sa teed jõlepalju suure lõuaga maha aga ei paku eriti miskit välja. Mainisin seda juba ka mitmeid poste eespool, et palju vingumist aga ei ühtki mõttekat ideed. Korras sujuvate äärtega varjud ei tee veel mängust uut mängu seega see on lihtsalt minor graafika uinjaa. Purunemist pole vast seepärast tehtud, et nagu sa peaksid kursis olema on ametlikkude markide kasutamine ainult firma loal ja kui üks firma pole nõus, et nende autot saab katusesse keerata niiet tükid taga siis ju kogu idee ämbris. Seda, et sellepeale pole tuldud ei maksa küll arvata.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.05.2007 21:06:56
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| tsitaat: |
| ~Day/Night New 24 hour clock letting you live the intense racing life during the day and night. |
|
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
24.05.2007 00:14:14
|
|
|
Noo, TDU oli nii edukas. EA peab ju kibekiirelt järgi jõudma NFS seeria tegemisega. Ja seda, et pannakse kokku Flatout ja NFS on fännid ju aegade algusest peale oodanud. Traileri algus oli igav, järjekordne tuunitud auto aga kui näitas kaadreid matsudest, hakkas süda puperdama ja ma mõtlesin, et kas tõesti! Crash!?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.05.2007 00:24:14
|
|
|
Autode märgatavama kahjustumise poolest on EA siis lõpuks (peale 7 aastat ja 5-e möödaläinud NFS mängu) taas saanud autotootjatelt loa oma brändi kandvaid masinaid lõhkuda
Porsche 2000-s mõjutasid kahjustused ikka märgatavamalt. Meeles küllardaselt neid seiku kui peetikeeratud roolisüsteem vägisi masinat vasakule/paremale tõmbas ja nii kurvide võtmise pea võimatuks tegi.
| tsitaat: |
~TV\'s
~Game Systems
~Rollbar |
Need tunduvad küll liiga over the top olevad Eriti kui in-game advertising mängus, kas siis hakkame mingi (vahetuva) brändi flip-down telkusi vahtima ja vahelduseks Xbox360 või PS3 konsoolidega pelama kui linnapeal sõitmine üle viskab
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
24.05.2007 11:18:00
|
|
|
hea on küll osta autole telekas sisse ja 140-nega vastu seina panna.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.05.2007 12:09:24
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Autode märgatavama kahjustumise poolest on EA siis lõpuks (peale 7 aastat ja 5-e möödaläinud NFS mängu) taas saanud autotootjatelt loa oma brändi kandvaid masinaid lõhkuda
Porsche 2000-s mõjutasid kahjustused ikka märgatavamalt. Meeles küllardaselt neid seiku kui peetikeeratud roolisüsteem vägisi masinat vasakule/paremale tõmbas ja nii kurvide võtmise pea võimatuks tegi. |
Nuvot, ju siis porka oli asjaga nõus ja kuna porka unleashedis oli ainult porsched siis oli lihte - see firma lubab ja rohkem polnudki vaja. Kusjuures niipalju kui olen kursis siis taolistes olukordades pillivad just eksootiliste brändide esindajad.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viper357
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2002
|
24.05.2007 12:17:54
|
|
|
No mina küll ei usu, et EA ei saanud autotootjatelt litsentsi, et autosid lõhkuda. Isegi Atari sai (TDU), kuid nad ei viitsinud dammi teha. Põhjuseks toodi välja, et kujuta ette kui 12. aastane laps sõidab vastostetud ferruga 200kmh puusse, tal tuleb ju pisar silma. Mängutegijatel on pappi sitaks, dammi modelleerimine on lihtsalt kättevõtmise asi imo.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
24.05.2007 12:40:04
|
|
|
mainin veel ära, et kui see purunemine tuleb kaugeltki nii vägev kui seal videos siis pole neil vast mõtet eriti autode juhitavuse kallal töötada, põhiline, et auto otse, kiiresti ja esimese postini juhitav oleks, edasi lähem restart race ja otsast peale.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.05.2007 13:00:38
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| mainin veel ära, et kui see purunemine tuleb kaugeltki nii vägev kui seal videos siis pole neil vast mõtet eriti autode juhitavuse kallal töötada, põhiline, et auto otse, kiiresti ja esimese postini juhitav oleks, edasi lähem restart race ja otsast peale. |
Millises videos palun linki
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.05.2007 13:03:55
|
|
|
| kle teemas on vaid 8 lehte, otsi üles
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
24.05.2007 13:36:02
|
|
|
Vähemalt on seekord autosid ka sisse pandud ja ei koosne aint tüünitud öödi tõh tõh`ist. Kolksvagun " The Raw " Kolf ka sees on ?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.05.2007 13:56:49
|
|
|
| Oi lietsin jah aa ma ei usu et dmg sees on kui siis ainult värv tuleb maha
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.05.2007 15:46:44
|
|
|
ma kirjutasin muidu juba et leidsin aga tänud see on parema graafikaga
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.05.2007 16:13:45
|
|
|
Kui on vaja vaid ühe firma nõusolekut mängu tegemiseks võiks ju teha " Need for Speed: Saparoset Unleashed "
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.05.2007 17:59:03
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Kui on vaja vaid ühe firma nõusolekut mängu tegemiseks võiks ju teha " Need for Speed: Saparoset Unleashed "  |
yea ja siis sa vingud et alla kümne auto valikus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
24.05.2007 18:22:51
|
|
|
| Nfs BMW edition(täis laks otsast lõpuni) võiks tulla kunagi koos damagega ja muu tjuuning värgiga.Rullnoxid koos minuga vist ei saagi arvuti tagant ära.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.05.2007 18:29:16
|
|
|
Saabki liikluse normaalsemaks. Mingid E30 fännid ei tilbenda õues
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
24.05.2007 18:37:35
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Saabki liikluse normaalsemaks. Mingid E30 fännid ei tilbenda õues  |
Jah. Parem on ju kodus koos pelada ja palju turvalisem.Ei ole vaja kedagi vigaseks sõita
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
24.05.2007 19:28:10
|
|
|
Täpselt minu mõte
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.05.2007 20:40:19
|
|
|
| jama jah et nii vähe bemme sees on
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
25.05.2007 12:38:20
|
|
|
Videost jäi mulje nagu stardis olev auto oleks peale crashi lapitud ristpistes niiti ja nõela kasutades. . Huvitav kas niidi värvi ka valida saab ? Kõva tuunimis mäng tõotab tulla
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
25.05.2007 15:45:54
|
|
|
| vikisun kirjutas: |
Videost jäi mulje nagu stardis olev auto oleks peale crashi lapitud ristpistes niiti ja nõela kasutades. . Huvitav kas niidi värvi ka valida saab ? Kõva tuunimis mäng tõotab tulla  |
Ehk saab ka teibi tüüningut teha
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
27.05.2007 13:05:22
|
|
|
oot oot... saan ma õigesti aru et mäng tuleb siis üle-üle-üle homme välja aga kuskil pole selle kohta korralikku informatsioonigi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
27.05.2007 13:08:26
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
oot oot... saan ma õigesti aru et mäng tuleb siis üle-üle-üle homme välja aga kuskil pole selle kohta korralikku informatsioonigi  |
Ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
27.05.2007 13:11:24
|
|
|
ok aga mida see kuupäev siis seal traileri lõpus märkis ja millises kvartalis see pela siis välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2004
|
27.05.2007 13:18:20
|
|
|
| Ma arvan, et see on järgmise traileri ilmumis kuupäev.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivi89
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
27.05.2007 21:07:23
|
|
|
| ja ilmselt öeldakse paar sõna kah konkreetse pela kohta, et mida nad loodavad pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
27.05.2007 21:57:09
|
|
|
Nfsunlimited lasi mingid ajakirja scännid üles:
Scan1
Scan2
| tsitaat: |
Also Yabol provided us with some information from the article, here is a list of what the mag included:
- Pro Street is an official name.
- There will be medals for damaging car in specified places.
- First 3 levels of damage don't disturb in driving.
- Autosculpt is back, and it's more precise.
- Tracks in whole world.
- No categories in races ( i mean 70 hp car can race 400 hp car).
- 28 makes of cars, Honda is back.
- Cars are from about '60s to present.
- Only 8 exotics.
- 4 types of races - closed circuits, drift, speed challenge and drag racing.
- You don't have to win all races, you have to be first in general clasification ( like in URL).
- You can turn off abs etc.
- The game will be much more real.
We still dont know whether these information are just rumours or facts, we still have to wait for this Thursday to come before we can know. |
wiiiiii, Honda!
paistab et RS4 tuleb ka sisse
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.05.2007 00:06:11
|
|
|
Kle MINE KANNI, scan 2 peal üleval vasakul olev pilt... EI USU :S krt 31. kuupäev võiks juba tulla... Liiga julm
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
28.05.2007 00:12:36
|
|
|
| Aga Scan2 all paremal mis kahtlased nõuded seal on ning... Data Wydania: listopad 2007 ??????
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.05.2007 00:15:01
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
| Aga Scan2 all paremal mis kahtlased nõuded seal on ning... Data Wydania: listopad 2007 ?????? |
Pärast tuleb, et asi lastakse 31. Mail välja See oleks vist elus esimest korda. Teaser lastakse välja ja nädal hiljem juba mäng enne mitte mingit screeni ei näidata kuna menu on mängul olnud juba tohutu.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.05.2007 00:17:07
|
|
|
No see suur 9 seal all nurgas Scan2 peal on vast mingi hinne ju? Millegi beta põhjal seda vast ikka ei pandaks?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|