Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.05.2007 15:39:54 vasta tsitaadiga

Lõpupoolne info kõlab nagu Pimp My Ride.

Peaasi, et kogu kupatust ei peaks installima autosse, et mängus edasi jõuda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2007 15:40:08 vasta tsitaadiga

henri200, kust info pärineb?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 16:07:47 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
henri200, kust info pärineb?


No idea.
Ühest teisest foorumist sain : D. Kust tema sai ei tea.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 16:26:27 vasta tsitaadiga

paistab rohkem nagu kellegi ideaal mitmest osast kokku panduna icon_rolleyes.gif
ütleks et lausa 99% tõenäosusega, sest midagi uut siin listis ju ei ole, kõik kunagi läbi käinud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.05.2007 16:30:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Demo kohe kindlasti veel ei tule icon_rolleyes.gif .Pakun,et 31-l tuleb rohkem infot,screene, ja trailer uue osa kohta.Samas mäng ilmub väidetavalt alles 2008 algus(tglt see 6 kuud on suht pohhui oodata...vaadates kui kaua nt stalkerit oodati icon_lol.gif )


tsitaat:
Soft Club, the Russian publisher, said that the game will be titled Need for Speed: Pro Street and will be released in November 2007.


ära looda siin midagi 8)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 16:30:09 vasta tsitaadiga

ma kunagi ammu julgesin pläriseda et järgmine NFS tuleb kõik eelnevad NFS i osad kokku (u1,u2,mw,c) + damage... ja sildi all "new game".

see vist saabki tõeks 8) iseasi kui vett pidav see list on.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 23.05.2007 16:32:31 vasta tsitaadiga

fake ma arvan
paistab tõesti naq mingi "ideaalne" NFS, mis on U2, MW ja Carbonist kokku pandud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 23.05.2007 16:37:43 vasta tsitaadiga

EA on lekitanud uue Need For Speedi video. Mängu nimeks on pandud vähemalt esialgu Need For Speed 2008. Võib-olla teevad sellest midagi NBA, NFL jne spordimängude sarnast igaaastast.

Ennast üllatas, et video lõpus on näha kuidas auto puruneb! Seda pole ju NFS seeriates varem näha olnud. Ehk saab mäng sellega ka palju põnevam. Igastahes siin ta on:

http://www.youtube.com/watch?v=_xv3g-npdhg
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 16:38:35 vasta tsitaadiga

ideaalne vaevalt ta on... aga suht loogiline oleks kuna kui keegi veel aru ei ole saanud siis iga viimane NFS ongi just viimaste kokku liitmine ja uuendus. U1 = ainult rajad. U2 = vaba linn. MW = sama värk ainult võmmid. Carbon= üritati võmmid ja U1 omapärane pime linn kokku panna aga minuarust panid suht ämbrisse omadega. icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 23.05.2007 16:40:42 vasta tsitaadiga

draggo kirjutas:
EA on lekitanud uue Need For Speedi video. Mängu nimeks on pandud vähemalt esialgu Need For Speed 2008. Võib-olla teevad sellest midagi NBA, NFL jne spordimängude sarnast igaaastast.

Ennast üllatas, et video lõpus on näha kuidas auto puruneb! Seda pole ju NFS seeriates varem näha olnud. Ehk saab mäng sellega ka palju põnevam. Igastahes siin ta on:

http://www.youtube.com/watch?v=_xv3g-npdhg

oeh...vaata u 3 lehte tagasi palun

ja..purunemist on ju NFSi seerias varem nähtud... icon_rolleyes.gif või ei?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.05.2007 16:42:55 vasta tsitaadiga

Porsches oli.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 16:47:06 vasta tsitaadiga

Porsches ja NFS 4 High Stakes (road challenge vms mis nime all ta ka ei olnud) oli kah damage olemas...

Peale Porsche nfs i läks asi kolinal alla ja algas... see samuse ajastu.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 23.05.2007 17:02:07 vasta tsitaadiga

Mängisin alles Hot Pursuit 2 ja avastasin et kui palju täisgaasil seina põrutada siis läheb ka auto katki (muidu arvasin et ainuld nendele lõhkelaengutele otsa sõites)
_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 17:13:12 vasta tsitaadiga

morgue666 kirjutas:
Mängisin alles Hot Pursuit 2 ja avastasin et kui palju täisgaasil seina põrutada siis läheb ka auto katki (muidu arvasin et ainuld nendele lõhkelaengutele otsa sõites)


sealne damage ei mõjutanud auto juhitavust ning oli suht hale visuaalselt, seal vist oli ainult et kapot mõlkis vms möga tehtud... NFS 4 HS ikka oli (NFS5 ei ole eriti mänginud seega selle kohta midagi ei räägi) suht korralik damage oma aja kohta.. kui ikka auto ära lõhkusid siis jäi ka sõit katki kuigi selle saavutamiseks pidi ikka igavene lammas olema kes ei tohiks üldse rooli kätte võtta 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 17:56:47 vasta tsitaadiga

Loodetavasti pole see list kellegi unistus icon_lol.gif .ootame ametliku EA info ära.(31???)
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 19:15:10 vasta tsitaadiga

31'l võiks vähemalt demo tulla icon_biggrin.gif aga noh see on arvatavasti lootusettu.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 19:35:50 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
(mind ei saa ära meelitada läikivate asjadega nagu lolli mida carbon just teha tahtis kuna autod läikisid nagu kuramuse peeglid)

Minul oli peegeldused miinimumi peale võetud, sama asi oli ka U2'es. Samuti oli mul MW's ja ka karbonis see pildi krdi kusekollaseks tegev effect maha võetud (ei mäletagi miasi see oli - mingi sheider värk vist). Ma ei leia, et kui mängus on mingid optsioonid siis need peab tingimata kõik põhja panema. Kui näiteks ei meeldi HDR, pane siis OFF'i ja ära vingu, kui peegeldab liialt siis võta reflection levelit maha. Sama ka muude taoliste viledega.
angel kirjutas:
ee aga kuidas ma siis kiruda saan kui ei mängi... kas siis ei tohi kritiseerida midagi?

Sa ei kritiseeri vaid inised asjade kallal mis on maitseasi. Nagu ennem mainisin mõnele võibolla mingis mängus meeldib HDR, teisele mitte. Kui saab panna ON/OFF siis vingumisel seda põhjuseks tuua mõttetu icon_wink.gif Sinule ei meeldi carbon, libe ütleb, et talle meeldis. Sinu seisukoht on see, et sul on õigem seisukoht ja sinu maitse peab olema kõigi maitse.
angel kirjutas:
ideaalne vaevalt ta on... aga suht loogiline oleks kuna kui keegi veel aru ei ole saanud siis iga viimane NFS ongi just viimaste kokku liitmine ja uuendus.
Ülla ülla, nii ju enamustele mängudele järgesid tehaksegi, et paremaks tehtud vana koos uute vidinatega icon_wink.gif "täiesti teistmoodi" on ikka teised mängud. Sa teed jõlepalju suure lõuaga maha aga ei paku eriti miskit välja. Mainisin seda juba ka mitmeid poste eespool, et palju vingumist aga ei ühtki mõttekat ideed. Korras sujuvate äärtega varjud ei tee veel mängust uut mängu seega see on lihtsalt minor graafika uinjaa. Purunemist pole vast seepärast tehtud, et nagu sa peaksid kursis olema on ametlikkude markide kasutamine ainult firma loal ja kui üks firma pole nõus, et nende autot saab katusesse keerata niiet tükid taga siis ju kogu idee ämbris. Seda, et sellepeale pole tuldud ei maksa küll arvata.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.05.2007 21:06:56 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
tsitaat:
~Day/Night – New 24 hour clock letting you live the intense racing life during the day and night.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:14:14 vasta tsitaadiga

Noo, TDU oli nii edukas. EA peab ju kibekiirelt järgi jõudma NFS seeria tegemisega. Ja seda, et pannakse kokku Flatout ja NFS on fännid ju aegade algusest peale oodanud. Traileri algus oli igav, järjekordne tuunitud auto aga kui näitas kaadreid matsudest, hakkas süda puperdama ja ma mõtlesin, et kas tõesti! Crash!?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 00:24:14 vasta tsitaadiga

Autode märgatavama kahjustumise poolest on EA siis lõpuks (peale 7 aastat ja 5-e möödaläinud NFS mängu) taas saanud autotootjatelt loa oma brändi kandvaid masinaid lõhkuda icon_rolleyes.gif
Porsche 2000-s mõjutasid kahjustused ikka märgatavamalt. Meeles küllardaselt neid seiku kui peetikeeratud roolisüsteem vägisi masinat vasakule/paremale tõmbas ja nii kurvide võtmise pea võimatuks tegi.

tsitaat:
~TV\'s
~Game Systems
~Rollbar

Need tunduvad küll liiga over the top olevad icon_lol.gif Eriti kui in-game advertising mängus, kas siis hakkame mingi (vahetuva) brändi flip-down telkusi vahtima ja vahelduseks Xbox360 või PS3 konsoolidega pelama kui linnapeal sõitmine üle viskab icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 11:18:00 vasta tsitaadiga

hea on küll osta autole telekas sisse ja 140-nega vastu seina panna.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 12:09:24 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Autode märgatavama kahjustumise poolest on EA siis lõpuks (peale 7 aastat ja 5-e möödaläinud NFS mängu) taas saanud autotootjatelt loa oma brändi kandvaid masinaid lõhkuda icon_rolleyes.gif
Porsche 2000-s mõjutasid kahjustused ikka märgatavamalt. Meeles küllardaselt neid seiku kui peetikeeratud roolisüsteem vägisi masinat vasakule/paremale tõmbas ja nii kurvide võtmise pea võimatuks tegi.

Nuvot, ju siis porka oli asjaga nõus ja kuna porka unleashedis oli ainult porsched siis oli lihte - see firma lubab ja rohkem polnudki vaja. Kusjuures niipalju kui olen kursis siis taolistes olukordades pillivad just eksootiliste brändide esindajad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viper357
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 24.05.2007 12:17:54 vasta tsitaadiga

No mina küll ei usu, et EA ei saanud autotootjatelt litsentsi, et autosid lõhkuda. Isegi Atari sai (TDU), kuid nad ei viitsinud dammi teha. Põhjuseks toodi välja, et kujuta ette kui 12. aastane laps sõidab vastostetud ferruga 200kmh puusse, tal tuleb ju pisar silma. icon_cry.gif Mängutegijatel on pappi sitaks, dammi modelleerimine on lihtsalt kättevõtmise asi imo.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2007 12:40:04 vasta tsitaadiga

mainin veel ära, et kui see purunemine tuleb kaugeltki nii vägev kui seal videos siis pole neil vast mõtet eriti autode juhitavuse kallal töötada, põhiline, et auto otse, kiiresti ja esimese postini juhitav oleks, edasi lähem restart race ja otsast peale.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.05.2007 13:00:38 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
mainin veel ära, et kui see purunemine tuleb kaugeltki nii vägev kui seal videos siis pole neil vast mõtet eriti autode juhitavuse kallal töötada, põhiline, et auto otse, kiiresti ja esimese postini juhitav oleks, edasi lähem restart race ja otsast peale.



Millises videos palun linki
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.05.2007 13:03:55 vasta tsitaadiga

kle teemas on vaid 8 lehte, otsi üles
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 24.05.2007 13:36:02 vasta tsitaadiga

Vähemalt on seekord autosid ka sisse pandud ja ei koosne aint tüünitud öödi tõh tõh`ist. Kolksvagun " The Raw " Kolf ka sees on ?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.05.2007 13:56:49 vasta tsitaadiga

Oi lietsin jah aa ma ei usu et dmg sees on kui siis ainult värv tuleb maha
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 14:08:39 vasta tsitaadiga

H!tman, http://movies.teamxbox.com/xbox360/nfsps/nfsps_teaser_720p.wmv
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.05.2007 15:46:44 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
H!tman, http://movies.teamxbox.com/xbox360/nfsps/nfsps_teaser_720p.wmv


ma kirjutasin muidu juba et leidsin aga tänud see on parema graafikaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 16:13:45 vasta tsitaadiga

Kui on vaja vaid ühe firma nõusolekut mängu tegemiseks võiks ju teha " Need for Speed: Saparosetš Unleashed " thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.05.2007 17:59:03 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Kui on vaja vaid ühe firma nõusolekut mängu tegemiseks võiks ju teha " Need for Speed: Saparosetš Unleashed " thumbs_up.gif
yea ja siis sa vingud et alla kümne auto valikus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 24.05.2007 18:22:51 vasta tsitaadiga

Nfs BMW edition(täis laks otsast lõpuni) võiks tulla kunagi koos damagega ja muu tjuuning värgiga.Rullnoxid koos minuga vist ei saagi arvuti tagant ära.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 18:29:16 vasta tsitaadiga

Saabki liikluse normaalsemaks. Mingid E30 fännid ei tilbenda õues icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 24.05.2007 18:37:35 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Saabki liikluse normaalsemaks. Mingid E30 fännid ei tilbenda õues icon_biggrin.gif

Jah. icon_razz.gif Parem on ju kodus koos beer_yum.gif pelada ja palju turvalisem.Ei ole vaja kedagi vigaseks sõita icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 24.05.2007 19:28:10 vasta tsitaadiga

Täpselt minu mõte beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.05.2007 20:40:19 vasta tsitaadiga

jama jah et nii vähe bemme sees on
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 25.05.2007 12:38:20 vasta tsitaadiga

Videost jäi mulje nagu stardis olev auto oleks peale crashi lapitud ristpistes niiti ja nõela kasutades. icon_biggrin.gif . Huvitav kas niidi värvi ka valida saab ? icon_wink.gif Kõva tuunimis mäng tõotab tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.05.2007 15:45:54 vasta tsitaadiga

vikisun kirjutas:
Videost jäi mulje nagu stardis olev auto oleks peale crashi lapitud ristpistes niiti ja nõela kasutades. icon_biggrin.gif . Huvitav kas niidi värvi ka valida saab ? icon_wink.gif Kõva tuunimis mäng tõotab tulla thumbs_up.gif

Ehk saab ka teibi tüüningut teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.05.2007 13:05:22 vasta tsitaadiga

oot oot... saan ma õigesti aru et mäng tuleb siis üle-üle-üle homme välja aga kuskil pole selle kohta korralikku informatsioonigi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 13:08:26 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
oot oot... saan ma õigesti aru et mäng tuleb siis üle-üle-üle homme välja aga kuskil pole selle kohta korralikku informatsioonigi icon_exclaim.gif


Ei saa.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.05.2007 13:11:24 vasta tsitaadiga

ok aga mida see kuupäev siis seal traileri lõpus märkis ja millises kvartalis see pela siis välja tuleb icon_question.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 27.05.2007 13:18:20 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see on järgmise traileri ilmumis kuupäev.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 21:07:23 vasta tsitaadiga

ja ilmselt öeldakse paar sõna kah konkreetse pela kohta, et mida nad loodavad pakkuda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 27.05.2007 21:57:09 vasta tsitaadiga

Nfsunlimited lasi mingid ajakirja scännid üles:
Scan1
Scan2


tsitaat:
Also Yabol provided us with some information from the article, here is a list of what the mag included:

- Pro Street is an official name.
- There will be medals for damaging car in specified places.
- First 3 levels of damage don't disturb in driving.
- Autosculpt is back, and it's more precise.
- Tracks in whole world.
- No categories in races ( i mean 70 hp car can race 400 hp car).
- 28 makes of cars, Honda is back.
- Cars are from about '60s to present.
- Only 8 exotics.
- 4 types of races - closed circuits, drift, speed challenge and drag racing.
- You don't have to win all races, you have to be first in general clasification ( like in URL).
- You can turn off abs etc.
- The game will be much more real.

We still dont know whether these information are just rumours or facts, we still have to wait for this Thursday to come before we can know.


wiiiiii, Honda!
paistab et RS4 tuleb ka sisse icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 00:06:11 vasta tsitaadiga

Kle MINE KANNI, scan 2 peal üleval vasakul olev pilt... EI USU :S krt 31. kuupäev võiks juba tulla... Liiga julm
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 00:12:36 vasta tsitaadiga

Aga Scan2 all paremal mis kahtlased nõuded seal on ning... Data Wydania: listopad 2007 ??????
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 00:15:01 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Aga Scan2 all paremal mis kahtlased nõuded seal on ning... Data Wydania: listopad 2007 ??????


Pärast tuleb, et asi lastakse 31. Mail välja icon_lol.gif See oleks vist elus esimest korda. Teaser lastakse välja ja nädal hiljem juba mäng icon_biggrin.gif enne mitte mingit screeni ei näidata kuna menu on mängul olnud juba tohutu.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.05.2007 00:17:07 vasta tsitaadiga

No see suur 9 seal all nurgas Scan2 peal on vast mingi hinne ju? Millegi beta põhjal seda vast ikka ei pandaks?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.05.2007 01:28:40 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Data Wydania: listopad 2007 ??????

Date of edition (issue) november 2007

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.