Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 13:33:29 vasta tsitaadiga

http://download.boomtown.net/en_uk/dl/page.php?what=az;sid=1342;gid=3310 700kb/sec kiirus regama peab!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 13:35:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mindfreak kirjutas:
Panin kah filefrontist tirima. Codemastersi server on way too aeglane.

40 minutit lõpuni.

Mina peaksin päris korralikult saama mängida seda icon_razz.gif


Ei tea, mediumi peal kindlasti. Ma proovin kuda asi E6300 ja X1300 jookseb icon_razz1.gif

koomiks/pildiseeria icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 13:39:37 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
http://download.boomtown.net/en_uk/dl/page.php?what=az;sid=1342;gid=3310 700kb/sec kiirus regama peab!


Tänud mees....Mega tuleb sekundis 8) 13minti ja käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 13:49:57 vasta tsitaadiga

Njah profiilsi oleva läpakaga 640 resaoga silma järgi fps 5-10 kõik detailid minimum. :S Pilt oleks nagu mängiks 486 peal mõnda pela icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 13:52:26 vasta tsitaadiga

100% icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 14:02:14 vasta tsitaadiga

http://www.gamershell.com/news/38728.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 24.05.2007 14:03:18 vasta tsitaadiga

väga hea väga hea... varsti saab ka valmis 8)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 14:26:20 vasta tsitaadiga

8 minti remaining icon_wink.gif

viimati muutis Volum 24.05.2007 14:40:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 14:33:31 vasta tsitaadiga

Nii minu mängu elamus selline, et ühe korra lubaski ainult masin mängida, kui juba teist korda tahsin jooksis kokku ja kolmandal korral pani masin üldse resa maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 24.05.2007 14:35:08 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
Nii minu mängu elamus selline, et ühe korra lubaski ainult masin mängida, kui juba teist korda tahsin jooksis kokku ja kolmandal korral pani masin <b>ül<font color=red>d</font>se</b> resa maha icon_biggrin.gif


aga see ükskord kui lubas siis mis setingutel ja kuidas jooksis?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 15:04:39 vasta tsitaadiga

Krt küll alles kell 8 saab testida, ma lükkan full ära kohe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.05.2007 15:10:33 vasta tsitaadiga

Masendavalt jookseb...
Kõik low, 800x600, siis saab midagi asja enamvähem...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:19:30 vasta tsitaadiga

Nii minu configa(ocimatta) siis keskmiselt 25fps ( icon_biggrin.gif ) Kõik medium/on (blur off) (AA off) @ 1680x1050
Graafika on sitaks hea thumbs_up.gif Juhitavus on sitaks hea thumbs_up.gif Ning üleüldse on sitaks kõva mäng thumbs_up.gif
BTW... Kõik settingud põhjas+4aa@1680x1050 jooksis asi ~2fpsi icon_biggrin.gif icon_eek.gif
Vaja upgrademisele mõelda. Mälust ta puudust ei tundnud igastahes... thumbs_up.gif

Seda ka et puldiga oli vägahea mängida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:21:30 vasta tsitaadiga

fantastiliselt sitalt töötab icon_lol.gif ma ei oska seda kirjeldadagi eriti, 640x480 kõik settingud low/off ja fps on mingi 10 või vähem icon_lol.gif
a kui graafika lõppu panna, siis on ikka jõhkralt ilus, ikka tõsiselt, ma ei ole nii ilusa graafikaga mängu varem näinud, mis siis, et fps ei ole siis enam fps vaid frames per minute icon_lol.gif


viimati muutis 2III7 24.05.2007 15:23:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 24.05.2007 15:22:38 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Masendavalt jookseb...
Kõik low, 800x600, siis saab midagi asja enamvähem...


mul enam vähem sama configa masin ainult et dual core - vaatab õhtul kas sellest on natuke abi..eriti ei usu.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 24.05.2007 15:24:41 vasta tsitaadiga

switch kirjutas:
aga see ükskord kui lubas siis mis setingutel ja kuidas jooksis?


Esimene kord mängisin default seadetega nii nagu oli kohe, teisel korral näppisin soundi ja oligi kööga keerasin tagasi defaulti
ikka endine, aga nüüd lahenes ise probleem ära, ju siis mäng ise sättis midagi et saaks kuidagigi mängida icon_biggrin.gif
Minu sõit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 15:25:39 vasta tsitaadiga

6600GT ja 1.7 prose icon_biggrin.gif kõik oli ilus aga fps oli mingi 10-30
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2007 15:28:00 vasta tsitaadiga

Hosta pildil olev graafika tundub jõle plastiliin, kuidas irl mängides on ?
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 15:30:34 vasta tsitaadiga

Juhitavus hea...graafika hea...damage hea....loodame head mängu.....Demo on natuke igav ainult..
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 24.05.2007 15:31:17 vasta tsitaadiga

Mu kast ka välj veab?
CPU:AMD athlon XP2600+ jahutab volanco11
Mammi:Epox 8kra-i emaplaat
RAM:512 mb
Vidikas:ATI Radeon 9800 pro 128/256bit,jahutuseks Zalman VF700-cu

_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:34:38 vasta tsitaadiga

kevvu, väga sitasti

edit:tegelt ei lähe vist üldse tööle, sest SM 3 toetus puudub.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:40:33 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
kevvu, väga sitasti

edit:tegelt ei lähe vist üldse tööle, sest SM 3 toetus puudub.

Nii ta on, Pole mõtet proovidagi. Mäng ei lähe tööle.
Sain ka demo kätte.. vaatame kuda WRC-s juhitavus nüüd on. Enne oli ikka liiga julm.. natuke paremat, vasakut klahvi vajutasid auto kohe lendas sinnapoole sajandiku pealt

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 15:41:08 vasta tsitaadiga

Kõik graafika põhja, panna siis tõmbab ikka mõnusalt kooma masina icon_neutral.gif Ei saa küll eriti pihta mida seal siis nii erilist on et Core2 @ 3ghz ja 8800gts 640mb 600/2000 seadetel kooma imeda. Aga muidu 1280x960 High details jookseb nagu siid.

viimati muutis Mario153 24.05.2007 15:42:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2007 15:41:30 vasta tsitaadiga

keegi G25 ka proovinud on? kas H-shifter ka toimib?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:45:28 vasta tsitaadiga

Mõned pildid siis. FPS on nagu ta on, eks siis kui korralikult mängida tahan pean settinguid alla laskma natuke.


Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:47:54 vasta tsitaadiga

mnjaa kui kellelgi 8800GTS iga juba probleeme on siis hea et seda junni ei ostnud... ootan vist dx10 ära ja kaardi mis seda veab enne kui oma X1900XT välja vahetan....

Nagu aru saan siis X2 ja X1900XT ga saab 1280x1024 reso peal mingi mediumiga taguda?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 15:51:46 vasta tsitaadiga

enda arvutiga saan 800x600 resol medium settingutega probleemideta mängida...poleks uskunudki icon_biggrin.gif pole veel high proovinud aga vb kannatab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 16:00:33 vasta tsitaadiga

Angel, vabalt saad selle resoga medil pelada. Kõige kergem on proovida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 24.05.2007 16:08:41 vasta tsitaadiga

Deem. Oleks tahtnud proovida, aga ei hakka tõmbamagi oma saanile seda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 16:16:11 vasta tsitaadiga

kuramuse p0rno helid seal mängu menüüs on... õhtal hilja ei või vist mängu käivitada... icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 16:49:10 vasta tsitaadiga

Noh silm veits ikka pettis ennem. Profiilis oleva läpakaga fps bagi sõidus 10-14 . Hetkel sikutan uusi drivereid vaatan kas see midagi mõjutab või mitte.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 17:05:05 vasta tsitaadiga

Hm.... sai siis lõpuks asi tööle. 1280x1024, vsync off, mingi multi sampling 2x ja ülejäänud kõik medium, on ja motion blur off (sai tänu sellele mingi 6-10 fps i juurde kohati + asi nägi kaka välja).
Kirst on AMD64 X2 2.5GHz, 2Giga rammu, X1900XT 256MB @ default. Madalamat reso ei saa võtta kuna LCD puhul võib pilt siis sutsu uduseks minna... ja rohkem uduseks ma seda "next gen" udu kogu ei taha.

Graafika tundub kena aga kuidagi udune (rallit sõitsin)... nagu silmadele hakkab kohati. Motion blurru maha võtmine tegi asja sutsu paremaks aga siiski kahtlane bloom värk tundub (mul ei ole hdr i ja bloomi vasta midagi kui see korralikult tehtud, hea seegi et colin dirtis kõige hullem asi ei ole). Samas graafiliselt on asi päris kena... Eriti kena on vaatepilt kuda auto vastu puud täie kiirusega põrutab... kuramuse lahe efekt on icon_eek.gif thumbs_up.gif Üldsegi juhitavus on suht mõnus (gamepadiga: rumblepad 2).

Vähemalt ma sain kõik aiad ja postid sirgeks sõidetud ja paar korda sai ka loodusega tutvust teha... kurb ainult et mängul see auto reset on ja ei leidnud kusagilt nuppu mis ise laseks seda valida. Rohi läheb siiski ikka veel läbi auto... küllap peab colin i järgmist osa ootama millal see ära tehakse.

ps: see onu kes seal menüüs jms mögiseb võiks vait jääda... kuramuse teismeline titt kellel hääle murre puudub iriseb seal pidevalt. icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 24.05.2007 17:07:19 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Rohi läheb siiski ikka veel läbi auto... küllap peab colin i järgmist osa ootama millal see ära tehakse.


see teeb mängu sutsu aeglaseks kui nad parandavad seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 17:30:48 vasta tsitaadiga

yoos kirjutas:
angel kirjutas:
Rohi läheb siiski ikka veel läbi auto... küllap peab colin i järgmist osa ootama millal see ära tehakse.


see teeb mängu sutsu aeglaseks kui nad parandavad seda icon_biggrin.gif


tean icon_razz.gif

Aga ega see mind eriti ei häiri... lihtsalt lahe efekt oleks kuna mul meeldib kõik kolkad läbi sõita icon_lol.gif Kui puu oksad jms purduks siis jõuaks ma sõidu lõpus kohale autoga mis on täis oksi ja lehti ja kohe kohe süttib põlema... Lihtsalt meeldiv on seal võsas käia. Damage mudel tundub suht norm olevat. Väga palju katsetada ei ole saanud aga üks asi on kindel: auto kere ei deformeeru eriti. Teatud piir on kuhu maani asi mõlki läheb ja kõik. Kurb ainult et ühte pikka sirget ei ole. Tahtsin proovida kuda oleks 100Km/h ninapidi kokku panna. See rada mis seal on ei olnud piisav et efekti saavuta.

ainult siis kui tuleb mitme autoga sõit peab fps i säästmiseks kas pidevalt 1sel kohal sõitma või osa asju low peale panema. Muidu aga demos kõik jookseb sujuvalt medium 1280x1024 fps 30-40. Ja seal mängus on see piisav fps. 20 peal alles annab tunda et pilt sutsu katkub.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 24.05.2007 17:35:19 vasta tsitaadiga

ei noo jah mäng on täielik saast G25-ga. Codemaster ei oska teha mänge sellistele roolidele. mingi keeran rooli kiiresti paremale ja sis nati aja pärast tuleb mängus rattad järgi ja nii üldse pöörates icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 17:50:08 vasta tsitaadiga

mängu sees rooli confisid ära? mul näiteks see jama (enda süü kuna ei viitsi confida) et nii kui gamepadi joystick i liiga järsult liigutan teevad sama ka rattad ja ongi võssa minek icon_lol.gif Ehk siis reageerib liiga järsult.

Rooliga ei ole proovinud ega ka viitsi (mingi logitech i rool force-iga) kuna nagunii full i taon sama gamepadiga.

väike video mu lemmik tegevusest: http://hot.ee/platinumcdrw/dirt.avi 8)

to LightsabeR: leidsin jah asja ülesse... ainult ise otsisin algul otsest nuppu kuna nõnda oleks kiirem ja mugavam. Auto reset siiski ei meeldi.

Kurb et pärast matsu ei saa kaameraga ümber auto käia vms... või lihtsalt ei ole ma leidnud sellist asja. Eriti hea oleks kui free cam oleks replay ajal.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 24.05.2007 17:53:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 17:52:06 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kurb ainult et mängul see auto reset on ja ei leidnud kusagilt nuppu mis ise laseks seda valida.

Vajuta sõidu ajal Esc, seal Reset täiesti olemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 24.05.2007 18:33:48 vasta tsitaadiga

Panin just demo kõige esimese valiku järel tõmbama ja tuleb päris ruttu!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 18:47:36 vasta tsitaadiga

Endal jookseb high settingutega (mitte ultra) , ning väga sujuvalt liigub asi, graafika on ka ilus ning mitme autoga samamoodi ilus ja sujuv!
Damage model on minuarust täitsa hea, natuke kahju ka, kui "kogemata" sõidad vastu puud ja rullud üle katuse.
Pärast seda slowmotion replays hea vaadata.
Ootan fulli ja tahaks teiste autode ja teiste radade peal proovida veel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 18:53:10 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Endal jookseb high settingutega (mitte ultra) , ning väga sujuvalt liigub asi, graafika on ka ilus ning mitme autoga samamoodi ilus ja sujuv!
Damage model on minuarust täitsa hea, natuke kahju ka, kui "kogemata" sõidad vastu puud ja rullud üle katuse.
Pärast seda slowmotion replays hea vaadata.
Ootan fulli ja tahaks teiste autode ja teiste radade peal proovida veel. thumbs_up.gif


räägi mis resoga sul jookseb? ja kuda fps on (frapsiga hea mõõta)?

Ise oletan et kui mul nõnda häste juba 1280x1024 resoga jookseb siis 8800GTS 320MB peaks max settingutega (mitte ultra) sama reso juures suht sujuvalt lippama. Ehk siis alla 30 ei tohiks kudagi langeda.

Proovisin korra et kõik põhja panna ja tulemuseks oli 1-2 fps i. Isegi mängu menüüd lägisid kui keset sõitu üritasin välja minna icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 24.05.2007 19:26:35 vasta tsitaadiga

mm, 22" lcd rõõmud. Native reso ja pmst min detailidega ~20fps icon_smile.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:29:44 vasta tsitaadiga

mnajh... mängul on ikka väga tore gamepad support... jälle on jama et ükski nupp mängus ei tööta... uurisin ka et low ja medium settingute vahel ei ole suurt midagi... ainult varjud on kandilisemad ja peegeldus veidram. Aga üldiselt suurim vahe on 30 ja 50 fps muud midagi.

Siiski... ma vist ainuke kellele tundub et mängus pilt udune ja nagu oleks fookusest väljas? Silmadele hakkab ... icon_neutral.gif (proovisin kõik graafilised settingud ära.. midagi ei aidanud)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 24.05.2007 19:32:32 vasta tsitaadiga

Ei tea jah see graafika on seal mängus üldse selline udune ja imelik icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.05.2007 19:35:30 vasta tsitaadiga

Angel...auto kere ei saagi lõpuni deformeeruda kuna neil on teatavasti turvapuur....ja seda kõveraks ajada on ikka suht raske 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:38:03 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Ei tea jah see graafika on seal mängus üldse selline udune ja imelik icon_rolleyes.gif


ei tahaks rahva viha peale kutsuda aga ma ütlen tavaliselt selle peale: welcome to the nextgen... ehk siis nextgen = blur, bloom and more blur... ehk siis pilt nii sogane ja udune et piixugi aru ei saa.

samas kõige hullem ei ole... vast pärast tuleb mingi twak mis seda jama "efekti" maha suudaks võtta. Üldine graafiline pilt on minuarust väga meeldiv.

to Mario153: teatud kohta tegelt saaks veel sõita kõvaraks aga mäng ei lase. Lihtsalt need "kohad" on rohkem skriptitud selleks kui paned täiega vasta puud nagu mul siin videos on. Aga see tähendab kohe gameover. Kurb et ta kohe välja viskab kui auto segi sõidad. Võiks nagu Burnsu rally s olla et võid üritada veel midagi korda saata kuigi auto läbi icon_razz.gif

Siiski damage on suht lahe... 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:40:08 vasta tsitaadiga

tra, selle blur-i ja bloomiga minnakse jah ikka liiale. keeran need mängudes alati maha, kus vähegi võimalik.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.05.2007 19:43:05 vasta tsitaadiga



Keegi veel taolise errori saab?

safe mode-iga sama lugu. reinstall ei aita.
draiverid kõik uued :p
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2007 19:44:22 vasta tsitaadiga

jälle sutsu kobisen.

vähesed mänge on kus seda kasutada osatakse ja pilt meeldivaks muutub. Üks neist on minuarust dod s ja cs s. Seal igatahes ei hakka silmadele kuna textuurid on terevad ja ei ole reaalsuse piiridest välja mindud. Oblivionis oli kah täitsa kena kogu see hdr i värk (bloomi ei proovinud ja valida oli kas hdr või bloom). Splinter Cell 3 oli kah üks mäng mis oskas SM3.0 kasutada.

Tegelt neid mänge on veel aga see colin dirt on suht piiri peal selle HDR i vms bloomiga. Igatahes mul hakkasid silmad valutama (LCD taga istun seega Hz midagi teha ei saaks) icon_confused.gif

Colin Dirt is on puud vms sutsu uduse textuuriga vms jama. Ja bloomi vähemaks võtmis valikut kah nagu ei leinud. Ehk fullis midagi muutub kuigi see bloom üldiselt = peidame ära halvad textuurid ja graafilised vead.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.05.2007 19:48:58 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tra, selle blur-i ja bloomiga minnakse jah ikka liiale. keeran need mängudes alati maha, kus vähegi võimalik.


nii ta on jah mulle ka ei meeldi see värk eriti icon_biggrin.gif ütlen ka sõna sekka et mäng on lahe minu meelest thumbs_up.gif natuke on paremaks läinud kui eelmised colinid icon_razz.gif mängisin enda profiilis oleva juustuga seda demo et kõikdetailid olid medium/on (blur off) (AA off) @ 1680x1050 resulotsiooniga ja asi jooksis päris normaalselt icon_rolleyes.gif mõnes kohas nagu jõnksatas aga ma ei tea mul Vista peal (see ju sööb meeletult mälu ,mul ainult 1 giga ka seda mälu peab juurde panema)võib olla xp peal mängiks ehk paremini minu juustu suguse raaliga icon_lol.gif aga jah peab ikka arvutit uuendama küll hakkama varsti icon_rolleyes.gif tahaks juba tervet mängu proovida küll 8)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.05.2007 19:54:45 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:


Keegi veel taolise errori saab?

safe mode-iga sama lugu. reinstall ei aita.
draiverid kõik uued :p


Mul ei juhtu üldse midagi .exe peale vajutades..

ah minge ..see tahab SM3.0 ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.